Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 9:52 am

Böbi! Majd, ha ráérsz, nézd már meg, hogy neked működik-e ez a kiszállítási díjkalkulátor?????
Nekem nem....Sad

Roby kiszállítás

Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 10:59 am

Bekukk egy szusszantásra. még csak a nappalival végeztem, a hálóval félig...Sad Közben voltunk a ház előtt sétálni. Most megyek folytatni....Sad Nehéz kenyér ez így.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 11:20 am

Judit írta:Böbi! Majd, ha ráérsz, nézd már meg, hogy neked működik-e ez a kiszállítási díjkalkulátor?????
Nekem nem....Sad

Roby kiszállítás


Nem. Crying or Very sad
Kiderült, hogy miért visított Folti???
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 11:23 am

Judit írta:Huh! Hogy mekkora barom vagyok?????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Gondoltam, hogy ezzel, ha beírom, már nem veszítek időt:( Kimosta a qrva porszívó filtereit, meg is száradtak, még emlékszem, hogy valahová tettem... De hová? Mert mostanában gyorsan, gyorsan, vissza Foltihoz, s nem mindent teszek a helyére, mint szoktam:( Már az egész lakást, lent mindent fölforgattam, nincs....Sad Végre megtaláltam, az udvari asztalon hagytam őket...
Ezért nem tudtam eddig elkezdeni a porszívózást..... Rémes vagyok:( De most is Foltos kint ül a fotelben össze-vissza elkerítve, minden áron oda akart menni. De csak kell figyelni így is. A franc tudja, hogy mit találhat ki??????
Most gyorsan megyek.....

Van ilyen, én a szemüvegemet kerestem tegnap délután órákig. Rolling Eyes
Lehet, hogy már menne? Hogy fogja kibírni még 2 hétig? Crying or Very sad
Sunny ma megint biceg. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 12:01 pm

Jó étvágyat kívánok!
Sunny ma különösen türelmetlen, mert neki sertésmáj van és a máj a kedvenc étele. lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 12:29 pm

Szia! Na, jól összevesztem egy pichával:(((((( Hozott egy levelet, de se föladó rajta, semmi, nem ajánlott, csak egy sima boríték - írjam alá? Mit? Ki küldte? Honnan, minek? Ez nem a postás kis hölgy volt. Ő nem tudja, de neki "szonták" hozza ki...Én meg nem írom alá, pláne, hogy nem tudom kitől, és mi van benne? Sad Mondom, hogy fölbontom, megnézem. Ne bontsam föl, mert ő úgy hogyan vigye vissza? Kijafrancot érdekli? Csak tartotta ott a kapu résen át, én meg kivettem a kezéből és bontottam. Akkor már mondta, hogy vitt ő ennek a háznak az eladójának is. Mit bánom én... Kitől vitte? Hát az Önkormányzattól. És nincs az Önkormányzatnak egy bélyegzője, hogy a feladóhoz nyomja? Ő nem tudja... Egy adóbevallási ív van benne, hogy az idén 9 ezer Ft a  ház adója, 15 napon belül vigyem be!!!!!!! Megaqrvanénikéjét!!!!  Tavaly egyszer megcsináltam ott helyben náluk. Jól fölhúzott:(
Nem, Böbi nem tudom, hogy miért visított föl Folti? Talán ahogy ébredt ráállhatott, mert állva láttam már. Majd du. lehet, hogy pihenésként fölhívom őket, de biztos nem olcsó, mert 20 ezerig ingyenes, addig meg ahogy látom 2.500,- Ft! Mikor költhetek én annyit? Soha! Szóval...Sad Ez nem hiszem, hogy nyerő.
Szegény Sunnykám valami csak nem jól van neki:( Látod, hogy milyen rendes? Nem is a töpi-ért izgul, neki a máj is jóSmile))))))))))))
Nektek is jó étvágyat, azt hiszem, hogy mi is megyünk. Azért kiporszívóztam, de most muszáj pihenni, meg Foltit kezelni, meg enni, meg.... Fölmosni majd utána.

Ezt nem tudom, hogy mire írtad? "Lehet, hogy már menne? Hogy fogja kibírni még 2 hétig?" Ki menne 2 hét múlva, hová? Biztos írtad, de még kerestem is, nem találtam:(

Jó étvágyat, utána jó pihenést!

Ferinknek igazi szép napot, mert az van:) Jó kis sétás...Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 1:08 pm

Judit írta:Szia! Na, jól összevesztem egy pichával:(((((( Hozott egy levelet, de se föladó rajta, semmi, nem ajánlott, csak egy sima boríték - írjam alá? Mit? Ki küldte? Honnan, minek? Ez nem a postás kis hölgy volt. Ő nem tudja, de neki "szonták" hozza ki...Én meg nem írom alá, pláne, hogy nem tudom kitől, és mi van benne? Sad Mondom, hogy fölbontom, megnézem. Ne bontsam föl, mert ő úgy hogyan vigye vissza? Kijafrancot érdekli? Csak tartotta ott a kapu résen át, én meg kivettem a kezéből és bontottam. Akkor már mondta, hogy vitt ő ennek a háznak az eladójának is. Mit bánom én... Kitől vitte? Hát az Önkormányzattól. És nincs az Önkormányzatnak egy bélyegzője, hogy a feladóhoz nyomja? Ő nem tudja... Egy adóbevallási ív van benne, hogy az idén 9 ezer Ft a  ház adója, 15 napon belül vigyem be!!!!!!! Megaqrvanénikéjét!!!!  Tavaly egyszer megcsináltam ott helyben náluk. Jól fölhúzott:(
Nem, Böbi nem tudom, hogy miért visított föl Folti? Talán ahogy ébredt ráállhatott, mert állva láttam már. Majd du. lehet, hogy pihenésként fölhívom őket, de biztos nem olcsó, mert 20 ezerig ingyenes, addig meg ahogy látom 2.500,- Ft! Mikor költhetek én annyit? Soha! Szóval...Sad Ez nem hiszem, hogy nyerő.
Szegény Sunnykám valami csak nem jól van neki:( Látod, hogy milyen rendes? Nem is a töpi-ért izgul, neki a máj is jóSmile))))))))))))
Nektek is jó étvágyat, azt hiszem, hogy mi is megyünk. Azért kiporszívóztam, de most muszáj pihenni, meg Foltit kezelni, meg enni, meg.... Fölmosni majd utána.

Ezt nem tudom, hogy mire írtad?  "Lehet, hogy már menne? Hogy fogja kibírni még 2 hétig?" Ki menne 2 hét múlva, hová? Biztos írtad, de még kerestem is, nem találtam:(

Jó étvágyat, utána jó pihenést!

Ferinknek igazi szép napot, mert az van:) Jó kis sétás...Smile

Írtam neked korábban, hogy nekem sem működik a G-Roby, de most nem találom. Csak azért hozom fel, hogy talán nem is szállíttatnék olyannal, akinek még a honlapja sem jó! Evil or Very Mad No
Tudod, én örülök, ha egyszer-egyszer 18-20 ezer alatt vagyok. Persze nem csak élelmiszert, hanem háztartási cikkeket is hozatok velük. Épp most beszéltem anyukámmal, azt mondja, hogy január óta 2000 forinttal költ többet háztartásra, mint szokott. Crying or Very sad
Foltos, menne szabadon. Azt kérdeztem, hogyan bírja ki majd, hogy ne terhelje a műtött lábát. Úgy tudom még nem szabad neki. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 1:13 pm

Egészségünkre! Kellemes délutánt!  Very Happy  I love you
Hozom a nektarinfa képét. Józsitól kaptam tavaly, mert  5-6 éve kivágatta a nektarinfát, amit 2000-ben nekem ültettünk,  mert rossz helyen volt.  Tavaly alig volt rajta virág, most sok van.
Baráti beszélgetések - Page 20 Nektar10  lol!  lol!  lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 1:17 pm

[quote="Judit"]Szia! Na, jól összevesztem egy pichával:(((((( Hozott egy levelet, de se föladó rajta, semmi, nem ajánlott, csak egy sima boríték - írjam alá? Mit? Ki küldte? Honnan, minek? Ez nem a postás kis hölgy volt. Ő nem tudja, de neki "szonták" hozza ki...Én meg nem írom alá, pláne, hogy nem tudom kitől, és mi van benne? Sad Mondom, hogy fölbontom, megnézem. Ne bontsam föl, mert ő úgy hogyan vigye vissza? Kijafrancot érdekli? Csak tartotta ott a kapu résen át, én meg kivettem a kezéből és bontottam. Akkor már mondta, hogy vitt ő ennek a háznak az eladójának is. Mit bánom én... Kitől vitte? Hát az Önkormányzattól. És nincs az Önkormányzatnak egy bélyegzője, hogy a feladóhoz nyomja? Ő nem tudja... Egy adóbevallási ív van benne, hogy az idén 9 ezer Ft a  ház adója, 15 napon belül vigyem be!!!!!!! Megaqrvanénikéjét!!!!  Tavaly egyszer megcsináltam ott helyben náluk. Jól fölhúzott:(

A vidéki önkormányzatok így szokták kihordatni. Mondjuk én azt hittem, hogy önkormányzati dolgozókkal hordatják, de akkor csak tudta volna a nő, hogy milyen levél és honnan van. A miénken van pecsét. Idén már 28 ezer forintot szednek. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 3:04 pm

Ferikém! Hol vagy? Nem akartam már foglalkozni ezzel a kérdéssel, de Töviskének egy kérdésére válaszoltam privátban. Ő azt írja nekem, hogy "Pl.: Miért kellett minket "kitiltani" Szó nélkül? Miért nem szólt Masu a Barátiban erről?"
Tényleg semmilyen információt nem kaptak, hogy ki fogod tiltani őket?
Sajnálom, hogy bolygatlak. Ez csak az én kíváncsiságom és tényleg befejeztem az erről való írogatást.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:10 pm

Judit írta:Ferikém, ha az alvásomban benne van a "kezed", akkor nagyon köszönöm! Ezer éve nem aludtam ilyen hosszút egyben és ilyen jóóóóóóól:)))))))
Még a cukrom is jó lett: 6,5!!!!!! Igaz,még este írtam is, hogy jól azért nem laktam:( Most 2 szeletet (olyan vékony, hogy átlátni rajta majdnem!) ettem abból az új kenyérből. Egy szeletet trappista sajttal, egyet túróval és tejföllel, egy pohár tej. Lefekvés után még egy alma, mert éhes voltam - és tessék! Ha ez így bejönne????? Persze eszem közben a Ferink ajánlotta fahéj kapszulát, meg reggel a reszelt, nyers gyömbért:) Folyamatosan. De jó lenne már végre! bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Valahogy a takarításra is jobban gondolok most, így Folti mellett:)
Olvastam, hogy Marcsinál nem volt baj, csak ez és az! Azért evett a fene, hogy mijafene van vele.... Máskor azért írj egy sort, hogy papa számítózik!
Folti is nyugton volt, valami nyalakodásra ébredtem, de nem láttam, hogy mit nyalt? Rádobtam a takaróját és most már alszik újra. Féltem a tegnap délutáni "téli álma" miatt is, hogy majd mi lesz éjjel? Alvás volt. Látom megkaptátok a @-om is - nagyon megható fotók voltak, majd, ha nem is mind, de ha lesz időm kifényképezem, mert nagyon tetszik. A másik levelet is olvastam, szerintem lehet, hogy Böbinek lesz igaza:) Még akkor is, ha drasztikusnak tűnik. Hisz már mindegy hogy az vagy nem? Nem igaz?

Nem tudom, de az a lényeg, hogy jól aludtál! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:11 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160876-20160310-uHmI7q
Köszönöm Ferikém! Jól aludtam.Smile Ez nagyon fontos.Smile

Szívesen Marcsika! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:12 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Jy_yjt32

Baráti beszélgetések - Page 20 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm, az volt! Smile

Szívesen! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:16 pm

Judit írta:Szia! Na, jól összevesztem egy pichával:(((((( Hozott egy levelet, de se föladó rajta, semmi, nem ajánlott, csak egy sima boríték - írjam alá? Mit? Ki küldte? Honnan, minek? Ez nem a postás kis hölgy volt. Ő nem tudja, de neki "szonták" hozza ki...Én meg nem írom alá, pláne, hogy nem tudom kitől, és mi van benne? Sad Mondom, hogy fölbontom, megnézem. Ne bontsam föl, mert ő úgy hogyan vigye vissza? Kijafrancot érdekli? Csak tartotta ott a kapu résen át, én meg kivettem a kezéből és bontottam. Akkor már mondta, hogy vitt ő ennek a háznak az eladójának is. Mit bánom én... Kitől vitte? Hát az Önkormányzattól. És nincs az Önkormányzatnak egy bélyegzője, hogy a feladóhoz nyomja? Ő nem tudja... Egy adóbevallási ív van benne, hogy az idén 9 ezer Ft a  ház adója, 15 napon belül vigyem be!!!!!!! Megaqrvanénikéjét!!!!  Tavaly egyszer megcsináltam ott helyben náluk. Jól fölhúzott:(
Nem, Böbi nem tudom, hogy miért visított föl Folti? Talán ahogy ébredt ráállhatott, mert állva láttam már. Majd du. lehet, hogy pihenésként fölhívom őket, de biztos nem olcsó, mert 20 ezerig ingyenes, addig meg ahogy látom 2.500,- Ft! Mikor költhetek én annyit? Soha! Szóval...Sad Ez nem hiszem, hogy nyerő.
Szegény Sunnykám valami csak nem jól van neki:( Látod, hogy milyen rendes? Nem is a töpi-ért izgul, neki a máj is jóSmile))))))))))))
Nektek is jó étvágyat, azt hiszem, hogy mi is megyünk. Azért kiporszívóztam, de most muszáj pihenni, meg Foltit kezelni, meg enni, meg.... Fölmosni majd utána.

Ezt nem tudom, hogy mire írtad?  "Lehet, hogy már menne? Hogy fogja kibírni még 2 hétig?" Ki menne 2 hét múlva, hová? Biztos írtad, de még kerestem is, nem találtam:(

Jó étvágyat, utána jó pihenést!

Ferinknek igazi szép napot, mert az van:) Jó kis sétás...Smile

Köszönöm Juditka! Itt is az van!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:20 pm

Böbe51 írta:Ferikém! Hol vagy? Nem akartam már foglalkozni ezzel a kérdéssel, de Töviskének egy kérdésére válaszoltam privátban. Ő azt írja nekem, hogy "Pl.: Miért kellett minket "kitiltani" Szó nélkül? Miért nem szólt Masu a Barátiban erről?"
Tényleg semmilyen információt nem kaptak, hogy ki fogod tiltani őket?
Sajnálom, hogy bolygatlak. Ez csak az én kíváncsiságom és tényleg befejeztem az erről való írogatást.

Kis elfoglaltságom volt a délelőtt Böbike!
A válasz tömör és egyszerű! Ennek a fórumnak semmi köze a faceshoz! Ide meg nem jártak nem volt kivel és mit megbeszélni!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 3:25 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 3:27 pm

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Ferikém! Hol vagy? Nem akartam már foglalkozni ezzel a kérdéssel, de Töviskének egy kérdésére válaszoltam privátban. Ő azt írja nekem, hogy "Pl.: Miért kellett minket "kitiltani" Szó nélkül? Miért nem szólt Masu a Barátiban erről?"
Tényleg semmilyen információt nem kaptak, hogy ki fogod tiltani őket?
Sajnálom, hogy bolygatlak. Ez csak az én kíváncsiságom és tényleg befejeztem az erről való írogatást.

Kis elfoglaltságom volt a délelőtt Böbike!
A válasz tömör és egyszerű! Ennek a fórumnak semmi köze a faceshoz! Ide meg nem jártak nem volt kivel és mit megbeszélni!

Értem. Te meg oda nem jársz. Köszönöm.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 4:05 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Ferikém! Hol vagy? Nem akartam már foglalkozni ezzel a kérdéssel, de Töviskének egy kérdésére válaszoltam privátban. Ő azt írja nekem, hogy "Pl.: Miért kellett minket "kitiltani" Szó nélkül? Miért nem szólt Masu a Barátiban erről?"
Tényleg semmilyen információt nem kaptak, hogy ki fogod tiltani őket?
Sajnálom, hogy bolygatlak. Ez csak az én kíváncsiságom és tényleg befejeztem az erről való írogatást.

Kis elfoglaltságom volt a délelőtt Böbike!
A válasz tömör és egyszerű! Ennek a fórumnak semmi köze a faceshoz! Ide meg nem jártak nem volt kivel és mit megbeszélni!

Értem. Te meg oda nem jársz. Köszönöm.

Szívesen! Járok én csak nem vagyok olyan aktív mint szeretnék! Sok mindenről lemaradok nem vagyok igazán képben a legtöbbször! Azért nem szeretem! Amit délelőtt vagy napközben beírnak este 7 óra után nem igazán tudom elolvasni! És mivel hiányosak az értesüléseim nem irkálok mer nem igazán látok tisztán!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 4:11 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! I love you Smile


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 31, 2017 5:48 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 4:30 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! I love you Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 5:45 pm

Most ültem le igazán nyugogtan. Most itt a hintaágyban, Foltos mellé. Ma nagyon elfáradtam, a mosott ruhát meg se néztem. Biztos száraz, megvár holnap. Ma még 1 vagy 2-szer le is kell vinnem őt. Nem volt időm még uzsonnázni se, most meg már mindegy is. Még egy mágneságy is hátra. Az majd este vacsora után valamikor. Kipakoltam az udvarra a mű.ag. székeket is. Ne csak Folti tudjon az udvaron lefeküdni, már én is le tudok ülni. Az asztalra terítőt kéne venni.
Megint tele a hócipőm Bolgárral, a riport alanyával. Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 5:46 pm

Szép estét már csak Ferikém Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 31, 2017 5:48 pm

Judit írta:Szép estét már csak Ferikém Smile

Köszönöm Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 31, 2017 5:48 pm

Judit írta:Most ültem le igazán nyugogtan. Most itt a hintaágyban, Foltos mellé. Ma nagyon elfáradtam, a mosott ruhát meg se néztem. Biztos száraz, megvár holnap. Ma még 1 vagy 2-szer le is kell vinnem őt. Nem volt időm még uzsonnázni se, most meg már mindegy is. Még egy mágneságy is hátra. Az majd este vacsora után valamikor. Kipakoltam az udvarra a mű.ag. székeket is. Ne csak Folti tudjon az udvaron lefeküdni, már én is le tudok ülni. Az asztalra terítőt kéne venni.
Megint tele a hócipőm Bolgárral, a riport alanyával. Sad  

Elképesztő ami ebben az országban van! Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 31, 2017 5:59 pm

Az, de már alig döbben meg rajta néhány ember:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.