Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 12:28 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és jó hetet, Ferikém! I love you Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 1:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni
Szép délutánt és nagyon jó hetet nektek Ferikém! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 1:18 pm

Sziasztok, már ebéd után! Egészségetekre az ebédet Smile
Rontottam kicsi a kis konyha állagán Very Happy Még a mosogatós falat is vakargattam, aztán folytattam az ablak előtti résszel. Kiszámoltam, variáltam, még majd oda is elég lesz a csempe olyan 130 cm magasságig:) Közben nekem is meghozták az cuccot a festék boltból. Még ebéd előtt gyorsan lekentem mosogatós rész falat mélyalapozóval, most délután meg javítom. Utána már mehet rá a csempe, oda flexibilis csemperagasztót vettem:) Talán nekem szerdán hozzák a csempevágót, amit tegnap este vettem, de addig, ha olyan hely lesz, akkor azért boldogulok anélkül is, mert ha nagyon muszáj flex-el el tudom vágni. Igaz, elég macerás.
Az lesz a baj a csempékkel, hogy még véletlenül sincs se vízszintes, se függőleges fal:( Majd valamennyit a fugáknál kell csalni. Minden esetre kicsi fugát akarok, nem nagyot, széleset, mert ha még arra rá kell csalni, akkor az már sok gondolom. De hát... Majd kialakul valahogy:)
Azért vettem flexibilis csemperagasztót, mert az az erős, erre nem sajnáltam most többet fizetni....
Majd előkerülök remélem Very Happy
Nektek pedig jó pihenést délutánra Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 4:15 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni
Szép délutánt és nagyon jó hetet nektek Ferikém! Smile

Köszönjük Juditka! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 9:05 pm

Sziasztok!
Vissza kell állnom az 5 órakor kezdődő locsolásra, mese nincs. Így, hogy 6-kor eszünk, utána locsolok és elmegyünk...? Negyed volt majdnem mire hazaértünk. Ma kukás és szelektíves nap is van. Az utcáról még a szemetest kiürítettem, kitettem a kukákat és most vagyok itt!
Itt ragadtam a székben:( Még a csempézéshez is olvastam kicsit....
Megyek ágyazni, fürödni, feküdni:)
Jó pihenést jó éjt nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 35 Ejszak11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 9:22 pm

Judit írta:Sziasztok, már ebéd után! Egészségetekre az ebédet Smile
Rontottam kicsi a kis konyha állagán Very Happy Még a mosogatós falat is vakargattam, aztán folytattam az ablak előtti résszel. Kiszámoltam, variáltam, még majd oda is elég lesz a csempe olyan 130 cm magasságig:) Közben nekem is meghozták az cuccot a festék boltból. Még ebéd előtt gyorsan lekentem mosogatós rész falat mélyalapozóval, most délután meg javítom. Utána már mehet rá a csempe, oda flexibilis csemperagasztót vettem:) Talán nekem szerdán hozzák a csempevágót, amit tegnap este vettem, de addig, ha olyan hely lesz, akkor azért boldogulok anélkül is, mert ha nagyon muszáj flex-el el tudom vágni. Igaz, elég macerás.
Az lesz a baj a csempékkel, hogy még véletlenül sincs se vízszintes, se függőleges fal:( Majd valamennyit a fugáknál kell csalni. Minden esetre kicsi fugát akarok, nem nagyot, széleset, mert ha még arra rá kell csalni, akkor az már sok gondolom. De hát... Majd kialakul valahogy:)
Azért vettem flexibilis csemperagasztót, mert az az erős, erre nem sajnáltam most többet fizetni....
Majd előkerülök remélem Very Happy
Nektek pedig jó pihenést délutánra Smile
Rákészültél Judit látom. Megdolgozol vele, de majd ha kész lesz nagy kő esik le megint.Smile Hajrá!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 9:23 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök. Aludjatok jól.
Az idő is segít most.Smile
Baráti beszélgetések - Page 35 1_este60
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 9:45 pm

Judit írta:Sziasztok!
Vissza kell állnom az 5 órakor kezdődő locsolásra, mese nincs. Így, hogy 6-kor eszünk, utána locsolok és elmegyünk...? Negyed volt majdnem mire hazaértünk. Ma kukás és szelektíves nap is van. Az utcáról még a szemetest kiürítettem, kitettem a kukákat és most vagyok itt!
Itt ragadtam a székben:( Még a csempézéshez is olvastam kicsit....
Megyek ágyazni, fürödni, feküdni:)
Jó pihenést jó éjt nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 35 Ejszak11

Baráti beszélgetések - Page 35 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 9:46 pm

Baráti beszélgetések - Page 35 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 35 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 9:46 pm

Baráti beszélgetések - Page 35 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 10:09 pm

Baráti beszélgetések - Page 35 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 6:10 am

Szervusztok, jóóóóó reggelt:) Jókedvűt és szépet!
Baráti beszélgetések - Page 35 Img81_11 Baráti beszélgetések - Page 35 Vir14-11  Baráti beszélgetések - Page 35 Kedd11 Baráti beszélgetések - Page 35 Kellem16
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Aug. 15, 2017 6:11 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 35 Szyv-v10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Aug. 15, 2017 6:13 am

Ma lesz a "vasárnapi" főzés, hiszen akkor kiruccantam. Húsleves(orja, Józsi kedvence) és un. pásztorpite. Darált marhahúsos krumpli püré. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 6:14 am

Sziasztok lányok és Ferikém! ÓÓÓÓÓóóóóóóóóriásit aludtam Smile De jó volt:) Ma iparkodni fogok Foltival letudni a sétát. Már izgulok, hogy hogyan tudok majd csempézni, mégis csak először fogom életemben csinálni???Smile))))))))))))) Izgalmas lesz, nem kicsit. A pincéből még majd föl is kell hordani, az asztalra teszem a papírt, amin előrajzoltam, hátha nem rontom el? Szóval izgi lesz:) Nagyon jó a kedvem, várom, hogy kb. dél legyen..... Hátha addigra kész lesz???
Ha majd jelentkezik a vizes pasi és mondja, hogy jön, nem hogy a mosogató tartó lesz kész, hanem mögötte a csempézés is. No, lesz legalább neki mit kritizálni:) De nem baj! Este még fagyival bűnöztem és 5,9 a cukrom Smile Juhhé Smile A kis dolgok is milyen nagyok tudnak lenni:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 6:19 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 35 Szyv-v10
Szia, jó reggelt Böbikém!Smile
Elgondolkodtam, hogy itt a sok kajám a mélyhűtőben, de azért a leves???????????? Húúúúúúúú,de megenném! Smile Ez is azok közé tartozik, amit akkor főzök, ha többen eszünk.... Most hétvégén kérdeztem Zolit, hogy 3 féle leves volt, melyiket akarja? Neki ugyan nem hiányzik.... Aztán az őszibarackos gyümölcs levest egyik nap, a gombát másik nap csak megette. Teljesen leszoknak a levesekről, ez nekem nem tetszik, csak szüksége van rá az embernek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 6:20 am

Baráti beszélgetések - Page 35 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Nagyon finomat és jót és át- meg mindent aludtam, amit csak lehetett:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Aug. 15, 2017 6:43 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 35 Szyv-v10
Szia, jó reggelt Böbikém!Smile
Elgondolkodtam, hogy itt a sok kajám  a mélyhűtőben, de azért a leves???????????? Húúúúúúúú,de megenném! Smile Ez is azok közé tartozik, amit akkor főzök, ha többen eszünk.... Most hétvégén kérdeztem Zolit, hogy 3 féle leves volt, melyiket akarja? Neki ugyan nem hiányzik.... Aztán az őszibarackos gyümölcs levest egyik nap, a gombát másik nap csak megette. Teljesen leszoknak a levesekről, ez nekem nem tetszik, csak szüksége van rá az embernek:)

Emeséék is gyakran lemondanak róla, hogy megspórolja azt az időt. Főételnek szokott bablevest főzni. Crying or Very sad
Szerintem pedig a leves olyan folyadék, amire szüksége van a szervezetnek.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 15, 2017 6:52 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Éjjel jól aludtam...
De, este 10 körül elkapott a fejfájás. Nem szokott nekem a ilyen nagyon a fejem fájni. Sad De úgy hogy a szemem nem tudtam kinyit. Már előtte vérnyomást is mértem, mert azzal kezdődött, hogy éreztem hogy nagyon kevés lehet, 100/60 volt.Sad
Elaludni sem tudtam,  talán csak fél 1 körül volt, addigra kicsit alábbhagyott, persze gyógyszerrel. Mi a fenét érzek megint?
Most másnapos vagyok, nem kicsit. Úgy kellett magam "feltámasztanom".Very Happy
Ha tegnap napon vagyok, vagy hajlongok, de éppen hogy nem. Lehet, hogy mát azért voltam olyan elfekvős is, mert ezt éreztem? Tényleg laza napom volt.
Na, de vége a panasznapnak.
Legyen dolgos, vidám, kellemes napunk!
Képzeljétek ilyen az a virág az erkélyen, amit nevenincsnek mondok.
Ugyan ilyen formában bújik elő, csak szimpla. Egy virágocska van a szár végén.
De csak képet találtam a nevét nem:
Baráti beszélgetések - Page 35 7_3910
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 15, 2017 6:56 am

Böbe51 írta:Ma lesz a "vasárnapi" főzés, hiszen akkor kiruccantam. Húsleves(orja, Józsi kedvence) és un. pásztorpite. Darált marhahúsos krumpli püré. Smile
Szia Böbice.Smile
Finom lesz.Smile Akkor ma vasárnap van Nálatok. Ez jó.Smile bounce cheers
Mi is levesesek vagyunk. Most sok gyümölcsöt eszünk, ebéd előtt, helyett, után. Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 15, 2017 6:57 am

Judit írta:Sziasztok lányok és Ferikém! ÓÓÓÓÓóóóóóóóóriásit aludtam Smile De jó volt:) Ma iparkodni fogok Foltival letudni a sétát. Már izgulok, hogy hogyan tudok majd csempézni, mégis csak először fogom életemben csinálni???Smile))))))))))))) Izgalmas lesz, nem kicsit. A pincéből még majd föl is kell hordani, az asztalra teszem a papírt, amin előrajzoltam, hátha nem rontom el? Szóval izgi lesz:) Nagyon jó a kedvem, várom, hogy kb. dél legyen..... Hátha addigra kész lesz???
Ha majd jelentkezik a vizes pasi és mondja, hogy jön, nem hogy a mosogató tartó lesz kész, hanem mögötte a csempézés is. No, lesz legalább neki mit kritizálni:) De nem baj! Este még fagyival bűnöztem és 5,9 a cukrom Smile Juhhé Smile A kis dolgok is milyen nagyok tudnak lenni:)
Szijja!
Veled izgulok Judit!!!
Most kimegyünk a kertbe, de előtte tejes dolgokért.
Majd csak lesek, ha megjövök.Smile
Megyek is, mert gazduram mocorog.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 7:11 am



Emeséék is gyakran lemondanak róla, hogy megspórolja azt az időt. Főételnek szokott bablevest főzni. Crying or Very sad
Szerintem pedig a leves olyan folyadék, amire szüksége van a szervezetnek. [/quote]
Na ugye? Én is ezt mondom... de minek? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 7:12 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Éjjel jól aludtam...
De, este 10 körül elkapott a fejfájás. Nem szokott nekem a ilyen nagyon a fejem fájni. Sad De úgy hogy a szemem nem tudtam kinyit. Már előtte vérnyomást is mértem, mert azzal kezdődött, hogy éreztem hogy nagyon kevés lehet, 100/60 volt.Sad
Elaludni sem tudtam,  talán csak fél 1 körül volt, addigra kicsit alábbhagyott, persze gyógyszerrel. Mi a fenét érzek megint?
Most másnapos vagyok, nem kicsit. Úgy kellett magam "feltámasztanom".Very Happy
Ha tegnap napon vagyok, vagy hajlongok, de éppen hogy nem. Lehet, hogy mát azért voltam olyan elfekvős is, mert ezt éreztem? Tényleg laza napom volt.
Na, de vége a panasznapnak.
Legyen dolgos, vidám, kellemes napunk!
Képzeljétek ilyen az a virág az erkélyen, amit nevenincsnek mondok.
Ugyan ilyen formában bújik elő, csak szimpla. Egy virágocska van a szár végén.
De csak képet találtam a nevét nem:
Baráti beszélgetések - Page 35 7_3910
Valami történik a légkörben, nem akartam írni, de nekem már tegnap déltől fejfájós napom volt, ma sem piskóta....Sad
Arra gondoltam, hogy nem baj, legalább tudom, hogy van fejem, sőt még érzem, tehát élek Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 15, 2017 7:13 am

Most gyorsan elköszönök, aztán majd előkerülök, ne hiányoljatok a kis konyhából nem tudok elveszni, legfeljebb ülök a sámlin és én leszek a legújabb gondolkodó szobor:D
Legyen szép a napotok ! Meg persze jó is. Marcsinak múljon el kint a fejfájása:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 15, 2017 10:43 am

Judit írta:Sziasztok lányok és Ferikém! ÓÓÓÓÓóóóóóóóóriásit aludtam Smile De jó volt:) Ma iparkodni fogok Foltival letudni a sétát. Már izgulok, hogy hogyan tudok majd csempézni, mégis csak először fogom életemben csinálni???Smile))))))))))))) Izgalmas lesz, nem kicsit. A pincéből még majd föl is kell hordani, az asztalra teszem a papírt, amin előrajzoltam, hátha nem rontom el? Szóval izgi lesz:) Nagyon jó a kedvem, várom, hogy kb. dél legyen..... Hátha addigra kész lesz???
Ha majd jelentkezik a vizes pasi és mondja, hogy jön, nem hogy a mosogató tartó lesz kész, hanem mögötte a csempézés is. No, lesz legalább neki mit kritizálni:) De nem baj! Este még fagyival bűnöztem és 5,9 a cukrom Smile Juhhé Smile A kis dolgok is milyen nagyok tudnak lenni:)

Szia Juditka!
Ez sem lesz előtted akadály!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.