Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

15 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 28, 2018 8:23 pm

Szervusztok, megint elköszönni jöttem. Nagyon gyorsan elment a napom, bár délután azért egy órát hintaágyaztam, el is szundítottam, talán fél órát is.
Locsoltam, sétáltunk, Böbivel beszéltem telefonon, nincs jól, ettünk. Most itt. Ma nagyon beizzadt a fejem a cipekedésben, szóval hajat is akarok mosni.
További jó tévézést, aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok. Böbinek minden gondolatom azon van, hogy minél előbb legyen jobban, gyógyuljon, mert nagyon megérdemli Smile

Baráti beszélgetések - Page 15 Images67 Baráti beszélgetések - Page 15 Bybi_g14
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 28, 2018 9:13 pm

Judit írta:Szervusztok, megint elköszönni jöttem. Nagyon gyorsan elment a napom, bár délután azért egy órát hintaágyaztam, el is szundítottam, talán fél órát is.
Locsoltam, sétáltunk, Böbivel beszéltem telefonon, nincs jól, ettünk. Most itt. Ma nagyon beizzadt a fejem a cipekedésben, szóval hajat is akarok mosni.
További jó tévézést, aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok. Böbinek minden gondolatom azon van, hogy minél előbb legyen jobban, gyógyuljon, mert nagyon megérdemli Smile

Baráti beszélgetések - Page 15 Images67 Baráti beszélgetések - Page 15 Bybi_g14
Sajnálom, rossz hírrel jöttél.Sad
Ahogy elnézem ma sem éltünk hiába. De legalább du. lazítottunk. Filmeztem, akkor nem kell gondolkodni.
Volna mit csinálni itthon is, de holnap kertelünk.Smile
Pihenj jól Juditom!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 28, 2018 9:14 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 15 Este-r32
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 28, 2018 11:34 pm

Baráti beszélgetések - Page 15 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 5:52 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot kívánok nektek, Böbinknek különösen jót!
Baráti beszélgetések - Page 15 910 Baráti beszélgetések - Page 15 Jo_reg14 Baráti beszélgetések - Page 15 Kedd514 Baráti beszélgetések - Page 15 Szypke12 Baráti beszélgetések - Page 15 Bybi_g15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 5:53 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2701981-20171124-E3cSWR
Köszönöm szépen Ferikém! Igazán jól és jót aludtam Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 5:55 am


Sajnálom, rossz hírrel jöttél.Sad
Ahogy elnézem ma sem éltünk hiába. De legalább du. lazítottunk. Filmeztem, akkor nem kell gondolkodni.
Volna mit csinálni itthon is, de holnap kertelünk.Smile
Pihenj jól Juditom![/quote]

Igen, borzasztó ez a kórházi fertőzés, nem elég,hogy a másik bajt tetézi, de igazán nem tudnak vele mit kezdeni:( Nagyon nagy baj ez Sad
Muszáj pihenni is , nagyon jól aludtam Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 6:01 am

Tegnap délután óta próbáltam valamit kitalálni, hogy ne kelljen menni a pincébe átpakolni. De muszáj. A sok eső valahogy nedvessé tette a pince beton egyik részét, ott teletalpas szekrény van. Azt onnan egy másik szekrénnyel meg kell cserélni, hogy tudjon a beton szellőzni. Azt még nem tudom, hogy hogyan veszem rá a két nagyobb szekrényt a helyváltoztatásra, de majd ott lent kiderül. Jó lenne, ha nem esne mostanában és ki tudna száradni ..... Meglátjuk, nem lesz egyszerű nap, de utána is a pincébe kell majd pakolnom, mert a műhelyből is több stelázsit le akarok oda toloncolni, hely van, ne legyen annyi felé minden. Ebben persze az is benne van,hogy szekrényekbe pocot kell csinálni Sad Hát ez a munka kitart nekem a nyáron Sad De az nem is baj, csak tudjak vele rendesen haladni. Ha ez kész lenne, akkor a maradék részt kéne rendbeszedni a műhelyben és akkor jövőre vagy a műhely falait, vagy a spejz falait tenném rendbe. Meglátjuk. Senki sem fogja ezt sem megcsinálni helyettem.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 6:15 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Ma kertelünk. Már mocorog gazduram is.Baráti beszélgetések - Page 15 1f642


Baráti beszélgetések - Page 15 33781998_1143825562424513_8241412250926055424_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 6:18 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile
Soha rosszabb éjszakát!
Remélem Te  is jól vagy, jól aludtál.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 6:21 am

Judit írta:Tegnap délután óta próbáltam valamit kitalálni, hogy ne kelljen menni a pincébe átpakolni. De muszáj. A sok eső valahogy nedvessé tette a pince beton egyik részét, ott teletalpas szekrény van. Azt onnan egy másik szekrénnyel meg kell cserélni, hogy tudjon a beton szellőzni. Azt még nem tudom, hogy hogyan veszem rá a két nagyobb szekrényt a helyváltoztatásra, de majd ott lent kiderül. Jó lenne, ha nem esne mostanában és ki tudna száradni ..... Meglátjuk, nem lesz egyszerű nap, de utána is a pincébe kell majd pakolnom, mert a műhelyből is több stelázsit le akarok oda toloncolni, hely van, ne legyen annyi felé minden. Ebben persze az is benne van,hogy szekrényekbe pocot kell csinálni Sad Hát ez a munka kitart nekem a nyáron Sad De az nem is baj, csak tudjak vele rendesen haladni. Ha ez kész lenne, akkor a maradék részt kéne rendbeszedni a műhelyben és akkor jövőre vagy a műhely falait, vagy a spejz falait tenném rendbe. Meglátjuk. Senki sem fogja ezt sem megcsinálni helyettem.
Jó reggelt Juditom!
Ez már sok hónapra tervezés.Smile De lassan csak körbeérsz.Smile Persze mindezt egyedül...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 7:20 am

Marcsi írta:
Judit írta:Tegnap délután óta próbáltam valamit kitalálni, hogy ne kelljen menni a pincébe átpakolni. De muszáj. A sok eső valahogy nedvessé tette a pince beton egyik részét, ott teletalpas szekrény van. Azt onnan egy másik szekrénnyel meg kell cserélni, hogy tudjon a beton szellőzni. Azt még nem tudom, hogy hogyan veszem rá a két nagyobb szekrényt a helyváltoztatásra, de majd ott lent kiderül. Jó lenne, ha nem esne mostanában és ki tudna száradni ..... Meglátjuk, nem lesz egyszerű nap, de utána is a pincébe kell majd pakolnom, mert a műhelyből is több stelázsit le akarok oda toloncolni, hely van, ne legyen annyi felé minden. Ebben persze az is benne van,hogy szekrényekbe pocot kell csinálni Sad Hát ez a munka kitart nekem a nyáron Sad De az nem is baj, csak tudjak vele rendesen haladni. Ha ez kész lenne, akkor a maradék részt kéne rendbeszedni a műhelyben és akkor jövőre vagy a műhely falait, vagy a spejz falait tenném rendbe. Meglátjuk. Senki sem fogja ezt sem megcsinálni helyettem.
Jó reggelt Juditom!
Ez már sok hónapra tervezés.Smile De lassan csak körbeérsz.Smile Persze mindezt egyedül...

Szia Marcsika! Vigyázz a kertben, meleg lesz.
Igen lassan, nagyon-nagyon lassan.... Ez már így marad: egyedül... nagyon keserű kenyér.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 7:29 am

Elköszönök Marcsika! Kezdem a napot, aztán, hogy meddig és hogyan? Az majd estére kiderül.
Legyen jó és szép napotok! Padozz inkább kint! Smile
Hajrá Böbikém ezerrel! <3
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Május 29, 2018 1:29 pm

Baráti beszélgetések - Page 15 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 4:27 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2786937-20180312-l8m24a
Szervusztok! Előkerültem.Smile
Szép napot Nektek is Feriék.Smile I love you cheers sunny
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 4:30 pm

Judit írta: Elköszönök Marcsika! Kezdem a napot, aztán, hogy meddig és hogyan? Az majd estére kiderül.
Legyen jó és szép napotok! Padozz inkább kint! Smile
Hajrá Böbikém ezerrel! <3
Most már el merem mondani: mikor indultam volna, jött a roham.Sad Talán idén még nem is volt ennyire.
Vettem be gyógyszert. Kicsit pihentem és később kimentünk.
Ma csak bent dolgoztam a présházban. Az északi gangot raktuk rendbe. Jóska meg ma is alkotott a ragasztóval.Smile Szóval elvoltunk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 8:05 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2786937-20180312-l8m24a
Köszönöm szép és hasznos nap volt Ferikém Smile Szép estét nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 8:06 pm

Locsolás után mentünk 6-kor először enni, aztá voltunk sétálni, nem rég jöttünk meg, csak a fb.-ra írtam nektek. Közben Tündi is hívott. kész káosz van náluk... Sad Mégse adják el a házat a lányok... Őrület van. Veronka és a párja megjöttek végleg a Kanári szigetekről, a hajót se tudták eladni, se pézük, se állás, semmi. Veronka Tündinél lakik, a fiú az anyjánál.Lehet, hogy egyik nap átjön. Nem tudni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 29, 2018 8:09 pm

Marcsikám és Ferikém én elköszönök, megáztatom magam, a pakolás lefárasztott. Nektek még jó tévézést, utána jó éjszakát kívánok Smile Böbikénknek gyógyulást!!!!!!!

Baráti beszélgetések - Page 15 122 Baráti beszélgetések - Page 15 Bybi_g16
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 9:25 pm

Judit írta:Locsolás után mentünk 6-kor először enni, aztá voltunk sétálni, nem rég jöttünk meg, csak a fb.-ra írtam nektek. Közben Tündi is hívott. kész káosz van náluk... Sad Mégse adják el a házat a lányok... Őrület van. Veronka és a párja megjöttek végleg a Kanári szigetekről, a hajót se tudták eladni, se pézük, se állás, semmi. Veronka Tündinél lakik, a fiú az anyjánál.Lehet, hogy egyik nap átjön. Nem tudni.
Na, még ez hiányzott Tündidnek.Sad Jó zűrös lehet a helyzetük, ha mégsem adják el.
De akkor mi lesz?
Én sunnyogtam, pihentem.

Aludj, pihenj jól Judit!
I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Május 29, 2018 9:27 pm

Én is elköszönök. Nagyon álmos vagyok, leragad a szemem. Nem szoktam én ilyen korán lefeküdni.
Baráti beszélgetések - Page 15 Este-r33
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Május 29, 2018 10:55 pm

Baráti beszélgetések - Page 15 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 6:04 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok nektek! Böbinek nagyon gyógyulóst és hogy könnyen viselje a nagyon meleget a kis helyiségben, ahol most van!
Baráti beszélgetések - Page 15 Gyurgy10 Baráti beszélgetések - Page 15 Kaptok10 Baráti beszélgetések - Page 15 Myyrsz12 Baráti beszélgetések - Page 15 Margar11 Baráti beszélgetések - Page 15 Bybi_g17
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 6:05 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2701981-20171124-E3cSWR

Köszönöm szépen Ferikém! Jól aludtam, jól is esett, nagyon fáradt voltam.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 30, 2018 6:17 am

Sziasztok! Olyan érdekesen - talán másnaposnak érzem magam? Lehet, hogy az ilyen? A fejem nem fáj, csak olyan érdekes...
Reggel ki kell ásnom pár orgona és trombita virág hajtást Sad Már a frász kerülget, hogy mennyire kihajt mindenhol:( Utána irány a pince megint, most a belső pincét kell összepakolnom. Az fizikálisan nem olyan nehéz, mint egy szekrény pakolászás, de a kis hely miatt először mégis ki kell onnan hordani sok dolgot, hogy igazán lehessen mozdulni Sad Szóval nem leányálom meló. Tegnap a pince pakolás közben gondoltam arra, hogy a kis kert előtti "árok részt", ahol a kis kertet csináltam kéne betont öntögetnei oda, kitölteni a valamikori autólejhajtónak készült részt. Amikor eső van, az olyan, mint egy árok és oda gyűlik a víz, ami valahová a ház alá szivárog le. Csak fogalmam sincs, hogy hány zsák száraz betont kéne vennem ahhoz, hogy azt a nagy részt ki tudjam tölteni? Talán a szomszéd Erika férje meg tudná mondani? Ma hozzák azokat a "függöny karikákat" amit rendeltem a neten a külső vízhatlan függönyhöz. Néztem én, meg beszéltem is velük telefonon, de azért félek, hogy jók lesznek-e, vagy kidobok 5 ezret? Ma kiderül.... Az egyiket föl is tudom majd tenni, ami Irma néni felé van, meglátom, hogy milyen pontosan varrták? Lehet, hogy majd igazíthatok rajta... Még jó, hogy van idő, hisz az majd ősztől tavaszig fog kelleni. A hosszú részre a két részt a napernyőtől nem is tudom, hogy föl tudom-e tenni majd. Meglátjuk....
Hát, kb. ennyi a nap. Mára még van kajám, de már holnap valami másodikat kell főzni, de hogy mit, ami nyáron jó és könnyű???????? Ja, és a 3x vetés petrezselymem mégis kikel! Nem maradok petrezselyem nélkül. Hiába, két év után fölmagzik.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.