Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések Empty Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 5:02 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések Szyp_n11
Szépet Nektek is Ferikém.Smile

Köszönjük Marcsika!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 5:03 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:
Judit írta:De jóóó??!!

Very Happy Very Happy Very Happy
Most megint vigyorogtam egyet. Ferikém ez már talán a KR idején már körbejárt egyszer. Mintha a CD-men már láttam volna.

Így vagyok vele én is!
Végig bizony Marcsika nem is csak egyszer! Akkor mentettem le a gépemre és most nézegettem a képeket és rá akadtam...
 Milyen jó keresgélni a régi dolgok között. Milyen jó, hogy elraktad.Smile

Igen és gyakrabban kellene!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Feb. 23, 2017 5:34 pm

Majd 6 előtt valamikor elmegyek Ágiékhoz, ne keressetek. Nem maradok nagyon, csak mégis meg szeretném lapogatni kicsit a hátát mégis, meg megölelni csöppet. Utána majd vacsora és előkerülök. Foltit most lecsábítottam kicsit, hogy nyugodtabban várjon majd meg. Én fáztam kint most is.
Majd jó étvágyat nektek a vacsorához.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Feb. 23, 2017 5:35 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
 

Böbice, amikor beültem a kocsiba hangosan felnevettem. Mindketten sárga kabátban voltunk és eszembe jutottatok.Smile Jóskáé mustárosabb, az enyém nap sárgább. Szóval most is tetszem a sárgában, sőt.Very Happy
 Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Feb. 23, 2017 5:36 pm

Judit írta:Majd 6 előtt valamikor elmegyek Ágiékhoz, ne keressetek. Nem maradok nagyon, csak mégis meg szeretném lapogatni kicsit a hátát mégis, meg megölelni csöppet. Utána majd vacsora és előkerülök. Foltit most lecsábítottam kicsit, hogy nyugodtabban várjon majd meg. Én fáztam kint most is.
Majd jó étvágyat nektek a vacsorához.

Öleld meg a nevemben is Juditka! I love you
Én vacsora után megint kanapé harcos leszek. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Feb. 23, 2017 7:19 pm

Sziasztok, megjöttem. Kicsit később is mentem, mert úgy alakult nekik, hogy Zoli a későbbi vonattal, Ági a későbbi busszal jöttek. Csend van odaát, Benőke produkálta magát. Zolinak valamiért nagyon fájnak a térdei, de csak járás közben. Mi a franc? Nem tudja, de persze orvoshoz nem ment. Holnap későn jön este 11 körül. Benőzni majd megyek du. 5 felé és már be is csukom, remélem nem játszik ki. Átadtam a nagy-nagy ölelést, mindenkié benne volt. Víberen tudunk majd kapcsolatot tartani, meg sms- is ingyenes nekünk. Nagyon szeretném, hogy minden jól alakuljon most már. Ági még tej, tejföl, sajt, joghurt, szóval semmi ilyesmit nem eszik. A kórházban csak kitalálják, hogy mit egyen. Majd Zoli holnap biztos elmondja a hétvégi programját, hogy hogyan csinálja. Holnap, ha beszélünk, majd megkérdem, hogy kell-e boltból valami?  Holnap főzni is akarok magamnak is, de többet, hogy szombatra jusson majd Zolinak. Majd még megálmodom, hogy mit? Holnap reggel korán el fogok itt is köszönni, mert minél előbb akarok menni tüdőszűrésre, onnan már nem olyan messze a húsbolt, néznék oldalast, meg a fene tudja, majd meglátom.
Most elköszönök, mert még Foltost lekísérem, aztán fürcsi, ágy, tévé.
Böbikém szívesen, ha tetszett. Rózsika barátnőm férje, Gyuri papa folyton küld mindenfélét, a szebbnek tartottakból szoktam nektek néha küldeni.
Pihenjetek, jó tévézést és nagyon jó pihentető alvást kívánok:)
Baráti beszélgetések Bw2cu68gv5ljscyatxaj
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Feb. 23, 2017 8:24 pm

Baráti beszélgetések Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Feb. 23, 2017 8:56 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Majd 6 előtt valamikor elmegyek Ágiékhoz, ne keressetek. Nem maradok nagyon, csak mégis meg szeretném lapogatni kicsit a hátát mégis, meg megölelni csöppet. Utána majd vacsora és előkerülök. Foltit most lecsábítottam kicsit, hogy nyugodtabban várjon majd meg. Én fáztam kint most is.
Majd jó étvágyat nektek a vacsorához.

Öleld meg a nevemben is Juditka! I love you  
Én vacsora után megint kanapé harcos leszek. Very Happy
Tetszik ez a kanapé harcos.Smile

Én meg fotel harcos. Du. átmegyek lustába.Smile

Elmesélem: Bebi munkahelye, a jogi osztály keres asszisztenst. Bebi beajánlotta Bellust. Be fogják hívni interjúra. Nagyon jó lenne ha összejönne. Drukkoljatok.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2017 9:06 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Feb. 23, 2017 9:00 pm

Judit írta:Sziasztok, megjöttem. Kicsit később is mentem, mert úgy alakult nekik, hogy Zoli a későbbi vonattal, Ági a későbbi busszal jöttek. Csend van odaát, Benőke produkálta magát. Zolinak valamiért nagyon fájnak a térdei, de csak járás közben. Mi a franc? Nem tudja, de persze orvoshoz nem ment. Holnap későn jön este 11 körül. Benőzni majd megyek du. 5 felé és már be is csukom, remélem nem játszik ki. Átadtam a nagy-nagy ölelést, mindenkié benne volt. Víberen tudunk majd kapcsolatot tartani, meg sms- is ingyenes nekünk. Nagyon szeretném, hogy minden jól alakuljon most már. Ági még tej, tejföl, sajt, joghurt, szóval semmi ilyesmit nem eszik. A kórházban csak kitalálják, hogy mit egyen. Majd Zoli holnap biztos elmondja a hétvégi programját, hogy hogyan csinálja. Holnap, ha beszélünk, majd megkérdem, hogy kell-e boltból valami?  Holnap főzni is akarok magamnak is, de többet, hogy szombatra jusson majd Zolinak. Majd még megálmodom, hogy mit? Holnap reggel korán el fogok itt is köszönni, mert minél előbb akarok menni tüdőszűrésre, onnan már nem olyan messze a húsbolt, néznék oldalast, meg a fene tudja, majd meglátom.
Most elköszönök, mert még Foltost lekísérem, aztán fürcsi, ágy, tévé.
Böbikém szívesen, ha tetszett. Rózsika barátnőm férje, Gyuri papa folyton küld mindenfélét, a szebbnek tartottakból szoktam nektek néha küldeni.
Pihenjetek, jó tévézést és nagyon jó pihentető alvást kívánok:)
Baráti beszélgetések Bw2cu68gv5ljscyatxaj

Judit főzzél gulyáslevest. Az jó egy tál étel.
Akkor a drukk indul Ágidért. Nem lesznek könnyűek ezek napok a szegénynek, de majdcsak túl lesz ezen is. Nyugi Neked is, minden rendben lesz. I love you I love you
Szép estét és pihenjetek jót!


A hozzászólást Marcsi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2017 9:14 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Feb. 23, 2017 9:04 pm

Ferikém én is elköszönök mára.
Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések 1aszyn20

Jézusmária, már 41. oldal.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 10:05 pm

Judit írta:Sziasztok, megjöttem. Kicsit később is mentem, mert úgy alakult nekik, hogy Zoli a későbbi vonattal, Ági a későbbi busszal jöttek. Csend van odaát, Benőke produkálta magát. Zolinak valamiért nagyon fájnak a térdei, de csak járás közben. Mi a franc? Nem tudja, de persze orvoshoz nem ment. Holnap későn jön este 11 körül. Benőzni majd megyek du. 5 felé és már be is csukom, remélem nem játszik ki. Átadtam a nagy-nagy ölelést, mindenkié benne volt. Víberen tudunk majd kapcsolatot tartani, meg sms- is ingyenes nekünk. Nagyon szeretném, hogy minden jól alakuljon most már. Ági még tej, tejföl, sajt, joghurt, szóval semmi ilyesmit nem eszik. A kórházban csak kitalálják, hogy mit egyen. Majd Zoli holnap biztos elmondja a hétvégi programját, hogy hogyan csinálja. Holnap, ha beszélünk, majd megkérdem, hogy kell-e boltból valami?  Holnap főzni is akarok magamnak is, de többet, hogy szombatra jusson majd Zolinak. Majd még megálmodom, hogy mit? Holnap reggel korán el fogok itt is köszönni, mert minél előbb akarok menni tüdőszűrésre, onnan már nem olyan messze a húsbolt, néznék oldalast, meg a fene tudja, majd meglátom.
Most elköszönök, mert még Foltost lekísérem, aztán fürcsi, ágy, tévé.
Böbikém szívesen, ha tetszett. Rózsika barátnőm férje, Gyuri papa folyton küld mindenfélét, a szebbnek tartottakból szoktam nektek néha küldeni.
Pihenjetek, jó tévézést és nagyon jó pihentető alvást kívánok:)
Baráti beszélgetések Bw2cu68gv5ljscyatxaj

Baráti beszélgetések 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 10:05 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések Olwi6tmpd441gtyilyn1

Baráti beszélgetések 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 10:06 pm

Marcsi írta:Ferikém én is elköszönök mára.
Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések 1aszyn20

Jézusmária, már 41. oldal.Very Happy
Baráti beszélgetések 803495-20121209-6l5dCT
Baráti beszélgetések W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 10:07 pm

Baráti beszélgetések 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Feb. 23, 2017 10:07 pm

Baráti beszélgetések 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 5:15 am


Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 5:18 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések Olwi6tmpd441gtyilyn1

Baráti beszélgetések 2395881-20161122-SzKAAk
Köszönöm szépen, kicsit zaklatott volt. Orrdugulás és köhögés miatt, de most már jobban vagyok. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 5:40 am

Szervusztok, jó reggelt, szia Böbikém, nagyon korán keltél!
Baráti beszélgetések Hb1mx4kcwjg3zzn2ohl3 Baráti beszélgetések Os018ymelfovvkqf2ynv Baráti beszélgetések R0w2gjhhboxclyj0jcte Baráti beszélgetések Iorzuh7kry9gg1mot6qd
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 5:45 am

Olvasom Böbi, hogy zaklatott volt az éjjeled, meg köhögtél is:( Sajnálom:)Ma délután is pihenj nagyot!!!!!!!! Én hála az égnek megint gyorsan aludtam el. a film elejét épp kezdődött, még láttam, aztán se kép, se hang 5-ig. Jó volt. Ugyan lesz -e ráadás? Mert most 3x egymás után valami csoda folytán tényleg jól aludtam. 7 ó felé elkezdek cihelődni, hogy gyorsan leérjek tüdőszűrőre, onnan átvándorolok a húsboltba és úgy haza főzni. Remélem pikk-pakk fog menni. Azért szólok a betegségről, valahová írják rá, nehogy ezért kelljen majd valami távoli helyre újra menni?
Hiába nem akarom, de mégis Ági körül forog az agyam. Tudott-e ugyan aludni? Meg Zoli is?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 7:23 am

Judit írta:Olvasom Böbi, hogy zaklatott volt az éjjeled, meg köhögtél is:( Sajnálom:)Ma délután is pihenj nagyot!!!!!!!! Én hála az égnek megint gyorsan aludtam el. a film elejét épp kezdődött, még láttam, aztán se kép, se hang 5-ig. Jó volt. Ugyan lesz -e ráadás? Mert most 3x egymás után valami csoda folytán tényleg jól aludtam. 7 ó felé elkezdek cihelődni, hogy gyorsan leérjek tüdőszűrőre, onnan átvándorolok a húsboltba és úgy haza főzni. Remélem pikk-pakk fog menni. Azért szólok a betegségről, valahová írják rá, nehogy ezért kelljen majd valami távoli helyre újra menni?
Hiába nem akarom, de mégis Ági körül forog az agyam. Tudott-e ugyan aludni? Meg Zoli is?

Felébredtem korán, végül visszaaludtam majdnem 7-ig. Túl nagy csend volt a házban, bekapcsoltam a tévét és elaludtam rajta. Very Happy
Hajnalban én is gondoltam Ágira, vajon hány órakor jut ágyhoz? Lehet tudni, hogy hétfőn mikor kerül rá a sor?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 7:25 am

Most semmit sem tudunk, majd ma talán okosabbak leszünk. Eltelt az időm, mert Hegyesi A. írt, vele beszélgettem. Kellett egy kis biztatás és egy kis erőt önteni beléSmile Megérdemli, jó ember:)
Majd jövök,ha tudok, szép napot nektek! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:27 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kicsit szomorkás, mint a magyar valóság.Smile
Hétvégén kettecskén leszünk, Bebi már a buszon Prága felé. Ezt az utat kapta Bálint-Valentin napra Benjitől. Bellus iskolában, holnap Dorogon, mert Misi szülinapos és együtt lesz a család.
Baráti beszélgetések Gy11
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:33 am

Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Szia Böbice!Smile 
Korán jöttél. Szerencsére 6.20-ig tudtam aludni.  Nagyon érdekes ez, hogy ha jó alszunk, akkor 6.10-6.20 között ébredek.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:34 am

Judit írta:Olvasom Böbi, hogy zaklatott volt az éjjeled, meg köhögtél is:( Sajnálom:)Ma délután is pihenj nagyot!!!!!!!! Én hála az égnek megint gyorsan aludtam el. a film elejét épp kezdődött, még láttam, aztán se kép, se hang 5-ig. Jó volt. Ugyan lesz -e ráadás? Mert most 3x egymás után valami csoda folytán tényleg jól aludtam. 7 ó felé elkezdek cihelődni, hogy gyorsan leérjek tüdőszűrőre, onnan átvándorolok a húsboltba és úgy haza főzni. Remélem pikk-pakk fog menni. Azért szólok a betegségről, valahová írják rá, nehogy ezért kelljen majd valami távoli helyre újra menni?
Hiába nem akarom, de mégis Ági körül forog az agyam. Tudott-e ugyan aludni? Meg Zoli is?
Szia Juditom itt is.Smile
Járj szerencsével.
Persze, hogy ott forog az agyad...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:36 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Olvasom Böbi, hogy zaklatott volt az éjjeled, meg köhögtél is:( Sajnálom:)Ma délután is pihenj nagyot!!!!!!!! Én hála az égnek megint gyorsan aludtam el. a film elejét épp kezdődött, még láttam, aztán se kép, se hang 5-ig. Jó volt. Ugyan lesz -e ráadás? Mert most 3x egymás után valami csoda folytán tényleg jól aludtam. 7 ó felé elkezdek cihelődni, hogy gyorsan leérjek tüdőszűrőre, onnan átvándorolok a húsboltba és úgy haza főzni. Remélem pikk-pakk fog menni. Azért szólok a betegségről, valahová írják rá, nehogy ezért kelljen majd valami távoli helyre újra menni?
Hiába nem akarom, de mégis Ági körül forog az agyam. Tudott-e ugyan aludni? Meg Zoli is?

Felébredtem korán, végül visszaaludtam majdnem 7-ig. Túl nagy csend volt a házban, bekapcsoltam a tévét és elaludtam rajta. Very Happy
Hajnalban én is gondoltam Ágira, vajon hány órakor jut ágyhoz? Lehet tudni, hogy hétfőn mikor kerül rá a sor?
Én még most megyek "ki" olvasni. Kíméld magad ma is Böbice.  Minél hamarabb át menjen rajtad ez a nyavaja.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.