Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

24 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 8:41 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém!
Vacakul aludtam, de fél 7-től pótoltam. Felültem, aztán visszadőltem és hajrá.Nagyon aludtam. Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 8:49 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vacak, nagyon vacak éjszaka volt.Sad De nem keltem fel, kínlódtam. Fél 7 körül már kitornáztam magam. Very Happy Aztán a fejem visszahúzott. Még mindig jobb, mintha forog.  Most már jól vagyok, teljesen felébredtem.Smile
Egy mosolyt kérek:
Baráti beszélgetések - Page 24 Uz10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 8:54 am

Judit írta:Sziasztok! Valami eshetett esőféle az éjjel, mert vizes az út, de nem hallottam. Ma reggeli után egy kis óvatos sétát teszek Foltival. Utána keresek valami göncöt délutánra. Csak találok valamit, amiből nem esek ki. Van elég sok szép, igazán szép blúzom, de hát nagyok, hiába nagyon sok az a tizen kiló amivel kevesebb vagyok. Azokhoz meg nem is mertem hozzányúlni, bevenni, mert biztos hülyén néznének ki, ha csak oldalt vennék be belőle úgy elveszve. Meglátom. Az jó, hogy fázni nem fogok, hisz Zoliék autójában nagyon jó  a fűtés. Jó lenne jó videókat csinálni majd. Sajna ez a telefon, ha csak kicsit is belemozdul a valaki, valami, szellemképes lesz. Szóval pláne táncnál az nem jóSad De remélem a többiek is csak csinálnak képeket majd. Majd meglátom, hogy Zoliék mit mondanak az indulásra, és ha nem fáj Folti lába akkor egy nagy, igazi nagy körre elviszem: végig a bicikli úton az állomáshoz és onnan egy másik utcán haza. Meglátjuk. Jó, hogy mára csak tengés-lengés maradt:) Délelőtt majd fölveszem a kicsit csinosabb cipőmet itthon,  hogy kiderüljön, kibírom-e benne a sok órát állni, menni? Ezt is meglátjuk Smile
Bátor vagy Juditom.Smile Én már tegnap kipakoltam volna a szekrényt. Biztosan lesz olyan amiben jól érzed magad.Smile
Készül videó hivatalos is. Majd hoz Neked Henrik. Én is kaptam. Persze így a gépen linket.
De, az az igazi, amit magad készítesz és azonnal élvezheted is. Csoport kép is legyen rólatok! Az is szép emlék.
A cipő az nem kis gond, de nem Neked kell táncolni.Smile bounce Basketball cheers
Nem fogsz fázni, nem csak az idő miatt, hanem beszuszogjátok a teret.Smile
Na, felkészítettünk a bulira.Smile Már csak érezd jól magad.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 8:56 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Valami eshetett esőféle az éjjel, mert vizes az út, de nem hallottam. Ma reggeli után egy kis óvatos sétát teszek Foltival. Utána keresek valami göncöt délutánra. Csak találok valamit, amiből nem esek ki. Van elég sok szép, igazán szép blúzom, de hát nagyok, hiába nagyon sok az a tizen kiló amivel kevesebb vagyok. Azokhoz meg nem is mertem hozzányúlni, bevenni, mert biztos hülyén néznének ki, ha csak oldalt vennék be belőle úgy elveszve. Meglátom. Az jó, hogy fázni nem fogok, hisz Zoliék autójában nagyon jó  a fűtés. Jó lenne jó videókat csinálni majd. Sajna ez a telefon, ha csak kicsit is belemozdul a valaki, valami, szellemképes lesz. Szóval pláne táncnál az nem jóSad De remélem a többiek is csak csinálnak képeket majd. Majd meglátom, hogy Zoliék mit mondanak az indulásra, és ha nem fáj Folti lába akkor egy nagy, igazi nagy körre elviszem: végig a bicikli úton az állomáshoz és onnan egy másik utcán haza. Meglátjuk. Jó, hogy mára csak tengés-lengés maradt:) Délelőtt majd fölveszem a kicsit csinosabb cipőmet itthon,  hogy kiderüljön, kibírom-e benne a sok órát állni, menni? Ezt is meglátjuk Smile

Nem tudom, hogy esett-e itt, mert még nem ébredtem fel rendesen.  Úgy aludtam, mint akit agyonvertek. 4 körül felébredtem, kicsit játszottam, majd visszaaludtam. Smile
Izgalmas napod lesz. I love you Élvezheted a családdal való együttlétet, kíváncsi vagyok mit szólsz majd a tánchoz. Videót is csinálhatsz Henrikről. Remélem azért találsz megfelelő ruhát! Bár kérdezem, hogy miért az utolsó percre hagytad a próbát? Ejnye! Smile  Érezd majd jól magad!

Leves van, resztelt májat csinálok krumplival. Leszedem a száraz ruhákat és sétálunk kora délután.
Itt is esett valami.
Itt meg halászlé lesz. Már este kivettem.Smile Gazduram kiharcolta.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 06, 2018 8:59 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vacak, nagyon vacak éjszaka volt.Sad De nem keltem fel, kínlódtam. Fél 7 körül már kitornáztam magam. Very Happy Aztán a fejem visszahúzott. Még mindig jobb, mintha forog.  Most már jól vagyok, teljesen felébredtem.Smile
Egy mosolyt kérek:
Baráti beszélgetések - Page 24 Uz10

Smile Smile Very Happy Laughing I love you
Már azt hittem elvesztél vagy hogy az internet veszett el.  Wink Smile

Most már szép és jó napot is!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 06, 2018 9:19 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vacak, nagyon vacak éjszaka volt.Sad De nem keltem fel, kínlódtam. Fél 7 körül már kitornáztam magam. Very Happy Aztán a fejem visszahúzott. Még mindig jobb, mintha forog.  Most már jól vagyok, teljesen felébredtem.Smile
Egy mosolyt kérek:
Baráti beszélgetések - Page 24 Uz10
Baráti beszélgetések - Page 24 Friend10
Így jó lesz????? Smile
Szia! Már azt hittem, hogy nincs net, arra nem gondoltam, hogy nem érzed jól magad Sad Most akkor ma ne legénykedj, pihenj! Smile

Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 06, 2018 9:24 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Valami eshetett esőféle az éjjel, mert vizes az út, de nem hallottam. Ma reggeli után egy kis óvatos sétát teszek Foltival. Utána keresek valami göncöt délutánra. Csak találok valamit, amiből nem esek ki. Van elég sok szép, igazán szép blúzom, de hát nagyok, hiába nagyon sok az a tizen kiló amivel kevesebb vagyok. Azokhoz meg nem is mertem hozzányúlni, bevenni, mert biztos hülyén néznének ki, ha csak oldalt vennék be belőle úgy elveszve. Meglátom. Az jó, hogy fázni nem fogok, hisz Zoliék autójában nagyon jó  a fűtés. Jó lenne jó videókat csinálni majd. Sajna ez a telefon, ha csak kicsit is belemozdul a valaki, valami, szellemképes lesz. Szóval pláne táncnál az nem jóSad De remélem a többiek is csak csinálnak képeket majd. Majd meglátom, hogy Zoliék mit mondanak az indulásra, és ha nem fáj Folti lába akkor egy nagy, igazi nagy körre elviszem: végig a bicikli úton az állomáshoz és onnan egy másik utcán haza. Meglátjuk. Jó, hogy mára csak tengés-lengés maradt:) Délelőtt majd fölveszem a kicsit csinosabb cipőmet itthon,  hogy kiderüljön, kibírom-e benne a sok órát állni, menni? Ezt is meglátjuk Smile
Bátor vagy Juditom.Smile Én már tegnap kipakoltam volna a szekrényt. Biztosan lesz olyan amiben jól érzed magad.Smile
Készül videó hivatalos is. Majd hoz Neked Henrik. Én is kaptam. Persze így a gépen linket.
De, az az igazi, amit magad készítesz és azonnal élvezheted is. Csoport kép is legyen rólatok! Az is szép emlék.
A cipő az nem kis gond, de nem Neked kell táncolni.Smile bounce Basketball cheers
Nem fogsz fázni, nem csak az idő miatt, hanem beszuszogjátok a teret.Smile
Na, felkészítettünk a bulira.Smile Már csak érezd jól magad.Smile

Én nagyon utálok már öltözni:( Míg dolgoztam ...? Sad Folyton kellett, ott mindig skatulyából kihúzottnak kellett lenni, nagyon megutáltam Smile
Központi video? Nem tudom, Henrikből mindent úgy kell kibányászni:( Csoport kép???? Nem hiszem, hisz azt mondta Zolinak, hogy nem is fogunk találkozni... Nem tudom. Lehet, hogy róluk? Nem tudom. Még szerencse, hogy nem nekem kell, de elszoktam már a szép cipőktől ... IS! Mamusz, az igen Smile Én mindig fázok, fáztam mióta a pajzsmirigyem elromlott, de amióta itt a fűtés?? Sad(((( Már lehet 22 fok, sokszor még akkor is Sad Legyen jó napod és pihenj!!!!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 1:29 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 24 803504-20121209-EX4w9m
Köszi szépen Ferikém! Nem mondom, hogy ihaj jó volt, de nem is volt rossz. Föl-föl ébredtem, de sikerült visszaaludni, ettől rosszabb sose lenne![/quote]

Szívesen Juditka! A lényeg a lényeg!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 1:31 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 24 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 24 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam és jól el is aludtam!   Very Happy  

Szívesen Böbike! Örülök! Jobb mintha nem tudnál aludni! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 1:32 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém!
Vacakul aludtam, de fél 7-től pótoltam. Felültem, aztán visszadőltem és hajrá.Nagyon aludtam. Very Happy
Szívesen Marcsika! Minden jó ha a vége jó..... Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 1:32 pm

Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 06, 2018 2:36 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb
Szép napot Ferikém! Van, legalábbis itt az van! Nektek is Smile
Este nem biztos, hogy beírok, nem tudom, hogy mikor érek haza a szalagavatóról? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 06, 2018 4:25 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb

Nektek is szép napot és jó hétvégét, Feriék! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 4:43 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb
Már szép estét is Ferikém.Smile
Eddig jó a hátvége, jó idő van.  Leszedtem a Karácsonyi dekort az erkélyen, ezzel az ünnepeket lezártnak tekintem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 4:45 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vacak, nagyon vacak éjszaka volt.Sad De nem keltem fel, kínlódtam. Fél 7 körül már kitornáztam magam. Very Happy Aztán a fejem visszahúzott. Még mindig jobb, mintha forog.  Most már jól vagyok, teljesen felébredtem.Smile
Egy mosolyt kérek:
Baráti beszélgetések - Page 24 Uz10

Smile Smile Very Happy Laughing I love you
Már azt hittem elvesztél vagy hogy az internet veszett el.  Wink Smile

Most már szép és jó napot is!
Nem vesztem el, de lemaradtam mindenben.Smile Nem győztelek behozni Titeket a facén. Annyi hír van.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 4:46 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vacak, nagyon vacak éjszaka volt.Sad De nem keltem fel, kínlódtam. Fél 7 körül már kitornáztam magam. Very Happy Aztán a fejem visszahúzott. Még mindig jobb, mintha forog.  Most már jól vagyok, teljesen felébredtem.Smile
Egy mosolyt kérek:
Baráti beszélgetések - Page 24 Uz10
Baráti beszélgetések - Page 24 Friend10
Így jó lesz????? Smile
Szia! Már azt hittem, hogy nincs net, arra nem gondoltam, hogy nem érzed jól magad Sad Most akkor ma ne legénykedj, pihenj! Smile

Már tegnap beterveztük a lábatlani temetőjárást. Mindent kitalálok,hogy Jóskát elvigyem itthonról. Na, meg ezzel le van a gondunk is, mert így rendben vannak a sírok. Sajnos a helybeliek... nem járnak ki.Sad
Utána a kertben kicsit tettünk vettünk. Én még gazoltam is. Jóska meg egy a tőből 2 ágú szederfának az egyik törzsét kivágta, kifűrészelte.
Aztán körözni már nem mentem. Lemondtam, mert 2 óra után már kitaláltam más munkát magamnak.Rendbe tettem az erkélyt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 9:34 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb
Szép napot Ferikém! Van, legalábbis itt az van! Nektek is Smile
Este nem biztos, hogy beírok, nem tudom, hogy mikor érek haza a szalagavatóról? Smile

Köszönöm Juditka!
Érezzétek jól magatokat! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 9:35 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb

Nektek is szép napot és jó hétvégét, Feriék! Smile I love you

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 9:36 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2699510-20171120-VHVqDb
Már szép estét is Ferikém.Smile
Eddig jó a hátvége, jó idő van.  Leszedtem a Karácsonyi dekort az erkélyen, ezzel az ünnepeket lezártnak tekintem.Smile

Köszönjük Marcsika!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jan. 06, 2018 9:38 pm

Baráti beszélgetések - Page 24 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 06, 2018 10:04 pm

Én is elköszönök! Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 24 A_118
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jan. 06, 2018 10:22 pm

Baráti beszélgetések - Page 24 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 6:09 am

Szervusztok, jó reggelt, szép napot mindenkinek!
Baráti beszélgetések - Page 24 Cica_g11 Baráti beszélgetések - Page 24 13794610 Baráti beszélgetések - Page 24 Blykiv12 Baráti beszélgetések - Page 24 Pipacs10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 07, 2018 6:17 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 24 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 6:39 am

Szervusztok! Nekem tényleg úgy látszik, hogy mikor fekszek, akkor is 5 után csörög a belső órám és nem tudok tovább aludni Sad Éjfél után kerültem ágyba Sad Nagyon sokáig tartott, nagyon vontatott volt, no és persze utána mindenkit házhoz szállított Ági - ő vezetett. Henrik "édes anyját" nem láttuk. Persze akkora tömegbe akár ott is lehetettet volna, de mivel karszalaggal lehetett bemenni, ami a kapusoknál volt letéve - nem kérte senki, egyik szünetben Maraiann megkérdezte ott maradt. 4-től lehetett bemenni, mi negyed 5 felé értünk oda, de addigra már ott a környéken se lehetetett parkolni, messze kellett a kocsit hagyni. Mire onnan beértünk a jó helyek már mind foglaltak voltak. A "színpaddal" szemben. Valahol oldalt tudtunk leülni, onnan láttunk is meg nem is. Messze volt. Nagyon sok volt az 5 osztály együtt Sad Mint minden sportcsarnokbban, fa léc ülések voltak.Rohadtul kemény volt, bár a kabátomon ültem, de mégis. Alig tudok ülni a fenekemen:( Maga az esemény is rettenetes hangos volt, a mozik elbújhatnak mögötte hangerőben. Minden történés tök sötétben kezdődött, végződött, csak épp ott volt fény, ahol történt valami. Ezért aztán nem tudom, hogy képek és a videók milyenek lesznek, látható-e majd valami? Henrik nagyon csinos volt, meg izgult nagyon. Az össznyitó tánccal kezdődött, aztán a szalag kitűzés, de hülye módon - minden osztályból egy gyerek, de nem névsor szerint - nem lehetett tudni, hogy Henriket épp mikor hívják.Utána az igazgatói beszéd, majd minden osztálytól egy gyerek beszédet mondott, majd egy kis filmet csináltak a 4 évről. Utána minden osztály a saját táncát - mutatta be - azok nem hagyományos, hanem inkább olyan "életkép" táncok voltak. A felénél szünet volt, majd folytatás. Amikor az osztályok elfogytak a tanárok táncoltak egy "meglepit" a gyerekeknek. Aztán jött a záró össztánc Henrik abban is táncolt. A nyitó és záró tánc ua. volt. Nem tudtam eldönteni, hogy próbáljak-e videózni, vagy befogjam mindkét fülem, mert fájt a hangosság. Ez után lehetett néhány képet együtt csinálni, de ott is fejetlenség volt - mármint amit az ottani fényképész csinált, meg amit Mariann is. Még ezen se tudtak megegyezni, hogy hová és épp ki legyen rajta. Sziminek ott volt a nagymamája is. Én nem tudtam vele megismerkedni, mert tőlem messze ült. A magas lépcsőkön alig tudtam le, ill. följönni. Egyszer muszáj volt menni WC-re, időben indultam, 100-as sorok álltak ott sorban. Nem tudom, hogy ez máshol hogy van? Én nem voltam még, de csak az időhúzás és a káosz volt:( Meghívták vendégnek Bereczki Zoltánt is. Ott jópofizott, de az is unalmas volt, hogy elmondta : történelemből megvágták valamelyik évben. Az is hozzá jött, hogy most ünnepelték az iskola 30. évfordulóját.... Szóval:( 11 ó után indultunk a messzi kocsihoz és széthordani a népet. Mariann hugát - Tubit - máshová, Mariannt az anyjával Keresztúrra, és onnan haza. Folti rendes volt, csak a kanapé párnákat rendezte át. Csináltam róla képet, ott fekhetett Smile De annyira örült, hogy leborított a padlóra és ott bújt hozzám, minden oldalról, ugye éhes is volt. Azzal le tudtam szerelni. Én is,de csak egy szelet trappistát rágtam el egy bögre kakaóval és kész. Ágyaztam, még nézegettem a telefonon a képeket, nem derült ki úgy, hogy mi jó vagy rossz? A fények miatt. Mára én semmit nem terveztem, ez okos dolog volt. Elég lesz kipihenni az estét. Remélem a ballagás csak jobban szervezett lesz.
A reggeli "kötelező" körökön kívül áthozom a képeket, videókat a gépre. és meglátom, hogy mit tudok belőle,menteni, fölrakni. A videókat azt hiszem, hogy csak emilben tudom majd elküldeni, ha látni is rajtuk valamit? Ígérte Ági és Mariann is, hogy átküldik az övéiket, megköszönte, no, de az mikor lesz?? Sad Szóval tengés lengés, fotók lesz ma:) Kajám van! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

24 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.