Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:22 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:23 am

Böbe51 írta:Elbeszélgettük és eltévéztük az időt. Embarassed
Helyes.Smile Biztosan volt miről.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:25 am

Judit írta:A meleg víz és a fűtés nekünk:198 000.- Ft. A villanyt áprilisban szoktam megnézni. Akkor jön az éves elszámolás. Majd megnézem.
Ezt a másfél szobás lakásra fizetitek? Valahogy nekem soknak tűnik:( Én mindenben diktálós vagyok, semmi  átalány. A gázt most néztem meg, azzal főzök és a fűtés megy.A tiédet látva lekérdeztem egy évet, összeadtam nekem havi 10.500,-ra jön ki. A villanynál bonyolultabb a lekérdezés, de majd azt is megnézem egyik nap. A fűtés nekem két és fél szoba (nagyok),nagy előtér és az amerikai konyhás étkező van benne. Egyszer már kiszámoltam a négyzetmétert, de már nem tudom pontosan, de 100 körül van. Mondjuk télen a  nagyszobában a radiátor el van zárva a virágok miatt, de a radiátorig menő csövek azért fűtenek, úgy van általában 15 fok ott. Különben 23-ra szoktam a termosztátot állítani, kevesebben ülni fázok:([/quote]

Ebből a meleg víz 48 000.- Ft. Ez sok. De a mosás is sok volt nekem ebben az évben.
A villany  havi 6400.-ra jön ki.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:27 am

Judit írta:Van még kajám mára és holnapra is, de mégis valamit inkább most kéne főzni. Holnap a húsoshoz kéne kirándulni, még ugyan most se tudom, de ha pénteken jön Henrik, akkor már az nap kéne neki valami főtt kaja, ha megjön. Pénteken meg úgy kéne főzni, hogy tudjak a kertben Zolinak segíteni fát vágni. Tegnap már egy cetlire írtam olyan kajákat, amit Henrik el tud vinni, és nem lötyög, mint pl. a főzelék. Bár azt mondta, hogy majd hét közben ő főz magának. De azért, ha 5 után ér haza és akkor kell főzni, mégse lenne neki nagy öröm - gondolom.
Tegnap repült ki Mariann Sanyihoz gondolom, de semmit sem szólt róla, én meg már unom a folytonos könyörgést, hogy a gép adatok.... Nem kérdeztem. Szóval biztos megérkezett, tudnám, ha nem. Hát ez van.
Jó főzőcskézést. Nekem is nagy gond, hogy mit főzzek. Nagyon nem szeretem már.Smile  Öregxem sajnos.Smile

Mariann, az Mariann.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:28 am

Böbe51 írta:Szép napot! Majd jövök!
Baráti beszélgetések - Page 11 Bycsyz11
Én meg várlak! Nagyon.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 26, 2017 8:48 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Szép napot! Majd jövök!
Baráti beszélgetések - Page 11 Bycsyz11
Én meg várlak! Nagyon.Smile

Régen megjöttem már. Very Happy Lásd facebook! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 26, 2017 9:55 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 11 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm  szépen a jó kívánságot Ferikém! Hatott! Igaz korán ébredtem, 5-kor de végig aludtam az éjszakát! Minden éjjelre kiegyeznék ilyennel Smile[/quote]

Szívesen Juditka! Örülök neki!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 26, 2017 9:57 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam.Smile

Szívesen Marcsika! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 26, 2017 9:57 am

Baráti beszélgetések - Page 11 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 11 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 26, 2017 12:18 pm

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kicsit hűvös, borongós, de lesz lesz napsütés is remélem.Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 Aisz_110
Szia:) Igen lett, de nagy kínlódások árán csak Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 26, 2017 12:20 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 11 2160878-20160310-CUrRni
Köszi Ferikém! Viszont kívánom nektek is:) Jó lesz ez sétára Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 26, 2017 12:29 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 11 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! Ragyogó napsütés volt szinte egész délelőtt. Hasonlót kívánok délutánra is!  I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 26, 2017 12:34 pm

Jó étvágyat az ebédhez! Nincs internetünk nem tudom mióta, mert most jöttünk haza.
No No No
Mindhárman elmentünk Nissan ügyben. Eszter átvitte és lebeszélte a szervizzel a lengőkar cserét. Holnapra az is elkészül. Elhozhatja kocsiját. Smile bounce
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 26, 2017 1:13 pm

Böbe51 írta:Jó étvágyat az ebédhez! Nincs internetünk nem tudom mióta, mert most jöttünk haza.
No  No   No  
Mindhárman elmentünk Nissan ügyben. Eszter átvitte és lebeszélte a szervizzel a lengőkar cserét. Holnapra az is elkészül. Elhozhatja kocsiját. Smile bounce
Baráti beszélgetések - Page 11 2381210
Ez a kocsinak szól, nem a netnek!
Ügyesek vagytok! Gratulálok Smile
Nekem meg a gépem pont olyan lassú, mint volt. Kínszenvedés írni rajta.
Hátha majd Henrik varázsolni fog neki valamit.
Közben meghozták a mini sziesztámat, de gyenge a kezem, nem tudom összedugni a csövet:( Szóltam az Erika szomszédasszonynak, hogy dugnék a férjével.... Jót nevetett, majd valamikor 4 körül jön haza átküldi:) Annyi a különbség a drágább 28 ezer + szállítás, hogy abba teljesen belefér a palack, ebből kilátszik a palack tekerője. Nem baj.
Egészségetekre az ebédet, jót pihenjetek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 6:42 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 11 2160878-20160310-CUrRni
Köszi Ferikém! Én már szép estét is kívánok.
Este van mire hazakeveredünk, de egész nyáron erre vártam.Smile Semmi panaszkodás.Smile Van mit pótolnom a kertelésben.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 6:44 pm

Böbe51 írta:Jó étvágyat az ebédhez! Nincs internetünk nem tudom mióta, mert most jöttünk haza.
No  No   No  
Mindhárman elmentünk Nissan ügyben. Eszter átvitte és lebeszélte a szervizzel a lengőkar cserét. Holnapra az is elkészül. Elhozhatja kocsiját. Smile bounce
Meg a vacsikhoz is  jó étvágyat!!
bounce bounce cheers cheers
Hurrá! A jó hírekre nagyon ki vagyunk éhezve.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 6:48 pm

Judit írta:
Ez a kocsinak szól, nem a netnek!
Ügyesek vagytok! Gratulálok Smile
Nekem meg a gépem pont olyan lassú, mint volt. Kínszenvedés írni rajta.
Hátha majd Henrik varázsolni fog neki valamit.
Közben meghozták a mini sziesztámat, de gyenge a kezem, nem tudom összedugni a csövet:( Szóltam az Erika szomszédasszonynak, hogy dugnék a férjével.... Jót nevetett, majd valamikor 4 körül jön haza átküldi:) Annyi a különbség a drágább 28 ezer + szállítás, hogy abba teljesen belefér a palack, ebből kilátszik a palack tekerője. Nem baj.
Egészségetekre az ebédet, jót pihenjetek:)
Örülök Judit a tűzhelyednek.  Használd jó sokáig
 Remélem már nem fagy be a feneked.Smile Laughing Razz bounce cheers

Reggel az oldalamra töltöttem fel képeket mielőtt elmentünk. Néztem, 9 percig tartott. A hajam kihullott közben.Very Happy De úgy voltam, hogy csak azért is kivárom.


Közben gondoltam ám Rád a fűtéssel, meleg vízzel kapcsolatban. Lehet, hogy a fűtés-meleg víz számlánk soknak látszik, de itt nincs ám gázszerelő, meg kazános, meg vízköves boyler, meg alkatrész csere, meg kéményseprő, stb.   Szerintem az egész országnak már ilyen fűtés kellene. Itt a telepen a magánházaknál is ez van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 26, 2017 7:58 pm


Örülök Judit a tűzhelyednek.  Használd jó sokáig
 Remélem már nem fagy be a feneked.Smile Laughing Razz bounce cheers

Reggel az oldalamra töltöttem fel képeket mielőtt elmentünk. Néztem, 9 percig tartott. A hajam kihullott közben.Very Happy De úgy voltam, hogy csak azért is kivárom.


Közben gondoltam ám Rád a fűtéssel, meleg vízzel kapcsolatban. Lehet, hogy a fűtés-meleg víz számlánk soknak látszik, de itt nincs ám gázszerelő, meg kazános, meg vízköves boyler, meg alkatrész csere, meg kéményseprő, stb.   Szerintem az egész országnak már ilyen fűtés kellene. Itt a telepen a magánházaknál is ez van.[/quote]
Köszi! Muszáj valami alternatívának lenni télen. Nektek ott a klíma. Talán jövőre tudok venni. Most mindenestől 23 ezer volt. Ennyire futja, ezt kell beosztani.
De azt, a tiéteket is karban kell tartani, különben azt is megeszi fene, mint a liftet.
Azért egy családi háznál csak abbahagyni lehet, befejezni soha.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 26, 2017 7:59 pm

Elköszönök lányok és Ferikém! Jó tévézést még, utána pedig nagyon jó alvást kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 11 39109_18
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:41 pm

Judit írta:
Örülök Judit a tűzhelyednek.  Használd jó sokáig
 Remélem már nem fagy be a feneked.Smile Laughing Razz bounce cheers

Reggel az oldalamra töltöttem fel képeket mielőtt elmentünk. Néztem, 9 percig tartott. A hajam kihullott közben.Very Happy De úgy voltam, hogy csak azért is kivárom.


Közben gondoltam ám Rád a fűtéssel, meleg vízzel kapcsolatban. Lehet, hogy a fűtés-meleg víz számlánk soknak látszik, de itt nincs ám gázszerelő, meg kazános, meg vízköves boyler, meg alkatrész csere, meg kéményseprő, stb.   Szerintem az egész országnak már ilyen fűtés kellene. Itt a telepen a magánházaknál is ez van.
Köszi! Muszáj valami alternatívának lenni télen. Nektek ott a klíma. Talán jövőre tudok venni. Most mindenestől 23 ezer volt. Ennyire futja, ezt kell beosztani.
De azt, a tiéteket is karban kell tartani, különben azt is megeszi fene, mint a liftet.
Azért egy családi háznál csak abbahagyni lehet, befejezni soha.[/quote]

Nekünk a fűtésdíjban-meleg víz díjban benne van a karbantartás, ezért fizetünk ennyit.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 26, 2017 8:42 pm

Én is elköszönöm mára.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 11 Reggel13
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 26, 2017 9:26 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Jó étvágyat az ebédhez! Nincs internetünk nem tudom mióta, mert most jöttünk haza.
No  No   No  
Mindhárman elmentünk Nissan ügyben. Eszter átvitte és lebeszélte a szervizzel a lengőkar cserét. Holnapra az is elkészül. Elhozhatja kocsiját. Smile bounce
Baráti beszélgetések - Page 11 2381210
Ez a kocsinak szól, nem a netnek!
Ügyesek vagytok! Gratulálok Smile
Nekem meg a gépem pont olyan lassú, mint volt. Kínszenvedés írni rajta.
Hátha majd Henrik varázsolni fog neki valamit.
Közben meghozták a mini sziesztámat, de gyenge a kezem, nem tudom összedugni a csövet:( Szóltam az Erika szomszédasszonynak, hogy dugnék a férjével.... Jót nevetett, majd valamikor 4 körül jön haza átküldi:) Annyi a különbség a drágább 28 ezer + szállítás, hogy abba teljesen belefér a palack, ebből kilátszik a palack tekerője. Nem baj.
Egészségetekre az ebédet, jót pihenjetek:)

Láttam a mini sziesztát, nagyon jó lesz azokban a hetekben, amikor még nem akarod az egész házat fűteni! Smile  
Használjátok egészséggel! I love you I love you I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 26, 2017 9:29 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 6:04 am

Szervusztok, remélem jól ébredtek majd, pihenten, mosolygósan és pont így folytatódik a napotok is!
Baráti beszélgetések - Page 11 Jo_reg12 Baráti beszélgetések - Page 11 116 Baráti beszélgetések - Page 11 714 Baráti beszélgetések - Page 11 28801010
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 27, 2017 6:16 am

Szervusztok! Jó reggelt és jó napot mindenkinek!
Az enyém elég pocsékul indul. 2-ig jól aludtam, akkor fejfájásra ébredtem, vettem be gyógyszert, de el nem múlt tőle rendesen. Most is fájdogál:( De már most érezném, hogy vasárnap esni fog? Nem tudom. Tegnap nézegettem a neten Zolinak nadrágot, Ági lemérte, hogy 100 cm-nek kell  derekának lenni. Ha ma vennék, ingyen hoznák 7 ezer fölött. Majd a hentes kirándulás előtt elmegyek és megnézem, hogy itt mit adnak abban az egy boltban. Még után ráérek kiválasztani. Most nézegettem őket, ma jött a hírlevél. A vásárlás után úgy döntöttem, hogy paprikás krumplit főzök. A hentesnél lehet kapni normális kolbászt. Holnap jó lesz az Henriknek vacsorára. Lehet, hogy holnap majd főzök valamit, amit péntekre el tud magával vinni, meg egy kis rágcsit neki a kirándulásra.Meglátom. Szombaton Zolinak kell segítenem a levágott nagy ágakat összedarabolni 70 cm-esre, hogy a zöldesek elvigyék neki. Össze is kell majd kötözni. Azt is meglátjuk . Ma remélem Ági csak sorra kerül. Ha fekszik épp, hogy érzi, hogy van hasa, de ha mozog, akkor erős fájdalmai vannak. Zoli csütörtökön MR-re megy. Én meg akkor reggel laborba vérvételre.Szóval így néz ki a helyzet. Mariannéktól egy sor se jött, hogy megérkezett Máltára. A gyereknek biztos szólt. Hát ez van. Még annyit, hogy könnyű volt most meggyújtani a kályhát, kipróbáltam mindhárom fokozaton jól működik - most még... Remélem később is. Gyorsan ad meleget alapfokon is. Még oda a messzi bolthoz is el kéne ma menni a másik palackkal, azt is kicserélni, hogy ha ez kifogy, ne azonnal kelljen menni, legyen itthon teli palack. A molnár kocsin is el tudom húzni. Mondjuk azért nem olyan könnyű, de ez van....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.