Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Aug. 04, 2018 12:27 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Most már magamtól ébredek 4 után.Smile Nem kell, hogy Jóska mocorogjon. Igaz, már 10 órakor aludtunk, sőt, már a filmen is szunyáltunk aminek 10 körül lett vége.Very Happy

Jó reggelt neked, húúúúúúúúúú nagyon korán ébredtél megint!
Neked is Judit!
Igen, 4 után, de addig elég jól aludtam.Smile Magamhoz képest.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Aug. 04, 2018 12:29 pm

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 6 Goodmo24
Már jó napot is Böbice! flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Aug. 04, 2018 9:43 pm

Most nem régen ment el a villanyos, mindent megcsinált, befejezett. 40 ezret kért, mert 5-öt leszámított, mert segítettem neki. úgy elfáradtam, hogy csak na Sad Szegény Foltival már sehová sem megyek. Most vacsoráztunk, megyek fürödni. A szúnyogok is megettek lent. A fejem is megfájdult Sad Fürödni sincs kedvem Sad

Még szép estét netek, aztán jó éjszakát kívánok !

Baráti beszélgetések - Page 6 Sweet-10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Aug. 04, 2018 9:51 pm

Judit írta:Most nem régen ment el a villanyos, mindent megcsinált, befejezett. 40 ezret kért, mert 5-öt leszámított, mert segítettem neki. úgy elfáradtam, hogy csak na Sad Szegény Foltival már sehová sem megyek. Most vacsoráztunk, megyek fürödni. A szúnyogok is megettek lent. A fejem is megfájdult Sad Fürödni sincs kedvem Sad

Még szép estét netek, aztán jó éjszakát kívánok !

Baráti beszélgetések - Page 6 Sweet-10
Örülök, hogy letudtad Judit! Nehéz menet lehetett ebben a hőségben. De legalább jött és van villanyod.
A fejem nekem is délutántól bazsalyog.Sad De azért lementem Ágival, mert itthon sem jobb,,ha csak ücsörgök és magammal foglalkozom. Estefelé, még kicsit szöszöltem a konyhában, hogy reggel gyorsabban haladjak. Remélem, hogy reggel normálisan ébredek.Smile
Pihenj jó! Megérdemled.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Aug. 04, 2018 9:52 pm

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 6 Este_413
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Aug. 04, 2018 10:30 pm

Baráti beszélgetések - Page 6 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 5:42 am

Szervusztok, jó reggelt, szép vasárnapot kívánok Smile

Baráti beszélgetések - Page 6 2711 Baráti beszélgetések - Page 6 Kzevzo11 Baráti beszélgetések - Page 6 Foltos11Baráti beszélgetések - Page 6 Vasarn10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 6:01 am

Szervusztok, jó reggelt... Jaj a reggel. Tegnap este ki- és elmondhatatlan fáradt voltam. Ugye egész délután nagyon meleg volt. Hát ezt képzeljétek el először a nagy ház, majd a kis ház padlásán. Eleinte ott segítettem megkeresni egyáltalán, hogy hová érkezik és indul a vezeték. Ott aztán segítettem újakat behúzni a csövekbe. Hol lent, hol fent. Utána meg rohangásztam a kis háztól a teraszra le- és fölkapcsolni a biztosítékot. Később a kis ház padlásán dettó. Meg ott a napon voltam, ahogy adogattam a szerszámokat. Eleinte a pasi elkezdte mondani, hogy mi hogyan néz ki, mit adjak. Már mérges voltam, mondtam, hogy mi lenne, ha a nevét mondaná a francos szerszámnak? Hja, ha tudom? Először úgy volt, hogy kb. felét csinálja. Akkor rájött, hogy a felesége a barátnőjével van valahol, tehát maradhat. Én mondtam, hogy fejezze be máskor, de nem mert valami lakásfelújítást vállalt és nincs kolléga. Aki volt se jön már hozzá, kevesellte a napi 20 ezret. Ezt reggeltől, kb. este 6 körülig fizette. Mutatta, hogy föl van adva hirdetése kőműves mellé, villanyszerelő mellé, vízszerelő mellé keres embert. Nincs... Nem kap senkit. Szóval mire befejezte? Majd kell tartanom egy javítós napot, mert van ahol csak koszos lett a fal, de van ahol a fúrással leverte, meg mit tudom én. Amit tulajdonképpen csinált, csináltam már anno a régi házon Keresztúron is. Semmi újdonság nem volt benne, hogy csövekből kihúzni, beletuszkolni vezetéket, csokikat föltenni. Neki már modernebb volt, nem is ez a neve, és csak ki kell nyitni, vezeték bele, becsukni és kész, semmi csavarral való szorítás, macera. Használt anyagokat, vezetéket az én készletemből, de a sajátjából is. Volt az óránál egy biztosíték, de hogy miért 3 fázisú? Nem tudom. Oda vett újat, egy fázisost, az került 10.900,- Ft ba, hozta a számlát is. Mondta, hogy nem akarok mellé elmenni segédnek? Hát nem..... Reggeltől esti nekem is adna 20 ezret... Dehogy megyek.....
Szegény Foltit nagyon sajnáltam, de én akkor már a sötétben nem mentem el vele sehová.
Este ugye becsuktam a szobában mindent, mert ezer fok volt, bekapcsoltam a klímát. Reggel megint fejfájással ébredtem, meg arra, hogy megfulladok a szobában, a becsukott ajtó, ablaknál. Már nyitva minden, engem ezzel a becsukódással erőteljesen lehetne büntetni Sad Borzasztó....Most kezd egy kis levegő  bejönni. Séta és reggeli után locsolok, megcsinálom a pohárkrémet, meg átmegyek a boltba, mert tegnap ugyan vettem 4 sört, de este láttam, hogy kettő alkoholmentes Sad Mert úgy értek hozzá Sad No, ahelyett veszek másik valamit....Ma egész nap nem fogok semmit se csinálni....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Aug. 05, 2018 6:16 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 6 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Aug. 05, 2018 6:18 am

Judit írta:Szervusztok, jó reggelt... Jaj a reggel. Tegnap este ki- és elmondhatatlan fáradt voltam. Ugye egész délután nagyon meleg volt. Hát ezt képzeljétek el először a nagy ház, majd a kis ház padlásán. Eleinte ott segítettem megkeresni egyáltalán, hogy hová érkezik és indul a vezeték. Ott aztán segítettem újakat behúzni a csövekbe. Hol lent, hol fent. Utána meg rohangásztam a kis háztól a teraszra le- és fölkapcsolni a biztosítékot. Később a kis ház padlásán dettó. Meg ott a napon voltam, ahogy adogattam a szerszámokat. Eleinte a pasi elkezdte mondani, hogy mi hogyan néz ki, mit adjak. Már mérges voltam, mondtam, hogy mi lenne, ha a nevét mondaná a francos szerszámnak? Hja, ha tudom? Először úgy volt, hogy kb. felét csinálja. Akkor rájött, hogy a felesége a barátnőjével van valahol,  Semmi újdonság nem volt benne, hogy csövekből kihúzni, beletuszkolni vezetéket, csokikat föltenni. Neki már modernebb volt, nem is ez a neve, és csak ki kell nyitni, vezeték bele, becsukni és kész, semmi csavarral való szorítás, macera. Használt anyagokat, vezetéket az én készletemből, de a sajátjából is. Volt az óránál egy biztosíték, de hogy miért 3 fázisú? Nem tudom. Oda vett újat, egy fázisost, az került 10.900,- Ft ba, hozta a számlát....
Szegény Foltit nagyon sajnáltam, de én akkor már a sötétben nem mentem el vele sehová.
Este ugye becsuktam a szobában mindent, mert ezer fok volt, bekapcsoltam a klímát. Reggel megint fejfájással ébredtem, meg arra, hogy megfulladok a szobában, a becsukott ajtó, ablaknál. Már nyitva minden, engem ezzel a becsukódással erőteljesen lehetne büntetni Sad Borzasztó....Most kezd egy kis levegő  bejönni. Séta és reggeli után locsolok, megcsinálom a pohárkrémet, meg átmegyek a boltba, mert tegnap ugyan vettem 4 sört, de este láttam, hogy kettő alkoholmentes Sad Mert úgy értek hozzá Sad No, ahelyett veszek másik valamit....Ma egész nap nem fogok semmit se csinálni....

Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 6:45 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!

Baráti beszélgetések - Page 6 38536406_1225176404289428_8990623472707174400_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 6:46 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Szervusztok, jó reggelt... Jaj a reggel. Tegnap este ki- és elmondhatatlan fáradt voltam. Ugye egész délután nagyon meleg volt. Hát ezt képzeljétek el először a nagy ház, majd a kis ház padlásán. Eleinte ott segítettem megkeresni egyáltalán, hogy hová érkezik és indul a vezeték. Ott aztán segítettem újakat behúzni a csövekbe. Hol lent, hol fent. Utána meg rohangásztam a kis háztól a teraszra le- és fölkapcsolni a biztosítékot. Később a kis ház padlásán dettó. Meg ott a napon voltam, ahogy adogattam a szerszámokat. Eleinte a pasi elkezdte mondani, hogy mi hogyan néz ki, mit adjak. Már mérges voltam, mondtam, hogy mi lenne, ha a nevét mondaná a francos szerszámnak? Hja, ha tudom? Először úgy volt, hogy kb. felét csinálja. Akkor rájött, hogy a felesége a barátnőjével van valahol,  Semmi újdonság nem volt benne, hogy csövekből kihúzni, beletuszkolni vezetéket, csokikat föltenni. Neki már modernebb volt, nem is ez a neve, és csak ki kell nyitni, vezeték bele, becsukni és kész, semmi csavarral való szorítás, macera. Használt anyagokat, vezetéket az én készletemből, de a sajátjából is. Volt az óránál egy biztosíték, de hogy miért 3 fázisú? Nem tudom. Oda vett újat, egy fázisost, az került 10.900,- Ft ba, hozta a számlát....
Szegény Foltit nagyon sajnáltam, de én akkor már a sötétben nem mentem el vele sehová.
Este ugye becsuktam a szobában mindent, mert ezer fok volt, bekapcsoltam a klímát. Reggel megint fejfájással ébredtem, meg arra, hogy megfulladok a szobában, a becsukott ajtó, ablaknál. Már nyitva minden, engem ezzel a becsukódással erőteljesen lehetne büntetni Sad Borzasztó....Most kezd egy kis levegő  bejönni. Séta és reggeli után locsolok, megcsinálom a pohárkrémet, meg átmegyek a boltba, mert tegnap ugyan vettem 4 sört, de este láttam, hogy kettő alkoholmentes Sad Mert úgy értek hozzá Sad No, ahelyett veszek másik valamit....Ma egész nap nem fogok semmit se csinálni....

Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile
Csatlakozom a véleményedhez Böbice.Smile Judit megint nagyot "alkotott". Basketball cheers bounce flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 6:57 am



Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile[/quote]

Jó reggelt neked is Böbikém Smile
Megpróbálom Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 6:58 am



Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile[/quote]
Csatlakozom a véleményedhez Böbice.Smile Judit megint nagyot "alkotott". Basketball cheers bounce flower[/quote]

Jó reggelt Marcsika! Jó családozós napot neked Smile
Köszönöm Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 10:35 am

Judit írta:

Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile
Csatlakozom a véleményedhez Böbice.Smile Judit megint nagyot "alkotott". Basketball cheers bounce flower[/quote]

Jó reggelt Marcsika! Jó családozós napot neked Smile
Köszönöm Smile  [/quote]


Belestem.Smile
Jól állok a munkával, erre jó ez a korai ébredés.Smile
Köszi Judit!
Neked is jól sikerüljön a Zolizás.Smile I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 3:53 pm

Marcsi írta:
Judit írta:

Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile
Csatlakozom a véleményedhez Böbice.Smile Judit megint nagyot "alkotott". Basketball cheers bounce flower

Jó reggelt Marcsika! Jó családozós napot neked Smile
Köszönöm Smile  [/quote]


Belestem.Smile
Jól állok a munkával, erre jó ez a korai ébredés.Smile
Köszi Judit!
Neked is jól sikerüljön a Zolizás.Smile I love you[/quote]

Köszönöm szépen, meg volt:) Nálad biztos most van Smile

Nem alkottam én semmit, csak a villanyos, amiket csinált - az villanyóránál, azt nem tudom, de a többit értettem eddig is. Kábelhúzás, meg csatlakozás a csokikkal. A vezetékeket eddig is ismertem :sárga-zöld- a föld, a nulla a kék, a fázis fekete vagy barna. Ezt még Bélától tanultam. Azt is, hogy csak egy színt lehet egymáshoz kötni.... Na de a többi???? Szóval a szaki az igazi Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Aug. 05, 2018 4:29 pm

Baráti beszélgetések - Page 6 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 5:05 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 6 2786937-20180312-l8m24a
Köszönöm szépen Ferikém! Van, már semmit teszek Very Happy Viszont kívánom neked, nektek is Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Aug. 05, 2018 8:33 pm

Elköszönök lányok és Ferikém!
Még jó tévézést kívánok, utána jó éjszakát! Én nézem az M3-on a Tanu c. filmet Smile

Baráti beszélgetések - Page 6 13955510
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 9:01 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:

Pihend ki magad alaposan ma! Töltsön el jó érzéssel, hogy egy nagy munka elvégeztetett! I love you Smile
Csatlakozom a véleményedhez Böbice.Smile Judit megint nagyot "alkotott". Basketball cheers bounce flower

Jó reggelt Marcsika! Jó családozós napot neked Smile
Köszönöm Smile  


Belestem.Smile
Jól állok a munkával, erre jó ez a korai ébredés.Smile
Köszi Judit!
Neked is jól sikerüljön a Zolizás.Smile I love you[/quote]

Köszönöm szépen, meg volt:) Nálad biztos most van Smile

Nem alkottam én semmit, csak a villanyos, amiket csinált - az villanyóránál, azt nem tudom, de a többit értettem eddig is. Kábelhúzás, meg csatlakozás a csokikkal. A vezetékeket eddig is ismertem :sárga-zöld- a föld, a nulla a kék,  a fázis fekete vagy barna. Ezt még Bélától tanultam. Azt is, hogy csak egy színt lehet egymáshoz kötni.... Na de a  többi???? Szóval a szaki az igazi Very Happy
[/quote]

Na jó, nem lettél szaki, de ha maga mellé venne, akkor csak használható vagy valamire.Smile Laughing
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 9:01 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 6 2786937-20180312-l8m24a
Szia Ferikém.Smile
Én is ideértem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 05, 2018 9:03 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 6 Este_133
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Aug. 05, 2018 11:32 pm

Baráti beszélgetések - Page 6 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 06, 2018 5:49 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Legyen jó hetünk is.Baráti beszélgetések - Page 6 1f642Smile
Itt ilyen a reggel eső után. Na, ez sem tesz jót a kertnek. Morog is gazduram, de ez van...

Baráti beszélgetések - Page 6 38536394_1226258097514592_5008302449799200768_o
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 06, 2018 5:50 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 6 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile
Kicsit lehűlt, tudtunk aludni.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 6 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.