Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Nov. 26, 2016 5:30 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:

Lehetne egy kis cserepes ezüstfenyőd az udvaron!

Baráti beszélgetések - Page 36 96d261kbxaxh0jhcoehg

Még sok-sok rendbe hozandó hordó van a boros pincében:)
Az jó, kintre. Ha karácsonykor be akarod vinni, akkor műanyag kellene inkább, mert a másik nagyon nehéz.  Smile
Azt hiszem, hogy már nem csinálok fát. Tavaly nagy ágakat vettem le otthon a fáról, dróttal összefontam őket, de magamnak? Elég lesz valami szép asztali dísz, vagy valami.... Még kitalálom:)
Van valahol, elhoztam 2 műfenyőm is.
Értem. Én szeretem a fát, és van még segítségem mindenre. Most már csak kicsi fánk van.
Évek óta ezt hozzuk be. Very Happy

Baráti beszélgetések - Page 36 Swmbu7yllu5bz1dmolv9
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 6:15 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:

Lehetne egy kis cserepes ezüstfenyőd az udvaron!

Baráti beszélgetések - Page 36 96d261kbxaxh0jhcoehg

Még sok-sok rendbe hozandó hordó van a boros pincében:)
Az jó, kintre. Ha karácsonykor be akarod vinni, akkor műanyag kellene inkább, mert a másik nagyon nehéz.  Smile
Azt hiszem, hogy már nem csinálok fát. Tavaly nagy ágakat vettem le otthon a fáról, dróttal összefontam őket, de magamnak? Elég lesz valami szép asztali dísz, vagy valami.... Még kitalálom:)
Van valahol, elhoztam 2 műfenyőm is.
Értem. Én szeretem a fát, és van még segítségem mindenre. Most már csak kicsi fánk van.
Évek óta ezt hozzuk be. Very Happy

Aranyos, de Sunny dísz nélkül is szebb:)
Nem tudom még, azért valahogy a karácsonyhoz mégis hozzá tartozik... Valahogy mióta anyóska 23-án ment el, aztán Béla....
Próbálkoztam én mindig, minden évben, de mégis valahogy ... szóval biztos érted.

Baráti beszélgetések - Page 36 Swmbu7yllu5bz1dmolv9
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 6:18 pm

Lementettem a képeket, de nem túl jók, mert elég sötét is lehetett, egy párat ide teszek belőle.
Baráti beszélgetések - Page 36 Vag0if1bg3hg29wnel6j Baráti beszélgetések - Page 36 Gsqvauwfcl6aolcsxwxd Baráti beszélgetések - Page 36 Mi6khrr7vbvzatm1sqqb Baráti beszélgetések - Page 36 Wgfa4va6xexszi0rdeb6 Baráti beszélgetések - Page 36 N2iao4ixatc8jx6eyqu7
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 6:18 pm

Jó étvágyat nektek!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Nov. 26, 2016 6:58 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:


Baráti beszélgetések - Page 36 Swmbu7yllu5bz1dmolv9
Aranyos, de Sunny dísz nélkül is szebb:)
Nem tudom még, azért valahogy a karácsonyhoz mégis hozzá tartozik... Valahogy mióta anyóska 23-án ment el, aztán Béla....
Próbálkoztam én mindig, minden évben, de mégis valahogy ... szóval biztos érted.

I love you I love you I love you No


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 26, 2016 6:59 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 6:59 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 36 2160879-20160310-RWmMop
Szép is meg nyugodtat is Ferikém nektek! Talán az utóbbi összejön:)
 Már szép estét is Frikém.Smile
Ideértem.
Jó sűrű napom volt. Dorogot is megjártuk sötétben. El vagyok tőle szokva.Very Happy

De Bebi már lassan hazaér.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Nov. 26, 2016 7:01 pm

Jó pihenést! Jó tévézést mindenkinek! lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:06 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Ez nem szabadna: magad emésztgetni.... Remélem legalább Jóskáddal kibeszélgeted!
Ha Téged felhívnak és elmesélik a gondjaikat a vejeddel kapcsolatban, Te is őrlődnél.Sad
Bebi már törölte még az ismerősei közül is...
Tudod, hogy vannak hülye emberek. Én mindig azt mondtam, hogy mindenki mond amit akar:( Én valahogy ilyenen nem idegeskedek sose. Sajnállak, mert folyton van valami, ami bánt:((((( Izgulsz, idegeskedsz...Sad
Tudod, ha nem pénzről lenne szó és sem idegeskednék.
A ház a lányoké, apjuknak csak haszonélvezet van, de semmit nem fizet, sőt, tele van adóssággal. Réges-régiekkel.Sad Még vállalkozós korából. Azt 1x még a házra terhelik az biztos.Sad Nyöghetik. Most erről akarnak Vele egyezkedni. Nem sok reménnyel.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:15 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Ez nem szabadna: magad emésztgetni.... Remélem legalább Jóskáddal kibeszélgeted!
Ha Téged felhívnak és elmesélik a gondjaikat a vejeddel kapcsolatban, Te is őrlődnél.Sad
Bebi már törölte még az ismerősei közül is...
Tudod, hogy vannak hülye emberek. Én mindig azt mondtam, hogy mindenki mond amit akar:( Én valahogy ilyenen nem idegeskedek sose. Sajnállak, mert folyton van valami, ami bánt:((((( Izgulsz, idegeskedsz...Sad
Tudod, ha nem pénzről lenne szó és sem idegeskednék.
A ház a lányoké, apjuknak csak haszonélvezet van, de semmit nem fizet, sőt, tele van adóssággal. Réges-régiekkel.Sad Méág vállalkozós korából. Azt 1x még a házra terhelik az biztos.Sad Nyöghetik. Most erről akarnak Vele egyezkedni. Nem sok reménnyel.Sad
Sajna a haszonélvezeti jog, ilyenkor is teljesen egyenlő a tulajdonjoggal. Ha szigorúan nézzük - anyagilag: akkor 1/3-ad mindenkinek. Ezt szerintem úgy lehet megúszni (a ráterhelést), ha el tudnák adni és abból az egyharmaddal kifizetni őt. Hiába, hogy semmit sem tett, mégis azt hiszem ez a helyzet. Azt, hogy semmit sem tett, azt igazolni kéne mindenfélével. Az nagyon hosszú és csúnya ügy lenne szerintem. Itt azt hiszem, hogy le kell tudni mondani arról a részről a lányoknak. Sad((((( Sajnos...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:16 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Tűzök a konyhába, ma alkotni kell valamit! lol! lol! lol!
Jó állok a konyhában. A sütőtök fasírtot kell kisütnöm és a levest befejezni, azzal várok 1- fél 2-ig.
Takarítgartok még. Gazduram most tűzött el a kertbe. Kirobbantottam innen. Majd megy a buszhoz Bebiért. Este meg visszük Dorogra a buszhoz. lol! lol! lol!

Ügyes vagy most is látod? Smile Jó Bebizést nektek délutánra:)
Köszi! Tényleg jót Bebiztünk. Hamarabb jött, mint jelezte. Már délben itt volt. De jó, hogy jól álltam a konyhában addigra. Bepakoltunk és kiraktuk a "bőröndöt" az erkélyre. Utána már csak dumcsi volt. Annyit nasizott, hogy csaj fél 5 felé ebédeltünk.Smile Még se menjen el ebéd nélkül.Very Happy
Besltált a busztól. Felhívta a nagyapját a kertben, hogy ne menjen érte 2-re.Very Happy Kicsit körülnézett legalább a felújított utakon idefelé jövet.Jóska meg csak 2-re jött, mert nekilátott alvázat mosni és azt nem hagyta abba. Ő is bekapcsolódott a dumcsiba és a nasizásba.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 26, 2016 7:18 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:16 pm

Böbe51 írta:Jó pihenést! Jó tévézést mindenkinek! lol! lol! lol!
Viszont! Nektek és a többieknek is!
Most Foltos, aztán X-faktor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:18 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Tűzök a konyhába, ma alkotni kell valamit! lol! lol! lol!
Jó állok a konyhában. A sütőtök fasírtot kell kisütnöm és a levest befejezni, azzal várok 1- fél 2-ig.
Takarítgartok még. Gazduram most tűzött el a kertbe. Kirobbantottam innen. Majd megy a buszhoz Bebiért. Este meg visszük Dorogra a buszhoz. lol! lol! lol!

Ügyes vagy most is látod? Smile Jó Bebizést nektek délutánra:)
Köszi! Tényleg jót Bebiztünk. Hamarabb jött, mint jelezte. Már délben itt volt. De jó, hogy jól álltam a konyhában addigra. Bepakoltunk és kiraktuk a "bőröndöt" az erkélyre. Utána már csak dumcsi volt. Annyit nasizott, hogy csaj fél 5 felé ebédeltünk.Smile Még se menjen el ebéd nélkül.Very Happy

Akkor tényleg igazi Bebizés volt:)))))) Kell ez most a lelkednek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:21 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Ügyes vagy most is látod? Smile Jó Bebizést nektek délutánra:)
Köszi! Tényleg jót Bebiztünk. Hamarabb jött, mint jelezte. Már délben itt volt. De jó, hogy jól álltam a konyhában addigra. Bepakoltunk és kiraktuk a "bőröndöt" az erkélyre. Utána már csak dumcsi volt. Annyit nasizott, hogy csaj fél 5 felé ebédeltünk.Smile Még se menjen el ebéd nélkül.Very Happy

Akkor tényleg igazi Bebizés volt:)))))) Kell ez most a lelkednek:)
 
Kell és az Övének is. Kioktattuk mit beszéljenek meg az apjukkal. Sajnos nem lesz megegyezés, már előre tudom.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:24 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Ez nem szabadna: magad emésztgetni.... Remélem legalább Jóskáddal kibeszélgeted!
Ha Téged felhívnak és elmesélik a gondjaikat a vejeddel kapcsolatban, Te is őrlődnél.Sad
Bebi már törölte még az ismerősei közül is...
Tudod, hogy vannak hülye emberek. Én mindig azt mondtam, hogy mindenki mond amit akar:( Én valahogy ilyenen nem idegeskedek sose. Sajnállak, mert folyton van valami, ami bánt:((((( Izgulsz, idegeskedsz...Sad
Tudod, ha nem pénzről lenne szó és sem idegeskednék.
A ház a lányoké, apjuknak csak haszonélvezet van, de semmit nem fizet, sőt, tele van adóssággal. Réges-régiekkel.Sad Méág vállalkozós korából. Azt 1x még a házra terhelik az biztos.Sad Nyöghetik. Most erről akarnak Vele egyezkedni. Nem sok reménnyel.Sad
Sajna a haszonélvezeti jog, ilyenkor is teljesen egyenlő a tulajdonjoggal. Ha szigorúan nézzük - anyagilag: akkor 1/3-ad mindenkinek. Ezt szerintem úgy lehet megúszni (a ráterhelést), ha el tudnák adni és abból az egyharmaddal kifizetni őt. Hiába, hogy semmit sem tett, mégis azt hiszem ez a helyzet. Azt, hogy semmit sem tett, azt igazolni kéne mindenfélével. Az nagyon hosszú és csúnya ügy lenne szerintem. Itt azt hiszem, hogy le kell tudni mondani arról a részről a lányoknak. Sad((((( Sajnos...
Nincs pénze egyiknek sem, hogy kifizesse a másik kettőt. Ha eladják, nincs visszaút. Nincs ház. Nem irigylem Őket.  Annyi előnyük van apjukkal szemben, hogy fiatalok, még fordulhat jobbra a sorsuk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:25 pm

Ferikém én is elköszönök mára.

Jó pihenést Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 36 B4d9vd
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:27 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Azt hiszem, hogy már nem csinálok fát. Tavaly nagy ágakat vettem le otthon a fáról, dróttal összefontam őket, de magamnak? Elég lesz valami szép asztali dísz, vagy valami.... Még kitalálom:)
Van valahol, elhoztam 2 műfenyőm is.
Értem. Én szeretem a fát, és van még segítségem mindenre. Most már csak kicsi fánk van.
Évek óta ezt hozzuk be. Very Happy

Baráti beszélgetések - Page 36 Swmbu7yllu5bz1dmolv9
De aranyosak.Smile Mindketten.Smile I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:28 pm

Judit írta:Lementettem a képeket, de nem túl jók, mert elég sötét is lehetett, egy párat ide teszek belőle.
Baráti beszélgetések - Page 36 Vag0if1bg3hg29wnel6j Baráti beszélgetések - Page 36 Gsqvauwfcl6aolcsxwxd Baráti beszélgetések - Page 36 Mi6khrr7vbvzatm1sqqb Baráti beszélgetések - Page 36 Wgfa4va6xexszi0rdeb6 Baráti beszélgetések - Page 36 N2iao4ixatc8jx6eyqu7
Most leltem meg.Smile Nem baj, jó lesz ez is emlékbe.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:33 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Ez nem szabadna: magad emésztgetni.... Remélem legalább Jóskáddal kibeszélgeted!
Ha Téged felhívnak és elmesélik a gondjaikat a vejeddel kapcsolatban, Te is őrlődnél.Sad
Bebi már törölte még az ismerősei közül is...
Tudod, hogy vannak hülye emberek. Én mindig azt mondtam, hogy mindenki mond amit akar:( Én valahogy ilyenen nem idegeskedek sose. Sajnállak, mert folyton van valami, ami bánt:((((( Izgulsz, idegeskedsz...Sad
Tudod, ha nem pénzről lenne szó és sem idegeskednék.
A ház a lányoké, apjuknak csak haszonélvezet van, de semmit nem fizet, sőt, tele van adóssággal. Réges-régiekkel.Sad Méág vállalkozós korából. Azt 1x még a házra terhelik az biztos.Sad Nyöghetik. Most erről akarnak Vele egyezkedni. Nem sok reménnyel.Sad
Sajna a haszonélvezeti jog, ilyenkor is teljesen egyenlő a tulajdonjoggal. Ha szigorúan nézzük - anyagilag: akkor 1/3-ad mindenkinek. Ezt szerintem úgy lehet megúszni (a ráterhelést), ha el tudnák adni és abból az egyharmaddal kifizetni őt. Hiába, hogy semmit sem tett, mégis azt hiszem ez a helyzet. Azt, hogy semmit sem tett, azt igazolni kéne mindenfélével. Az nagyon hosszú és csúnya ügy lenne szerintem. Itt azt hiszem, hogy le kell tudni mondani arról a részről a lányoknak. Sad((((( Sajnos...
Nincs pénze egyiknek sem, hogy kifizesse a másik kettőt. Ha eladják, nincs visszaút. Nincs ház. Nem irigylem Őket.  Annyi előnyük van apjukkal szemben, hogy fiatalok, még fordulhat jobbra a sorsuk.
Persze, hogy most nincs:( Én a házból írtam, másból miből? Szerintem így se menne vissza egyikük sem oda lakni. Nem tudnának bejárni dolgozni, hisz azért laknak albérletben - az meg csak viszi a pénzt:( Talán a fiúkkal majd egyenesedik az életük. Igen, nagy kincs a koruk:))) Még előttük az élet!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:34 pm


Most leltem meg.Smile Nem baj, jó lesz ez is emlékbe.Very Happy[/quote]
Lassan csak azok maradnak, az emlékek.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Nov. 26, 2016 7:36 pm

Marcsi írta:Ferikém én is elköszönök mára.

Jó pihenést Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 36 B4d9vd
Nektek is Marcsika! Én is követlek, hogy majd 8-ra készen legyek:)
Baráti beszélgetések - Page 36 00onhza44fx4si5f5mob
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:43 pm

Judit írta:
Marcsi írta:

Nincs pénze egyiknek sem, hogy kifizesse a másik kettőt. Ha eladják, nincs visszaút. Nincs ház. Nem irigylem Őket.  Annyi előnyük van apjukkal szemben, hogy fiatalok, még fordulhat jobbra a sorsuk.
Persze, hogy most nincs:( Én a házból írtam, másból miből? Szerintem így se menne vissza egyikük sem oda lakni. Nem tudnának bejárni dolgozni, hisz azért laknak albérletben - az meg csak viszi a pénzt:( Talán a fiúkkal majd egyenesedik az életük. Igen, nagy kincs a koruk:))) Még előttük az élet!!!
Próbálom magyarázni, hogy a jó dolgokra figyeljenek.  Ami most van, lehetne rosszabb is.
Főleg Bebi nagyon rágódós. Ő többet emlegeti anyját is, pedig apásabb volt. Sőt nagyon is.

Neki most jó sora is van. Már nem lakik albérletben.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Nov. 26, 2016 7:48 pm

Judit írta:
Most leltem meg.Smile Nem baj, jó lesz ez is emlékbe.Very Happy
Lassan csak azok maradnak, az emlékek.[/quote]


Gyűlnek az emlékek, ha akarjuk, ha nem.
Mégis azt mondom, hogy Sanyinak jobb kint. Gondolom, hogy Henrik is megy utána. Ha csak teheti, menjen. Sanyi sem lenne egyedül.
Csak Neked lesz nehezebb, mert messze lesznek, tudom.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Nov. 26, 2016 7:51 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 36 2160879-20160310-RWmMop
Szép is meg nyugodtat is Ferikém nektek! Talán az utóbbi összejön:)
 Már szép estét is Frikém.Smile
Ideértem.
Jó sűrű napom volt. Dorogot is megjártuk sötétben. El vagyok tőle szokva.Very Happy

De Bebi már lassan hazaér.
Köszönjük Marcsika! Viszont nektek is!
Így szokott lenni....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Nov. 26, 2016 10:13 pm

Judit írta:Lementettem a képeket, de nem túl jók, mert elég sötét is lehetett, egy párat ide teszek belőle.
Baráti beszélgetések - Page 36 Vag0if1bg3hg29wnel6j Baráti beszélgetések - Page 36 Gsqvauwfcl6aolcsxwxd Baráti beszélgetések - Page 36 Mi6khrr7vbvzatm1sqqb Baráti beszélgetések - Page 36 Wgfa4va6xexszi0rdeb6 Baráti beszélgetések - Page 36 N2iao4ixatc8jx6eyqu7

Szerintem így is jó képek. Smile A nőneműek közül senki sincs rajta. No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Nov. 26, 2016 10:14 pm

Marcsi írta:Ferikém én is elköszönök mára.

Jó pihenést Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 36 B4d9vd
Baráti beszélgetések - Page 36 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 36 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.