Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések Empty Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 6:40 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép nyári napot.Smile
Ilyen vidámat:
Baráti beszélgetések 110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 6:41 am

Judit írta:A mai melóm sétamenet lesz a fúrás nélkül!!!! Majd reggel kiderül, hogy mennyi értelme volt is a kínlódásomnak. Tegnap a javítás után még kulcsra is zártam a műhely ajtót, azóta csak locsoláskor jártam arra, akkor még nem volt megrepedve, de persze ki se nyitottam, hogy a csemperagasztó tudjon rendesen kötni. Ma majd az első ajtónyitás kideríti, hogy reped vagy nem.
Ha reped, akkor se fogok tudni mást tenni vele. Kicsit akkor szomorú leszek, de nem nagyon mert minden tőlem telhetőt megtettem és az ajtófélfa alá rengeteg kencét tudtam benyomni, már alig volt mögötte vakolat, ezért reménykedek. Meglátjuk. A mai smirglizés és alapozás csak igen rövid lesz, mert kevés helyen kellett javítani. És lehet meszelni Smile Azt hiszem, hogy ma ez jutalom meló lesz. A következő (utolsó részen még töröm a fejem, olyan nagyon rossz végig bő egy méteren). Lehet, hogy ott tégláig le kéne verni az egészet? Majd az onnani kipakolás után kiderül. Holnap ilyennel nem foglalkozok, mert Foltinak gyógyszer kell (porcosító), s most már remélem kibírja a hosszú utat és elviszem a bűzmirigyét kinyomatni is. Elég lesz az nekünk holnapra....Szóval ez a menetrend.
Marcsinak gyors túlesést a fogorvoson, Masunknak sikeres infúziót. Talán ez az utolsó? Ez az 5-ik,mert ugye hétfőn nem sikerült. Meglátjuk, szorítok neki.
Böbikém van még tornád? Milyen az ujjad? Fáj-e még? kell-e utána még kontrollra menned?
Szia Juditom!
Hú meg ha...  Biztosan jól megkötött, nyugi.Smile Alapos munkát végeztél. Nem lehet gond.
Ma sem fogsz fázni ott a napos oldalon, vigyázz!!! <3
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 6:43 am

Böbe51 írta:
Remélem az ajtófélfa javításod sikerült, és  tényleg jutalom lesz a Smile I love you kis ház hátsó része!
Igen, ma is van tornám. Az ujjam vastagabb, van amikor fáj is. Ma megyek kontrollra. Már az időre bíznám a dolgot, nem járnék tovább tornára. Meglátjuk, hogy mit mondd a doktornő! Smile  
Szia Böbice!
Sajnálom. Te mindent megtettél. Esetleg tényleg az idő, majd alakítja most már. Várlak a hírekkel.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 7:12 am


Remélem az ajtófélfa javításod sikerült, és  tényleg jutalom lesz a Smile I love you kis ház hátsó része!
Igen, ma is van tornám. Az ujjam vastagabb, van amikor fáj is. Ma megyek kontrollra. Már az időre bíznám a dolgot, nem járnék tovább tornára. Meglátjuk, hogy mit mondd a doktornő! Smile  [/quote]
Böbikém szorítok neked is nagyon Smile
Baráti beszélgetések Crossf10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 7:13 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép nyári napot.Smile
Ilyen vidámat:
Baráti beszélgetések 110
Szia Marcsika! Te most szépülj:) A kertben ne nagyon matass, ha még húst is nézel, hamar lesz meleg!!!!!! Vigyázz!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 7:17 am

Bocsi lányok én elköszönök, mert hamar meleg lesz, Folti tudjon jót sétálni:)
Majd előkerülök, ne izguljatok értem, legyen Marcsi szép és csudajó napot nektek!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 10:46 am

Judit írta:
Baráti beszélgetések 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Juditka!
Szia Ferikém! A drukk és a szorítás indult Smile [/quote]

Köszönöm Juditka! Meg volt a hatása rendben lement az ötödik is! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 10:49 am

Baráti beszélgetések 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Júl. 20, 2017 11:56 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! Smile I love you
Örülök, hogy ma is sikeres volt a infúzióadás! Remélem jótékony hatását is érezni fogod! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Júl. 20, 2017 12:02 pm

Jó étvágyat az ebédhez! Smile
Baráti beszélgetések Dyluty10


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 20, 2017 5:59 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 12:57 pm

masu-feri írta:
Judit írta:
Baráti beszélgetések 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Juditka!
Szia Ferikém! A drukk és a szorítás indult Smile

Köszönöm Juditka! Meg volt a hatása rendben lement az ötödik is!  Smile
[/quote]

Éljen, éljen! Gratulálok Smile bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 12:59 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések 2160878-20160310-CUrRni
Szép délutánt nektek is Ferikém, kellemes pihenést hozzá! Biztos jól fog esni így az infúzió után Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 1:03 pm

Böbe51 írta:Jó étvágyat az ebédhez! Smile Baráti beszélgetések Dyluty10
Köszi Böbikém! Lesz! Smile
Most jöttem föl, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve. ! F@sz@ lett az ajtófélfa mellett a fal is:) Kész a megkezdett utcai rész is:) Már csak egy rész van, mondjuk az a legrosszabb, de van még a nyárból:) A Reálos Laci ma nem hozott z.babot, még drága mondja. Majd jövő héten is figyelni fogja:)
Levesem van, meg egy kis zöldséges bulgur. Az piszok kevés, ezért úgy döntöttem, hogy ütök rá két tojást és kész:) Még filózok, hogy fürödni menjek vagy enni? Nagyon éhes vagyok Smile
Neked is jó pihenést délutánra, talán még a torna előtt belefér remélem:) Legyen jó utad!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 1:25 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Ferikém Neked is!
Látom megjöttél. Használjon!! <3
Akkor vége?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 1:41 pm

Sziasztok! Előkerültem. Nem most, de addig matattam a konyhában.
A fodrász után siettünk ki, mert kicsit borongós volt. Néztük itthon, csak felettünk volt a radaron némi felhő. Legalábbis amit láttunk.Smile Jóska a fodrászkodásom alatt is kiment a barackokat felkapkodni. Mindjárt benne vannak a hangyák.Sad
És ez kitartott oltári szerencsémre amíg kint voltam.Smile Nagyon szeretnek engem a a felhőcsinálók.
Mindjárt mentem a szomszédba a húsért. Na, jól meglepődtem. Nem fogadtak el pénzt, merthogy annyi mindent kapnak tőlünk. Nahát?  Most megint én tartozok.Smile
Szedtem abban a semmi kertben spenótot, sóskát, kis újhagymát, a snidlinget levágtam, paprikát, paradicsomot. Hoztunk almát és sokk barackot, mert én be akarok főzni dzsemet, Jóska meg aszal most már, mert eddig csak osztogattuk.Smile
Amint hazaértünk megpakolta az aszalót és irány vissza.
Én közben nekiláttam a húsnak. Hát mit mondjak, jó kövér. De mondta a Peti gyerek, pláne hogy ajándék, még csak nem is moroghatok. Nekiláttam lefaragni a zsiradékot a combról, oldalasról. Ki is sütöttem, most van töpörtyű és kis zsírom is.
Lett 10 szelet rántani való, pörköltnek való, sültnek való és ledaráltam a cafrangokat. Több mint 10 ebédre való kettőnknek.Smile Egy része persze a fagyóba került. Az oldalast megsütöm szombaton, ha jön Bebi. Szóval jól elszórakoztam a hússal. Közben ledinszteltem a sóskát, spenótot is.
Elmondom, de csak Nektek, hogy ettem pár friss töpörtyűt "ebédre".Smile
Azt is elmondom, hogy amúgy óriási a különbség a vett és a házi husi állaga között. Egy napon nem lehet emlegetni.
Most kicsit lehiggadok és neki kell látnom a barackot lecukrozni, mert érett tegnap óta sokat. Jóska már akkor szedegette a szél miatt is, többször is.
Amikor betoppantunk szólt a vonalas.  Tegnap a kertbe kirendelt Józsi felesége hívott, hogy köszöni az almát, barackot. Nagyon finom, de még venne is.
Hát sajnos annyi nincs. A lányok elvitték a 2/3-át. Ez már kell nekünk. Tényleg az összes szomszéd kapott, meg Ági 2x is. Ennyi jutott.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 20, 2017 1:48 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Júl. 20, 2017 1:48 pm

Judit írta: Köszi Böbikém! Lesz! Smile
Most jöttem föl, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve. ! F@sz@ lett az ajtófélfa mellett a fal is:) Kész a megkezdett utcai rész is:) Már csak egy rész van, mondjuk az a legrosszabb, de van még a nyárból:) A Reálos Laci ma nem hozott z.babot, még drága mondja. Majd jövő héten is figyelni fogja:)
Levesem van, meg egy kis zöldséges bulgur. Az piszok kevés, ezért úgy döntöttem, hogy ütök rá két tojást és kész:) Még filózok, hogy fürödni menjek vagy enni? Nagyon éhes vagyok Smile
Neked is jó pihenést délutánra, talán még a torna előtt belefér remélem:) Legyen jó utad!
Szeretem ezt az elégedett "hangot" Smile Smile bounce bounce cheers cheers Basketball Basketball
Első az evés!! Remélem.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 8:28 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! Smile I love you
Örülök, hogy ma is sikeres volt a infúzióadás! Remélem jótékony hatását is érezni fogod! Smile

Köszönjük Böbice!
Köszönöm! Remélem észre veszem, hogy jobb lett! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 8:31 pm

Marcsi írta:Sziasztok! Előkerültem. Nem most, de addig matattam a konyhában.
A fodrász után siettünk ki, mert kicsit borongós volt. Néztük itthon, csak felettünk volt a radaron némi felhő. Legalábbis amit láttunk.Smile Jóska a fodrászkodásom alatt is kiment a barackokat felkapkodni. Mindjárt benne vannak a hangyák.Sad
És ez kitartott oltári szerencsémre amíg kint voltam.Smile Nagyon szeretnek engem a a felhőcsinálók.
Mindjárt mentem a szomszédba a húsért. Na, jól meglepődtem. Nem fogadtak el pénzt, merthogy annyi mindent kapnak tőlünk. Nahát?  Most megint én tartozok.Smile
Szedtem abban a semmi kertben spenótot, sóskát, kis újhagymát, a snidlinget levágtam, paprikát, paradicsomot. Hoztunk almát és sokk barackot, mert én be akarok főzni dzsemet, Jóska meg aszal most már, mert eddig csak osztogattuk.Smile
Amint hazaértünk megpakolta az aszalót és irány vissza.
Én közben nekiláttam a húsnak. Hát mit mondjak, jó kövér. De mondta a Peti gyerek, pláne hogy ajándék, még csak nem is moroghatok. Nekiláttam lefaragni a zsiradékot a combról, oldalasról. Ki is sütöttem, most van töpörtyű és kis zsírom is.
Lett 10 szelet rántani való, pörköltnek való, sültnek való és ledaráltam a cafrangokat. Több mint 10 ebédre való kettőnknek.Smile Egy része persze a fagyóba került. Az oldalast megsütöm szombaton, ha jön Bebi. Szóval jól elszórakoztam a hússal. Közben ledinszteltem a sóskát, spenótot is.
Elmondom, de csak Nektek, hogy ettem pár friss töpörtyűt "ebédre".Smile
Azt is elmondom, hogy amúgy óriási a különbség a vett és a házi husi állaga között. Egy napon nem lehet emlegetni.
Most kicsit lehiggadok és neki kell látnom a barackot lecukrozni, mert érett tegnap óta sokat. Jóska már akkor szedegette a szél miatt is, többször is.
Amikor betoppantunk szólt a vonalas.  Tegnap a kertbe kirendelt Józsi felesége hívott, hogy köszöni az almát, barackot. Nagyon finom, de még venne is.
Hát sajnos annyi nincs. A lányok elvitték a 2/3-át. Ez már kell nekünk. Tényleg az összes szomszéd kapott, meg Ági 2x is. Ennyi jutott.

Akkor hála az égnek, jó napod volt! Fiatalodtál is, nyilván ezért voltál ilyen friss és ügyes:)))))))))) Tudod: ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el:)
Te is segítesz, hát ők is, ez a természetes, csak már azért fura, mert más a világ!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 8:32 pm

Marcsi írta:
Judit írta: Köszi Böbikém! Lesz! Smile
Most jöttem föl, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve. ! F@sz@ lett az ajtófélfa mellett a fal is:) Kész a megkezdett utcai rész is:) Már csak egy rész van, mondjuk az a legrosszabb, de van még a nyárból:) A Reálos Laci ma nem hozott z.babot, még drága mondja. Majd jövő héten is figyelni fogja:)
Levesem van, meg egy kis zöldséges bulgur. Az piszok kevés, ezért úgy döntöttem, hogy ütök rá két tojást és kész:) Még filózok, hogy fürödni menjek vagy enni? Nagyon éhes vagyok Smile
Neked is jó pihenést délutánra, talán még a torna előtt belefér remélem:) Legyen jó utad!
Szeretem ezt az elégedett "hangot" Smile Smile bounce bounce cheers cheers Basketball Basketball
Első az evés!! Remélem.Very Happy
Úgy volt!Smile Szedtem paprikát és paradicsomot, a kevés bulgurra rátettem és még tojást is, csuda jót ettem Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 8:33 pm

Marcsi írta:Sziasztok! Előkerültem. Nem most, de addig matattam a konyhában.
A fodrász után siettünk ki, mert kicsit borongós volt. Néztük itthon, csak felettünk volt a radaron némi felhő. Legalábbis amit láttunk.Smile Jóska a fodrászkodásom alatt is kiment a barackokat felkapkodni. Mindjárt benne vannak a hangyák.Sad
És ez kitartott oltári szerencsémre amíg kint voltam.Smile Nagyon szeretnek engem a a felhőcsinálók.
Mindjárt mentem a szomszédba a húsért. Na, jól meglepődtem. Nem fogadtak el pénzt, merthogy annyi mindent kapnak tőlünk. Nahát?  Most megint én tartozok.Smile
Szedtem abban a semmi kertben spenótot, sóskát, kis újhagymát, a snidlinget levágtam, paprikát, paradicsomot. Hoztunk almát és sokk barackot, mert én be akarok főzni dzsemet, Jóska meg aszal most már, mert eddig csak osztogattuk.Smile
Amint hazaértünk megpakolta az aszalót és irány vissza.
Én közben nekiláttam a húsnak. Hát mit mondjak, jó kövér. De mondta a Peti gyerek, pláne hogy ajándék, még csak nem is moroghatok. Nekiláttam lefaragni a zsiradékot a combról, oldalasról. Ki is sütöttem, most van töpörtyű és kis zsírom is.
Lett 10 szelet rántani való, pörköltnek való, sültnek való és ledaráltam a cafrangokat. Több mint 10 ebédre való kettőnknek.Smile Egy része persze a fagyóba került. Az oldalast megsütöm szombaton, ha jön Bebi. Szóval jól elszórakoztam a hússal. Közben ledinszteltem a sóskát, spenótot is.
Elmondom, de csak Nektek, hogy ettem pár friss töpörtyűt "ebédre".Smile
Azt is elmondom, hogy amúgy óriási a különbség a vett és a házi husi állaga között. Egy napon nem lehet emlegetni.
Most kicsit lehiggadok és neki kell látnom a barackot lecukrozni, mert érett tegnap óta sokat. Jóska már akkor szedegette a szél miatt is, többször is.
Amikor betoppantunk szólt a vonalas.  Tegnap a kertbe kirendelt Józsi felesége hívott, hogy köszöni az almát, barackot. Nagyon finom, de még venne is.
Hát sajnos annyi nincs. A lányok elvitték a 2/3-át. Ez már kell nekünk. Tényleg az összes szomszéd kapott, meg Ági 2x is. Ennyi jutott.
Baráti beszélgetések Peace-smiley
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Júl. 20, 2017 8:35 pm

A sétáról is meg is jöttünk. Nem mentünk nagyon messzire, Foltos tempóval. Volt ahol még most is sütött a nap. Nagyon meleg volt, 2x is ivott.
Megint fölborult a tervem. Most hívtak este 7 előtt, hogy holnap de, hozzák a mosógépet. Reggel 7-től mikulásig...Sad Aztán annyit mégis sikerült belőlük kiszedni, hogy állítólag 6-kor indulnak Pestről és a második cím vagyok, ahol megállnak. Holnap akartam menni 9-re Foltival a bűzmirigyét kinyomatni. Persze, rendelnek délután is, de olyan messze, ilyen melegben 10 előtt, meg este 5 felé nem akarok elindulni vele. Így most korán elmegyek vele sétálni és várom a mosógépet, majd szombaton megyek vele, de szombaton nagyon sokan szoktak lenni. Aki nem ér rá a meló miatt hét közben, azok akkor mennek..
Kiszusszantam magam a séta után. Most elköszönök, jó pihenést és jó éjt kívánok nektek!
Baráti beszélgetések 39109_15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Júl. 20, 2017 8:46 pm

Baráti beszélgetések Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 10:07 pm

Judit írta: A sétáról is meg is jöttünk. Nem mentünk nagyon messzire, Foltos tempóval. Volt ahol még most is sütött a nap. Nagyon meleg volt, 2x is ivott.
Megint fölborult a tervem. Most hívtak este 7 előtt, hogy holnap de, hozzák a mosógépet. Reggel 7-től mikulásig...Sad Aztán annyit mégis sikerült belőlük kiszedni, hogy állítólag 6-kor indulnak Pestről és a második cím vagyok, ahol megállnak. Holnap akartam menni 9-re Foltival a bűzmirigyét kinyomatni. Persze, rendelnek délután is, de olyan messze, ilyen melegben 10 előtt, meg este 5 felé nem akarok elindulni vele. Így most korán elmegyek vele sétálni és várom a mosógépet, majd szombaton megyek vele, de szombaton nagyon sokan szoktak lenni. Aki nem ér rá a meló miatt hét közben, azok akkor mennek..
Kiszusszantam magam a séta után. Most elköszönök, jó pihenést és jó éjt kívánok nektek!
Baráti beszélgetések 39109_15
Baráti beszélgetések 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 10:08 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések Jy_yjt10
Baráti beszélgetések 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Júl. 20, 2017 10:08 pm

Baráti beszélgetések 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.