Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

28 / 40 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 29, 2018 3:09 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 28 Www_tv12
Szép és dolgos nap sikeredett. Smile Rengeteget dolgoztam. Azt hittem, hogy csak a kertben lehet elfáradni.Very Happy
Pihenés képpen elmentem bicóval bevásárolni. Zöldséges, hentes, SPÁR, drogéria. Oda csak a rendelt krémért szaladtam be. Tényleg elrakták nekem.Smile
Lecsót főztem, hoztam 200 Ft-ért szép paprikát. Meg szilvás gombócot rengeteget.
A ruháimat mindjárt szedhetem be, mert bolond meleg lett. Meg jönnek a felhők megint, azért is. Most szóltam gazduram után, hogy jó lennem ha elindulna, bármi lehet. Ő kiszalad dél körül, hogy kicsit mozogjon.Very Happy
Tegnap is a Börzsöny felől jött a monszun, ma is. Onnan nem szoktunk esőt kapni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 29, 2018 4:05 pm

Baráti beszélgetések - Page 28 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 29, 2018 6:30 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 28 Www_tv12
Szép és dolgos nap sikeredett. Smile Rengeteget dolgoztam. Azt hittem, hogy csak a kertben lehet elfáradni.Very Happy
Pihenés képpen elmentem bicóval bevásárolni. Zöldséges, hentes, SPÁR, drogéria. Oda csak a rendelt krémért szaladtam be. Tényleg elrakták nekem.Smile
Lecsót főztem, hoztam 200 Ft-ért szép paprikát. Meg szilvás gombócot rengeteget.
A ruháimat mindjárt szedhetem be, mert bolond meleg lett. Meg jönnek a felhők megint, azért is. Most szóltam gazduram után, hogy jó lennem ha elindulna, bármi lehet. Ő kiszalad dél körül, hogy kicsit mozogjon.Very Happy
Tegnap is a Börzsöny felől jött a monszun, ma is. Onnan nem szoktunk esőt kapni.
Látod, hogy ma is sztahanovka lettél:) Én kb. 2 óráig kuliztam, aztán pihentem, hajat mostam, fürödtem, pedikűröztem, hogy a holnapi falazáshoz rendes legyen a kezem Very Happy
Én már elég jól hozzászoktattam magam, hogy tavasztól őszig késő ebéd, utána nyugdíj. Semmi kapkodás, sietség, még valamit levernék Smile
Megjöttünk a sétából, mindjárt megyünk enni. Borzasztó szauna van Sad Szegény Foltikám nagyon érzi Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 29, 2018 6:30 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 28 2786937-20180312-l8m24a
Már szép estét Ferikém és köszönöm szépen Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 29, 2018 8:00 pm

Egészségetekre a vacsorát, jó tévézést, még akkor is, ha nincs meccs:)
Utána jó alvással töltött éjszakát kívánok, Böbinek könnyű, gyógyulós éjszakát Smile
Baráti beszélgetések - Page 28 Ijj_10 Baráti beszélgetések - Page 28 Bzbi_g20
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 29, 2018 9:35 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 28 2786937-20180312-l8m24a
Már szép estét is Ferikém.Smile flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 29, 2018 9:36 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 28 Www_tv12
Szép és dolgos nap sikeredett. Smile Rengeteget dolgoztam. Azt hittem, hogy csak a kertben lehet elfáradni.Very Happy
Pihenés képpen elmentem bicóval bevásárolni. Zöldséges, hentes, SPÁR, drogéria. Oda csak a rendelt krémért szaladtam be. Tényleg elrakták nekem.Smile
Lecsót főztem, hoztam 200 Ft-ért szép paprikát. Meg szilvás gombócot rengeteget.
A ruháimat mindjárt szedhetem be, mert bolond meleg lett. Meg jönnek a felhők megint, azért is. Most szóltam gazduram után, hogy jó lennem ha elindulna, bármi lehet. Ő kiszalad dél körül, hogy kicsit mozogjon.Very Happy
Tegnap is a Börzsöny felől jött a monszun, ma is. Onnan nem szoktunk esőt kapni.
Látod, hogy ma is sztahanovka lettél:) Én kb. 2 óráig kuliztam, aztán pihentem, hajat mostam, fürödtem, pedikűröztem, hogy a holnapi falazáshoz rendes legyen a kezem Very Happy
Én már elég jól hozzászoktattam magam, hogy tavasztól őszig késő ebéd, utána nyugdíj. Semmi kapkodás, sietség, még valamit levernék Smile
Megjöttünk a sétából, mindjárt megyünk enni. Borzasztó szauna van Sad Szegény Foltikám nagyon érzi Sad
Sokat nem vagyok itthon. Ha itthon vagyok, akkor utol akarom érni magam.Smile Ez van.Smile
Itt is szauna van. Útálom.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 29, 2018 9:39 pm

Én is elköszönök mára.
Ma is sűrű nap volt. Lényeg, hogy a lányok el tudtak menni a koncertre.Smile
Baráti beszélgetések - Page 28 2018_012

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 28 Este_610
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 30, 2018 5:55 am

Szervusztok, jó reggelt, szép napot, már sütöget picit és kellemes hétvégét kívánok, Böbinek pedig erősödve töltse el a két szabadnapját Smile
Baráti beszélgetések - Page 28 20778410 Baráti beszélgetések - Page 28 A-kave12 Baráti beszélgetések - Page 28 Lepkes10 Baráti beszélgetések - Page 28 Csikos10 Baráti beszélgetések - Page 28 1346d410 Baráti beszélgetések - Page 28 Bzbi_g21
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 30, 2018 5:58 am

Szervusztok, legyen jó hétvégénk Smile Ma remélem, hogy reggel nem fog szakadni az eső, így elmegyek boltozni. Tegnap az eső miatt nem mentem. Aztán, kajám van ugyan, de mindkét féle tésztás, ezért megcsinálom a tökfőzeléket, az hamar meg is van. Utána folytatom a műhelyben vakolást. Utána pedig a fölvett szokás jön, nyugdíj, hintaágy...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 30, 2018 6:16 am

Jó reggelt Kedveskék!
Itt nagyon szép a reggel.Baráti beszélgetések - Page 28 1f642Smile
A varjak korán ébredtek.Baráti beszélgetések - Page 28 1f603Very Happy

Baráti beszélgetések - Page 28 36349974_1184203028386766_6546248264750989312_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 30, 2018 6:17 am

Judit írta:Szervusztok, legyen jó hétvégénk Smile Ma remélem, hogy reggel nem fog szakadni az eső, így elmegyek boltozni. Tegnap az eső miatt nem mentem. Aztán, kajám van ugyan, de mindkét féle tésztás, ezért megcsinálom a tökfőzeléket, az hamar meg is van. Utána folytatom a műhelyben vakolást. Utána pedig a fölvett szokás jön, nyugdíj, hintaágy...
Jóóó reggelt! I love you I love you Legyen jó hétvégénk biza!
Én ablakpucolással kezdek. Aztán kert. A többit meglátjuk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 30, 2018 7:20 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok, legyen jó hétvégénk Smile Ma remélem, hogy reggel nem fog szakadni az eső, így elmegyek boltozni. Tegnap az eső miatt nem mentem. Aztán, kajám van ugyan, de mindkét féle tésztás, ezért megcsinálom a tökfőzeléket, az hamar meg is van. Utána folytatom a műhelyben vakolást. Utána pedig a fölvett szokás jön, nyugdíj, hintaágy...
Jóóó reggelt! I love you I love you Legyen jó hétvégénk biza!
Én ablakpucolással kezdek. Aztán kert. A többit meglátjuk.
Én is jó reggelt kívánok! De nem biztos, hogy jól ébredtél, ha az ablakpucolás jut eszedbe Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 30, 2018 5:20 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok, legyen jó hétvégénk Smile Ma remélem, hogy reggel nem fog szakadni az eső, így elmegyek boltozni. Tegnap az eső miatt nem mentem. Aztán, kajám van ugyan, de mindkét féle tésztás, ezért megcsinálom a tökfőzeléket, az hamar meg is van. Utána folytatom a műhelyben vakolást. Utána pedig a fölvett szokás jön, nyugdíj, hintaágy...
Jóóó reggelt! I love you I love you Legyen jó hétvégénk biza!
Én ablakpucolással kezdek. Aztán kert. A többit meglátjuk.
Én is jó reggelt kívánok! De nem biztos, hogy jól ébredtél, ha az ablakpucolás jut eszedbe Very Happy
Sziasztok!
Megint előkerültem.Smile
Muszáj Juditom az ablakokat letakarítani, mert többször esett az eső, ilyenkor randa lesz a kőporos faltól.Sad
Nagyot sikerült kertelni, végre sokat padoztunk is, meg bejárást tartottunk. Le is fel is út. Very Happy Very Happy
Lenyírták végre mellettünk a parlagot. Kicsit különben nézünk most mi is ki.Very Happy
Amikor hazaértünk, azonnal etettem, mert 4-kor meccs kezdődött. Utána összedobtam a kelt lepényt. Most pihen, majd csak be kell dobni a sütőbe.
Na, meg kicsit nyaltam a konyhát. Hogy mitől tud koszos lenni? Very Happy
Most körbenézek és irány a fotel. Vannak filmjeim felvéve.
Lassan jó étvágyat a vacsikhoz is.Smile
Majd a facén "képezek", ott könnyebb.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 30, 2018 7:25 pm

Sziasztok!
Megint előkerültem.Smile
Muszáj Juditom az ablakokat letakarítani, mert többször esett az eső, ilyenkor randa lesz a kőporos faltól.Sad
Nagyot sikerült kertelni, végre sokat padoztunk is, meg bejárást tartottunk. Le is fel is út. Very Happy Very Happy
Lenyírták végre mellettünk a parlagot. Kicsit különben nézünk most mi is ki.Very Happy
Amikor hazaértünk, azonnal etettem, mert 4-kor meccs kezdődött. Utána összedobtam a kelt lepényt. Most pihen, majd csak be kell dobni a sütőbe.
Na, meg kicsit nyaltam a konyhát. Hogy mitől tud koszos lenni? Very Happy
Most körbenézek és irány a fotel. Vannak filmjeim felvéve.
Lassan jó étvágyat a vacsikhoz is.Smile
Majd a facén "képezek", ott könnyebb.Smile[/quote]

Nálunk is esett, még többet, mint nálatok, de engem nem zavar Very Happy Nekem 6 nagy ablakom és két kisebb van, dehogy állok neki:) Különben sem látom, hisz kint vagyok:) Nálad még loggia is van, hogy ver oda eső??? Koszos konyha.... Nem is vagytok otthon Smile Látnád amikor Folti följön sáros lábbal? Mit mondanál? Very Happy
Egészségedre a kertelést, láttam a képeket, igazán szép, de egyből az jutott eszembe, hogy de jó, hogy nem az enyém! Very Happy Már Keresztúron is nagy volt, ez meg semmi, de ez van. Több időm van lógni, pihenni:) Jól hozzá lehet szokni, vagy legalábbis nekem megy Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 30, 2018 7:28 pm

Egészségetekre a vacsorát, jó drukkolást, Marcsinak filmnézést, Böbi is biztos tévézik majd Smile Szóval legyen szép az estétek, aztán jó az éjszakátok is Smile Ferink hiányzik a leltáramból !
Még lemegyek a lépcsőn a cserepeseimnek adok inni, aztán már nem jövök vissza, most elköszönök, jó éjt nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 28 Hqdefa10 Baráti beszélgetések - Page 28 Bzbi_g22
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 30, 2018 9:16 pm

Judit írta:Sziasztok!
Megint előkerültem.Smile
Muszáj Juditom az ablakokat letakarítani, mert többször esett az eső, ilyenkor randa lesz a kőporos faltól.Sad
Nagyot sikerült kertelni, végre sokat padoztunk is, meg bejárást tartottunk. Le is fel is út. Very Happy Very Happy
Lenyírták végre mellettünk a parlagot. Kicsit különben nézünk most mi is ki.Very Happy
Amikor hazaértünk, azonnal etettem, mert 4-kor meccs kezdődött. Utána összedobtam a kelt lepényt. Most pihen, majd csak be kell dobni a sütőbe.
Na, meg kicsit nyaltam a konyhát. Hogy mitől tud koszos lenni? Very Happy
Most körbenézek és irány a fotel. Vannak filmjeim felvéve.
Lassan jó étvágyat a vacsikhoz is.Smile
Majd a facén "képezek", ott könnyebb.Smile

Nálunk is esett, még többet, mint nálatok, de engem nem zavar Very Happy Nekem 6 nagy ablakom és két kisebb van, dehogy állok neki:) Különben sem látom, hisz kint vagyok:) Nálad még loggia is van, hogy ver oda eső??? Koszos konyha.... Nem is vagytok otthon Smile Látnád amikor Folti följön sáros lábbal? Mit mondanál? Very Happy
Egészségedre a kertelést, láttam a képeket, igazán szép, de egyből az jutott eszembe, hogy de jó, hogy nem az enyém! Very Happy Már Keresztúron is nagy volt, ez meg semmi, de ez van. Több időm van lógni, pihenni:) Jól hozzá lehet szokni, vagy legalábbis nekem megy Smile  [/quote]

Az utóbbi napokban 5x, vagy 6x esett. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy erről az öreg, kőporos falról sok kőport és koszt lehoz az eső, sajnos.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 30, 2018 9:19 pm

Moziztam, meg elszöszöltem az időt. Készülök a holnapra. Reggel korán konyházok, hogy ha jönnek már készen legyek.
Elköszönök mára. Aludjatok jól, Böbicének gyógyulós éjszakát!
Baráti beszélgetések - Page 28 Este_113
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Júl. 01, 2018 5:51 am

Szervusztok, jó reggelt! Szép és jó vasárnapot kívánok !
Baráti beszélgetések - Page 28 Jo-reg10 Baráti beszélgetések - Page 28 Kellem11 Baráti beszélgetések - Page 28 12692710 Baráti beszélgetések - Page 28 12844910 Baráti beszélgetések - Page 28 64978510 Baráti beszélgetések - Page 28 Bzbi_g230
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Júl. 01, 2018 5:57 am

Szervusztok, nagyon pocsékul aludtam. Valamikor éjjel köhögésre ébredtem, fogalmam sincs, hogy mitől, de alig tudtam abbahagyni, de mire elmúlt, nanáhogy minden álom kiment a szememből. Sokára tudtam visszaaludni. Nem tudom, hogy mitől volt..
Gondolom, hogy Marcsi konyházik....Mondjuk talán jobb, hogy csak egyik jány jön a fiúval és nem mindkettő Smile Nagyon remélem, hogy Böbi jól aludt, és a csípőfájdalma reggelre, ha nem is teljesen, de nagyon múlóban van:) Ma a javított sarkot meszelem. Nem tudom, hogy sikerül-e, szárad-e úgy, hogy 2x sikerüljön, jó lenne. Akkor a szekrény visszakerülhetne a helyére és végre neki lehet fogni ott is a rendrakásnak, nem egy napos meló.... Meglátjuk.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Júl. 01, 2018 6:20 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép vasárnapot!
Már elindítottam a konyhát.Baráti beszélgetések - Page 28 1f642




Baráti beszélgetések - Page 28 36425313_1185294164944319_277412770872295424_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Júl. 01, 2018 6:21 am

Judit írta:Szervusztok, nagyon pocsékul aludtam. Valamikor éjjel köhögésre ébredtem, fogalmam sincs, hogy mitől, de alig tudtam abbahagyni, de mire elmúlt, nanáhogy minden álom kiment a szememből. Sokára tudtam visszaaludni. Nem tudom, hogy mitől volt..
Gondolom, hogy Marcsi konyházik....Mondjuk talán jobb, hogy csak egyik jány jön a fiúval és nem mindkettő Smile Nagyon remélem, hogy Böbi jól aludt, és a csípőfájdalma reggelre, ha nem is teljesen, de nagyon múlóban van:) Ma a javított sarkot meszelem. Nem tudom, hogy sikerül-e, szárad-e úgy, hogy 2x sikerüljön, jó lenne. Akkor a szekrény visszakerülhetne a helyére és végre neki lehet fogni ott is a rendrakásnak, nem egy napos meló.... Meglátjuk.
Szia Judit!
Tele vagy tervekkel, de ez a jó.Smile

Ferink itt sem járt...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Júl. 01, 2018 7:45 am

Óóóóóóóóóóó! Terveim és ötleteim töméntelen van.. Aztán a megvalósulás az más kérdés..
Ferinket én is hiányoltam.
Most viszont elköszönök, mert idefagyok a székhez Sad Július és 19 fokban ülök Sad
Legyen szép a vasárnapotok, de jó is,ha lehet Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Júl. 01, 2018 6:29 pm

Baráti beszélgetések - Page 28 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Júl. 01, 2018 6:42 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 28 2786937-20180312-l8m24a
Köszi Ferikém! Nektek is szépet Smile Hüjjjjjjje szél fúj Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 28 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

28 / 40 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.