Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 12:36 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém!
Szép délutánt és hetet is neked, nektek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 12:39 pm

Nehezen kerültem elő a postáról, én még eddig soha ennyi embert nem láttam ott. Nagyon sok volt a csomagföladó is. Talán a karácsonyra vásárolt termékeket küldték vissza? Nem tudom.(
Meg még el is szöszöltem, mert csináltam alma kompótot,meg főztem cékla és sütőtök kockákat a bulguromba. Azért már most unom ezt a hülye pepecselést magamnak:( Pedig most még több idő is van rá, mi lesz nyáron?
Mindjárt eszünk, nektek is jó étvágyat, utána jó pihenést. Mi majd a séta után fogunk pihenni, ha megint el nem tolom az időmet valamivel? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 1:34 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, kellemes hetet, Feriék! I love you Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 1:39 pm

Judit írta:Nehezen kerültem elő a postáról, én még eddig soha ennyi embert nem láttam ott. Nagyon sok volt a csomagföladó is. Talán a karácsonyra vásárolt termékeket küldték vissza? Nem tudom.(
Meg még el is szöszöltem, mert csináltam alma kompótot,meg főztem cékla és sütőtök kockákat a bulguromba. Azért már most unom ezt a hülye pepecselést magamnak:( Pedig most még több idő is van rá, mi lesz nyáron?
Mindjárt eszünk, nektek is jó étvágyat, utána jó pihenést. Mi majd a séta után fogunk pihenni, ha megint el nem tolom az időmet valamivel? Smile


Olvastam, amit Marcsinak írtál. Sajnos sok igazság van benne. A fiatalok szaladnak, mindig van valami dolguk. A feladat meg az idősön marad, mit szamáron a fül. Crying or Very sad
Készíts előre mindenfélét és fagyaszd le. Nyáron reggel csak kiveszed és ebédkor belekevered a bulgurba. Persze a friss a legjobb, de amikor nincs kedved vagy időd, akkorra lenne.

Jó sétát és pihenést! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 2:01 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:

 Akkor összedolgozik a család. Így van ez  jól, így kell lennie. Meg közös gyerek Sammy.Smile
A selejtezés állandóan megy, soha nincs vége. Én is ezt csinálom ám.

Előre gondolva:
Ha a házuk el lesz adva, több dolgot el kell helyeznünk, amit nem lehet présházba, garázsba.Ott mégiscsak nincs őrizve. Próbáljuk Őket arra szorítani, hogy amit lehet adjanak el. De azt sem lehet, hogy mindent megvegyenek, ha egyszer végre önálló lakásuk lesz. A mai világban ez is meggondolandó. Vannak értékes dolgaik.Sad Most jön még ebből a szempontból is a neheze. Jóska rengeteg dolgot kirakott már a kukába. Most apjuk is kellene már az Ő cuccai miatt is. Hócipőm tele van...

Neked kell megint a jövőre is gondolni, pedig ez már nem a te felelősséged. No
Bizony nagy segítség, hogy nem kell majd mindent megvenni. Itt az élő példa, hogy ha még háztartási eszközöket is most kellett volna vennie Eszternek, sokkal több pénzre lett volna szükség.
Hú, mennyire tele lehet már a hócipőd!
Nem lehetne a lányokat legalább arra rávenni, hogy az apjuk cuccát annyira szedjék és pakolják össze, hogy csak vinnie kelljen???
Könnyebbség lenne nektek. I love you  
Úgy vesszük észre, hogy nem érnek rá gondolni a jövőre... Pedig egy jól felszerelt háztartás volt.

Amikor mondjuk a pakolást, akkor az a válasz, hogy persze, de 1 lépést nem tesznek. Vagy az a válasz, hogy most 5 fok van a házban és nem fogok összefagyni /Bebi/. Sad
És ősszel, és nyáron és tavasszal? Lett volna idő eddig is, de most sem lesz összepakolva. És nem csak pakolva, azt el is kell indítani valamerre.
Ja és örülök, ha az övékét sikerül összerakni, eltüntetni, remélem Velük.
Az apjuk azért is kellene, hogy mit akar egyáltalán elvinni. Egyezzenek meg. Vagy aki kapja marja?
Állítólag kedden leül Bellus a vevővel. de erre apjuk is kellett volna már.
Bellus:
-"Mama, én minden héten intézek a házzal/ház miatt valamit. Mennyi levelezés telefon volt az átalányok lecsökkentése is. Meg a csekkeket követni, befizetni".
Tudom én ezeket, de Őt legalább érdemes nyaggatni.
Most ez a feladat van kiadva Bellusnak, hogy muszáj az apját ideráncigálni. Minden szobában TV-magnó, egyebek. Emléktárgyak, használati tárgyak.
Bellus:
-"Mama, erőt kell venni magamon, hogy egyáltalán felhívjam és aztán mit is mondjak? Fogalmazgatom"... Szegénykém. Sad Eddig ez sem jött össze, akkor most ???? Sad
Mit mondott Pisti a csőtöréses csekkre? Hogy majd, ha látja, hogy befizették, akkor Ő is beszáll. Mikor?


És ez csak egy pár gondolat.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 2:04 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém!
Szép délutánt és hetet is neked, nektek:)
Köszönjük Juditka!:)
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 2:05 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém!
Szép délutánt és hetet is neked, nektek:)
Köszönjük Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 2:05 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok Nektek is.

O fok van, még sétálós is az idő.Smile Itt legalábbis. De ma én nem megyek, mert mosok ezerrel.Smile
Gazduram viszont elindult. Indulásnál a kimenős kabátjában a cipzár meghalt.Sad Cseréletem ki. Ha kapok akkorát.Sad Mindig van valami. Naná, hogy ezt szereti legjobban.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 2:07 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, kellemes hetet, Feriék! I love you Smile
Köszönöm Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 2:12 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok Nektek is.

O fok van, még sétálós is az idő.Smile Itt legalábbis. De ma én nem megyek, mert mosok ezerrel.Smile
Gazduram viszont elindult. Indulásnál a kimenős kabátjában a cipzár meghalt.Sad Cseréletem ki. Ha kapok akkorát.Sad Mindig van valami. Naná, hogy ezt szereti legjobban.
Szia Marcsika! Itt is a körül van, de sötét ködös az idő! Holnap lesz séta!
Még szép, hogy az romlik el amit szeretünk...
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 2:13 pm

"
Judit írta:Sziasztok. Nem sok szerencsém van:( Itt a Reálban voltam. Hívtam a gyógyszertárat, hogy mikor menjek? 2 v. 3 ó délután... Na akkor én már nem megyek:( Bizonytalan, inkább holnap reggel.
Majd akkor veszek zöldséget és hús félét is, mert az is ott van "vidéken" Sad
Most elballagok a vízszámlát föladni a postán. Meg most elviszem egyúttal a ház biztosítást is. Azt máskor utalni szoktam, de úgyis ebből a nyugdíjból kell befizetni, akkor meg mindegy, megspórolom az utalási díjat. Rohadtul hideg van. Nagyon sok helyen csupa jég a járda, eszükbe nem jutott letakarítani:(
Nagyon örülök Sunnynak! Smile
Húúúúú a selejtezést nagyon utálom. Mondjuk most nekem kicsit könnyebb - bár papírok lennének de nem is tudom, hogy mit csináljak vele? Zózóm nincs, elégetni meg hol? A többit költözés előtt elintéztem. Itt majd a két padlás lesz - az horror - de azt csak már jó időben tudom.
Tetű még volt, irtottam:( A másik szert akkor nyomom rá, ha már mozgó, repkedők nincsenek....
Marcsiéknál is gond a selejtezés tudom. Meg amit lehet maguktól úgyis kidobnak. Az jó ötlet az apjuk dolgaival, igaz lenne vele a lányoknak melója, de mégis úgy lenne a gördülékenyebb.
A többit meg szerintem a lányoknak kell eldönteni, mert Marcsiék hiába gondolják, hogy jó lesz az még, ha a lányok mégse használnák már. Eladni bármi használtat...? Szinte semmiért nem adnak igazán pénzt, pláne hogy még szállíttatni is kell esetleg. Ez nehéz ügy. Mondta ugye Marcsi, hogy őket már nem érdekli, hát dehogynem... A lányok nem fognak ráérni, mert a munka, a tanulás, az utazás, a fiúk és még lehetne sorolni...Sad Ez már nem fog változni Sad
Most akkor továbbállok, megyek a Postára....
Ez szó szerint így van Juditom: " A lányok nem fognak ráérni, mert a munka, a tanulás, az utazás, a fiúk és még lehetne sorolni...Sad Ez már nem fog változni Sad
Már tiszta ideg vagyok, amikor Jóska magyarázza, hogy mit kellene ott csinálni. Akkor mondom,hogy ne nekem mondja, akkor szegény mondja a lányoknak is, nagy türelemmel. Oszt minden marad a régiben. Pontosan.

Judit, kis fémhordóban égetjük el kint a kertben a papírokat. A szeméttel együtt nem megy. Külön kell összegyűrögetni és beledobálni. Úgy elég. Nem is kis munka. Nálad nem lehetne kis hordóban?

Amit lehet én is utaltatok, a fene sem megy a koszos postára. Oda lehet ragadni, de komolyan.Sad Nem költenek még felmosóra sem, nemhogy a pultra, hogy újra festenék, vagy lemosnák. Fekete a pult ahol alá kell írni.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 2:35 pm

Judit írta:Nehezen kerültem elő a postáról, én még eddig soha ennyi embert nem láttam ott. Nagyon sok volt a csomagföladó is. Talán a karácsonyra vásárolt termékeket küldték vissza? Nem tudom.(
Meg még el is szöszöltem, mert csináltam alma kompótot,meg főztem cékla és sütőtök kockákat a bulguromba. Azért már most unom ezt a hülye pepecselést magamnak:( Pedig most még több idő is van rá, mi lesz nyáron?
Mindjárt eszünk, nektek is jó étvágyat, utána jó pihenést. Mi majd a séta után fogunk pihenni, ha megint el nem tolom az időmet valamivel? Smile

Itt a közeli / kb 1 km/ postán 2x2 m-es az ügyfél tér, 2 ablakkal, de csak az egyik pénzfeladós. Van amikor nem lehet mozdulni.Sad A nyakadba lihegnek. Ide jár a 2 lakótelep és a falu ezen része, + a gyáriak.

Egészségetekre az ebédet.Én még várom gazduramat.
És rettegek, mert a garázs felé a Duna utca tiszta jég.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 2:46 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Nehezen kerültem elő a postáról, én még eddig soha ennyi embert nem láttam ott. Nagyon sok volt a csomagföladó is. Talán a karácsonyra vásárolt termékeket küldték vissza? Nem tudom.(
Meg még el is szöszöltem, mert csináltam alma kompótot,meg főztem cékla és sütőtök kockákat a bulguromba. Azért már most unom ezt a hülye pepecselést magamnak:( Pedig most még több idő is van rá, mi lesz nyáron?
Mindjárt eszünk, nektek is jó étvágyat, utána jó pihenést. Mi majd a séta után fogunk pihenni, ha megint el nem tolom az időmet valamivel? Smile


Olvastam, amit Marcsinak írtál. Sajnos sok igazság van benne. A fiatalok szaladnak, mindig van valami dolguk. A feladat meg az idősön marad, mit szamáron a fül. Crying or Very sad
Készíts előre mindenfélét és fagyaszd le. Nyáron reggel csak kiveszed és ebédkor belekevered a bulgurba. Persze a friss a legjobb, de amikor nincs kedved vagy időd, akkorra lenne.

Jó sétát és pihenést! Smile

Amit Marcsinak írtam: hidd el, hogy óriási tapasztalatom van benne, nem véletlen írtam. Ott volt anyóska háza, rám maradt minden, hisz Béla 2 hónapra elment, ott maradt 4 felnőtt unoka. A két fiú az enyém, két lány az elhunyt sógoromé. Na, ki intézte Béla halála után szinte közvetlenül? Én.... A ház eladását, kipakolását, a holmik intézését. Hiába volt ott hibátlan étkészlet, vagy bútor, vagy bármi? Senkinek nem kellett, a szívem szakadt meg. Pedig az egyik lány akkor rendezkedett be egy lakásba! Még egy vizes pohár se kellett. Maradi, régi, hogy néz ki, mennyit használták.... szóval így. Azért kerestem Gyöngyösön egy rászoruló családot, aki saját pénzen elszállította és segített kipakolni, mert én különben mit tehettem volna Pestről, Gyöngyösön? Ezért volt sok pléd is, amit most odaadtam a fagyoskodóknak a bicikliseknek, akik eljöttek érte. Amiket kiválogattam - néhány emléket Zoli eltett, meg amit én még tudtam hová tenni - azt Zoli kocsival elhozogatta. A többit sírva köszönte meg egy fiatal férfi, aki elvitte. Mit tehettem volna? Semmit. Sokszor eszembe jutott, hogy szegény anyósék, ha látnák????? Amikor Hatvanban átvettük a vételi árat egy közjegyzőnél, ott láttam utoljára a sógor lányait. Még csak nem is hallottam róluk semmit sem. A sógor anyósék sírjában van eltemetve Gyöngyösön, még oda se járnak, talán még Vácon laknak. Nem tudom.
Azért nem akarok még fagyasztgatni semmit, mert ugye most borítottam föl szinte fenekestül az evésem, a reggeli vacsora cserével. Nehéz, sok-sok türelem kell hozzá, ami nekem is egyre fogy:( No meg szerintem a mennyiséget is - szerintem - felezni kéne, hisz nem mozgok annyit, mint nyáron. De enni meg mégis tudok, meg éhes is vagyok sokszor. Egyszerre meg szinte minden mást enni, meg még felét is???? Szóval rohadtul nehéz. Híztam is, mondjuk nem volt baj, akartam is, de most már nem akarok, mert 65 körül vagyok már.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 2:58 pm

Marcsi írta:"
Judit írta:Sziasztok. Nem sok szerencsém van:( Itt a Reálban voltam. Hívtam a gyógyszertárat, hogy mikor menjek? 2 v. 3 ó délután... Na akkor én már nem megyek:( Bizonytalan, inkább holnap reggel.
Majd akkor veszek zöldséget és hús félét is, mert az is ott van "vidéken" Sad
Most elballagok a vízszámlát föladni a postán. Meg most elviszem egyúttal a ház biztosítást is. Azt máskor utalni szoktam, de úgyis ebből a nyugdíjból kell befizetni, akkor meg mindegy, megspórolom az utalási díjat. Rohadtul hideg van. Nagyon sok helyen csupa jég a járda, eszükbe nem jutott letakarítani:(
Nagyon örülök Sunnynak! Smile
Húúúúú a selejtezést nagyon utálom. Mondjuk most nekem kicsit könnyebb - bár papírok lennének de nem is tudom, hogy mit csináljak vele? Zózóm nincs, elégetni meg hol? A többit költözés előtt elintéztem. Itt majd a két padlás lesz - az horror - de azt csak már jó időben tudom.
Tetű még volt, irtottam:( A másik szert akkor nyomom rá, ha már mozgó, repkedők nincsenek....
Marcsiéknál is gond a selejtezés tudom. Meg amit lehet maguktól úgyis kidobnak. Az jó ötlet az apjuk dolgaival, igaz lenne vele a lányoknak melója, de mégis úgy lenne a gördülékenyebb.
A többit meg szerintem a lányoknak kell eldönteni, mert Marcsiék hiába gondolják, hogy jó lesz az még, ha a lányok mégse használnák már. Eladni bármi használtat...? Szinte semmiért nem adnak igazán pénzt, pláne hogy még szállíttatni is kell esetleg. Ez nehéz ügy. Mondta ugye Marcsi, hogy őket már nem érdekli, hát dehogynem... A lányok nem fognak ráérni, mert a munka, a tanulás, az utazás, a fiúk és még lehetne sorolni...Sad Ez már nem fog változni Sad
Most akkor továbbállok, megyek a Postára....
Ez szó szerint így van Juditom: " A lányok nem fognak ráérni, mert a munka, a tanulás, az utazás, a fiúk és még lehetne sorolni...Sad Ez már nem fog változni Sad
Már tiszta ideg vagyok, amikor Jóska magyarázza, hogy mit kellene ott csinálni. Akkor mondom,hogy ne nekem mondja, akkor szegény mondja a lányoknak is, nagy türelemmel. Oszt minden marad a régiben. Pontosan.

Judit, kis fémhordóban égetjük el kint a kertben a papírokat. A szeméttel együtt nem megy. Külön kell összegyűrögetni és beledobálni. Úgy elég. Nem is kis munka. Nálad nem lehetne kis hordóban?

Amit lehet én is utaltatok, a fene sem megy a koszos postára. Oda lehet ragadni, de komolyan.Sad Nem költenek még felmosóra sem, nemhogy a pultra, hogy újra festenék, vagy lemosnák. Fekete a pult ahol alá kell írni.Sad
Én tudom Marcsika hidd el. Láttam. A sógoroméknál volt így a két lány. Igaz, ott az anyjuk élt, de nem törődött a lányokkal. Ott is az anyósom meg a másik nagyszülők nevelték a lányokat. Mire? Szépre, jóra hidd el. Aztán mi lett? Semmi. Szerintem nektek az idegesség vele többet árt, mintha megcsinálnátok saját fejetek szerint, de tényleg nem azért mondom, hogy tegyétek! Mama is dec. 23-én ment el. Télen csináltam a fűtetlen házban mindent. Ha nem csinálom, még lehet, hogy most is ott lenne. Értem én Bellust is, hogy tele a hócipője, de mi lenne, ha még mellé főzni, takarítani, meg vásárolni, meg mit tudom én mit tenni kéne? Az, hogy mit mondjon neki, az is egy bizonyos fajta elutasítás, halogatás. Okos lány, meg Betti is, csak várnak mégis valami csodára az apjukkal kapcsolatban, meg a házzal kapcsolatban is.
Nehogy megharagudj rám, de mivel végig csináltam egyedül közben az anyós temetésével, Béla halálával, temetésével az egészet egy időben szinte.
Szóval bocsánat, nem megbántani akarlak hidd el.
Fémhordóm meg nincs, csak fa, meg műanyag:( Hagytak ott bent a műhelyben valami vaskályhát, de addig nem is akarok bele csövet tenni, míg nincs a kis ház rendbe hozva, arról nem beszélve, hogy fogalmam sincs, hogy a kis ház padláson lévő csövek hozzá valók-e? Nem tudom. Arra még nem volt időm:( Talán a nyáron. Lassan megy egyedül.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 3:01 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Nehezen kerültem elő a postáról, én még eddig soha ennyi embert nem láttam ott. Nagyon sok volt a csomagföladó is. Talán a karácsonyra vásárolt termékeket küldték vissza? Nem tudom.(
Meg még el is szöszöltem, mert csináltam alma kompótot,meg főztem cékla és sütőtök kockákat a bulguromba. Azért már most unom ezt a hülye pepecselést magamnak:( Pedig most még több idő is van rá, mi lesz nyáron?
Mindjárt eszünk, nektek is jó étvágyat, utána jó pihenést. Mi majd a séta után fogunk pihenni, ha megint el nem tolom az időmet valamivel? Smile

Itt a közeli / kb 1 km/ postán 2x2 m-es az ügyfél tér, 2 ablakkal, de csak az egyik pénzfeladós. Van amikor nem lehet mozdulni.Sad A nyakadba lihegnek. Ide jár a 2 lakótelep és a falu ezen része, + a gyáriak.

Egészségetekre az ebédet.Én még várom gazduramat.
És rettegek, mert a garázs felé a Duna utca tiszta jég.

Itt dettó a Posta. Ma mondjuk mindkét ablak ment, mert rohadt sokan voltak. Itt is egy posta van, a kb. 8 ezer emberre. A vizeseket sajnálom, azért adom így föl. Ők kérték, hogy így csináljam én is, mert ha utaljuk, valami fölöttük lévők kapják a pénzt, ők meg nem látnak belőle semmit. Így is sok gond van a vezetékekkel, hányszor írom, hogy nincs víz? Kompromisszum...
Ha rettegsz, se lesz jobb se az út, se a helyzet... Mondaná Marcsi nekem!!!!!!!!! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 3:03 pm

Most eszek egy kis kompótot, majd kb. egy ó múlva kecsketápot:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 3:34 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok Nektek is.

O fok van, még sétálós is az idő.Smile Itt legalábbis. De ma én nem megyek, mert mosok ezerrel.Smile
Gazduram viszont elindult. Indulásnál a kimenős kabátjában a cipzár meghalt.Sad Cseréletem ki. Ha kapok akkorát.Sad Mindig van valami. Naná, hogy ezt szereti legjobban.
Szia Marcsika! Itt is a körül van, de sötét ködös az idő! Holnap lesz séta!
Még szép, hogy az romlik el amit szeretünk...
Tényleg így van Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 4:07 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:

 Akkor összedolgozik a család. Így van ez  jól, így kell lennie. Meg közös gyerek Sammy.Smile
A selejtezés állandóan megy, soha nincs vége. Én is ezt csinálom ám.

Előre gondolva:
Ha a házuk el lesz adva, több dolgot el kell helyeznünk, amit nem lehet présházba, garázsba.Ott mégiscsak nincs őrizve. Próbáljuk Őket arra szorítani, hogy amit lehet adjanak el. De azt sem lehet, hogy mindent megvegyenek, ha egyszer végre önálló lakásuk lesz. A mai világban ez is meggondolandó. Vannak értékes dolgaik.Sad Most jön még ebből a szempontból is a neheze. Jóska rengeteg dolgot kirakott már a kukába. Most apjuk is kellene már az Ő cuccai miatt is. Hócipőm tele van...

Neked kell megint a jövőre is gondolni, pedig ez már nem a te felelősséged. No
Bizony nagy segítség, hogy nem kell majd mindent megvenni. Itt az élő példa, hogy ha még háztartási eszközöket is most kellett volna vennie Eszternek, sokkal több pénzre lett volna szükség.
Hú, mennyire tele lehet már a hócipőd!
Nem lehetne a lányokat legalább arra rávenni, hogy az apjuk cuccát annyira szedjék és pakolják össze, hogy csak vinnie kelljen???
Könnyebbség lenne nektek. I love you  
Úgy vesszük észre, hogy nem érnek rá gondolni a jövőre... Pedig egy jól felszerelt háztartás volt.

Amikor mondjuk a pakolást, akkor az a válasz, hogy persze, de 1 lépést nem tesznek. Vagy az a válasz, hogy most 5 fok van a házban és nem fogok összefagyni /Bebi/. Sad
És ősszel, és nyáron és tavasszal? Lett volna idő eddig is, de most sem lesz összepakolva. És nem csak pakolva, azt el is kell indítani valamerre.
Ja és örülök, ha az övékét sikerül összerakni, eltüntetni, remélem Velük.
Az apjuk azért is kellene, hogy mit akar egyáltalán elvinni. Egyezzenek meg. Vagy aki kapja marja?
Állítólag kedden leül Bellus a vevővel. de erre apjuk is kellett volna már.
Bellus:
-"Mama, én minden héten intézek a házzal/ház miatt valamit. Mennyi levelezés telefon volt az átalányok lecsökkentése is. Meg a csekkeket követni, befizetni".
Tudom én ezeket, de Őt legalább érdemes nyaggatni.
Most ez a feladat van kiadva Bellusnak, hogy muszáj az apját ideráncigálni. Minden szobában TV-magnó, egyebek. Emléktárgyak, használati tárgyak.
Bellus:
-"Mama, erőt kell venni magamon, hogy egyáltalán felhívjam és aztán mit is mondjak? Fogalmazgatom"... Szegénykém. Sad Eddig ez sem jött össze, akkor most ???? Sad
Mit mondott Pisti a csőtöréses csekkre? Hogy majd, ha látja, hogy befizették, akkor Ő is beszáll. Mikor?


És ez csak egy pár gondolat.

Crying or Very sad Crying or Very sad Sad

Elszomorodtam és elfáradtam a néhány gondolattól. Nem is lehet hozzáfűzni semmit. Ahogy most itt ülök, nem tudom lenne-e erőm ehhez az egészhez, nektek viszont muszáj, hogy legyen erőtök. Crying or Very sad

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 4:23 pm



Elszomorodtam és elfáradtam a  néhány gondolattól. Nem is lehet hozzáfűzni semmit. Ahogy most itt ülök, nem tudom lenne-e erőm ehhez az egészhez, nektek viszont muszáj, hogy legyen erőtök. Crying or Very sad

[/quote]

Azt gondolom, hogy másként nem fog menni. S még azt, hogy azért lenne jó minél előbb, mert még tél van, jobban ráérnek, mint amikor már kint a kertben is munka van. Persze, ne legyen igazam.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 4:38 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Olvastam, amit Marcsinak írtál. Sajnos sok igazság van benne. A fiatalok szaladnak, mindig van valami dolguk. A feladat meg az idősön marad, mit szamáron a fül. Crying or Very sad
Készíts előre mindenfélét és fagyaszd le. Nyáron reggel csak kiveszed és ebédkor belekevered a bulgurba. Persze a friss a legjobb, de amikor nincs kedved vagy időd, akkorra lenne.

Jó sétát és pihenést! Smile



Amit Marcsinak írtam: hidd el, hogy óriási tapasztalatom van benne, nem véletlen írtam. Ott volt anyóska háza, rám maradt minden, hisz Béla 2 hónapra elment, ott maradt 4 felnőtt unoka. A két fiú az enyém, két lány az elhunyt sógoromé. Na, ki intézte Béla halála után szinte közvetlenül? Én.... A ház eladását, kipakolását, a holmik intézését. Hiába volt ott hibátlan étkészlet, vagy bútor, vagy bármi? Senkinek nem kellett, a szívem szakadt meg. Pedig az egyik lány akkor rendezkedett be egy lakásba! Még egy vizes pohár se kellett. Maradi, régi, hogy néz ki, mennyit használták.... szóval így. Azért kerestem Gyöngyösön egy rászoruló családot, aki saját pénzen elszállította és segített kipakolni, mert én különben mit tehettem volna Pestről, Gyöngyösön? Ezért volt sok pléd is, amit most odaadtam a fagyoskodóknak a bicikliseknek, akik eljöttek érte. Amiket kiválogattam - néhány emléket Zoli eltett, meg amit én még tudtam hová tenni - azt Zoli kocsival elhozogatta. A többit sírva köszönte meg egy fiatal férfi, aki elvitte. Mit tehettem volna? Semmit. Sokszor eszembe jutott, hogy szegény anyósék, ha látnák????? Amikor Hatvanban átvettük a vételi árat egy közjegyzőnél, ott láttam utoljára a sógor lányait. Még csak nem is hallottam róluk semmit sem. A sógor anyósék sírjában van eltemetve Gyöngyösön, még oda se járnak, talán még Vácon laknak. Nem tudom.
Azért nem akarok még fagyasztgatni semmit, mert ugye most borítottam föl szinte fenekestül az evésem, a reggeli vacsora cserével. Nehéz, sok-sok türelem kell hozzá, ami nekem is egyre fogy:( No meg szerintem a mennyiséget is - szerintem - felezni kéne, hisz nem mozgok annyit, mint nyáron. De enni meg mégis tudok, meg éhes is vagyok sokszor. Egyszerre meg szinte minden mást enni, meg még felét is???? Szóval rohadtul nehéz. Híztam is, mondjuk nem volt baj, akartam is, de most már nem akarok, mert 65 körül vagyok már.

Még egy édes gyerek sem tesz meg ennyi mindent, mint amit te tettél. Az unoka meg pláne. Nehéz dolog ez, kevés emberben van ennyi erő és akarat, mint benned. Persze fiatalabb is voltál, de az persze semmit nem jelent. Anyósom házát sógorom pakolta ki, miután beköltözött az idősek apartman házába. Szerencsére a lányáék pár évvel korábban vettek egy -soha nem lakott- nagy házat Jászágón és oda lehetett vinni mindent. Én frissen műtött voltam, Emi Bécsben, Eszter Svájcban. Józsi még főállású dolgozó volt, 80 kilométerrel távolabb élünk. Szabad kezet adtunk mindenben, minden az övék lett, de nem bánjuk. Nem lehetünk elég hálásak sógoromnak azért, amit tett. Emi, amióta hazaköltözött jó kapcsolatot ápol velük, kapott már fényképeket, háztartási eszközöket, néhány könyvet, régi kézimunkákat,  utóbbiakat itt őrzöm a gardróbban.
Anyósom, amikor néhány alkalommal- születésnap, disznóvágás- az unokájánál vendégeskedik, boldog, hogy láthatja a bútorait és a régi tárgyait.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 4:50 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Olvastam, amit Marcsinak írtál. Sajnos sok igazság van benne. A fiatalok szaladnak, mindig van valami dolguk. A feladat meg az idősön marad, mit szamáron a fül. Crying or Very sad
Készíts előre mindenfélét és fagyaszd le. Nyáron reggel csak kiveszed és ebédkor belekevered a bulgurba. Persze a friss a legjobb, de amikor nincs kedved vagy időd, akkorra lenne.

Jó sétát és pihenést! Smile



Amit Marcsinak írtam: hidd el, hogy óriási tapasztalatom van benne, nem véletlen írtam. Ott volt anyóska háza, rám maradt minden, hisz Béla 2 hónapra elment, ott maradt 4 felnőtt unoka. A két fiú az enyém, két lány az elhunyt sógoromé. Na, ki intézte Béla halála után szinte közvetlenül? Én.... A ház eladását, kipakolását, a holmik intézését. Hiába volt ott hibátlan étkészlet, vagy bútor, vagy bármi? Senkinek nem kellett, a szívem szakadt meg. Pedig az egyik lány akkor rendezkedett be egy lakásba! Még egy vizes pohár se kellett. Maradi, régi, hogy néz ki, mennyit használták.... szóval így. Azért kerestem Gyöngyösön egy rászoruló családot, aki saját pénzen elszállította és segített kipakolni, mert én különben mit tehettem volna Pestről, Gyöngyösön? Ezért volt sok pléd is, amit most odaadtam a fagyoskodóknak a bicikliseknek, akik eljöttek érte. Amiket kiválogattam - néhány emléket Zoli eltett, meg amit én még tudtam hová tenni - azt Zoli kocsival elhozogatta. A többit sírva köszönte meg egy fiatal férfi, aki elvitte. Mit tehettem volna? Semmit. Sokszor eszembe jutott, hogy szegény anyósék, ha látnák????? Amikor Hatvanban átvettük a vételi árat egy közjegyzőnél, ott láttam utoljára a sógor lányait. Még csak nem is hallottam róluk semmit sem. A sógor anyósék sírjában van eltemetve Gyöngyösön, még oda se járnak, talán még Vácon laknak. Nem tudom.
Azért nem akarok még fagyasztgatni semmit, mert ugye most borítottam föl szinte fenekestül az evésem, a reggeli vacsora cserével. Nehéz, sok-sok türelem kell hozzá, ami nekem is egyre fogy:( No meg szerintem a mennyiséget is - szerintem - felezni kéne, hisz nem mozgok annyit, mint nyáron. De enni meg mégis tudok, meg éhes is vagyok sokszor. Egyszerre meg szinte minden mást enni, meg még felét is???? Szóval rohadtul nehéz. Híztam is, mondjuk nem volt baj, akartam is, de most már nem akarok, mert 65 körül vagyok már.

Még egy édes gyerek sem tesz meg ennyi mindent, mint amit te tettél. Az unoka meg pláne. Nehéz dolog ez, kevés emberben van ennyi erő és akarat, mint benned. Persze fiatalabb is voltál, de az persze semmit nem jelent. Anyósom házát sógorom pakolta ki, miután beköltözött az idősek apartman házába. Szerencsére a lányáék pár évvel korábban vettek egy -soha nem lakott- nagy házat Jászágón és oda lehetett vinni mindent. Én frissen műtött voltam, Emi Bécsben, Eszter Svájcban. Józsi még főállású dolgozó volt, 80 kilométerrel távolabb élünk. Szabad kezet adtunk mindenben, minden az övék lett, de nem bánjuk. Nem lehetünk elég hálásak sógoromnak azért, amit tett. Emi, amióta hazaköltözött jó kapcsolatot ápol velük, kapott már fényképeket, háztartási eszközöket, néhány könyvet, régi kézimunkákat,  utóbbiakat itt őrzöm a gardróbban.
Anyósom, amikor néhány alkalommal- születésnap, disznóvágás- az unokájánál vendégeskedik, boldog, hogy láthatja a bútorait és a régi tárgyait.


Most visszagondolva nehéz, de valahogy akkor nem volt min gondolkodni, mérlegelni, csinálni kellett valahogy. Talán utána magamba is zuhantam több,mint egy évre. Tündi férje - akkor még élt Lacus - ő rángatta ki a lelkem akkor a mélyből azzal, hogy meggyőzött, hogy menjek el a Tekintetbe dolgozni szerkesztőségvezetőnek. Hálás vagyok érte:)
Ez így korrekt Böbi! Lemondtatok róla! De itt a pénz mindenkinek kellett, de csak az! Nagy fanyalgás volt, amikor kiderült, hogy ajándékba adtam oda. De persze én előre megkérdeztem tőlük, hogy mehet, vagy csinálják? Nem, add csak oda. Majd egy hónap múlva már csak a pofákat vágták, hogy csak a házért volt pénz, berendezésért semmi, holott tudták, az ő beleegyezésükkel csináltam.
Persze, hogy jól esik neki:) Biztos, hogy még a szemével is simogatja:) Ez bizony nagyon erősíti a szeretetet! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 4:57 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok Nektek is.

O fok van, még sétálós is az idő.Smile Itt legalábbis. De ma én nem megyek, mert mosok ezerrel.Smile
Gazduram viszont elindult. Indulásnál a kimenős kabátjában a cipzár meghalt.Sad Cseréletem ki. Ha kapok akkorát.Sad Mindig van valami. Naná, hogy ezt szereti legjobban.
Szia Marcsika! Itt is a körül van, de sötét ködös az idő! Holnap lesz séta!
Még szép, hogy az romlik el amit szeretünk...
Tényleg így van Ferikém.Smile
Smile Smile Smile Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 4:57 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

Amit Marcsinak írtam: hidd el, hogy óriási tapasztalatom van benne, nem véletlen írtam. Ott volt anyóska háza, rám maradt minden, hisz Béla 2 hónapra elment, ott maradt 4 felnőtt unoka. A két fiú az enyém, két lány az elhunyt sógoromé. Na, ki intézte Béla halála után szinte közvetlenül? Én.... A ház eladását, kipakolását, a holmik intézését. Hiába volt ott hibátlan étkészlet, vagy bútor, vagy bármi? Senkinek nem kellett, a szívem szakadt meg. Pedig az egyik lány akkor rendezkedett be egy lakásba! Még egy vizes pohár se kellett. Maradi, régi, hogy néz ki, mennyit használták.... szóval így. Azért kerestem Gyöngyösön egy rászoruló családot, aki saját pénzen elszállította és segített kipakolni, mert én különben mit tehettem volna Pestről, Gyöngyösön? Ezért volt sok pléd is, amit most odaadtam a fagyoskodóknak a bicikliseknek, akik eljöttek érte. Amiket kiválogattam - néhány emléket Zoli eltett, meg amit én még tudtam hová tenni - azt Zoli kocsival elhozogatta. A többit sírva köszönte meg egy fiatal férfi, aki elvitte. Mit tehettem volna? Semmit. Sokszor eszembe jutott, hogy szegény anyósék, ha látnák????? Amikor Hatvanban átvettük a vételi árat egy közjegyzőnél, ott láttam utoljára a sógor lányait. Még csak nem is hallottam róluk semmit sem. A sógor anyósék sírjában van eltemetve Gyöngyösön, még oda se járnak, talán még Vácon laknak. Nem tudom.
Azért nem akarok még fagyasztgatni semmit, mert ugye most borítottam föl szinte fenekestül az evésem, a reggeli vacsora cserével. Nehéz, sok-sok türelem kell hozzá, ami nekem is egyre fogy:( No meg szerintem a mennyiséget is - szerintem - felezni kéne, hisz nem mozgok annyit, mint nyáron. De enni meg mégis tudok, meg éhes is vagyok sokszor. Egyszerre meg szinte minden mást enni, meg még felét is???? Szóval rohadtul nehéz. Híztam is, mondjuk nem volt baj, akartam is, de most már nem akarok, mert 65 körül vagyok már.
Mert mi mindent sajnálunk, mert megéltünk szűkebb időket is és mindenért megdolgoztunk amink van. Az lehet lakás, kert, kocsi.
És még segítettünk is. Nem keveset.
A sógorod lányai jól eltűntek.  Ilyen világ lett. Valamikor ez sem így lett volna.
Én még anyu mostoha lányával is tartom a kapcsolatot. Pedig anyu nem.

Nem akarok én sem hízni, nagyon kell azonban vigyázni, mert hol van a sok mozgás, ami levinné? Very Happy
Ma rengeteget mostam, rámoltam, mozogtam, de ez nem olyan.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 5:06 pm

Judit írta:Én tudom Marcsika hidd el. Láttam. A sógoroméknál volt így a két lány. Igaz, ott az anyjuk élt, de nem törődött a lányokkal. Ott is az anyósom meg a másik nagyszülők nevelték a lányokat. Mire? Szépre, jóra hidd el. Aztán mi lett? Semmi. Szerintem nektek az idegesség vele többet árt, mintha megcsinálnátok saját fejetek szerint, de tényleg nem azért mondom, hogy tegyétek! Mama is dec. 23-én ment el. Télen csináltam a fűtetlen házban mindent. Ha nem csinálom, még lehet, hogy most is ott lenne. Értem én Bellust is, hogy tele a hócipője, de mi lenne, ha még mellé főzni, takarítani, meg vásárolni, meg mit tudom én mit tenni kéne? Az, hogy mit mondjon neki, az is egy bizonyos fajta elutasítás, halogatás. Okos lány, meg Betti is, csak várnak mégis valami csodára az apjukkal kapcsolatban, meg a házzal kapcsolatban is.
Nehogy megharagudj rám, de mivel végig csináltam egyedül közben az anyós temetésével, Béla halálával, temetésével az egészet egy időben szinte.
Szóval bocsánat, nem megbántani akarlak hidd el.
Fémhordóm meg nincs, csak fa, meg műanyag:( Hagytak ott bent a műhelyben valami vaskályhát, de addig nem is akarok bele csövet tenni, míg nincs a kis ház rendbe hozva, arról nem beszélve, hogy fogalmam sincs, hogy a kis ház padláson lévő csövek hozzá valók-e? Nem tudom. Arra még nem volt időm:( Talán a nyáron. Lassan megy egyedül.
Amikor Jóska bepörög, akkor azt mondja, hogy olyan, mintha mind a hárman arra várnának, hogy majd a 2 hülye öreg megcsinál mindent úgyis.Sad Ráhagyom, mert tényleg olyan néha.Sad

Aztán másnap újult erővel csinálja. Most azért jobban ráért, nincs kert.

Dehogy haragszom Judit. Én is csak mondom a magamét. Ennyit tehetek.Sad
Tényleg haladunk, mert ma is sokat rendezkedett odaát. A kuka megint tele.

Az udvarnak olyan részén lehetne tüzelni, ahol nem teszel kárt. Jó lenne egy üstház. Nyáron, lassan.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 5:13 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Itt a közeli / kb 1 km/ postán 2x2 m-es az ügyfél tér, 2 ablakkal, de csak az egyik pénzfeladós. Van amikor nem lehet mozdulni.Sad A nyakadba lihegnek. Ide jár a 2 lakótelep és a falu ezen része, + a gyáriak.

Egészségetekre az ebédet.Én még várom gazduramat.
És rettegek, mert a garázs felé a Duna utca tiszta jég.

Itt dettó a Posta. Ma mondjuk mindkét ablak ment, mert rohadt sokan voltak. Itt is egy posta van, a kb. 8 ezer emberre. A vizeseket sajnálom, azért adom így föl. Ők kérték, hogy így csináljam én is, mert ha utaljuk, valami fölöttük lévők kapják a pénzt, ők meg nem látnak belőle semmit. Így is sok gond van a vezetékekkel, hányszor írom, hogy nincs víz? Kompromisszum...
Ha rettegsz, se lesz jobb se az út, se a helyzet... Mondaná Marcsi nekem!!!!!!!!! Smile  
Emlékszem a vizesek kérésére. Mindenki csak vergődik ebben az országban.Sad
Ezek az ökrök meg a migráncsokkal, meg a civilekkel ba...kodnak.Sad

Meg is nyugodtam, amikor prüttyögött. Rohantam le eléje a lifttel.Smile Csak lesett amikor kinyitottam az ajtaját..D

Meséli, hogy volt valami hirdetés a faliújságon és meg akarta nézni, de amikor látta, hogy jön lefelé a lift "rohant" fel a lépcsőn, hogy mire leér ott legyen, nehogy valaki elhívja. Pedig nem is lehet elhívni sajnos. Csak bent állva lehet kezelni,  menni vele.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.