Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 07, 2017 9:20 pm

Juditka! Bocs, de csak este vettem észre, hogy kerestél, de a telefonom le volt némítva, biztos még a színház miatt. Embarassed
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 07, 2017 9:21 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 07, 2017 9:25 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 07, 2017 9:25 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 30 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 30 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 07, 2017 9:27 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 6:19 am

Szervusztok, jó reggelt szép napot mindenkinek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Jyregg10 Baráti beszélgetések - Page 30 Hqdefa10 Baráti beszélgetések - Page 30 Viryyg12Baráti beszélgetések - Page 30 Images12
És még egy csokor minden barátnőmnek, mert megérdemli:) Baráti beszélgetések - Page 30 14991810
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 6:24 am

Mondhatnám, hogy milyen jót aludtam, ha ez időben sikerült volna. Még éjfélkor az órát néztem...Sad Utána aztán mint akit fejbe vertek úgy aludtam fél 6-ig. Persze amilyen telhetetlen vagyok, kevésnek érzem. Én úgy, de úgy szeretnék aludni mondjuk fél 11-től reggel legalább 6-ig, valahogy az bejönne nekem:) Ma mindenképpen el kell mennem a húsosba vásárolni, már csak darált hús és egy csirke, meg szárny és aprólék van a mélyhűtőbe:( A daráltat meg holnap el is fogom használni. No meg ma az aprólékokat kiszedem, amiket gyűjtögettem, meg mell, csont, meg a csuda tudja mi, abból fogok főzni magamnak ma levest. Ha holnap kell Áginak jó, ha nem megy a mélyhűtőbe. No, kb. ennyi a tervem, esetleg a Rézit reggel elindítom még.
Most néztem az időjóst, ma felhőset, holnaptól vasárnapig esőt mond! A fene ehetné....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 6:27 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 6:48 am

Sok boldog névnapot kívánok Zolidnak! I love you

Baráti beszélgetések - Page 30 Boldog10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 6:50 am

Judit írta:Mondhatnám, hogy milyen jót aludtam, ha ez időben sikerült volna. Még éjfélkor az órát néztem...Sad Utána aztán mint akit fejbe vertek úgy aludtam fél 6-ig. Persze amilyen telhetetlen vagyok, kevésnek érzem. Én úgy, de úgy szeretnék aludni mondjuk fél 11-től reggel legalább 6-ig, valahogy az bejönne nekem:) Ma mindenképpen el kell mennem a húsosba vásárolni, már csak darált hús és egy csirke, meg szárny és aprólék van a mélyhűtőbe:( A daráltat meg holnap el is fogom használni. No meg ma az aprólékokat kiszedem, amiket gyűjtögettem, meg mell, csont, meg a csuda tudja mi, abból fogok főzni magamnak ma levest. Ha holnap kell Áginak jó, ha nem megy a mélyhűtőbe. No, kb. ennyi a tervem, esetleg a Rézit reggel elindítom még.
Most néztem az időjóst, ma felhőset, holnaptól vasárnapig esőt mond! A fene ehetné....Sad

Reménykedjünk, hátha tévednek az időjósok! Smile I love you
Sajnos egyelőre nem úgy néz ki. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 6:53 am

Ünnepeljük meg a nőnapot! Éljünk sokáig! Wink
Baráti beszélgetések - Page 30 Tulipy10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 7:18 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Jó reggelt és szép napot neked is Böbikém! Smile))))) I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 7:21 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kínlódtam mire bejöttem, mert eszembe jutott amit tegnap du. itt olvastam Judit "szenvedéséről". Sad Very Happy
Mentem körbe, mire rájöttem, hogy biztos kidobott a program. Kidobott. Mentem belépni, de most nem kínálta fel a nevem, amint szokta ilyenkor. Be kellett pötyögni. De itt vagyok, ragyogok.Smile  Vagyis nem, mert visz a fejem. Milyen idő jön? Sad Utoljára nov. 4.-én és dec. 1.-én volt ilyen.Sad Remélem csak előjel marad.Sad

Látom itt már ünnepi a hangulat. Ünnepeljük magunkat.Very Happy
Én is hoztam egy kis vidámat:
Baráti beszélgetések - Page 30 Nonap_10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 7:23 am

Böbe51 írta:Sok boldog névnapot kívánok Zolidnak!  I love you

Baráti beszélgetések - Page 30 Boldog10
Köszönöm szépen a nevében is:)
Baráti beszélgetések - Page 30 13700910
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 7:25 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kínlódtam mire bejöttem, mert eszembe jutott amit tegnap du. itt olvastam Judit "szenvedéséről". Sad Very Happy
Mentem körbe, mire rájöttem, hogy biztos kidobott a program. Kidobott. Mentem belépni, de most nem kínálta fel a nevem, amint szokta ilyenkor. Be kellett pötyögni. De itt vagyok, ragyogok.Smile  Vagyis nem, mert visz a fejem. Milyen idő jön? Sad Utoljára nov. 4.-én és dec. 1.-én volt ilyen.Sad Remélem csak előjel marad.Sad

Látom itt már ünnepi a hangulat. Ünnepeljük magunkat.Very Happy
Én is hoztam egy kis vidámat:
Baráti beszélgetések - Page 30 Nonap_10
Szia Marcsika! Jó reggelt, s jobb, egyre jobb napot neked:) Szerintem jön a francos eső...Sad Nagyon vigyázz, figyelj magadra, ma ne akarj sztahanovista lenni, majd ráérsz holnap is:) Szóval inkább pihenj!!!!!!!!!
Legyen szép a te napod is:)
Baráti beszélgetések - Page 30 310
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 7:36 am

Judit írta:Mondhatnám, hogy milyen jót aludtam, ha ez időben sikerült volna. Még éjfélkor az órát néztem...Sad Utána aztán mint akit fejbe vertek úgy aludtam fél 6-ig. Persze amilyen telhetetlen vagyok, kevésnek érzem. Én úgy, de úgy szeretnék aludni mondjuk fél 11-től reggel legalább 6-ig, valahogy az bejönne nekem:) Ma mindenképpen el kell mennem a húsosba vásárolni, már csak darált hús és egy csirke, meg szárny és aprólék van a mélyhűtőbe:( A daráltat meg holnap el is fogom használni. No meg ma az aprólékokat kiszedem, amiket gyűjtögettem, meg mell, csont, meg a csuda tudja mi, abból fogok főzni magamnak ma levest. Ha holnap kell Áginak jó, ha nem megy a mélyhűtőbe. No, kb. ennyi a tervem, esetleg a Rézit reggel elindítom még.
Most néztem az időjóst, ma felhőset, holnaptól vasárnapig esőt mond! A fene ehetné....Sad
Nincsenek is nagy óhajaink Juditom, csak egy normális éjjeli alvás.Smile Sajnos nem mindig jön össze. I love you

Nekem van mára is ebédem, ha lehet kertelünk. Hátha tényleg eső lesz.
Most nem jönnek a gyerekek csak jövő hétvégén. Én akkor főzök húslevest. Most nem kell készülnöm a hétvégére. Valahogy most jólesik ez a nem készülés.Smile
Bellussal beszéltem este, hazafelé a munkából. Téma ugye a házeladás. A vevő pénteken bejelentette, hogy aug. 1. helyett szeretné megkapni a házat jun.1.-el. Bebi berágott pénteken, mert neki záróvizsgák lesznek. Bellus felajánlotta, hogy akkor beszéljen a vevővel, mert nekünk meg az az érdekünk, hogy mielőtt letudjuk. A rezsi és egyéb okok miatt. Pl. újra kell sövényt-füvet-stb nyírni. Nagy a csend, tehát nem variál. Úgyhogy Bellus már számolja a hosszú hétvégéket, mikor mit tudnak elvinni, kipakolni. "Apja lánya" ebből is ki fog maradni. Meglátjuk.  Bellus intézi a rezsi és egyéb dolgokat, Ő is tanul és már szeretné letudni ezt is. Már előkészítette, kinyomtatta apjának a szolgáltatók felé az átadási dokumentumokat. Csak majd az állásokat kell beírni és aláírni.  Ős is vizsgázik jun.-ban, de valakinek ezt is meg kell csinálni, apjára nem mer várni. Minden az Ő nevén van, de a füle botját nem mozgatja Ő sem.Sad
Na, írtam regényt.Very Happy

A legfontosabb: Zolidnak nagyon boldog névnapot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 30 H_3610
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 7:38 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kínlódtam mire bejöttem, mert eszembe jutott amit tegnap du. itt olvastam Judit "szenvedéséről". Sad Very Happy
Mentem körbe, mire rájöttem, hogy biztos kidobott a program. Kidobott. Mentem belépni, de most nem kínálta fel a nevem, amint szokta ilyenkor. Be kellett pötyögni. De itt vagyok, ragyogok.Smile  Vagyis nem, mert visz a fejem. Milyen idő jön? Sad Utoljára nov. 4.-én és dec. 1.-én volt ilyen.Sad Remélem csak előjel marad.Sad

Látom itt már ünnepi a hangulat. Ünnepeljük magunkat.Very Happy
Én is hoztam egy kis vidámat:
Baráti beszélgetések - Page 30 Nonap_10
Szia Marcsika! Jó reggelt, s jobb, egyre jobb napot neked:) Szerintem jön a francos eső...Sad Nagyon vigyázz, figyelj magadra, ma ne akarj sztahanovista lenni, majd ráérsz holnap is:) Szóval inkább pihenj!!!!!!!!!
Legyen szép a te napod is:)
Baráti beszélgetések - Page 30 310
 Köszike.Smile Figyelek. Egyfolytában. Nagyon nem hiányzik.Sad
Imádom a fréziát!!!! I love you bounce cheers

Van gumóm, de majd csak akkor ültetem a cserépbe, ha kitehetem az erkélyre. Na, majd valamelyik nap már igen.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 7:39 am

Böbe51 írta:Ünnepeljük meg a nőnapot! Éljünk sokáig!  Wink
Baráti beszélgetések - Page 30 Tulipy10
Köszi Böbice.Smile Éljünk, és viruljunk.Smile I love you flower

Már  amennyire lehet virulni így majd 70 évesen.Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 7:57 am

Mennem kell, Folti fölébredt. Talán ebéd előtt még majd be tudok kukkantani:)
Legyen szép és jó is a napotok! Marcsi vigyázz magadra! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 7:58 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kínlódtam mire bejöttem, mert eszembe jutott amit tegnap du. itt olvastam Judit "szenvedéséről". Sad Very Happy
Mentem körbe, mire rájöttem, hogy biztos kidobott a program. Kidobott. Mentem belépni, de most nem kínálta fel a nevem, amint szokta ilyenkor. Be kellett pötyögni. De itt vagyok, ragyogok.Smile  Vagyis nem, mert visz a fejem. Milyen idő jön? Sad Utoljára nov. 4.-én és dec. 1.-én volt ilyen.Sad Remélem csak előjel marad.Sad

Látom itt már ünnepi a hangulat. Ünnepeljük magunkat.Very Happy
Én is hoztam egy kis vidámat:
Baráti beszélgetések - Page 30 Nonap_10

Drukkolok, hogy csak előjel maradjon!!! I love you I love you I love you
Ma a földszint második része következik, ezt most még jobban ki akarom takarítani, mert szombaton délután jönnek anyukámék. I love you
Remélhetőleg az öcsém nem lesz rosszabbul. Megint köhög, náthás. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 7:58 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Ünnepeljük meg a nőnapot! Éljünk sokáig!  Wink
Baráti beszélgetések - Page 30 Tulipy10
Köszi Böbice.Smile Éljünk, és viruljunk.Smile I love you flower

Már  amennyire lehet virulni így majd 70 évesen.Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers

Persze, hogy lehet! Virulj! bounce bounce bounce
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 08, 2017 8:01 am

Búcsúzom. Próbálok időnként benézni!
Baráti beszélgetések - Page 30 Bycsy111
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 9:02 am

Judit írta:Mennem kell, Folti fölébredt. Talán ebéd előtt még majd be tudok kukkantani:)
Legyen szép és jó is a napotok! Marcsi vigyázz magadra! Smile
 Jó dolgozót Juditom! flower

Már bevettem a roham ellenit.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Márc. 08, 2017 9:05 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Ünnepeljük meg a nőnapot! Éljünk sokáig!  Wink
Baráti beszélgetések - Page 30 Tulipy10
Köszi Böbice.Smile Éljünk, és viruljunk.Smile I love you flower

Már  amennyire lehet virulni így majd 70 évesen.Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers

Persze, hogy lehet! Virulj! bounce bounce bounce
Még kimondani is sokkk ezt a majd 70-et.Smile))))))))
 Igyekszem virulni, tettem is érte, jobb félni. Ez van.Smile

Jó dolgozót Neked is Böbice.Smile
Irigylem ezt az "anyu" várást".Very Happy Boldogságos érzés, erre gondolj takarítás közben.  I love you  flower lol!

Gazduram mocorog. Már terített asztal várja "nőnap alkalmából". Very Happy Very Happy
Majdcsak elindulunk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 08, 2017 9:38 am

Marcsi írta:
Judit írta:Mondhatnám, hogy milyen jót aludtam, ha ez időben sikerült volna. Még éjfélkor az órát néztem...Sad Utána aztán mint akit fejbe vertek úgy aludtam fél 6-ig. Persze amilyen telhetetlen vagyok, kevésnek érzem. Én úgy, de úgy szeretnék aludni mondjuk fél 11-től reggel legalább 6-ig, valahogy az bejönne nekem:) Ma mindenképpen el kell mennem a húsosba vásárolni, már csak darált hús és egy csirke, meg szárny és aprólék van a mélyhűtőbe:( A daráltat meg holnap el is fogom használni. No meg ma az aprólékokat kiszedem, amiket gyűjtögettem, meg mell, csont, meg a csuda tudja mi, abból fogok főzni magamnak ma levest. Ha holnap kell Áginak jó, ha nem megy a mélyhűtőbe. No, kb. ennyi a tervem, esetleg a Rézit reggel elindítom még.
Most néztem az időjóst, ma felhőset, holnaptól vasárnapig esőt mond! A fene ehetné....Sad
Nincsenek is nagy óhajaink Juditom, csak egy normális éjjeli alvás.Smile Sajnos nem mindig jön össze. I love you

Nekem van mára is ebédem, ha lehet kertelünk. Hátha tényleg eső lesz.
Most nem jönnek a gyerekek csak jövő hétvégén. Én akkor főzök húslevest. Most nem kell készülnöm a hétvégére. Valahogy most jólesik ez a nem készülés.Smile
Bellussal beszéltem este, hazafelé a munkából. Téma ugye a házeladás. A vevő pénteken bejelentette, hogy aug. 1. helyett szeretné megkapni a házat jun.1.-el. Bebi berágott pénteken, mert neki záróvizsgák lesznek. Bellus felajánlotta, hogy akkor beszéljen a vevővel, mert nekünk meg az az érdekünk, hogy mielőtt letudjuk. A rezsi és egyéb okok miatt. Pl. újra kell sövényt-füvet-stb nyírni. Nagy a csend, tehát nem variál. Úgyhogy Bellus már számolja a hosszú hétvégéket, mikor mit tudnak elvinni, kipakolni. "Apja lánya" ebből is ki fog maradni. Meglátjuk.  Bellus intézi a rezsi és egyéb dolgokat, Ő is tanul és már szeretné letudni ezt is. Már előkészítette, kinyomtatta apjának a szolgáltatók felé az átadási dokumentumokat. Csak majd az állásokat kell beírni és aláírni.  Ős is vizsgázik jun.-ban, de valakinek ezt is meg kell csinálni, apjára nem mer várni. Minden az Ő nevén van, de a füle botját nem mozgatja Ő sem.Sad
Na, írtam regényt.Very Happy

A legfontosabb: Zolidnak nagyon boldog névnapot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 30 H_3610
Igen, a kis kívánságokkal beérnénk! De az is ritka.
Valahogy mégis le kell gyűrni a lányoknak ezt az időszakot is, azzal biztasd őket, hogy utána mennyivel könnyebb lesz! Olvastam tegnap, hogy írtad, hogy mi lenne, ha fizikai munkát kéne végezniük? Muszáj lenne bele szokni abba is, ha nehezebben is, de belejönnének hidd el:) Ők is úgy vannak most is, hogy amit nagyon kell és muszáj, csinálják... Nekünk is kellett, aztán mégis itt vagyunk:) Nagy szorítás nekik, de  hajrá!
Köszönöm szépen Zoli nevében is, átadom neki:)
Baráti beszélgetések - Page 30 13886910
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.