Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 6:36 am

Sziasztok. Jól aludtam, csak nagyon későn sikerült. Kiestem a megszokott időből és akkor már nehezen megy. Feküdtem én, csak dec. 31-e du. óta Mariannak most jutott eszébe fölhívni. Mondta, csak mondata, csak mondta. Alig tudtam megkérdezni közben, hogy a láz fölviszi-e a cukrot. Persze hogy föl, meg mindenféle még kisebb betegség is. A láz miatt másként műxik az inzulin. Ha látom, hogy ua. a kajával jó a cukrom, akkor leszek jól. Ma már biztos jobban vagyok akkor mert most "csak" 7 lett...Sad Kevéske, de tényleg kevéske vacsorával. A nagymamája már az otthonban van újra, de megint romlott a demencia állapota. Őket a húgával fölismeri, de a lányát, Mariannék anyját nem tudja,hogy ki az, hiába mondják el neki, mindig kérdezi még a nevét is. Egyre inkább fekszik, nem is akar fölkelni.Sajnos nehéz helyzet.
Ahogy fölébredtem, máris tüsszsögéssel indult a napom. Most nem fázok, tehát biztos nincs hőemelkedésem. Este 10 után még megint volt. Reggel elrendezem Foltit, meglocsolom a lakásban a virágokat és fekszek vissza. Majd most 11 felé fogom sétálni vinni, mert az MLP is hoz csomagot, de a kutya kaja is lehet, hogy jön, mert este még jött sms, hogy átadták a szállító cégnek. A Zolinak 2 helyről vett göncökről, még semmi hír. Ebédem még van, de holnap muszáj lesz valamit főzni:( Kb. ennyi a helyzet.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 6:44 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 3w4hqsjb7xpkm8808q2x


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 20, 2017 7:11 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 6:52 am

Judit írta:Sziasztok. Jól aludtam, csak nagyon későn sikerült. Kiestem a megszokott időből és akkor már nehezen megy. Feküdtem én, csak dec. 31-e du. óta Mariannak most jutott eszébe fölhívni. Mondta, csak mondata, csak mondta. Alig tudtam megkérdezni közben, hogy a láz fölviszi-e a cukrot. Persze hogy föl, meg mindenféle még kisebb betegség is. A láz miatt másként műxik az inzulin. Ha látom, hogy ua. a kajával jó a cukrom, akkor leszek jól. Ma már biztos jobban vagyok akkor mert most "csak" 7 lett...Sad Kevéske, de tényleg kevéske vacsorával. A nagymamája már az otthonban van újra, de megint romlott a demencia állapota. Őket a húgával fölismeri, de a lányát, Mariannék anyját nem tudja,hogy ki az, hiába mondják el neki, mindig kérdezi még a nevét is. Egyre inkább fekszik, nem is akar fölkelni.Sajnos nehéz helyzet.
Ahogy fölébredtem, máris tüsszsögéssel indult a napom. Most nem fázok, tehát biztos nincs hőemelkedésem. Este 10 után még megint volt. Reggel elrendezem Foltit, meglocsolom a lakásban a virágokat és fekszek vissza. Majd most 11 felé fogom sétálni vinni, mert az MLP is hoz csomagot, de a kutya kaja is lehet, hogy jön, mert este még jött sms, hogy átadták a szállító cégnek. A Zolinak 2 helyről vett göncökről, még semmi hír. Ebédem még van, de holnap muszáj lesz valamit főzni:( Kb. ennyi a helyzet.

Remélem a cukor jól jelez és tényleg kifelé haladsz a betegségből! Smile I love you
Sajnálom Mariannékat! Crying or Very sad Furcsa, hogy az unokáit megismeri, a lányát pedig nem.
Biztos rosszul is esik neki. Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 7:00 am

Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Szia Böbikém! Jó reggelt és jó napot, jó hetet neked, nektek:) I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 7:02 am


Remélem a cukor jól jelez és tényleg kifelé haladsz a betegségből! Smile I love you
Sajnálom Mariannékat! Crying or Very sad Furcsa, hogy az unokáit megismeri, a lányát pedig nem.
Biztos rosszul is esik neki. Sad [/quote]
[/quote]
Persze, rosszul igen. De ez a betegség sajnos ezzel jár együtt:( Ilyenkor már az infúzió kúra sem segít semmit.
Még ma is megpróbálok annyit feküdni, amennyit csak lehet. Folti nehezen viseli a fekvésemet:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 7:15 am

Judit írta:
Remélem a cukor jól jelez és tényleg kifelé haladsz a betegségből! Smile I love you
Sajnálom Mariannékat! Crying or Very sad Furcsa, hogy az unokáit megismeri, a lányát pedig nem.
Biztos rosszul is esik neki. Sad
[/quote]
Persze, rosszul igen. De ez a betegség sajnos ezzel jár együtt:( Ilyenkor már az infúzió kúra sem segít semmit.
Még ma is megpróbálok annyit feküdni, amennyit csak lehet. Folti nehezen viseli a fekvésemet:( [/quote]

Érzi Folti, hogy nem vagy rendben, nem masszíroztathatja magát, nem úgy jöttök-mentek ahogy szoktatok. Crying or Very sad
Lehet, hogy most nem is beszélgetsz annyit hozzá? Majdcsak túl lesztek rajta!
Nem Tündi hozta ezt neked az iskolából???
Baráti beszélgetések - Page 30 Jobbul11

Köszönjük a jókívánságot! Ránk fér. Eszternek is fáj a torka, Józsi lehet, hogy 3 nap is kiküldetésbe megy. Kemény hét ígérkezik. Shocked
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 7:19 am



Érzi Folti, hogy nem vagy rendben, nem masszíroztathatja magát, nem úgy jöttök-mentek ahogy szoktatok. Crying or Very sad
Lehet, hogy most nem is beszélgetsz annyit hozzá? Majdcsak túl lesztek rajta!
Nem Tündi hozta ezt neked az iskolából???
Baráti beszélgetések - Page 30 Jobbul11

Köszönjük a jókívánságot! Ránk fér. Eszternek is fáj a torka, Józsi lehet, hogy 3 nap is kiküldetésbe megy. Kemény hét ígérkezik. Shocked [/quote]

Persze, mert máskor jövök-megyek, így aztán ő is mindig jön utánam. Tündinek a megerőltetéstől a hangszálai voltak begyulladva. Ő hétvégén volt itt, nekem meg ez péntek este kezdődött.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 7:58 am

Most elköszönök, megjött Folti:)
Majd feküdni fogok, ha látok is valamit a szemeimmel, akkor legalább olvasni fogok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 20, 2017 8:02 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
4 órától csak kínlódtam, most is, de visszaaludni az nem megy.Sad
Szóval kótyagos vagyok, csak más bajom ne legyen.Smile

Ma megyek én is Jóskával gyűjtögetni, selejtezni. A kazánt lehet, hogy ma lekapcsoljuk, mert pluszokat mondanak.

Akkor Judit este mégiscsak jött a láz? Sad  Remélem azért minden nappal kicsit jobban vagy. Érdekes ez a cukor "jelzés" is. Miket nem tudsz meg, így persze mi is okosodunk. Bár ezt szívesen kihagynád, gondolom.
Mariannt mi szállta meg?  De legalább tudsz felőlük. Henrikről semmi hír?
 Ma már nyüzsisebb napod lesz, csak jobban is legyél hozzá. Jó, hogy hétvégén kapott el, ha már elkapott, mert volt Zoli segítséged. Meg leveskét is csak kaptál.Smile
Hoztam kis mosolyt.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 Ny10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 20, 2017 8:06 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Remélem a cukor jól jelez és tényleg kifelé haladsz a betegségből! Smile I love you
Sajnálom Mariannékat! Crying or Very sad Furcsa, hogy az unokáit megismeri, a lányát pedig nem.
Biztos rosszul is esik neki. Sad
Persze, rosszul igen. De ez a betegség sajnos ezzel jár együtt:( Ilyenkor már az infúzió kúra sem segít semmit.
Még ma is megpróbálok annyit feküdni, amennyit csak lehet. Folti nehezen viseli a fekvésemet:( [/quote]

Érzi Folti, hogy nem vagy rendben, nem masszíroztathatja magát, nem úgy jöttök-mentek ahogy szoktatok. Crying or Very sad
Lehet, hogy most nem is beszélgetsz annyit hozzá? Majdcsak túl lesztek rajta!
Nem Tündi hozta ezt neked az iskolából???

Köszönjük a jókívánságot! Ránk fér. Eszternek is fáj a torka, Józsi lehet, hogy 3 nap is kiküldetésbe megy. Kemény hét ígérkezik. Shocked [/quote]


Böbicém Eszterednek gyógyulást kívánok. Remélem nem kapja el nagyon, most előzze meg amennyire csak lehet.
Ha Józsid elmegy, akkor Neked/Nektek kell Sunnyizni is. Lesz teendőd.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 8:45 am

Köszönöm Marcsi! Muszáj lesz jobban lennie, mert kedd és szerda este mennie kell tanítani.
(Már az anyagiak miatt is. Az 25 ezer forint kiesés lenne. Sad )
Megyek a bányába, egész nap mosni fogok. Kihasználom, hogy Józsi elmegy itthonról.(Közben kiderült, hogy ma és szerdán már biztos a kiküldetés)
Kimosom az itthoni, a munkás és a kutyasétáltató cuccait. Bár van belőlük váltó, de mindig ugyanaz a kedvenc. Laughing
És van még több minden egyéb is, például Sunny szőnyegeiből is legalább hármat kimosok megint. Holnap takarítom a földszintet, kell a tiszta szőnyeg.
Szép napot mindenkinek!!! I love you lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 8:49 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
4 órától csak kínlódtam, most is, de visszaaludni az nem megy.Sad
Szóval kótyagos vagyok, csak más bajom ne legyen.Smile

Ma megyek én is Jóskával gyűjtögetni, selejtezni. A kazánt lehet, hogy ma lekapcsoljuk, mert pluszokat mondanak.

Akkor Judit este mégiscsak jött a láz? Sad  Remélem azért minden nappal kicsit jobban vagy. Érdekes ez a cukor "jelzés" is. Miket nem tudsz meg, így persze mi is okosodunk. Bár ezt szívesen kihagynád, gondolom.
Mariannt mi szállta meg?  De legalább tudsz felőlük. Henrikről semmi hír?
 Ma már nyüzsisebb napod lesz, csak jobban is legyél hozzá. Jó, hogy hétvégén kapott el, ha már elkapott, mert volt Zoli segítséged. Meg leveskét is csak kaptál.Smile
Hoztam kis mosolyt.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 Ny10

Mielőtt visszafekszek beugrottam, mert gyanús voltál. Gondoltam, hogy valami van....Sad Azért abban nem vagyok biztos, hogy most el kéne menned Jóskával? Sad Inkább maradnál itthon pihenni...
Ki, kihagynám ezeket a tapasztalatokat. A fene tudja, hogy mi történt Mariannal. De igazán nem is nagyon érdekel, én már megtanultam átlépni dolgokat, még akkor is ha nehezemre esik. A megváltoztathatatlanon nem töröm a fejem. Ezért írom néha neked is, hogy felejtsd el Pistit, mintha nem is lenne, hisz úgy sincs.
Henrikkel szoktam a fb-on csetelni. Februárban a legrosszabb jegye egy történelem 3/4-ed! Még tart a lendülete. Valami fölmérő félét is írtak az előérettségivel kapcsolatosan. Annak még nem tudni az eredményét. Ha sikerülne? Meg az előérettségi is? Nagy szó lenne.
Igen, ma még tart a kapott levesem, holnap viszont...? Nem tudom? Sad
Köszi a mosolyt, majd csak:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 8:52 am

Judit írta:

Tündinek a megerőltetéstől a hangszálai voltak begyulladva. Ő hétvégén volt itt, nekem meg ez péntek este kezdődött.

Eszter pedig szerdán este volt benn Pesten az iskolában és ma reggel kezdődött torokfájással és orrdugulással. Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 8:52 am

Böbe51 írta:Köszönöm Marcsi! Muszáj lesz jobban lennie, mert kedd és szerda este mennie kell tanítani.
(Már az anyagiak miatt is. Az 25 ezer forint kiesés lenne. Sad )
Megyek a bányába, egész nap mosni fogok. Kihasználom, hogy Józsi elmegy itthonról.(Közben kiderült, hogy ma és szerdán már biztos a kiküldetés)
Kimosom az itthoni, a munkás és a kutyasétáltató cuccait. Bár van belőlük váltó, de mindig ugyanaz a kedvenc. Laughing
És van még több minden egyéb is, például Sunny szőnyegeiből is  legalább hármat kimosok megint. Holnap takarítom a földszintet, kell a tiszta szőnyeg.
Szép napot mindenkinek!!! I love you lol! lol! lol!  
Most próbálja Eszter is megfogni a bajt, még könnyebb:) Nem is a bányába mész, hanem a mosókonyhába költözöl:( Nem lesz jó, ha megy Józsid, de mégis lesz abban is valami? Smile Én semmit nem csinálok, csak Foltit viszem el dél felé. Reménykedtem valami jó időben, de csak szürkeség, nyirok, hideg, nap sehol:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 8:54 am

Böbe51 írta:
Judit írta:

Tündinek a megerőltetéstől a hangszálai voltak begyulladva. Ő hétvégén volt itt, nekem meg ez péntek este kezdődött.

Eszter pedig szerdán este volt benn Pesten az iskolában és ma reggel kezdődött torokfájással és orrdugulással. Wink
Én azért most mégis kicsit szerencsésnek érzem magam, remélem nem szólom el! Egy kicsit volt csak a torkom fura, más semmi jele nem volt, és főleg, hogy nem köhögök! Ne ez a fő szerencse. A többi majd csak... Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 20, 2017 11:04 am

Olvastalak Titeket.Smile
Kicsit visszaaludtam, de csak szenderegtem.
Most pakolás és indulás, ha Jóska itt körülnézett, mert ugye a hírek.Smile

Böbice a mosásból soha nem elég.Én szerdára tervezek nagymosást, mert holnap esőt mondanak és szeretném a nagyját kiteregetni már az erkélyre. Meg holnap fodrász is...

Judit ez nagyon jó, hogy a torkod nem "romlott" el.Smile Sokkal hosszabb lenne a gyógyulásod.
legyen dolgos, gyógyulós szép napotok!

Megyek, mert ma Ági orvoshoz megy, nem kell megsétáltatni.Very Happy Meg Jóska is nyavajog, hogy már én kellek a selejtezéshez, mert női holmik, meg ágyruha.

Ja és a kertben kezdünk.Smile Smile



Ez is egy kedves, bájos:
Baráti beszélgetések - Page 30 10176110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 11:09 am

Ez jó, hogy szund8tottál! Kicsit én is.
Ági hívott. Nagyon kedves volt. Tényleg egész héten délutános lesz. Csütörtök reggel kell neki összepakolni péntek reggelre a kórházba. Azért kell neki hétvégére befeküdni, mert valami spéci kaját fog kapni, meg valami spéci infúziót, hogy a műtét előtt ne kelljen bashajtóval kipucolni a beleit, mint máskor minden műtét előtt.
Ma még nem volt hőemelkedésem:) A csomagküldő miatt majd fél 12 felé készülődök össze Foltival, hogy el e kerüljem őket. A hét ilyen lesz, mert valamikor Folti kajáját, Zoli pólóit és ingeit is hozzák. Persze azokat is két helyről vettem. De hát ez van. A "nemzetközi Zoltá n nap"-ra csak ide érnek. Ezeket 8-10 apra szállítják, minden honnan a ruha féléket.
Öltözz föl rendesen, nehogy megfázz!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Feb. 20, 2017 12:14 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 Bloggi10
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Feb. 20, 2017 12:16 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2015-010
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 12:33 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 Bloggi10

Jaj!!! De szép nap dobozzal leptél meg Ferikém:)))))))
Én is szépet kívánok, szebbet, naposabbat, mint nálam van. sunny sunny sunny sunny
Most jöttem meg Foltival:) Hideg olyan nagyon nincs. A teraszon 6 fok van, lent biztos kevesebb. De fölszedtem magamra a 3 ajtós szekrényt is, úgy mentem el. Mire fölöltöztem, meg mire vissza??? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 12:35 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2015-010

Köszönöm szépen!!!! Azért alakulok, mint a púpos gyerek:) Ma még nem volt hőemelkedésem:) A levegő jól is esett, de kész röhej, hogy alig vártam, hogy hazaérjük, mert elfáradtam! Én ... Nem is sokat mentünk. Csak kivett belőlem ez a két és fél nap, de majd délután megint pihenek még:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 20, 2017 12:36 pm

Jó étvágyat, vagy már egészségetekre? Smile De minden esetre jó pihenést délutánra. Mi majd most eszünk, aztán visszakászálódok a vackomba:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 1:00 pm

Judit írta: 
Most próbálja Eszter is megfogni a bajt, még könnyebb:) Nem is a bányába mész, hanem a mosókonyhába költözöl:( Nem lesz jó, ha megy Józsid, de mégis lesz abban is valami? Smile Én semmit nem csinálok, csak Foltit viszem el dél felé. Reménykedtem valami jó időben, de csak szürkeség, nyirok, hideg, nap sehol:(

Remélem sikerül megfognia! Kicsit nyafog csak, gyenge, nincs munkakedve, azért jó beebédelt, húslevesből és birkapörköltből. Rávettem,hogy igyon teát. Smile  C vitaminnal és strepsils-szel kúrálja magát. Telefonált Józsi, hogy kb. 1 óra múlva hazaér, azután Eszter is mehet haza pihenni. Smile
Itt egészen kicsit kiderült az ég, nem tudom mennyi időre.
Most pihenek addig míg végez a mosógép a jelenlegi adaggal! Szép délutánt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Nagycs10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 1:02 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 Bloggi10

Nektek is szép napot, kellemes hetet, Feriék! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 20, 2017 1:04 pm

Judit írta:Ez jó, hogy szund8tottál!  Kicsit én is.
Ági hívott. Nagyon kedves volt. Tényleg egész héten délutános lesz. Csütörtök reggel kell neki összepakolni péntek reggelre a kórházba. Azért kell neki hétvégére befeküdni, mert valami spéci kaját fog kapni, meg valami spéci infúziót, hogy a műtét előtt ne kelljen bashajtóval kipucolni a beleit, mint máskor minden műtét előtt.
Ma még nem volt hőemelkedésem:) A csomagküldő miatt majd fél 12 felé készülődök össze Foltival, hogy el  e kerüljem őket. A hét ilyen lesz, mert valamikor Folti kajáját, Zoli pólóit és ingeit is hozzák. Persze azokat is két helyről vettem. De hát ez van. A "nemzetközi Zoltá n  nap"-ra csak ide érnek. Ezeket 8-10  apra szállítják,  minden honnan a ruha féléket.
Öltözz föl rendesen, nehogy megfázz!!!
Megy a drukk Áginak! Örülök, hogy kedves volt, rájön ő magától, hogy nem te vagy a rosszakarója!
Helyes, hogy nem volt hőemelkedésed!!!! Baráti beszélgetések - Page 30 Tapsol10
Csak óvatosan a vitézkedéssel! Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.