Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 1:15 pm

Judit írta:Mi történhetett? Ági fölhívott, hogy most indul vásárolni, akarok-e menni???? Vagy vegyen-e valamit? Nem is tudom, hogy mi van? Ébren vagyok???
Vannak még csodák...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 1:17 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Elindultak Gedeon lányáék.

https://www.flightradar24.com/UAE111/c19be0a

Köszi Böbike! Szép jó reggelt neked:)

Köszönöm! Mentem reggelizni. A legfontosabb. Wink Very Happy
Én meg várom az éheseket.Smile

Gondolom már úton vagytok.Smile  Járjatok szerencsével.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 1:17 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:

.
Nagyon pocsékul néz ki arcra. Kérdeztem, hogy nem vagy jól? Nem.
Megint állandó hasmenése van, nem áll  meg benne a kaja, ezért aztán nem eszik, hogy ne  legyen a beleiben semmi. Ezt nem tudtam megállni, hogy ne mondjam, hogy ez nem jó, hisz fogy is, meg valamit enni kellene, szedett valami probiotikumot is. Mondtam, hogy itt a szén kapszula, amit Henriknek vettem, az egyben fertőtlenít is. Az se kellett. Nem tudok mit mondani és tenni se. Meg anyu is ott lesz mondja.... Szerintem az anyja is nagyon hülye most is. Igen, qrva sok pénzt fizetett - én csak kézrátétes gyógyításnak tartom, de neki ilyet nem mondok,  mert ha ő úgy érzi, hogy használ, akkor menjen. De ugye szembesült vele, hogy mégis nő a ciszta nem kicsit, nagyon. A dr.-nő még nem hívta a műtét időpont miatt. Most a kocsival is ráqrtak. 90 ezer ft-ot fizettek a vizsgáért. Tegnap már mondta Zoli, hogy nem húz, nincs benne erő, de majd ma Ági is kipróbálja, ő is ezt mondja, hogy előzni nagyon meg kell gondolni.... Pedig ez egy csoda kocsi volt eddig, ment mint az álom. Zoli jövő héten valamikor, amikor elengedik a melóból - viszi vissza.  Na, jó nagy elbeszélést írtam megint:(
Most hívott Tündi, hogy szép az idő, vásárolni volt valahol, mi lenne, ha jönne és sétálnánk? Mondtam, hogy jöjjön, akkor megvárom az ebéddel van kaja is.

Még ilyet, hogy befagyott???? Nektek nincs kívülről szigetelve a ház? Még jó, hogy időben vettétek észre és nem feszíti szét,a csőrepedés se hiányzik:(
A végét nem láttam a landolásnak, addigra már landolt mire jöttem.

Jó étvágyat nektek, délutánra jó pihenést, és szép napot Ferinknek és Ildikónak is.



Ez a hasmenés nem tetszik. Volt ismerősöm, akinek így jelentkezett a petefészek cisztája.  Van valami összefüggés a kettő között.
Sürgősen orvoshoz kellene mennie, mert kell az ereje is kellene a műtéthez.  Crying or Very sad
Igen, vannak esetek, amikor otthon kellene pihenni. Ez tipikusan az.
Még a kocsi is???  Shocked  Nem hiányzott!  No  No  No

38-as téglából van a ház és hogyne lenne szigetelve! Megszorul a hideg abban a sarokban, ahol a WC fala van is.
Nem tud csőrepedés lenni, mert rézvezetékeink vannak. Tud annyit tágulni, ahogy az előbb is írtam.  Wink

Baráti beszélgetések - Page 37 06cnn794x9qqzmuzxejs

Jó sétát Tündivel!


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 07, 2017 1:21 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 1:18 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Mi történhetett? Ági fölhívott, hogy most indul vásárolni, akarok-e menni???? Vagy vegyen-e valamit? Nem is tudom, hogy mi van? Ébren vagyok???

Szeszélyes. Ez a legrosszabb. Crying or Very sad
Éppen ezen filóztam. Kiszámíthatatlan...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 1:22 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Mi történhetett? Ági fölhívott, hogy most indul vásárolni, akarok-e menni???? Vagy vegyen-e valamit? Nem is tudom, hogy mi van? Ébren vagyok???

Szeszélyes. Ez a legrosszabb. Crying or Very sad
Éppen ezen filóztam. Kiszámíthatatlan...

Az anyját nagyon hibáztatom. Vendégségbe menni hasmenéssel. Neki kellett volna inkább a lányához menni, segíteni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 1:23 pm

Böbe51 írta:Melegítenünk kellett az emeleti WC falát hősugárzóval és infralámpával, hogy felmenjen a hideg víz.  No No No No  Ilyen  hideg ezek szerint a 17 év alatt csak egyszer volt. Sad
Itt a csőszekrényből spejzen át mennek a fürdőbe és a konyhába a csövek. Az spejz északi falán van alul-felül egy kis /20x20/ ablakszerű szellőző. Ügyesen zsaluval összekötve nyitható-zárható.  Igen ám, de ilyen hidegben alul nem zár eléggé. Ugye ott mennek a csövek. Ilyenkor a likat ronggyal betömjük, mert volt hogy jégdugó lett a konyha felé a csőben.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 2:41 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

Igen, soha nem tudom, hogy szóljak, hallgassak, álljak arrébb, maradjak helyben? Nem tudom. Nagyon bízok a januárban, mást nem tehetek...
B@sszus kiadták a rengeteg pénzt a -nem tudom kire is- az alternatív kezelésre, legalább lelkileg segített volna rajta!!!
Lelki egyensúly műtétre is nehezebb menni.  Sad
Nincs más lehetőséged, mint kibekkelni ezt a nagyon rossz időszakot.  I love you  I love you  I love you
Befejeztem még a fölmosást is! Smile
Volt itt Ági, hozott kockázott bacont. Ennyit kértem csak, a többit megvettem itt. Nagyon pocsékul néz ki arcra. Kérdeztem, hogy nem vagy jól? Nem.
Megint állandó hasmenése van, nem áll  meg benne a kaja, ezért aztán nem eszik, hogy ne  legyen a beleiben semmi. Ezt nem tudtam megállni, hogy ne mondjam, hogy ez nem jó, hisz fogy is, meg valamit enni kellene, szedett valami probiotikumot is. Mondtam, hogy itt a szén kapszula, amit Henriknek vettem, az egyben fertőtlenít is. Az se kellett. Vett joghurtot, meg kefírt... csont levest fog főzni. Kérdeztem, hogy segítsek-e délután, vagy holnap valamit? Mondja, hogy nem kell, mert nem is nagyon lesz itthon. Ma du. megy át a barátnőjéhez Tamarát fölköszönteni. Holnap megint megy Csepelre, mert még itthon vannak az amerikai rokonok.... Zolira panaszkodott, hogy megint nem megy vele. Zoli azt se tartja jónak, hogy ő megy. Zoli meg szeretne itthon hétvégén egy kicsit pihenni is. Mondtam, hogy én ebbe nem szólok bele:( Mondjam, hogy Zolinak van igaza? Én csak azt kérdeztem, hogy mikor pihensz? A héten este 8-ig dolgozott, utána utazás.... fél 10 körül ér haza. Nem tudok mit mondani és tenni se. Meg anyu is ott lesz mondja.... Szerintem az anyja is nagyon hülye most is. Igen, qrva sok pénzt fizetett - én csak kézrátétes gyógyításnak tartom, de neki ilyet nem mondok,  mert ha ő úgy érzi, hogy használ, akkor menjen. De ugye szembesült vele, hogy mégis nő a ciszta nem kicsit, nagyon. A dr.-nő még nem hívta a műtét időpont miatt. Most a kocsival is ráqrtak. 90 ezer ft-ot fizettek a vizsgáért. Tegnap már mondta Zoli, hogy nem húz, nincs benne erő, de majd ma Ági is kipróbálja, ő is ezt mondja, hogy előzni nagyon meg kell gondolni.... Pedig ez egy csoda kocsi volt eddig, ment mint az álom. Zoli jövő héten valamikor, amikor elengedik a melóból - viszi vissza.  Na, jó nagy elbeszélést írtam megint:(
Most hívott Tündi, hogy szép az idő, vásárolni volt valahol, mi lenne, ha jönne és sétálnánk? Mondtam, hogy jöjjön, akkor megvárom az ebéddel van kaja is.

Még ilyet, hogy befagyott???? Nektek nincs kívülről szigetelve a ház? Még jó, hogy időben vettétek észre és nem feszíti szét,a csőrepedés se hiányzik:(
A végét nem láttam a landolásnak, addigra már landolt mire jöttem.

Jó étvágyat nektek, délutánra jó pihenést, és szép napot Ferinknek és Ildikónak is.

Hát van gondja Áginak is. Ez Rád sincs persze jó hatással. Sad
Milyen jó lenne összejönni, jókat beszélgetni, együtt lenni... A fenébe is.Sad
 
Meg most, hogy ott vagy a közelben jól összedolgozhatnátok, mindenben.
Zolinak is elég lehet egész héten utazni. Ő sem tök egészséges. Pihenni is kell valamikor. Mi már csak tudjuk.Smile
 Az autó viszi a pénzt, sajnos. 
Mindig újat sikerült venni, így nem volt velük sok gondunk. A Zsigulit és a Ladát Jóska bütykölte. Az Opelt meg nem lehetett elnyűni. Sajnálta is eladni.

Most beszéltem Bellussal:
Ahogy Jóska átért, pedig jó órával hamarabb ment megjelent az előző vevő. Csak éppen itthon vannak anyukájánál és tett egy kört. Alighogy bementek megjött az ingatlanos, mert ugye várják az új nézelődőt. Bellusnak írtam, hogy Jóska átment...
Meglepődött, amikor a vevő hívta, hogy jövő héten jöjjenek össze előleg témában. Na, akkor jó, hogy látta ott az ingatlanost, meg az is adott egy löketet, hogy más érdeklődő is van.
Most várom, hogy majd Jóskám mit mesél.

Meg a lányokat, mert még a másik mamánál vannak.

Pihentető délutánt Nektek!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 2:43 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Mi történhetett? Ági fölhívott, hogy most indul vásárolni, akarok-e menni???? Vagy vegyen-e valamit? Nem is tudom, hogy mi van? Ébren vagyok???

Szeszélyes. Ez a legrosszabb. Crying or Very sad
Éppen ezen filóztam. Kiszámíthatatlan...

Az anyját nagyon hibáztatom. Vendégségbe menni hasmenéssel. Neki kellett volna inkább a lányához menni, segíteni. Crying or Very sad
Az ilyenek gondolkodását mi nem tudjuk megérteni.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 2:48 pm

Böbe51 írta:
Ez a hasmenés nem tetszik. Volt ismerősöm, akinek így jelentkezett a petefészek cisztája.  Van valami összefüggés a kettő között.
Sürgősen orvoshoz kellene mennie, mert kell az ereje is kellene a műtéthez.  Crying or Very sad
Igen, vannak esetek, amikor otthon kellene pihenni. Ez tipikusan az.
Még a kocsi is???  Shocked  Nem hiányzott!  No  No  No

38-as téglából van a ház és hogyne lenne szigetelve! Megszorul a hideg abban a sarokban, ahol a WC fala van is.
Nem tud csőrepedés lenni, mert rézvezetékeink vannak. Tud annyit tágulni, ahogy az előbb is írtam.  Wink

Baráti beszélgetések - Page 37 06cnn794x9qqzmuzxejs

Jó sétát Tündivel!
Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 07, 2017 3:11 pm

Baráti beszélgetések - Page 37 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 37 2160879-20160310-RWmMop
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 5:09 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 37 2160879-20160310-RWmMop
Nektek is szép napot, kellemes hétvégét!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 5:14 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Ez a hasmenés nem tetszik. Volt ismerősöm, akinek így jelentkezett a petefészek cisztája.  Van valami összefüggés a kettő között.
Sürgősen orvoshoz kellene mennie, mert kell az ereje is kellene a műtéthez.  Crying or Very sad
Igen, vannak esetek, amikor otthon kellene pihenni. Ez tipikusan az.
Még a kocsi is???  Shocked  Nem hiányzott!  No  No  No

38-as téglából van a ház és hogyne lenne szigetelve! Megszorul a hideg abban a sarokban, ahol a WC fala van is.
Nem tud csőrepedés lenni, mert rézvezetékeink vannak. Tud annyit tágulni, ahogy az előbb is írtam.  Wink

Baráti beszélgetések - Page 37 06cnn794x9qqzmuzxejs

Jó sétát Tündivel!
Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad

Az is lehet, hogy az előtető felől jön a hideg és oda kellene valahogy üveggyapotot vagy PUR-habot juttatni. Majd Józsi most elgondolkodhat. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 5:47 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad

Az is lehet, hogy az előtető felől jön a hideg és oda kellene valahogy üveggyapotot vagy PUR-habot  juttatni. Majd Józsi most elgondolkodhat. Smile
Szerencsére a Józsik megoldanak mindent előbb vagy utóbb.Smile

Megint kettecskén maradtunk.Smile
Jó volt kicsit beszélgetni.
Pénteken Betti és Bella jönnek.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 5:59 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad

Az is lehet, hogy az előtető felől jön a hideg és oda kellene valahogy üveggyapotot vagy PUR-habot  juttatni. Majd Józsi most elgondolkodhat. Smile
Szerencsére a Józsik megoldanak mindent előbb vagy utóbb.Smile

Megint kettecskén maradtunk.Smile
Jó volt kicsit beszélgetni.
Pénteken Betti és Bella jönnek.

Minden hétre két lány! Very Happy Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 07, 2017 6:00 pm

Jó étvágyat a vacsorához! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 6:00 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:

.
Nagyon pocsékul néz ki arcra. Kérdeztem, hogy nem vagy jól? Nem.
Megint állandó hasmenése van, nem áll  meg benne a kaja, ezért aztán nem eszik, hogy ne  legyen a beleiben semmi. Ezt nem tudtam megállni, hogy ne mondjam, hogy ez nem jó, hisz fogy is, meg valamit enni kellene, szedett valami probiotikumot is. Mondtam, hogy itt a szén kapszula, amit Henriknek vettem, az egyben fertőtlenít is. Az se kellett.  Nem tudok mit mondani és tenni se. Meg anyu is ott lesz mondja.... Szerintem az anyja is nagyon hülye most is. Igen, qrva sok pénzt fizetett - én csak kézrátétes gyógyításnak tartom, de neki ilyet nem mondok,  mert ha ő úgy érzi, hogy használ, akkor menjen. De ugye szembesült vele, hogy mégis nő a ciszta nem kicsit, nagyon. A dr.-nő még nem hívta a műtét időpont miatt. Most a kocsival is ráqrtak. 90 ezer ft-ot fizettek a vizsgáért. Tegnap már mondta Zoli, hogy nem húz, nincs benne erő, de majd ma Ági is kipróbálja, ő is ezt mondja, hogy előzni nagyon meg kell gondolni.... Pedig ez egy csoda kocsi volt eddig, ment mint az álom. Zoli jövő héten valamikor, amikor elengedik a melóból - viszi vissza.  Na, jó nagy elbeszélést írtam megint:(
Most hívott Tündi, hogy szép az idő, vásárolni volt valahol, mi lenne, ha jönne és sétálnánk? Mondtam, hogy jöjjön, akkor megvárom az ebéddel van kaja is.

Még ilyet, hogy befagyott???? Nektek nincs kívülről szigetelve a ház? Még jó, hogy időben vettétek észre és nem feszíti szét,a csőrepedés se hiányzik:(
A végét nem láttam a landolásnak, addigra már landolt mire jöttem.

Jó étvágyat nektek, délutánra jó pihenést, és szép napot Ferinknek és Ildikónak is.



Ez a hasmenés nem tetszik. Volt ismerősöm, akinek így jelentkezett a petefészek cisztája.  Van valami összefüggés a kettő között.
Sürgősen orvoshoz kellene mennie, mert kell az ereje is kellene a műtéthez.  Crying or Very sad
Igen, vannak esetek, amikor otthon kellene pihenni. Ez tipikusan az.
Még a kocsi is???  Shocked  Nem hiányzott!  No  No  No

38-as téglából van a ház és hogyne lenne szigetelve! Megszorul a hideg abban a sarokban, ahol a WC fala van is.
Nem tud csőrepedés lenni, mert rézvezetékeink vannak. Tud annyit tágulni, ahogy az előbb is írtam.  Wink

Baráti beszélgetések - Page 37 06cnn794x9qqzmuzxejs

Jó sétát Tündivel!

Nekem se tetszik, de az anyós amit dumál....Sad Észt nem tudok adni. Adtam be nekik eper pudingba kevert fagyasztott málnát, meg a tejszínt is belekeverte, klassz hab lett. Zoli evett. Ági otthon "senyved"... tényleg nem tudom másként írni. Nem volt Móniéknál, mert azok valahová mentek. Én már meg se kérdeztem, hogy megy-e holnap Csepelre. Minek idegesítsem magam? Sad
Igen, én is úgy emlékeztem, hogy szigetelve van, de ilyesmire nem is gondoltam, hogy még így is???? Jaj...Sad Igen, azt olvastam, hogy a réz cső tágul, csak nem tudtam, hogy mennyire!
Jó volt nekem is Tündinek is! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 6:03 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Ez a hasmenés nem tetszik. Volt ismerősöm, akinek így jelentkezett a petefészek cisztája.  Van valami összefüggés a kettő között.
Sürgősen orvoshoz kellene mennie, mert kell az ereje is kellene a műtéthez.  Crying or Very sad
Igen, vannak esetek, amikor otthon kellene pihenni. Ez tipikusan az.
Még a kocsi is???  Shocked  Nem hiányzott!  No  No  No

38-as téglából van a ház és hogyne lenne szigetelve! Megszorul a hideg abban a sarokban, ahol a WC fala van is.
Nem tud csőrepedés lenni, mert rézvezetékeink vannak. Tud annyit tágulni, ahogy az előbb is írtam.  Wink

Baráti beszélgetések - Page 37 06cnn794x9qqzmuzxejs

Jó sétát Tündivel!
Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad

Az is lehet, hogy az előtető felől jön a hideg és oda kellene valahogy üveggyapotot vagy PUR-habot  juttatni. Majd Józsi most elgondolkodhat. Smile

Józsid ügyes, kitalálja. Most közben elgondolkodtam, hogy én járhatok-e így? De nem nagyon van szabad falban vízcső (remélem!), mert a szuterén garázsból jön föl a víz, ott kb. 15 fok van, fönt itt meg fűtök. A csaptelepekig jön a falban.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 6:04 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Sajnos ez a rendkívüli idő előhozza az ilyen dolgokat. Nekünk a háló É-NY-i sarka volt ilyen, amíg belül nem szigeteltük az északi oldalt. A fejünk is fázott ott.Sad

Az is lehet, hogy az előtető felől jön a hideg és oda kellene valahogy üveggyapotot vagy PUR-habot  juttatni. Majd Józsi most elgondolkodhat. Smile
Szerencsére a Józsik megoldanak mindent előbb vagy utóbb.Smile

Megint kettecskén maradtunk.Smile
Jó volt kicsit beszélgetni.
Pénteken Betti és Bella jönnek.

Addig kiszusszantod magad és töltöd az aksikat, hogy készülj ráSmile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 6:05 pm

Böbe51 írta:Jó étvágyat a vacsorához! Smile

Viszont kívánom!
Most nem vagyok olyan lelkes, mert mosogatni is kell:( Így jár a lusta asszony....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 6:07 pm

Tündi tegnap egész nap Zsuzsikával volt, azt mondja, hogy most egészen jól van. Találkozott Laci bácsival , aki most még a Tekintet főszerkesztője. Még két szám fog megjelenni, aztán vége. A kuratórium beszünteti, pénzt kiveszi - mondja! Kérdeztem, hogy hogyan szüntetik meg törvényesen, ha még most sincs törvényes Alapító okirat???? Én ezért jöttem már el, mert nem bírtam a harcot a hülye kurátorokkal:( Állítólag jó ismerőse egyiknek Handó Tünci, majd az intézi.... Az utolsó lapban nagy részt fognak szentelni Lacusnak. Tündi már most kért nekem egyet belőle. Veronka a Kanárin tanul főzni Tünditől a Messengeren! Ott is hűvös az idő most. Terike majd két hétre jön haza Németo.-ból mert az ínyét műteni kell. Roziéknál csönd van. Mi nagyot sétáltunk a hideg ellenére a tónál a napsütésben. Már korcsolyáznak sokan rajta.
Szóval kb. ennyi történt, Tündi mosolyogva ment el:)

Nekem meg most nyúlik a szám a mosogatás miatt, többet nem hagyom ott. Csak gondoltam, hogy inkább Tündizek, a mosatlan megvár. Hát... Megvárt....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 07, 2017 6:22 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 37 2160879-20160310-RWmMop
Nektek is szép napot, kellemes hétvégét!
Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 6:41 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szerencsére a Józsik megoldanak mindent előbb vagy utóbb.Smile

Megint kettecskén maradtunk.Smile
Jó volt kicsit beszélgetni.
Pénteken Betti és Bella jönnek.

Addig kiszusszantod magad és töltöd az aksikat, hogy készülj ráSmile  

Igen, kicsit elhagyhatom magam. Olyan jó érzés, ha nincs kötelezettség. Dolgozok én, csak ne legyen kötelező.Smile

Örülök, hogy elvoltatok Tündivel. Olyan, mintha a "testvéred" volna.Smile Jól megvagytok. Szerencse, hogy ilyen mozgékony.  Nem Neked kell menni.Smile

Ágit sajnálom, de felnőtt ember, Neki kell tudnia, hogy Neki mi a jobb.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 6:44 pm

Judit írta:Tündi tegnap egész nap Zsuzsikával volt, azt mondja, hogy most egészen jól van. Találkozott Laci bácsival , aki most még a Tekintet főszerkesztője. Még két szám fog megjelenni, aztán vége. A kuratórium beszünteti, pénzt kiveszi - mondja! Kérdeztem, hogy hogyan szüntetik meg törvényesen, ha még most sincs törvényes Alapító okirat???? Én ezért jöttem már el, mert nem bírtam a harcot a hülye kurátorokkal:( Állítólag jó ismerőse egyiknek Handó Tünci, majd az intézi.... Az utolsó lapban nagy részt fognak szentelni Lacusnak. Tündi már most kért nekem egyet belőle. Veronka a Kanárin tanul főzni Tünditől a Messengeren! Ott is hűvös az idő most. Terike majd két hétre jön haza Németo.-ból mert az ínyét műteni kell. Roziéknál csönd van. Mi nagyot sétáltunk a hideg ellenére a tónál a napsütésben. Már korcsolyáznak sokan rajta.
Szóval kb. ennyi történt, Tündi mosolyogva ment el:)

Nekem meg most nyúlik a szám a mosogatás miatt, többet nem hagyom ott. Csak gondoltam, hogy inkább Tündizek, a mosatlan megvár. Hát... Megvárt....
Nekem volt segítségem a mosogatásnál.  Törölgettem, kisebb edénybe pakoltam és elpakoltam közben. Nagyon jó kis 4 kezes vagyunk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 07, 2017 6:53 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 37 2160879-20160310-RWmMop
Már szép estét is Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 07, 2017 7:58 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Tündi tegnap egész nap Zsuzsikával volt, azt mondja, hogy most egészen jól van. Találkozott Laci bácsival , aki most még a Tekintet főszerkesztője. Még két szám fog megjelenni, aztán vége. A kuratórium beszünteti, pénzt kiveszi - mondja! Kérdeztem, hogy hogyan szüntetik meg törvényesen, ha még most sincs törvényes Alapító okirat???? Én ezért jöttem már el, mert nem bírtam a harcot a hülye kurátorokkal:( Állítólag jó ismerőse egyiknek Handó Tünci, majd az intézi.... Az utolsó lapban nagy részt fognak szentelni Lacusnak. Tündi már most kért nekem egyet belőle. Veronka a Kanárin tanul főzni Tünditől a Messengeren! Ott is hűvös az idő most. Terike majd két hétre jön haza Németo.-ból mert az ínyét műteni kell. Roziéknál csönd van. Mi nagyot sétáltunk a hideg ellenére a tónál a napsütésben. Már korcsolyáznak sokan rajta.
Szóval kb. ennyi történt, Tündi mosolyogva ment el:)

Nekem meg most nyúlik a szám a mosogatás miatt, többet nem hagyom ott. Csak gondoltam, hogy inkább Tündizek, a mosatlan megvár. Hát... Megvárt....
Nekem volt segítségem a mosogatásnál.  Törölgettem, kisebb edénybe pakoltam és elpakoltam közben. Nagyon jó kis 4 kezes vagyunk.Smile

Hogy én kb. 10 éve biztos, hogy nem törölgettem!!!!! Minek? megszárad, reggel elrakom. Kizárt, hogy ilyennel foglalkozzak. Már ez is hozzátartozik, hogy értem van minden, semmi fölöslegest... Ha véletlen törölgettem volna, az már csak azért volt, mert nem volt hely, hogy hová tegyem?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.