Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 6:00 am

Baráti beszélgetések - Page 4 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Hatott a kívánságod:) Időben aludtam el, föl se ébredtem. Az igaz, hogy megint piszok korán már 5 előtt fölébredtem, de 5-kor keltem. De ez nem zavar, a fene se bánja, csak előtte aludjak:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 21, 2017 6:03 am

Judit írta: Sziasztok lányok és Ferikém! Úgy döntöttem elég volt a hűtőben ülnöm, megyek inkább a fűtőbe feküdni:) Rohadtul utálok itt 18 fokban lenni:( Pedig mese nincs még legalább 2 hetet ki kell húznom így. 3-án jön a szerelő....

Tulajdonképpen mi is a baj a kazánnal, mert nem értettem meg múltkor a beírásodat???
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 6:05 am

Kistarcsa messze van neki???  Talán olcsóbb, mint a Pestiek. [/quote]
Köszi Böbikém! Megnéztem a lapjukat, időpontot is lehetett nézni, de ott is annyi volt mint máshol, de volt a lapjukon még másik 4 ajánlat, azokat is megnéztem és van közte egy pesti, ami sokkal olcsóbb! Ott csak 15 ezer a sima, a feltöltéses meg 30 ezer. Most el is küldtem Zolinak, gondolom már vonaton ül. Majd, ha beér válaszol rá. Ott csak telefonon mondanak időpontot, de a kérdés , sőt nekem a vonalas telefon is ingyen van....
Puszi érte Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 6:07 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 4 Goodmo24
Szia Böbikém! Jó reggelt, de hiába kívánok szép napot, igen pocsék az idő, hogy hideg van, az egy dolog, de hogy megint esett az eső?????? Talán most áll el, csendesült. Bocs, de már a tököm is tele van az esővel, nyirokkal, vízzel, utálom ezt is, mint az őszt és a telet!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 6:18 am

Böbe51 írta:
Judit írta: Sziasztok lányok és Ferikém! Úgy döntöttem elég volt a hűtőben ülnöm, megyek inkább a fűtőbe feküdni:) Rohadtul utálok itt 18 fokban lenni:( Pedig mese nincs még legalább 2 hetet ki kell húznom így. 3-án jön a szerelő....

Tulajdonképpen mi is a baj a kazánnal, mert nem értettem meg múltkor a beírásodat???
Jó lenne átaludni az biztos! Nálam Foltin se múlna Smile
A gázosok kiderítették, hogy miért nem kapott áramot a kazán. Azt meg is csinálták röpke 29 ezerért. Kipróbálták mindjárt. De úgy indul el, mint egy cséplőgép, vagy traktor. Berezonál nem csak a kazán, hanem a környékén lévő egész gáz cső! A hangját ne is emlegessük akkora. A pincéből fölhallatszik a konyhába is zárt ajtókon keresztül. Ezeknek a gázosoknak nem volt regisztrációjuk a szervizeknél, ezért ha tudnák is, hogy mi a baja, alkatrészt nem kaphatnak hozzá, de nem is tudták. Ez a gázszerelő itt lakik 4 házzal arrébb tőlem. Azt mondta, hogy neki is pont ilyen a kazánja és megadta a saját szerelőjének a számát. Az mondta, hogy 3-án tud eljönni. Ezek a gázosok mondták, hogy bekapcsolhatom, ha nem vagyok félős, de ő nem használná, mert lehet, hogy még többet ártok vele a kazánnak. Egyszer ezért tavaly már kihívtam akkor még a szervizt, mert jótállásos volt. Akkor a kazán előtti nyomáscsökkentőt cserélték ki , ezek azt mondják, hogy már akkor se az volt a baj, mert elég kéne lenni a kertben lévő nyomáscsökkentőnek. Ezt meg ugye én nem tudom:( Azt mondták, hogy a tavaly betett termosztát is rossz fajta volt, mert nem csak a fűtést fejezte be, ha elérte a megadott hőfokot, hanem a kazánt mindannyiszor áramtalanította, ami bizony nem tett jót neki. Nem csak gyújtólángra kapcsolta le, hanem az egész kazánt áramtalanította. Hát ennyit tudok róla. Mindazok ellenére, hogy azt mondták, hogy azért ha kell bekapcsolhatom, nem merem, nem csak a hangja miatt, hanem nehogy többet ártsak a kazánnak. Így is félek, hogy a mostani 29 ezer után még mennyit kér majd a kazános?
Szóval ezért van hideg, 18 fok a lakásban:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 21, 2017 6:32 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta: Sziasztok lányok és Ferikém! Úgy döntöttem elég volt a hűtőben ülnöm, megyek inkább a fűtőbe feküdni:) Rohadtul utálok itt 18 fokban lenni:( Pedig mese nincs még legalább 2 hetet ki kell húznom így. 3-án jön a szerelő....

Tulajdonképpen mi is a baj a kazánnal, mert nem értettem meg múltkor a beírásodat???
Jó lenne átaludni az biztos! Nálam Foltin se múlna Smile
A gázosok kiderítették, hogy miért nem kapott áramot a kazán. Azt meg is csinálták röpke 29 ezerért. Kipróbálták mindjárt. De úgy indul el, mint egy cséplőgép, vagy traktor. Berezonál nem csak a kazán, hanem a környékén lévő egész gáz cső! A hangját ne is emlegessük akkora. A pincéből fölhallatszik a konyhába is zárt ajtókon keresztül. Ezeknek a gázosoknak nem volt regisztrációjuk a szervizeknél, ezért ha tudnák is, hogy mi a baja, alkatrészt nem kaphatnak hozzá, de nem is tudták. Ez a gázszerelő itt lakik 4 házzal arrébb tőlem. Azt mondta, hogy neki is pont ilyen a kazánja és megadta a saját szerelőjének a számát. Az mondta, hogy 3-án tud eljönni. Ezek a gázosok mondták, hogy bekapcsolhatom, ha nem vagyok félős, de ő nem használná, mert lehet, hogy még többet ártok vele a kazánnak. Egyszer ezért tavaly már kihívtam akkor még a szervizt, mert jótállásos volt. Akkor  a kazán előtti nyomáscsökkentőt cserélték ki , ezek azt mondják, hogy már akkor se az volt a baj, mert elég kéne lenni a kertben lévő nyomáscsökkentőnek. Ezt meg ugye én nem tudom:( Azt mondták, hogy a tavaly betett termosztát is rossz fajta volt, mert nem csak a fűtést fejezte be, ha elérte a megadott hőfokot, hanem a kazánt mindannyiszor áramtalanította, ami bizony nem tett jót neki. Nem csak gyújtólángra kapcsolta le, hanem az egész kazánt áramtalanította. Hát ennyit tudok róla. Mindazok ellenére, hogy azt mondták, hogy azért ha kell bekapcsolhatom, nem merem, nem csak a hangja miatt, hanem nehogy többet ártsak a kazánnak. Így is félek, hogy a mostani 29 ezer után még mennyit kér majd a kazános?
Szóval ezért van hideg, 18 fok a lakásban:(

Most már értem. Lehet, hogy ártanál a kazánnak, igazad van inkább ne tedd!!!!
De. Miért nem viszed vagy viteted fel a sziesztát a házba????
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 7:39 am



Most már értem.  Lehet, hogy ártanál a kazánnak, igazad van inkább ne tedd!!!!
De.  Miért nem viszed vagy viteted fel a sziesztát a házba???? [/quote]
Az se indult be. Eleinte még adott szikrát, de már azt se ad. Mondjuk ez lenne a legkevesebb, mert gyufával is tudom meggyújtani, de nem akar a belobbanás után égve maradni:( Amiatt is telefonáltam tegnap, vagy ma, vagy holnap este felé (5 körül) jön el egy pasi megnézni. Tavasszal, amikor Zoli nagy nehezen visszahozta a javításból még ment... Most az is sztrájkol.... Sad Tudod, mint kurvának a jámborsághoz. Nekem is eszembe jutott, hogy fölhozom és 1-2 órát bekapcsolom. Cseréltem palackot is már direkt....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 7:46 am

Szervusztok Kedveskék!
Micsoda randa idő, ez már tényleg sokkk. És még a szél is.Sad
Nosztalgiából:
Baráti beszélgetések - Page 4 R_12412
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 7:47 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta: Sziasztok lányok és Ferikém! Úgy döntöttem elég volt a hűtőben ülnöm, megyek inkább a fűtőbe feküdni:) Rohadtul utálok itt 18 fokban lenni:( Pedig mese nincs még legalább 2 hetet ki kell húznom így. 3-án jön a szerelő....

Tulajdonképpen mi is a baj a kazánnal, mert nem értettem meg múltkor a beírásodat???
Jó lenne átaludni az biztos! Nálam Foltin se múlna Smile
A gázosok kiderítették, hogy miért nem kapott áramot a kazán. Azt meg is csinálták röpke 29 ezerért. Kipróbálták mindjárt. De úgy indul el, mint egy cséplőgép, vagy traktor. Berezonál nem csak a kazán, hanem a környékén lévő egész gáz cső! A hangját ne is emlegessük akkora. A pincéből fölhallatszik a konyhába is zárt ajtókon keresztül. Ezeknek a gázosoknak nem volt regisztrációjuk a szervizeknél, ezért ha tudnák is, hogy mi a baja, alkatrészt nem kaphatnak hozzá, de nem is tudták. Ez a gázszerelő itt lakik 4 házzal arrébb tőlem. Azt mondta, hogy neki is pont ilyen a kazánja és megadta a saját szerelőjének a számát. Az mondta, hogy 3-án tud eljönni. Ezek a gázosok mondták, hogy bekapcsolhatom, ha nem vagyok félős, de ő nem használná, mert lehet, hogy még többet ártok vele a kazánnak. Egyszer ezért tavaly már kihívtam akkor még a szervizt, mert jótállásos volt. Akkor  a kazán előtti nyomáscsökkentőt cserélték ki , ezek azt mondják, hogy már akkor se az volt a baj, mert elég kéne lenni a kertben lévő nyomáscsökkentőnek. Ezt meg ugye én nem tudom:( Azt mondták, hogy a tavaly betett termosztát is rossz fajta volt, mert nem csak a fűtést fejezte be, ha elérte a megadott hőfokot, hanem a kazánt mindannyiszor áramtalanította, ami bizony nem tett jót neki. Nem csak gyújtólángra kapcsolta le, hanem az egész kazánt áramtalanította. Hát ennyit tudok róla. Mindazok ellenére, hogy azt mondták, hogy azért ha kell bekapcsolhatom, nem merem, nem csak a hangja miatt, hanem nehogy többet ártsak a kazánnak. Így is félek, hogy a mostani 29 ezer után még mennyit kér majd a kazános?
Szóval ezért van hideg, 18 fok a lakásban:(
Ezt majd olvasom, de most rohanok a lányokhoz. Ma megint Csulokok voltunk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 21, 2017 10:50 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 4 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Hatott a kívánságod:) Időben aludtam el, föl se ébredtem. Az igaz, hogy megint piszok korán már 5 előtt fölébredtem, de 5-kor keltem. De ez nem zavar, a fene se bánja, csak előtte aludjak:) [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök neki!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 21, 2017 10:54 am

Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 21, 2017 11:01 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 12:11 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Köszi szépen Ferikém! Szép nem annyira, mert reggel óta ömlik az eső, akkor is csak kicsi szünet volt.
Én jót kívánok inkább jó pihenéssel Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 12:38 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Neked is Ferikém!
Előkerültem.Smile - 10 év.Smile
Nagyon szomorú idő van.Sad  Nem ilyen őszt akartam.Smile
Őrület, hogy fűteni kell, ha nem akarunk megfázni.
A fodrász csaj is tapogatta a radiátort. A központ fűtést még nem indították el, de itt már bármi lehet.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 1:00 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta: Sziasztok lányok és Ferikém! Úgy döntöttem elég volt a hűtőben ülnöm, megyek inkább a fűtőbe feküdni:) Rohadtul utálok itt 18 fokban lenni:( Pedig mese nincs még legalább 2 hetet ki kell húznom így. 3-án jön a szerelő....

Tulajdonképpen mi is a baj a kazánnal, mert nem értettem meg múltkor a beírásodat???
Jó lenne átaludni az biztos! Nálam Foltin se múlna Smile
A gázosok kiderítették, hogy miért nem kapott áramot a kazán. Azt meg is csinálták röpke 29 ezerért. Kipróbálták mindjárt. De úgy indul el, mint egy cséplőgép, vagy traktor. Berezonál nem csak a kazán, hanem a környékén lévő egész gáz cső! A hangját ne is emlegessük akkora. A pincéből fölhallatszik a konyhába is zárt ajtókon keresztül. Ezeknek a gázosoknak nem volt regisztrációjuk a szervizeknél, ezért ha tudnák is, hogy mi a baja, alkatrészt nem kaphatnak hozzá, de nem is tudták. Ez a gázszerelő itt lakik 4 házzal arrébb tőlem. Azt mondta, hogy neki is pont ilyen a kazánja és megadta a saját szerelőjének a számát. Az mondta, hogy 3-án tud eljönni. Ezek a gázosok mondták, hogy bekapcsolhatom, ha nem vagyok félős, de ő nem használná, mert lehet, hogy még többet ártok vele a kazánnak. Egyszer ezért tavaly már kihívtam akkor még a szervizt, mert jótállásos volt. Akkor  a kazán előtti nyomáscsökkentőt cserélték ki , ezek azt mondják, hogy már akkor se az volt a baj, mert elég kéne lenni a kertben lévő nyomáscsökkentőnek. Ezt meg ugye én nem tudom:( Azt mondták, hogy a tavaly betett termosztát is rossz fajta volt, mert nem csak a fűtést fejezte be, ha elérte a megadott hőfokot, hanem a kazánt mindannyiszor áramtalanította, ami bizony nem tett jót neki. Nem csak gyújtólángra kapcsolta le, hanem az egész kazánt áramtalanította. Hát ennyit tudok róla. Mindazok ellenére, hogy azt mondták, hogy azért ha kell bekapcsolhatom, nem merem, nem csak a hangja miatt, hanem nehogy többet ártsak a kazánnak. Így is félek, hogy a mostani 29 ezer után még mennyit kér majd a kazános?
Szóval ezért van hideg, 18 fok a lakásban:(
Most elolvastalak Judit. Már az előző beírásodnál is, de most is el vagyok ájulva. Milyen cégek ezek, hogy ilyen munkát "adnak ki a kezükből"?Sad Jézusmária.Sad
Ilyenkor nagyon nem irigyellek.Smile
Jóska mondja, hogy nyomtassam ki ezt a förtelmet és rakjam ki a házba, hogy a sok pupák lássa, hogy mit kell költeni csak arra, hogy ne fázzál. Itt meg semmire nem akarnak költeni, merthogy nem is tudnak.Sad Lefolyó csöveket kellene cserélni, fűtőcsöveket a földszinten szigetelni,stb. És, akkor ne lakjon ilyen házban, hanem menjen a faluszéli házba és tüzeljen rőzsével, igyon a kútból és ne üljön a központi fűtéses, liftes, stb házban. Itt már nincs "kommunizmus", szociális ellátás. Magad uram van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 2:00 pm

Most elolvastalak Judit. Már az előző beírásodnál is, de most is el vagyok ájulva. Milyen cégek ezek, hogy ilyen munkát "adnak ki a kezükből"?Sad Jézusmária.Sad
Ilyenkor nagyon nem irigyellek.Smile
Jóska mondja, hogy nyomtassam ki ezt a förtelmet és rakjam ki a házba, hogy a sok pupák lássa, hogy mit kell költeni csak arra, hogy ne fázzál. Itt meg semmire nem akarnak költeni, merthogy nem is tudnak.Sad Lefolyó csöveket kellene cserélni, fűtőcsöveket a földszinten szigetelni,stb. És, akkor ne lakjon ilyen házban, hanem menjen a faluszéli házba és tüzeljen rőzsével, igyon a kútból és ne üljön a központi fűtéses, liftes, stb házban. Itt már nincs "kommunizmus", szociális ellátás. Magad uram van.[/quote]
Tudod azért is bánt, mert nem az első apróhirdetést vettem elő tavaly kazánt venni, szerelni. Ő sem mondta. Egyszer már - míg jótállásos volt - hívtam ezért a szervizt, kijöttek, de azt mondták, hogy ez nem a kazán csinálja, nem annak a hibája, hanem a gáz nyomással van baj. Akarom így is? Akartam naná! Ezért kiszállás 6 ezer, egy kisebb nyomáscsökkentő berakás a kazán elé, 12 ezer. Most a gázos azt mondja, hogy a nyomáscsökkentőnek nincs köze hozzá, meg neki sincs itt 4 házzal arrébb csak az udvaron, a kazán előtt nincs, ez kazán hiba. Most majd jön a kazános oszt kitalál megint valamit - gondolom. DE!!! Azt se a tavalyi gázszerelő, se az akik a gázművektől átvette, leellenőrizte, se a szerviztől kijött hapsi, senki sem mondta, hogy ez a termosztát nem jó, mert folyton leállítja a kazánt, kikapcsolja, nem csak gyújtólángra teszi, ha elérte a beállított hőfokot! Most azt cseréle 29 ezerért, de a többi még mindig nincs megoldva! Szóval... igen, igazatok van. A fűtés csöveket én mértem le átmérőre, hosszra, én rendeltem a neten szigetelő csöveket hozzá, kötöztem rá gyors kötözővel amit itt a "szatócs" 30 és 50 Ft-ért adta darabját, kicsi vagy nagy? Most a Műv. házi vásáron 150 Ft volt 100 db!!!!!!!!! És még mennyit dolgoztam vele? Az idén a pince ajtóval, rajta az ablakkal xarakodtam... szóval.... Hiába bennem a tenni akarás és cselekvés Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 21, 2017 3:07 pm

Judit írta:Most elolvastalak Judit. Már az előző beírásodnál is, de most is el vagyok ájulva. Milyen cégek ezek, hogy ilyen munkát "adnak ki a kezükből"?Sad Jézusmária.Sad
Ilyenkor nagyon nem irigyellek.Smile
Jóska mondja, hogy nyomtassam ki ezt a förtelmet és rakjam ki a házba, hogy a sok pupák lássa, hogy mit kell költeni csak arra, hogy ne fázzál. Itt meg semmire nem akarnak költeni, merthogy nem is tudnak.Sad Lefolyó csöveket kellene cserélni, fűtőcsöveket a földszinten szigetelni,stb. És, akkor ne lakjon ilyen házban, hanem menjen a faluszéli házba és tüzeljen rőzsével, igyon a kútból és ne üljön a központi fűtéses, liftes, stb házban. Itt már nincs "kommunizmus", szociális ellátás. Magad uram van.
Tudod azért is bánt, mert nem az első apróhirdetést vettem elő tavaly kazánt venni, szerelni. Ő sem mondta. Egyszer már - míg jótállásos volt - hívtam ezért a szervizt, kijöttek, de azt mondták, hogy ez nem a kazán csinálja, nem annak a hibája, hanem a gáz nyomással van baj. Akarom így is? Akartam naná! Ezért kiszállás 6 ezer, egy kisebb nyomáscsökkentő berakás a kazán elé, 12 ezer. Most a gázos azt mondja, hogy a nyomáscsökkentőnek nincs köze hozzá, meg neki sincs itt 4 házzal arrébb csak az udvaron, a kazán előtt nincs, ez kazán hiba. Most majd jön a kazános oszt kitalál megint valamit - gondolom. DE!!! Azt se a tavalyi gázszerelő, se az akik a gázművektől átvette, leellenőrizte, se a szerviztől kijött hapsi, senki sem mondta, hogy ez a termosztát nem jó, mert folyton leállítja a kazánt, kikapcsolja, nem csak gyújtólángra teszi, ha elérte a beállított hőfokot! Most azt cseréle 29 ezerért, de a többi még mindig nincs megoldva! Szóval... igen, igazatok van. A fűtés csöveket én mértem le átmérőre, hosszra, én rendeltem a neten szigetelő csöveket hozzá, kötöztem rá gyors kötözővel amit itt a "szatócs" 30 és 50 Ft-ért adta darabját, kicsi vagy nagy? Most a Műv.  házi vásáron 150 Ft volt 100 db!!!!!!!!! És még mennyit dolgoztam vele? Az idén a pince ajtóval, rajta az ablakkal xarakodtam... szóval....  Hiába bennem a tenni akarás és cselekvés Sad [/quote]
Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 6:43 pm

Judit írta:Most elolvastalak Judit. Már az előző beírásodnál is, de most is el vagyok ájulva. Milyen cégek ezek, hogy ilyen munkát "adnak ki a kezükből"?Sad Jézusmária.Sad
Ilyenkor nagyon nem irigyellek.Smile
Jóska mondja, hogy nyomtassam ki ezt a förtelmet és rakjam ki a házba, hogy a sok pupák lássa, hogy mit kell költeni csak arra, hogy ne fázzál. Itt meg semmire nem akarnak költeni, merthogy nem is tudnak.Sad Lefolyó csöveket kellene cserélni, fűtőcsöveket a földszinten szigetelni,stb. És, akkor ne lakjon ilyen házban, hanem menjen a faluszéli házba és tüzeljen rőzsével, igyon a kútból és ne üljön a központi fűtéses, liftes, stb házban. Itt már nincs "kommunizmus", szociális ellátás. Magad uram van.
Tudod azért is bánt, mert nem az első apróhirdetést vettem elő tavaly kazánt venni, szerelni. Ő sem mondta. Egyszer már - míg jótállásos volt - hívtam ezért a szervizt, kijöttek, de azt mondták, hogy ez nem a kazán csinálja, nem annak a hibája, hanem a gáz nyomással van baj. Akarom így is? Akartam naná! Ezért kiszállás 6 ezer, egy kisebb nyomáscsökkentő berakás a kazán elé, 12 ezer. Most a gázos azt mondja, hogy a nyomáscsökkentőnek nincs köze hozzá, meg neki sincs itt 4 házzal arrébb csak az udvaron, a kazán előtt nincs, ez kazán hiba. Most majd jön a kazános oszt kitalál megint valamit - gondolom. DE!!! Azt se a tavalyi gázszerelő, se az akik a gázművektől átvette, leellenőrizte, se a szerviztől kijött hapsi, senki sem mondta, hogy ez a termosztát nem jó, mert folyton leállítja a kazánt, kikapcsolja, nem csak gyújtólángra teszi, ha elérte a beállított hőfokot! Most azt cseréle 29 ezerért, de a többi még mindig nincs megoldva! Szóval... igen, igazatok van. A fűtés csöveket én mértem le átmérőre, hosszra, én rendeltem a neten szigetelő csöveket hozzá, kötöztem rá gyors kötözővel amit itt a "szatócs" 30 és 50 Ft-ért adta darabját, kicsi vagy nagy? Most a Műv.  házi vásáron 150 Ft volt 100 db!!!!!!!!! És még mennyit dolgoztam vele? Az idén a pince ajtóval, rajta az ablakkal xarakodtam... szóval....  Hiába bennem a tenni akarás és cselekvés Sad [/quote]
Tudod, elgondolkodtam, hogy ha férfi van a háznál, akkor is így álltak volna hozzá a pasikák? Sad Cipőben!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 21, 2017 6:43 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Köszi szépen Ferikém! Szép nem annyira, mert reggel óta ömlik az eső, akkor is csak kicsi szünet volt.
Én jót kívánok inkább jó pihenéssel Smile

Szívesen Juditka! Itt délelőtt el állt, de borult maradt az ég!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 21, 2017 6:44 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Neked is Ferikém!
Előkerültem.Smile - 10 év.Smile
Nagyon szomorú idő van.Sad  Nem ilyen őszt akartam.Smile
Őrület, hogy fűteni kell, ha nem akarunk megfázni.
A fodrász csaj is tapogatta a radiátort. A központ fűtést még nem indították el, de itt már bármi lehet.

Itt ugyan az a helyzet!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 21, 2017 6:45 pm

Juditom vigaszul befűtöttem:
Baráti beszélgetések - Page 4 R_1510
De amúgy az egész nagyon elkeserítő.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 7:17 pm

Marcsi írta:Juditom vigaszul befűtöttem:
Baráti beszélgetések - Page 4 R_1510
De amúgy az egész nagyon elkeserítő.
Köszönöm, jó látni nem mondom, de azért még 18 fok van:(
Azt se gondoltam, hogy majd ide jutok, hogy azért fekszek le, mert az ágyban meleg van legalább. Ez van.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 7:18 pm

Beszéltem Zolival, volt a HO-nál, ő adott volna beutalót az MR vizsgálatra. Nekik van valami belső vonaluk szg.-en, két és fél hónap a legkevesebb várakozási idő. Mondta neki Zoli, hogy ne is írja meg, mert ő azt nem tudja kivárni, hát alig tud menni nem értik? Erre valami magán intézmény papírját nyomta a kezébe. Zoli meg se nézte, hogy melyiket, majd most hétvégén keres a neten valamit. Én is küldtem neki át reggel 3 helyet is.
Ott két nap a várakozás, 28 ezertől olcsóbb hely nincs sehol.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 21, 2017 7:25 pm

El is köszönök lányok és Ferikém, mert az ágyban legalább meleg van. Ma összekapcsoltam, patentoztam a vastagabb takaróval a nyárit, így most télim lett. Mire jön a hideg, addigra hozzá is fogok szokni?
Jó tévézést és pihenést nektek estére, aztán nagyon jó alvást kívánok:) A telefonról majd benézek még.
Baráti beszélgetések - Page 4 Szep-a10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 21, 2017 8:08 pm

Judit írta: Beszéltem Zolival, volt a HO-nál, ő adott volna beutalót az MR vizsgálatra. Nekik van valami belső vonaluk szg.-en, két és fél hónap a legkevesebb várakozási idő. Mondta neki Zoli, hogy ne is írja meg, mert ő azt nem tudja kivárni, hát alig tud menni nem értik? Erre valami magán intézmény papírját nyomta a kezébe. Zoli meg se nézte, hogy melyiket, majd most hétvégén keres a neten valamit. Én is küldtem neki át reggel 3 helyet is.
Ott két nap a várakozás, 28 ezertől olcsóbb hely nincs sehol.

Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Továbbra is ajánlom Kistarcsát.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.