Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jan. 24, 2017 12:06 pm

Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jan. 24, 2017 1:15 pm

Böbe51 írta:Jó évágyat az ebédhez! Smile
Utána fodrász, csak 5 körül jövök újra!
Szép leszel:)))))) Rendben!

Már egészségetekre és a többieknek is. Én eddig maceráztam az ültetéssel. Ültettem paradicsomot - korait párat, Ökörszívet többet és paprikát. A háló ablakban vannak:)

Ilyen lett a párna és a huzata:
Baráti beszélgetések - Page 40 Oss96g37dwpoyi1hec8g

El is pakoltam utána. Most melegítem az ebédet, séta, utána pihenés. Délután nem dolgozok! Smile
Nektek is jó pihenést ebéd utánra!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jan. 24, 2017 1:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni

Viszont kívánom Ferikém! Most ma már itt is kisütött a nap. Tegnap borzasztó idő volt. Ma jó kedvvel megyünk sétálni, úgy látom, hogy Folti lába is rohamosan javul:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jan. 24, 2017 1:34 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni

Viszont kívánom Ferikém! Most ma már itt is kisütött a nap. Tegnap borzasztó idő volt. Ma jó kedvvel megyünk sétálni, úgy látom, hogy Folti lába is rohamosan javul:)
Köszönöm Juditka!
Jó sétát!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jan. 24, 2017 2:51 pm

Előkerültem a kőrözésből.Smile

Judit, el kell,hogy meséljem:
Egy volt csaj a munkahelyemről rendelt olyan főző akármit, amit Ti is vettetek. Nem jött meg Karácsonyra, nem baj, özvegy, majd megjön. 2 hete megjött és a múlt vasárnap felrakta a kaját hogy kipróbálja és kis sistergést hallott és utána se kép, se hang. Telefon, azt mondta az illetékes, hogy küldje vissza, kicserélik. Ez a maflinger elment a kis postára és feladta. Rábeszélték a csajok, hogy biztosítottan, meg elsőbbségivel:2500.- ft-ért. Ez volt hét elején. Pénteken hozza a postás az értesítőt, hogy csomagja jött, de megint menjen fel érte ugye a nagy postára, mert a posta ki nem hozza. Felment, 920.- ft-ért meg is kapta...
Már itt rosszul voltunk a nevetéstől Ágival, mert mókásan adta elő ráadásul.
Hazaért, kibontja, hát ugyanaz jött vissza. Telefon, az illetékes azt mondta, hogy megint adja fel, valami gond lehetett a postán. Most felcipelte a dobozt a 2 km-re lévő nagy postára, nem merte a közelebbin feladni. Kértek megint 1600.- ft.ot.
Mondtam, hogy most már ne mondja tovább, mert ezt éppen elég elhinni.Very Happy Aztán el is kanyarodott, mi meg hazáig nem tértünk magunkhoz. ŐRÜLET!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jan. 24, 2017 2:54 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!

3 órától 6-ig a konyhában kotlottam, rejtvényeztem. Utána visszaaludtam, mert ugye csak fáradt voltam, lettem. hogy én mennyi hülyeséget össze álmodtam.
Menekültem, veszekedtem, csak épp a szüzességemet nem vették el.Very Happy
Jól elfáradtam reggelre. Most kaparom össze magam. Közben ugye Jóska már kapcsolgatta a TV-ét. Csupa jót hallottam, káromkodtam is, meg csupa rosszat. Káromkodtam hozzá.Sad
Micsoda országban, világban élünk.

Hoztam nyári képet, hogy lássátok magamhoz tértem azért.Very Happy
Majdnem, mert közben nagy errort mutat nekem amit beraktam.Sad

Szia, jó reggelt:) A nyári kép megtévesztő! Még azt gondolhatom, hogy mégis csak álmodsz???? Smile

Megyek, randim van a dologgal:)
A nyári kép csak egy nagy óhaj, mert ide nem tudtam betenni. Legalább vidáman néznénk a reggelt, ezért akartam berakni.Very Happy
Na, most sikerült:
Baráti beszélgetések - Page 40 2h2ehoj

Nagyon szép!!!!!! Smile
Engem ma az vigasztal, hogy  paprika és paradicsom magokat áztattam be,  földet hoztam föl, kisütöttem a sütőben, hűl. Hoztam föl edényeket neki. Áginak a kicsi kispárnára varrtam 2 db huzatot. Megvarrtam egy díszpárnámat. Most mosom ki a földnek az edényeket, megtöltöm földdel. Ha a magok megdagadtak, ültetem el őket. Addig a szoba ablakban előkészítem a helyüket. Ezt délig. Aztán ebéd és séta...
Ha lenne házam és is pirosra festetnék mindenfélét.Smile

Ügyes voltál. Időben nekiláttál.
Még nem foglalkoztam a magokkal. Majd. De csak paradicsommal fogok. Jóska ezt sem akarja, de nem kérdezem meg.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jan. 24, 2017 2:57 pm

Böbe51 írta:Engem semmi nem vigasztal. Folytatom a takarítást, amiről reggel írtam. Ja, azért valami mégis, kisütött a nap. sunny lol!
Szegénykém. Látom megvár minden.Smile

 Én ma csak túrógombócot kevertem be mielőtt elmentem és az előbb kifőztem. Ha Te még ettél finom, habkönnyűt. Nagyon jól és soknak sikeredett. Jól bekajáltuk a felét. A többit eltettem.

Itt zúzmara esett kora reggel. Az út újra síkos.Sad A nap fel sem kelt.Sad
Ja és mst is tejfehér a levegő.


Szép legyél és fiatal.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jan. 24, 2017 3:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém.Smile Szép napot Nektek is!

Az igaz, hogy valahova eltűnt, mert ma még nem láttam.Smile
Ja, és megint a 40.-et körmöljük.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jan. 24, 2017 4:14 pm

Marcsi írta:Előkerültem a kőrözésből.Smile

Judit, el kell,hogy meséljem:
Egy volt csaj a munkahelyemről rendelt olyan főző akármit, amit Ti is vettetek. Nem jött meg Karácsonyra, nem baj, özvegy, majd megjön. 2 hete megjött és a múlt vasárnap felrakta a kaját hogy kipróbálja és kis sistergést hallott és utána se kép, se hang. Telefon, azt mondta az illetékes, hogy küldje vissza, kicserélik. Ez a maflinger elment a kis postára és feladta. Rábeszélték a csajok, hogy biztosítottan, meg elsőbbségivel:2500.- ft-ért. Ez volt hét elején. Pénteken hozza a postás az értesítőt, hogy csomagja jött, de megint menjen fel érte ugye a nagy postára, mert a posta ki nem hozza. Felment, 920.- ft-ért meg is kapta...
Már itt rosszul voltunk a nevetéstől Ágival, mert mókásan adta elő ráadásul.
Hazaért, kibontja, hát ugyanaz jött vissza. Telefon, az illetékes azt mondta, hogy megint adja fel, valami gond lehetett a postán. Most felcipelte a dobozt a 2 km-re lévő nagy postára, nem merte a közelebbin feladni. Kértek megint 1600.- ft.ot.
Mondtam, hogy most már ne mondja tovább, mert ezt éppen elég elhinni.Very Happy Aztán el is kanyarodott, mi meg hazáig nem tértünk magunkhoz. ŐRÜLET!


Ez jó! Még jó, hogy nem én jártam így, lehet, hogy már el is vittem volna személyesen! Már, hogy haraphassak is! Amikor először visszaküldte, akkor el kellett volna állni a vásárlástól és máshonnan megrendelni!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jan. 24, 2017 4:21 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni

Remélem szép és jó napotok volt! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jan. 24, 2017 4:27 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Engem semmi nem vigasztal. Folytatom a takarítást, amiről reggel írtam. Ja, azért valami mégis, kisütött a nap. sunny lol!
Szegénykém. Látom megvár minden.Smile

 Én ma csak túrógombócot kevertem be mielőtt elmentem és az előbb kifőztem. Ha Te még ettél finom, habkönnyűt. Nagyon jól és soknak sikeredett. Jól bekajáltuk a felét. A többit eltettem.

Itt zúzmara esett kora reggel. Az út újra síkos.Sad A nap fel sem kelt.Sad
Ja és mst is tejfehér a levegő.


Szép legyél és fiatal.Smile

Köszönöm! Megvárt! Ebben a hidegben nem tudok annyit állva dolgozni, mert a jó csípőm annyira megfájdul, hogy alig tudok menni. Shocked
Korábban levitt Józsi a fodrászhoz, mondtam, hogy tegyen ki akkor elmegyek valamiért a gyógyszertárba. A kocsitól a gyógyszertárig nem is volt még baj, de a fodrászig alig bírtam elvánszorogni. Nem tudom mitől lehet. Crying or Very sad Most amikor végeztem szerencsére jól működött a lábam. Ültem majdnem 2 órát, gondolom pihentettem. Rolling Eyes

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jan. 24, 2017 4:28 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Jó évágyat az ebédhez! Smile
Utána fodrász, csak 5 körül jövök újra!
Szép leszel:)))))) Rendben!

Már egészségetekre és a többieknek is. Én eddig maceráztam az ültetéssel. Ültettem paradicsomot - korait párat, Ökörszívet többet és paprikát. A háló ablakban vannak:)

Ilyen lett a párna és a huzata:
Baráti beszélgetések - Page 40 Oss96g37dwpoyi1hec8g

El is pakoltam utána. Most melegítem az ebédet, séta, utána pihenés. Délután nem dolgozok! Smile
Nektek is jó pihenést ebéd utánra!

Ügyes vagy, mint mindig és mindenben! Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jan. 24, 2017 4:29 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém.Smile Szép napot Nektek is!

Az igaz, hogy valahova eltűnt, mert ma még nem láttam.Smile
Ja, és megint a 40.-et körmöljük.Smile
Szia Marcsika! Köszönjük!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jan. 24, 2017 4:30 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:E
Szegénykém. Látom megvár minden.Smile

 Én ma csak túrógombócot kevertem be mielőtt elmentem és az előbb kifőztem. Ha Te még ettél finom, habkönnyűt. Nagyon jól és soknak sikeredett. Jól bekajáltuk a felét. A többit eltettem.

Itt zúzmara esett kora reggel. Az út újra síkos.Sad A nap fel sem kelt.Sad
Ja és mst is tejfehér a levegő.


Szép legyél és fiatal.Smile

Egészségetekre a finom gombócot! Adtál egy jó ötletet, valamikor hasznosítom is. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jan. 24, 2017 4:31 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni

Remélem szép és jó napotok volt! Smile I love you
Köszönöm! Mint általában szokott!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jan. 24, 2017 4:33 pm

Marcsi írta:Előkerültem a kőrözésből.Smile

Judit, el kell,hogy meséljem:
Egy volt csaj a munkahelyemről rendelt olyan főző akármit, amit Ti is vettetek. Nem jött meg Karácsonyra, nem baj, özvegy, majd megjön. 2 hete megjött és a múlt vasárnap felrakta a kaját hogy kipróbálja és kis sistergést hallott és utána se kép, se hang. Telefon, azt mondta az illetékes, hogy küldje vissza, kicserélik. Ez a maflinger elment a kis postára és feladta. Rábeszélték a csajok, hogy biztosítottan, meg elsőbbségivel:2500.- ft-ért. Ez volt hét elején. Pénteken hozza a postás az értesítőt, hogy csomagja jött, de megint menjen fel érte ugye a nagy postára, mert a posta ki nem hozza. Felment, 920.- ft-ért meg is kapta...
Már itt rosszul voltunk a nevetéstől Ágival, mert mókásan adta elő ráadásul.
Hazaért, kibontja, hát ugyanaz jött vissza. Telefon, az illetékes azt mondta, hogy megint adja fel, valami gond lehetett a postán. Most felcipelte a dobozt a 2 km-re lévő nagy postára, nem merte a közelebbin feladni. Kértek megint 1600.- ft.ot.
Mondtam, hogy most már ne mondja tovább, mert ezt éppen elég elhinni.Very Happy Aztán el is kanyarodott, mi meg hazáig nem tértünk magunkhoz. ŐRÜLET!

Remélem az, amit Juditék vettek jól működik majd! Talán megtudja, ha használták.Smile

-------

https://baratok5.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=20
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.