Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Júl. 01, 2018 7:39 pm

Én elköszönök, mert mától én is meccsezek, imádom, ha döntetlen és 11-eseket rúgnak Smile Most már, hogy egyenes kiesés van, ez előfordulhat. Ma a horvátoknak drukkolok azért.  Szóval most már 8-tól a tévé előtt focizok Smile

Baráti beszélgetések - Page 29 Jzzojt11 Baráti beszélgetések - Page 29 Bzbi_g24
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Júl. 01, 2018 9:56 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
Szia Ferikém! Szép estét!
Ideértem én is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Júl. 01, 2018 9:57 pm

Judit írta:Óóóóóóóóóóó! Terveim és ötleteim töméntelen van.. Aztán a megvalósulás az más kérdés..
Ferinket én is hiányoltam.
Most viszont elköszönök, mert idefagyok a székhez Sad Július és 19 fokban ülök Sad
Legyen szép a vasárnapotok, de jó is,ha lehet Smile
Köszi Judit!
Jó lett, Bebi boldogított.Smile
Pénteken jönnek Bellussal itt alvósra. Elvitte a koszorúslány ruhát. Jó lett.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Júl. 01, 2018 9:59 pm

En is elköszönöm. Aludjatok jól.Smile
Holnapra még jó idő, nekem való lesz. Kertelünk.Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Este_114
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 6:00 am

Szervusztok, jó reggelt! Hideg van! Bekapcsoltam a klímát fűtésre!
Baráti beszélgetések - Page 29 C8911310 Baráti beszélgetések - Page 29 14998710 Baráti beszélgetések - Page 29 Cicahz11 Baráti beszélgetések - Page 29 Cicahe10 Baráti beszélgetések - Page 29 Bzbi_g25
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 6:11 am

Sziasztok! Szégyen, vagy nem, de én bekapcsoltam a klímát fűtésre, hát nem fogok 18 fokban ülni a szobában!
Néztem a hőmérsékleteket nálatok is,Marcsiéknál van a legmelegebb 9 fokkal, Böbiéknél 8 volt, nálunk is reggel 5 órakor. Hát ez szégyen és gyalázat júliusban! Kérem vissza a nyaramat!
Este a meccsen naná, hogy elaludtam. Elkezdődött a hosszabbítás, addig láttam, közben már aludtam is Smile De a tippem megint bejött, a horvátok jutottak tovább.
A mai tervem egy nagy permetezés a paradicsomot rézzel és mindent megfürdetek a liszteskék ellen. Eddig Mospilán és Cyperkill keverékkel permeteztem, de azt olvastam, hogy 3x-i permetezés után hozzászoknak, ezért most dimilinnel fogok permetezni. Őrület, hogy már a muskátlikon is van Sad Adok nekik.. Az érő paradicsomot és 2-3 paprikát leveszem, akkor nem baj az egy hét várakozási idő, de dögöljenek meg végre.
Utána jöhet a műhely pakolás, az is eléggé macerás lesz.. Ennyi mára.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 6:49 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Baráti beszélgetések - Page 29 1f642Smile

Baráti beszélgetések - Page 29 36481465_1186490364824699_1127254363434123264_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 6:55 am

Judit írta:Sziasztok! Szégyen, vagy nem, de én bekapcsoltam a klímát fűtésre, hát nem fogok 18 fokban ülni a szobában!
Néztem a hőmérsékleteket nálatok is,Marcsiéknál van a legmelegebb 9 fokkal, Böbiéknél 8 volt, nálunk is reggel 5 órakor. Hát ez szégyen és gyalázat júliusban! Kérem vissza a nyaramat!
Este a meccsen naná, hogy elaludtam. Elkezdődött a hosszabbítás, addig láttam, közben már aludtam is Smile De a tippem megint bejött, a horvátok jutottak tovább.
A mai tervem egy nagy permetezés a paradicsomot rézzel és mindent megfürdetek a liszteskék ellen. Eddig Mospilán és Cyperkill keverékkel permeteztem, de azt olvastam, hogy 3x-i permetezés után hozzászoknak, ezért most dimilinnel fogok permetezni. Őrület, hogy már a muskátlikon is van Sad Adok nekik.. Az érő paradicsomot és 2-3 paprikát leveszem, akkor nem baj az egy hét várakozási idő, de dögöljenek meg végre.
Utána jöhet a műhely pakolás, az is eléggé macerás lesz.. Ennyi mára.
Szia Juditom!
Nekünk is hetek óta ott vannak a lisztecskék.Sad
De hát mindig mindent nem lehet lepermetezni. Pláne eccerre.Sad Akkora kertben meg sehogy.Sad Helikopterrel esetleg.Sad
A paradicsomot itt is akarja Jóska ma rézzel.
Ma különösebb tervem nincs, de kapirgálni kell az biztos. Eső után bekeményedik.
Jóska is végignézte a meccset, de nyűgös volt a hosszabbítás miatt. neki is bejöttek a horvátok.Smile
A második félidőt végigtelefonáltuk Bellussal.Smile Úgyhogy én így élveztem a meccset. Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 7:18 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Szégyen, vagy nem, de én bekapcsoltam a klímát fűtésre, hát nem fogok 18 fokban ülni a szobában!
Néztem a hőmérsékleteket nálatok is,Marcsiéknál van a legmelegebb 9 fokkal, Böbiéknél 8 volt, nálunk is reggel 5 órakor. Hát ez szégyen és gyalázat júliusban! Kérem vissza a nyaramat!
Este a meccsen naná, hogy elaludtam. Elkezdődött a hosszabbítás, addig láttam, közben már aludtam is Smile De a tippem megint bejött, a horvátok jutottak tovább.
A mai tervem egy nagy permetezés a paradicsomot rézzel és mindent megfürdetek a liszteskék ellen. Eddig Mospilán és Cyperkill keverékkel permeteztem, de azt olvastam, hogy 3x-i permetezés után hozzászoknak, ezért most dimilinnel fogok permetezni. Őrület, hogy már a muskátlikon is van Sad Adok nekik.. Az érő paradicsomot és 2-3 paprikát leveszem, akkor nem baj az egy hét várakozási idő, de dögöljenek meg végre.
Utána jöhet a műhely pakolás, az is eléggé macerás lesz.. Ennyi mára.
Szia Juditom!
Nekünk is hetek óta ott vannak a lisztecskék.Sad
De hát mindig mindent nem lehet lepermetezni. Pláne eccerre.Sad Akkora kertben meg sehogy.Sad Helikopterrel esetleg.Sad
A paradicsomot itt is akarja Jóska ma rézzel.
Ma különösebb tervem nincs, de kapirgálni kell az biztos. Eső után bekeményedik.
Jóska is végignézte a meccset, de nyűgös volt a hosszabbítás miatt. neki is bejöttek a horvátok.Smile
A második félidőt végigtelefonáltuk Bellussal.Smile Úgyhogy én így élveztem a meccset. Very Happy

Szia! Jó reggelt Smile
Írtam odaát, hogy aki földtulaj és nem kert tulaj az így jár Smile Nem tudom, hogy mikor jön el az az idő, amikor elkezditek csökkenteni, mert rájöttök, hogy ez bizony nagyon nagy és sok. Húúúúúú én már akkor nem szeretek telefonozni senkivel. Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 7:20 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Baráti beszélgetések - Page 29 1f642Smile

Baráti beszélgetések - Page 29 36481465_1186490364824699_1127254363434123264_n
Neked is minden jót és szépet! Nekem akkor lenne jó és szép, ha visszakapom a nyaramat! Gyűlölök fázni, már ősz óta fázok, alig volt egy két nap, hogy nem Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 7:24 am

Marcsika elköszönök,gyorsan eszünk és megyek permetezni, utána meg a műhelyben pakolni .... Francos egy meló, de túl kell esni végre rajta. Próbálom a kupit megszüntetni. Tegnap majdnem lefényképeztem nektek, de aztán mégse, mert rosszul lettetek volna annak láttán Very Happy
Legyen szép napotok a kertben!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 4:02 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Szégyen, vagy nem, de én bekapcsoltam a klímát fűtésre, hát nem fogok 18 fokban ülni a szobában!
Néztem a hőmérsékleteket nálatok is,Marcsiéknál van a legmelegebb 9 fokkal, Böbiéknél 8 volt, nálunk is reggel 5 órakor. Hát ez szégyen és gyalázat júliusban! Kérem vissza a nyaramat!
Este a meccsen naná, hogy elaludtam. Elkezdődött a hosszabbítás, addig láttam, közben már aludtam is Smile De a tippem megint bejött, a horvátok jutottak tovább.
A mai tervem egy nagy permetezés a paradicsomot rézzel és mindent megfürdetek a liszteskék ellen. Eddig Mospilán és Cyperkill keverékkel permeteztem, de azt olvastam, hogy 3x-i permetezés után hozzászoknak, ezért most dimilinnel fogok permetezni. Őrület, hogy már a muskátlikon is van Sad Adok nekik.. Az érő paradicsomot és 2-3 paprikát leveszem, akkor nem baj az egy hét várakozási idő, de dögöljenek meg végre.
Utána jöhet a műhely pakolás, az is eléggé macerás lesz.. Ennyi mára.
Szia Juditom!
Nekünk is hetek óta ott vannak a lisztecskék.Sad
De hát mindig mindent nem lehet lepermetezni. Pláne eccerre.Sad Akkora kertben meg sehogy.Sad Helikopterrel esetleg.Sad
A paradicsomot itt is akarja Jóska ma rézzel.
Ma különösebb tervem nincs, de kapirgálni kell az biztos. Eső után bekeményedik.
Jóska is végignézte a meccset, de nyűgös volt a hosszabbítás miatt. neki is bejöttek a horvátok.Smile
A második félidőt végigtelefonáltuk Bellussal.Smile Úgyhogy én így élveztem a meccset. Very Happy

Szia! Jó reggelt Smile
Írtam odaát, hogy aki földtulaj és nem kert tulaj az így jár Smile Nem tudom, hogy mikor jön el az az idő, amikor elkezditek csökkenteni, mert rájöttök, hogy ez bizony nagyon nagy és sok. Húúúúúú én már akkor nem szeretek telefonozni senkivel.  Sad
Egyenlőre még győzzük.Smile
Így, hogy sok napot kint tudunk lenni.
Amikor Bellus hazajárt és rendszeresen vittük hoztuk, meg ebéd, stb. Az sokkk volt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 4:03 pm

Judit írta: Marcsika elköszönök,gyorsan eszünk és megyek permetezni, utána meg a műhelyben pakolni .... Francos egy meló, de túl kell esni végre rajta. Próbálom a kupit megszüntetni. Tegnap majdnem lefényképeztem nektek, de aztán mégse, mert rosszul lettetek volna annak láttán Very Happy
Legyen szép napotok a kertben!
Én már annyi mindent láttam, annyit kupit elrendeztem, hogy már semmin nem lepődök meg. Very Happy
Biztos ma is sokat haladtál. Könnyebb a lelked.Smile
Köszi, jó napunk volt. Nem volt őrült meleg. Kapirgáltam, meg kapirgáltam. Gaz nincs, így csak szaladok mindenütt a kiskapával, vagy a villájával.
Jóska reggel, meg mielőtt eljöttünk meglátogatta a barackfáját. Sajnos potyog... Én is, de csak lopkodtam az érettből.
Közben meg alkotott. Hoztam képet, majd berakom.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 02, 2018 6:17 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 7:23 pm

Marcsi írta:
Judit írta: Marcsika elköszönök,gyorsan eszünk és megyek permetezni, utána meg a műhelyben pakolni .... Francos egy meló, de túl kell esni végre rajta. Próbálom a kupit megszüntetni. Tegnap majdnem lefényképeztem nektek, de aztán mégse, mert rosszul lettetek volna annak láttán Very Happy
Legyen szép napotok a kertben!
Én már annyi mindent láttam, annyit kupit elrendeztem, hogy már semmin nem lepődök meg. Very Happy
Biztos ma is sokat haladtál. Könnyebb a lelked.Smile
Köszi, jó napunk volt. Nem volt őrült meleg. Kapirgáltam, meg kapirgáltam. Gaz nincs, így csak szaladok mindenütt a kiskapával, vagy a villájával.
Jóska reggel, meg mielőtt eljöttünk meglátogatta a barackfáját. Sajnos potyog... Én is, de csak lopkodtam az érettből.
Közben meg alkotott. Hoztam képet, majd berakom.
Akkor jó napotok volt. Láttam odaát a képeket. Jók lettek a padok, szépek. Sokat segít a festék.
Itt a műhelyben még költözés óta nem lett semmi kitakarítva, arrébb rakva. Fertelmes meló volt, a pakolászásban, cipekedésben el is fáradtam. Jó, hogy a sarkot megcsináltam, így jövőre csak a könnyebb dolgokat kell majd a fal mellől elrakni. Borzalmas a fal. Irma néni mondja, hogy kb. 35 éve építették ezt az öreg házhoz, de ebben az első fal is vályog, de nem tudom hogy a tégla is milyen, de szétporlik. Még van csirkehálóm, jó hogy nem dobtam ki anno, mert itt bizony majd fog kelleni a vakoláshoz.
Még a terasz alatt kéne az idén rendet tenni, ott meg faanyagok vannak beszórva, deszkák, lécek, polcok, meg mifene. Azt nem kell vakolni, de ki kell pakolni mindent azon a pici helyen, ami a pince előtt van, szortírozni, visszarakni valahogy ügyesen. Nem tudom még....
A fürdés után én akkorát aludtam a hintaágyban, hogy lehet, hogy ma meg tudom nézni a meccset?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 7:23 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét nektek Ferikém! Köszönöm szépen. Fárasztó, de sikeres nap volt.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 02, 2018 8:05 pm

Elköszönök gyerekek, megyek meccset nézni, egészen jól belejöttem, bár tegnap már másodszor , majd kiderül, hogy ma is?????? Very Happy
Jó tévézést, pihenést, Böbinek gyógyulós csípőt kívánok persze mindenkinek jó alvást mellé Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Folti10 Baráti beszélgetések - Page 29 Bzbi_g26
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 9:42 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét is Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 02, 2018 9:42 pm

Jó éjszakát Nektek!

Baráti beszélgetések - Page 29 36509304_1187167124757023_9037005056464912384_n




Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 02, 2018 11:34 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 03, 2018 5:46 am

Szervusztok, jó reggelt! Legyen jó idő és hozzá igazán jó napunk!
Baráti beszélgetések - Page 29 Vizsla10 Baráti beszélgetések - Page 29 Egzosz10 Baráti beszélgetések - Page 29 Keddeg11 Baráti beszélgetések - Page 29 Www_tv13Baráti beszélgetések - Page 29 Bzbi_g27
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 03, 2018 5:47 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém! Jól aludtam, igaz, hogy elég későn sikerült, de gondoltam, hisz délután jót aludtam Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 03, 2018 5:55 am

Ma locsolással kezdem a napot. Igaz, hogy este locsolgattam, de az olyan gyorssegély volt csak, mert elaludtam délután Smile Szóval jó alaposan locsolok. Aztán "learatom a fél kertet majdnem. A margaréták és a szarkalábak elvirágoztak. Margaréta még marad azért! A fehér nagy bokor rózsán az elnyíltakat is le kell vagdosni. A levendulámon a második virágzás teliben van, azt is be akarom gyűjteni, azt nem permeteztem tegnap. Aztán kiderül, hogy tudok-e kapálni, belemegy-e ugyan a földbe? Szóval lógós napom lesz. de jó is, nem tudok inden nap nehezeket csinálni.mosnom is kell, lassan az összes melós ruhám a szennyesben van. Már hiányzik valami rágcsi is, nagyon régen csinálta linzert... az is elállós, bár amilyen étvágyam van, sok jövőt nem jósolok neki Smile csak az a baj, hogy magamnak nagyon nehezen fogok hozzá Sad Meglátjuk....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 03, 2018 6:40 am

Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt!

Baráti beszélgetések - Page 29 36601508_1187563838050685_1366549716166246400_o
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 03, 2018 6:41 am

Judit írta:Ma locsolással kezdem a napot. Igaz, hogy este locsolgattam, de az olyan gyorssegély volt csak, mert elaludtam délután Smile Szóval jó alaposan locsolok. Aztán "learatom a fél kertet majdnem. A margaréták és a szarkalábak elvirágoztak. Margaréta még marad azért! A fehér nagy bokor rózsán az elnyíltakat is le kell vagdosni. A levendulámon a második virágzás teliben van, azt is be akarom gyűjteni, azt nem permeteztem tegnap. Aztán kiderül, hogy tudok-e kapálni, belemegy-e ugyan a földbe? Szóval lógós napom lesz. de jó is, nem tudok inden nap nehezeket csinálni.mosnom is kell, lassan az összes melós ruhám a szennyesben van. Már hiányzik valami rágcsi is, nagyon régen csinálta linzert... az is elállós, bár amilyen étvágyam van, sok jövőt nem jósolok neki Smile csak az a baj, hogy magamnak nagyon nehezen fogok hozzá Sad  Meglátjuk....
Szia Judit!
Legyen minden terved szerint.Smile
Amott én is írtam regényt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.