Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Dec. 15, 2017 3:20 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 39 2699508-20171120-4ZxvxR
Köszi Ferikém! Viszont kívánok ettől jobbat! Sajnos zuhog az eső Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Dec. 15, 2017 3:21 pm

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Ideértem.Baráti beszélgetések - Page 39 1f642
Így aludtam:1-2-3-4-5-6 órakor óranézéssel.Baráti beszélgetések - Page 39 1f603
Ma itthon szöszölök, takarítgatok, mosok. Ez a nagy terv.
Hoztam mosolyt.Baráti beszélgetések - Page 39 1f642

Baráti beszélgetések - Page 39 311
Ez nem volt nyerő Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Dec. 15, 2017 3:23 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Smile Remélem jól aludtatok? Ma kicsit sűrű lesz a délelőttöm. 8-ra már túl akarok lenni a reggelin, hogy onnan csak a gázost hívogassam. Gondolom, hogy előbb nem illik. Elviekben 8 ó után (1/4 9 felé) jönnek a mosogatóval, aztán el kell menni a henteshez Foltosnak belsőségekért, amit itthon még de. meg is kell főzni. Levesem van, meg van pörköltem,  de egy z.bab főzeléket kéne hozzá még összedobni.
Ha az gépgyártó is úgy akarja, akkor lesz a csomagban 2 db bilincs is. Akkor azt is be tudom kötni, ha nem, akkor a műhelyben kell matatnom kettőt, amivel a be- és kifolyó vizet rögzíteni tudom. Van a műhelyben egy halom, remélem jó is van közte.
Ma még össze kéne írni a vásárlandó cuccokat már karácsonyra is, lehet, hogy Ági holnap elvisz az Aldiba? Ott hátha olcsóbb minden? Nem tudom, hogy tojást vegyek-e? De szerintem kb. 10 napot el kell neki állni hűvösön, a kis konyhában az van, de még nem fagyott ott Smile
Néztem a múlt héten a LIDL-ben a tojás árakat. Semmivel nem volt olcsóbb, mint a kisboltban.Sad 70 és 80-ért volt.Sad
Nagyon várom azt a mosogatót, meg a véleményedet.Smile
Borzasztó drága:( Nem tudom, de Ági még hét elején fölajánlotta, hogy ha akarok menni vásárolni, holnap mehetek az Aldiba velük. Válaszolta, de ő azóta egy sort se írt....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Dec. 15, 2017 3:24 pm


Köszönöm Ferikém! Végül is jól aludtam onnan, amikor sikerült elaludni, de sokat járt az agyam a gázoson. Már nem tudom, hogy mit csináljak? Meg is látszott a reggeli cukromon. Gondolom, hogy nem a vacsora utáni alma volt a baj Sad Reggel fölhívom. Pont egy hete este volt itt.[/quote]

Szívesen Juditka! Ez a sok stressz nem tesz jót a cukornak....
[/quote]
A gázos már nagyon kiborít Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 7:33 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 39 2699508-20171120-4ZxvxR
Köszi Ferikém! Viszont kívánok ettől jobbat! Sajnos zuhog az eső Sad  

Szívesen Juditka! Itt sem volt jobb csak annyival, hogy bár esett, de nem zuhogott!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 7:34 pm

Judit írta:
Köszönöm Ferikém! Végül is jól aludtam onnan, amikor sikerült elaludni, de sokat járt az agyam a gázoson. Már nem tudom, hogy mit csináljak? Meg is látszott a reggeli cukromon. Gondolom, hogy nem a vacsora utáni alma volt a baj Sad Reggel fölhívom. Pont egy hete este volt itt.

Szívesen Juditka! Ez a sok stressz nem tesz jót a cukornak....
[/quote]
A gázos már nagyon kiborít Sad [/quote]

Elhiszem és sajnálom!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Dec. 15, 2017 8:46 pm

Szervusztok, elköszönni jöttem elkeseredve Sad

Eddig volt itt a gázos:( Hozott a kazánba új szelepet, kipróbálta, akkor is rossz volt. A kazán biztos, hogy jó, a nyomáscsökkentő a rossz:( Azt mondta, hogy valami másik fajtát kéne venni, majd gondolkodik és vesz. Mondom, hogy legalább ünnepek előtt csinálja meg. No, ezt nem ígéri, nagyon sok munkája van. Mondom, hogy el fogja felejteni. Az kizárt, mert maga telefonál....   Még majdnem 2 hét van az ünnepig, addig nem. Most is figyelni kell azért, de épp hogy ki van nyitva a gázcsap, az a főcsap, ahol jön be a gáz Sad Most se fizettem semmit  ez igaz.  
Szakad az eső, a kezem a pincében lefagyott már ennyi idő alatt :'(

jó pihenést a tévé előtt még aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok nektek.
Baráti beszélgetések - Page 39 Folti_34
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Dec. 15, 2017 8:58 pm

Judit írta:Szervusztok, elköszönni jöttem elkeseredve Sad

Eddig volt itt a gázos:( Hozott a kazánba új szelepet, kipróbálta, akkor is rossz volt. A kazán biztos, hogy jó, a nyomáscsökkentő a rossz:( Azt mondta, hogy valami másik fajtát kéne venni, majd gondolkodik és vesz. Mondom, hogy legalább ünnepek előtt csinálja meg. No, ezt nem ígéri, nagyon sok munkája van. Mondom, hogy el fogja felejteni. Az kizárt, mert maga telefonál....   Még majdnem 2 hét van az ünnepig, addig nem. Most is figyelni kell azért, de épp hogy ki van nyitva a gázcsap, az a főcsap, ahol jön be a gáz Sad Most se fizettem semmit  ez igaz.  
Szakad az eső, a kezem a pincében lefagyott már ennyi idő alatt :'(

jó pihenést a tévé előtt még aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok nektek.
Baráti beszélgetések - Page 39 Folti_34

Sad Sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Dec. 15, 2017 8:59 pm

Baráti beszélgetések - Page 39 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 9:53 pm

Judit írta:Szervusztok, elköszönni jöttem elkeseredve Sad

Eddig volt itt a gázos:( Hozott a kazánba új szelepet, kipróbálta, akkor is rossz volt. A kazán biztos, hogy jó, a nyomáscsökkentő a rossz:( Azt mondta, hogy valami másik fajtát kéne venni, majd gondolkodik és vesz. Mondom, hogy legalább ünnepek előtt csinálja meg. No, ezt nem ígéri, nagyon sok munkája van. Mondom, hogy el fogja felejteni. Az kizárt, mert maga telefonál....   Még majdnem 2 hét van az ünnepig, addig nem. Most is figyelni kell azért, de épp hogy ki van nyitva a gázcsap, az a főcsap, ahol jön be a gáz Sad Most se fizettem semmit  ez igaz.  
Szakad az eső, a kezem a pincében lefagyott már ennyi idő alatt :'(

jó pihenést a tévé előtt még aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok nektek.
Baráti beszélgetések - Page 39 Folti_34
Baráti beszélgetések - Page 39 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 9:53 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 39 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 39 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 9:54 pm

Baráti beszélgetések - Page 39 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Dec. 15, 2017 10:00 pm

Judit írta:Szervusztok, elköszönni jöttem elkeseredve Sad

Eddig volt itt a gázos:( Hozott a kazánba új szelepet, kipróbálta, akkor is rossz volt. A kazán biztos, hogy jó, a nyomáscsökkentő a rossz:( Azt mondta, hogy valami másik fajtát kéne venni, majd gondolkodik és vesz. Mondom, hogy legalább ünnepek előtt csinálja meg. No, ezt nem ígéri, nagyon sok munkája van. Mondom, hogy el fogja felejteni. Az kizárt, mert maga telefonál....   Még majdnem 2 hét van az ünnepig, addig nem. Most is figyelni kell azért, de épp hogy ki van nyitva a gázcsap, az a főcsap, ahol jön be a gáz Sad Most se fizettem semmit  ez igaz.  
Szakad az eső, a kezem a pincében lefagyott már ennyi idő alatt :'(

jó pihenést a tévé előtt még aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok nektek.
Baráti beszélgetések - Page 39 Folti_34
Eszem megáll Judit? Mi van már itt, hogy még a sokadik szakember sem találja a hibát? Sad
Hihetetlen nekem. Nem úrhajó ez.Sad 

Most mondjam ezek után, hogy nyugodt éjszakát, jó alvást Neked?
Mondom, persze, hogy mondom. Pihenni kell...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Dec. 15, 2017 10:02 pm

Én is elköszönök mára.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 39 122
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Dec. 15, 2017 11:14 pm

Marcsi írta:Én is elköszönök mára.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 39 122
Baráti beszélgetések - Page 39 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 39 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 5:55 am

Szervusztok, jó reggelt! Képzeljétek szombatra ébredtem! Szóval beköszöntött a hétvége!
Baráti beszélgetések - Page 39 20160515 Baráti beszélgetések - Page 39 Fylkyy10 Baráti beszélgetések - Page 39 Hytvyg11 Baráti beszélgetések - Page 39 Www_tv33
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 5:58 am

Baráti beszélgetések - Page 39 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Nem a jó kívánságon múlt az alvásom, hanem az agyaláson, hogy kivel és mit kéne csináltatnom a nyomáscsökkentőmmel, vagy hol kéne másikat venni és más fajtát, meg milyet? S ha még értenék is hozzá? :'(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 6:00 am


Most mondjam ezek után, hogy nyugodt éjszakát, jó alvást Neked?
Mondom, persze, hogy mondom. Pihenni kell...[/quote]

Hát nem, ez egy nyomáscsökkentő a kazán és a kerti nagy nyomáscsökkentő között....Nem szoktam álmodni, de azt álmodtam, hogy egy sorban voltak előttem nyomáscsökkentők és nem tudtam választani. Ha a jót választottam volna, ingyen kaptam volna meg Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Dec. 16, 2017 6:05 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes hétvégét!
Baráti beszélgetések - Page 39 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Dec. 16, 2017 6:06 am

Judit írta:
Köszönöm Ferikém! Nem a jó kívánságon múlt az alvásom, hanem az agyaláson, hogy kivel és mit kéne csináltatnom a nyomáscsökkentőmmel, vagy hol kéne  másikat venni és más fajtát, meg milyet? S ha még értenék is hozzá? :'( [/quote]

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 6:08 am

Sziasztok, itt a szombat, legyen jó a napotok. Elvileg nekem porszívózni kéne, meg Zolinak akartam valami citromos izét csinálni. De olyan fáradtnak érzem magam, mintha kőbányában töltöttem volna az éjszakát. Még álmodtam is nyomáscsökkentőkkel. Sokat néztem az órát, aztán visszaszundítottam, de újra és újra megnéztem az órát. Ma nyomozásba kezdek.Itt az egyik Reálos kis eladó nő ajánlott gázszerelőt, meg a szembe szomszédasszony is, az is a Reálban kulizik. Majd kifaggatom őket, hogy van-e nyomásérőjük, mert különbbe ne jó egyik sem, még ha tudna is szerezni nyomáscsökkentőt. Most valami olyan kéne, amin lehet szabályozni manuálisan a nyomást. Közben elszöszölök a sütivel. Majd holnap porszívózok hátha jobb napom lesz. A szőr megvár, sőt akkor a holnapra kihullott adagot is összeszedem.
Az este Ági válaszolt, ha akarok ma is mehetek vele vásárolni, de nem akarok még a kapun se kimenni. Jövő héten szabin lesz, még megy valamelyik nap, majd akkor megyek el vele inkább. Ma még a ráérő időmben fakard faragással foglalkozok. 13-án kellett volna hozzáfogni nekem, nem Luca székhez, hanem ehhez.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 6:09 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes hétvégét!
Baráti beszélgetések - Page 39 Goodmo24
Szia Böbikém! Jó reggelt neked, legyen szép és jó napotok helyettem is Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Dec. 16, 2017 6:10 am

Judit írta:
Most mondjam ezek után, hogy nyugodt éjszakát, jó alvást Neked?
Mondom, persze, hogy mondom. Pihenni kell...

Hát nem, ez egy nyomáscsökkentő a kazán és a kerti nagy nyomáscsökkentő között....Nem szoktam álmodni, de azt álmodtam, hogy egy sorban voltak előttem nyomáscsökkentők és nem tudtam választani. Ha a jót választottam volna, ingyen kaptam volna meg Sad [/quote]

Megpróbálom összefoglalni a tegnapi tanulságokat. Remélem jól értem!
A régi, amit még a ház ősi tulajdonosai építtettek be, nyomáscsökkentő tönkrement.
Amit eddig beszereztél az is 25mb/100mb között működik, de valami miatt mégsem ugyanaz és tönkremegy.
Ki mondta neked, hogy milyen típusú(márkájú) nyomáscsökkentőt vegyél?
Le tudod még olvasni a régi rosszról, hogy mi a típusa és ki a gyártója?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Dec. 16, 2017 6:26 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes hétvégét!
[][/url]
Szia Böbikém! Jó reggelt neked, legyen szép és jó napotok helyettem is Smile

Köszönjük! I love you
Igyekszem majd azzá tenni, de nem biztos, hogy sikerül. Mindketten (Józsi is) sokat voltunk fenn, én 00-kor 2-kor és 3-kor néztem az órát, 3 tól 4-ig keresztrejtvényt fejtettem.  Kicsit visszaaludtam, majd  fájó gerinccel ébredtem 5 óra 26-kor. Bizony hiányzik az a szteroidtartalmú injekció, amiről azt reméltem, hogy megkapom. Crying or Very sad
Józsi úgy járkál, mint aki karót nyelt, hogy kivédje a fájdalmat. Mit fog tudni így csinálni, fogalmam sincs. Főzni kell és Gödöllőre menni. Valahogy megoldjuk.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Dec. 16, 2017 6:44 am

Megpróbálom összefoglalni a tegnapi tanulságokat. Remélem jól értem!
A régi, amit még a ház ősi tulajdonosai  építtettek be, nyomáscsökkentő tönkrement.
Amit eddig beszereztél az is 25mb/100mb között működik, de valami miatt mégsem ugyanaz és tönkremegy.
Ki mondta neked, hogy milyen típusú(márkájú) nyomáscsökkentőt vegyél?
Le tudod még olvasni a régi rosszról, hogy mi a típusa és ki a gyártója?
[/quote]
A régi - ami a kerti nyomáscsökkentő (az államé) és a gázkazán között van (a gáz óra után) az ment tönkre a hirtelen ráadott nagy nyomástól, amikor 2 napig nem volt gáz szolgáltatás. Hirtelen kapott nagy nyomást.  De ezt igazából az utolsó két gázos találta meg hibának. Csak az első azt mondta, hogy neki erre nincs ideje, hogy keresgessen. Én akkor néztem meg,hogy mi van rajta, mi van ráírva. Azt fényképeztem le, mert még az is fal felé volt fordítva. Azokat a képeket küldtem át a gázosnak, hogy nézze meg, ezt kell keresni? Ezt. Akkor vettem én a neten. Az a gázos föl is tette, de megállapította, hogy nem jó! Kicseréltettem a pestiekkel, küldtek újat, de már az a gázos nem ért rá vele tovább foglalkozni. Akkor kihívtam az Immergáz hivatalos szerelőjét. Előszörre neki is az volt gyanús, de azt mondta, hogy hoz egy újat azt, ami a kazánban van benne, hátha az is tönkre ment. Tegnap azt hozott, kicserélte nem változott semmi tehát az jó! Vissza is tette a régit. Végső megállapítás a folytonos mérések után, hogy mégis a kazán és a gáz óra közötti nyomáscsökkentő a rossz. De innen ne vegyek, mert ha kettő rosszat küldtek, miért lenne jó a 3-ik? Majd gondolkodik, hogy hol és milyet kéne venni, hogy jó is legyen, de ünnepek előtt már nem ígérte. Figyeljem. Most a gáz főcsappal "játszott", hogy kb. mennyire szabad kinyitni ahhoz, hogy még a kazán is bírja . Azt mondja, hogy valami olyan típusú nyomáscsökkentőt kéne venni, ami normálisan állítható manuálisan is pluszban, nem csak az előre beállított értéket tudja szolgáltatni. A kazánnak ne lehet 25 millibárnál több. Ennyit tanultam. Meg azt, hogy tulajdonképpen a főcsap elzárása után a két hollandit vagy mit lecsavarják, leveszik, a másikat oda teszi, két csavar vissza és nem kéne hozzá öt perc se, de szakértelem sem. Ja, még egy kis szigetelő zsinórt tekernek a menetre. No, ez a meló 5-8 ezer Ft között van számla nélkül attól függően, hogy ki csinálja.
Ennyit tudok.
Meg van a gépen a fényképek róla, meg Tanúsítvány (vagy mi az?) azon rajta van, hogy ki gyártja, valami maszek - szakadjon meg, ha kettőt vettem tőle és mindkettő xart ér.... Ezért mondta a tegnapi Immergázos, hogy mástól valami más típust kéne keresni, mert ezek szerint ebből, ha már vettem kettőt és mindkettő rossz, akkor a többi is ennyit ér...


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 16, 2017 7:03 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.