Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Ápr. 11, 2017 4:31 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Mindent olvastam,de most csak így:
Marcsi: Nem lenne olcsóbb mű.ag székeket venni? Nekem azok vannak - még a nagyon régi fehér is meg van, de annak az anyaga valahogy nem volt jó, beleégett a napon a kosz. Azt már, ha kell letakarva használjuk. A többi zöld is nagyon régi, de mind jó, semmi baja. télen veszem be.
Igen, a kiszolgáltatottság egy förtelem:( Azért imádkozok már, hogy csak menni tudna? Smile Persze Pestre akkor se tudnánk menni. Zoli itt a társulásban csak úgy elejtette, hogy húsvét után szabin van, de van programja... Akkor most mit szóljak? Pedig Pestre kéne menni, a gyöngyösi temetőt említsem, vagy a pestit? Sad
Böbi, megmarad már mert ennyi alkalom után már hozzászokott, hogy előtte és utána jutalomfalat, meg simogatom, de az Istennek se akar hanyatt fordulni, nem ott baj, hogy nem fordul, mert ott a masszírozás miatt kell megfordulni, de az oldalát én tudom váltani. A hanyatt a rtg. miatt kéne:( Végül lapockából pörköltem fő. a bulgur kész hozzá. Most megyek még meglátom, hogy mit tudok csinálni. De 11-12-között a ho-hoz is kéne  menni, a labor beutalóért, mondjuk holnap is jó. De, most jött sms- hogy 12-ig hozzák az édesítőmet. No, így vagy odaérek, vagy nem.... beborult... Szét kell néznem még, hogy a paradicsomokat mibe tudnám szétültetni???? Azt is kéne... szóval...Sad
Szia!
Vannak székeink, nem szeretjük.Smile Fehér is és zöld is. A padot kint hagytuk a széket nem mernénk.Smile A padnak megvan a helye és stabilabbnak érezzük.
Csak zöld padot veszünk, ha már magunknak vesszük. Hogy most kint merjük-é hagyni az még kérdéses. Very Happy Very Happy
Az előzőeket úgy kaptuk használtan,  beégett, ahogy írod, koszfehéren.
Mindkét temető messze van Judit.Sad  Lassan már itt a helybeli is nekünk is. Amíg kocsi van...
Rá megy a nyugdíjad a jutalomfalatokra. Very Happy  Tudom, Neked könnyebbség, ha marad, ő meg gyógyul...
Minden meglesz nyugi.Smile
Szerintem, ha akarják, akkor elviszik a padot is, de persze ti tudjátok. Messze, az igaz. De Gyöngyösön egy fűszálat se tesz senki, nekem már senkim sincs aki oda mehetne, csak a sír maradt.
Mindenem a kutyára megy most. De ki segítene neki, ha nem én. Már gondoltam, hogy kiállok a sarokra, de ha mindenki csak 1 Ft-ot ad???? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Ápr. 11, 2017 4:34 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 38 2160878-20160310-CUrRni
Szépnek szép Ferikém! Tudom, már sokat akarok, szélmentest is:)))))))) bounce bounce bounce bounce bounce
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Ápr. 11, 2017 4:35 pm

Mindentől függetlenül elegem lett ott kint:( A nap elment és már hűvös lett:( Levittem Foltost pisilni, aztán fölhoztam, és próbáltam a hátára fordítani játékból, mert a rtg.-hez az kéne majd. Máskor kedvenc testtartása. A hintaágyban pláne, most még véletlenül sem tudom megtenni:( Annyira fúj lent a szél, hogy rettenetes:( Az biztos, hogy csak akkor megyek az utcára vele, ha muszáj....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Ápr. 11, 2017 7:38 pm

Sziasztok! Már megint okosodtam itt:) Véletlenül nem a lapszámra, hanem mellé kattintottam és az Actionsra ment az egér. Ott mindenfélét kiír nekünk tájékoztatásul, még azt is, kiválogatja, hogy mire nem válaszoltam. Nahát...! Smile
Egészségetekre a vacsorát és utána jó tévézést. Mi is végre voltunk lent, meg volt a kezelés. Qrva szél fúj még most is:( Most este csak a műtött lábát masszíroztam, próbáltam nyújtani. Figyeltem közben a szemét, meg se rezdült, de mégis újra és újra visszahúzza. Alig van egy-egy perc, hogy hagyja kinyújtva. Most megpróbálom ezt jobban erőltetni. Hogy jó-e? Sad De, ha fájna, a szeme csak megrebbenne nem?
Egyúttal el is köszönök lányok és Ferikém! Legyen még szép estétek és legyen jó éjszakátok, pihentető, nyugtatóSmile
Baráti beszélgetések - Page 38 Kepesi10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Ápr. 11, 2017 8:18 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Szia!
Vannak székeink, nem szeretjük.Smile Fehér is és zöld is. A padot kint hagytuk a széket nem mernénk.Smile A padnak megvan a helye és stabilabbnak érezzük.
Csak zöld padot veszünk, ha már magunknak vesszük. Hogy most kint merjük-é hagyni az még kérdéses. Very Happy Very Happy
Az előzőeket úgy kaptuk használtan,  beégett, ahogy írod, koszfehéren.
Mindkét temető messze van Judit.Sad  Lassan már itt a helybeli is nekünk is. Amíg kocsi van...
Rá megy a nyugdíjad a jutalomfalatokra. Very Happy  Tudom, Neked könnyebbség, ha marad, ő meg gyógyul...
Minden meglesz nyugi.Smile
Szerintem, ha akarják, akkor elviszik a padot is, de persze ti tudjátok. Messze, az igaz. De Gyöngyösön egy fűszálat se tesz senki, nekem már senkim sincs aki oda mehetne, csak  a sír maradt.
Mindenem a kutyára megy most. De ki segítene neki, ha nem én. Már gondoltam, hogy kiállok a sarokra, de ha mindenki csak 1 Ft-ot ad???? Sad
Persze, elvihetik a padot. Éppen ezért is halogattuk az új pad vételét. Most már muszáj lesz.  Egyenlőre a gondolatban vesszük.Smile
Nem kis gond most ez Neked Judit. Drága lett az egészség embernek, kutyának egyaránt. Olyan szegény ez az ország, és még  mindig lopnak, csak lopnak. A jövőnket ellopják, elherdálják:(

Amúgy, sajnos már a sarokra is hiába állnánk ki.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Ápr. 11, 2017 8:21 pm

Judit írta:Sziasztok! Már megint okosodtam itt:) Véletlenül nem a lapszámra, hanem mellé kattintottam és az Actionsra ment az egér. Ott mindenfélét kiír nekünk tájékoztatásul, még azt is, kiválogatja, hogy mire nem válaszoltam. Nahát...! Smile
 Egészségetekre a vacsorát és utána jó tévézést. Mi is végre voltunk lent, meg volt a kezelés. Qrva szél fúj még most is:(  Most este csak a műtött lábát masszíroztam, próbáltam nyújtani. Figyeltem közben a szemét, meg se rezdült, de mégis újra és újra visszahúzza. Alig van egy-egy perc, hogy hagyja kinyújtva. Most megpróbálom ezt jobban erőltetni. Hogy jó-e? Sad De, ha fájna, a szeme csak megrebbenne nem?
Egyúttal el is köszönök lányok és Ferikém! Legyen még szép estétek és legyen jó éjszakátok, pihentető, nyugtatóSmile
Baráti beszélgetések - Page 38 Kepesi10
Azért ez jó hír, hogy szeme sem rezdül. Csak nincs fájdalma. De remélem érez vele.
Egész hónapban ilyen időt jósolgatnak. Jóska éppen az előbb olvasta fel nekem a "havi előrejelzést".Smile

Volt amikor én is véletlenül odakattintottam. Még kilépni is nehéz belőle.Smile

Szép estét Nektek!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Ápr. 11, 2017 8:24 pm

Lányok, Ferikém elköszönök mára.Smile
Legyen szép estétek és utána pihenjetek jól!
Holnap  8.30-ra fogorvos és bótozás a programom.

Baráti beszélgetések - Page 38 1_este50
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Ápr. 11, 2017 9:17 pm

Judit írta:Sziasztok! Már megint okosodtam itt:) Véletlenül nem a lapszámra, hanem mellé kattintottam és az Actionsra ment az egér. Ott mindenfélét kiír nekünk tájékoztatásul, még azt is, kiválogatja, hogy mire nem válaszoltam. Nahát...! Smile
 Egészségetekre a vacsorát és utána jó tévézést. Mi is végre voltunk lent, meg volt a kezelés. Qrva szél fúj még most is:(  Most este csak a műtött lábát masszíroztam, próbáltam nyújtani. Figyeltem közben a szemét, meg se rezdült, de mégis újra és újra visszahúzza. Alig van egy-egy perc, hogy hagyja kinyújtva. Most megpróbálom ezt jobban erőltetni. Hogy jó-e? Sad De, ha fájna, a szeme csak megrebbenne nem?
Egyúttal el is köszönök lányok és Ferikém! Legyen még szép estétek és legyen jó éjszakátok, pihentető, nyugtatóSmile
Baráti beszélgetések - Page 38 Kepesi10

Köszönöm, megpróbálok! Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Ápr. 11, 2017 9:17 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Már megint okosodtam itt:) Véletlenül nem a lapszámra, hanem mellé kattintottam és az Actionsra ment az egér. Ott mindenfélét kiír nekünk tájékoztatásul, még azt is, kiválogatja, hogy mire nem válaszoltam. Nahát...! Smile
 Egészségetekre a vacsorát és utána jó tévézést. Mi is végre voltunk lent, meg volt a kezelés. Qrva szél fúj még most is:(  Most este csak a műtött lábát masszíroztam, próbáltam nyújtani. Figyeltem közben a szemét, meg se rezdült, de mégis újra és újra visszahúzza. Alig van egy-egy perc, hogy hagyja kinyújtva. Most megpróbálom ezt jobban erőltetni. Hogy jó-e? Sad De, ha fájna, a szeme csak megrebbenne nem?
Egyúttal el is köszönök lányok és Ferikém! Legyen még szép estétek és legyen jó éjszakátok, pihentető, nyugtatóSmile
Baráti beszélgetések - Page 38 Kepesi10
Azért ez jó hír, hogy szeme sem rezdül. Csak nincs fájdalma. De remélem érez vele.
Egész hónapban ilyen időt jósolgatnak. Jóska éppen az előbb olvasta fel nekem a "havi előrejelzést".Smile

Volt amikor én is véletlenül odakattintottam. Még kilépni is nehéz belőle.Smile

Szép estét Nektek!

Baráti beszélgetések - Page 38 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Ápr. 11, 2017 9:18 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 Jy_yjt41
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Ápr. 11, 2017 9:18 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém elköszönök mára.Smile
Legyen szép estétek és utána pihenjetek jól!
Holnap  8.30-ra fogorvos és bótozás a programom.

Baráti beszélgetések - Page 38 1_este50
Baráti beszélgetések - Page 38 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 38 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Ápr. 11, 2017 9:19 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Jy_yjt41
Baráti beszélgetések - Page 38 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Ápr. 11, 2017 9:19 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Ápr. 12, 2017 6:27 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3_9110
Ilyen szegfűt mentettem le a sírról, amikor lefedtük. Alig él meg a kertben abban a szárazságban.Sad Mindig locsolgatom pedig.
És dolgos, szép napot Nektek!


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 12, 2017 6:29 am-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Ápr. 12, 2017 6:28 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Ápr. 12, 2017 6:28 am

Szervusztok, jó reggel és jó napot kívánok! Köszönöm a jó kívánságokat, most valahogy nem jött össze:(
Baráti beszélgetések - Page 38 Puszir11 Baráti beszélgetések - Page 38 Vyyr_a10 Baráti beszélgetések - Page 38 Orszyy10 Baráti beszélgetések - Page 38 Syyrga10

Már az elalvásommal is bajok voltak, késő volt, aztán 2-ig aludtam, onnan vagy igen szundikáltam, vagy nem és fönt voltam. Nem hiányzott egy ilyen éjjel....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Ápr. 12, 2017 6:31 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3_9110

És dolgos, szép napot Nektek!


Jó reggelt! Nem lehetne a munkát valahogy kiiktatni????Sad((((( Főleg a menést... Húsért zarándoklást? Pénzbe is kerül,messze is van... Meg ott van valami ajándék bolt féle, lehet kapni ilyen, olyan húsvéti apróságokat, kéne venni a kölkeknek is meg a szülőknek is valami kis jelképes ajándékot..... De persze iparkodni kell haza mert ma hozzák a teámat futárral..... Most még, ha belegondolok is rosszul vagyok:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 6:56 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 Szyv21
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 6:59 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Jy_yjt41
Baráti beszélgetések - Page 38 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm, nyugodt álmom volt, túlságosan is! Wink Korábban akartam kelni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 7:01 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3_9110
Ilyen szegfűt mentettem le a sírról, amikor lefedtük. Alig él meg a kertben abban a szárazságban.Sad Mindig locsolgatom pedig.
És dolgos, szép napot Nektek!

Nem is tudom, mikor lesz eső megint. Nálunk is száraz a föld. Sunny miatt nem kívánom.Smile
Nektek is dolgos napot!  Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 7:04 am

Judit írta:Szervusztok, jó reggel és jó napot kívánok! Köszönöm a jó kívánságokat, most valahogy nem jött össze:(

Már az elalvásommal is bajok voltak, késő volt, aztán 2-ig aludtam, onnan vagy igen szundikáltam, vagy nem és fönt voltam. Nem hiányzott egy ilyen éjjel....Sad

Sajnálom, hogy rosszul aludtál. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 7:10 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3_9110

És dolgos, szép napot Nektek!


Jó reggelt! Nem lehetne a munkát valahogy kiiktatni????Sad((((( Főleg a menést... Húsért zarándoklást? Pénzbe is kerül,messze is van... Meg ott van valami ajándék bolt féle, lehet kapni ilyen, olyan húsvéti apróságokat, kéne venni a kölkeknek is meg a szülőknek is valami kis jelképes ajándékot..... De persze iparkodni kell haza mert ma hozzák a teámat futárral..... Most még, ha belegondolok is rosszul vagyok:(

Crying or Very sad Nem kis gond ennyi embert etetni..., a kamaszoknak biztos van étvágyuk.
Ha nem lenne kocsi, nálunk is probléma lenne a piacra, henteshez eljutni.
Józsi már tegnap elkezdte a beszerzést, pedig lesz Tesco szállítás is.  
Ezzel a nagypéntekkel belerondítottak a dolgokba.  Embarassed
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Ápr. 12, 2017 8:04 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3_9110

És dolgos, szép napot Nektek!


Jó reggelt! Nem lehetne a munkát valahogy kiiktatni????Sad((((( Főleg a menést... Húsért zarándoklást? Pénzbe is kerül,messze is van... Meg ott van valami ajándék bolt féle, lehet kapni ilyen, olyan húsvéti apróságokat, kéne venni a kölkeknek is meg a szülőknek is valami kis jelképes ajándékot..... De persze iparkodni kell haza mert ma hozzák a teámat futárral..... Most még, ha belegondolok is rosszul vagyok:(

Crying or Very sad Nem kis gond ennyi embert etetni..., a kamaszoknak biztos van étvágyuk.
Ha nem lenne kocsi, nálunk is probléma lenne a piacra, henteshez eljutni.
Józsi már tegnap elkezdte a beszerzést, pedig lesz Tesco szállítás is.  
Ezzel a nagypéntekkel belerondítottak a dolgokba.  Embarassed
Ne is ragozzuk:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Ápr. 12, 2017 8:05 am

Baráti beszélgetések - Page 38 Viszly10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Ápr. 12, 2017 8:24 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Viszly10

Juditka! Ne legyél rosszkedvű, azt nem szeretem! Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.