Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 02, 2018 8:17 pm

Most jó tévézést kívánok még nektek, aztán nagyon jó alvással töltött éjszakát, Böbinknek gyógyulóst!

Baráti beszélgetések - Page 18 Www_tv83 Baráti beszélgetések - Page 18 Bybi_g25
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 02, 2018 9:16 pm

Judit írta:Szervusztok, jó reggelt. Mondhatnám az is, hogy jó reggelt itt tej, még kótyagos a fej.... Nagyon korai órán, fél 4-kor ébredtem, csak szundizta kicsit utána, de aludni már nem tudtam, tényleg olyan kótyagos vagyok. Nem esett az este, de éjjel se, ezért korán kimegyek majd locsolni. Aztán a főzés: a raktott karfiol Marcsitól. S utána a stelázsi polcainak két fégén 2-2 lyuk fúrása, majd rögzítése az állványon. Még le akarom takarítani, az üvegeket fölrakni rá, ez a mai program, el is fog menni vele a napom azt hiszem....
Remélem, hogy Böbi jobbat aludt itthon, nem volt fullasztó hőség, kicsit tévézett, el is szundított rajta Smile Biztos pihentebben fog ébredi, mint a kórházban!
Szorítok drága Böbikém! Szépen, lassan most már indulj a gyógyulós úton! Menni fog, erős csajszi vagy, akaratod pedig most számtalan lesz, mert minden erre fog sarkallni. Veled leszek most is Smile
Szép estét már! Smile Ma nem is jártam még erre.Smile
Megint sűrű nap sikeredett Judit, de jót kerteltünk, nem volt de. olyan meleg.
Az első 2 zivatar után megpucoltam a fürdő és konyha ablakot, mert rettenetes koszt hozott le az eső fentről.Sad 1 óra múlva persze újra esett, de az már nem koszolt annyira.
Nem ma jött Böbi. Remélem tudott piheni, gyógyulni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 02, 2018 9:17 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét is már Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 02, 2018 9:18 pm

Én is elköszönök. Aludjatok jól!
Böbicének gyógyulós éjszakát kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 18 Este-r37
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jún. 02, 2018 11:29 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 5:57 am

Szervusztok, jó reggelt, szép, nyugodt vasárnapot kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 Img81_14 Baráti beszélgetések - Page 18 Kellem20 Baráti beszélgetések - Page 18 Snerk12 Baráti beszélgetések - Page 18 Pipacs13 Baráti beszélgetések - Page 18 Bybi_g26
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 5:58 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR
Köszönöm szépen Ferikém! Most is nagyon jót és jól is aludtam Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 6:00 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Szép vasárnapot Nektek!
Judit hozom a képet, hogy lásd jobbról-balról mekkora gazzal küzdünk. A gazban van a szőlő is, amiről írtam a minap. Láccik a Józsi fóliája is.Smile
Jóska a pad lábait reparálja, festi. Kiraktuk, szanaszét van most már pad, ülőke.Smile Ha elfáradnánk.
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_034
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 6:01 am

Szép estét már! Smile Ma nem is jártam még erre.Smile
Megint sűrű nap sikeredett Judit, de jót kerteltünk, nem volt de. olyan meleg.
Az első 2 zivatar után megpucoltam a fürdő és konyha ablakot, mert rettenetes koszt hozott le az eső fentről.Sad 1 óra múlva persze újra esett, de az már nem koszolt annyira.
Nem ma jött Böbi. Remélem tudott piheni, gyógyulni.[/quote]
No, látod! Én rá se néztem az ablakra, eszembe se jutott az esőről. Nekem a szúnyoghálók szöszösek, de nem szedem le lemosni, mert még most is száll a szösz, majd ha tényleg vége lesz.
Nem nem jött Böbi, nincs ereje, kedve, sajnos gyengus, és nem múlik a kórházi baktériumi fertőzése....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 6:10 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Szép vasárnapot Nektek!
Judit hozom a képet, hogy lásd jobbról-balról mekkora gazzal küzdünk. A gazban van a szőlő is, amiről írtam a minap. Láccik a Józsi fóliája is.Smile
Jóska a pad lábait reparálja, festi. Kiraktuk, szanaszét van most már pad, ülőke.Smile Ha elfáradnánk.
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_034

Szia Marcsika! Ne csodáld, amikor nem művelik Sad Nekem kicsit hiányzik a keresztúri kert 2/3-a, de már a hátsó rész nem! Ez meg kicsi, akárhogy próbálkozok is... No, meg a sok beton nagyon szúrja a szemem még most is. pedig még nem sokára én is akarok betonozni. Ahol a pince előtt kis kertet csináltam, ott van egy árokféle, ahol eső és hó, mindig megáll. Utálom kivödrözni, meg lapátolni a havat se jó, de otthagyni se, mert az mind a pince felé folyok le, ha otthagyom a vizet. Már lelki erőt gyűjtöttem hozzá, de még körbe kell járnom, hogy hol vegyek és mennyiért és milyen előkevert száraz betont. Az a baj, hogy kiszámoltam, hogy kb. fél köbméter a hely, de hogy ahhoz mennyi szárazbeton kell ? Nem tudom Sad Majd valahonnan megkérdezem, vagy a fene tudja? De ezt egyszerre kell megcsinálni, mert különben nem jó.
Ma egy kis gyümölcslevest csinálok. Már csak őszibarackból. az van lefagyasztva. Meg lehet, hogy egy sósat is összedobok, már oly régen ettem. Ekkora főzésbe-sütésbe tán csak nem halok bele, túlélelm Smile
Este felé a büdöskéket és a napvirág palántákból is kéne már kiültetni, most talán még a föld is elég vizes lesz hozzá. Ezen kívül semmi mást nem tervezek, kicsit kell pihenni, elfáradtam a kiskonyha, spejz, pince átpakoás melókban.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 6:10 am


Nem ma jött Böbi. Remélem tudott piheni, gyógyulni.[/quote]
No, látod! Én rá se néztem az ablakra, eszembe se jutott az esőről. Nekem a szúnyoghálók szöszösek, de nem szedem le lemosni, mert még most is száll a szösz, majd ha tényleg vége lesz.
Nem nem jött Böbi, nincs ereje, kedve, sajnos gyengus, és nem múlik a kórházi baktériumi fertőzése....Sad
[/quote]
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 6:12 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Jól aludtunk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 7:07 am

Szia Marcsika, itt hagylak, Folti serte-pertél, éhes! Pedig már csak napi 2 mg Medrolt kap,mégis.... Majd csak vége lesz már, még egy hét....
Legyen jó napod, ma konyházok..... majd csak túlélem valahogyan?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 5:11 pm

Judit írta:
Nem ma jött Böbi. Remélem tudott piheni, gyógyulni.
No, látod! Én rá se néztem az ablakra, eszembe se jutott az esőről. Nekem a szúnyoghálók szöszösek, de nem szedem le lemosni, mert még most is száll a szösz, majd ha tényleg vége lesz.
Nem nem jött Böbi, nincs ereje, kedve, sajnos gyengus, és nem múlik a kórházi baktériumi fertőzése....Sad
[/quote][/quote]

Sziasztok! Szép délutánt! Megint hosszúra sikeredett a munkanap.Smile
Most kerültem/ültem ide végre.
Már 2 körül itthon voltunk, de nekiestünk a meggyezésnek.
Hűteni-aszalni, hogy mielőbb beindíthassa Jóska.
Aztán miután felmostam a konyhát átszaladtam Áginak is vittem, meg kaprot is. Szószt akar csinálni.Smile
Most ebédeltünk, körbenézek és fel a lábakat. Éppen elég volt reggel óta. Jönnek mennek a felhők, nagyon érzem.Sad De eső nem lesz, mert elmegy lefelé mielőtt ideérne.
Na, most kiabál Jóska, hogy már esik is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 5:19 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Szép vasárnapot Nektek!
Judit hozom a képet, hogy lásd jobbról-balról mekkora gazzal küzdünk. A gazban van a szőlő is, amiről írtam a minap. Láccik a Józsi fóliája is.Smile
Jóska a pad lábait reparálja, festi. Kiraktuk, szanaszét van most már pad, ülőke.Smile Ha elfáradnánk.
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_034

Szia Marcsika! Ne csodáld, amikor nem művelik Sad Nekem kicsit hiányzik a keresztúri kert 2/3-a, de már a hátsó rész nem! Ez meg kicsi, akárhogy próbálkozok is... No, meg a sok beton nagyon szúrja a szemem még most is. pedig még nem sokára én is akarok betonozni. Ahol a pince előtt kis kertet csináltam, ott van egy árokféle, ahol eső és hó, mindig megáll. Utálom kivödrözni, meg lapátolni a havat se jó, de otthagyni se, mert az mind a pince felé folyok le, ha otthagyom a vizet. Már lelki erőt gyűjtöttem hozzá, de még körbe kell járnom, hogy hol vegyek és mennyiért és milyen előkevert száraz betont. Az a baj, hogy kiszámoltam, hogy kb. fél köbméter a hely, de hogy ahhoz mennyi szárazbeton kell ? Nem tudom Sad  Majd valahonnan megkérdezem, vagy a fene tudja? De ezt egyszerre kell megcsinálni, mert különben nem jó.
Ma egy kis gyümölcslevest csinálok. Már csak őszibarackból. az van lefagyasztva. Meg lehet, hogy egy sósat is összedobok, már oly régen ettem. Ekkora főzésbe-sütésbe tán csak nem halok bele, túlélelm Smile
Este felé a büdöskéket és a napvirág palántákból is kéne már kiültetni, most talán még a föld is elég vizes lesz hozzá.  Ezen kívül semmi mást nem tervezek, kicsit kell pihenni, elfáradtam a kiskonyha, spejz, pince átpakoás melókban.
Nézd meg mi van lent is. A kocsifeljárót nyírjuk, meg egy darabon még jobbra-balra. De utána parlag mindenütt.Sad
A kocsit itt hagyjuk lent, mert  csak itt van egész nap árnyék. Ültettünk orgonát jó hossza, majd az is ad némi árnyékot. Meg ha már nyírunk a szomszédban, akkor virággal jobban néz ki a terület.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_035
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 7:43 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Szép vasárnapot Nektek!
Judit hozom a képet, hogy lásd jobbról-balról mekkora gazzal küzdünk. A gazban van a szőlő is, amiről írtam a minap. Láccik a Józsi fóliája is.Smile
Jóska a pad lábait reparálja, festi. Kiraktuk, szanaszét van most már pad, ülőke.Smile Ha elfáradnánk.
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_034

Szia Marcsika! Ne csodáld, amikor nem művelik Sad Nekem kicsit hiányzik a keresztúri kert 2/3-a, de már a hátsó rész nem! Ez meg kicsi, akárhogy próbálkozok is... No, meg a sok beton nagyon szúrja a szemem még most is. pedig még nem sokára én is akarok betonozni. Ahol a pince előtt kis kertet csináltam, ott van egy árokféle, ahol eső és hó, mindig megáll. Utálom kivödrözni, meg lapátolni a havat se jó, de otthagyni se, mert az mind a pince felé folyok le, ha otthagyom a vizet. Már lelki erőt gyűjtöttem hozzá, de még körbe kell járnom, hogy hol vegyek és mennyiért és milyen előkevert száraz betont. Az a baj, hogy kiszámoltam, hogy kb. fél köbméter a hely, de hogy ahhoz mennyi szárazbeton kell ? Nem tudom Sad  Majd valahonnan megkérdezem, vagy a fene tudja? De ezt egyszerre kell megcsinálni, mert különben nem jó.
Ma egy kis gyümölcslevest csinálok. Már csak őszibarackból. az van lefagyasztva. Meg lehet, hogy egy sósat is összedobok, már oly régen ettem. Ekkora főzésbe-sütésbe tán csak nem halok bele, túlélelm Smile
Este felé a büdöskéket és a napvirág palántákból is kéne már kiültetni, most talán még a föld is elég vizes lesz hozzá.  Ezen kívül semmi mást nem tervezek, kicsit kell pihenni, elfáradtam a kiskonyha, spejz, pince átpakoás melókban.
Nézd meg mi van lent is. A kocsifeljárót nyírjuk, meg egy darabon még jobbra-balra. De utána parlag mindenütt.Sad
A kocsit itt hagyjuk lent, mert  csak itt van egész nap árnyék. Ültettünk orgonát jó hossza, majd az is ad némi árnyékot. Meg ha már nyírunk a szomszédban, akkor virággal jobban néz ki a terület.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_035

Lassan akkor az egész területet is művelhetitek.... Ne csodáld, tudod magadról, hogy milyen munka. Már arról nem beszélve, hogy ki is kell oda jutni. Ha nem lenne autótok, ti se nagyon tudnátok még a gyümölcsöt se hazahozni. Már az idősek nem bírják, a fiataloknak meg eszébe se jutna kimenni, de mikor is mennének? Azok még dolgoznak. Épp ma mondta Zoli, hogy 25 évet kell dolgoznia, hogy nyugdíjas legyen. Negyed század! Szóval....Ez csak egyre nehezebb lesz nem könnyebb.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jún. 03, 2018 8:21 pm

Elköszönök Marcsi és Ferikém! Nincs már türelmem itt ülni Sad Ja! Valószínűleg nyerek egy doboz sört Smile
Még jó tévézést nektek, aztán nyugodt, jó éjt, Böbinek erősödőt, gyógyulóst! Reggel mennek vérvételre....
Baráti beszélgetések - Page 18 13146910 Baráti beszélgetések - Page 18 Bybi_g27
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 10:20 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Szép vasárnapot Nektek!
Judit hozom a képet, hogy lásd jobbról-balról mekkora gazzal küzdünk. A gazban van a szőlő is, amiről írtam a minap. Láccik a Józsi fóliája is.Smile
Jóska a pad lábait reparálja, festi. Kiraktuk, szanaszét van most már pad, ülőke.Smile Ha elfáradnánk.

Szia Marcsika! Ne csodáld, amikor nem művelik Sad Nekem kicsit hiányzik a keresztúri kert 2/3-a, de már a hátsó rész nem! Ez meg kicsi, akárhogy próbálkozok is... No, meg a sok beton nagyon szúrja a szemem még most is. pedig még nem sokára én is akarok betonozni. Ahol a pince előtt kis kertet csináltam, ott van egy árokféle, ahol eső és hó, mindig megáll. Utálom kivödrözni, meg lapátolni a havat se jó, de otthagyni se, mert az mind a pince felé folyok le, ha otthagyom a vizet. Már lelki erőt gyűjtöttem hozzá, de még körbe kell járnom, hogy hol vegyek és mennyiért és milyen előkevert száraz betont. Az a baj, hogy kiszámoltam, hogy kb. fél köbméter a hely, de hogy ahhoz mennyi szárazbeton kell ? Nem tudom Sad  Majd valahonnan megkérdezem, vagy a fene tudja? De ezt egyszerre kell megcsinálni, mert különben nem jó.
Ma egy kis gyümölcslevest csinálok. Már csak őszibarackból. az van lefagyasztva. Meg lehet, hogy egy sósat is összedobok, már oly régen ettem. Ekkora főzésbe-sütésbe tán csak nem halok bele, túlélelm Smile
Este felé a büdöskéket és a napvirág palántákból is kéne már kiültetni, most talán még a föld is elég vizes lesz hozzá.  Ezen kívül semmi mást nem tervezek, kicsit kell pihenni, elfáradtam a kiskonyha, spejz, pince átpakoás melókban.
Nézd meg mi van lent is. A kocsifeljárót nyírjuk, meg egy darabon még jobbra-balra. De utána parlag mindenütt.Sad
A kocsit itt hagyjuk lent, mert  csak itt van egész nap árnyék. Ültettünk orgonát jó hossza, majd az is ad némi árnyékot. Meg ha már nyírunk a szomszédban, akkor virággal jobban néz ki a terület.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 2018_035

Lassan akkor az egész területet is művelhetitek.... Ne csodáld, tudod magadról, hogy milyen munka. Már arról nem beszélve, hogy ki is kell oda jutni. Ha nem lenne autótok, ti se nagyon tudnátok még a gyümölcsöt se hazahozni. Már az idősek nem bírják, a fiataloknak meg eszébe se jutna kimenni, de mikor is mennének? Azok még dolgoznak. Épp ma mondta Zoli, hogy 25 évet kell dolgoznia, hogy nyugdíjas legyen. Negyed század! Szóval....Ez csak egyre nehezebb lesz nem könnyebb.
Még a nehézség hagyján, de egyre melegebb lesz a tavasz-nyár és én azt nehezen viselem.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jún. 03, 2018 10:22 pm

Aludjatok jól, pihentetőt, gyógyulósat!
Baráti beszélgetések - Page 18 Este-r38
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jún. 03, 2018 10:25 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 04, 2018 5:55 am

Szervusztok, jó reggelt, új hetet kezdünk!
Baráti beszélgetések - Page 18 Cica_g12 Baráti beszélgetések - Page 18 Kyyvym12 Baráti beszélgetések - Page 18 Hytfai22 Baráti beszélgetések - Page 18 Olyan_12 Baráti beszélgetések - Page 18 Www_tv84 Baráti beszélgetések - Page 18 Bybi_g28
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 04, 2018 5:56 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR

Köszönöm Ferikém! Kicsit döcögősen indult - nehezen aludtam el - de aztán jól folytatódott, jól aludtam, de 4-kor már ébredtem valami madárra, de még 5-ig sikerült szundiznom .
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 04, 2018 6:02 am

Ma mindjárt korán locsolással kezdem a napot, mert tegnap nem esett, pedig Zoli még fogadott is velem egy doboz sörben. Én mondtam, hogy nem fog esni, nem hitt nekem:)
Utána olyan molyolós munkám lesz. Már a ládába magként ületetett büdöskéim és napvirágjaim kipalántálhatóak, azokat fogom kiültetni. Rendes mennyiségben keltek a magok. Fogok hagyni a ládákban is. Még gondolkodok azon, hogy kukackát ültetek ládákba is. Meglátjuk, hogy mennyi földem lesz hozzá. Minél jobban el akarom takarni a ronda szürke palát. Arra jövőre valamit ki akarok találni, nagyon bántja a szemem.
Böbiék talán indulnak már vérvételre? Nem tudom, hogy hányra mennek. Tegnap este még beszélni se volt kedve, olyan fáradt volt. Nem tudom, hogy meddig tart már ez a kórházi bakteriális fertőzés, de ez borzasztó már Sad Sajnálom nagyon, milliószor gondolok rá, és szorítok neki, hogy végre már ennek legyen vége.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 04, 2018 6:38 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Baráti beszélgetések - Page 18 1f642Smile
Várom Böbicét! Baráti beszélgetések - Page 18 2764

Baráti beszélgetések - Page 18 Este-r16
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 04, 2018 6:39 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2701981-20171124-E3cSWR
Szia Ferikém.Smile
Jól aludtunk. Már is jól indul a nap, a I love you cheers Basketball bounce sunny hét.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.