Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések Empty Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 6:35 am

Judit írta:Én ma időjárás függő vagyok.... Ha olyan az idő, akkor átmegyünk Foltival Zolihoz kívülre a kerítése mögé ültetett nagyon tövises bokor igazgatásához. Már van olyan tövis rajta,hogy egy tövisen már két másik nagy tövis is van. Még nem sűrű, de azon ember már most sem tud átmenni igazi nagy sérülések nélkül, ha csak nem metszőollóval nyit magának utat. Ha nem csinálja, akkor lemegyek a "szatócshoz", ígért mára óriás karalábé és zeller magot is. Remélem nem aranyárba adja. Azért lenne jó ültetni, mert akkor  nem kell kimenni a falun túl üzemelő zöldségeshez majd palántát venni. Tavasztól mindenféle virágot és palántákat árul. Különben is jobb elkerülni, mert könnyen el lehet csábulni. A rendes szomszédasszony még gyűjt nekem 10 db pille palackot, azokba akarok 5-5 db-ot ültetni, tavaly is elég volt. Nem tudom, de még zellert soha nem ültettem magról, majd most ki fog derülni, hogy sikerül-e? Ma még nem kell főznöm, de holnap már valami második majd kell már. Persze a fűtött szobákban , konyhában, előtérben majd ehhez még át kell rendezni a virágokat, hogy még 10 ilyen edénykének majd legyen helye is. Ezeknek meleg kell.
Szóval meglátjuk.
Szia Juditom.Smile
Tele vagy tervekkel, de a palántákról bizony már most gondoskodni kell. A zeller borzasztó lassan fejlődik. De lehet, hogy vannak már új fajták.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Feb. 20, 2018 6:39 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt!
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Éjjelre ide 20 cm-es havat jósoltak. Száraz minden, hálisten.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Azért tud a télszép is lenni:

Baráti beszélgetések 28166755_1086577034816033_2068700972312195921_n

Szia Marcsika! Én már mindentől fázok ami kapcsolatba kerülhet a téllel Sad Én életemben nem fáztam ennyit, mint most kora tél óta. Ha hiszed, ha nem, de engem már teljesen kikészít a gondolata is Sad A jóslást én is olvastam, el is keserített nem kicsit Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Feb. 20, 2018 6:41 am

Szia Juditom.Smile
Tele vagy tervekkel, de a palántákról bizony már most gondoskodni kell. A zeller borzasztó lassan fejlődik. De lehet, hogy vannak már új fajták.[/quote]
Valamit csak kell csinálni?Legalább tervezni, ha már mást nem tudok. Lassan? Még a paprikától is lassabban? Ha melegen tartom, akkor is??? Sad Ez szomorú, de azért még lenne ideje megnőni nem? Vagy azt kellett volna először ültetni? De hát még mag se volt.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Feb. 20, 2018 6:55 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! .
.  

Őrülök, hogy jól vagy! I love you
Szerencsére én is. Már este is jobban lettem  és jól  is aludtam. Very Happy
Jó  vásárlást! Jó lesz neked Zolival! Smile I love you
Örülök, hogy jól vagy Böbice.Smile Sokat gondoltam Rátok. Minden frontot megérzünk.Sad

Szia! Igaz.
Mennyivel másképp alszunk, ha nincs hó, nincs fagy, hihetetlen!
Amikor fiatal az ember , semmit nem tud erről.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Feb. 20, 2018 6:56 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések Goodmo24

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Feb. 20, 2018 7:00 am

Judit írta:Én ma időjárás függő vagyok.... Ha olyan az idő, akkor átmegyünk Foltival Zolihoz kívülre a kerítése mögé ültetett nagyon tövises bokor igazgatásához. Már van olyan tövis rajta,hogy egy tövisen már két másik nagy tövis is van. Még nem sűrű, de azon ember már most sem tud átmenni igazi nagy sérülések nélkül, ha csak nem metszőollóval nyit magának utat. Ha nem csinálja, akkor lemegyek a "szatócshoz", ígért mára óriás karalábé és zeller magot is. Remélem nem aranyárba adja. Azért lenne jó ültetni, mert akkor  nem kell kimenni a falun túl üzemelő zöldségeshez majd palántát venni. Tavasztól mindenféle virágot és palántákat árul. Különben is jobb elkerülni, mert könnyen el lehet csábulni. A rendes szomszédasszony még gyűjt nekem 10 db pille palackot, azokba akarok 5-5 db-ot ültetni, tavaly is elég volt. Nem tudom, de még zellert soha nem ültettem magról, majd most ki fog derülni, hogy sikerül-e? Ma még nem kell főznöm, de holnap már valami második majd kell már. Persze a fűtött szobákban , konyhában, előtérben majd ehhez még át kell rendezni a virágokat, hogy még 10 ilyen edénykének majd legyen helye is. Ezeknek meleg kell.
Szóval meglátjuk.

Szia! Jó ültetést, bokor igazítást!
Megoldod az átrendezést, az biztos! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Feb. 20, 2018 7:03 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt!
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Éjjelre ide 20 cm-es havat jósoltak. Száraz minden, hálisten.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Azért tud a télszép is lenni:

Baráti beszélgetések 28166755_1086577034816033_2068700972312195921_n

Szia Marcsika! Én már mindentől fázok ami kapcsolatba kerülhet a téllel Sad Én életemben nem fáztam ennyit, mint most kora tél óta. Ha hiszed, ha nem, de engem már teljesen kikészít a gondolata is Sad A jóslást én is olvastam, el is keserített nem kicsit Sad

Az időkép szerint szinte az egész országban havazik, de itt is szárazság van egyelőre. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 7:24 am

Judit írta:Szia Juditom.Smile
Tele vagy tervekkel, de a palántákról bizony már most gondoskodni kell. A zeller borzasztó lassan fejlődik. De lehet, hogy vannak már új fajták.
Valamit csak kell csinálni?Legalább tervezni, ha már mást nem tudok. Lassan? Még a paprikától is lassabban? Ha melegen tartom, akkor is??? Sad Ez szomorú, de azért még lenne ideje megnőni nem? Vagy azt kellett volna először ültetni? De hát még mag se volt.[/quote]

Talán 1x próbálkoztam amikor nagy kertem volt zellerrel magról. Soha többet. Mondjuk, akkor még dolgoztam, nem volt ennyi időm ilyesmire, mint most klenn.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 7:26 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt!
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Éjjelre ide 20 cm-es havat jósoltak. Száraz minden, hálisten.Baráti beszélgetések 1f642Smile
Azért tud a télszép is lenni:

Szia Marcsika! Én már mindentől fázok ami kapcsolatba kerülhet a téllel Sad Én életemben nem fáztam ennyit, mint most kora tél óta. Ha hiszed, ha nem, de engem már teljesen kikészít a gondolata is Sad A jóslást én is olvastam, el is keserített nem kicsit Sad

Az időkép szerint szinte az egész országban havazik, de itt is szárazság van egyelőre. Smile
Szia Böbice.Smile
A -10 foktól még jobban féle, mert azt is írogatták a hétvégére. Ami nem fagyott el eddig, nehogy már most fagyjon el.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 7:28 am

Judit írta:Szia Juditom.Smile
Tele vagy tervekkel, de a palántákról bizony már most gondoskodni kell. A zeller borzasztó lassan fejlődik. De lehet, hogy vannak már új fajták.

Valamit csak kell csinálni?Legalább tervezni, ha már mást nem tudok. Lassan? Még a paprikától is lassabban? Ha melegen tartom, akkor is??? Sad Ez szomorú, de azért még lenne ideje megnőni nem? Vagy azt kellett volna először ültetni? De hát még mag se volt.[/quote]


Persze, csak tervezgess, ültess és próbálkozz. Kell a sikerélmény, nagyon.
Én is nekilátok valamelyik nap a paradicsomnak.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Feb. 20, 2018 7:59 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Én ma időjárás függő vagyok.... Ha olyan az idő, akkor átmegyünk Foltival Zolihoz kívülre a kerítése mögé ültetett nagyon tövises bokor igazgatásához. Már van olyan tövis rajta,hogy egy tövisen már két másik nagy tövis is van. Még nem sűrű, de azon ember már most sem tud átmenni igazi nagy sérülések nélkül, ha csak nem metszőollóval nyit magának utat. Ha nem csinálja, akkor lemegyek a "szatócshoz", ígért mára óriás karalábé és zeller magot is. Remélem nem aranyárba adja. Azért lenne jó ültetni, mert akkor  nem kell kimenni a falun túl üzemelő zöldségeshez majd palántát venni. Tavasztól mindenféle virágot és palántákat árul. Különben is jobb elkerülni, mert könnyen el lehet csábulni. A rendes szomszédasszony még gyűjt nekem 10 db pille palackot, azokba akarok 5-5 db-ot ültetni, tavaly is elég volt. Nem tudom, de még zellert soha nem ültettem magról, majd most ki fog derülni, hogy sikerül-e? Ma még nem kell főznöm, de holnap már valami második majd kell már. Persze a fűtött szobákban , konyhában, előtérben majd ehhez még át kell rendezni a virágokat, hogy még 10 ilyen edénykének majd legyen helye is. Ezeknek meleg kell.
Szóval meglátjuk.

Szia! Jó ültetést, bokor igazítást!
Megoldod az átrendezést, az biztos! Smile
Szia Böbikém! Legyen nem fájós napod:)
Hát, majd kiderül, majd egyszer csak szól Zoli, vagy nem ? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Feb. 20, 2018 2:08 pm

Sziasztok! Egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána. Mi ezt tesszük, mert ömlik a vizes hó. Az utakon ugyan elolvad, de elfolyni nem tud, bokáig érő latyakos hó van mindenhol. Ezért nem megyünk sajnos sétálni.
Persze, hogy de. nem szólt Zoli, hát oda a kertjük végére talán ki se lehet menni, alacsonyabb, mint a kertjük, hiába van fű, de áll a víz sokáig Sad De. Nagyon sok időt eltoltam, mire sikerült az OTP-vel beszélnem. Végre föloldották a zárolt pénzemet. Utána hozott a szomszéd Erika pille palackot 3-at, azt megcsináltam már majd a karalábé, zellernek. Hoz még hét db-ot, hogy 5-5 db legyen ezeknek. De a magért nem mentem el az Isten háta mögé ilyen időben Sad Zöld festékkel befestettem az összes Amaríliszes ültetvényt, - talán 12 db? Nem akartam venni cserepet. Az is műanyag, ez is. Kilyukasztgattam az aljukat, egész pofásak lettek. Ettünk, Rozika most mosogat. Folti a régi maradék csülök csontjával foglalkozik. Én itt. Szétnézek aztán keresek valamit délutánra, valami film félét.
Rettenetes ez a semmittevés Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Feb. 20, 2018 8:02 pm

Egészségetekre a vacsorát, utána jó tévézést, majd jó alvással töltött éjszakát kívánok nektek!
Baráti beszélgetések Hqdefa16
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Feb. 20, 2018 8:55 pm

Baráti beszélgetések Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 9:33 pm

Judit írta:Sziasztok! Egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána. Mi ezt tesszük, mert ömlik a vizes hó. Az utakon ugyan elolvad, de elfolyni nem tud, bokáig érő latyakos hó van mindenhol. Ezért nem megyünk sajnos sétálni.
Persze, hogy de. nem szólt Zoli, hát oda a kertjük végére talán ki se lehet menni, alacsonyabb, mint a kertjük, hiába van fű, de áll a víz sokáig Sad De. Nagyon sok időt eltoltam, mire sikerült az OTP-vel beszélnem. Végre föloldották a zárolt pénzemet. Utána hozott a szomszéd Erika pille palackot 3-at, azt megcsináltam már majd a karalábé, zellernek. Hoz még hét db-ot, hogy 5-5 db legyen ezeknek. De a magért nem mentem el az Isten háta mögé ilyen időben Sad Zöld festékkel befestettem az összes Amaríliszes ültetvényt, - talán 12 db? Nem akartam venni cserepet. Az is műanyag, ez is. Kilyukasztgattam az aljukat, egész pofásak lettek. Ettünk, Rozika most mosogat. Folti a régi maradék csülök csontjával foglalkozik. Én itt. Szétnézek aztán keresek valamit délutánra, valami film félét.
Rettenetes ez a semmittevés Sad
Tényleg nem jó ez a bezártság. De ilyenkor eszembe jut Ági. A kórházba menni sem lehet jó.Sad
Nagyon jól elvagyok itthon, elszöszöltem a délutánt is, meg telefonoztam a volt kolléganőmmel. Nagyon idős anyukájával él. A minap láttam futólag a SPÁR-ban. Most pár nap elteltével meg mertem már kérdezni, hogy mik a gondjai. Hát betegek voltak, mindketten feküdtek egyszerre.
Este Bellust kisértem telefonon az Aranykéz utcából hazáig. Jó félóra.
Holnap este vacsoracsatáznak a nyergesi lányokkal. Most Ő a soros. Csirkét csinál, meg már sütött tegnap, még azt kell dekorálni csoki mázzal.
Moziznék, de nem találtam kedvemre valót. Többet is nézek, kapcsolgatok egyszerre.Smile


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 20, 2018 9:38 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Feb. 20, 2018 9:37 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök mára.
Aludjatok jól.
Esik és esik egész nap. Szerencsére havas eső.
Baráti beszélgetések E-r_310
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 21, 2018 6:06 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok nekünk!
Baráti beszélgetések 4942211 Baráti beszélgetések 80444215 Baráti beszélgetések Szerda14 Baráti beszélgetések Havas-11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 21, 2018 6:13 am

Sziasztok! Remélem Ferink jól érezte magát a Farsangi bálon. Én elég jól aludtam, csak egyszer ébredtem föl fél 3-kor, de azért forgolódások után csak vissza tudtam aludni. Már egy hete azzal kísérletezek, hogy este a termosztátot letekerem 19 fokra, mondjuk reggel azonnal föl is tekerem 23-ra, de így mintha jobban tudnék aludni, kevesebbszer jön talán a hőhullám? Tavaly egyszer beállítottam és kész. Most meg folyton piszkálom Sad Napközben 21,5-ön van, de délután úgy fázok, akkor 22,5-ön, éjjel meg le....
Tegnap a xaros idő miatt nem mentem le a karalábé és a zeller magért, de ma nem tehetem meg, mert én hozattam. Szóval, ha kisbalták esnek is le kell vándorolnom oda a fenébe Sad
Hogy utána mit csinálok, még fogalmam sincs. unatkozok gondolom.
Remélem jól telt az éjszakátok, Böbikém tudtál azért aludni legalább a fájástól?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 21, 2018 6:18 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 21, 2018 6:19 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések Goodmo24
Szia Böbikém! Jó reggelt, jó napot neked:) Tudtál aludni azért, el tudtál jól helyezkedni, hogy ne fájjon?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 21, 2018 6:23 am

Judit írta:Sziasztok! Remélem Ferink jól érezte magát a Farsangi bálon. Én elég jól aludtam, csak egyszer ébredtem föl fél 3-kor, de azért forgolódások után csak vissza tudtam aludni. Már egy hete azzal kísérletezek, hogy este a termosztátot letekerem 19 fokra, mondjuk reggel azonnal föl is tekerem 23-ra, de így mintha jobban
Hogy utána mit csinálok, még fogalmam sincs. unatkozok gondolom.
Remélem jól telt az éjszakátok, Böbikém tudtál azért aludni legalább a fájástól?

Köszönjük szépen, igen! I love you Smile Egyszer én is felébredtem, de visszaaludtam.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 21, 2018 6:33 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Remélem Ferink jól érezte magát a Farsangi bálon. Én elég jól aludtam, csak egyszer ébredtem föl fél 3-kor, de azért forgolódások után csak vissza tudtam aludni. Már egy hete azzal kísérletezek, hogy este a termosztátot letekerem 19 fokra, mondjuk reggel azonnal föl is tekerem 23-ra, de így mintha jobban
Hogy utána mit csinálok, még fogalmam sincs. unatkozok gondolom.
Remélem jól telt az éjszakátok, Böbikém tudtál azért aludni legalább a fájástól?

Köszönjük szépen, igen!  I love you  Smile  Egyszer én is felébredtem, de visszaaludtam.

Az jó, akkor tudtál pihenni legalább I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 21, 2018 6:49 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Remélem Ferink jól érezte magát a Farsangi bálon. Én elég jól aludtam, csak egyszer ébredtem föl fél 3-kor, de azért forgolódások után csak vissza tudtam aludni. Már egy hete azzal kísérletezek, hogy este a termosztátot letekerem 19 fokra, mondjuk reggel azonnal föl is tekerem 23-ra, de így mintha jobban
Hogy utána mit csinálok, még fogalmam sincs. unatkozok gondolom.
Remélem jól telt az éjszakátok, Böbikém tudtál azért aludni legalább a fájástól?

Köszönjük szépen, igen!  I love you  Smile  Egyszer én is felébredtem, de visszaaludtam.

Az jó, akkor tudtál pihenni legalább I love you I love you I love you I love you I love you I love you

A visszaalvásomban álmodtam. Józsi és a lányok felfordították a lakást. Nem a mostanit, hanem valamelyik régit. Józsi ceruza rajzokat készített az egyik falra, az összes többi helyiség cuccokkal, dobozokkal, a gyerekek játékaival, ruháival volt tele. Én bömböltem, hogy azonnal hozzanak mindent rendbe. Very Happy Szerencsére felébredtem.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 21, 2018 7:04 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Behavazódtunk. Szerencsére az utakon olvad, legalábbis a telepen.

Baráti beszélgetések 27973621_1087158351424568_702903032329511075_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 21, 2018 7:08 am

Judit írta:Sziasztok! Remélem Ferink jól érezte magát a Farsangi bálon. Én elég jól aludtam, csak egyszer ébredtem föl fél 3-kor, de azért forgolódások után csak vissza tudtam aludni. Már egy hete azzal kísérletezek, hogy este a termosztátot letekerem 19 fokra, mondjuk reggel azonnal föl is tekerem 23-ra, de így mintha jobban tudnék aludni, kevesebbszer jön talán a hőhullám? Tavaly egyszer beállítottam és kész. Most meg folyton piszkálom Sad Napközben 21,5-ön van, de délután úgy fázok, akkor 22,5-ön, éjjel meg le....
Tegnap a xaros idő miatt nem mentem le a karalábé és a zeller magért, de ma nem tehetem meg, mert én hozattam. Szóval, ha kisbalták esnek is le kell vándorolnom oda a fenébe Sad
Hogy utána mit csinálok, még fogalmam sincs. unatkozok gondolom.
Remélem jól telt az éjszakátok, Böbikém tudtál azért aludni legalább a fájástól?
Jó reggelt Juditom.Smile
Hasonló volt az éjszakám.Smile Még a 3 körüli időis stimt.Smile
Mi is levesszük éjjelre a hőfokot. A hálóban teljesen. Konyha-fürdő ablakok kibillentve.
Valami szöszölést nekem is ki kell találnom.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.