Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 2:10 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Most elköszönök, megyek Foltit keltegetni:)
Legyen szép és jó napotok!
Azért az borzasztó, hogy Gida nem ír semmit sem magáról, mit akar csinálni? Semmi. Mondjuk biztos semmi közünk hozzá - már ezt gondolom:
(
Nektek is csodás napot!
Gida mit tehetne:
Gerinckímélő életmódot kell folytatnia.
Biztos, hogy az orvosok azt mondták, hogy fogyni, fogyni, fogyni, mozogni, szobakerékpár, úszás.
Ezek a legnehezebb dolgok, mert ezt magunknak kell/kellene csinálni.
Sokszor keressük a kifogást, de ha nincs eredmény, az nem fogható másra.  Crying or Very sad
Bizony a súlya nagyon sokat ront a helyzeten. Ez nála egy ördögi kör. Nem mozog, mert fáj, ezért hízik és egyre jobban fáj. Teljesen igazad van. Talán az úszás lenne neki a legkíméletesebb. De persze az igazi fennálló helyzetet nem tudjuk, hisz mindig terel, nem írja be rendesen.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 2:11 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 38 2160880-20160310-KawvZz
Viszont Ferikém! Szélviharmentest! Őrület, hogy milyen erősen fúj:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 2:19 pm

Szép Adventet kívánok én is! Baráti beszélgetések - Page 38 Ql598fhrveped9qq7nvx
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 2:20 pm

Most már túl vagyok ebéden, mosogatáson, sétán.
Délelőtt sütöttem is. Nagyrészt átvittem Zoliéknak. Kicsit hagytam magamnak:)
Most pihenés és varrás lesz du.-n.
Jó pihenést nektek is.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 2:33 pm

Böbe51 írta:
Itt ragyogó idő van!
Az ebéd kész, csak a levest kell leszűrnöm délben.
Gondolom vígan kertelsz már!
Csodás vasárnapot! I love you sunny
Megjöttünk. Téliesítettünk. A padokat is behordtuk. Én már csak esetleg sétálni megyek ki.Baráti beszélgetések - Page 38 1f603 Ha kivisznek. A dülő utunkat legyalulták ma, 300 m hosszan. Remélem valami zúzalékot hordanak rá. A betonúttól a mi kertünkig rettenetes az a 40-50 m. Pláne ha kienged a fagy, mert a szántásról lehordta a földet, nincs árkolva mint valamikor volt a TSZ föld szélén és betakarta már régen az odahordott murvát. A traktorok meg tankcsapdákat vájtak bele. Szóval tele vagyunk télire reményekkel.Baráti beszélgetések - Page 38 1f603 Valaki öntött már le ott egy szekérnyi murvát, Jóska a minap próbálta is a mélyebb lyukakat egyengetni, de az halottnak a csók.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 2:34 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Most elköszönök, megyek Foltit keltegetni:)
Legyen szép és jó napotok!
Azért az borzasztó, hogy Gida nem ír semmit sem magáról, mit akar csinálni? Semmi. Mondjuk biztos semmi közünk hozzá - már ezt gondolom:
(
Nektek is csodás napot!
Gida mit tehetne:
Gerinckímélő életmódot kell folytatnia.
Biztos, hogy az orvosok azt mondták, hogy fogyni, fogyni, fogyni, mozogni, szobakerékpár, úszás.
Ezek a legnehezebb dolgok, mert ezt magunknak kell/kellene csinálni.
Sokszor keressük a kifogást, de ha nincs eredmény, az nem fogható másra.  Crying or Very sad
Minden a fejben dől el.
 
Nagyon nehéz magunkat megregulázni.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 2:39 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Neff6f
Sziasztok Ferikém!
Szép napot Nektek is!

Szép nap, mert bezártuk kint a bótot, vagyis ezt is megértük, hogy a kert téliesítve. Very Happy Mostantól majd lesem, hogy mikor mehetek már ki.Very Happy

Megint gyertyagyújtás, így látszik, hogy hogy rohannak az évek.Smile Párat már gyújtottunk így együtt, ha nem is ezen a fórumon.  Remélem még sokszor fogunk Ferikém. bounce bounce I love you I love you Laughing Laughing
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 2:45 pm

Judit írta:Most már túl vagyok ebéden, mosogatáson, sétán.
Délelőtt sütöttem is. Nagyrészt átvittem Zoliéknak. Kicsit hagytam magamnak:)
Most pihenés és varrás lesz du.-n.
Jó pihenést nektek is.
Kellemetes délutánt is Mindenkinek!!

Mit sütöttél, mit varrsz?

Nekem is fel kell egy gombot.Smile Nem kapkodom el.Very Happy

Amit hazahoztam a kertből mosni, azokat kell majd rendbe raknom, azt mindig varrogatni kell.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Nov. 27, 2016 2:58 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 38 2160880-20160310-KawvZz
Viszont Ferikém! Szélviharmentest! Őrület, hogy milyen erősen fúj:(
Köszönöm Juditka! Itt még nem viharos, de egyre jobban fúj!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Nov. 27, 2016 3:03 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Neff6f
Sziasztok Ferikém!
Szép napot Nektek is!

Szép nap, mert bezártuk kint a bótot, vagyis ezt is megértük, hogy a kert téliesítve. Very Happy Mostantól majd lesem, hogy mikor mehetek már ki.Very Happy

Megint gyertyagyújtás, így látszik, hogy hogy rohannak az évek.Smile Párat már gyújtottunk így együtt, ha nem is ezen a fórumon.  Remélem még sokszor fogunk Ferikém. bounce bounce I love you I love you Laughing Laughing
Köszönjük Marcsika!
Kell egy kis pihenő is!

Igen megint eltelt egy év!
Én megyek le a térre négy óra után a városi adventi gyertya gyújtásra!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 4:23 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Most már túl vagyok ebéden, mosogatáson, sétán.
Délelőtt sütöttem is. Nagyrészt átvittem Zoliéknak. Kicsit hagytam magamnak:)
Most pihenés és varrás lesz du.-n.
Jó pihenést nektek is.
Kellemetes délutánt is Mindenkinek!!

Mit sütöttél, mit varrsz?

Nekem is fel kell egy gombot.Smile Nem kapkodom el.Very Happy

Amit hazahoztam a kertből mosni, azokat kell majd rendbe raknom, azt mindig varrogatni kell.

Akkor, hogy mindent téliesítettetek, lezárhatjátok ezt az évet is. Biztos, hogy kivisz Jóskád, csak mondanod kell. Most majd az ünnepre készülés és az ünnep kicsit eltereli a figyelmed, aztán mentek. Ez az útkészítés? Nem tudom. Én már nagyon nem hiszek abban, amit nem én csinálok.
Kipróbáltam a ki-, vagy széthúzós tepsimet a legnagyobbra nyitni, úgy sütöttem benne piskóta lapot (mákosat Zoli miatt). Annak csináltam csak gyorsan egy egyszerű krémet pudingból rámával, reszeltem rá csokit kívül, belül és kész. Szóval így lehet tortát sütnöm. A lapot eldaraboltam 3-ba és egymásra raktam. Ez 7 tojásból volt, egyszer még megpróbálom 8-ból, hátha még az elmegy.
Két pizsamagatyámat is varrni kell, már napok óta pakolgatom. Mindjárt nekifogok:) Előtte még kecsketápozok kicsit:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Nov. 27, 2016 5:17 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
(
Bizony a súlya nagyon sokat ront a helyzeten. Ez nála egy ördögi kör. Nem mozog, mert fáj, ezért hízik és egyre jobban fáj. Teljesen igazad van. Talán az úszás lenne neki a legkíméletesebb. De persze az igazi fennálló helyzetet nem tudjuk, hisz mindig terel, nem írja be rendesen.

Amikor kiderült, hogy az ülőideg gyulladásomat a csigolya elmozdulás okozza, ami nyomja a porckorongot, akkor írta Gida, hogy neki is ilyen baja van. Crying or Very sad
Nekem a fürdő is sokat segített, de néha szoba kerékpározom is(bár jóval kevesebbet, mint kellene, mert unom). Hatszor voltam a kaqunfürdőben és egyszer Eszterrel az Aquaworldben CT előtt.
Ha beszélne róla, ha érdekelné elmondanám, de így nem fogom. Crying or Very sad No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 6:16 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
(
Bizony a súlya nagyon sokat ront a helyzeten. Ez nála egy ördögi kör. Nem mozog, mert fáj, ezért hízik és egyre jobban fáj. Teljesen igazad van. Talán az úszás lenne neki a legkíméletesebb. De persze az igazi fennálló helyzetet nem tudjuk, hisz mindig terel, nem írja be rendesen.

Amikor kiderült, hogy az ülőideg gyulladásomat a csigolya elmozdulás okozza, ami nyomja a porckorongot, akkor írta Gida, hogy neki is ilyen baja van. Crying or Very sad
Nekem a fürdő is sokat segített, de néha szoba kerékpározom is(bár jóval kevesebbet, mint kellene, mert unom). Hatszor voltam a kaqunfürdőben és egyszer Eszterrel az Aquaworldben CT előtt.  
Ha beszélne róla, ha érdekelné elmondanám, de így nem fogom. Crying or Very sad No
Te teszel érte. Ideje neki is lenne rá.... Ő nagyon makacs, konok. Lehet, hogy már Krampusz is belefáradt. Addig van szerencséje - szerintem - míg Ferenc bírja..
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Nov. 27, 2016 6:52 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
(
Bizony a súlya nagyon sokat ront a helyzeten. Ez nála egy ördögi kör. Nem mozog, mert fáj, ezért hízik és egyre jobban fáj. Teljesen igazad van. Talán az úszás lenne neki a legkíméletesebb. De persze az igazi fennálló helyzetet nem tudjuk, hisz mindig terel, nem írja be rendesen.

Amikor kiderült, hogy az ülőideg gyulladásomat a csigolya elmozdulás okozza, ami nyomja a porckorongot, akkor írta Gida, hogy neki is ilyen baja van. Crying or Very sad
Nekem a fürdő is sokat segített, de néha szoba kerékpározom is(bár jóval kevesebbet, mint kellene, mert unom). Hatszor voltam a kaqunfürdőben és egyszer Eszterrel az Aquaworldben CT előtt.  
Ha beszélne róla, ha érdekelné elmondanám, de így nem fogom. Crying or Very sad No
Te teszel érte. Ideje neki is lenne rá.... Ő nagyon makacs, konok. Lehet, hogy már Krampusz is belefáradt. Addig van szerencséje - szerintem - míg Ferenc bírja..

Javulna az életminősége! Sokkal kevesebbszer és kisebb fájdalma lenne. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 7:07 pm



Javulna az életminősége! Sokkal kevesebbszer és kisebb fájdalma lenne. Crying or Very sad [/quote]
Persze! Meg egyből boldogabb lenne.
Láttad, hogy mit kínlódtam, mert nem fogadtam el a HO-tól, hogy jó az magának már ebben a korban.... A cukrom.
Szerintem most beállhatott, mert látom a mérlegen, hogy kezdek hízni. Nem bánnám, ha legalább 65-re fölmennék, mert mindenből kiesek, a ruháim elhagyom, a nadrágokat is. De persze ott meg akarok állni.
Annyival még jól érzem magam. Ha mi nem teszünk, más nem fog helyettünk.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 7:08 pm

Megyek valamit keresni a tv-ben.
Nektek is jó tévézést és pihenést.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Nov. 27, 2016 7:35 pm

Elköszönök, a fejem se normális - no, jó! Tudom, hogy sose vót... A széltől (nagyon nagy szél fúj) az ízületeim is fájnak:(

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 38 Puiqtukptl0td122q1ap Baráti beszélgetések - Page 38 P199djfu491caa78gy57
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Nov. 27, 2016 8:50 pm

Judit írta:Elköszönök, a fejem se normális - no, jó! Tudom, hogy sose vót... A széltől (nagyon nagy szél fúj) az ízületeim is fájnak:(

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 38 Puiqtukptl0td122q1ap Baráti beszélgetések - Page 38 P199djfu491caa78gy57
Baráti beszélgetések - Page 38 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 8:51 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Kellemetes délutánt is Mindenkinek!!

Mit sütöttél, mit varrsz?

Nekem is fel kell egy gombot.Smile Nem kapkodom el.Very Happy

Amit hazahoztam a kertből mosni, azokat kell majd rendbe raknom, azt mindig varrogatni kell.

Akkor, hogy mindent téliesítettetek, lezárhatjátok ezt az évet is. Biztos, hogy kivisz Jóskád, csak mondanod kell. Most majd az ünnepre készülés és az ünnep kicsit eltereli a figyelmed, aztán mentek. Ez az útkészítés?  Nem tudom. Én már nagyon nem hiszek abban, amit nem én csinálok.
Kipróbáltam a ki-, vagy széthúzós tepsimet a legnagyobbra nyitni, úgy sütöttem benne piskóta lapot (mákosat Zoli miatt). Annak csináltam csak gyorsan egy egyszerű krémet pudingból rámával, reszeltem rá csokit kívül, belül és kész. Szóval így lehet tortát sütnöm. A lapot eldaraboltam 3-ba és egymásra raktam. Ez 7 tojásból volt, egyszer még megpróbálom 8-ból, hátha még az elmegy.
Két pizsamagatyámat is varrni kell, már napok óta pakolgatom. Mindjárt nekifogok:) Előtte még kecsketápozok kicsit:)
Igen, lezártunk egy szezont.Smile Ilyenkor kicsit búslakodom ám, mert megint elment 1 év.  Be leszünk zárva. Jóska télen nagyon nehezen mozdul ki.
Nagyon jó ez az ötlet, hogy lapot süssünk piskótából és ezt egymásra rakni. Meg fogom csinálni én is. Valamikor már csináltam is, de sok éve és elfelejtettem. Jobb az állaga a tortának.
Csak mondogasd a tápot, én is megkedvelem.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 8:52 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Neff6f
Sziasztok Ferikém!
Szép napot Nektek is!

Szép nap, mert bezártuk kint a bótot, vagyis ezt is megértük, hogy a kert téliesítve. Very Happy Mostantól majd lesem, hogy mikor mehetek már ki.Very Happy

Megint gyertyagyújtás, így látszik, hogy hogy rohannak az évek.Smile Párat már gyújtottunk így együtt, ha nem is ezen a fórumon.  Remélem még sokszor fogunk Ferikém. bounce bounce I love you I love you Laughing Laughing
Köszönjük Marcsika!
Kell egy kis pihenő is!

Igen megint eltelt egy év!
Én megyek le a térre négy óra után a városi adventi gyertya gyújtásra!
Akkor kicsit kiruccantatok. Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 8:54 pm

Böbe51 írta:

Amikor kiderült, hogy az ülőideg gyulladásomat a csigolya elmozdulás okozza, ami nyomja a porckorongot, akkor írta Gida, hogy neki is ilyen baja van. Crying or Very sad
Nekem a fürdő is sokat segített, de néha szoba kerékpározom is(bár jóval kevesebbet, mint kellene, mert unom). Hatszor voltam a kaqunfürdőben és egyszer Eszterrel az Aquaworldben CT előtt.  
Ha beszélne róla, ha érdekelné elmondanám, de így nem fogom. Crying or Very sad No
Nézzél közben filmet, az jól leköt.  Mostantól mi is kerékpározunk. Inkább futnék a kertben.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 9:05 pm

Judit írta:

Javulna az életminősége! Sokkal kevesebbszer és kisebb fájdalma lenne. Crying or Very sad
Persze! Meg egyből boldogabb lenne.
Láttad, hogy mit kínlódtam, mert nem fogadtam el a HO-tól, hogy jó az magának már ebben a korban.... A cukrom.
Szerintem most beállhatott, mert látom a mérlegen, hogy kezdek hízni. Nem bánnám,  ha legalább 65-re fölmennék, mert mindenből kiesek, a ruháim elhagyom, a nadrágokat is. De persze ott meg akarok állni.
Annyival még jól érzem magam. Ha mi nem teszünk, más nem fog helyettünk.[/quote]


És akkor mi leszünk a 65 kg-sok klubja.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 9:06 pm

Judit írta:Megyek valamit keresni a tv-ben.
Nektek is jó tévézést és pihenést.
Esküvőn voltam a Strory4-en.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 9:08 pm

Judit írta:Elköszönök, a fejem se normális - no, jó! Tudom, hogy sose vót... A széltől (nagyon nagy szél fúj) az ízületeim is fájnak:(

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 38 Puiqtukptl0td122q1ap Baráti beszélgetések - Page 38 P199djfu491caa78gy57
Pihenj jót!

Nekem sem tesz jót a szél. Meg lehet, hogy lusta is vagyok, nagyon.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Nov. 27, 2016 9:09 pm

Ferikém mára elköszönök!

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 38 5amex0
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.