Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:49 pm

Judit írta:Jó étvágyat nektek! Nekünk is meg jó mosogatást!!!!!! Sad((((((((Húúúúú, de trehány vagyok:(
Én már elmosogattam.Smile Csak 2 tányér volt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 7:53 pm

Marcsi írta:Na, válaszoltam. Fogam összezárva.Very Happy
Igen, most láttam, elég volt annyi, mondjuk én nem köszöntem meg Smile A rózsára emlékszem, még a fórumon Kr-n is mesélt róla talán ott? Nem is tudom. Vagy a zárton az sg-n?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 7:55 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Jó étvágyat nektek! Nekünk is meg jó mosogatást!!!!!! Sad((((((((Húúúúú, de trehány vagyok:(
Én már elmosogattam.Smile Csak 2 tányér volt.Smile
Én is:) Nekem az egész napi:(
Meg közben Szalmási Kati is hívott, hogy hogyan van Folti? Leányfalun lakik, nem régen hunyt el a férje, Béla unokanővére.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 7:59 pm

Egy csomót kínlódtunk lent a pisiléssel, kakilással:( Nehezen, de legalább pisilt. Most kitaláltam, hogy mivel úgyis le kell menni reggel Betadinért, mert csak kis üveges volt a gyógyszertárban, állítólag ma estére kapnak nagyot- no azért kell menni reggel, de veszek Paraffin olajat és belekeverem Folti kajájába, mert már nagyon félek ebben a kaki ügyben:( Féltem is tőle, de valami van is benne. Ugye nem mozog....
Most még elmegyek és lemosogatom a sebét, aztán elvackolunk. Talán már a helyemen alszok?
Jó tévézést és pihenést utána pedig jó alvást. Itt most elköszönök, de majd a telefonról belesek, ha enged talán írni is tudok. Nem is csináltam egész nap semmit és 8 óra van...Sad
Baráti beszélgetések - Page 39 Jyyjt21
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 8:39 pm

Judit írta:Egy csomót kínlódtunk lent a pisiléssel, kakilással:( Nehezen, de legalább pisilt. Most kitaláltam, hogy mivel úgyis le kell menni reggel Betadinért, mert csak kis üveges volt a gyógyszertárban, állítólag ma estére kapnak nagyot- no azért kell menni reggel, de veszek Paraffin olajat és belekeverem Folti kajájába, mert már nagyon félek ebben a kaki ügyben:( Féltem is tőle, de valami van is benne. Ugye nem mozog....
Most még elmegyek és lemosogatom a sebét, aztán elvackolunk. Talán már a helyemen alszok?
Jó tévézést és pihenést utána pedig jó alvást. Itt most elköszönök, de majd a telefonról belesek, ha enged talán írni is tudok. Nem is csináltam egész nap semmit és 8 óra van...Sad
Baráti beszélgetések - Page 39 Jyyjt21
Hogyhogy nem csináltál semmit? Very Happy Hát Fórumoztunk is.Very Happy Very Happy bounce bounce cheers cheers
Na, komolyra fordítva, remélem ma már a helyeden alszol, és azzal egy szakasz lezárul. Hálisten!
A paraffin jó ötlet, inkább félni Judit.
Ezt végigcsináltam Mucivak is.Sad Előre kell gondolni,mindig. A család azt mondja, hogy mert mi nők mindig túlbonyolítunk, pedig csak félünk, meg akarunk előzni nagyobb bajokat.

A Dunán lesz egy krimi 21.25-től azt fogjuk nézni, de már a hálóból.
Holnap nem jön Bellus, tehát délig alszunk, mondá gazduram. Későig TV-zhetünk.Very Happy Micsoda lazaság.Smile

Holnap Bebi vacsira hívta 2 nyergesi barátnőjüket és ugye Bellust. Ő főz. Benji házon kívül lesz. Lányos napot tartana.Smile  Olyan jó megint dicsekedni.Smile Jaj, csak Mariann, nehogy meghallja ezt a negatívumomat.Smile
Hát nem a házeladás és a pakolás a legfontosabb dolguk, ezt megállapítottuk.
Nade 1x fiatalok. Holnap de. vizsgája lesz, kicsit kikapcsolódik du.-este.
Bellus is iskolába megy, ha nem kell lejönnie a bútor miatt.
De örülök, ha 1x ezeken a gondokon is túl leszek.
Bellus még tervezget közben, teherautót akar bérelni, mert úgy a legolcsóbb a cuccot Dorogra és a mi garázsunkba elhordani. Itt van helyben kölcsönző. Meglátjuk. Az én agyam ezen jár most is.Smile

Pihenjetek jól Juditom!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 8:41 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Na, válaszoltam. Fogam összezárva.Very Happy
Igen, most láttam, elég volt annyi, mondjuk én nem köszöntem meg Smile A rózsára emlékszem, még a fórumon Kr-n is mesélt róla talán ott? Nem is tudom. Vagy a zárton az sg-n?
Én is azért köszöntem meg, hogy lássa, hogy "örülök". Biztosan látja, amit láttatni akarok.Smile
A Kr-on is, sg-n is volt szó a rózsákról.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 8:43 pm

Lányok, Ferikém elköszönök mára.
Tusolás és krimi a program.
 Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések - Page 39 1_este33

Reggel ugyanitt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 8:58 pm

Judit írta:Egy csomót kínlódtunk lent a pisiléssel, kakilással:( Nehezen, de legalább pisilt. Most kitaláltam, hogy mivel úgyis le kell menni reggel Betadinért, mert csak kis üveges volt a gyógyszertárban, állítólag ma estére kapnak nagyot- no azért kell menni reggel, de veszek Paraffin olajat és belekeverem Folti kajájába, mert már nagyon félek ebben a kaki ügyben:( Féltem is tőle, de valami van is benne. Ugye nem mozog....
Most még elmegyek és lemosogatom a sebét, aztán elvackolunk. Talán már a helyemen alszok?
Jó tévézést és pihenést utána pedig jó alvást. Itt most elköszönök, de majd a telefonról belesek, ha enged talán írni is tudok. Nem is csináltam egész nap semmit és 8 óra van...Sad
Baráti beszélgetések - Page 39 Jyyjt21
Baráti beszélgetések - Page 39 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 9:00 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém elköszönök mára.
Tusolás és krimi a program.
 Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések - Page 39 1_este33

Reggel ugyanitt.Smile
Baráti beszélgetések - Page 39 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 39 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 9:01 pm

Baráti beszélgetések - Page 39 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 9:11 pm

Jááàjjjj:( Marcsika írtam neked regényt és elszállt az egész:( Már mióta pötyögtem. Mindenre válaszoltam is. Írtam, hogy a lányok mulatnak, ti meg végre pihentek. A bérautóhoz adnak pakoló embert? Ki pakol. Hogy van annyi vas?? Nincs meccs a tévében?? Mariannal ne törődj, majd jön olvasni..... Még írtam az előbb, de mit? Ja még Foltinak a konyhából behoztam a másik matracát ez mellé, mert félek, hogy legurul....
Szóval jó krimi legyen, hogy lefoglalja az agyadat.Smile
Jó éjt és jó alvást, jó sokat:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 9:13 pm

Köszönöm Ferkém, jó lenne, mert napok óta alig aludtam, de még napközben sem szundiztam.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 24, 2017 9:14 pm

Olvastalak benneteket. Jaj, nagyon sajnálom, hogy Foltosnak még nem sikerült a nagy dolog.  Smile
Remélem a paraffin olaj megoldja!
Marcsi, mindig találunk mentséget a lányoknak itt is, hiába gondolnánk, tennénk a dolgokat mi másként. Valahol ez természetes.  
Én is krimit nézek, hogy eltereljem a gondolataimat. Smile Azután álmodok marhaságokat.
Baráti beszélgetések - Page 39 Jy_yjt26
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 9:22 pm

Judit írta:Jááàjjjj:( Marcsika írtam neked regényt és elszállt az egész:( Már mióta pötyögtem. Mindenre válaszoltam is. Írtam, hogy a lányok mulatnak, ti  meg  végre pihentek. A bérautóhoz adnak pakoló embert? Ki pakol. Hogy van annyi vas?? Nincs meccs a tévében??  Mariannal ne törődj, majd jön olvasni..... Még írtam az előbb, de mit? Ja még Foltinak a konyhából behoztam a másik matracát ez mellé, mert félek, hogy legurul....
Szóval jó krimi legyen, hogy lefoglalja az agyadat.Smile
Jó éjt és jó alvást, jó sokat:)
De van meccs.Smile Csak nem annyira fontos, állítólag.Smile
Jön olvasni, de most írtam engesztelőt is, mert nem szeretném elküldeni...., mert lehet, hogy tényleg lelki válság van....Sad
Van aki pakoljon. Megszervezik.Smile
A garázsban van, sokk. Nem tudom hány mázsa.Smile Ráérne, de addig oda nincs akkor semmiféle csomagnak, bútornak hely. Oldják meg.
Építs bástyát, csak Te is kényelmesen aludj. Rád fér már!!!
Igen, kell az agyamnak, mert amerre nézek agyalni való van.Smile Tényleg egész nap.Very Happy
Fórum, kert, labor, lányok, nagyvilág össze keserve.

Pihenjetek, én is azt teszem.Smile
Baráti beszélgetések - Page 39 623710
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 9:24 pm

Böbe51 írta:Olvastalak benneteket. Jaj, nagyon sajnálom, hogy Foltosnak még nem sikerült a nagy dolog.  Smile
Remélem a paraffin olaj megoldja!
Marcsi, mindig találunk mentséget a lányoknak itt is, hiába gondolnánk, tennénk a dolgokat mi másként. Valahol ez természetes.  
Én is krimit nézek, hogy eltereljem a gondolataimat.  Smile  Azután álmodok marhaságokat.  
Baráti beszélgetések - Page 39 Jy_yjt26
Álmos legyen nyugodt, békés!! Baráti beszélgetések - Page 39 Szivec10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 9:25 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:Lányok, Ferikém elköszönök mára.
Tusolás és krimi a program.
 Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések - Page 39 1_este33

Reggel ugyanitt.Smile
Baráti beszélgetések - Page 39 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 39 W9ec2s5qaf86oumgilm1
Smile
Baráti beszélgetések - Page 39 11than10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 9:35 pm

Judit írta:Köszönöm Ferkém, jó lenne, mert napok óta alig aludtam, de még napközben sem szundiztam.
Ki fog az alakulni egyre jobb lesz Juditka!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 9:36 pm

Böbe51 írta:Olvastalak benneteket. Jaj, nagyon sajnálom, hogy Foltosnak még nem sikerült a nagy dolog.  Smile
Remélem a paraffin olaj megoldja!
Marcsi, mindig találunk mentséget a lányoknak itt is, hiába gondolnánk, tennénk a dolgokat mi másként. Valahol ez természetes.  
Én is krimit nézek, hogy eltereljem a gondolataimat.  Smile  Azután álmodok marhaságokat.  
Baráti beszélgetések - Page 39 Jy_yjt26
Baráti beszélgetések - Page 39 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 9:38 pm

Baráti beszélgetések - Page 39 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Márc. 25, 2017 5:47 am


Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 39 Szyv15
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Márc. 25, 2017 5:52 am

Szervusztok, jó reggelt lányok és Ferikém! Smile Szomorú, felhős idő van....
Baráti beszélgetések - Page 39 Www_tv12 Baráti beszélgetések - Page 39 Www_tv13 Baráti beszélgetések - Page 39 2810 Baráti beszélgetések - Page 39 14244710 Baráti beszélgetések - Page 39 Centau10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Márc. 25, 2017 6:05 am

Azért olyan jó volt a helyemen aludni:) Folti ágya mellé még a konyhait oda tettem, mert hiába igazgattam, mindig úgy éreztem, hogy mindjárt legurul róla. Betakartam aztán ő már aludt is. Bezzeg én!A Colombóból nem sokra emlékszek, de igen csak a végén aludhattam el. 3x "buhhogott" vagy mit csinált Folti, az nem ugatás, csak olyan, (Nem tudom...) mond valamit, ha valaki nekem egyszer lefordítaná?????? Akkor fölkeltem eligazgattam, betakartam és aludt tovább. Nem kellett rá a fejéje éjjelre se az a bili. Ha betakargatom, akkor olyan mint egy jó kisgyerek, fekszik úgy, szereti a takarót:) Reggel, ha mindenen túl leszünk, akkor lerongyolok a gyógyszertárba: betadin és paraffin olaj.Ha véletlen lenne terméke reggel, akkor is legyen itthon egy kis üveggel. Nem árt az. Utána csirkemellből, baconos takarással őzgerincben sütök olyan tejfölös husit. Abból tudok enni vacsorára is, meg ebédre is. Pár napra elég lesz. Tegnap megkértem Zolit, hogy jöjjön már át fél órára, hogy nyugodtan meg tudjam a kertet locsolni, szegény virágok alig bírnak kibújni, olyan száraz, az ültetett magokra ugyan mindig vittem egy -egy kanna vizet valamikor, de hát szerintem kiszáradtak azok, nem fognak kikelni:( Többször kellett volna víz rájuk. A két kis fám kihajtani készül, már picit látszanak a meggy levelei, az őszin meg mintha egy virág bimbót is látnék? Egyszer régen vettünk 3 törpe almát. Az egyiket Zoliéknak adtam, / (talán 4 éve?) még sose virágzott! Nekem a kettőből az egyik folyton virágzik, először volt is rajta elég szépen alma, sokallottam, még szedtem is le róla. No, azóta csak virág volt rajta, alma egyse. A másik csak nől, néha egy-két virág, alma egy se. Pedig most is szépek...
Na, nem írok már többet, mert olvasva visszaalszotok rajta:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Márc. 25, 2017 6:31 am

Judit írta:Azért olyan jó volt a helyemen aludni:) Folti ágya mellé még a konyhait oda tettem, mert hiába igazgattam, mindig úgy éreztem, hogy mindjárt legurul róla. Betakartam aztán ő már aludt is. Bezzeg én!A Colombóból nem sokra emlékszek, de igen csak a végén aludhattam el. 3x "buhhogott" vagy mit csinált Folti, az nem ugatás, csak olyan, (Nem tudom...) mond valamit, ha valaki nekem egyszer lefordítaná?????? Akkor fölkeltem eligazgattam, betakartam és aludt tovább. Nem kellett rá a fejéje éjjelre se az a bili. Ha betakargatom, akkor olyan mint egy jó kisgyerek, fekszik úgy, szereti a takarót:) Reggel, ha mindenen túl leszünk, akkor lerongyolok a gyógyszertárba: betadin és paraffin olaj.Ha véletlen lenne terméke reggel, akkor is legyen itthon egy kis üveggel. Nem árt az. Utána csirkemellből, baconos takarással őzgerincben sütök olyan tejfölös husit. Abból tudok enni vacsorára is, meg ebédre is. Pár napra elég lesz. Tegnap megkértem Zolit, hogy jöjjön már át fél órára, hogy nyugodtan meg tudjam a kertet locsolni, szegény virágok alig bírnak kibújni, olyan száraz, az ültetett magokra ugyan mindig vittem egy -egy kanna vizet valamikor, de hát szerintem kiszáradtak azok, nem fognak kikelni:( Többször kellett volna víz rájuk. A két kis fám kihajtani készül, már picit látszanak a meggy levelei, az őszin meg mintha egy virág bimbót is látnék? Egyszer régen vettünk 3 törpe almát. Az egyiket Zoliéknak adtam, / (talán 4 éve?) még sose virágzott! Nekem a kettőből az egyik folyton virágzik, először volt is rajta elég szépen alma, sokallottam, még szedtem is le róla. No, azóta csak virág volt rajta, alma egyse. A másik csak nől, néha egy-két virág, alma egy se. Pedig most is szépek...
Na, nem írok már többet, mert olvasva visszaalszotok rajta:)

Foltinak további gyógyulást kívánok! Sejtettem, hogy jó kutyus lesz, hagyja, hogy az ágyadban aludj. I love you
Drukkolok, hogy legyen végre rendben a nagy dolog is. Smile
Szép időt a terveidhez! sunny  
Magunknak is azt kívánom, pedig bent leszek, egész délelőtt főzési programom van. A fagyasztóba is főzni akarok, mert elég sok minden kiettünk belőle. A szárítókat kell leszedni, hogy Eszter holnap ha itt mos, legyen helye teregetésre. (A Gorenje nem válaszolt a reklamációra. Crying or Very sad )
Délután séta és ha valamit nem fejezek be délelőtt, akkor egy kis főzés is.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Márc. 25, 2017 6:32 am

Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 39 Szyv15
Szia Böbike! Jó reggelt neked! Smile Az előbb nem láttam, hogy már írtál:( Vak voltam még.....
Legyen jó és szép napod a borús idő ellenére is. Ha meg is kell békélnünk a felhőkkel, legalább az eső elmaradhatna:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Márc. 25, 2017 6:41 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Azért olyan jó volt a helyemen aludni:) Folti ágya mellé még a konyhait oda tettem, mert hiába igazgattam, mindig úgy éreztem, hogy mindjárt legurul róla. Betakartam aztán ő már aludt is. Bezzeg én!A Colombóból nem sokra emlékszek, de igen csak a végén aludhattam el. 3x "buhhogott" vagy mit csinált Folti, az nem ugatás, csak olyan, (Nem tudom...) mond valamit, ha valaki nekem egyszer lefordítaná?????? Akkor fölkeltem eligazgattam, betakartam és aludt tovább. Nem kellett rá a fejéje éjjelre se az a bili. Ha betakargatom, akkor olyan mint egy jó kisgyerek, fekszik úgy, szereti a takarót:) Reggel, ha mindenen túl leszünk, akkor lerongyolok a gyógyszertárba: betadin és paraffin olaj.Ha véletlen lenne terméke reggel, akkor is legyen itthon egy kis üveggel. Nem árt az. Utána csirkemellből, baconos takarással őzgerincben sütök olyan tejfölös husit. Abból tudok enni vacsorára is, meg ebédre is. Pár napra elég lesz. Tegnap megkértem Zolit, hogy jöjjön már át fél órára, hogy nyugodtan meg tudjam a kertet locsolni, szegény virágok alig bírnak kibújni, olyan száraz, az ültetett magokra ugyan mindig vittem egy -egy kanna vizet valamikor, de hát szerintem kiszáradtak azok, nem fognak kikelni:( Többször kellett volna víz rájuk. A két kis fám kihajtani készül, már picit látszanak a meggy levelei, az őszin meg mintha egy virág bimbót is látnék? Egyszer régen vettünk 3 törpe almát. Az egyiket Zoliéknak adtam, / (talán 4 éve?) még sose virágzott! Nekem a kettőből az egyik folyton virágzik, először volt is rajta elég szépen alma, sokallottam, még szedtem is le róla. No, azóta csak virág volt rajta, alma egyse. A másik csak nől, néha egy-két virág, alma egy se. Pedig most is szépek...
Na, nem írok már többet, mert olvasva visszaalszotok rajta:)

Foltinak további gyógyulást kívánok! Sejtettem, hogy jó kutyus lesz, hagyja, hogy az ágyadban aludj. I love you
Drukkolok, hogy legyen végre rendben a nagy dolog is. Smile
Szép időt a terveidhez! sunny  
Magunknak is azt kívánom, pedig bent leszek, egész délelőtt főzési programom van. A fagyasztóba is főzni akarok, mert elég sok minden kiettünk belőle. A szárítókat kell leszedni, hogy Eszter holnap ha itt mos, legyen helye teregetésre. (A Gorenje nem válaszolt a reklamációra. Crying or Very sad )
Délután séta és ha valamit nem fejezek be délelőtt, akkor egy kis főzés is.
Jó lenne! Smile Mindjárt hozok képet, tegnap egyet du. csináltam róla, aztán este ahogy elaludt, és a harmadikat most, ahogy alszik. Szerintem akkor ébredhetett föl éjjel, ha nem volt rajta a takaróSmile Az én hűtőmbe nem akarsz teleportálni valamiket? Ha már úgyis sokat főzöl???? Egy - egy adag már nem számít Smile A fene megehetné a Gorenjét is, egy hónap a válasz határidő itt is? Sad
Baráti beszélgetések - Page 39 20170330Baráti beszélgetések - Page 39 20170329 Baráti beszélgetések - Page 39 20170331
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 39 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.