Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Aug. 22, 2017 8:23 pm

43. oldal!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 22, 2017 8:47 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 4 1_este68
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 22, 2017 8:48 pm

Judit írta:43. oldal!!!!!!!!
Bizony.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Aug. 22, 2017 8:48 pm

Judit írta:Nagyot sétáltunk, Folti még most is menne, ha rajta múlna:) Olyan gyorsan sötétedik:( Olyan rossz:( Szomorú vagyok tőle:( Hosszú ujjúban és mellényben voltam, de bizony elfért volna rajtam a melegítő fölső is!
Én is elköszönök, követem Böbit egy fürcsi után:)
Jó éjt és jó pihenést nektek, majd nagyon jó alvást utána:)
Baráti beszélgetések - Page 4 46993411
Én sem örülök, de a melegben meg majd meg halok.Sad Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 22, 2017 9:50 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile
Nem panaszkodhatunk az időjárásra!

Köszönjük Böbike!
Igen remek idő volt!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 22, 2017 9:51 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Szép napot Neked is.Smile

Szia Marcsika! Köszönöm!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 22, 2017 9:52 pm

Judit írta:Nagyot sétáltunk, Folti még most is menne, ha rajta múlna:) Olyan gyorsan sötétedik:( Olyan rossz:( Szomorú vagyok tőle:( Hosszú ujjúban és mellényben voltam, de bizony elfért volna rajtam a melegítő fölső is!
Én is elköszönök, követem Böbit egy fürcsi után:)
Jó éjt és jó pihenést nektek, majd nagyon jó alvást utána:)
Baráti beszélgetések - Page 4 46993411
Baráti beszélgetések - Page 4 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 22, 2017 9:53 pm

Marcsi írta:Én is elköszönök mára. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 4 1_este68
Baráti beszélgetések - Page 4 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 4 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Aug. 22, 2017 9:54 pm

Baráti beszélgetések - Page 4 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Aug. 22, 2017 9:59 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 4 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 5:35 am

Szervusztok, jó -de kissé melegebb, világosabb reggelt és szép napot nektek!
10 fok van fönt a teraszon!!!!!!!!!!!! - és sötét van fél 6-kor....Sad
Baráti beszélgetések - Page 4 Etetai10Baráti beszélgetések - Page 4 111 Baráti beszélgetések - Page 4 712 Baráti beszélgetések - Page 4 Kneh_o10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 5:36 am


Baráti beszélgetések - Page 4 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm szépen Ferikém! Nagyon jót aludtam:) De úgy látszik, hogy ahogy sötétebb van reggel, talán majd tovább fogok aludni. (remélem)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 5:46 am

Nyilván még az igazak álmát aludtam volna, ha nem kell kimennem a kis helyiségbe. De ez jó figyelmeztetés volt holnapra is. Be fogom állítani a telefont 5-re ébresztőre Benő miatt. Neki mindegy, hogy sötét van, vagy világos, ú 4 ó után ébred és egyre türelmetlenebb, ha nem kap enni és nem engedi ki valaki.
Gondolom, hogy Foltit is egyre nehezebben fogom tudni kelteni. Lehet, hogy holnap is csak pár falat tápot oda viszek a helyére és mondom, hogy várjon meg, majd tovább alszik, míg Benőtől visszaérek. Ma reggeli, Folti séta korán, utána Zoliéknál kert locsolás, náluk elég nagy a kert, sokkal többet kell locsolni, mint nálam. Utána epret ültetek. Aztán meglátom, hogy mennyi időm marad, ha még marad, akkor az apróbb céklákat hagymán megdinsztelem (héjában megfőzöm és lereszelem előtte) aztán be a mélyhűtőbe. No, meg a tegnap otthagyott ruhákat is illő lenne leszedni. Ennyi azt gondoltam, hogy pont elég is lesz délelőttre. Ma még van gyümölcs levesem, meg töltött karalábém ebédre. Még 2 napra való kaja van második a mélyhűtőben, de ki kell enni, hogy legyen hely a fagyasztani valóknak. Még van karalábém is, amit fagyasztani kéne, szóval kell a hely. Lehet, hogy mostanában már csak 2 napra fogok tudni főzni? Elég xar ügy....Sad Magamnak nem szeretek sűrűn főzni Sad De ez van, ha enni akarok. Mióta megsütöttem a kenyerem mindig azt ettem, s a cukrom ma 6,1 lett. Lehet, hogy valamitől teljesen helyreállt a rend bennem? Most szépen mindent fogok enni, még tésztákat is Smile Hátha? Ha nem próbálom ki, sose fogom megtudni Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 6:14 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 4 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 6:17 am

Judit írta:Nyilván még az igazak álmát aludtam volna, ha nem kell kimennem a kis helyiségbe. De ez jó figyelmeztetés volt holnapra is. Be fogom állítani a telefont 5-re ébresztőre Benő miatt. Neki mindegy, hogy sötét van, vagy világos, ú 4 ó után ébred és egyre türelmetlenebb, ha nem kap enni és nem engedi ki valaki.
Gondolom, hogy Foltit is egyre nehezebben fogom tudni kelteni.  Lehet, hogy holnap is csak pár falat tápot oda viszek a helyére és mondom, hogy várjon meg, majd tovább alszik, míg Benőtől visszaérek. Ma reggeli, Folti  séta korán, utána Zoliéknál kert locsolás, náluk elég nagy a kert, sokkal többet kell locsolni, mint nálam. Utána epret ültetek. Aztán meglátom, hogy mennyi időm marad, ha még marad, akkor az apróbb céklákat hagymán megdinsztelem (héjában megfőzöm és lereszelem előtte) aztán be a mélyhűtőbe. No, meg a tegnap otthagyott ruhákat is illő lenne leszedni. Ennyi azt gondoltam, hogy pont elég is lesz délelőttre. Ma még van gyümölcs levesem, meg töltött karalábém ebédre. Még 2 napra való kaja van második a mélyhűtőben, de ki kell enni, hogy legyen hely a fagyasztani valóknak. Még van karalábém is, amit fagyasztani kéne, szóval kell a hely. Lehet, hogy mostanában már csak 2 napra fogok tudni főzni? Elég xar ügy....Sad Magamnak nem szeretek sűrűn főzni Sad De ez van, ha enni akarok. Mióta megsütöttem a kenyerem mindig azt ettem, s a cukrom ma 6,1 lett. Lehet, hogy valamitől teljesen helyreállt a rend bennem? Most szépen mindent fogok enni, még tésztákat is Smile Hátha? Ha nem próbálom ki, sose fogom megtudni Very Happy

Sok feladat, sok töprengés.  Smile
Így van, ha nem próbálod ki, nem fogod megtudni, hogy a cukrod diéta nélkül is rendben lehet.  I love you
Örülhetsz, mert jön vissza a nyár.  Very Happy  sunny  flower


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 23, 2017 7:13 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 6:20 am

Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 6:43 am


Sok feladat, sok töprengés.  Smile
Így van, ha nem próbálod ki, nem fogod megtudni, hogy a cukrod diéta nélkül is rendben lehet.  I love you
Örülhetsz, mer jön vissza a nyár.  Very Happy  sunny  flower[/quote]

Egyedül élve, mindig töprengek valamin:) Hiába ritka feladat, hogy nagyon oda kell figyelni, akkor nem. De ennyi évesen már ritkán van olyan helyzet, hogy nem rutinból csinálok bármit is, akkor meg forog az agyam valamin.
Pl. este kitaláltam, hogy reggel megpróbálom a nagy piros konyhaszekrényt arrébb toloncolni pár cm-t, akkor a nagyobb asztal beférne a sarokba. A kicsi kintre összecsukva most. Így nagyobb lesz a hely, de télre kinyitnám - úgy nagyobb, mint a mostani nagy - több virág férne rá az ablak eléSmile
Jöjjön is még, mert az ősz közeledtétől már most rosszul vagyok:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 6:45 am

Böbe51 írta:Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni.  Crying or Very sad
Remélem a fodrász utáni látvány a tükörben megvigasztal annyira, hogy nem lesz nagyon rossz egyedül enni. Tényleg nagyon rossz, tanúsíthatom. Már több, mint 8 éve gyakorlom, de még most sem tudtam hozzászokni, talán soha nem is fogok:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 6:54 am

Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Pa-Dö-Dő nap.Baráti beszélgetések - Page 4 1f642Smile
Sikerült jót aludni. Ma kertbe megyek, Jóska fogorvoshoz utána Ő is. A tömésére kerül valami porcelán réteg, ha nincs gond. Nem volt.
Még mára emberi időt mondanak.
Jelentem a fülem már kevésbé szaggat. Mitől lehetett? Bebim a torkára panaszkodott este.
Vett szopogatóst, gyógyteát:3800.- ft. Aranyár.Baráti beszélgetések - Page 4 1f641
Még belefér a nyárba ez a jó kis kép:
Baráti beszélgetések - Page 4 2310
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 7:00 am

Judit írta:Nyilván még az igazak álmát aludtam volna, ha nem kell kimennem a kis helyiségbe. De ez jó figyelmeztetés volt holnapra is. Be fogom állítani a telefont 5-re ébresztőre Benő miatt. Neki mindegy, hogy sötét van, vagy világos, ú 4 ó után ébred és egyre türelmetlenebb, ha nem kap enni és nem engedi ki valaki.
Gondolom, hogy Foltit is egyre nehezebben fogom tudni kelteni.  Lehet, hogy holnap is csak pár falat tápot oda viszek a helyére és mondom, hogy várjon meg, majd tovább alszik, míg Benőtől visszaérek. Ma reggeli, Folti  séta korán, utána Zoliéknál kert locsolás, náluk elég nagy a kert, sokkal többet kell locsolni, mint nálam. Utána epret ültetek. Aztán meglátom, hogy mennyi időm marad, ha még marad, akkor az apróbb céklákat hagymán megdinsztelem (héjában megfőzöm és lereszelem előtte) aztán be a mélyhűtőbe. No, meg a tegnap otthagyott ruhákat is illő lenne leszedni. Ennyi azt gondoltam, hogy pont elég is lesz délelőttre. Ma még van gyümölcs levesem, meg töltött karalábém ebédre. Még 2 napra való kaja van második a mélyhűtőben, de ki kell enni, hogy legyen hely a fagyasztani valóknak. Még van karalábém is, amit fagyasztani kéne, szóval kell a hely. Lehet, hogy mostanában már csak 2 napra fogok tudni főzni? Elég xar ügy....Sad Magamnak nem szeretek sűrűn főzni Sad De ez van, ha enni akarok. Mióta megsütöttem a kenyerem mindig azt ettem, s a cukrom ma 6,1 lett. Lehet, hogy valamitől teljesen helyreállt a rend bennem? Most szépen mindent fogok enni, még tésztákat is Smile Hátha? Ha nem próbálom ki, sose fogom megtudni Very Happy
Jó reggelt Judit! Még olyan céklát nem csináltam amit leírtál.Baráti beszélgetések - Page 4 1f642 Csak ügyesen ma is. Benőéknél is.Baráti beszélgetések - Page 4 1f642
De jó, hogy mindent ehecc. Maradjon is így!! I love you bounce Basketball cheers  sunny
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 7:04 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni.  Crying or Very sad
Remélem a fodrász utáni látvány a tükörben megvigasztal annyira, hogy nem lesz nagyon rossz egyedül enni. Tényleg nagyon rossz, tanúsíthatom. Már több, mint 8 éve gyakorlom, de még most sem tudtam hozzászokni, talán soha nem is fogok:(
Jóska is, ha nem voltam itthon valamiért. Alig fogyott a hűtőből a kaja.Sad  A férfiaknál meg pláne nem mindegy, hogy csak oda kell ülni és nem egyedül...
Pedig Ő is főzőcskézik szívesen.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 7:07 am

Judit írta:
Sok feladat, sok töprengés.  Smile
Így van, ha nem próbálod ki, nem fogod megtudni, hogy a cukrod diéta nélkül is rendben lehet.  I love you
Örülhetsz, mer jön vissza a nyár.  Very Happy  sunny  flower

Egyedül élve, mindig töprengek valamin:) Hiába ritka feladat, hogy nagyon oda kell figyelni, akkor nem. De ennyi  évesen már ritkán van olyan helyzet, hogy nem rutinból csinálok bármit is, akkor meg forog az agyam valamin.
Pl. este kitaláltam, hogy reggel megpróbálom a nagy piros konyhaszekrényt arrébb toloncolni pár cm-t, akkor a nagyobb asztal beférne a sarokba. A kicsi kintre összecsukva most. Így nagyobb lesz a hely, de télre kinyitnám - úgy nagyobb, mint a mostani nagy  - több virág férne rá az ablak eléSmile
Jöjjön is még, mert az ősz közeledtétől már most rosszul vagyok:( [/quote]


Csak töpreng, abból mindig kidül valami jó.Smile
A sok ruha-fel le az nekem sem hiányzik ám. Smile És jövő májusig. Crying or Very sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 7:09 am

Böbe51 írta:Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni.  Crying or Very sad
Szia Böbice.  Smile
Olyan messze jársz fodrászhoz?
Itt a mi telepünkön is van, de nem jókat hallok róla és 1000.-el drágább.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 7:13 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni.  Crying or Very sad
Remélem a fodrász utáni látvány a tükörben megvigasztal annyira, hogy nem lesz nagyon rossz egyedül enni. Tényleg nagyon rossz, tanúsíthatom. Már több, mint 8 éve gyakorlom, de még most sem tudtam hozzászokni, talán soha nem is fogok:(

Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:18 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Pa-Dö-Dő nap.Baráti beszélgetések - Page 4 1f642Smile
Sikerült jót aludni. Ma kertbe megyek, Jóska fogorvoshoz utána Ő is. A tömésére kerül valami porcelán réteg, ha nincs gond. Nem volt.
Még mára emberi időt mondanak.
Jelentem a fülem már kevésbé szaggat. Mitől lehetett? Bebim a torkára panaszkodott este.
Vett szopogatóst, gyógyteát:3800.- ft. Aranyár.Baráti beszélgetések - Page 4 1f641
Még belefér a nyárba ez a jó kis kép:
Baráti beszélgetések - Page 4 2310
Szia Marcsika! Jó napod lesz a kertben. Jóskád helyébe most nem lennék ! Akkor csak valami huzat lehetett a baj oka?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.