Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 5:55 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Ma én vagyok a hajnalos. Elég régen kínlódtam már és úgy döntöttem felkelek.Baráti beszélgetések - Page 37 1f642 A fejemet kellene kicserélni, vagy mifene. Baráti beszélgetések - Page 37 1f641 Talán a kávé majd segít.
Hoztam egy mosolyt.Baráti beszélgetések - Page 37 1f642

Baráti beszélgetések - Page 37 Tyl_4010
Szia Marcsika! Jó reggelt, legyen jó napod, nem szédelgős Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 6:10 am

Jó reggelt, jó, szerencsés, gyors és nagyon sikeres napot kívánok nektek!
Ferink remélem már rutinból intézi az utolsó előtti infúzióját, s rendben lemegy!
Ma Böbinknek lesz nehéz, pláne farkas éhesen szegénykém, de vele leszek, fogom majd a kezét, úgy talán könnyebb lesz, és érezni fogja még alvásközben is:) Szorítok neki ezerrel:) Maricsinknak meg a feje helyre zökken, ha beáll az idő, vagy megjön az eső? Nálunk 8 körül írják, szóval csak kitartás nektek!
Baráti beszélgetések - Page 37 Cica_p11 Baráti beszélgetések - Page 37 Hqdefa13 Baráti beszélgetések - Page 37 Cinkec11 Baráti beszélgetések - Page 37 Www_tv32
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 6:12 am

Baráti beszélgetések - Page 37 11068210[/quote]
Elszomorító Judit, ami már megy ezzel a gázossal. Sad
Próbálj pihenni.[/quote]

Aludtam, ezt most nem tudom a számlájára írni, de amit egész nap mérgelődök, idegeskedek? Elég annyi. Azonygya: Mit izgul? Ne izguljon, míg én nem izgulok.....Ha valamin, akkor a cukromon látszik, ma már 6,9 lett, de tegnap annyit idegeskedtem már miatta Sad


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 14, 2017 6:14 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 6:13 am

Baráti beszélgetések - Page 37 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm szépen Ferikém, jól és jót aludtam, sok szerencsét mára neked Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 6:13 am

Judit írta:Jó reggelt, jó, szerencsés, gyors és nagyon sikeres napot kívánok nektek!
Ferink remélem már rutinból intézi az utolsó előtti infúzióját, s rendben lemegy!
Ma Böbinknek lesz nehéz, pláne farkas éhesen szegénykém, de vele leszek, fogom majd a kezét, úgy talán könnyebb lesz, és érezni fogja még alvásközben is:) Szorítok neki ezerrel:) Maricsinknak meg a feje helyre zökken, ha beáll az idő, vagy megjön az eső? Nálunk 8 körül írják, szóval csak kitartás nektek!
Baráti beszélgetések - Page 37 Cica_p11 Baráti beszélgetések - Page 37 Hqdefa13 Baráti beszélgetések - Page 37 Cinkec11 Baráti beszélgetések - Page 37 Www_tv32
Szia Juditom! Jó reggelt!
Kitartunk, amíg csak bírunk. Tényleg nyűgös vagyok, ilyenkor nem szeretem magamat.
Este Bebi bejelentette, hogy lejönnének vasárnap, mert nagyon messze még a Karácsony és hiányzunk. Úgyhogy készülhetek a vasárnapra.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 6:15 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 37 11068210
Elszomorító Judit, ami már megy ezzel a gázossal. Sad
Próbálj pihenni.[/quote]

Aludtam, ezt most nem tudom a számlájára írni, de amit egész nap mérgelődök, idegeskedek? Elég annyi. Azonygya: Mit izgul? Ne izguljon, míg én nem izgulok..... [/quote]

A hülyéje. Ne izguljon....
Akkor már nagy baj lesz, ha már nem fogsz ilyesmiért tudsz izgulni... Hol él ez?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 6:19 am

Szia Juditom! Jó reggelt!
Kitartunk, amíg csak bírunk. Tényleg nyűgös vagyok, ilyenkor nem szeretem magamat.
Este Bebi bejelentette, hogy lejönnének vasárnap, mert nagyon messze még a Karácsony és hiányzunk. Úgyhogy készülhetek a vasárnapra.Smile[/quote]
Az jó, hogy jönnek, nem is baj az, vagyis nem az a baj ezzel. Inkább az, hogy te csinálsz belőle népkonyha főzést. Miért nem szoksz rá, hogy főzöl egy ebédet, többet esetleg, hogy jól van tudjanak azért belőle vinni is maradékot. DE NEM 86 félét, meg 100 sütit, meg csirkemellet 80 féleképp..
Szóval egy ebédet és kész. Nagy már Bebi is majd intézi a maradék heti napok kajáját! Kíméld magad, mert aztán egyszer oda jutsz, hogy sima ebédet kettőtöknek is nehéz lesz csinálni! S akkor lesz a baj, nem azért mert Jóskád nem tudná, de mégis. Akkor azon fogsz idegeskedni. No, ezt csak megelőzni tudod!!!!!!!!
Most igazán példát vehetnél rólam. Éreztem már mióta, hogy kifacsart vagyok és folyton fáradt, folyton nem jó valami. Kiderült, hogy megint nagyon alul működik a TSH-m, hát tudomásul vettem és csak a kötelezőket csinálom. Igaz, ebben ugye minden van, mert nekem nincs aki segítsen. De tényleg a többit ellógom és kész. Hát te is ezt megtehetnéd legalább néha. Nem leszel attól se rosszabb, se kisebb, ha néha bevallanád Jóskádnak, hogy most nem megy úgy mint máskor, oszt jónapot! Megértené, de ennek nincs értelme, hogy hol te, hol ő titkolóztok ilyesmiben egymás előtt? Minek?
Már Béla nyugdíjas volt, én még nem, amikor hétvégén ritkán mondtam neki, hogy ma kivennék egy szabadnapot, mert fáradt vagyok. Mondta, hogy oké, akkor feküdj. Ágyba hozta a kávémat, Mondta, hogy délig nem zavar, olvassak, tévézzek, szundítsak. Szólt hogy kész az ebéd, hozhatja? Akkor kimentem enni, s visszazavart a szobába. Egész nap pihentem. Nagyon jól esett. Ez általában szombati napon volt. S látod még áll a világ nem dőlt össze. Mióta meg már nincs, hosszú idő után igaz, de rájöttem, hogy életmódot váltok, minden értem van a lakástól kezdve mindenig! Nem fordítva. Nem érdekel az előszobában letett cipő, vagy nem? A kutya se veszi le, akkor én miért? Ha van kedvem takarítok, ha nincs ott eszi a fene por cicát, ahol van, oszt kész. Megvárt ott vagy arrébb. Azért nem esz meg a kosz. Vagy, hogy a mosogatóban edény van? Legyen. Szóval ezt kéne csinálnod, de most is hiába írom neked, nem hiszel nekem, majd csak akkor, ha rákényszerülsz. Pedig előtte jobb lenne átállnod, mert az már keserves lesz.


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 14, 2017 6:38 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 6:22 am

Marcsi írta:
Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 37 11068210
Elszomorító Judit, ami már megy ezzel a gázossal. Sad
Próbálj pihenni.

Aludtam, ezt most nem tudom a számlájára írni, de amit egész nap mérgelődök, idegeskedek? Elég annyi. Azonygya: Mit izgul? Ne izguljon, míg én nem izgulok..... [/quote]

A hülyéje. Ne izguljon....
Akkor már nagy baj lesz, ha már nem fogsz ilyesmiért tudsz izgulni... Hol él ez?[/quote]
A fellegekben. Azt mondja, hogy ahhoz hogy lábon tudjon maradni a KFT, ahhoz havi egy milliót kell keresni az adók miatt. 3-an dolgoznak + a könyvelő. Na, de eddig még egy fecnit se adott, nem számlát! Feketén dolgoznak! Persze így nincs válogathatóság, kihasználják, leszarják, hogy milliomos vagy vagy nyugdíjas, minél többször kellejen jönni. 2 anya le és fölcsavarozás 5 ezer, kész. Teccik jó, nem tetszik, megy más ezer címre.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 14, 2017 6:52 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Goodmo24

Baráti beszélgetések - Page 37 Bycsyz12
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 7:28 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Goodmo24

Baráti beszélgetések - Page 37 Bycsyz12
Menjen minden gyorsan, flottul Smile Fogom a kezed, érezni fogod Smile Várlak vissza Smile bounce bounce bounce bounce bounce
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 9:57 am

Judit írta:Szia Juditom! Jó reggelt!
Kitartunk, amíg csak bírunk. Tényleg nyűgös vagyok, ilyenkor nem szeretem magamat.
Este Bebi bejelentette, hogy lejönnének vasárnap, mert nagyon messze még a Karácsony és hiányzunk. Úgyhogy készülhetek a vasárnapra.Smile
Az jó, hogy jönnek, nem is baj az, vagyis nem az a baj ezzel. Inkább az, hogy te csinálsz belőle népkonyha főzést. Miért nem szoksz rá, hogy főzöl egy ebédet, többet esetleg, hogy jól van tudjanak azért belőle vinni is maradékot. DE NEM 86 félét, meg 100 sütit, meg csirkemellet 80 féleképp..
Szóval egy ebédet és kész. Nagy már Bebi is majd intézi a maradék heti napok kajáját! Kíméld magad, mert aztán egyszer oda jutsz, hogy sima ebédet kettőtöknek is nehéz lesz csinálni! S akkor lesz a baj, nem azért mert Jóskád nem tudná, de mégis. Akkor azon fogsz idegeskedni. No, ezt csak megelőzni tudod!!!!!!!!
Most igazán példát vehetnél rólam. Éreztem már mióta, hogy kifacsart vagyok és folyton fáradt, folyton nem jó valami. Kiderült, hogy megint nagyon alul működik a TSH-m, hát tudomásul vettem és csak a kötelezőket csinálom. Igaz, ebben ugye minden van, mert nekem nincs aki segítsen. De tényleg a többit  ellógom és kész. Hát te is ezt megtehetnéd legalább néha. Nem leszel attól se rosszabb, se kisebb, ha néha bevallanád Jóskádnak, hogy most nem megy úgy mint máskor, oszt jónapot! Megértené, de ennek nincs értelme, hogy hol te, hol ő titkolóztok ilyesmiben egymás előtt? Minek?
Már Béla nyugdíjas volt, én még nem, amikor hétvégén ritkán mondtam neki, hogy ma kivennék egy szabadnapot, mert fáradt vagyok. Mondta, hogy oké, akkor feküdj. Ágyba hozta a kávémat, Mondta, hogy délig nem zavar, olvassak, tévézzek, szundítsak. Szólt hogy kész az ebéd, hozhatja? Akkor kimentem enni, s visszazavart a szobába. Egész nap pihentem. Nagyon jól esett. Ez általában szombati napon volt. S látod még áll a világ nem dőlt össze. Mióta meg már nincs, hosszú idő után igaz, de rájöttem, hogy életmódot váltok, minden értem van a lakástól kezdve mindenig! Nem fordítva. Nem érdekel az előszobában letett cipő, vagy nem? A kutya se veszi le, akkor én miért? Ha van kedvem takarítok, ha nincs ott eszi a fene por cicát, ahol van, oszt kész. Megvárt ott vagy arrébb. Azért nem esz meg a kosz. Vagy, hogy a mosogatóban edény van? Legyen. Szóval ezt kéne csinálnod, de most is hiába írom neked, nem hiszel nekem, majd csak akkor, ha rákényszerülsz. Pedig előtte jobb lenne átállnod, mert az már keserves lesz.[/quote]



Nem egészen van igazad, mert tegnap de. is ledőltem a gyógyszer után, mert nem is tudtam volna még tenni-venni sem. Most is visszadőltem és aludtam. Most meg megyek etetni, mert régen volt a vacsora.Smile Aztán irány a szem.ig.-ért.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 9:57 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Goodmo24

Baráti beszélgetések - Page 37 Bycsyz12
Remélem már lassan végzel is Böbice! Sokat gondolok Rád!!! I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 14, 2017 12:07 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Csak kevéske jutott, de majd pótolom.Smile

Szívesen Marcsika! Úgy kell....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 14, 2017 12:09 pm

Judit írta:Jó reggelt, jó, szerencsés, gyors és nagyon sikeres napot kívánok nektek!
Ferink remélem már rutinból intézi az utolsó előtti infúzióját, s rendben lemegy!
Ma Böbinknek lesz nehéz, pláne farkas éhesen szegénykém, de vele leszek, fogom majd a kezét, úgy talán könnyebb lesz, és érezni fogja még alvásközben is:) Szorítok neki ezerrel:) Maricsinknak meg a feje helyre zökken, ha beáll az idő, vagy megjön az eső? Nálunk 8 körül írják, szóval csak kitartás nektek!
Baráti beszélgetések - Page 37 Cica_p11 Baráti beszélgetések - Page 37 Hqdefa13 Baráti beszélgetések - Page 37 Cinkec11 Baráti beszélgetések - Page 37 Www_tv32

Köszönöm, viszont! Igen rendben a negyedik is! Már csak egy van....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 14, 2017 12:11 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 37 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém, jól és jót aludtam, sok szerencsét mára neked Smile [/quote]

Szívesen Juditka! Örölök! Köszönöm meg volt! Smile

masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 12:39 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Csak kevéske jutott, de majd pótolom.Smile

Szívesen Marcsika! Úgy kell....
Szia Ferikém! Örülök,hogy megjöttél.
Én is előkerültem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 12:39 pm

Nem egészen van igazad, mert tegnap de. is ledőltem a gyógyszer után, mert nem is tudtam volna még tenni-venni sem. Most is visszadőltem és aludtam. Most meg megyek etetni, mert régen volt a vacsora.Smile Aztán irány a szem.ig.-ért.[/quote]

Értem én, értem. De már délután nem bírtad ki! Én nem ellened, hanem érted morgok na! Smile Érted már? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 12:40 pm

masu-feri írta:
Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 37 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém, jól és jót aludtam, sok szerencsét mára neked Smile

Szívesen Juditka! Örölök! Köszönöm meg volt! Smile

[/quote]
Akkor már csak egy van hátra, ezt is szerencsésen megjártad, ügyes vagy Smile
Most már jó étvágyat és jó pihenést délutánra nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 12:41 pm

Most rongyolok gyorsan a konyhát rendbe tenni, addig nuku evés Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 14, 2017 12:49 pm

Baráti beszélgetések - Page 37 2699508-20171120-4ZxvxR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 1:46 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2699508-20171120-4ZxvxR
Szia Ferikém! Talán a napocska is rád várt? Mintha próbálkozna kicsit kibújni?
Viszont kívánom! Legyen nyugodt, pihenős, szép délutánod Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 14, 2017 8:09 pm

Baráti beszélgetések - Page 37 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 8:20 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 37 Jy_yjt10
Jó éjt Böbikém! Pihend ki az összes feszkót ami benned volt, aludj nagyon jól Smile)))))))
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 14, 2017 8:22 pm

Követem Böbit, elköszönök:) Bár én ma csak szöszöltem, de mégis elég volt a napból .
Tévézzetek még jót, aztán aludjatok nagyon jól Smile Jó éjt mindenkinek Smile
Baráti beszélgetések - Page 37 Foltij10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 14, 2017 9:35 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2699508-20171120-4ZxvxR
Szép estét is Ferikém.Smile Ideértem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.