Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 6:30 am

Szervusztok Kedveskék!
Hajnali jó reggelt!
Nem tudtam aludni.Húúú, de mérges vagyok. A fűtésre gondolok.Baráti beszélgetések - Page 12 1f641Sad
Már mosok, mert kertelni akarok.Baráti beszélgetések - Page 12 1f642

Baráti beszélgetések - Page 12 2017_033
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Szept. 27, 2017 6:34 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 12 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 6:36 am

Judit írta:Szervusztok! Jó reggelt és jó napot mindenkinek!
Az enyém elég pocsékul indul. 2-ig jól aludtam, akkor fejfájásra ébredtem, vettem be gyógyszert, de el nem múlt tőle rendesen. Most is fájdogál:( De már most érezném, hogy vasárnap esni fog? Nem tudom. Tegnap nézegettem a neten Zolinak nadrágot, Ági lemérte, hogy 100 cm-nek kell  derekának lenni. Ha ma vennék, ingyen hoznák 7 ezer fölött. Majd a hentes kirándulás előtt elmegyek és megnézem, hogy itt mit adnak abban az egy boltban. Még után ráérek kiválasztani. Most nézegettem őket, ma jött a hírlevél. A vásárlás után úgy döntöttem, hogy paprikás krumplit főzök. A hentesnél lehet kapni normális kolbászt. Holnap jó lesz az Henriknek vacsorára. Lehet, hogy holnap majd főzök valamit, amit péntekre el tud magával vinni, meg egy kis rágcsit neki a kirándulásra.Meglátom. Szombaton Zolinak kell segítenem a levágott nagy ágakat összedarabolni 70 cm-esre, hogy a zöldesek elvigyék neki. Össze is kell majd kötözni. Azt is meglátjuk . Ma remélem Ági csak sorra kerül. Ha fekszik épp, hogy érzi, hogy van hasa, de ha mozog, akkor erős fájdalmai vannak. Zoli csütörtökön MR-re megy. Én meg akkor reggel laborba vérvételre.Szóval így néz ki a helyzet. Mariannéktól egy sor se jött, hogy megérkezett Máltára. A gyereknek biztos szólt. Hát ez van. Még annyit, hogy könnyű volt most meggyújtani a kályhát, kipróbáltam mindhárom fokozaton jól működik - most még... Remélem később is. Gyorsan ad meleget alapfokon is. Még oda a messzi bolthoz is el kéne ma menni a másik palackkal, azt is kicserélni, hogy ha ez kifogy, ne azonnal kelljen menni, legyen itthon teli palack. A molnár kocsin is el tudom húzni. Mondjuk azért nem olyan könnyű, de ez van....
Jó reggelt Juditom!
Mára is van program, nem is kevés. Én is szeretem,ha van tele + palack. Mi már csak ilyenek maradunk.Smile
Henrik majd örül a gondoskodásnak, biztosan.
A kályha meg csak legyen jó, volt a másikkal gond éppen elég mostanában.
Csak menj azért a palackért. Majd, ha már nem tudsz, csak segít Zoli. Amíg nem muszáj... nem szorulsz segítségre. Túdom.Smile
Legyen minden a terveid szerint ma is.Smile
 Túdom, hogy nem szeretsz vásárolni, de nincs sok választás, vagy pénzt adsz.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Szept. 27, 2017 6:43 am

Nagyon jól aludtam. 1/2 5-kor ébredtem, sötét volt még. Inkább visszaaludtam 1/2 7-ig. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Szept. 27, 2017 6:49 am

Judit írta:Szervusztok! Jó reggelt és jó napot mindenkinek!
Az enyém elég pocsékul indul. 2-ig jól aludtam, akkor fejfájásra ébredtem, vettem be gyógyszert, de el nem múlt tőle rendesen. Most is fájdogál:( De már most érezném, hogy vasárnap esni fog? Nem tudom. Tegnap nézegettem a neten Zolinak nadrágot, Ági lemérte, hogy 100 cm-nek kell  derekának lenni. Ha ma vennék, ingyen hoznák 7 ezer fölött. Majd a hentes kirándulás előtt elmegyek és megnézem, hogy itt mit adnak abban az egy boltban. Még után ráérek kiválasztani. Most nézegettem őket, ma jött a hírlevél. A vásárlás után úgy döntöttem, hogy paprikás krumplit főzök. A hentesnél lehet kapni normális kolbászt. Holnap jó lesz az Henriknek vacsorára. Lehet, hogy holnap majd főzök valamit, amit péntekre el tud magával vinni, meg egy kis rágcsit neki a kirándulásra.Meglátom. Szombaton Zolinak kell segítenem a levágott nagy ágakat összedarabolni 70 cm-esre, hogy a zöldesek elvigyék neki. Össze is kell majd kötözni. Azt is meglátjuk . Ma remélem Ági csak sorra kerül. Ha fekszik épp, hogy érzi, hogy van hasa, de ha mozog, akkor erős fájdalmai vannak. Zoli csütörtökön MR-re megy. Én meg akkor reggel laborba vérvételre.Szóval így néz ki a helyzet. Mariannéktól egy sor se jött, hogy megérkezett Máltára. A gyereknek biztos szólt. Hát ez van. Még annyit, hogy könnyű volt most meggyújtani a kályhát, kipróbáltam mindhárom fokozaton jól működik - most még... Remélem később is. Gyorsan ad meleget alapfokon is. Még oda a messzi bolthoz is el kéne ma menni a másik palackkal, azt is kicserélni, hogy ha ez kifogy, ne azonnal kelljen menni, legyen itthon teli palack. A molnár kocsin is el tudom húzni. Mondjuk azért nem olyan könnyű, de ez van....

Örülök, hogy jó a kis kályha, valami kis öröm a sok egészségügyi probléma mellett! Smile I love you
Zoliéknak megint nagyon összejött! Crying or Very sad
Nincs a gázosnak házhoz szállítási szolgáltatása? Sok lenne a mászkálás, ha még azért is te mennél!
Remélem minden probléma nélkül túl leszel ezen a Maszatos programon! Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Szept. 27, 2017 6:52 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék!
Hajnali jó reggelt!
Nem tudtam aludni.Húúú, de mérges vagyok. A fűtésre gondolok.Baráti beszélgetések - Page 12 1f641Sad
Már mosok, mert kertelni akarok.Baráti beszélgetések - Page 12 1f642

Baráti beszélgetések - Page 12 2017_033

Te szegény! Olyan jó, hogy nekem van ez a mindig  jólalszom áldásom! Smile
Emese mondta, hogy amikor a lagziból ideértek hozzánk szombat éjjel, úgy aludtam, mint egy jól lakott kisbaba. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 7:39 am

Így együtt válaszolok már nektek, mert Folti mocorog. Igen, most megint kicsit föltorlódott minden. De szállítanak házhoz a benzinkúttól 1500 FT_ért, de spórolni kell. Zolinak meg akarok segíteni, hisz fáj a lába, Ági ? Ki tudja mi lesz vele, hétvégén az adózós nőhöz akart menni. Maszaton gondolkodom, hogy reggel csak itt leengedem, de nem viszem el, csak délután magammal. Nekem már sokk a két kutya együtt vitele. Mindkettőre kell figyelni, meg a biciklisekre is. Még azt se tudom, hogy Henrik hoz-e kaját neki. Ha nem akkor vehetem neki a drága konzerveket.
Tényleg jó  akályha, most is jól esik azért a meleg Smile
Most elköszönök, mert ugye a távvásárlás..... Meg paprikás kruplit akarok csinálni az gyorsan meg van. Akkor maradnak két főzelék sült hússal, amit Henrik elvihetne....Meg még pénteken valamit akarok hozzá főzni szombatra, vasárnapra, hogy tudjak segíteni Zolinak, Henriknek is legyen kaja, meg még valami mást is tudjon vinni el.
Most Legyegy jó napotok, én meg ébredjek föl már végre Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 5:36 pm

Szép délutánt Nektek!
Előkerültem.Smile
A SPAR-ban jól bevásároltam.  Ha minden így marad, akkor jövő héten megyek csak a boltba.Smile Gyorsan kipakoltam és irány a kert.
Képzeljétek hol jártam.Smile
A kertbe kiértve Jóska eldöntötte, hogy még nem forrt ki rendesen az a pár l bora, ezért megyünk csavarogni.Smile
Elmentünk Bajótra az Öreg kő alá gombászni. Jót sétáltunk az erdőben. Igaz Jóska 2 bottal, de fel-le a hegyen. Nem találunk ehető gombát csak ÉN! egy fiatal őzlábgombát. De büszke voltam. Persze nem én vette le a tönkről, azt átadtam gazduramnak.Very Happy
Visszafelé megálltunk a gyárunk vadászházánál és jót beszélgettünk a vállalkozóval, aki felújította. Már csak a támfalat csinálta a fiával a hegy felőli oldalon. Beton idomokkal, lépcsősen kirakják. Nem oda illő, de majd befuttatják növényekkel.  Nagyon sok növényt ültettek etázsosan az épület elé is. Csak lestünk. Valamikor a padlástérben a vadászoknak voltak szobák. Azt felszámolták, belül van most a feljárás. Valamikor azt a külső lépcsőt Jóska  /is/ csinálta.Smile, az is eltűnt.
Új tető, új nyílászárók, új konyha. Sokat költhettek rá. De sokat buliztunk ott brigádokkal, nőnapokon, de évzáró ünnepélyek is voltak ott. Szép emlékek.Smile
Utána egyedül dióztam, mert Jóska már nem akart sokat talpalni...
Határszemlét azért du. tartottunk, mert eszegettünk homoktövist és borókát.Smile
Most körbenézek és irány a fotel.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 5:40 pm

Judit írta:Így együtt válaszolok már nektek, mert Folti mocorog. Igen, most megint kicsit föltorlódott minden. De szállítanak házhoz a benzinkúttól 1500 FT_ért, de spórolni kell. Zolinak meg akarok segíteni, hisz fáj a lába, Ági ? Ki tudja mi lesz vele, hétvégén az adózós nőhöz akart menni. Maszaton gondolkodom, hogy reggel csak itt leengedem, de nem viszem el, csak délután magammal. Nekem már sokk a két kutya együtt vitele. Mindkettőre kell figyelni, meg a biciklisekre is. Még azt se tudom, hogy Henrik hoz-e kaját neki. Ha nem akkor vehetem neki a drága konzerveket.
Tényleg jó  akályha, most is jól esik azért a meleg Smile
Most elköszönök, mert ugye a távvásárlás..... Meg paprikás kruplit akarok csinálni az gyorsan meg van. Akkor maradnak két főzelék sült hússal, amit Henrik elvihetne....Meg még pénteken valamit akarok hozzá főzni szombatra, vasárnapra, hogy tudjak segíteni Zolinak, Henriknek is legyen kaja, meg még valami mást is tudjon vinni el.
Most Legyegy jó napotok, én meg ébredjek föl már végre Very Happy
Köszi Judit!
Jó napom volt.Smile
Örülök, hogy jó a kályha. Ez nagyon fontos.Smile
Itt nem számolnak fel a palackra külön pénzt. Jár a kocsi. Ha lemegyek is 4300.-, ha felhozza is.
Maszat Neked egy külön gond.Sad Jaaaaaj!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 7:13 pm


Köszi Judit!
Jó napom volt.Smile
Örülök, hogy jó a kályha. Ez nagyon fontos.Smile
Itt nem számolnak fel a palackra külön pénzt. Jár a kocsi. Ha lemegyek is 4300.-, ha felhozza is.
Maszat Neked egy külön gond.Sad Jaaaaaj![/quote]
Megdöbbentem ma, fölemelték a palack gáz árát. 4750,- Ft volt!
Nem tudom, hogy a benzinkútnál mennyi. Ez egy nagybani ital kereskedés és még ezzel is foglalkoznak. Minden följebb megy:( De infláció meg nincs:( A francba:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 7:27 pm

Marcsi írta:Szép délutánt Nektek!
Előkerültem.Smile
A SPAR-ban jól bevásároltam.  Ha minden így marad, akkor jövő héten megyek csak a boltba.Smile Gyorsan kipakoltam és irány a kert.
Képzeljétek hol jártam.Smile
A kertbe kiértve Jóska eldöntötte, hogy még nem forrt ki rendesen az a pár l bora, ezért megyünk csavarogni.Smile
Elmentünk Bajótra az Öreg kő alá gombászni. Jót sétáltunk az erdőben. Igaz Jóska 2 bottal, de fel-le a hegyen. Nem találunk ehető gombát csak ÉN! egy fiatal őzlábgombát. De büszke voltam. Persze nem én vette le a tönkről, azt átadtam gazduramnak.Very Happy
Visszafelé megálltunk a gyárunk vadászházánál és jót beszélgettünk a vállalkozóval, aki felújította. Már csak a támfalat csinálta a fiával a hegy felőli oldalon. Beton idomokkal, lépcsősen kirakják. Nem oda illő, de majd befuttatják növényekkel.  Nagyon sok növényt ültettek etázsosan az épület elé is. Csak lestünk. Valamikor a padlástérben a vadászoknak voltak szobák. Azt felszámolták, belül van most a feljárás. Valamikor azt a külső lépcsőt Jóska  /is/ csinálta.Smile, az is eltűnt.
Új tető, új nyílászárók, új konyha. Sokat költhettek rá. De sokat buliztunk ott brigádokkal, nőnapokon, de évzáró ünnepélyek is voltak ott. Szép emlékek.Smile
Utána egyedül dióztam, mert Jóska már nem akart sokat talpalni...
Határszemlét azért du. tartottunk, mert eszegettünk homoktövist és borókát.Smile
Most körbenézek és irány a fotel.
De jó!!!!! Erdőben kirándulni!!!!!!!! Smile
Imádtam mindig. Mi is gombáztunk, Béla nagyon ismerte a gombákat. Az őzlábat én is:) Sütöttünk, vagyis csurdítottunk szalonnát és a fiatalokra rácsöpögtettük a zsírt, isteni finom volt!
Utolsó kirándulásunk Dobogókőn volt. Utána már sehová sem mentünk.
Baráti beszélgetések - Page 12 Monito10
Ez a képernyőmön van kitéve.....
Nagyon jól tettétek, ezt többször is megismételhetnétek.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 8:23 pm

Elköszönök lányok és Ferikém! Legyen szép az estétek, és nagyon jó az éjszakátok
Smile
Baráti beszélgetések - Page 12 5da43f10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 8:41 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szép délutánt Nektek!
Előkerültem.Smile
A SPAR-ban jól bevásároltam.  Ha minden így marad, akkor jövő héten megyek csak a boltba.Smile Gyorsan kipakoltam és irány a kert.
Képzeljétek hol jártam.Smile
A kertbe kiértve Jóska eldöntötte, hogy még nem forrt ki rendesen az a pár l bora, ezért megyünk csavarogni.Smile
Elmentünk Bajótra az Öreg kő alá gombászni. Jót sétáltunk az erdőben. Igaz Jóska 2 bottal, de fel-le a hegyen. Nem találunk ehető gombát csak ÉN! egy fiatal őzlábgombát. De büszke voltam. Persze nem én vette le a tönkről, azt átadtam gazduramnak.Very Happy
Visszafelé megálltunk a gyárunk vadászházánál és jót beszélgettünk a vállalkozóval, aki felújította. Már csak a támfalat csinálta a fiával a hegy felőli oldalon. Beton idomokkal, lépcsősen kirakják. Nem oda illő, de majd befuttatják növényekkel.  Nagyon sok növényt ültettek etázsosan az épület elé is. Csak lestünk. Valamikor a padlástérben a vadászoknak voltak szobák. Azt felszámolták, belül van most a feljárás. Valamikor azt a külső lépcsőt Jóska  /is/ csinálta.Smile, az is eltűnt.
Új tető, új nyílászárók, új konyha. Sokat költhettek rá. De sokat buliztunk ott brigádokkal, nőnapokon, de évzáró ünnepélyek is voltak ott. Szép emlékek.Smile
Utána egyedül dióztam, mert Jóska már nem akart sokat talpalni...
Határszemlét azért du. tartottunk, mert eszegettünk homoktövist és borókát.Smile
Most körbenézek és irány a fotel.
De jó!!!!! Erdőben kirándulni!!!!!!!! Smile
Imádtam mindig. Mi is gombáztunk, Béla nagyon ismerte a gombákat. Az őzlábat én is:) Sütöttünk, vagyis csurdítottunk szalonnát és a fiatalokra rácsöpögtettük a zsírt, isteni finom volt!
Utolsó kirándulásunk Dobogókőn volt. Utána már sehová sem mentünk.
Baráti beszélgetések - Page 12 Monito10
Ez a képernyőmön van kitéve.....
Nagyon jól tettétek, ezt többször is megismételhetnétek.
Szép emlék már csak. Sok mindennel így vagyunk Judit.

Az nagyon nem jó nekem, hogy ha kicsit is meleg van nem tudok seháse menni.Sad Az több hónap 1 évben.Sad
Pár nap múlva lehet, hogy még kinézünk a gomba miatt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 27, 2017 8:43 pm

Én is elköszönök mára.
Jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 12 Reggel14
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Szept. 27, 2017 9:44 pm

Judit írta:Elköszönök lányok és Ferikém! Jó tévézést még, utána pedig nagyon jó alvást kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 12 39109_18
Baráti beszélgetések - Page 12 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Szept. 27, 2017 9:45 pm

Judit írta:Elköszönök lányok és Ferikém! Legyen szép az estétek, és nagyon jó az éjszakátok
Smile
Baráti beszélgetések - Page 12 5da43f10
Baráti beszélgetések - Page 12 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Szept. 27, 2017 9:45 pm

Marcsi írta:Én is elköszönök mára.
Jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 12 Reggel14
Baráti beszélgetések - Page 12 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 12 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Szept. 27, 2017 9:46 pm

Baráti beszélgetések - Page 12 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Szept. 27, 2017 10:11 pm

Baráti beszélgetések - Page 12 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 5:43 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 12 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 5:48 am

Csendben fekszem az ágyban és játszom a tabletemen. Nem tudom hánykor lesz felkelés. Majd jövök, amikor lehet zajt csinálni. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 6:06 am

Böbe51 írta:Csendben fekszem az ágyban és játszom a tabletemen. Nem tudom hánykor lesz felkelés. Majd jövök, amikor lehet zajt csinálni. Smile
Jó reggelt Böbikém! Legyen gyógyulós szép napotok, gyógypuszi Emikének!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 6:10 am

Jó reggelt, szép napot nektek!
Baráti beszélgetések - Page 12 Yisyty12 Baráti beszélgetések - Page 12 Akyyvy11 Baráti beszélgetések - Page 12 Csytyr14 Baráti beszélgetések - Page 12 Csyt_l10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 6:11 am

Baráti beszélgetések - Page 12 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszi Ferikém! Éjfél után megint fönt voltam, kínlódva ugyan, de vissza aludtam, most meg majdnem elaludtam!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 6:15 am

Sziasztok! JÓ reggelt!
Éjfél után fölébredtem, sokára, de sikerült visszaaludni, most meg 6 előtt ébredtem.
7-re megyek a HO-hoz vérvételre. Szerencse, hogy Folti kiszaladt pisilni. Így majd csak épphogy szólok hozzá, úgy mint amikor Benőzni szoktam. Majd 7 előtt megyek és akkor talán korán végzek, és a reggelit majd akkor adom neki oda, s utána megyünk sétálni.
Most megyek gyorsan beköszönni odaátra is:)
Legyen nagyon jó és szép napotok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 12 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.