Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

34 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Aug. 13, 2017 9:19 pm

Baráti beszélgetések - Page 34 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Aug. 13, 2017 10:25 pm

Baráti beszélgetések - Page 34 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Aug. 13, 2017 10:43 pm

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 34 1_este59
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 6:07 am

Szervusztok, jó reggelt, képzeljétek, hogy mi történt? Hétfő lett! új hét kezdődött!
Baráti beszélgetések - Page 34 Jyregg12 Baráti beszélgetések - Page 34 Images24 Baráti beszélgetések - Page 34 Squirr10 Baráti beszélgetések - Page 34 Csibe-11 Baráti beszélgetések - Page 34 Hetet-10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 6:15 am

Sziasztok! Így mindjárt korán reggel jól kitoltam magammal. 5-kor ébredtem,mint rendesen, de visszadőltem:( Akkor nem volt semmi bajom, mostanra meg megfájdult a fejem:( Talán a kávé helyre billenti a löttyedt agyamat? Jó hűvös van, nem néztem hőmérőt, de melegítő fölső kellett. Maricsinak jó lesz a kertbe, biztos oda fog menni. Neki is biztos van kajája. Nekem is van, szerintem egy hétre való is. Majd mindig csukott szemmel bökök egyet a mélyhűtőben:) Ma is a kis konyhában teszek - veszek, falat fogok vakarni. Meg még sakkozni. Az ablak alatt van egy normál nagy konyhaasztalom. Ott letisztítom a falat. És még a mindig maradó csempéket kisakkozom, hogy melyiket, hogyan lehetne föltenni. Még padlólap 30-30-as is van, meg normál csempe 20,meg 25 szélesek, szóval még lehet velük variálni. Mondjuk a mosogató mögötti rész nem lesz egyszerű, mert se vízszintes, se függőleges falrész még véletlenül sincs. Gondolom, hogy ott a fugákkal kell csalni, csak nem keveset kell:( Szóval ilyesmivel töltöm a napot.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 6:15 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Smile
15 fok van...
Imádni valóak:
Baráti beszélgetések - Page 34 11885110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 6:16 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 34 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém. A hűvösben jól tudtam aludni. Meg fáradt is voltam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 6:16 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Smile
15 fok van...
Imádni valóak:
Baráti beszélgetések - Page 34 11885110
Szia, jó reggelt, de még mennyire!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 6:18 am

Baráti beszélgetések - Page 34 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Jól és jót is aludtam:) Ugyan máskor a fürdés úgy elnyom, most valahogy fölébredtem tőle:( Kicsit később, de azért aludtam, mint a bunda:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 6:19 am

Judit írta: Délelőtt lecsiszoltam először flexel, majd a rezgő csiszolóval a mosogató állványt, aztán neki is álltam lefesteni. 2 x le is festettem még ebéd előtt. Akkor gyors krumpli főzés a töltött paprikához, jött is Zoli enni. Megebédeltünk, ő nem maradt, mert még sok volt a dolga. Mosott, de a száraz ruha még nem volt leszedve, hajtogatva. Délután még locsolni is akart, hogy ne holnap kelljen este meló után. Volt még neki ott maradt csomó edény, ő persze a mosogató géppel mosogatott. Elment. Én utána még a mosogató sarokban levakartam a falat javításhoz, összetakarítottam. Jaj még az udvart is slagozni, seperni kellett, mert tele volt a lecsiszolt zöld festékkel Sad Utána meg nem győztem mérni, számolni, sakkozni. Legalább 5 féle méretű csempe maradékok vannak. Azzal totóztam, hogy hogyan lehetne a sarkot kirakni úgy, hogy minél kevesebbet kelljen vágni belőlük. Nem mondom, egyedi lesz az biztos. Vagy 5-6 féle szín is van. De nem érdekel, úgy fog kinézni, ahogy, de a lényeg, hogy ott a fal rendben lesz és le lehet törölni. Majd az asztal - vagyis már mosogató állvány elejére keresek valami anyagot, csinálok rá függönyt, s akkor nem látszik majd, hogy alul milyen csempék vannak és kész. Erre nem tudok költeni, sok lenne és drága is akkora helyre csempét venni. Még így is fog maradni valamennyi, majd meglátom, hogy mi legyen vele.
Ma tudtam meg, hogy Ági csütörtökig marad, nem is vasárnapig. Zoli be van fizetve kajára, ezért nem is vitt főttet. Most megyek elmosogatni és bedobozolni magamnak a maradék kaját.
Csináltam képeket, majd külön fölteszem.
Nagy voltál Judit.Smile Csak lesünk.Smile
Remélem a szaki rendesen megcsinálja, ne legyen mérged vele.Smile
A csempék felrakása sem lesz egyszerű, jól alapozd alá. Látom, hogy könnyen omlik a fal.
Legalább van kajád napokig.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 6:21 am

Judit írta:Sziasztok! Így mindjárt korán reggel jól kitoltam magammal. 5-kor ébredtem,mint rendesen, de visszadőltem:( Akkor nem volt semmi bajom, mostanra meg megfájdult a fejem:( Talán a kávé helyre billenti a löttyedt agyamat? Jó hűvös van, nem néztem hőmérőt, de melegítő fölső kellett. Maricsinak jó lesz a kertbe, biztos oda fog menni. Neki is biztos van kajája. Nekem is van, szerintem egy hétre való is. Majd mindig csukott szemmel bökök egyet a mélyhűtőben:) Ma is a kis konyhában teszek - veszek, falat fogok vakarni. Meg még sakkozni. Az ablak alatt van egy normál nagy konyhaasztalom. Ott letisztítom a falat. És még a mindig maradó csempéket kisakkozom, hogy melyiket, hogyan lehetne föltenni. Még padlólap 30-30-as is van, meg normál csempe 20,meg 25 szélesek, szóval még lehet velük variálni. Mondjuk a mosogató mögötti rész nem lesz egyszerű, mert se vízszintes, se függőleges falrész még véletlenül sincs. Gondolom, hogy ott a fugákkal kell csalni, csak nem keveset kell:( Szóval ilyesmivel töltöm a napot.
Szia Judit!
Van feladat.Smile Csalni is kel, nahát.Smile De inkább jól alája dolgozzál, mint leessen.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 6:22 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 34 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 6:24 am

Judit írta:Sziasztok! Így mindjárt korán reggel jól kitoltam magammal. 5-kor ébredtem,mint rendesen, de visszadőltem:( Akkor nem volt semmi bajom, mostanra meg megfájdult a fejem:( Talán a kávé helyre billenti a löttyedt agyamat? Jó hűvös van, nem néztem hőmérőt, de melegítő fölső kellett. Maricsinak jó lesz a kertbe, biztos oda fog menni. Neki is biztos van kajája. Nekem is van, szerintem egy hétre való is. Majd mindig csukott szemmel bökök egyet a mélyhűtőben:) Ma is a kis konyhában teszek - veszek, falat fogok vakarni. Meg még sakkozni. Az ablak alatt van egy normál nagy konyhaasztalom. Ott letisztítom a falat. És még a mindig maradó csempéket kisakkozom, hogy melyiket, hogyan lehetne föltenni. Még padlólap 30-30-as is van, meg normál csempe 20,meg 25 szélesek, szóval még lehet velük variálni. Mondjuk a mosogató mögötti rész nem lesz egyszerű, mert se vízszintes, se függőleges falrész még véletlenül sincs. Gondolom, hogy ott a fugákkal kell csalni, csak nem keveset kell:( Szóval ilyesmivel töltöm a napot.

Hú! Jó nagy fába vágod megint a fejszédet. Sok sikert a terveid végrehajtásához! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 6:25 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Legyen jó hetünk.Smile
15 fok van...
Imádni valóak:
Baráti beszélgetések - Page 34 11885110

Azok, tényleg!!! Very Happy Very Happy Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 6:27 am

Olvasok már egy ideje, most megyek és olvasok tovább. 8 órára kész kell lennem. Hétvégén nem volt kedvem hozzá. lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 7:25 am


Nagy voltál Judit.Smile Csak lesünk.Smile
Remélem a szaki rendesen megcsinálja, ne legyen mérged vele.Smile
A csempék felrakása sem lesz egyszerű, jól alapozd alá. Látom, hogy könnyen omlik a fal.
Legalább van kajád napokig.Smile[/quote]
Köszönöm. A fal jobb egy kicsit, mint kívül volt, a csempe fölrakás azért xar, mert véletlenül sincs sehol egy vízszintes, vagy függőleges rész. Majd a fugákkal kell csalni valahogy, de hát... ? De nem is izgatom magam, legyen fönt, tartsa meg, lehet letörölni, oszt kész is:)
Egy hétig biztos van, talán 3 üres kajás dobozom van? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Aug. 14, 2017 7:26 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Így mindjárt korán reggel jól kitoltam magammal. 5-kor ébredtem,mint rendesen, de visszadőltem:( Akkor nem volt semmi bajom, mostanra meg megfájdult a fejem:( Talán a kávé helyre billenti a löttyedt agyamat? Jó hűvös van, nem néztem hőmérőt, de melegítő fölső kellett. Maricsinak jó lesz a kertbe, biztos oda fog menni. Neki is biztos van kajája. Nekem is van, szerintem egy hétre való is. Majd mindig csukott szemmel bökök egyet a mélyhűtőben:) Ma is a kis konyhában teszek - veszek, falat fogok vakarni. Meg még sakkozni. Az ablak alatt van egy normál nagy konyhaasztalom. Ott letisztítom a falat. És még a mindig maradó csempéket kisakkozom, hogy melyiket, hogyan lehetne föltenni. Még padlólap 30-30-as is van, meg normál csempe 20,meg 25 szélesek, szóval még lehet velük variálni. Mondjuk a mosogató mögötti rész nem lesz egyszerű, mert se vízszintes, se függőleges falrész még véletlenül sincs. Gondolom, hogy ott a fugákkal kell csalni, csak nem keveset kell:( Szóval ilyesmivel töltöm a napot.

Hú! Jó nagy fába vágod megint a fejszédet. Sok sikert a terveid végrehajtásához! Smile I love you
Köszönöm! Majd csak lesz belőle valami? Tudod a vicc: fogpiszkáló, ha el nem b@szom:)
Szegény.... olvasol:(
Azért legyen szép napod!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 9:58 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:.

Hú! Jó nagy fába vágod megint a fejszédet. Sok sikert a terveid végrehajtásához! Smile I love you
Köszönöm! Majd csak lesz belőle valami? Tudod a vicc: fogpiszkáló,  ha el nem b@szom:)
Szegény.... olvasol:(
Azért legyen szép napod!

Az is hasznos. Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 10:20 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 34 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém. A hűvösben jól tudtam aludni. Meg fáradt is voltam.Smile
Szívesen Marcsika! Örülök neki!

masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 10:21 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 34 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Jól és jót is aludtam:) Ugyan máskor a fürdés úgy elnyom, most valahogy fölébredtem tőle:( Kicsit később, de azért aludtam, mint a bunda:) [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 10:23 am

Baráti beszélgetések - Page 34 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 34 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Aug. 14, 2017 10:48 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 34 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 34 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok! Szia Ferikém!
Előkerültem. meg a posta is megjött.Smile
Már csak itthoni tesz-vesz van/lesz. De jó a nyugdíjasoknak.Smile Mondják a lányok.Smile Jó a fenét, megöregedtem.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 11:00 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 34 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 34 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és jó hetet, Ferikém! I love you Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Aug. 14, 2017 11:04 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Sziasztok! Szia Ferikém!
Előkerültem. meg a posta is megjött.Smile
Már csak itthoni tesz-vesz van/lesz. De jó a nyugdíjasoknak.Smile Mondják a lányok.Smile Jó a fenét, megöregedtem.Very Happy

Ismerve téged, az a tesz-vesz sem lesz kevés. Smile I love you
Én meg most indulok -a reggel bekevert anyagból- palacsintát sütni. lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Aug. 14, 2017 12:28 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 34 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 34 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok! Szia Ferikém!
Előkerültem. meg a posta is megjött.Smile
Már csak itthoni tesz-vesz van/lesz. De jó a nyugdíjasoknak.Smile Mondják a lányok.Smile Jó a fenét, megöregedtem.Very Happy

Szia Marcsika!
Ilyen lazább nap is kell!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 34 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

34 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.