Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

16 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 7:35 am

Marcsi ide nem is jött most reggel? Siettek biztos.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 30, 2018 12:14 pm

Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 30, 2018 6:38 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
Szia Ferikém.Smile  Szép napot Nektek is!
Én is előkerültem.Smile Nem vesztem el. I love you cheers sunny
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 30, 2018 6:39 pm

Judit írta:Marcsi ide nem is jött most reggel? Siettek biztos.....
Gazduram kiadta a parancsot. Este még nem volt biztos, hogy ma megyünk a laborba... Ilyen lábbal kelt.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 8:23 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém! Most ment el Tündi, csak a fb.-ra írtam először.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 8:24 pm

Szervusztok! Most ment el Tündi, én kidőltem Sad A lányok úgy egyezkednek a feje fölött, hogy lépjenek ki az eladásból még akkor is ha beperli őket a Duna Haus, meg a vevőnek a foglaló duplája jár vissza. Majd ők meghirdetik, vagy a DH hirdesse meg 40-45 millióért!!!!!! Akkor még a pézből is több maradna. Pénteken lesz az aláírás vagy nem aláírás, de Tündinek még nincs semmi lakás, ház. Most mégis a dömsödi jó lenne neki, de a néni nem kérdezte meg, hogy mikor fogadná a ráckevei idős otthon. Most én beszéltem vele délután, holnap valamikor 11 körül kell hivíni, hogy ki tuda-e költözni aug. 1-ig. Ha igen, akkor Tündi mégis megvétózná a lányok döntését és az eladás mellett lenne. Közben délután a lánya férjét kirúgták a cégtől, se perc alatt. A Telenor helyettes igazgatója volt!!!!!!!!!!!! Szóval minden romokban. Nagyon sajnálom Tündit, de azzal nincs ki a vízből. A dömsödi ingatlanos is kever valamit, mert a ház hirdetése le van véve a netről. Beszéltem a nénivel, ma mondta neki is valami szomszéd, pedig az ottani ingatlanossal van élő megállapodása. Szóval nem tudom....?
Talán holnap okosabb leszek. Meghozták a függönyhöz a neten rendelt karikákat, nagyon tetszik, de óvatosan kell föltenni, széthúzni, mert ugye műanyag. Holnap majd kipróbálom, hogy fölteszem a függönyt is.
Most elköszönök, mert le vagyok nagyon fáradva Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 8:25 pm

Holnap reggel kell locsolnom, most Tündi miatt nem tudtam, de a tetvek miatt permetezni is kell Sad De valami másodikat is főzni. Lehet, hogy tejberizs lesz, fagyasztott őszibarackkal keverve? Meglátjuk.....De permetezni és locsolni kell!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 8:27 pm

Jó tévézést még nektek, aztán pihentető jó éjszakát, Böbikénknek gyógyulóst!

Baráti beszélgetések - Page 16 Jyyjt28 Baráti beszélgetések - Page 16 Bybi_g18
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 30, 2018 10:31 pm

Judit írta: Holnap reggel kell locsolnom, most Tündi miatt nem tudtam, de a tetvek miatt permetezni is kell Sad De valami másodikat is főzni. Lehet, hogy tejberizs lesz, fagyasztott őszibarackkal keverve? Meglátjuk.....De permetezni és locsolni kell!!!!!!!!
Arra a rizses barackra benevezek.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 30, 2018 10:32 pm

Judit írta: Szervusztok! Most ment el Tündi, én kidőltem Sad A lányok úgy egyezkednek a feje fölött, hogy lépjenek ki az eladásból még akkor is ha beperli őket a Duna Haus, meg a vevőnek a foglaló duplája jár vissza. Majd ők meghirdetik, vagy a DH hirdesse meg 40-45 millióért!!!!!! Akkor még a pézből is több maradna. Pénteken lesz az aláírás vagy nem aláírás, de Tündinek még nincs semmi lakás, ház. Most mégis a dömsödi jó lenne neki, de a néni nem kérdezte meg, hogy mikor fogadná a ráckevei idős otthon. Most én beszéltem vele délután, holnap valamikor 11 körül kell hivíni, hogy ki tuda-e költözni aug. 1-ig. Ha igen, akkor Tündi mégis megvétózná a lányok döntését és az eladás mellett lenne. Közben délután a lánya férjét kirúgták a cégtől, se perc alatt. A Telenor helyettes igazgatója volt!!!!!!!!!!!! Szóval minden romokban. Nagyon sajnálom Tündit, de azzal nincs ki a vízből. A dömsödi ingatlanos is kever valamit, mert a ház hirdetése le van véve a netről. Beszéltem a nénivel, ma mondta neki is valami szomszéd, pedig az ottani ingatlanossal van élő megállapodása. Szóval nem tudom....?
Talán holnap okosabb leszek. Meghozták a függönyhöz a neten rendelt karikákat, nagyon tetszik, de óvatosan kell föltenni, széthúzni, mert ugye műanyag. Holnap majd kipróbálom, hogy fölteszem a függönyt is.
Most elköszönök, mert le vagyok nagyon fáradva Sad
Tündid sem fogy ki soha a gondokból szegény.Sad
Örülök hogy alakul már az a függöny.Smile cheers
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 30, 2018 10:33 pm

Aludjatok jó!
Holnap ugyanitt.Smile
Remélem Böbicénk gyógyul... I love you I love you I love you
Baráti beszélgetések - Page 16 Este-r34
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 30, 2018 10:58 pm

Baráti beszélgetések - Page 16 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 6:06 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok, Böbinek természetesen gyógyulóst, nem kicsit, nagyon!

Baráti beszélgetések - Page 16 Yisyty15 Baráti beszélgetések - Page 16 Kavezo14 Baráti beszélgetések - Page 16 Csytyr10 Baráti beszélgetések - Page 16 Szyp_n22 Baráti beszélgetések - Page 16 Bybi_g19
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 6:06 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2701981-20171124-E3cSWR
Köszönöm Ferikém! Megint nagyon jól aludtam Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 6:10 am


Tündid sem fogy ki soha a gondokból szegény.Sad
Örülök hogy alakul már az a függöny.Smile cheers[/quote]

Szegény persze, hogy nem fogy ki a gondokból, amikor a 4 lány dönt még most is minden fontos dologban a feje fölött Sad Amúgy meg egy pohár vizet se kap egyiktől se Sad Elképesztő, hogy mit áll ki folyton Sad Ma mindenképpen kipróbálom de. az egyik oldalt legalább nem tudom, hogy nem lesz-e lötyögős? Ha igen, akkor végig kell varrnom rajta egy csíkot... meglátjuk ....
A rizses barackkal most meggyőztél, még nem csináltam, de ha neked is ízlene? Csak jó nem? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 6:17 am

Ma hamarabb el fogok köszönni a locsolás és permetezés miatt. Nem lehet melegbe permetezni. Mosni is kéne, mert a melós ruháim hegyekben állnak Sad Meg majd a függöny is...
Szóval nem fogok unatkozni Smile
A múltkorában kértem Zolit, hogy hozzon a Gazdaboltóbl permetszert... Nem jártak arra, ezért hozott át nekem valamennyi Bi 58-at, már valami más a neve, de azért az az. De már nincs meg a papírja, nem tudom, hogy mennyit kell tenni belőle mondjuk 10 l vízhez?????? Úgy emlékszek régről, hogy 10 ml kell 10 l vízhez... Jóskád nem tudja fejből? A neten is írnak mindenről ezzel kapcsolatban, de általábban hektárban adják meg.... Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 7:35 am

No, itt jól elvoltam egyedül! Most megyek!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 31, 2018 1:07 pm

Judit írta:Ma hamarabb el fogok köszönni a locsolás és permetezés miatt. Nem lehet melegbe permetezni. Mosni is kéne, mert a melós ruháim hegyekben állnak Sad Meg majd a függöny is...
Szóval nem fogok unatkozni Smile
A múltkorában kértem Zolit, hogy hozzon a Gazdaboltóbl permetszert... Nem jártak arra, ezért hozott át nekem valamennyi Bi 58-at, már valami más a neve, de azért az az. De már nincs meg a papírja, nem tudom, hogy mennyit kell tenni belőle mondjuk  10 l vízhez??????  Úgy emlékszek régről, hogy 10 ml kell 10 l vízhez... Jóskád nem tudja fejből? A neten is írnak mindenről ezzel kapcsolatban, de általábban hektárban adják meg.... Sad
Szervusztok! Végre ideértem.Smile
Előkerültünk a csavargásból, ma már seháse.Smile
8 körül már jöttünk is ki a TESCO-ból. Sikerült elsóznom a bonjaimat.Smile
Utána a Praktikerben is körbejártunk. Sikerült végre majdnem sárga WC ülőkét vennem.Very Happy
Ahogy hazaértünk Jóska amíg kipakoltam fel is szerelte. Meg szép fémsínt is kapott a TV kábeleinek a küszöb mellé. Azt is felszerelte. Már nem kell félni, hogy megtapossuk.
Eltettem a kovászost és indultam 11-re a leletekért. Naná, hogy 3/4 órát kellett várnom rá. Késett a futár.Sad
Addig Jóska elment tankolni.
Amikor összejöttünk, irány a kert. Ott is kipakoltuk amit vettünk grillezéshez. Körbenéztünk és gyorsan haza, mert kibírhatatlan a meleg.Sad
Most körbenézek és átadom a helyem.Smile
  Elfelejtem közben a nagy körmölésben a permetet: jól emlékszel. 10 ml kell.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 31, 2018 1:10 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 31, 2018 1:08 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Korán ébredtem ma.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 1:42 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Ma hamarabb el fogok köszönni a locsolás és permetezés miatt. Nem lehet melegbe permetezni. Mosni is kéne, mert a melós ruháim hegyekben állnak Sad Meg majd a függöny is...
Szóval nem fogok unatkozni Smile
A múltkorában kértem Zolit, hogy hozzon a Gazdaboltóbl permetszert... Nem jártak arra, ezért hozott át nekem valamennyi Bi 58-at, már valami más a neve, de azért az az. De már nincs meg a papírja, nem tudom, hogy mennyit kell tenni belőle mondjuk  10 l vízhez??????  Úgy emlékszek régről, hogy 10 ml kell 10 l vízhez... Jóskád nem tudja fejből? A neten is írnak mindenről ezzel kapcsolatban, de általábban hektárban adják meg.... Sad
Szervusztok! Végre ideértem.Smile
Előkerültünk a csavargásból, ma már seháse.Smile
8 körül már jöttünk is ki a TESCO-ból. Sikerült elsóznom a bonjaimat.Smile
Utána a Praktikerben is körbejártunk. Sikerült végre majdnem sárga WC ülőkét vennem.Very Happy
Ahogy hazaértünk Jóska amíg kipakoltam fel is szerelte. Meg szép fémsínt is kapott a TV kábeleinek a küszöb mellé. Azt is felszerelte. Már nem kell félni, hogy megtapossuk.
Eltettem a kovászost és indultam 11-re a leletekért. Naná, hogy 3/4 órát kellett várnom rá. Késett a futár.Sad
Addig Jóska elment tankolni.
Amikor összejöttünk, irány a kert. Ott is kipakoltuk amit vettünk grillezéshez. Körbenéztünk és gyorsan haza, mert kibírhatatlan a meleg.Sad
Most körbenézek és átadom a helyem.Smile
  Elfelejtem közben a nagy körmölésben a permetet: jól emlékszel. 10 ml kell.

Húúúú, ez nem semmi volt:)
Én is permeteztem, locsoltam, kicsit gyomláltam, aztán függönyöztem. Ettünk. Húúúúúúúú, de finom lett egy kis vaníliás cukorral is a fagyasztott őszibarackból a barackos rizs, a végén a tetején egy kis fahéjjal. Most nem tudom, hogy a még meglévőt gyümölcs levesnek, vagy ennek egyem majd, mindkettőt imádom Smile
Ügyes Jóskád van, mindig tuduk Smile
Akkor jó, mert annyit tettem bele, vagyis kevesebbet, mert itt 6 litertől locsoghat minden.
Kellemes pihenést délutánra Smile Mindjárt én is csak átfutok fagyiért, mert úgy megenném, és úgy megérdemlem Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Május 31, 2018 3:12 pm

Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 4:48 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
Most kivételesen időben Köszönöm! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nektek is viszont kívánom Ferikém Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 31, 2018 8:55 pm

Sziasztok, már régebben megjöttünk ugyan, 8 óra felé, de nem volt kedvem bejönni, olyan jó volt kint ülni a teraszon Smile
Azért most elmegyek zuhanyozni, mert ha a napi ritmusból kiesek, akkor nem nem tudok elaludni Sad
Nektek még jó tévézést és jól, végig aludt éjszakát kívánok Smile
(közben a fb.-on egy eddig normálisnak tartott volt kolléganőmmel vitáztunk, már ő is migráncsozik!!!!!!!! Eszemmegáll Sad )
Baráti beszélgetések - Page 16 0-alsz17 Baráti beszélgetések - Page 16 Bybi_g20
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 31, 2018 9:08 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Ma hamarabb el fogok köszönni a locsolás és permetezés miatt. Nem lehet melegbe permetezni. Mosni is kéne, mert a melós ruháim hegyekben állnak Sad Meg majd a függöny is...
Szóval nem fogok unatkozni Smile
A múltkorában kértem Zolit, hogy hozzon a Gazdaboltóbl permetszert... Nem jártak arra, ezért hozott át nekem valamennyi Bi 58-at, már valami más a neve, de azért az az. De már nincs meg a papírja, nem tudom, hogy mennyit kell tenni belőle mondjuk  10 l vízhez??????  Úgy emlékszek régről, hogy 10 ml kell 10 l vízhez... Jóskád nem tudja fejből? A neten is írnak mindenről ezzel kapcsolatban, de általábban hektárban adják meg.... Sad
Szervusztok! Végre ideértem.Smile
Előkerültünk a csavargásból, ma már seháse.Smile
8 körül már jöttünk is ki a TESCO-ból. Sikerült elsóznom a bonjaimat.Smile
Utána a Praktikerben is körbejártunk. Sikerült végre majdnem sárga WC ülőkét vennem.Very Happy
Ahogy hazaértünk Jóska amíg kipakoltam fel is szerelte. Meg szép fémsínt is kapott a TV kábeleinek a küszöb mellé. Azt is felszerelte. Már nem kell félni, hogy megtapossuk.
Eltettem a kovászost és indultam 11-re a leletekért. Naná, hogy 3/4 órát kellett várnom rá. Késett a futár.Sad
Addig Jóska elment tankolni.
Amikor összejöttünk, irány a kert. Ott is kipakoltuk amit vettünk grillezéshez. Körbenéztünk és gyorsan haza, mert kibírhatatlan a meleg.Sad
Most körbenézek és átadom a helyem.Smile
  Elfelejtem közben a nagy körmölésben a permetet: jól emlékszel. 10 ml kell.

Húúúú, ez nem semmi volt:)
Én is permeteztem, locsoltam, kicsit gyomláltam, aztán függönyöztem. Ettünk. Húúúúúúúú, de finom lett egy kis vaníliás cukorral is a fagyasztott őszibarackból a barackos rizs, a végén a tetején egy kis fahéjjal. Most nem tudom, hogy a még meglévőt gyümölcs levesnek, vagy ennek egyem majd, mindkettőt imádom Smile
Ügyes Jóskád van, mindig tuduk Smile
Akkor jó, mert annyit tettem bele, vagyis kevesebbet, mert itt 6 litertől locsoghat minden.
Kellemes pihenést délutánra Smile Mindjárt én is csak átfutok fagyiért, mert úgy megenném, és úgy megérdemlem Very Happy
Itt a diós tészta volt jó fahéjas.
Én se ettem még az idén fagyit.Smile
Valami idő jön, mert agyon vagyok verve. Állítólag ma volt idén a legmelegebb nap. Holnap még melegebb lesz.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 31, 2018 9:10 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 16 2786937-20180312-l8m24a
Szia! Szép estét is Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 16 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.