Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 08, 2017 11:17 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160880-20160310-KawvZz

Szép napot neked, nektek is Ferikém! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 08, 2017 11:18 am

Jaj!!! Átkerültem a 40. oldalra!!!! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 08, 2017 11:20 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Én meg átveszem a gép szokásait, ha már nincs is, úgy teszek, mintha....Smile
Hozom Neked a reggeli konyhámat:
Gyönyörű rend van:) Nálam is, azzal a különbséggel, hogy a szárítón vannak az este elmosogatott edények:)

Tényleg csuda rend van nálatok! Jóskád is ilyen rendes vagy utána is te pakolsz el?[/quote]

Ha én nem tudnék elpakolni, akkor Jóska ugyanígy megcsinálná. Ha lekísérem a gyerekeket, akkor mire feljövök, már a nagyját elrendezte a mosogatásnak. Inkább azzal van a gond, hogy kisebb edényekbe én pakoljak és a tiszta edényt nem tudja hova kell pakolni.
 Ott hagyja az asztalon-pulton. Pakolj mama.Very Happy[/quote]

Ezt ismerem. Józsi szívesen ki-, bepakolja a mosogatógépet, ő "sem tudja", hova kell tenni a tiszta dobozokat, fazekakat, lábosokat.
Bevallom a dobozok elpakolása engem is idegesít kicsit néha, mert elég sok van mindig. Very Happy Very Happy Very Happy

A forgó tálcára kellene pakolni, persze gondosan összerakodva, hogy minél kisebb helyet foglaljon.  Smile
Baráti beszélgetések - Page 40 Etf32nus9bjfjgom33pb

Eszter sincs annyira oda a visszahozott dobozok elrakásáért.  Ezt hozta vissza pénteken. Engem vár.
Baráti beszélgetések - Page 40 A8l039fwehlyyc553ysk
Apránként tűzállóra akarom cserélni a műanyagdobozaimat, hogy lehessen mikrózni és sütőben melegíteni bennük.  A tegnapi beszerzésem.
Baráti beszélgetések - Page 40 5ooxvx45bah5alvgj882
3 darabot leértékelve vettem a Kikában.  Smile[/quote]


Ez a dobozolósdi ismerős. Pláne ha ketten jönnek egyszerre, mint majd most pénteken lesz. Bebi rengeteg dobozt elhagyott már:( Szép nagy sütis dobozomat Prágában.Sad Meg ahány helyen lakott-dolgozott, mindenütt szanaszét.Sad Egyen dobozból már vagy 60-at vettem. Miatta, csak fedőt a botostól külön kunyeráltam. Tudja magáról, hogy trehány ilyen téren.Smile Már amikor jön mondja, hogy mama már megint hiányosak a dobozaim.Smile Mármint az én dobozaim.  Most is doboz nélkül jött. Elvitte a tartalék tartalékát is. Jóska: Te vagy a hibás, minek adsz Neki, Majd 1x csinálnád meg, hogy nem pakolsz megtanulná...[/quote]
Ilyen forgó tálcám nekem is volt 2 is Keresztúron a konyhában. Császár Laci csinálta. Nagyon jó volt, most nagyon hiányzik....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 08, 2017 11:25 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Én 3 nappal ezelőtt rámoltam be az erkélyről a spejzba az erkély szekrényből a hideg miatt.Sad Akkor fel is mostam az erkélyt. Elhúztam a klíma alá berakott, téliesített müa. széket, gázpalackokat és egy csomó megfagyottat találtam, mindenfélét. A klíma leburkolt csöveinél biztosan befészkeltek és most lepotyogtak.

A konyhám előkelő helyén az anyóskától örökölt varrógép áll.Smile Azon állnak mindig a megtöltött dobozok a lányoknak, vagy ami, bármi Őket várja amikor jönnek.

Felismertem, hogy varrógép, de ne tudtam, hogy örökölted. Very Happy
 Mást nem hoztunk el. Sógornőmék vitték ami használható volt. meg ami nem.Tüzelőnek.

Nálam meg ugye anyu lakott ott Keresztúron. Amit lehetett, (szinte minden használhatót) valahová eltettünk. Amikor anyóska meghalt, akkor ketten Sanyival kellett az egész családi házat pincéstől, ólastól a lakási kiüríteni...Sad
Nem is tudtam, hogy mi legyen? Gyöngyösön volt egy családsegítő központ, azokkal vettem föl a kapcsolatot, onnan jelentkezett egy fiatal férfi, akinek kellettek a bútorok, edények ilyesmi. Mi Sanyival 2 autó fordulóval hoztunk el sok mindent, azt is Keresztúron raktam el. De még most költözéskor is hoztam, mint pl. a plédeket.... Aki elvitte onnan a sok-sok mindent sírva köszönte meg, nagyon hálás volt, mindketten sírunk....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 08, 2017 11:41 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép napot, kellemes vasárnapot, Feriék!!!! Smile I love you sunny  Ugye ott is ilyen idő van?
Köszönjük Böbike!
Igen! Szépen süt a nap és hideg van! Most már csak -8 fok!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 08, 2017 11:45 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160880-20160310-KawvZz
Szép napot Nektek is Feriék ebben a zimában.Smile

Mindjárt 40. oldalnál vagyunk.Very Happy
Köszönjük Marcsika!
Inkább most legyen tél mint később tavasszal!

Haladunk...
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 08, 2017 11:46 am

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160880-20160310-KawvZz

Szép napot neked, nektek is Ferikém! Smile
Köszönjük Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 08, 2017 1:08 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
[/quote]
[/quote]
[/quote]
Ez a dobozolósdi ismerős. Pláne ha ketten jönnek egyszerre, mint majd most pénteken lesz. Bebi rengeteg dobozt elhagyott már:( Szép nagy sütis dobozomat Prágában.Sad Meg ahány helyen lakott-dolgozott, mindenütt szanaszét.Sad Egyen dobozból már vagy 60-at vettem. Miatta, csak fedőt a botostól külön kunyeráltam. Tudja magáról, hogy trehány ilyen téren.Smile Már amikor jön mondja, hogy mama már megint hiányosak a dobozaim.Smile Mármint az én dobozaim.  Most is doboz nélkül jött. Elvitte a tartalék tartalékát is. Jóska: Te vagy a hibás, minek adsz Neki, Majd 1x csinálnád meg, hogy nem pakolsz megtanulná...[/quote]

Ez meg nekem ismerős. Emivel voltam így, amíg nem adtam neki egy jó pár dobozt azzal, hogy ha vinni akar ennivalót, hozza a dobozát. Very Happy

Mostanáig be is vált, de újabban már került ide az anyósa dobozából. Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 08, 2017 1:19 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:A függönyvásárlásról. Azért mentünk tegnap, mert 13%-os árengedmény volt minden termékre a Kikában.
Ezzel a kedvezménnyel, a legolcsóbb, de még Eszter számára elfogadható minőségű függönyanyag- az ő kis lakására- varratással együtt, közel 70 ezer forint.  Crying or Very sad A sötétítő ugyanezekre az ablakokra, kb. 150 ezer forint lesz.  
Tényleg rettenetesek az árak. Most a gyerekeknél mennyi minden ki lesz dobva. Nincs hol tárolni.Sad Pedig a régi anyagok még minőségileg is jók voltak.
A bútorokból van amit az új vevő átvesz. Tegnap Jóskával megbeszélték nagyjából, de listát kérünk. Hogy a többivel mi lesz. A lányoknak ez nagy feladat lesz. Vagy nekünk? Sad Very Happy

Jó, hogy vesz át a bútorokból az új vevő!
Múltkor Mariann átküldött egy levelet, amiben arról volt szó, hogy Iványiék 3 új idős otthont hoznak létre és sok minden kellene nekik. Nézd át a levelet    és beszélj a lányokkal, hogy szervezzék le, átvesznek-e valamit és utána az elszállíttatást. Persze, amíg nem kapják meg a pénzt, addig valakinek ezt meg kell előlegezni. Vajon az apjuk hajlandó lesz? Question Question Question


A hozzászólást Böbe51 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 08, 2017 1:22 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 08, 2017 1:20 pm

Egészségünkre az ebédet!
Kellemes délutánt én lógós nyugger leszek!!! Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 08, 2017 2:00 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Én 3 nappal ezelőtt rámoltam be az erkélyről a spejzba az erkély szekrényből a hideg miatt.Sad Akkor fel is mostam az erkélyt. Elhúztam a klíma alá berakott, téliesített müa. széket, gázpalackokat és egy csomó megfagyottat találtam, mindenfélét. A klíma leburkolt csöveinél biztosan befészkeltek és most lepotyogtak.

A konyhám előkelő helyén az anyóskától örökölt varrógép áll.Smile Azon állnak mindig a megtöltött dobozok a lányoknak, vagy ami, bármi Őket várja amikor jönnek.

Felismertem, hogy varrógép, de ne tudtam, hogy örökölted. Very Happy
 Mást nem hoztunk el. Sógornőmék vitték ami használható volt. meg ami nem.Tüzelőnek.

Nálam meg ugye anyu lakott ott Keresztúron. Amit lehetett, (szinte minden használhatót) valahová eltettünk. Amikor anyóska meghalt, akkor ketten Sanyival kellett az egész családi házat pincéstől, ólastól a lakási kiüríteni...Sad
Nem is tudtam, hogy mi legyen? Gyöngyösön volt egy családsegítő központ, azokkal vettem föl a kapcsolatot, onnan jelentkezett egy fiatal férfi, akinek kellettek a bútorok, edények ilyesmi. Mi Sanyival 2 autó fordulóval hoztunk el sok mindent, azt is Keresztúron raktam el. De még most költözéskor is hoztam, mint pl. a plédeket.... Aki elvitte onnan a sok-sok mindent sírva köszönte meg, nagyon hálás volt, mindketten sírunk....
Amikor apósom meghalt a ruháit Egomba vittük, ott vették be és eladták a segélygyűjtők. Ott adtak-vettek olcsón a volt Mozi felett.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 08, 2017 2:01 pm

Ez a dobozolósdi ismerős. Pláne ha ketten jönnek egyszerre, mint majd most pénteken lesz. Bebi rengeteg dobozt elhagyott már:( Szép nagy sütis dobozomat Prágában.Sad Meg ahány helyen lakott-dolgozott, mindenütt szanaszét.Sad Egyen dobozból már vagy 60-at vettem. Miatta, csak fedőt a botostól külön kunyeráltam. Tudja magáról, hogy trehány ilyen téren.Smile Már amikor jön mondja, hogy mama már megint hiányosak a dobozaim.Smile Mármint az én dobozaim.  Most is doboz nélkül jött. Elvitte a tartalék tartalékát is. Jóska: Te vagy a hibás, minek adsz Neki, Majd 1x csinálnád meg, hogy nem pakolsz megtanulná...[/quote]

Ez meg nekem ismerős. Emivel voltam így, amíg nem adtam neki egy jó pár dobozt azzal, hogy ha vinni akar ennivalót, hozza a dobozát. Very Happy

Mostanáig be is vált, de újabban már került ide az anyósa dobozából. Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]


Amíg dobozolunk, ilyen gond is lesz.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 08, 2017 2:02 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:A függönyvásárlásról. Azért mentünk tegnap, mert 13%-os árengedmény volt minden termékre a Kikában.
Ezzel a kedvezménnyel, a legolcsóbb, de még Eszter számára elfogadható minőségű függönyanyag- az ő kis lakására- varratással együtt, közel 70 ezer forint.  Crying or Very sad A sötétítő ugyanezekre az ablakokra, kb. 150 ezer forint lesz.  
Tényleg rettenetesek az árak. Most a gyerekeknél mennyi minden ki lesz dobva. Nincs hol tárolni.Sad Pedig a régi anyagok még minőségileg is jók voltak.
A bútorokból van amit az új vevő átvesz. Tegnap Jóskával megbeszélték nagyjából, de listát kérünk. Hogy a többivel mi lesz. A lányoknak ez nagy feladat lesz. Vagy nekünk? Sad Very Happy

Jó, hogy vesz át a bútorokból az új vevő!
Múltkor Mariann átküldött egy levelet, amiben arról volt szó, hogy Iványiék 3 új idős otthont hoznak létre és sok minden kellene nekik. Nézd át a levelet    és beszélj a lányokkal, hogy szervezzék le, átvesznek-e valamit és utána az elszállíttatást. Persze, amíg nem kapják meg a pénzt, addig valakinek ezt meg kell előlegezni. Vajon az apjuk hajlandó lesz? Question Question Question
Amibe az apjukat be kell vonni, azt években lehet számolni.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 08, 2017 2:37 pm

Megjöttünk a sétából. Hideg volt, de ragyog a nap, szélcsend volt, azért jó volt hazaérni.
Csináltam csomó képet, föltettem a fb.-omra, sok kép. Van egy pici video is, azt megpróbálom a Messengeren átküldeni majd, hátha sikerül. Gyorsan abba kellett hagyni, mert mondtam, hogy menjünk, nincs ott a Benő cica, mire kimondtam, már ott is volt és a lábam köré tekeredett. Folti csak nézte, mint egy szobor. Lassan sikerült kihátrálni, barátságban elválni. Épp kijöttünk a tótól a játszótér mellett az út szélére, megállt egy autó, de én Foltit figyeltem, nem azt. Ugatott!!! Csóválta a farkát! Fölnéztem, kiderül, hogy Ági az, megállt. Most ment Csepelre. Mondta, hogy válaszolt neki a dr.-nő, sajnos a 3 sebészt nem tudta hamarost összehozni. Február 24-én, pénteken kell neki a kórházba befeküdni, ha még valami hiányzik a vizsgálatokból a műtéthez, akkor hétvégén megcsinálják (nem is értem, hogy hétvégén!!???) és 27-én műtik....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 08, 2017 3:31 pm

[quote="Marcsi"][quote="Böbe51"]
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Amibe az apjukat be kell vonni, azt években lehet számolni.Sad

Jaj!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 08, 2017 3:39 pm

Judit írta:Megjöttünk a sétából. Hideg volt, de ragyog a nap, szélcsend volt, azért jó volt hazaérni.
Csináltam csomó képet, föltettem a fb.-omra, sok kép. Van egy pici video is, azt megpróbálom a Messengeren átküldeni majd, hátha sikerül. Gyorsan abba kellett hagyni, mert mondtam, hogy menjünk, nincs ott a Benő cica, mire kimondtam, már ott is volt és a lábam köré tekeredett. Folti csak nézte, mint egy szobor. Lassan sikerült kihátrálni, barátságban elválni. Épp kijöttünk a tótól a játszótér mellett az út szélére, megállt egy autó, de én Foltit figyeltem, nem azt. Ugatott!!! Csóválta a farkát! Fölnéztem, kiderül, hogy Ági az, megállt. Most ment Csepelre. Mondta, hogy válaszolt neki a dr.-nő, sajnos a 3 sebészt nem tudta hamarost összehozni. Február 24-én, pénteken kell neki a kórházba befeküdni, ha még valami hiányzik a vizsgálatokból a műtéthez, akkor hétvégén megcsinálják (nem is értem, hogy hétvégén!!???) és 27-én műtik....

Benővel meg csak a baj van.
Biztos akkor van ügyeletben a doktornő.  Crying or Very sad
(A röntgenorvos egyszer ügyeletben csinálta Eszternek a mellultrahangot, persze, mint magánrendelést.  No )
Rohadjon meg az Orbán a bandájával együtt!
Tudod, hogy nekem is vasárnap kellett befeküdnöm és kedden műtöttek.
Kipucolják a beleit, hogy mindent jól lássanak. Sokára lesz még február 24., február 27. meg pláne. Remélem bírja addig idegekkel!  Sad

Azért őrület, hogy manapság hogy csinálják!!!
Kolléganőm Juditnál 1996-ban egy rutin nőgyógyászati vizsgálatnál találtak valamit, következő héten már műtötték, kivették a méhét.
Most hónapokig halasztgatják. Jó, tudom, hogy speciális eset, de éppen ezért lett volna jó minél hamarabb. Crying or Very sad

-------

https://baratok5.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=19


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 08, 2017 3:42 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.