Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 31, 2018 11:01 pm

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 20 Este_148
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 31, 2018 11:01 pm

Judit írta:Sziasztok, megjöttünk. Megyek az ágyneműket kidobálom a teraszra, a hintaágy tetejére, szellőzzenek az ágyneműtartó után:) Talán jobb illata lesz Henrikéknek benne aludni holnap, majd de. fölhúzom nekik:)
Aztán fürcsi, fekvés:)
Még szép estét nektek, aztán jó éjszakát. Holnap korán kelek, remélem, aztán csak beköszönök, míg a kávét megiszom. Ha lesz délelőtt időm majd jönni fogok:)

Baráti beszélgetések - Page 20 Kzopki11
Majd én is belesek.Smile Remélem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Szept. 01, 2018 6:03 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot, kellemes hétvégét kívánok!

Baráti beszélgetések - Page 20 Www_tv25 Baráti beszélgetések - Page 20 Www-tv10 Baráti beszélgetések - Page 20 Szomba12Baráti beszélgetések - Page 20 1810 Baráti beszélgetések - Page 20 1346d412
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Szept. 01, 2018 6:08 am

Szervusztok! Ma éjjel egy filmig voltam fönt. Most beköszönök mindenhová, aztán a kötelezők: séta, reggeli, locsolás, bolt (tegnap nem volt) Foltosnak joghurt... Utána konyha, szoba és ágy rendezés Henrikéknek, itt alszanak. Sütik befejezése, köret készítés ..... Azt hiszem, hogy ennyi, most más nem jut eszembe.
Maricsi családozik, legyen szép napjuk. Én is Henrikékezek, du. 4ó után jönnek Zoliék Pátyról ide, szóval csak este fogok tudni benézni, esetleg de., ha lesz időm.
Mindenkinek szép és jó napot kívánok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Szept. 01, 2018 4:38 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Szept. 01, 2018 6:28 pm

Judit írta:Szervusztok! Ma éjjel egy filmig voltam fönt. Most beköszönök mindenhová, aztán a kötelezők: séta, reggeli, locsolás, bolt (tegnap nem volt) Foltosnak joghurt... Utána konyha, szoba és ágy rendezés Henrikéknek, itt alszanak. Sütik befejezése, köret készítés ..... Azt hiszem, hogy ennyi, most más nem jut eszembe.
Maricsi családozik, legyen szép napjuk. Én is Henrikékezek, du. 4ó után jönnek Zoliék Pátyról ide, szóval csak este fogok tudni benézni, esetleg de., ha lesz időm.
Mindenkinek szép és jó napot kívánok!
Szép estét Mindenkinek.Smile flower
Ideértem.Smile
Remélem mindenkinek jól telt a napja.Smile
Mindenki megjött akit vártunk.
Nagyon fárasztó és nyüzsis napunk sikeredett, pedig a konyhában nagyon előre dolgoztam.
Most már fel is mostam a "morzsák" miatt, hogy ne hordjuk körbe. Holnap kertezés lesz, kiszabadul a lelkem.
Nem tud esni, csak nyomott a levegő. Nagyon nem tecc.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Szept. 01, 2018 6:29 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2786937-20180312-l8m24a
Már szép estét is Ferikék.Smile I love you flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Szept. 01, 2018 8:44 pm

Jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 20 Este_149
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 6:28 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok !

Baráti beszélgetések - Page 20 _cicak10 Baráti beszélgetések - Page 20 Images24 Baráti beszélgetések - Page 20 Vasarn11Baráti beszélgetések - Page 20 Www_tv23
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 6:33 am

Szervusztok, igen későn aludtam el a vihar miatt, óriási vihar, rengeteg eső volt. Viszont mostanáig aludtam.
A gyerekek még alszanak, gondolom, hogy majd sokáig. Este a vihar miatt csak néha percekig volt net.
Nem is tudom, hogy sikerül-e majd elmenni Foltival, az udvaron is áll a víz mindenhol, majd szét kell néznem kint. A net miatt nem tudtam az este ide se jönni, a telefonról is kétszerre tudtam a fb-ra is menni.
Tegnapról is maradt kaja,de majd meglátom,hogy mit akarnak enni, ha mást, akkor csak tésztát kell kifőzni.
Este szóltam nekik,hogy ha nem vagyunk itthon, akkor sétálni vagyunk. De őket ismerve, későn fognak ébredni
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 7:13 am

Szervusztok Kedveskék! Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 20 511
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 7:14 am

Judit írta:Szervusztok, igen későn aludtam el a vihar miatt, óriási vihar, rengeteg eső volt. Viszont mostanáig aludtam.
A gyerekek még alszanak, gondolom, hogy majd sokáig. Este a vihar miatt csak néha percekig volt net.
Nem is tudom, hogy sikerül-e majd elmenni Foltival, az udvaron is áll a víz mindenhol, majd szét kell néznem kint. A net miatt nem tudtam az este ide se jönni, a telefonról is kétszerre tudtam a fb-ra is menni.
Tegnapról is maradt kaja,de majd meglátom,hogy mit akarnak enni, ha mást, akkor csak tésztát kell kifőzni.
Este szóltam nekik,hogy ha nem vagyunk itthon, akkor sétálni vagyunk. De őket ismerve, későn fognak ébredni
Szia Judit! Jó sétát Nektek!
Remélem nem áztok meg. I love you cheers sunny flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 7:20 am

Kicsit homályos lett, de azért hozom a lányok névnapozós képét:
Baráti beszélgetések - Page 20 2018_022
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 7:26 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 20 511
Szia, jó reggelt.
Talán nem ázunk meg, mert itt mintha a nap sütne ki? Megint öltözhetek át? Hosszú ujjast vettem. Úgy utálok folyton öltözni Sad
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapotok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 2:44 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Szép vasárnapot!
Szia, jó reggelt.
Talán nem ázunk meg, mert itt mintha a nap sütne ki? Megint öltözhetek át? Hosszú ujjast vettem. Úgy utálok folyton öltözni Sad
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapotok Smile
Nagyon kapkodtunk a kertben. Ezt nem szeretem. Nem volt sétálgatás.Smile
Dőlt rólam a víz végig, mert rohadt párás volt.Sad
Aztán még a nap is kisütött. Lesz betegség mindenen.
Hosszú nadrágban mentem.Megfogadtam, hogy novemberig nem veszek hosszút, mert megsültem hazafelé. Very Happy Sad
Szinte minden maradék körte a fa alatt volt a nagy széltől.Sad Lekaptam, majd hozom a képet.Sad
Jóska 1 kosárral ment föl szokás szerint körtézni, aztán kiabált le, hogy vigyek még 2 kosarat.Sad
Én mentem lefelé paradicsomot szedni. Repednek sajnos, de lesz még.Sad
Levágtam a sóskát, szép lett megint. De jó lesz majd a sült húshoz.Smile Látnád Jóska hogy örül neki, megmostam, mire térülök-fordulok már le is szárazta most.
Aztán mogyoróztam. Na, mint tudod már, azt nem szeretek. A szél azt is lerendezte, még a zöldeket is.Sad
Jóska a körte után szilvázott, gyűjtött nekem a tepsibe lekvárnak valót. Az is a földön volt. Már sül. Ezért, meg az aszalóért kapkodtunk, rohantunk aztán haza. Na, meg amíg kint voltunk végig dörgött körülöttünk. Nem lett volna jó, ha kint elkap a zivatar.
Elég volt felcipelni a cuccot, minden jó sáros volt ráadásul. Látjátok milyen gondjaim vannak? SÁR!!! Very Happy
Megy az aszaló, szóval nincs vasárnap.Smile Mit akarok én, nem lehet mindig bulis nap.Very Happy

Judit, én nem is tudom hányszor öltözök ugyanúgy. Én is utálom.Smile De addig jó, amíg bírunk. Tudok olyat akinek már nagyon nehezen megy, vagy sehogy.Sad Ha erre gondolok, akkor vidáman öltözök. Very Happy
Tényleg jól sikerült a nap Judit. Csak a front miatt nagyon lefáradtam estére. De lényeg, hogy a lányoknak volt 2 jó napjuk itthon.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Szept. 02, 2018 4:05 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 4:49 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Szép vasárnapot!
Szia, jó reggelt.
Talán nem ázunk meg, mert itt mintha a nap sütne ki? Megint öltözhetek át? Hosszú ujjast vettem. Úgy utálok folyton öltözni Sad
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapotok Smile
Nagyon kapkodtunk a kertben. Ezt nem szeretem. Nem volt sétálgatás.Smile
Dőlt rólam a víz végig, mert rohadt párás volt.Sad
Aztán még a nap is kisütött. Lesz betegség mindenen.
Hosszú nadrágban mentem.Megfogadtam, hogy novemberig nem veszek hosszút, mert megsültem hazafelé. Very Happy Sad
Szinte minden maradék körte a fa alatt volt a nagy széltől.Sad Lekaptam, majd hozom a képet.Sad
Jóska 1 kosárral ment föl szokás szerint körtézni, aztán kiabált le, hogy vigyek még 2 kosarat.Sad
Én mentem lefelé paradicsomot szedni. Repednek sajnos, de lesz még.Sad
Levágtam a sóskát, szép lett megint. De jó lesz majd a sült húshoz.Smile Látnád Jóska hogy örül neki, megmostam, mire térülök-fordulok már le is szárazta most.
Aztán mogyoróztam. Na, mint tudod már, azt nem szeretek. A szél azt is lerendezte, még a zöldeket is.Sad
Jóska a körte után szilvázott, gyűjtött nekem a tepsibe lekvárnak valót. Az is a földön volt. Már sül. Ezért, meg az aszalóért kapkodtunk, rohantunk aztán haza. Na, meg amíg kint voltunk végig dörgött körülöttünk. Nem lett volna jó, ha kint elkap a zivatar.
Elég volt felcipelni a cuccot, minden jó sáros volt ráadásul. Látjátok milyen gondjaim vannak? SÁR!!! Very Happy
Megy az aszaló, szóval nincs vasárnap.Smile Mit akarok én, nem lehet mindig bulis nap.Very Happy

Judit, én nem is tudom hányszor öltözök ugyanúgy. Én is utálom.Smile De addig jó, amíg bírunk. Tudok olyat akinek már nagyon nehezen megy, vagy sehogy.Sad Ha erre gondolok, akkor vidáman öltözök. Very Happy
Tényleg jól sikerült a nap Judit. Csak a front miatt nagyon lefáradtam estére. De lényeg, hogy a lányoknak volt 2 jó napjuk itthon.

Ez nagyon sok volt azért. Most holnap ezt azért csak ki kéne pihenned.Itt most is nagy borulás féle van, a fejem pocsék.
Az időjóst akarom megnézni, hátha nem tudunk később elmenni Foltival?
Legalább nálatok jól sikerült minden. Nálunk nem. Írtam odaát, hogy Szimi nagyon lázas lett, 38,8 volt a láza. Henrik is nyűgös lett tőle ( Őrület ez.
Voltak valami kerti partin, fürdőmedencésen Sad Hát.... Sad Már otthon van a nagyijánál. Kár volt nekik lejönni, egyáltalán elindulni is.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 4:50 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2786937-20180312-l8m24a
Köszönöm Ferikém! Viszont kívánom. Itt front hátán front van Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 02, 2018 8:16 pm

Sziasztok. Már túl a vacsorán, nektek is egészségetekre.
Jöttem elköszönni. Még szép estét nektek, aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 611
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 9:39 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét is Ferikém.Smile flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 9:41 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
 
Nagyon kapkodtunk a kertben. Ezt nem szeretem. Nem volt sétálgatás.Smile
Dőlt rólam a víz végig, mert rohadt párás volt.Sad
Aztán még a nap is kisütött. Lesz betegség mindenen.
Hosszú nadrágban mentem.Megfogadtam, hogy novemberig nem veszek hosszút, mert megsültem hazafelé. Very Happy Sad
Szinte minden maradék körte a fa alatt volt a nagy széltől.Sad Lekaptam, majd hozom a képet.Sad
Jóska 1 kosárral ment föl szokás szerint körtézni, aztán kiabált le, hogy vigyek még 2 kosarat.Sad
Én mentem lefelé paradicsomot szedni. Repednek sajnos, de lesz még.Sad
Levágtam a sóskát, szép lett megint. De jó lesz majd a sült húshoz.Smile Látnád Jóska hogy örül neki, megmostam, mire térülök-fordulok már le is szárazta most.
Aztán mogyoróztam. Na, mint tudod már, azt nem szeretek. A szél azt is lerendezte, még a zöldeket is.Sad
Jóska a körte után szilvázott, gyűjtött nekem a tepsibe lekvárnak valót. Az is a földön volt. Már sül. Ezért, meg az aszalóért kapkodtunk, rohantunk aztán haza. Na, meg amíg kint voltunk végig dörgött körülöttünk. Nem lett volna jó, ha kint elkap a zivatar.
Elég volt felcipelni a cuccot, minden jó sáros volt ráadásul. Látjátok milyen gondjaim vannak? SÁR!!! Very Happy
Megy az aszaló, szóval nincs vasárnap.Smile Mit akarok én, nem lehet mindig bulis nap.Very Happy

Judit, én nem is tudom hányszor öltözök ugyanúgy. Én is utálom.Smile De addig jó, amíg bírunk. Tudok olyat akinek már nagyon nehezen megy, vagy sehogy.Sad Ha erre gondolok, akkor vidáman öltözök. Very Happy
Tényleg jól sikerült a nap Judit. Csak a front miatt nagyon lefáradtam estére. De lényeg, hogy a lányoknak volt 2 jó napjuk itthon.

Ez nagyon sok volt azért. Most holnap ezt azért csak ki kéne pihenned.Itt most is nagy borulás féle van, a fejem pocsék.
Az időjóst akarom megnézni, hátha nem tudunk később elmenni Foltival?
Legalább nálatok jól sikerült minden. Nálunk nem. Írtam odaát, hogy Szimi nagyon lázas lett, 38,8 volt a láza. Henrik is nyűgös lett tőle ( Őrület ez.
Voltak valami kerti partin, fürdőmedencésen Sad Hát.... Sad Már otthon van a nagyijánál. Kár volt nekik lejönni, egyáltalán elindulni is.
Nem tudom mi lesz holnap. Az időtől is függ. Ha ki is megyünk, csak délig, mert jövünk aszalni.
Tényleg csak gondot hoztak Neked.Sad De nem tudunk az Ő fejükkel gondolkodni... Smile Ez van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 02, 2018 9:42 pm

Én is elköszönök. Aludjatok jól.Smile
Nekem kb. 10-re kész a lekvárom.Smile
Aztán nyugi lesz.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 Este_150
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Szept. 02, 2018 10:41 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 03, 2018 6:06 am

Szervusztok, jó reggelt az új héten, legyen jó a napunk Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 Allato11 Baráti beszélgetések - Page 20 Bzoka_15 Baráti beszélgetések - Page 20 Hetfo-10 Baráti beszélgetések - Page 20 5353710Baráti beszélgetések - Page 20 Kellem10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 03, 2018 6:07 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2701981-20171124-E3cSWR

Köszi Ferikém! Ez se az én éjszakám volt. Olyan éber kómában telt az éjszakám!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.