Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

33 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 10, 2018 7:31 am

Judit írta:Sziasztok, nagyon jól aludtam, de nagyon kurtát, keveset. Alig tudtam telefonálás közben elköszönni. Olyan sokáig beszélt Gabi, hogy először lemerült a telefonja, aztán Messengeren hívott, mert ugye az is ingyenes. Átestem az elalvási időmön, féltem az elalvástól, de gyorsan elaludtam, hisz fél 12-kor mondtam, hogy már inkább holnap (azaz ma du. ) majd visszahívom, de már nem tudok ébren maradni.
Nem is tudom, hogy hogyan lehet röviden leírni. Évekkel ezelőtt az Önkorm. eladta a házukat. Sok fideszes rokon és seggnyaló lakott a házban, azokat jól kifizették. Volt egy fekete seggű, mint Gabiék még. Azok féltek, szinte kisemmizték a drága (Opera melletti) világörökséges bérházból. Az ő lakásuk Gami nagynéikéjéé, aki 80--- valahány éves. Gabi nem hagyta. Összeveszett a fideszes bagázzsal - mindenki  az az Önkorm.-nál.Titokban készített hangfölvételt - ez nem lett volna szabad. Szóval jól összevesztek, Gabit följelentette a polg. mester, mindenfélért, de még Dávidot is belekeverték, hogy lakást akar a kis szaros DK-s. Addig, addig mentek el, hogy hazugságért, becsület sértésért a polg. mester Gabit följelentett, 1 millió forintot kért kártérítésül. Először Gabi magát védte, hazudtak, de Gabit ítélték el. Másod fokon már nem képviselhette magát Gabi, kirendeltek neki egy olyan védőt, aki még beszédében is alázta Gabit, Magdi nénit, Dávidot. Ez is elvesztették kaptak 150 ezer büntetést, + a perköltség, stb. Itt valamiért nem lehet a Kúriához fordulni. Gabi először nem fizetett, jött a behajtás, kifizették.. Most Gabi ebbe nem akar belenyugodni, mert a tárgyalásokon mindenki fideszes volt, lehazudták az eget is, minden papír mindennek ellent mond. Koncepciós pert akasztottak rá. Most valami magánvádas eljárást vagy mit akar indítani az előző ítéletek megsemmisítése miatt. Hiába volt Gabinak hangfölvétele, ami bizonyító erejű volt, senki nem hallgatta meg, mert nem volt engedélye, de pont azért vádolták, amiben az igazság volt, de jegyzőkönyv meg egy se készült hivatalos, tehát a hangfölvétel senkit sem érdekel, de az se, hogy nincs jkv. Nagyon bonyolult ügy, már az egész Önkormányzat tanú, meg tanúvallomást is tett,még az is aki  nem volt ott se akkor, se máskor. És most Gabi nem hagyja.... Elküldte nekem a hanganyagot, de az este nekem nem volt kedvem éjfélkor azt hallgatni. Majd délután. Mindenki azt mondja neki, hogy hagyja, én is. De ezért tart itt az ország mert mindenki hagyja, és most szélmalom harcot folytat. Valakinek ki kell állni, szólni kell, mert ő így nem fog tudni tükörbe nézni...Valami ilyesmi a történet, azzal a jóval, hogy közben azért találtak egy családi házat, amit aztán az Önkormányzat elfogadott, azzal az összeggel váltották meg a lakást, így most Magdi néni nevére kerülhetett és ott laknak. Azzal már nincs baj, csak a becsületsértések halmazával küzd Gabi. Szerintem, ha elindítja akkor is veszíteni fog. De ugye rabosítva van, meg mifene... Szóval nem tudom . De el  van keseredve,  hogy a bírók is a fideszesek seggét nyalják, meg még a kirendelt védőjük is, ezt nem akarja . Ettől rövidebben nem tudtam. írni.
Még ugyan mára van kajám, de semmi különöst nem akarok csinálni a derekam miatt. A Cataflam végre használt azért. Szóval főznöm kéne, de fogalmam sincs hogy mit..? Marcsi valami kaját fölsorolhatnál.... Már régen ettem gyümölcs levest, most fog elfogyni a fagyasztott kajáim: Milánói, tök főzelék volt pörkölttel, pörkölt tésztával és a csirkemell zöldségesen rakva. Fogalmam sincs. Foltival 7 után megyek edzeni Smile
Ennyi a biztos mára Smile
Nem is kis, hanem nagy regény!!!!!!!!
Szia!
Olvastalak Judit. Hát én is azt javasolnám,hogy ne küzdjön. Fontosabb az egészsége.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Megfizethetetlen.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Pláne, hogy már van ház.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 8:45 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Gyorsan beköszönök,mert mindjárt pakolás-indulás.
Gazduram határszemlén tegnap reggel:

Baráti beszélgetések - Page 33 36919778_1195118800628522_3525983109939986432_o
Szia! Most értem ide Folti után.
Legyen szép napotok kint, de NE kulizzatok már, pihenjetek végre!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 8:47 am


Szia!
Olvastalak Judit. Hát én is azt javasolnám,hogy ne küzdjön. Fontosabb az egészsége.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Megfizethetetlen.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Pláne, hogy már van ház.[/quote]

Igen ám, csak látja a sok-sok hazug szemétre való embert, s úgy érzi, hogy ha nem szól, nem tesz ellene, akkor minden alkalommal a tükörnél szemen köpheti magát!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Júl. 10, 2018 3:34 pm

Baráti beszélgetések - Page 33 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 10, 2018 4:07 pm

Judit írta:
Szia!
Olvastalak Judit. Hát én is azt javasolnám,hogy ne küzdjön. Fontosabb az egészsége.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Megfizethetetlen.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Pláne, hogy már van ház.

Igen ám, csak látja a sok-sok hazug szemétre való embert, s úgy érzi, hogy ha nem szól, nem tesz ellene, akkor minden alkalommal a tükörnél szemen köpheti magát![/quote]

Ez mind igaz Judit. De meddig bírja idegekkel.Sad Rámegy az egészsége, pénze. Sad A pártok is xarnak a fejünkre.Sad

Most teljesen ki vagyunk akadva ezen a beiktatáson is. Ez a marha OVI ott villog az első sorban.Sad Példának állítja elénk a törököket.Sad

Visszajöttem.Smile
Most találtam éppen:
"2 órája ·

Gyurcsány Ferenc:
Érdemes-e küzdeni, ha nem látod a győzelem esélyét? Érdemes-e embert-, lelket ölő csatákba menni, ha azt gondolod, a többség nem ért, nem támogat, nem jön veled? Érdemes-e mindent áldozni látszólag a semmiért?
Látszólag.
Mert nem feltétlenül a győzelemért küzdesz, hanem elsősorban önmagadért. Minden más utána jön. Mert nem akarsz más lenni, mint aki vagy. Mert nem akarod feladni hitedet, eszményeidet, reményeidet.
A világ és benne Magyarország sok tekintetben most persze egyre reménytelenebb. És azok, akik más irányt keresnének, szinte mindenhol a kétségbeesés küszöbön vannak.
De én mégse ezt javaslom. A madáchi szöveg jár a fejemben. Nem szó-, de lényege szerint: az élet értelme a küzdés maga.
Ráadásul mert nincs alternatívája az ember elfogadásának, szeretetének, a szabadságnak, a végén győzni is fogunk. Hogy mi, vagy a bennünket követők, az nem csak történelmi értelemben mindegy. Személyes történetünk bizonyos szempontjából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 10, 2018 4:20 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 10, 2018 4:10 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 33 2786937-20180312-l8m24a
Szép napot Ferikém Nektek is! flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 7:08 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Szia!
Olvastalak Judit. Hát én is azt javasolnám,hogy ne küzdjön. Fontosabb az egészsége.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Megfizethetetlen.Baráti beszélgetések - Page 33 1f641Sad Pláne, hogy már van ház.

Igen ám, csak látja a sok-sok hazug szemétre való embert, s úgy érzi, hogy ha nem szól, nem tesz ellene, akkor minden alkalommal a tükörnél szemen köpheti magát!

Ez mind igaz Judit. De meddig bírja idegekkel.Sad Rámegy az egészsége, pénze. Sad A pártok is xarnak a fejünkre.Sad

Most teljesen ki vagyunk akadva ezen a beiktatáson is. Ez a marha OVI ott villog az első sorban.Sad Példának állítja elénk a törököket.Sad

Visszajöttem.Smile
Most találtam éppen:
"2 órája ·

Gyurcsány Ferenc:
Érdemes-e küzdeni, ha nem látod a győzelem esélyét? Érdemes-e embert-, lelket ölő csatákba menni, ha azt gondolod, a többség nem ért, nem támogat, nem jön veled? Érdemes-e mindent áldozni látszólag a semmiért?
Látszólag.
Mert nem feltétlenül a győzelemért küzdesz, hanem elsősorban önmagadért. Minden más utána jön. Mert nem akarsz más lenni, mint aki vagy. Mert nem akarod feladni hitedet, eszményeidet, reményeidet.
A világ és benne Magyarország sok tekintetben most persze egyre reménytelenebb. És azok, akik más irányt keresnének, szinte mindenhol a kétségbeesés küszöbön vannak.
De én mégse ezt javaslom. A madáchi szöveg jár a fejemben. Nem szó-, de lényege szerint: az élet értelme a küzdés maga.
Ráadásul mert nincs alternatívája az ember elfogadásának, szeretetének, a szabadságnak, a végén győzni is fogunk. Hogy mi, vagy a bennünket követők, az nem csak történelmi értelemben mindegy. Személyes történetünk bizonyos szempontjából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."[/quote]
Igen, igaz. Én hallom rajta, hogy mennyire elszánt. Ha vele megtehetik, akkor a gyerekével is később. Mondta neki, hogy egy fecske nem csinál nyarat. De úgy hallom, hogy hajthatatlan. Igen pont én is olvastam és pont Gabi jutott róla eszembe. Csak hát szélmalomharc... Különben mindegyik mehet a fenébe, Gyurcsánytól kezdve a TASZ, a Helsinki Bizottság, meg kifene. Végig járta mindegyiket,hogy segítsenek neki, senki sem állt mellé. Másodfokon már nem védhette magát, kirendeltek mellé védőt! De milyet? Együtt hazudozott a fideszesekkel Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 7:09 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 33 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém, jó étvágyat a vacsorához Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 10, 2018 8:22 pm

Judit írta:jából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."
Igen, igaz. Én hallom rajta, hogy mennyire elszánt. Ha vele megtehetik, akkor a gyerekével is később. Mondta neki, hogy egy fecske nem csinál nyarat. De úgy hallom, hogy hajthatatlan. Igen pont én is olvastam és pont Gabi jutott róla eszembe. Csak hát szélmalomharc... Különben mindegyik mehet a fenébe, Gyurcsánytól kezdve a TASZ, a Helsinki Bizottság, meg kifene. Végig járta mindegyiket,hogy segítsenek neki, senki sem állt mellé. Másodfokon már nem védhette magát, kirendeltek mellé védőt! De milyet? Együtt hazudozott a fideszesekkel Sad [/quote]

Már töröltem a nagyját itt...
Tényleg féltem hogy nehogy baja legyen.Sad Egészségileg, pláne anyagilag.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 10, 2018 8:23 pm

Elköszönök mára. Itt nagy meccsezés van. Megyek a hálóba, van visszanézős filmem.Smile
Nagyot telefonoztam Bellussal. Jólesett.Smile
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 33 Este_118
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 8:36 pm

Marcsi írta:
Judit írta:jából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."
Igen, igaz. Én hallom rajta, hogy mennyire elszánt. Ha vele megtehetik, akkor a gyerekével is később. Mondta neki, hogy egy fecske nem csinál nyarat. De úgy hallom, hogy hajthatatlan. Igen pont én is olvastam és pont Gabi jutott róla eszembe. Csak hát szélmalomharc... Különben mindegyik mehet a fenébe, Gyurcsánytól kezdve a TASZ, a Helsinki Bizottság, meg kifene. Végig járta mindegyiket,hogy segítsenek neki, senki sem állt mellé. Másodfokon már nem védhette magát, kirendeltek mellé védőt! De milyet? Együtt hazudozott a fideszesekkel Sad

Már töröltem a nagyját itt...
Tényleg féltem hogy nehogy baja legyen.Sad Egészségileg, pláne anyagilag.Sad[/quote]
Persze, jól tetted. Mondjuk elég kövér lett. De neki jól kell lenni,hisz ott van Magdi néni 80 akárhány évesen. Szerencse, hogy egészségileg és fizikálisan is jól van.
Anyagilag? Szerintem Magdi néni pénzéből élnek. Gabi mióta ismerem nem dolgozott. Soha nem kérdeztem erről,de mást nem tudok elképzelni. A lakás vagyis most a családi ház is Magdi nénié.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 10, 2018 8:40 pm

Még szép estét és utána jó éjszakát kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 33 39109_11 Baráti beszélgetések - Page 33 Bzbi_g42
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Júl. 11, 2018 5:43 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot kívánok magunknak Smile
Baráti beszélgetések - Page 33 Mzkusp10Baráti beszélgetések - Page 33 Kave-r10 Baráti beszélgetések - Page 33 Haho-d11Baráti beszélgetések - Page 33 110 Baráti beszélgetések - Page 33 Bzbi_g43
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Júl. 11, 2018 5:49 am

Sziasztok! Látom, hogy én voltam itt utoljára és én kezdtem a napot. Mondjuk elég jól el is aludtam, de már fél 5-től próbáltam visszaaludni, de csak forgolódtam, 5-kor fölkeltem. Kicsit frissebb a levegő most reggel, még 5-kor elég borús volt, de már süt a nap. Nem volt eső éjjel sem, úgyhogy reggel jó nagy, alapos locsolást tartok Folti séta után. Aztán maradok lent a kertben, levagdosom a félé margaréta erdőt, virágokat. Ebben a melegben sok elnyílik elég hamar. Aztán majd kiderül, hogy mivel folytatom, hála az égnek tegnap főztem, így nem kell. Azért nem tudom, hogy mivel folytassam, mert most pl. nem fáj a derekam, de majd a séta után kiderül, hogy mire jó? Semmi olyan fontos nincs, hogy erőltessem. Mondjuk porszívózni már kéne, de nem akarok magammal kitolni. Azt ma még biztos kihagyom. Szóval majd kiderül...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Júl. 11, 2018 6:57 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Nekem jó, mert volt mert majdnem 7 mm eső esett.Baráti beszélgetések - Page 33 1f642Smile
Bellus a nyergesi barátnőnél Tatán, 2 hete:

Baráti beszélgetések - Page 33 36877503_1196176837189385_3594415700040482816_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Júl. 11, 2018 7:01 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Nekem jó, mert volt mert majdnem 7 mm eső esett.Baráti beszélgetések - Page 33 1f642Smile
Bellus a nyergesi barátnőnél Tatán, 2 hete:

Baráti beszélgetések - Page 33 36877503_1196176837189385_3594415700040482816_n

Jó reggelt neked, jó napot Smile
Akkor remélem most nem hallom az esőt egy darabig Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Júl. 11, 2018 7:11 am

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:jából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."
Igen, igaz. Én hallom rajta, hogy mennyire elszánt. Ha vele megtehetik, akkor a gyerekével is később. Mondta neki, hogy egy fecske nem csinál nyarat. De úgy hallom, hogy hajthatatlan. Igen pont én is olvastam és pont Gabi jutott róla eszembe. Csak hát szélmalomharc... Különben mindegyik mehet a fenébe, Gyurcsánytól kezdve a TASZ, a Helsinki Bizottság, meg kifene. Végig járta mindegyiket,hogy segítsenek neki, senki sem állt mellé. Másodfokon már nem védhette magát, kirendeltek mellé védőt! De milyet? Együtt hazudozott a fideszesekkel Sad

Már töröltem a nagyját itt...
Tényleg féltem hogy nehogy baja legyen.Sad Egészségileg, pláne anyagilag.Sad
Persze, jól tetted. Mondjuk elég kövér lett. De neki jól kell lenni,hisz ott van Magdi néni 80 akárhány évesen. Szerencse, hogy egészségileg és fizikálisan is jól van.
Anyagilag? Szerintem Magdi néni pénzéből élnek. Gabi mióta ismerem nem dolgozott. Soha nem kérdeztem erről,de mást nem tudok elképzelni. A lakás vagyis most a családi ház is Magdi nénié.[/quote]

Végül is Ő tudja mit vállal. Én nem bírnám a feszültséget azt tudom.Sad
 Tegnap korán reggel írt a sógornőm, illetve idézett egy hozzá írt chat-ből:
"Szia Marika! Petefészek rák. Megoperálták, most jól érzi magát. Azzal biztatják az orvosok, hogy időben ment. Először úgy volt, hogy csak egy kis rendellenesség van valahol, aztán kiderült, hogy a méhét, a petefészkét, a hashártyáját és a nyirokcsomókat is ki kellett szedni, mert kezdett szétszóródni. Szépen gyógyul, már dolgozik is, de a kemoterápia még hátra van. Szegény apámért már nem kell aggódnom, most itt van Zsuzsi. Nagyon-nagyon bízom a felgyógyulásában."
Ezt Rozó írta Bábolnáról. Jóska unokahúga.
Az Ő szülei voltak a mi tanúink. Ők vállalták, pedig nagyon szegények voltak, mert építkeztek, de eljöttek. Imádtam Őket... Sok évig eljártunk hozzájuk, Muci sokat ott nyaralt.
Amikor Rozó egy nős emberrel elszökött otthonról, ide Nyergesre, akkor mi pártfogoltuk Őket. Először külön-külön szállón laktak, majd albérletben. Mi voltunk a tanúik, amikor kimondták végre a válást. De még poharakat is mi adtunk az esküvőjükre, stb. Aztán jöttek a gyerekek. A másodiknál már nem bírta az anyja és egyenesen a egomi kórházból haza vitte Őket. Pedig jó helyük volt itt a gyárban, már éppen lakást kaptak. De otthon aztán segítették Őket házat építeni... Ott maradtak. Most a lányáról van szó. Borzasztó még olvasni is.Sad Fel kellene hívnom, de össze kell szednem az erőmet.Sad Ez van. Tegnap egész nap nem mentek ki a fejemből.
Az apját 8 évig ápolta náluk, mert levágták tőben az egyik lábát. Az ápolási volt a jövedelme. Már az ura is több éve nyugdíjas. Jóval idősebb... Még fél év kellett volna, hogy Ő is nyugdíjba mehessen.. amikor az apja meghalt.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 11, 2018 7:17 am-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Júl. 11, 2018 7:13 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:jából is érdektelen egy ponton túl. Mert a legfontosabbat, ami elvárható tőlünk, megtettük: küzdöttünk."
Igen, igaz. Én hallom rajta, hogy mennyire elszánt. Ha vele megtehetik, akkor a gyerekével is később. Mondta neki, hogy egy fecske nem csinál nyarat. De úgy hallom, hogy hajthatatlan. Igen pont én is olvastam és pont Gabi jutott róla eszembe. Csak hát szélmalomharc... Különben mindegyik mehet a fenébe, Gyurcsánytól kezdve a TASZ, a Helsinki Bizottság, meg kifene. Végig járta mindegyiket,hogy segítsenek neki, senki sem állt mellé. Másodfokon már nem védhette magát, kirendeltek mellé védőt! De milyet? Együtt hazudozott a fideszesekkel Sad

Már töröltem a nagyját itt...
Tényleg féltem hogy nehogy baja legyen.Sad Egészségileg, pláne anyagilag.Sad
Persze, jól tetted. Mondjuk elég kövér lett. De neki jól kell lenni,hisz ott van Magdi néni 80 akárhány évesen. Szerencse, hogy egészségileg és fizikálisan is jól van.
Anyagilag? Szerintem Magdi néni pénzéből élnek. Gabi mióta ismerem nem dolgozott. Soha nem kérdeztem erről,de mást nem tudok elképzelni. A lakás vagyis most a családi ház is Magdi nénié.

Végül is Ő tudja mit vállal. Én nem bírnám a feszültséget azt tudom.Sad
 Tegnap korán reggel írt a sógornőm, illetve idézett egy hozzá írt chat-ből:
"Szia Marika! Petefészek rák. Megoperálták, most jól érzi magát. Azzal biztatják az orvosok, hogy időben ment. Először úgy volt, hogy csak egy kis rendellenesség van valahol, aztán kiderült, hogy a méhét, a petefészkét, a hashártyáját és a nyirokcsomókat is ki kellett szedni, mert kezdett szétszóródni. Szépen gyógyul, már dolgozik is, de a kemoterápia még hátra van. Szegény apámért már nem kell aggódnom, most itt van Zsuzsi. Nagyon.nagyon bízom a felgyógyulásában."
Ezt Rozó írta Bábolnáról. Jóska unokahúga.
Az Ő szülei voltak a mi tanúink. Ők vállalták, pedig nagyon szegények voltak, mert építkeztek, de eljöttek. Imádtam Őket... Sok évig eljártunk hozzájuk, Muci sokat ott nyaralt.
Amikor Rozó egy nős emberrel elszökött otthonról, ide Nyergesre, akkor mi pártfogoltuk Őket. Először külön-külön szállón laktak, majd albérletben. Mi voltunk a tanúik, amikor kimondták a válást az esküvőjükön. De még poharakat is mi adtunk az esküvőjükre, stb. Aztán jöttek a gyerekek. A másodiknál már nem bírta az anyja és egyenesen a egomi kórházból haza vitte Őket. Pedig jó helyük volt itt a gyárban, már éppen lakást kaptak. De otthon aztán segítették Őket házat építeni... Ott maradtak. Most a lányáról van szó. Borzasztó még olvasni is.Sad Fel kellene hívnom, de össze kell szednem az erőmet.Sad Ez van. Tegnap egész nap nem mentek ki a fejemből.
Az apját 8 évig ápolta náluk, mert levágták tőben az egyik lábát. Az ápolási volt a jövedelme. Már az ura is több éve nyugdíjas. Jóval idősebb... Még fél év kellett volna, hogy Ő is nyugdíjba mehessen.. amikor az apja meghalt.[/quote]

Nekem ne mutasd be, hogy milyen nehéz telefonok ezek Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Júl. 11, 2018 7:18 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Nekem jó, mert volt mert majdnem 7 mm eső esett.Baráti beszélgetések - Page 33 1f642Smile
Bellus a nyergesi barátnőnél Tatán, 2 hete:



Jó reggelt neked, jó napot Smile
Akkor remélem most nem hallom az esőt egy darabig Very Happy
Szijja!
A heten talán nem.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Júl. 11, 2018 8:05 pm

Elköszönni jöttem, jó tévézést kívánni és utána nagyon jó alvással töltött éjszakát kívánni Smile
Baráti beszélgetések - Page 33 Pici_f10 Baráti beszélgetések - Page 33 Bzbi_g44
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Júl. 11, 2018 9:46 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok, pihenjetek jól!
Baráti beszélgetések - Page 33 Este_411
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Júl. 11, 2018 9:53 pm

Baráti beszélgetések - Page 33 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 12, 2018 6:03 am

Szervusztok, jó reggelt, szép és jó napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 33 Jzregg11 Baráti beszélgetések - Page 33 Images12 Baráti beszélgetések - Page 33 Csztzr11 Baráti beszélgetések - Page 33 Www_tv13 Baráti beszélgetések - Page 33 Bzbi_g45
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 12, 2018 6:04 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 33 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém! Aludtam is meg nem is. Mintha olyan félkómában aludtam volna egész éjjel. Mindent hallottam, Folti szuszókázását is, olyan ébren alvás volt.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 12, 2018 6:06 am

Ma a sétáról jövet megnézem a zöldségest,hogy nyitva van-e már, akkor megyek megkérdezem a z. babot.
Ha van, akkor gyors reggeli és átmegyek érte és szerintem egész nap azzal foglalkozok. Ha nincs, akkor majd új terv lép életbe.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 33 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

33 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.