Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:27 pm

Judit írta:
Szerintem a többeket nem érdekli. Mondjuk engem se nagyon, mert én emitt nem ülök a gép elé. Most más a helyzet, hogy Foltira vigyázok. De ilyenkor is van, hogy nem a szobában ülünk, hanem kint. Most mondjuk nagyon meleg van a teraszon, bent maradtunk.
Valami olyasmit, hogy ha nem látom, akkor vagy szaladozok nézni, vagy tényleg ráhúzom a fejére. boltba biztos. Bár most  hogy lemosogattam neki, most se nyúlt hozzá, a Betadint se akarta lenyalni. Anno a hasát is hagyta békén. Akkoriban éjjelre húztam rá, hogy már tudjak, merjek aludni is. Ma még mellette aludtam a padlón, de már nem bánnám, ha este a helyemen lehetnék. Még a zuhany víz is alig ért rám este úgy mentem be és ki:))))))
Zolinak most se jó a hormonja.... Sad Egyik sok, másik kevés... Vegyen be picit kevesebbet. Picit... érted:( De mennyit? Kérdezte Zoli, hát picit kevesebbet. Kapott megint lapbor papírt, egy hónap múlva találkoznak...
A kenyér neve, amit most Ági vett Zolinak : Ceres Slim - azt mondja talán a Spárban van. Nem tudom, majd mindjárt rákeresek azért megnézem.
Én sem reagálok Judit. Majd. Még emésztem.Smile
Azért jó az a tányér biztosításként, ha el kell menned.
Ha sokat futsz ide-oda még lefogysz.Smile Jó kis edzés.Smile Jaaaaj, csak szekállak.Smile

Akkor Zolid se nyugodhat meg.Sad Miért nem mondja a doki, hogy fél v. negyed tabletta vagy mi és kész?Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:28 pm

Judit írta:Ezt hoztam nektek is:

Most beszéltem Gidával, hívott!!! Nagyon jó, boldog, kipihent a hangja:) Nagyon jól van. Ma már ott járt a gyógytornász valami támaszkodóval, de fölkelt és járkàlt!!!!  Nem fájt a háta se. Kicsit volt nehezebb fölállni, de minden jól ment neki!!! Foltiról beszéltünk még, aztán elköszönt,   valaki épp jött oda hozzá! Szóval nagyon jól van:) Tsókol benneteket!!!  Smile
De jóóóóó!
Pedig féltem, hogy majd napokig nyűglődhet, fájdogálhat.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:29 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 38 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém.Smile Szépet Nektek is!
Nekem jó szaladgálós volt eddig. Nehogy valami simán menjen. Most már csak azon izgulok,hogy jók legyenek az értékek.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 3:31 pm

Olvastalak Marcsi!! Mint a Fehérvár Áruház!!! Hú de pocsék lehetett addig várni a vérvétellel:( Azért jó ez a kocsi, mert ezer helyre tudtok menni egy nap, gyorsan bejártok mindent. A halakra nem megyek vendégnek....
Én próbáltam írni, hogy most tudok csak többször benézni, meg nem is értek hozzá. De ennyit ért. Böbi merte visszautasítani,meg rá is kérdezett... De nekem írt, hogy Böbi is értse.... ez van. Most Foltval pisilünk:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:31 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Én nem kaptam értesítést.
Azt nem tudom, hogy miért nem, de ott fb.zárton írja, ott van a neved is a fölsoroltakban, velünk! Smile
Folti jól megsértődött a bilitől a fején, még a jutalomfalat se kellett neki akkor. Persze átjött a másik szobába a bilivel, ahogy levettem, már jó volt a jutalom is.Smile Boltba majd később átmegyek.

Utána beírtam, hogy megtaláltam, de úgy látszik nem küldtem el. Surprised
Töröltem magam, ha már megírtam, hogy nem akarok az lenni.  
Nem kell semmit csinálni, mert a csoport létre van hozva, új tagot meg úgysem akarunk felvenni.
Kérdés, hogy a többiek mit lépnek?
Akkor most mi lesz? Megpróbálod hozzászoktatni? I love you
Szerintem a többeket nem érdekli. Mondjuk engem se nagyon, mert én emitt nem ülök a gép elé. Most más a helyzet, hogy Foltira vigyázok. De ilyenkor is van, hogy nem a szobában ülünk, hanem kint. Most mondjuk nagyon meleg van a teraszon, bent maradtunk.
Valami olyasmit, hogy ha nem látom, akkor vagy szaladozok nézni, vagy tényleg ráhúzom a fejére. boltba biztos. Bár most  hogy lemosogattam neki, most se nyúlt hozzá, a Betadint se akarta lenyalni. Anno a hasát is hagyta békén. Akkoriban éjjelre húztam rá, hogy már tudjak, merjek aludni is. Ma még mellette aludtam a padlón, de már nem bánnám, ha este a helyemen lehetnék. Még a zuhany víz is alig ért rám este úgy mentem be és ki:))))))

Nem az adminisztrátorság, hanem ez az egész.
Megértem. Akkor éjszakára tedd rá! Minden nappal gyógyul és akkor már az sem baj, ha nyalogatja. Gondolom.
Míg elrongyoltam gyorsan a boltba, nem tettem rá. Üres mindig a bolt, nem kell várni, azt a pár dolgot meg semmi perc alatt megvettem. Azért megdöbbentem az áron megint:( Vettem egy kis üveg szeletelt gombát, 1 nagyobb kefirt, ua. joghurtot, egy nagy kanna tejfölt, két kockányi túrót, 4 pár virslit, 5 szem almát. 3.200 akárhány Ft volt:(
Judit, már nem szabad a számlát nézni. Úgyis csak azt vesszük, ami feltétlenül kell.Sad Very Happy
Azért én is végigfutom, már a pénztár után.  Rettenetes drága a kaja.Sad
Pedig nekem holnap pakolnom kell, ha jön Bellus, nincs nézegetés.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 3:34 pm

Nekem meg már a pénzem kevés...Sad nagyon osztani kéne, kell. Nem sajnálom Foltira, de valamit enni is kell-lene:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:34 pm

Judit írta:Jó étvágyat, de már lehet az is, hogy egészségetekre. Utána jó pihenést. Most én azt teszem, kényszer őrző-védő állásban vagyok:))))))))
Majd előkeveredek pihenés után, vagy ha Folti be akar jönni.
Kényszer Judit, de gondolj arra, hogy minden nappal csak jobb lehet. Na, meg szorítunk is, hogy az legyen.Smile
Én most gyorsan mindent megnézek itt, mert ha jön gazduram, akkor estig itt trónol. Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:36 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Jó étvágyat, de már lehet az is, hogy egészségetekre. Utána jó pihenést. Most én azt teszem, kényszer őrző-védő állásban vagyok:))))))))
Majd előkeveredek pihenés után, vagy ha Folti be akar jönni.
Végeztünk, most kezdem a pihenést! Józsi rendes volt, bepakolta helyettem a mosogatógépet. I love you
Nagyon rendesek a Józsik.Smile
Most adtam rá a kötényt, mert nekilátott szép ruhában boncolni.Smile Nem mertem morogni, mert ugye most Ő a dolgozó, rosszul esne Neki.Very Happy
De ilyenkor inkább magára haragszik, mert elfelejtette, de én szorulok.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:51 pm

Judit írta:Köszi a dícséretet:) Azér nem annyira érdelmlem meg. Reggel óta még most se mosogattam el. Jöttem Folti után, teraszozni akart, ide feküdni.
Igaz, nem tartott pisztolyt a fejemhez, de jöttem anélkül is. Meg ár a mosatlan:)  Béla mindig azt mondta, hogy nem nyúl a mosógéphez, mert elrontaná!!! Naná!! Rendes volt Józsid:) Pihenj jól.
Most mi is:)  
Laughing Laughing bounce bounce cheers :cheers:Jóska mindig azt mondta amikor még a régi mosógépünk volt, hogy nem találta a kifolyó tömlőt.Smile Oszt ott volt mögötte a sarokban.Smile Aztán később már Muci mosott.
El kell hogy meséljem:
Muciék vettek automata gépet, ENERGOMAT-ot.  A fene majd megevett érte. Jóskának hiába pedzegettem, hogy milyen jó lenne nekem is.
Aztán egy év végi jutalmam éppen annyi volt, 16 000.-, mint egy ENERGOMAT, de hideg-meleg vizes, mert itt van  meleg víz. Megbeszéltük Mucival és vett nekem. Csak feljöttek és mondtuk Jóskának, hogy segíteni kellene felhozni a gépet. Ment szegénykém, de amikor elmentek, akkor kaptam.Very Happy Hogy miért nem mondtam, hogy ennyire akarom, akkor Ő vett volna nekem.Smile
Persze a centrim majdnem új volt és ezért rágódott rajta nagyon. Valakinek elajándékoztuk mindkettőt.
Ja, még 1x eljátszotta ezt velem a mikróval is. Azt is Muci hozta. Ugyan magyarázkodott, hogy ha tudta volna, hogy ennyire akarom.Smile
Aztán 1, vagy 2 év múlva apósom egyedül maradt és megkapta a mi mikrónkat, merthogy egyszerű a kezelése, csak 2 gomb, ha melegíteni akar.
Én meg kaptam egy csoda mikrót, ami grillez is.Smile Ez még 1997-ban volt. Miket hozott elő most bennem ez a mosogatógép sztori.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:52 pm

Judit írta:Nekem meg már a pénzem kevés...Sad nagyon osztani kéne, kell. Nem sajnálom Foltira, de valamit enni is kell-lene:)
Tudom Judit. A 6 év alatt én is voltam így. Remélem soha többet.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:54 pm

Judit írta:Olvastalak Marcsi!! Mint a Fehérvár Áruház!!! Hú de pocsék lehetett addig várni a vérvétellel:(  Azért jó ez a kocsi, mert ezer helyre tudtok menni egy nap, gyorsan bejártok mindent. A halakra nem megyek vendégnek....
Én próbáltam írni, hogy most tudok csak többször benézni, meg nem is értek hozzá. De ennyit ért. Böbi merte visszautasítani,meg rá is kérdezett... De nekem írt, hogy Böbi  is értse.... ez van. Most Foltval pisilünk:)
Bizony Judit. Ha nem lesz kocsi, vagy valamiért jogsi, meg leszünk lőve. Idegenekre szorulhatunk, mert a lányok a világ végén. Ha valami gond van.Sad

Még nem jártam odaát. Addig jó, mert felkapom úgyis....Very Happy Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 3:56 pm

Judit írta:Olvastalak Marcsi!! Mint a Fehérvár Áruház!!! Hú de pocsék lehetett addig várni a vérvétellel:(  Azért jó ez a kocsi, mert ezer helyre tudtok menni egy nap, gyorsan bejártok mindent. A halakra nem megyek vendégnek....
Én próbáltam írni, hogy most tudok csak többször benézni, meg nem is értek hozzá. De ennyit ért. Böbi merte visszautasítani,meg rá is kérdezett... De nekem írt, hogy Böbi  is értse.... ez van. Most Foltval pisilünk:)
A keszegek is már a fagyóban. Valamikor lesz egy férfias ebéd. Mert ugye én nem értek a halhoz.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 24, 2017 4:22 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 38 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém.Smile Szépet Nektek is!
Nekem jó szaladgálós volt eddig. Nehogy valami simán menjen. Most már csak azon izgulok,hogy jók legyenek az értékek.Very Happy

Szia Marcsika! Köszönjük!
Olvastam! Biztos jó lesz!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 5:08 pm

Szóval:
"Drágáim! Az adminisztrátornak kötelességei nincsenek, csak jogai. Fel tud venni új tagokat és ha úgy gondolja, akkor ki is tud tiltani. A fejlécnél, ha rákatt a tagokra, ott látható hogy ki a tag és ki az adminisztrátor. Semmi olyan problémám nincs, amiben segíthetnétek, köszönöm szépen a felajánlást. MIndenképpen kell olyan adminisztrátor aki minden nap többször is jelen van, ti hárman megbízható tagjai vagytok ennek az oldalnak. Bár tudjuk, hogy az örexem-fórum működött sokáig az alapító nélkül is.Természetesen amikor tudok, jövök. Ha senki nem vállalja az adminisztrátorságot, akkor sajnos vége az oldalnak. Remélem erre nem kerül sor. Itt egyetlen kizárásra került sor, Nobit tiltottam ki, nem hívta meg senki, - és furcsa lett volna, hogy a nagy fb-ről le van tiltva pld. Marcsi oldaláról, de itt a titkosban bent van."


Mi az, hogy vége az oldalnak? Kiért, miért? Eddig sem kellett itt adminisztrálni!!!

Nobit senki nem tudta behívni eddig sem, csak ha volt jogosultsága. Vagy mindenkinek volt admin. joga addig?
De nem derült ki az sem, hogy kinek volt és ki hívta be. Azóta is talány. Olyan nagy az igazságérzete, hogy Nobi nálam tiltott, mert ezt is számon tartja, akkor ne legyen a zárton, akkor miért nem tudjuk ki hívta be?

Nem is érdekelne Nobi, csak a híreket ne vigye, mert vitte. Tudjuk.



Miért pont mi hárman, és megbízhatóak?, mert Masunál vagyunk?

Az hétszentség.Sad Mit szól ehhez a többi tag?

Nem büntetett az igaz, de jutalmazott. Eddig gondolkodott, studizott az hótziher, hogy mi legyen a kegyes büntetés és feladta a magas labdát is, mert válaszokat vár.

Látom, olvasom Böbice reagálást...

Le a kalapom Böbice, így kell reagálni, őszintén megírni a gondodat. I love you Wink


Én most nem fogok, még emésztek:

-Mi az, hogy mi vagyunk ott legtöbbet, meg megbízhatóak?

-Ő is ott van Dorka miatt, mindig ezt hangsúlyozta ki! Sietett megnyitni, csak lesett Masu.Sad

-Ugyan már, sehova nem mehet, mert ugye a szőrösök, de a facéra nem ér rá ránézni...

-Ani: "Mariann, az a fontos, hogy Te jól legyél, és köszönet azoknak akik elvállalták az adminisztrátorságot.!"

-Ki vállalta?

-...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 24, 2017 5:08 pm

Megjöttünk. Most olvaslak benneteket. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 24, 2017 5:50 pm

Nem nagyon vidítottak fel az árak sem. Sad Nagyon be kell osztani minden fillért.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 6:03 pm

Sziasztok! Előkerültem. Foltival voltam lent, de olyan nehezen jött az inger neki a pisiléshez.
Olvastalak Marcsi a mosógéppel és a mikróval:) Érdekes, mert nekem meg Béla pont az ellenkezője volt. Ha valamit látott hallott, már jött, hogy ez jó lenne neked vegyük meg! Én győzködtem sokszor, hogy majd, meg várjunk, meg majd, ha tönkremegy.... Így kisebb dolgokat vett, pláne már mikor nyugdíjas lett és én még dolgoztam ráért szétnézni, válogatni:) Jó időszak volt!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 6:07 pm

Marcsi írta:Szóval:
"Drágáim! Az adminisztrátornak kötelességei nincsenek, csak jogai. Fel tud venni új tagokat és ha úgy gondolja, akkor ki is tud tiltani. A fejlécnél, ha rákatt a tagokra, ott látható hogy ki a tag és ki az adminisztrátor. Semmi olyan problémám nincs, amiben segíthetnétek, köszönöm szépen a felajánlást. MIndenképpen kell olyan adminisztrátor aki minden nap többször is jelen van, ti hárman megbízható tagjai vagytok ennek az oldalnak. Bár tudjuk, hogy az örexem-fórum működött sokáig az alapító nélkül is.Természetesen amikor tudok, jövök. Ha senki nem vállalja az adminisztrátorságot, akkor sajnos vége az oldalnak. Remélem erre nem kerül sor. Itt egyetlen kizárásra került sor, Nobit tiltottam ki, nem hívta meg senki, - és furcsa lett volna, hogy a nagy fb-ről le van tiltva pld. Marcsi oldaláról, de itt a titkosban bent van."


Mi az, hogy vége az oldalnak? Kiért, miért? Eddig sem kellett itt adminisztrálni!!!

Nobit senki nem tudta behívni eddig sem, csak ha volt jogosultsága. Vagy mindenkinek volt admin. joga addig?
De nem derült ki az sem, hogy kinek volt és ki hívta be. Azóta is talány. Olyan nagy az igazságérzete, hogy Nobi nálam tiltott, mert ezt is számon tartja, akkor ne legyen a zárton, akkor miért nem tudjuk ki hívta be?

Nem is érdekelne Nobi, csak a híreket ne vigye, mert vitte. Tudjuk.



Miért pont mi hárman, és megbízhatóak?, mert Masunál vagyunk?

Az hétszentség.Sad Mit szól ehhez a többi tag?

Nem büntetett az igaz, de jutalmazott. Eddig gondolkodott, studizott az hótziher, hogy mi legyen a kegyes büntetés és feladta a magas labdát is, mert válaszokat vár.

Látom, olvasom Böbice reagálást...

Le a kalapom Böbice, így kell reagálni, őszintén megírni a gondodat. I love you Wink


Én most nem fogok, még emésztek:

-Mi az, hogy mi vagyunk ott legtöbbet, meg megbízhatóak?

-Ő is ott van Dorka miatt, mindig ezt hangsúlyozta ki! Sietett megnyitni, csak lesett Masu.Sad

-Ugyan már, sehova nem mehet, mert ugye a szőrösök, de a facéra nem ér rá ránézni...

-Ani: "Mariann, az a fontos, hogy Te jól legyél, és köszönet azoknak akik elvállalták az adminisztrátorságot.!"

-Ki vállalta?

-...
Szerintem ne rágódj rajta. Bennem is ott voltak a kérdések, de nem akartam megint feszkót, mert ugye pont velem volt utoljára afférja. Mondom, ha most megint szólok? Nem is érdekel, először nincs is szerintem ott semmi tennivaló, mindenki tudja a dolgát, meg mit ír, meg tán Nobi révén most még tanultak is az esetből. Ha Folti lába gyógyul, lent tud már lenni, akkor én is esetleg a wifimen, a telefonon nézek be, nem jövök azért föl bekapcsolni a gépet, ha lent dolgozgatok. Szóval tőlem már azt tesz, amit akar. Te mondtad, hogy fogadjuk el így. No, én ezt is megfogadtam, legyen. Ő ilyen, én ilyen... Ez van!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 6:07 pm

Jó étvágyat nektek! Nekünk is meg jó mosogatást!!!!!! Sad((((((((Húúúúú, de trehány vagyok:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 24, 2017 6:13 pm

Azééééé az is nagyon érdekes, hogy Ferink névnapi képét látta Mariann, de egy qrva szót. lájkot se tett, nem hogy még meg se köszönte! Böbi, Klárika, meg én lájkoltuk, de a láttában látszik, hogy ő is látta. HúúúúúúSad Miket gondolok? Sad
No, jó étvágyat akkor inkább!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:29 pm

Judit írta:Sziasztok! Előkerültem. Foltival voltam lent, de olyan nehezen jött az inger neki a pisiléshez.
Olvastalak Marcsi a mosógéppel és a mikróval:) Érdekes, mert nekem meg Béla pont az ellenkezője volt. Ha valamit látott hallott, már jött, hogy ez jó lenne neked vegyük meg! Én győzködtem sokszor, hogy majd, meg várjunk, meg majd, ha tönkremegy.... Így kisebb dolgokat vett, pláne már mikor nyugdíjas lett és én még dolgoztam ráért szétnézni, válogatni:) Jó időszak volt!
Emlékszem, mert 1x beszélgettünk erről.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:32 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szóval:
"Drágáim! Az adminisztrátornak kötelességei nincsenek, csak jogai. Fel tud venni új tagokat és ha úgy gondolja, akkor ki is tud tiltani. A fejlécnél, ha rákatt a tagokra, ott látható hogy ki a tag és ki az adminisztrátor. Semmi olyan problémám nincs, amiben segíthetnétek, köszönöm szépen a felajánlást. MIndenképpen kell olyan adminisztrátor aki minden nap többször is jelen van, ti hárman megbízható tagjai vagytok ennek az oldalnak. Bár tudjuk, hogy az örexem-fórum működött sokáig az alapító nélkül is.Természetesen amikor tudok, jövök. Ha senki nem vállalja az adminisztrátorságot, akkor sajnos vége az oldalnak. Remélem erre nem kerül sor. Itt egyetlen kizárásra került sor, Nobit tiltottam ki, nem hívta meg senki, - és furcsa lett volna, hogy a nagy fb-ről le van tiltva pld. Marcsi oldaláról, de itt a titkosban bent van."


Mi az, hogy vége az oldalnak? Kiért, miért? Eddig sem kellett itt adminisztrálni!!!

Nobit senki nem tudta behívni eddig sem, csak ha volt jogosultsága. Vagy mindenkinek volt admin. joga addig?
De nem derült ki az sem, hogy kinek volt és ki hívta be. Azóta is talány. Olyan nagy az igazságérzete, hogy Nobi nálam tiltott, mert ezt is számon tartja, akkor ne legyen a zárton, akkor miért nem tudjuk ki hívta be?

Nem is érdekelne Nobi, csak a híreket ne vigye, mert vitte. Tudjuk.



Miért pont mi hárman, és megbízhatóak?, mert Masunál vagyunk?

Az hétszentség.Sad Mit szól ehhez a többi tag?

Nem büntetett az igaz, de jutalmazott. Eddig gondolkodott, studizott az hótziher, hogy mi legyen a kegyes büntetés és feladta a magas labdát is, mert válaszokat vár.

Látom, olvasom Böbice reagálást...

Le a kalapom Böbice, így kell reagálni, őszintén megírni a gondodat. I love you Wink


Én most nem fogok, még emésztek:

-Mi az, hogy mi vagyunk ott legtöbbet, meg megbízhatóak?

-Ő is ott van Dorka miatt, mindig ezt hangsúlyozta ki! Sietett megnyitni, csak lesett Masu.Sad

-Ugyan már, sehova nem mehet, mert ugye a szőrösök, de a facéra nem ér rá ránézni...

-Ani: "Mariann, az a fontos, hogy Te jól legyél, és köszönet azoknak akik elvállalták az adminisztrátorságot.!"

-Ki vállalta?

-...
Szerintem ne rágódj rajta. Bennem is ott voltak a kérdések, de nem akartam megint feszkót, mert ugye pont velem volt utoljára afférja. Mondom, ha most megint szólok? Nem is érdekel, először nincs is szerintem ott semmi tennivaló, mindenki tudja a dolgát, meg mit ír, meg tán Nobi révén most még tanultak is az esetből. Ha Folti lába gyógyul, lent tud már lenni, akkor én is esetleg a wifimen, a telefonon nézek be, nem jövök azért föl bekapcsolni a gépet, ha lent dolgozgatok. Szóval tőlem már azt tesz, amit akar. Te mondtad, hogy fogadjuk el így. No, én ezt is megfogadtam, legyen. Ő ilyen, én ilyen... Ez van!
Persze, maradjon minden ahogy van, már megint okosabbak lettünk ez ügyben is.Smile
Valamit válaszolnom kell, de még nem engedi az ujjam.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:38 pm

Judit írta:Jó étvágyat nektek! Nekünk is meg jó mosogatást!!!!!! Sad((((((((Húúúúú, de trehány vagyok:(
Most ettünk végre, mert közben igaz, hogy a hal hűtőbe került végre, de Bellussal nagy telefonom volt.Smile
Mégsem jön holnap. Lemondta a bútor nézegető és az is aki a vashulladékot vinné. Nem lesz ez sem egyszerű menet. Nem baj, azt hitték, hogy hipp-hopp és el lesznek adva a cuccok,hát nem.Sad  A vasért egy dorogi haver jönne, az már 2 szombatot visszamondott.Sad Majd esetleg a jövő héten.

Egészségetekre a vacsit!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:41 pm

Judit írta:Azééééé az is nagyon érdekes, hogy Ferink névnapi képét látta Mariann, de egy qrva szót. lájkot se tett, nem hogy még meg se köszönte! Böbi, Klárika, meg én lájkoltuk, de a láttában látszik, hogy ő is látta. HúúúúúúSad Miket gondolok? Sad
No, jó étvágyat akkor inkább!
Nyugi Judit, az enyémet sem láttamozta.Sad

Tudod, amikor meghalt Muci, akkor ültetett állítólag egy rózsát Mucinak a kertjében. Dittixnek is...
Többször hozott akkoriban képet is róla, ha nyílt. Aztán amikor a tojás árát drágállottuk és fiztan zokon vette a panaszkodásomat, akkor megszakadt ez a folyamat és nincs szó a rózsáról. Ennyire volt őszinte az a rózsa dolog "is".Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 24, 2017 6:48 pm

Na, válaszoltam. Fogam összezárva.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.