Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Okt. 18, 2018 8:17 am

Judit írta:Szervusztok, jó reggelt. Ma éjjel 3 órától negyedóránként ébredtem föl. Este vacsoránál jöttem rá, hogy mára nincs főzve másodikom. Valami nagyon egyszerűn és gyors dolgon töröm a fejem, még meglátom. Kapálni kéne a hosszú két részt, ahová a tőzeget is kiszórtam. Végeznék vele, ha tudok? Meglátjuk. Délután mi más, mint diózás Sad
Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt! Ideértem én is.Smile
Én tojásos nokedlit tervezek.
Mi is diózunk. Jóska eldöntötte, hogy mivel eső nincs, nem tudunk ültetni, ásni, ezért nekilát diót törni. Majd itthon pucováljuk.
Nem lesz elállós.Sad  Kiszórjuk a rokonoknak. Tegyék a fagyóba. Csak annyit hagyunk ami majd kettőnknek elfogy.
Ági meséli tegnap, hogy ő is törögeti a konyha pultnál, kézi törővel. Sok napja.  Neki is a fia hozta zsákban, jó vegyes....Sad De összejön másfél kg.
Már jobb a lába mióta, 3-4 hete nem szedi az egyik vese gyógyszert. Örömködtünk.

Legyen jó napunk. I love you I love you I love you bounce bounce bounce sunny sunny sunny
Lassan töltögetjük az oldalakat... Addig itt van Böbice is az első oldalakon, amíg nem tárolja be a 40 oldalt. Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Okt. 18, 2018 6:18 pm

Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 18, 2018 8:14 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a
Köszönöm szépen Ferikém!
Viszont kívánom Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 18, 2018 8:17 pm

Egészségetekre a vacsorát, szép estét, gyógyulós jó éjt mindenkinek!

Baráti beszélgetések - Page 36 9932411
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Okt. 18, 2018 8:36 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém.Smile
És már jó éjszakát is kívánok.Smile

Baráti beszélgetések - Page 36 Este_184
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 19, 2018 5:48 am

Szervusztok, jó reggelt, ha nem vigyázunk, mindjárt itt a hétvége!

Baráti beszélgetések - Page 36 Fogdbe12 Baráti beszélgetések - Page 36 Images36 Baráti beszélgetések - Page 36 Mzkus111Baráti beszélgetések - Page 36 Jzn_a_10 Baráti beszélgetések - Page 36 14937412
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 19, 2018 5:53 am

Szervusztok! Többször ébredtem föl éjjel, azt hittem, hogy annyi is az alvásnak, de mindig sikerült visszaaludni. Persze egyben sokkal jobb lett volna, de hát ez van. Teljesen egyhangú nekem ez a hét, mert szinte mindig ugyanazt csinálom. Ások, tőzeget rakok, újra ások, locsolok, gereblyézek, délután diózás. A tőzegnek látom a végét, de az eredményét is, de a diónak? Sad Jaj...
A hátsó udvarban a macskák egész éjjel korzóznak. Van ott egy mozgásérzékelős lámpám, sokszor szinte nappali világosságot csinál, érzékeli a macskát és világít. Még jó, hogy Zoli rövid időre állította be.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 19, 2018 6:57 am

Judit írta:Szervusztok! Többször ébredtem föl éjjel, azt hittem, hogy annyi is az alvásnak, de mindig sikerült visszaaludni. Persze egyben sokkal jobb lett volna, de hát ez van. Teljesen egyhangú nekem ez a hét, mert szinte mindig ugyanazt csinálom. Ások, tőzeget rakok, újra ások, locsolok, gereblyézek, délután diózás. A tőzegnek látom a végét, de az eredményét is, de a diónak? Sad Jaj...
A hátsó udvarban a macskák egész éjjel korzóznak. Van ott egy mozgásérzékelős lámpám, sokszor szinte nappali világosságot csinál, érzékeli a macskát és világít. Még jó, hogy Zoli rövid időre állította be.
Jó reggelt Kedveskék!
Én is hasonlóan aludtam Juditom.Sad Ez már jobb nem lesz.Sad
Monotonnak tűnik a munkád, de derékszaggató is, olvasom. Majd jövőre meglátod, hogy mit eredményez Én is kíváncsi vagyok, nagyon.
Nekem már fő a cékla. Kelkáposzta főzelék lesz, mindjárt. Pörim van hozzá.
Utána bótok. Gyógyszert rendelek, de csak ünnep után megyek érte. Nagyon sokszor nincs a drnő.Sad Ezért időben szólok Móninak.
Bótozás után haza, kipakolok. Aztán kert van tervezve. Még mára és holnapra jó időt mondanak. Jóska a kiirtott fát aprítja, gallyazza, hogy majd könnyebb legyen tavasszal eltüzelni. Majd hozok képet. Tegnap elfelejtettem.Very Happy
Még nem tudom Bellusék melyik nap jönnek. Még a dorogiakkal egyeztetnek.
Legyen jó napunk, ránk fér.
I love you cheers sunny flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 19, 2018 7:26 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Többször ébredtem föl éjjel, azt hittem, hogy annyi is az alvásnak, de mindig sikerült visszaaludni. Persze egyben sokkal jobb lett volna, de hát ez van. Teljesen egyhangú nekem ez a hét, mert szinte mindig ugyanazt csinálom. Ások, tőzeget rakok, újra ások, locsolok, gereblyézek, délután diózás. A tőzegnek látom a végét, de az eredményét is, de a diónak? Sad Jaj...
A hátsó udvarban a macskák egész éjjel korzóznak. Van ott egy mozgásérzékelős lámpám, sokszor szinte nappali világosságot csinál, érzékeli a macskát és világít. Még jó, hogy Zoli rövid időre állította be.
Jó reggelt Kedveskék!
Én is hasonlóan aludtam Juditom.Sad Ez már jobb nem lesz.Sad
Monotonnak tűnik a munkád, de derékszaggató is, olvasom. Majd jövőre meglátod, hogy mit eredményez Én is kíváncsi vagyok, nagyon.
Nekem már fő a cékla. Kelkáposzta főzelék lesz, mindjárt. Pörim van hozzá.
Utána bótok. Gyógyszert rendelek, de csak ünnep után megyek érte. Nagyon sokszor nincs a drnő.Sad Ezért időben szólok Móninak.
Bótozás után haza, kipakolok. Aztán kert van tervezve. Még mára és holnapra jó időt mondanak. Jóska a kiirtott fát aprítja, gallyazza, hogy majd könnyebb legyen tavasszal eltüzelni. Majd hozok képet. Tegnap elfelejtettem.Very Happy
Még nem tudom Bellusék melyik nap jönnek. Még a dorogiakkal egyeztetnek.
Legyen jó napunk, ránk fér.
I love you cheers sunny flower

Szia! Sűrű program, de sikerüljön minden terveid szerint!
Mi sétával máris indítjuk a napot Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Okt. 19, 2018 4:00 pm

Baráti beszélgetések - Page 36 00001110
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 19, 2018 5:46 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 00001110
Köszönöm Ferikém! Imádom ezt a képet Smile Most jöttünk meg sétából Smile
Nektek már szép estét kívánok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 19, 2018 10:07 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 00001110
Szép estét is Ferikém!
Elköszönni jöttem.
Még mindig köhécselek, már nagyon unom.Smile
Jó éjszakát is kívánok nektek.
Baráti beszélgetések - Page 36 Este_185
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Okt. 20, 2018 5:54 am

Szervusztok, hát bizony itt a hétvége, jó reggelt, jó napot kívánok!

Baráti beszélgetések - Page 36 Kutya_10 Baráti beszélgetések - Page 36 Reggel13 Baráti beszélgetések - Page 36 Szomba16Baráti beszélgetések - Page 36 00000112 Baráti beszélgetések - Page 36 Gyznyz10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Okt. 20, 2018 6:00 am

Szervusztok, jó reggelt kívánok:)
Este mire jöttem volna ide, elment a net. Fürdés után volt már, de akkor már nem akartam ide ülni, gépet bekapcsolni. Este bekapcsoltam a kazánt. Jól esett akkor is, de most is, 6 fok van kint Sad
Örülök, hogy tegnap befejeztem a földezést, igaz, hogy nem sok, de azért még van kint munka a kertben maradt még. Ma főznöm kell. Túróm van itthon, talán abból valamit? Levest a fene tudja, mert répám ugyan van, zöldségem nincs.Lehet, hogy helyette csak sok petrezselyem lesz. Egy szál zöldségért én ugyan ki nem mozdulok azt biztos. Talán egy kis (pici) adag sósat is csinálok Áginak, majd meglátom. Nagyon jó, hogy tegnap befejeztem a tőzegelést, egy kő esett le a szívemről.
Klára biztos ideges, ma költözök, de nem baj, majd szépen lassan most már nyugalomban élhet, rendben lesz. Remélem a fizetésekkel nem lesz baj, mert már csak az tehet be neki.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Okt. 20, 2018 6:40 pm

Judit írta:Szervusztok, jó reggelt kívánok:)
Este mire jöttem volna ide, elment a net. Fürdés után volt már, de akkor már nem akartam ide ülni, gépet bekapcsolni. Este bekapcsoltam a kazánt. Jól esett akkor is, de most is, 6 fok van kint Sad
Örülök, hogy tegnap befejeztem a földezést, igaz, hogy nem sok, de azért még van kint munka a kertben maradt még. Ma főznöm kell. Túróm van itthon, talán abból valamit? Levest a fene tudja, mert répám ugyan van, zöldségem nincs.Lehet, hogy helyette csak sok petrezselyem lesz. Egy szál zöldségért én ugyan ki nem mozdulok azt biztos. Talán egy kis (pici) adag sósat is csinálok Áginak, majd meglátom. Nagyon jó, hogy tegnap befejeztem a tőzegelést, egy kő esett le a szívemről.
Klára biztos ideges, ma költözök, de nem baj, majd szépen lassan most már nyugalomban élhet, rendben lesz. Remélem a fizetésekkel nem lesz baj, mert már csak az tehet be neki.
Szervusztok Kedveskék! Ideértem.Smile
Ma kicsit betegeskedtem. Nem teccik ez nekem.Sad Csak legyengít a sok fekvés.

Most már szép estét és jó éjszakát is kívánok.
Baráti beszélgetések - Page 36 Este_186
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Okt. 20, 2018 7:42 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok, jó reggelt kívánok:)
Este mire jöttem volna ide, elment a net. Fürdés után volt már, de akkor már nem akartam ide ülni, gépet bekapcsolni. Este bekapcsoltam a kazánt. Jól esett akkor is, de most is, 6 fok van kint Sad
Örülök, hogy tegnap befejeztem a földezést, igaz, hogy nem sok, de azért még van kint munka a kertben maradt még. Ma főznöm kell. Túróm van itthon, talán abból valamit? Levest a fene tudja, mert répám ugyan van, zöldségem nincs.Lehet, hogy helyette csak sok petrezselyem lesz. Egy szál zöldségért én ugyan ki nem mozdulok azt biztos. Talán egy kis (pici) adag sósat is csinálok Áginak, majd meglátom. Nagyon jó, hogy tegnap befejeztem a tőzegelést, egy kő esett le a szívemről.
Klára biztos ideges, ma költözök, de nem baj, majd szépen lassan most már nyugalomban élhet, rendben lesz. Remélem a fizetésekkel nem lesz baj, mert már csak az tehet be neki.
Szervusztok Kedveskék! Ideértem.Smile
Ma kicsit betegeskedtem. Nem teccik ez nekem.Sad Csak legyengít a sok fekvés.

Most már szép estét és jó éjszakát is kívánok.
Baráti beszélgetések - Page 36 Este_186


Hát nem a fekvés gyengít le, hanem a betegség te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Okt. 20, 2018 7:45 pm

Én is jöttem elköszönni. Rajtam meg talán most jön ki a fáradtság? Nem hiányolnám még holnapra az esőt, mert még lenne kint egy kis melódiám...
Szép estét nektek, aztán jó éjt, Marcsinak gyógyulós alvóst Smile
Baráti beszélgetések - Page 36 Szzop_18
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Okt. 21, 2018 6:03 am

Szervusztok, jó reggelt, szép vasárnapot kívánok!

Baráti beszélgetések - Page 36 Vidzem17 Baráti beszélgetések - Page 36 416 Baráti beszélgetések - Page 36 4610Baráti beszélgetések - Page 36 Pipacs13
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Okt. 21, 2018 6:10 am

Szervusztok, végül is elmondhatom, hogy jól aludtam. Egyszer ébredtem föl, már meg is ijedtem, hogy hűha, most mi lesz, de mire kitalálhattam volna, addigra vissza is tudtam aludni.
Mára elfogyott a másodikom. Valószínűleg főzök ki tésztát, a túrómat már úgyis meg kell enni. Tehát túrós tészta lesz, de még holnap is. Kint lenne még mit csinálni, de ezt majd az idő engedi vagy nem? Meglátjuk. Megnéztem két időjóst is. Egyik reggel 8 felé mutat esőt, a másik délután. Na, ezen igazodjak ki Sad
Minden esetre séta idején ne essen ez a fő szempont.
Remélem, hogy ma reggelre elmúlik Marcsi rosszulléte és úgy érzi már, mintha kicserélték volna.
Klárika ugyan ott aludt-e már, vagy ma költözik? Nem tudom. Elvileg Ferinek még lehet 2 napra rá, ha ő is ledolgozta a hétfőt, akkor csak szerdán dolgozik. Majd ez is kiderül.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Okt. 21, 2018 9:25 am

Judit írta:Szervusztok, végül is elmondhatom, hogy jól aludtam. Egyszer ébredtem föl, már meg is ijedtem, hogy hűha, most mi lesz, de mire kitalálhattam volna, addigra vissza is tudtam aludni.
Mára elfogyott a másodikom. Valószínűleg főzök ki tésztát, a túrómat már úgyis meg kell enni. Tehát túrós tészta lesz, de még holnap is. Kint lenne még mit csinálni, de ezt majd az idő engedi vagy nem? Meglátjuk.  Megnéztem két időjóst is. Egyik reggel 8 felé mutat esőt, a másik délután. Na, ezen igazodjak ki Sad
Minden esetre séta idején ne essen ez a fő szempont.
Remélem, hogy ma reggelre elmúlik Marcsi rosszulléte és úgy érzi már, mintha kicserélték volna.
Klárika ugyan ott aludt-e már, vagy ma költözik? Nem tudom. Elvileg Ferinek még lehet 2 napra rá, ha ő is ledolgozta a hétfőt, akkor csak szerdán dolgozik. Majd ez is kiderül.
Jó reggelt Kedveskék!
Ideértem.Smile
Remélem Klárénak nehéz hétvégéje van.
4 napra jósolnak változékony időt. Én előre megjósoltam.Very Happy Sajnos.Sad bounce Basketball cheers sunny
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Okt. 21, 2018 4:57 pm

Baráti beszélgetések - Page 36 2RF0lsb
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Okt. 21, 2018 7:26 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2RF0lsb
Szia Ferikém! Szép estét kívánok neked, nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Okt. 21, 2018 7:27 pm

Egészségetekre a vacsorát, szép estét és jó éjszakát kívánok. Ágyból tévézek.
Reggel csak beköszönni fogok. Zoli reggel 7-re jön értem, megyünk vásárolni, elvisz.

Baráti beszélgetések - Page 36 Ijj_11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Okt. 21, 2018 10:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2RF0lsb
Szia Ferikém.Smile Szép estét is Nektek!
Örülök,hogy előkerültél.Smile
 Elköszönni jöttem.
Jó pihenést, jó éjszakát Nektek!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Okt. 21, 2018 10:01 pm

Judit írta: Egészségetekre a vacsorát, szép estét és jó éjszakát kívánok. Ágyból tévézek.
Reggel csak beköszönni fogok. Zoli reggel 7-re jön értem, megyünk vásárolni, elvisz.

Baráti beszélgetések - Page 36 Ijj_11
Jó vásárlást!!! bounce cheers
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.