Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

22 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 11:04 am

Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 11:07 am

[quote="Marcsi"][quote="Judit"][quote="Böbe51"][quote="Judit"]
Marcsi írta:MEGJELENT MARIANN!
NA, MIT MONDTAM.
NO COMMENT.


Baráti beszélgetések - Page 22 19happ10
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 11:09 am

[quote="Böbe51"]
Marcsi írta:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sajnálom őt, mert álomvilágban él. Sad Sad Sad

Baráti beszélgetések - Page 22 19happ11
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 19, 2017 11:47 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép és kellemes vasárnapot kívánunk, Ildikó és Feri! I love you Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 19, 2017 11:50 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sajnálom őt, mert álomvilágban él. Sad Sad Sad

Baráti beszélgetések - Page 22 19happ11

Nagyon szépen köszöni! I love you
(Bennem meg lelkiismeret furdalás ébredt, mert imádja a diótortát. Surprised  Na, majd a születésnapjára. Very Happy )
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 12:22 pm

Szervusztok! Megjöttünk. Elrakták az ígért 3 fácskát:) Még jó, hogy ilyen rendesek voltak, mert már megint elfogyott az előnevelt fájuk. Még vettem egy zsák virágföldet és egy tőzeget is. No meg Zápor virág magot és Illatos ternye magot is. Kész! Erre félre volt téve a lóvé, most már semmit. Ja, meg Áginak vettem egy bordó kis Százszorszépet. Zoli jó fej volt,  áthozta Henrikéket, hogy míg mi megyünk, vigyázzanak Foltira:)

Most jó étvágyat nektek és jó pihenést, mi is eszünk, utána jövök olvasni benneteket! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 12:29 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:MEGJELENT MARIANN!
NA, MIT MONDTAM.
NO COMMENT.
Igen? Hol? Én ugyan nem láttam.
Izzynek beköszönt!
Megtaláltam! Meg a névnaposokat is köszöntötte, meg egy jó reggelt is... Talán megtört a jég? Meglátjuk.
Most elköszönök, készülök, hogy Zoli ne várjon rám:)
Legyen szép napotok. Talán dél felé előkeveredek!
Ne bosszants! Milyen jég?! Amit ő csinált magának?!
Ha nincs komoly baj, akkor minket büntetett, de miért?
Nem fogom Masu fórumát feladni!
Nekem ez az első! Azok fontosak, akik itt vannak. 15 ember regisztrált. Nem én hagytam el őket, hanem ők engem.  Crying or Very sad
Ha bemegyek a face-re hiába akarok csak a titkos csoporttal foglalkozni, szembe jön a politika, jönnek az privát üzenetek,
a Vizsla csoport, Demény, stb.
Mostantól nem lesz nekem se ennyi időm, mert nagyobb fokozatra akarok kapcsolni, hogy a kinti dolgokkal is foglalkozni kell.
Prioritások vannak.


Egyértelmű, hogy minket büntetett. Nagyon rossz néven veszem az ilyesmit.
Be tudnék szól. Nem kicsit...
Nem először próbálkozik "külön utas politikával". Eddig mindig kérész életű volt Neki.
Pétert már nem tudja egreciroztatni, majd minket, hát nem. Egyenlőre csak amit muszáj annyit írok ott be.

Tegnap tudtam meg a lányoktól, eddig magamtól észre sem vettem, mert nem tartok létszámellenőrzést hetente, hogy Pisti bátyja, de az egész család kiléptek a facéról. Nem tudni mi okból...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 12:41 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:

 Nagy hisztit csapott. A fiúk csak sunnyogtak. A nappaliban meccset néztek, mi meg a hálóban "élvezhettük", de leállítottam. Hogy honnan van ekkora türelmem? Very Happy Valamikor kizavartam volna, még a lakásból is. Komoly.Smile

El kell, hogy meséljem:
A dumcsizás közben Bebi előadta, persze a spórolásról szó, hogy építsenek együtt, közös telken, mert sokkal olcsóbb. Láttátok volna Misit. Very Happy Very Happy
Halkan megszólalt:-"Majd 4 m-es kerítéssel, és áramot bele".Very Happy

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sajnálom őt, mert álomvilágban él. Sad Sad Sad
Micsoda különbség van a 2 jány között. Bellus alig várja, hogy ne legyenek közös ügyeik... DE az apjával se.Sad
Bebi fog rosszabbul járni.
Amíg mi vagyunk hagyján.
-"Mama, fel sem fogja Bebi, hogy én mit intézkedek, agyalok a ház ügyében".
Tényleg így van, mi aztán tudjuk.
Sőt, ott tartunk, hogy nélkülünk még egy levelet sem küld el. Mindent megbeszél, mert tényleg nem gyerekjáték ez. Minden segítséget külön megköszön. Aranyos. Aztán én Bebi szájába rágom, hogy hol tartunk, mert nincs türelme Bebinek külön elmagyarázni. Vele mindjárt bepörcen, felemeli a hangját, mert ugye Ő is el akarja mondani a véleményét.  Ez nem is volna baj, de itt más nincs idő rágódni és sajnálkozni magunkon.
Most beszéltem a sógornőmmel. A sógor is Józsi, na meg a fia is.Smile Most várják az második unokát. Ha fiú /8 hetes terhes Brigi/, akkor Józsi lesz.Smile
Azt javasolta, hogy amíg a ház nincs teljesen kifizetve zsarolják meg az apjukat valahogy, hogy fizesse ki először /vagy záradékban kössék ki/ az adósságát, ami a földjükre/földjére van terhelve.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 12:45 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Szépet Nektek is!

Ma csak tengős-lengős.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 12:49 pm

[quote="masu-feri"]
[quote][quote][quote]
Baráti beszélgetések - Page 22 19happ10

Köszönöm Ferikém a nevében is! I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 12:51 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sajnálom őt, mert álomvilágban él. Sad Sad Sad

Baráti beszélgetések - Page 22 19happ11

Nagyon szépen köszöni! I love you
(Bennem meg lelkiismeret furdalás ébredt, mert imádja a diótortát. Surprised  Na, majd a születésnapjára. Very Happy )
Jóska is. Tegnap csak lestem, hogy mindenből evett, sőt többször is. Igaz sikerült nem édesre csinálnom.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 19, 2017 1:01 pm

Judit írta:Szervusztok! Megjöttünk. Elrakták az ígért 3 fácskát:) Még jó, hogy ilyen rendesek voltak, mert már megint elfogyott az előnevelt fájuk. Még vettem egy zsák virágföldet és egy tőzeget is. No meg Zápor virág magot és Illatos ternye magot is. Kész! Erre félre volt téve a lóvé, most már semmit. Ja, meg Áginak vettem egy bordó kis Százszorszépet. Zoli jó fej volt,  áthozta Henrikéket, hogy míg mi megyünk, vigyázzanak Foltira:)

Most jó étvágyat nektek és jó pihenést, mi is eszünk, utána jövök olvasni benneteket! Smile
Ügyesen megjártátok!
Most akkor ültethecc. Jót tesz a lelkednek.Smile Jóska is mindig azt lesi milyen fát ültethet még.Smile
Én maradok a virágoknál, bokroknál.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 19, 2017 1:14 pm

Egészségetekre az ebédet! Most nem olvasok, mert elfáradtam, megkívántam a fekvést.
Kellemes délutánt mindannyiunknak!
Baráti beszélgetések - Page 22 Dyluty12

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 1:22 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép és kellemes vasárnapot kívánunk, Ildikó és Feri! I love you Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 1:24 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sajnálom őt, mert álomvilágban él. Sad Sad Sad

Baráti beszélgetések - Page 22 19happ11

Nagyon szépen köszöni! I love you
(Bennem meg lelkiismeret furdalás ébredt, mert imádja a diótortát. Surprised  Na, majd a születésnapjára. Very Happy )

Nagyon szívesen!
Majd bepótolod! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 1:28 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Szépet Nektek is!

Ma csak tengős-lengős.Smile

Szia Marcsika!
Köszönjük!
Ilyen is kell....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 1:29 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Baráti beszélgetések - Page 22 19happ10

Köszönöm Ferikém a nevében is! I love you

Szívesen Marcsika!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:14 pm

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt! Vidámat!
Baráti beszélgetések - Page 22 1_17010



Este lettem a fejem a szokott időben és éreztem,hogy nem jön az álom, pedig jó fáradt is voltam. éjfélig kínlódtam aztán irány a konyha, meg sétáltam. Kettő körül sikerült elaludni. A fenébe.Sad

Összességében jó volt a tegnapi napunk, csak Bebit nem tudjuk megérteni. Dehogynem. Sajnos és mindig megállapítjuk, hogy több van benne apjából.  Óvjuk Bellust, egyedül hogy tudná ezt levezényelni. Sehogy.Sad  A fiúk meg csak bólogatna nekünk, ha magyarázunk.Very Happy Ennyi.Very Happy
Megígértettük a "bandával",hogy Húsvétkor ott kezdenek reggel és akkor kapnak ebédet, ha valamit mozdítanak odaát.
Hálálkodnak hogy jöhetnek, hogy segítünk, meg tudják is, hogy ez lassan már emberfeletti amit Jóska is csinál és minden marad, megy ugyanúgy tovább. Bebi tegnap nekiállt hisztizni, hogy nem lesz háza.
Mi lesz, ha minket kell rendezniük... Bele sem gondolok.
Most már nincs vissza út.
Bebi még szombaton is vizsgázik.

Itt is süt a nap. Ez is valami.Smile
Judit itten van 2 nézetben:
Baráti beszélgetések - Page 22 2017_027
Baráti beszélgetések - Page 22 2017_028
Gondoltam én, hogy járt az agyad, azért nem tudtál elaludni:( Nagy gond ez bizony az. Maga a lányok nevelése is óriási, mert bizony igaz, hogy valami hajlamot csak örökölhetnek, nekem azt mondták, hogy még a nagyszülőktől is. Én csak az anyai nagyit ismertem, tőlük biztos nem örököltek, inkább én tőle. Azt hiszem, hogy apám makacssága van bennem, de szerintem mást nem nagyon. Nagy türelem kell, hogy megértse, hogy ha kell, akkor kell és oda kell állni csinálni. Persze azért se könnyű ezt neki fölfogni teljesen, mert látja, hogy így is segít mindig valaki. A testvére, meg főleg ti. Még fiatal is.De szerintem még az én gyerekeimnek, akik sokkal idősebbek, azoknak is van lágy rész a fejükön, ami nem nőtt be:(
Így már mindjárt más a deréktámasz! Remélem már fönt van és próbáljátok, nekem nagyon bejött! Meg kell szokni, hogy szorosan hozzá kell ülni, akkor támaszt is:) Remélem segíteni fog nektek is:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
Nektek is viszont Ferikém! Csak a szél ne fúúúúúna annyira.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:31 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Próbálok mindenre válaszolni.
Marcsinál láttam a képeket, jó így látni a családot, csak dumcsi, kaja fogy, attól Marcsi hízik, nem is az evéstől! Smile Néztem a háttámlát. Nem látom így a képen, de ezen nincs "dudor'" ott a deréknál? Valahogy talán az enyém más?
Megint a pakoláson ment a vita...Sad Pedig magától nem megy, vagyis tőletek megy. Most, hogy Bebi levizsgázott, bizony keményen bele kéne neki is vetni magát. De hát tudjuk.....Ott a Mama és a Papa úgyis megoldják! Meg biztos, de ha az élet nem szorosan kapcsolódó dolgaiban is rátok fog várni, akkor bizony az baj. Föl kell neki fogni, hogy ti sem bírtok mindent! Vigyázni kell magatokra nagyon Marcsi, nehogy egyiktek valamiért kidőljön, mert akkor az mindent borít! Sok-sok erőt kívánok még nektek fantasztikus emberek vagytok!
Most irigykedek a szemüvegeitekre. Én tavaly csináltattam, de rábeszéltek valami védő fóliára, nem kellett volna, Xarul tették rá és gombostűhegynyi hólyagocska félék vannak rajta:( Épp azon törtem a fejem, hogy elmegyek és leszedetem, ha lehet, vagy másik szemüveg. De most Foltos betegsége miatt arra se, másra se tudok költeni. A gyümölcsfák ára el volt téve, az megvan, de most semmire nem megy. Mondjuk én távolba jól látok, csak olvasni és ide a géphez, meg vásárolni... de oda pláne kell!
Olvasom, hogy Irénkének is fura Szergej viselkedése. Hát ez van. Csak ne legyen nagyobb baj a  háttérben.

Ami Bebit és Marcsiékat illeti tökéletesen igazad van, egyetértek veled!!!
Nem szabadna ennyire ragaszkodnia dolgokhoz, de itt nálunk is ez van Emi is, az apja is ilyen.
Az ócska kerti papucsa helyett vettem neki újat múltkor, a régit alig tudtam kidobni. Shocked
Bár az is igaz, hogy annak a minősége sokkal, de sokkal jobb volt. Crying or Very sad

A szemüveget csináltasd meg, majd a jövő hónapban, nem jó, ha valami zavarja a látást! Crying or Very sad

Érthetetlen az egész számomra is, de bízom abban, ha nagyobb baj lenne, nem a snooker lenne a témája.
Azt hiszem Zsuzsa halálára célzott este egy beírásban, hogy hiányzik neki. Nem is emlékszem már mikor történt. Te emlékszel???  
Tudod nálunk az volt a baj, hogy Béla is én is ragaszkodtunk mindenhez, ha nem a szívünk, akkor majd jó lesz még valamire.... Aztán néha - félévente - rábírtuk egymást, hogy most selejtezés van. Naná! De amikor az egyikünk kirakta a kukába, vagy mellé, akkor a másikunk titokban még megnézte, hogy ugyan mit dobott ki, hátha még kéne.... Aztán ugya anyóska amikor elment, Béla már nagyon beteg volt. Dehogy volt nekem időm a mama dolgait válogatni, aztán ugye két hónapra rá Béla. Háát..Sad akkor se volt. Annyit csináltam, hogy a közös hálónkból átköltöztem a kis szobába, mert Foltos mindig ott sírt a franciaágy mellett, soha nem ment föl életében a lakásban bútorra, ott az ágyterítőn naponta láttam, hogy tett egy kört az ágyon, kereste Bélát. Na, akkor az betette nálam a kaput, akkor kezdtem el selejtezni mindent. Nehéz volt nagyon. Még akkoriban sok DK-s ismerősöm is volt arrafelé, így aztán sok-sok ruhát tudtam odaadni, nem kellett kidobni szinte alig valamit. Még  a mosottabbját is elvitték Rakacára, ott még az is nagyon jól jött. Aztán amikor megfordulgatott először a fejemben a ház eladás, csere, akkor már keményen elhatároztam, hogy szanálás. Csináltam is. Költözéskor egy 10 köbméteres konténert púposra pakoltam. És még akkoriban is adtam oda ajándékba sok mindent. szánkótól a kerekes WC-s széktől, botoktól kezdve könyvig mindent.
Igen, kell valamit tetetni a szemüveggel. Figyelem, hogy mikor jönnek vissza. Ezek szoktak itt rendelni Taksonyban. Ha jönnek, akkor kell visszamennem, itt semmi ilyesmi nincs is, csak Szigetszentmiklóson.
Zsuzsa? Mintha úgy emlékeznék, hogy december elején ment el? Valahogy úgy lehet, mert bennem az maradt meg, talán mint Tigrincsszem.
Egyfelől azt gondolom, hogy felénk Péter baját is lekicsinyíti. Sajnos anyukámmal 7 évig csináltam a kezdettől végéig. Nem olyan egyszerű az, mint Mariann mondja. Meg, hogy amin nem tud segíteni, nem idegesíti. A kapok egy citromot... című mondása. A másik amire mégis én gondolok, hogy lehet, hogy még most is miattam szívtok, vagy büntet benneteket is. Azért gondolom, mert amikor kiderült, hogy Foltival nagyobb a baj, akkor írt nekem a Messesngeren, hogy írjak ott neki, hogy pontosan mi is van vele mindig. Megtettem, de egyik nap nem volt annyi kedvem írni, s azt írtam neki, hogy telefonon könnyebb lenne elmondani, mint annyit leírni. Szóljon, hogy mikor ér rá és akkor fölhívom a vonalason. Na, azóta arra egy betűt se válaszolt. Én meg nem erősködtem többet, minek? No ezért gondolom, hogy még most is én lehetek a "bűnös".
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:33 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:MEGJELENT MARIANN!
NA, MIT MONDTAM.
NO COMMENT.


Igazad volt tényleg.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 19, 2017 2:38 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
Nektek is viszont Ferikém! Csak a szél ne fúúúúúna annyira.

Köszönjük Juditka! Itt most csak enyhén fújdogál!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:38 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Kattogtak biztos a gondolatok. Nagyon sok van még hátra, nem tudom mennyire ürült már ki a ház???
Bebi már a kocsi eladásnál is előadta ezt a műsort. Sokat kell nyelnetek vagy rászóltok néha???
Most lesz pénze, van jó állása, gyűjtsön! Persze iszonyú nehéz lesz, de van egy jó alapja!
Remélem húsvétkor megemberelik magukat!!!! Crying or Very sad
 Nagy hisztit csapott. A fiúk csak sunnyogtak. A nappaliban meccset néztek, mi meg a hálóban "élvezhettük", de leállítottam. Hogy honnan van ekkora türelmem? Very Happy Valamikor kizavartam volna, még a lakásból is. Komoly.Smile

El kell, hogy meséljem:
A dumcsizás közben Bebi előadta, persze a spórolásról szó, hogy építsenek együtt, közös telken, mert sokkal olcsóbb. Láttátok volna Misit. Very Happy Very Happy
Halkan megszólalt:-"Majd 4 m-es kerítéssel, és áramot bele".Very Happy
Jaj!!!!!!! Tényleg óriási a türelmed. Állítólag, ahogy eljár felettünk az idő, türelmesebbek vagyunk. A fene tudja. Én ugyan nem ismerem a fiút, de Bebi meg az építkezés!!!!!!!????? Volt esze Misinek! Smile Ezzel mondjuk Bebi elismerte, hogy ő már lekötné az életét, de azért ehhez a tesó meg annak a fiúja is kéne ám? !! Vagy gondolta, hogy 3-an megoldják azt is. Ma egy építkezés... Na neeeee!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:39 pm

masu-feri írta:
Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 22 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 22 2160880-20160310-KawvZz
Nektek is viszont Ferikém! Csak a szél ne fúúúúúna annyira.

Köszönjük Juditka! Itt most csak enyhén fújdogál!
Akkor az jó, itt folyton erősen fúj, azért nincs is kedvem kint lenni, a fejemnek se jó, idegesít is, meg hideg is azért.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 19, 2017 2:48 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:MEGJELENT MARIANN!
NA, MIT MONDTAM.
NO COMMENT.
Igen? Hol? Én ugyan nem láttam.
Izzynek beköszönt!
Megtaláltam! Meg a névnaposokat is köszöntötte, meg egy jó reggelt is... Talán megtört a jég? Meglátjuk.
Most elköszönök, készülök, hogy Zoli ne várjon rám:)
Legyen szép napotok. Talán dél felé előkeveredek!
Ne bosszants! Milyen jég?! Amit ő csinált magának?!
Ha nincs komoly baj, akkor minket büntetett, de miért?
Nem fogom Masu fórumát feladni!
Nekem ez az első! Azok fontosak, akik itt vannak. 15 ember regisztrált. Nem én hagytam el őket, hanem ők engem.  Crying or Very sad
Ha bemegyek a face-re hiába akarok csak a titkos csoporttal foglalkozni, szembe jön a politika, jönnek az privát üzenetek,
a Vizsla csoport, Demény, stb.
Mostantól nem lesz nekem se ennyi időm, mert nagyobb fokozatra akarok kapcsolni, hogy a kinti dolgokkal is foglalkozni kell.
Prioritások vannak.

Nem bosszantani akartalak! De előbb írtam, hogy szerintem még az is lehet, hogy miattam sértődött meg ennyire, hiába, hogy eltelt közben egy idő. Persze nem tudom. Én csak magamból indulok ki. Amit kigondolok, kimondom. Ha ott rosszul esik valami, én akkor és ott meg is mondom, de engem tovább nem is érdekel a dolog. Én nem vagyok sértődős, megbocsájtani is tudok. Teljesen igazad van. Az eredeti fb-omat nem akarom én se hanyagolni, hisz nagyon sok volt kollégám és barátom is van ott. Nekem is írnak, mint Hegyesi is, aki beteg, Józsi, aki most jött ki a kórházból, a politika meg érdekel, hogy milyen xarban taposgálunk. Nekem most majd a Folti műtéte is viszi az időmet, hisz kit ápolnék, ha nem őt? Nekem ő nagyon fontos, senkiért nem hanyagolnám, remélem jól sikerül a műtét is még továbbra is velem lesz. Mondjuk a kinti dolgok nem fognak most nekem sokasodni, mert azokhoz pénz kéne, ami most nem lesz, halasztódik. Majd, ha lesz csinálom és kész. De bizony vannak prioritások! Áginak is lassan letelik az első hónap. Ki tudja mi lesz a 3. után? Szóval. Igen...Én se hagyom itt ezt a fórumot, a pofámról leégne a bőr az tuti. Nem, ők hagytak itt bennünket.


Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 22 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

22 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.