Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

25 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 6:40 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 25 Goodmo24
Szia Böbike, jó reggelt és szép vasárnapot neked Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 07, 2018 6:47 am

Judit írta:Szervusztok! Nekem tényleg úgy látszik, hogy mikor fekszek, akkor is 5 után csörög a belső órám és nem tudok tovább aludni Sad Éjfél után kerültem ágyba Sad Nagyon sokáig tartott, nagyon vontatott volt, no és persze utána mindenkit házhoz szállított Ági - ő vezetett. Henrik "édes anyját" nem láttuk. Persze akkora tömegbe akár ott is lehetettet volna, de mivel karszalaggal lehetett bemenni, ami a kapusoknál volt letéve - nem kérte senki, egyik szünetben Maraiann megkérdezte ott maradt. 4-től lehetett bemenni, mi negyed 5 felé értünk oda, de addigra már ott a környéken se lehetetett parkolni, messze kellett a kocsit hagyni. Mire onnan beértünk a jó helyek már mind foglaltak voltak. A "színpaddal" szemben. Valahol oldalt tudtunk leülni, onnan láttunk is meg nem is. Messze volt. Nagyon sok volt az 5 osztály együtt Sad Mint minden sportcsarnokbban, fa léc ülések voltak.Rohadtul kemény volt, bár a kabátomon ültem, de mégis. Alig tudok ülni a fenekemen:( Maga az esemény is rettenetes hangos volt, a mozik elbújhatnak mögötte hangerőben. Minden történés tök sötétben kezdődött, végződött, csak épp ott volt fény, ahol történt valami. Ezért aztán nem tudom, hogy  képek és a videók milyenek lesznek, látható-e majd valami? Henrik nagyon csinos volt, meg izgult nagyon. Az össznyitó tánccal kezdődött, aztán a szalag kitűzés, de hülye módon - minden osztályból egy gyerek, de nem névsor szerint - nem lehetett tudni, hogy Henriket épp mikor hívják.Utána az igazgatói beszéd, majd minden osztálytól egy gyerek beszédet mondott, majd egy kis filmet csináltak a 4 évről. Utána minden osztály a saját táncát - mutatta be - azok nem hagyományos, hanem inkább olyan "életkép" táncok voltak. A felénél szünet volt, majd folytatás. Amikor az osztályok elfogytak a tanárok táncoltak egy "meglepit" a gyerekeknek. Aztán jött a záró össztánc Henrik abban is táncolt. A nyitó és záró tánc ua. volt. Nem tudtam eldönteni, hogy próbáljak-e videózni, vagy befogjam mindkét fülem, mert fájt a hangosság. Ez után lehetett néhány képet együtt csinálni, de ott is fejetlenség volt - mármint amit az ottani fényképész csinált, meg amit Mariann is. Még ezen se tudtak megegyezni, hogy hová és épp ki legyen rajta. Sziminek ott volt a nagymamája is. Én nem tudtam vele megismerkedni, mert tőlem messze ült. A magas lépcsőkön alig tudtam le, ill. följönni. Egyszer muszáj volt menni WC-re, időben indultam, 100-as sorok álltak ott sorban. Nem tudom, hogy ez máshol hogy van? Én nem voltam még, de csak az időhúzás és a káosz volt:( Meghívták vendégnek Bereczki Zoltánt is. Ott jópofizott, de az is unalmas volt, hogy elmondta : történelemből megvágták valamelyik évben. Az is hozzá jött, hogy most ünnepelték az iskola 30. évfordulóját.... Szóval:( 11 ó után indultunk a messzi kocsihoz és széthordani a népet. Mariann hugát - Tubit - máshová, Mariannt az anyjával Keresztúrra, és onnan haza. Folti rendes volt, csak a kanapé párnákat rendezte át. Csináltam róla képet, ott fekhetett Smile De annyira örült, hogy leborított a padlóra és ott bújt hozzám, minden oldalról, ugye éhes is volt. Azzal le tudtam szerelni. Én is,de csak egy szelet trappistát rágtam el egy bögre kakaóval és kész. Ágyaztam, még nézegettem a telefonon a képeket, nem derült ki úgy, hogy mi jó vagy rossz? A fények miatt. Mára én semmit nem terveztem, ez okos dolog volt. Elég lesz kipihenni az estét. Remélem a ballagás csak jobban szervezett lesz.
A reggeli "kötelező" körökön kívül áthozom a képeket, videókat a gépre. és meglátom, hogy mit tudok belőle,menteni, fölrakni. A videókat azt hiszem, hogy csak emilben tudom majd elküldeni, ha látni is rajtuk  valamit? Ígérte Ági és Mariann is, hogy átküldik az övéiket, megköszönte, no, de az mikor lesz?? Sad Szóval tengés lengés, fotók lesz ma:) Kajám van! Smile

Szóval minden úgy zajlott, ahogy máshol és máskor is szokott. Sajnálom Henriket, hogy az édesanyja nem ment el.  Crying or Very sad  Ezek szerint várta. Nagyon hiányzott az iskola születésnapja, nem volt elég zsúfolt a program?! No  Remélem nem károsodott a hallásod és egy kicsit Henrik miatt jó volt, hogy elmentél!  I love you  Várom a képeket, jó lesz megnézegetni. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 7:02 am


Szóval minden úgy zajlott, ahogy máshol és máskor is szokott. Sajnálom Henriket, hogy az édesanyja nem ment el.  Crying or Very sad  Ezek szerint várta. Nagyon hiányzott az iskola születésnapja, nem volt elég zsúfolt a program?! No  Remélem nem károsodott a hallásod és egy kicsit Henrik miatt jó volt, hogy elmentél!  I love you  Várom a képeket, jó lesz megnézegetni. Smile[/quote]
Igen, úgy?????? Máshol is ilyen? Sad Jaj... Nem tudom, hogy Henrik belül mit érezhetett? Szimit kérdeztem, ő azt mondta, hogy "imádkozik" Henrik, hogy nehogy ott legyen. Nagyon sokan el is mentek a hangosítás miatt Sad Persze, hogy jó volt, az a néhány perc azért megérte, hisz nem lesz ilyen másik. Itt elég sokan vittek virágot és ajándékot is. Én egy intimebb pillanatban adtam Henriknek egy 5 ezrest, hogy este érezzék jól magukat Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 07, 2018 7:16 am

Judit írta:
Szóval minden úgy zajlott, ahogy máshol és máskor is szokott. Sajnálom Henriket, hogy az édesanyja nem ment el.  Crying or Very sad  Ezek szerint várta. Nagyon hiányzott az iskola születésnapja, nem volt elég zsúfolt a program?! No  Remélem nem károsodott a hallásod és egy kicsit Henrik miatt jó volt, hogy elmentél!  I love you  Várom a képeket, jó lesz megnézegetni. Smile
Igen, úgy?????? Máshol is ilyen? Sad Jaj... Nem tudom, hogy Henrik belül mit érezhetett? Szimit kérdeztem, ő azt mondta, hogy "imádkozik" Henrik, hogy nehogy ott legyen. Nagyon sokan el is mentek a hangosítás miatt Sad Persze, hogy jó volt, az a néhány perc azért megérte, hisz nem lesz ilyen másik. Itt elég sokan vittek virágot és ajándékot is. Én egy intimebb pillanatban adtam Henriknek egy 5 ezrest, hogy este érezzék jól magukat Smile [/quote]
Gondolom, hogy kettős érzése lehet az anyjával kapcsolatban. Kell is, meg nem is. Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 8:17 am


Gondolom, hogy kettős érzése lehet az anyjával kapcsolatban.  Kell is, meg nem is. Sad [/quote]
Persze.. :'(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 8:33 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt, szép vasárnapot!
Ideértem.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642
Éjjel rejtvény, reggel alvás. Ez van.Baráti beszélgetések - Page 25 1f641 Baráti beszélgetések - Page 25 1f603
Most Bellussal dumcsiztam kicsit. Tanul, mert holnap ZH.
Hozok egy szépséget:
Baráti beszélgetések - Page 25 10_6510
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 8:57 am

Judit írta:Szervusztok! Nekem tényleg úgy látszik, hogy mikor fekszek, akkor is 5 után csörög a belső órám és nem tudok tovább aludni Sad Éjfél után kerültem ágyba Sad Nagyon sokáig tartott, nagyon vontatott volt, no és persze utána mindenkit házhoz szállított Ági - ő vezetett. Henrik "édes anyját" nem láttuk. Persze akkora tömegbe akár ott is lehetettet volna, de mivel karszalaggal lehetett bemenni, ami a kapusoknál volt letéve - nem kérte senki, egyik szünetben Maraiann megkérdezte ott maradt. 4-től lehetett bemenni, mi negyed 5 felé értünk oda, de addigra már ott a környéken se lehetetett parkolni, messze kellett a kocsit hagyni. Mire onnan beértünk a jó helyek már mind foglaltak voltak. A "színpaddal" szemben. Valahol oldalt tudtunk leülni, onnan láttunk is meg nem is. Messze volt. Nagyon sok volt az 5 osztály együtt Sad Mint minden sportcsarnokbban, fa léc ülések voltak.Rohadtul kemény volt, bár a kabátomon ültem, de mégis. Alig tudok ülni a fenekemen:( Maga az esemény is rettenetes hangos volt, a mozik elbújhatnak mögötte hangerőben. Minden történés tök sötétben kezdődött, végződött, csak épp ott volt fény, ahol történt valami. Ezért aztán nem tudom, hogy  képek és a videók milyenek lesznek, látható-e majd valami? Henrik nagyon csinos volt, meg izgult nagyon. Az össznyitó tánccal kezdődött, aztán a szalag kitűzés, de hülye módon - minden osztályból egy gyerek, de nem névsor szerint - nem lehetett tudni, hogy Henriket épp mikor hívják.Utána az igazgatói beszéd, majd minden osztálytól egy gyerek beszédet mondott, majd egy kis filmet csináltak a 4 évről. Utána minden osztály a saját táncát - mutatta be - azok nem hagyományos, hanem inkább olyan "életkép" táncok voltak. A felénél szünet volt, majd folytatás. Amikor az osztályok elfogytak a tanárok táncoltak egy "meglepit" a gyerekeknek. Aztán jött a záró össztánc Henrik abban is táncolt. A nyitó és záró tánc ua. volt. Nem tudtam eldönteni, hogy próbáljak-e videózni, vagy befogjam mindkét fülem, mert fájt a hangosság. Ez után lehetett néhány képet együtt csinálni, de ott is fejetlenség volt - mármint amit az ottani fényképész csinált, meg amit Mariann is. Még ezen se tudtak megegyezni, hogy hová és épp ki legyen rajta. Sziminek ott volt a nagymamája is. Én nem tudtam vele megismerkedni, mert tőlem messze ült. A magas lépcsőkön alig tudtam le, ill. följönni. Egyszer muszáj volt menni WC-re, időben indultam, 100-as sorok álltak ott sorban. Nem tudom, hogy ez máshol hogy van? Én nem voltam még, de csak az időhúzás és a káosz volt:( Meghívták vendégnek Bereczki Zoltánt is. Ott jópofizott, de az is unalmas volt, hogy elmondta : történelemből megvágták valamelyik évben. Az is hozzá jött, hogy most ünnepelték az iskola 30. évfordulóját.... Szóval:( 11 ó után indultunk a messzi kocsihoz és széthordani a népet. Mariann hugát - Tubit - máshová, Mariannt az anyjával Keresztúrra, és onnan haza. Folti rendes volt, csak a kanapé párnákat rendezte át. Csináltam róla képet, ott fekhetett Smile De annyira örült, hogy leborított a padlóra és ott bújt hozzám, minden oldalról, ugye éhes is volt. Azzal le tudtam szerelni. Én is,de csak egy szelet trappistát rágtam el egy bögre kakaóval és kész. Ágyaztam, még nézegettem a telefonon a képeket, nem derült ki úgy, hogy mi jó vagy rossz? A fények miatt. Mára én semmit nem terveztem, ez okos dolog volt. Elég lesz kipihenni az estét. Remélem a ballagás csak jobban szervezett lesz.
A reggeli "kötelező" körökön kívül áthozom a képeket, videókat a gépre. és meglátom, hogy mit tudok belőle,menteni, fölrakni. A videókat azt hiszem, hogy csak emilben tudom majd elküldeni, ha látni is rajtuk  valamit? Ígérte Ági és Mariann is, hogy átküldik az övéiket, megköszönte, no, de az mikor lesz?? Sad Szóval tengés lengés, fotók lesz ma:) Kajám van! Smile
Jól elolvastalak. Köszönöm a beszámolót Juditom.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile Remélem már jobb a fejed!
Ugyanez volt itt is a szalagvolt avatókon. Nagyobb a cécó, mint a ballagáson. De a bezártság miatt is így érezhettem, mert az az udvaron volt.
Foltosod jól bírta. Különben is "rendes" kutty.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Ez az esti és hosszú üldögélés már nem nekünk való. Itthon akkor dőlünk el, amikor akarunk és akkor körözünk amikor akarunk. A WC dettó volt még BP-en is Bellus diplomaosztóján. Volt ami le volt zárva.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Akkor jól körbehurcolásztak.Sad Jaaj!
Várom a képeket. Szép emlék lesz. A fiataloknak főleg, ha ennyire együtt lehettek, szerepelhettek.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 9:02 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Szóval minden úgy zajlott, ahogy máshol és máskor is szokott. Sajnálom Henriket, hogy az édesanyja nem ment el.  Crying or Very sad  Ezek szerint várta. Nagyon hiányzott az iskola születésnapja, nem volt elég zsúfolt a program?! No  Remélem nem károsodott a hallásod és egy kicsit Henrik miatt jó volt, hogy elmentél!  I love you  Várom a képeket, jó lesz megnézegetni. Smile
Igen, úgy?????? Máshol is ilyen? Sad Jaj... Nem tudom, hogy Henrik belül mit érezhetett? Szimit kérdeztem, ő azt mondta, hogy "imádkozik" Henrik, hogy nehogy ott legyen. Nagyon sokan el is mentek a hangosítás miatt Sad Persze, hogy jó volt, az a néhány perc azért megérte, hisz nem lesz ilyen másik. Itt elég sokan vittek virágot és ajándékot is. Én egy intimebb pillanatban adtam Henriknek egy 5 ezrest, hogy este érezzék jól magukat Smile
Gondolom, hogy kettős érzése lehet az anyjával kapcsolatban.  Kell is, meg nem is. Sad [/quote]

Ezt a hangos zenét nem értem. Itt is így volt, mert ugye a tornateremben volt a színpad felállítva és össze-vissza hangosítás volt.
A fiatalok biztosan jobban bírják, megint csak erre lyukadok ki, mi meg nem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 9:03 am

Judit írta:
Gondolom, hogy kettős érzése lehet az anyjával kapcsolatban.  Kell is, meg nem is. Sad
Persze.. :'( [/quote]

Bellus is ugyan így járt.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 9:32 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt, szép vasárnapot!
Ideértem.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642
Éjjel rejtvény, reggel alvás. Ez van.Baráti beszélgetések - Page 25 1f641 Baráti beszélgetések - Page 25 1f603
Most Bellussal dumcsiztam kicsit. Tanul, mert holnap ZH.
Hozok egy szépséget:
Baráti beszélgetések - Page 25 10_6510
Szia! Jó reggelt, szép napot a pocsék alvás után Smile Azért arra irigy vagyok, hogy legalább reggel tudsz aludni. Én ha egész éjjel fönt vagyok, reggel akkor se tudok Sad Még sokszor délután se!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 9:36 am

Jól elolvastalak. Köszönöm a beszámolót Juditom.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile Remélem már jobb a fejed!
Ugyanez volt itt is a szalagvolt avatókon. Nagyobb a cécó, mint a ballagáson. De a bezártság miatt is így érezhettem, mert az az udvaron volt.
Foltosod jól bírta. Különben is "rendes" kutty.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Ez az esti és hosszú üldögélés már nem nekünk való. Itthon akkor dőlünk el, amikor akarunk és akkor körözünk amikor akarunk. A WC dettó volt még BP-en is Bellus diplomaosztóján. Volt ami le volt zárva.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Akkor jól körbehurcolásztak.Sad Jaaj!
Várom a képeket. Szép emlék lesz. A fiataloknak főleg, ha ennyire együtt lehettek, szerepelhettek.[/quote]

Ez meg nem túl nagy belső terű sport csarnokban. Esti üldögélés? kb. fél 5-től 11-ig!!!!!! 6,5 óra!!!!!!!!!! Egyszer lehetett fölállni, WC-re menni, de okos voltam, mert Valahogy ráéreztem, hogy jön a szünet, én még az elsők között jutottam be, de 3-as nagyon hosszú sorok álltak ott később.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 9:37 am

Ezt a hangos zenét nem értem. Itt is így volt, mert ugye a tornateremben volt a színpad felállítva és össze-vissza hangosítás volt.
A fiatalok biztosan jobban bírják, megint csak erre lyukadok ki, mi meg nem.Smile[/quote]

Itt nagyon sokan el is mentek a nagyon hangos zene miatt Sad Még a fiataloknak is hangos volt :Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 07, 2018 12:06 pm

Baráti beszélgetések - Page 25 2699510-20171120-VHVqDb
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 07, 2018 12:08 pm

Judit írta:Szervusztok! Nekem tényleg úgy látszik, hogy mikor fekszek, akkor is 5 után csörög a belső órám és nem tudok tovább aludni Sad Éjfél után kerültem ágyba Sad Nagyon sokáig tartott, nagyon vontatott volt, no és persze utána mindenkit házhoz szállított Ági - ő vezetett. Henrik "édes anyját" nem láttuk. Persze akkora tömegbe akár ott is lehetettet volna, de mivel karszalaggal lehetett bemenni, ami a kapusoknál volt letéve - nem kérte senki, egyik szünetben Maraiann megkérdezte ott maradt. 4-től lehetett bemenni, mi negyed 5 felé értünk oda, de addigra már ott a környéken se lehetetett parkolni, messze kellett a kocsit hagyni. Mire onnan beértünk a jó helyek már mind foglaltak voltak. A "színpaddal" szemben. Valahol oldalt tudtunk leülni, onnan láttunk is meg nem is. Messze volt. Nagyon sok volt az 5 osztály együtt Sad Mint minden sportcsarnokbban, fa léc ülések voltak.Rohadtul kemény volt, bár a kabátomon ültem, de mégis. Alig tudok ülni a fenekemen:( Maga az esemény is rettenetes hangos volt, a mozik elbújhatnak mögötte hangerőben. Minden történés tök sötétben kezdődött, végződött, csak épp ott volt fény, ahol történt valami. Ezért aztán nem tudom, hogy  képek és a videók milyenek lesznek, látható-e majd valami? Henrik nagyon csinos volt, meg izgult nagyon. Az össznyitó tánccal kezdődött, aztán a szalag kitűzés, de hülye módon - minden osztályból egy gyerek, de nem névsor szerint - nem lehetett tudni, hogy Henriket épp mikor hívják.Utána az igazgatói beszéd, majd minden osztálytól egy gyerek beszédet mondott, majd egy kis filmet csináltak a 4 évről. Utána minden osztály a saját táncát - mutatta be - azok nem hagyományos, hanem inkább olyan "életkép" táncok voltak. A felénél szünet volt, majd folytatás. Amikor az osztályok elfogytak a tanárok táncoltak egy "meglepit" a gyerekeknek. Aztán jött a záró össztánc Henrik abban is táncolt. A nyitó és záró tánc ua. volt. Nem tudtam eldönteni, hogy próbáljak-e videózni, vagy befogjam mindkét fülem, mert fájt a hangosság. Ez után lehetett néhány képet együtt csinálni, de ott is fejetlenség volt - mármint amit az ottani fényképész csinált, meg amit Mariann is. Még ezen se tudtak megegyezni, hogy hová és épp ki legyen rajta. Sziminek ott volt a nagymamája is. Én nem tudtam vele megismerkedni, mert tőlem messze ült. A magas lépcsőkön alig tudtam le, ill. följönni. Egyszer muszáj volt menni WC-re, időben indultam, 100-as sorok álltak ott sorban. Nem tudom, hogy ez máshol hogy van? Én nem voltam még, de csak az időhúzás és a káosz volt:( Meghívták vendégnek Bereczki Zoltánt is. Ott jópofizott, de az is unalmas volt, hogy elmondta : történelemből megvágták valamelyik évben. Az is hozzá jött, hogy most ünnepelték az iskola 30. évfordulóját.... Szóval:( 11 ó után indultunk a messzi kocsihoz és széthordani a népet. Mariann hugát - Tubit - máshová, Mariannt az anyjával Keresztúrra, és onnan haza. Folti rendes volt, csak a kanapé párnákat rendezte át. Csináltam róla képet, ott fekhetett Smile De annyira örült, hogy leborított a padlóra és ott bújt hozzám, minden oldalról, ugye éhes is volt. Azzal le tudtam szerelni. Én is,de csak egy szelet trappistát rágtam el egy bögre kakaóval és kész. Ágyaztam, még nézegettem a telefonon a képeket, nem derült ki úgy, hogy mi jó vagy rossz? A fények miatt. Mára én semmit nem terveztem, ez okos dolog volt. Elég lesz kipihenni az estét. Remélem a ballagás csak jobban szervezett lesz.
A reggeli "kötelező" körökön kívül áthozom a képeket, videókat a gépre. és meglátom, hogy mit tudok belőle,menteni, fölrakni. A videókat azt hiszem, hogy csak emilben tudom majd elküldeni, ha látni is rajtuk  valamit? Ígérte Ági és Mariann is, hogy átküldik az övéiket, megköszönte, no, de az mikor lesz?? Sad Szóval tengés lengés, fotók lesz ma:) Kajám van! Smile

Jó kimerítő napod volt! Túl vagy rajta most már pihend ki a fáradtságot!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 6:31 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 25 2699510-20171120-VHVqDb
Köszönöm Ferikém! Már csak szép estét nektek:)
Most keveredtem ide a fényképek és videók mentése miatt .
Remélem éjjel pihenni, aludni is fogok tudni, mert délután se feküdtem le Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 7:11 pm

Judit írta:Jól elolvastalak. Köszönöm a beszámolót Juditom.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile Remélem már jobb a fejed!
Ugyanez volt itt is a szalagvolt avatókon. Nagyobb a cécó, mint a ballagáson. De a bezártság miatt is így érezhettem, mert az az udvaron volt.
Foltosod jól bírta. Különben is "rendes" kutty.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Ez az esti és hosszú üldögélés már nem nekünk való. Itthon akkor dőlünk el, amikor akarunk és akkor körözünk amikor akarunk. A WC dettó volt még BP-en is Bellus diplomaosztóján. Volt ami le volt zárva.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642Smile
Akkor jól körbehurcolásztak.Sad Jaaj!
Várom a képeket. Szép emlék lesz. A fiataloknak főleg, ha ennyire együtt lehettek, szerepelhettek.

Ez meg nem túl nagy belső terű sport csarnokban. Esti üldögélés? kb. fél 5-től 11-ig!!!!!! 6,5 óra!!!!!!!!!! Egyszer lehetett fölállni, WC-re menni, de okos voltam, mert Valahogy ráéreztem, hogy jön a szünet, én még az elsők között jutottam be, de 3-as nagyon hosszú sorok álltak ott később.[/quote]

Nem igaz,hogy ez külföldön is így van rendezvényeken.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 7:12 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt, szép vasárnapot!
Ideértem.Baráti beszélgetések - Page 25 1f642
Éjjel rejtvény, reggel alvás. Ez van.Baráti beszélgetések - Page 25 1f641 Baráti beszélgetések - Page 25 1f603
Most Bellussal dumcsiztam kicsit. Tanul, mert holnap ZH.
Hozok egy szépséget:
Baráti beszélgetések - Page 25 10_6510
Szia! Jó reggelt, szép napot a pocsék alvás után Smile Azért arra irigy vagyok, hogy legalább reggel tudsz aludni. Én ha egész éjjel fönt vagyok, reggel akkor se tudok Sad Még sokszor délután se!
Már reggelre nagyon elfáradok ám. Kidőlök.Smile Tudnék még aludni, de akkor meg este nem fogok megint. Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 7:13 pm

Judit írta:Ezt a hangos zenét nem értem. Itt is így volt, mert ugye a tornateremben volt a színpad felállítva és össze-vissza hangosítás volt.
A fiatalok biztosan jobban bírják, megint csak erre lyukadok ki, mi meg nem.Smile

Itt nagyon sokan el is mentek a nagyon hangos zene miatt Sad Még a fiataloknak is hangos volt :Sad [/quote]


Utoljára én a lagzikban szenvedtem a hangos zene miatt. Be is rekedtünk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Jan. 07, 2018 7:14 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 25 2699510-20171120-VHVqDb
Szép estét is Ferikém!
Már kiéltem magam itt. Most megyek a moziba.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 7:56 pm

Jééé! Nagyon meglepõdtem! Nem tudom, hogy mi történt, miért és hogyan? Mióta ez a telefonom van, azóta nem.tudtam ide vele írni, csak olvasni. Most meg egybõl fölkínálta.... no hát?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 8:02 pm

Mondjuk azt nem tudom, hogy hogyan kell válaszolni?
Marcsinak írom, hogy külföldön rájuk borítanâk a kócerâjt.
Engem egyszer Zoliék elvittek moziba....
Jajjj....Még azt se tudom, hogy mirõl szólt, vagy milyen film volt?Csak azzal foglalkoztam, hogy a fülemet minél jobban be tudjam fogni Sad Majdnem kijöttem, de égett a pofámon a bõr...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 8:08 pm

El is köszönök egyúztal, mert izgi a film Smile
Nem tudok innen képet betenni Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 07, 2018 8:13 pm

Csak jöttem a nagy géphez egy képért Smile Jó éjt nektek Smile

Baráti beszélgetések - Page 25 Jyyjt15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 07, 2018 8:18 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 25 2699510-20171120-VHVqDb
Köszönöm Ferikém! Már csak szép estét nektek:)
Most keveredtem ide a fényképek és videók mentése miatt .
Remélem éjjel pihenni, aludni is fogok tudni, mert délután se feküdtem le Smile
Szívesen Juditka!
Láttam mindet a facen! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 07, 2018 8:20 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 25 2699510-20171120-VHVqDb
Szép estét is Ferikém!
Már kiéltem magam itt. Most megyek a moziba.Smile

Köszönöm Marcsika!
Jó szórakozást! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 25 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

25 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.