Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 7:45 am

Sziasztok! Megjöttem, holnap kész az eredmény. Amilyen szerencsém van, a sorban állás közben hívott a Reálos Laci, hogy hozhatja-e a körtét? Mondom a helyzetet, jó, szóljak. Szóltam, de most meg elment tejért valahová.
Addig nem indulhatok el Foltival sétálni, míg meg nem jön. Valahogy húzni kell az időt. Folti rendesen megvárt Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:25 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt és már jó napot is.Smile
Ma kerékpár túrára megyünk. jó nagy kerülővel a kertbe. Este majd a rövid úton haza.
Ennyi a terv mára.
Hátsó kert szemle előtti pihenés.Baráti beszélgetések - Page 13 1f603

Baráti beszélgetések - Page 13 2017_034
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:27 am

Judit írta:Sziasztok! Megjöttem, holnap kész az eredmény. Amilyen szerencsém van, a sorban állás közben hívott a Reálos Laci, hogy hozhatja-e a körtét? Mondom a helyzetet, jó, szóljak. Szóltam, de most meg elment tejért valahová.
Addig nem indulhatok el Foltival sétálni, míg meg nem jön. Valahogy húzni kell az időt. Folti rendesen megvárt Smile
Szia Juditom!
Ügyes voltál.Baráti beszélgetések - Page 13 1f642Smile Na, akkor lesz megint körte. Remélem fajintos.Baráti beszélgetések - Page 13 1f642
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:28 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém.Smile Tűrhető éjszaka volt.Smile
Most járódok be a tegnapi erdei hegymászás után.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:29 am

Böbe51 írta:Csendben fekszem az ágyban és játszom a tabletemen. Nem tudom hánykor lesz felkelés. Majd jövök, amikor lehet zajt csinálni. Smile
Szia Böbice.Smile
Jaj, én nehezen viselném, de itt is volt ilyen, amikor a lányok/fiú/ itt aludt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 28, 2017 10:30 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém.Smile Tűrhető éjszaka volt.Smile
Most járódok be a tegnapi erdei hegymászás után.

Szia Marcsika! Örülök!
Ma kicsit lazább napnak indul mert csak 2 videót kell megcsinálni meg esetleg délután teszek egy kis sétát!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 28, 2017 10:30 am

Baráti beszélgetések - Page 13 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 13 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 12:31 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 13 2160878-20160310-CUrRni
Köszi szépen, viszont kívánom nektek egy jó sétával együtt Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 12:32 pm

Sziasztok! Nem tudtam elmenni reggel Foltival, de aranyos volt, jól tűrte:)
Főztem nagyon finom húslevest, majd fél egy felé viszek át Áginak úgy, hogy holnapra is elég legyen nekik, ne kelljen neki főzni, legalább levest ne.
Közben kitaláltam, hogy a kapros túróst nagyon szereti, ezért csináltam. Fél egy felé fog kisülni. Henriknek is majd nyomok a kezébe pár db-ot és a vonaton hazafelé meg tudja majd enni. Ha Ágitól hazaértem, majd akkor eszünk, majd meglátom, hogy neki fogok-e a körtének. Pár szem érettebb van benne, a többi jó lesz befőzni. Ha Ági nagyon morcos lesz és kirúg, akkor még lesz arra is időm.
Emikének gyógyulós pihenést, Böbinek pihenéses pátyolgatást:)
Már azt gondolom, hogy egészségetekre az ebédet, utána jó pihenést mindenkinek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 1:57 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 13 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és hetet, Ferikém! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 2:04 pm

Én is csak így összevontan írok, mert Emi felment átöltözni, megyünk sétálni. Mindkettőnknek szükségünk van rá. Smile  Józsi kihasználta a jó időt és azt hogy nem leszek egyedül, elment horgászni. Smile
Marcsi sem panaszkodhat igazi kertészkedéshez, kerékpártúrához való idő van. I love you sunny bounce
Remélem jó tett helyében jót kapsz a finom húslevesedért és a kapros túrósért, Juditka!
Folti egy tünemény!
Örülök, hogy megérkezett a körte!!! Very Happy
Köszönjük, alakulgat az egészségünk! Neutral Very Happy
Séta.  Cool
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 3:46 pm

Böbe51 írta:Én is csak így összevontan írok, mert Emi felment átöltözni, megyünk sétálni. Mindkettőnknek szükségünk van rá. Smile  Józsi kihasználta a jó időt és azt hogy nem leszek egyedül, elment horgászni. Smile
Marcsi sem panaszkodhat igazi kertészkedéshez, kerékpártúrához való idő van. I love you sunny bounce
Remélem jó tett helyében jót kapsz a finom húslevesedért és a kapros túrósért, Juditka!
Folti egy tünemény!
Örülök, hogy megérkezett a körte!!! Very Happy
Köszönjük, alakulgat az egészségünk! Neutral Very Happy
Séta.  Cool
Örülök, hogy mentek sétálni, mert nagyon jó idő van hozzá. És tényleg nagyon jó, hogy most ott van Emike, meg így Józsi is kiszabadul kicsit Smile
Igen minden kintihez jó idő van.
Voltam Áginál, vittem levest, meg mindent bele (zöldségfélék, hús, daragaluska)- annak örült. A lepényre azt mondta, hogy majd Zoli megeszi, ő most semmi tejes félét nem eszik.... Sose tudom kitalálni, hogy mit eszik meg és mit nem. Sad Zoli nagyon szereti a süti szélet, tettem bele, mondta, hogy most majd azt eszik. Majd este átviszem neki a többi szélét. Persze, hogy nem feküdt. Dolgozott. Az anyjáék a Jófogáson egy sarok íróasztalt találtak neki - ott rendezte be az adózós cuccait, azt csinálta. Fél 2 felé mentem át, még nem evett. Kértem, hogy legalább levest egyen. Ígérte.... Most hívtam Henriket,hogy mikor jön, nehogy akkor menjek el Foltival. Már a metrón vannak valahol, de azt kérte, hogy inkább menjünk ki a vonathoz elé, az legyen a séta, mert akkor ő megvárja ott az ellenvonatot, s megy vissza. Egy szendvicset vigyek. Mondom, hogy itt a túrós lepény. Az nagyon jó, de innivalója sincs. Majd viszek. Zoli este 6-ra MR-re annak se most lesz még eredménye, majd biztos vissza kell menni neki valamikor érte. Ma jött az új szomszédasszony, hogy holnap reggel, ha a szódás megjön, akkor indul át az Aldiba, Lidlbe, ha megyek. Hát megyek. Ma a tejfölön nagyon kiakadtam a Reálban. A 85 dkg-os Magyar tejföl 970,- Ft volt!!!!!!!!! De más féle nem volt még kicsi se! Ezen nagyon berágtam. Most néztem az Aldiban, vagy a Lidlben már nem is tudom, de  a 80 dkg-os 326, Ft!!!!!!! Hát...Sad Ez eszméletlen:( Szóval ez olyan fél 8 körül fog indulni. Ezért Foltit fél 7 előtt el fogom vinni, nehogy rám kelljen várni neki. Ha onnan hazaértem akkor majd befőzöm a körtét. Ez megvár holnapra. Most hívott Henrik, hogy 5 ó előtt pár perccel ér be a vonata. Ezért inkább most viszem el Foltit és utána megyek ki a vonathoz Maszatért, meg viszek Henriknek enni, inni. Az én km-em ma is meg lesz, az biztos... Ott megvárom majd - ha nem soká megy vissza vonat Pestre - és úgy jövök haza. Jó fél óra az út kb. Szóval inkább vacsora körül fogok hazaérni.
Remélem addigra már ti is előkeveredtek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 4:03 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Én is csak így összevontan írok, mert Emi felment átöltözni, megyünk sétálni. Mindkettőnknek szükségünk van rá. Smile  Józsi kihasználta a jó időt és azt hogy nem leszek egyedül, elment horgászni. Smile
Marcsi sem panaszkodhat igazi kertészkedéshez, kerékpártúrához való idő van. I love you sunny bounce
Remélem jó tett helyében jót kapsz a finom húslevesedért és a kapros túrósért, Juditka!
Folti egy tünemény!
Örülök, hogy megérkezett a körte!!! Very Happy
Köszönjük, alakulgat az egészségünk! Neutral Very Happy
Séta.  Cool
Örülök, hogy mentek sétálni, mert nagyon jó idő van hozzá. És tényleg nagyon jó, hogy most ott van Emike, meg így Józsi is kiszabadul kicsit Smile
Igen minden kintihez jó idő van.
Voltam Áginál, vittem levest, meg mindent bele (zöldségfélék, hús, daragaluska)- annak örült. A lepényre azt mondta, hogy majd Zoli megeszi, ő most semmi tejes félét nem eszik.... Sose tudom kitalálni, hogy mit eszik meg és mit nem. Sad Zoli nagyon szereti a süti szélet, tettem bele, mondta, hogy most majd azt eszik. Majd este átviszem neki a többi szélét. Persze, hogy nem feküdt. Dolgozott. Az anyjáék a Jófogáson egy sarok íróasztalt találtak neki - ott rendezte be az adózós cuccait, azt csinálta. Fél 2 felé mentem át, még nem evett. Kértem, hogy legalább levest egyen. Ígérte.... Most hívtam Henriket,hogy mikor jön, nehogy akkor menjek el Foltival. Már a metrón vannak valahol, de azt kérte, hogy inkább menjünk ki a vonathoz elé, az legyen a séta, mert akkor ő megvárja ott az ellenvonatot, s megy vissza. Egy szendvicset vigyek. Mondom, hogy itt a túrós lepény. Az nagyon jó, de innivalója sincs. Majd viszek. Zoli este 6-ra MR-re annak se most lesz még eredménye, majd biztos vissza kell menni neki valamikor érte. Ma jött az új szomszédasszony, hogy holnap reggel, ha a szódás megjön, akkor indul át az Aldiba, Lidlbe, ha megyek. Hát megyek. Ma a tejfölön nagyon kiakadtam a Reálban. A 85 dkg-os Magyar tejföl 970,- Ft volt!!!!!!!!! De más féle nem volt még kicsi se! Ezen nagyon berágtam. Most néztem az Aldiban, vagy a Lidlben már nem is tudom, de  a 80 dkg-os 326, Ft!!!!!!! Hát...Sad Ez eszméletlen:( Szóval ez olyan fél 8 körül fog indulni. Ezért Foltit fél 7 előtt el fogom vinni, nehogy rám kelljen várni neki. Ha onnan hazaértem akkor majd befőzöm a körtét. Ez megvár holnapra. Most hívott Henrik, hogy 5 ó előtt pár perccel ér be a vonata. Ezért inkább most viszem el Foltit és utána megyek ki a vonathoz Maszatért, meg viszek Henriknek enni, inni. Az én km-em ma is meg lesz, az biztos... Ott megvárom majd - ha nem soká megy vissza vonat Pestre - és úgy jövök haza. Jó fél óra az út kb. Szóval inkább vacsora körül fogok hazaérni.
Remélem addigra már ti is előkeveredtek Smile

Jól el is fáradtam, megint pihenek. Laughing
Surprised Shocked  Nem megyek el Ági dolgain. Lehet, hogy már jobban is van?
Tényleg meglesz a kilométered mára, még sok is.  Crying or Very sad
Örülök, hogy elvisz az Aldiba és a Lidlbe a szomszédasszony! Nagy segítség több szempontból is.  Smile
(A Tesco-tól 209 forintért vettem múlt héten a 20%-os 330 gr-os Magyar Tejfölt.)
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 28, 2017 5:06 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 13 2160878-20160310-CUrRni
Köszi szépen, viszont kívánom nektek egy jó sétával együtt Smile

Szívesen! Köszönöm! Ma nem jött össze mert nem lettem időben kész a videókkal! Majd holnap....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 28, 2017 5:08 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 13 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 13 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és hetet, Ferikém! I love you  Smile

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 6:06 pm

Jól el is fáradtam, megint pihenek.  Laughing
Surprised Shocked  Nem megyek el Ági dolgain. Lehet, hogy már jobban is van?
Tényleg meglesz a kilométered mára, még sok is.  Crying or Very sad
Örülök, hogy elvisz az Aldiba és a Lidlbe a szomszédasszony! Nagy segítség több szempontból is.  Smile
(A Tesco-tól 209 forintért vettem múlt héten a 20%-os 330 gr-os Magyar Tejfölt.)[/quote]
Helyes, de most menjetek vacsorázni, mert megérdemlitek.
Ágin már elég régen nem tudok én se elmenni. Most még átvittem neki a süti szélét, abban nincs túró, azt kérte. Kelt tészta az alja, nagyon klassz lett, nagyon szépen sütötte ki a kis sütő. Jó, hogy megvettem.
Azt mondja Henrik, hogy vigyek szatyrot Maszat kajájának.... Vittem. Mennyit hozott????? Egy db olyan négyzet alakú konzervet! Sad Jajj...
Nagyon csinos volt. A tánc óráról jött (keringő), farmer gatya, sötétkék valami vászonszerű ing, apró fehér mintákkal. Piszok jól állt neki Smile
Jó étvágyat a vacsorához:) Kakaóval fogok sütit vacsorázni Smile Henriknek is vittem ki, a vonaton megeszi mondta:) Éhes volt.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 6:35 pm

Szervusztok! Már szép estét!
Hat előtt értünk haza, még kicsit hallgattam ebéd melegítés közben Bolgárt. Jól eltelt a nap. Egész nap virágokat babusgattam. Jót tett a lelkemnek.Very Happy
Jóska diót tört, bort fejtett. Imádom, amikor büszkén jelenti, hogy LEFEJTVE. Very Happy Valamikor fajtánként, több napig tartott...
Mindent elolvastam ám. Látom Juditnak volt ma km-re sokkk.Smile De minden "távot" teljesített.Smile
Külön örülök annak, hogy talált egy normális szomszédasszonyt.Smile Azért ez nagy segítség lesz, meg ahogy olvasom spórolás. Nem mindegy...
Ági nagyon hangulat ember, vagy mifene, de Juditnak igazán nagy a türelme.Smile
Henrikedre büszke is lehecc Judit.Smile Magas, sudár, tanul, ésatöbbi.Very Happy
A körtéd remélem holnap is jó állapotú lesz.Smile Megvár amúgy ez a munka is.Smile
Túróst Jóskának is küldhecc.Smile Kiállna az ablakba érte.
Szerencsére most jóllakott, csendben van. Most elég a gyümölcs nasinak.
Böbice híreinek is örülök, gyógyulgatnak. Hálisten.

Bellusom panaszkodott tegnap, már nem írtam be, hogy nincs jól. Nem is ment + munkára. Feje fájt, szédelgett, gyenge volt. Bebivel arra gondoltunk, hogy kevés folyadékot iszik-eszik. Amikor hazaért pótolta. Tejet ivott és evett is. De nem lett sokkal jobban.Sad Le is pihent korán. Reggel is csak közepesen érezte magát, de ment dolgozni. Még a kertben hívott. Épp pakoltunk. Kicsit másnapos, mondá. Ma is sietett haza. Mifene lehet ez? Sad

Jó étvágyat a vacsikhoz!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 7:25 pm

Örülök, hogy jól érezted magad, vagy magatokat Smile
Nem tudom a szomszédasszonyt, félek én... Nem tudom, hogy miért jött végül is. Eddig köszöntünk és kész. De már tavaly is.... Félek én már a jóindulattól is, mi van mögötte? Meg mi a fenével viszonozom neki? De elképesztőek a Reál árak. A szomszéd Erikát sutyiban kérdeztem, hogy mi van má????? Mondja: áremelések... Nem tudom, de hogy ez nem az én nyugdíjamhoz van szabva, hogy 1900,- egy kg sajt, majd egy ezres egy nagy tejföl... S ez csak ami jobban szembetűnik, a múltkor már a sima liszt is 140 Ft lett. A mosogató is drágább, a gáz ára sokkal több lett (palackos), szóval mi is van?
Lehet, hogy bujkál Bellusban is valami. Jó, hogy jön a hétvége, majd kipiheni:)
Egészségetekre a vacsorát Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 28, 2017 7:45 pm

Lányok és Ferikém! Elköszönök, még lelökdösöm az ebeket pisilni, aztán zuhany és ágyikó.

Baráti beszélgetések - Page 13 Hqdefa15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 7:58 pm

Judit írta:Örülök, hogy jól érezted magad, vagy magatokat Smile
Nem tudom a szomszédasszonyt, félek én... Nem tudom, hogy miért jött végül is. Eddig köszöntünk és kész. De már tavaly is.... Félek én már a jóindulattól is, mi van mögötte? Meg mi a fenével viszonozom neki? De elképesztőek a Reál árak. A szomszéd Erikát sutyiban kérdeztem, hogy mi van má????? Mondja: áremelések... Nem tudom, de hogy ez nem az én nyugdíjamhoz van szabva, hogy 1900,- egy kg sajt, majd egy ezres egy nagy tejföl... S ez csak ami jobban szembetűnik, a múltkor már a sima liszt is 140 Ft lett. A mosogató is drágább, a gáz ára sokkal több lett (palackos), szóval mi is van?
Lehet, hogy bujkál Bellusban is valami. Jó, hogy jön a hétvége, majd kipiheni:)
Egészségetekre a vacsorát Smile
Nagyon, nagyon elmentek az árak és ennek még nincs vége. Az áruházak még nem is emeltek annyira. Majd.
Ezt mondom én, hogy a fidesz nem veszi el a nyugdíjunkat, elég ha elértékteleníti. Mit csinálnak a forinttal?  Meg a kamattal? Amit akarnak.Sad
Elhiszem hogy fenntartásaid vannak, de olyan jó lenne, ha találnál egy "barátnőt". Vagy mit.Smile
Te korodhoz valót, vagy ahhoz  közelit.
Féltem a jányt, nagyon. Ma sem ment ugye du. dolgozni. Akkor ez nem jót jelent.Sad Szombaton dolgoznak, mert valami lakáskiállítást rendeznek be, a cég. Kapnak 1 napot érte. Nem ám duplát, mint valamikor a gyárban. Ott már duplát kapott aki szombat-vasárnap bement a rendszerváltás előtt. Aztán mindig jobban srófoltak ott is.Sad
Most átadom a helyem. Későn belesek.
Legyen szép estétek!
Tündi messze van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:13 pm

Ma kidekoráltam a pince oldalát.Smile
Baráti beszélgetések - Page 13 2017_035
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 28, 2017 9:13 pm

Na, bekellet lépnem.Smile
Mára elköszönök. Aludjatok jól!
Remélem holnap is normális idő lesz és csavaroghatok.

Baráti beszélgetések - Page 13 Reggel15
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 9:43 pm

Juditka: Remélem, hogy nincs semmi hátsó gondolat a szívesség mögött. Puhatold ki, hogy mivel viszonozhatod! Pl. valamilyen virág, paprika, paradicsom?
Marcsi: Bellusnak jobbulást kívánunk! I love you
Biztos bekapott valami baktériumot tömegközlekedés közben. Crying or Very sad

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 28, 2017 9:44 pm

Baráti beszélgetések - Page 13 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 28, 2017 9:53 pm

Judit írta:Lányok és Ferikém! Elköszönök, még lelökdösöm az ebeket pisilni, aztán zuhany és ágyikó.

Baráti beszélgetések - Page 13 Hqdefa15
Baráti beszélgetések - Page 13 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 13 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.