Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 7:41 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 1rs6vnouxyfmbmd1clia
Neked is Böbikém, vagyis nektek is! Smile Elgondolkodtam, hogy neki álljak kis széket csinálni???Smile))))))))))))))))


Köszönjük!
Ha időd és faanyagod van, illetve menni akarsz az éjféli misére, akkor igen! Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 13, 2016 7:44 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már kedd, csak úgy szaladnak a napok.
-2 fog van itt fent, jó hogy berámoltam a spejzba az este. Igazán maradhatott volna a jobb idő még Karácsonyig. Utána már kevesebb dolgot kell majd féltenem a megfagyástól.Smile

Ma itthon akarok haladni. Gazuram várja a kazános hívását és akkor futás. Szegény idén sem úszta ezt meg.

Nézzétek ezt a tündéri madárkát.Smile
Mosolyt kérek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Snp4e0

Olvasom, hogy Juditnak nem fáj a feje. Maradjon is így, szívből kívánom.Smile

Böbice mi már csak ilyenek vagyunk, aggódó öregecskék, akiknek a család a legfontosabb.Smile Ilyenre vagyunk programozva.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 8:08 am

Most gyorsan elköszönök, mert ásítozás esete forog fenn! Folti ébred:)
Legyen szép és jó napotok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 8:10 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 1rs6vnouxyfmbmd1clia
Neked is Böbikém, vagyis nektek is! Smile Elgondolkodtam, hogy neki álljak kis széket csinálni???Smile))))))))))))))))


Köszönjük!
Ha időd és faanyagod van, illetve menni akarsz az éjféli misére, akkor igen! Very Happy Very Happy Very Happy
Ezeket nem is láttam:(
Nem, nem akarok misére menni!!!! Akkor inkább nem Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 8:11 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már kedd, csak úgy szaladnak a napok.
-2 fog van itt fent, jó hogy berámoltam a spejzba az este. Igazán maradhatott volna a jobb idő még Karácsonyig. Utána már kevesebb dolgot kell majd féltenem a megfagyástól.Smile

Ma itthon akarok haladni. Gazuram várja a kazános hívását és akkor futás. Szegény idén sem úszta ezt meg.

Nézzétek ezt a tündéri madárkát.Smile
Mosolyt kérek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Snp4e0

Olvasom, hogy Juditnak nem fáj a feje. Maradjon is így, szívből kívánom.Smile

Böbice mi már csak ilyenek vagyunk, aggódó öregecskék, akiknek a család a legfontosabb.Smile Ilyenre vagyunk programozva.

Szia! Meg volt a mosoly:) Nagyon aranyos! El is lopom:)
Legyen szép napotok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 8:53 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már kedd, csak úgy szaladnak a napok.
-2 fog van itt fent, jó hogy berámoltam a spejzba az este. Igazán maradhatott volna a jobb idő még Karácsonyig. Utána már kevesebb dolgot kell majd féltenem a megfagyástól.Smile

Ma itthon akarok haladni. Gazuram várja a kazános hívását és akkor futás. Szegény idén sem úszta ezt meg.

Nézzétek ezt a tündéri madárkát.Smile
Mosolyt kérek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Snp4e0

Olvasom, hogy Juditnak nem fáj a feje. Maradjon is így, szívből kívánom.Smile

Böbice mi már csak ilyenek vagyunk, aggódó öregecskék, akiknek a család a legfontosabb.Smile Ilyenre vagyunk programozva.

Csodás beköszönés! Tevékeny, szép napot! I love you Smile
Remélem, megy a gázos!!! Neutral
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 8:55 am

Judit írta:Most gyorsan elköszönök, mert ásítozás esete forog fenn! Folti ébred:)
Legyen szép és jó napotok Smile

Nektek is! Smile
Beszerző délelőttünk lesz.

lol!  lol!  lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 12:16 pm

Szervusztok, megjöttem a "kirándulásból" - vagyis a húsboltból.
Megvettem - szerintem - az idénre szánandó húsokat. Semmi sincs a disznóhús olcsóbbságából, legalábbis itt biztos nincs.
Hoztak nekem tyúkot is:) Mindent elpakoltam, már a mélyhűtőben dideregnek.
Jó étvágyat mindenkinek:) Utána jó pihenést:)
Én még nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek ebéd után, mert ugyan szépen ragyog a nap - jó idő van sétára. DE! amit a neten vettem tekerős mopszlit, még most se tudom, hogy mikor hozza ki a posta. Velük küldik.... Fölhívni képtelenség őket, a csomagkövetésen, meg csak annyit látok, mint pénteken, hogy a Szigetszentmiklós posta hivatalban van. Reggel írtam nekik emilt, arra se válaszolt senki. Ha nem leszek itthon, akkor Szigetszentmiklósra kéne mennem érte? Agyam eldobom:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 12:38 pm

Judit írta:Szervusztok, megjöttem a "kirándulásból" - vagyis a húsboltból.
Megvettem - szerintem - az idénre szánandó húsokat. Semmi sincs a disznóhús olcsóbbságából, legalábbis itt biztos nincs.
Hoztak nekem tyúkot is:) Mindent elpakoltam, már a mélyhűtőben dideregnek.
Jó étvágyat mindenkinek:) Utána jó pihenést:)
Én még nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek ebéd után, mert ugyan szépen ragyog a nap - jó idő van sétára. DE! amit a neten vettem tekerős mopszlit, még most se tudom, hogy mikor hozza ki a posta. Velük küldik.... Fölhívni képtelenség őket, a csomagkövetésen, meg csak annyit látok, mint pénteken, hogy a Szigetszentmiklós posta hivatalban van. Reggel írtam nekik emilt, arra se válaszolt senki. Ha nem leszek itthon, akkor Szigetszentmiklósra kéne mennem érte? Agyam eldobom:(

Gratula az ügyes vásárláshoz! Smile
Itt is szépen süt a nap, de 2 foknál nem hiszem, hogy több lehet.
Mi is elintéztük Pesten, amit akartunk.
A csomagos postás nálunk nem csönget be, hanem az utcán dudál.  Ha nem szólunk ki valamelyik ablakon vagy a bejárati ajtón, hogy pillanat, akkor elmegy. Csak biztosra száll ki a kocsiból. Mad Embarassed
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 12:45 pm

Egészségetekre az ebédet!
Baráti beszélgetések - Page 30 Nezzv6lzqw82fpf4wrcd
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 2:14 pm


Gratula az ügyes vásárláshoz!  Smile
Itt is szépen süt a nap, de 2 foknál nem hiszem, hogy több lehet.  
Mi is elintéztük Pesten, amit akartunk.
A csomagos postás nálunk nem csönget be, hanem az utcán dudál.  Ha nem szólunk ki valamelyik ablakon vagy a bejárati ajtón, hogy pillanat, akkor elmegy. Csak biztosra száll ki a kocsiból. Mad Embarassed[/quote]
Nálam még nincs csengő mióta ellopták. Azt hiszem, hogy az idén nem is lesz,mert én már nem utazgatok sehová venni. Megjöttünk a sétából Foltival, süt a nap, de hideg szél fúj Sad Most jöttem meg, hogy volt-e az MPL?????? Fogalmam sincs, most is annyit látok a nyomkövetőn, hogy a szigetszentmiklósi posta.... Ettől xarabb kézbesítő nincs, pedig mostanában sokat vásároltam a neten, de nem ők hozták:( A többit mindig reggel meg tudtam kérdezni, ezt nem:(
Ha dudál, meghallom, mert a nappaliban hallani. Sül a kenyérkém:) Ma sem varrok géppel:( Majd holnap a Reált gyorsabban megjárom, mint most a távhúsost, akkor még délelőtt lesz rá időm. Ma még a maradék ajándékot becsomagolom és azzal ezt le is tudom:)
Most megállapítottam a Lidl-s újságból, hogy a kacsa, kacsacomb, tejföl félék, trappista sajt sokkal olcsóbb mint a Reálban. A Reál a Ráma kockát és téglát majdnem dupla áron adja:(
Néha mondja Zoli, hogy akkor se olcsóbb semmi, ha elmegyünk érte, mert a benzin is pénz... Nem tudom.
Jó pihenést Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 13, 2016 2:58 pm

Én is előkerültem.Smile
Mielőtt kirajzottunk telefonált a kazános, hogy csak holnap holnap jön. Jóska átment kicsit megforgatni a vizet a szivattyúval. Hazafelé a kertből, majd bemegy, lekapcsolja. Nem merjük áram alatt hagyni a házat.Sad

Több, mint 2 órát kőröztünk Ágival. Elmentünk a messzi postára is, mert az úton összeakadtunk a postással, meghozta az üdülős Erzsébet kártyáját és feladta az 5000.- ft-os csekket hozzá. Tavasszal megy valahova üdülni egy hétre a másik barátnőjével.

Ha már postás, kérdeztük,hogy itt mikor hozzák ki az Erzsébet utalványokat. 19.e után kezdhetik csak. Külön az OVI levél!!! Szegényeknek legalább jó idejük legyen, amikor ezt a sok hülyeséget kell széthordani.

Olvasom Judit, hogy megvetted a húst. Nekem nincs helyem a mélyhűtőben.Sad Very Happy Nem panasz.Very Happy Tegnap vettem kocsonyahúst /de csak kettőnkre/ és azt is csak úgy tudtam beszuszakolni, hogy vettem ki egy csomag meggyet. Abból mielőtt elmentem csináltam tejszínnel, kakaóval /harmadába kakaót tettem/, babapiskótával nasit. Lesz mire rájárni.Smile Bár ezt Jóska is szereti, nem hiszem, hogy rám romlik.Very Happy

Most sül a májas hurkám, már érzem az illatokat. Gazduram remélem megjön, mire megsül, mert éhes lettem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 13, 2016 3:01 pm

Nálam még nincs csengő mióta ellopták. Azt hiszem, hogy az idén nem is lesz,mert én már nem utazgatok sehová venni. Megjöttünk a sétából Foltival, süt a nap, de hideg szél fúj Sad Most jöttem meg, hogy volt-e az MPL?????? Fogalmam sincs, most is annyit látok a nyomkövetőn, hogy a szigetszentmiklósi posta.... Ettől xarabb kézbesítő nincs, pedig mostanában sokat vásároltam a neten, de nem ők hozták:( A többit mindig reggel meg tudtam kérdezni, ezt nem:(
Ha dudál, meghallom, mert a nappaliban hallani. Sül a kenyérkém:) Ma sem varrok géppel:( Majd holnap a Reált gyorsabban megjárom, mint most a távhúsost, akkor még délelőtt lesz rá időm. Ma még a maradék ajándékot becsomagolom és azzal ezt le is tudom:)
Most megállapítottam a Lidl-s újságból, hogy a kacsa, kacsacomb, tejföl félék, trappista sajt sokkal olcsóbb mint a Reálban. A Reál a Ráma kockát és téglát majdnem dupla áron adja:(
Néha mondja Zoli, hogy akkor se olcsóbb semmi, ha elmegyünk érte, mert a benzin is pénz... Nem tudom.
Jó pihenést Smile [/quote]


Juditom drága a benzin, de, ha több mindent és olcsóbban vesztek, akkor bejön az ára bőven. A SPÁR-ban tegnap nagyon jó árban vettem a Ráma kockát. Ki kell lesni, fogni, sajnos. Akkor kell venni, amikor olcsóbb így ünnep előtt. De ahhoz el is kell menni nagyobb boltokba. Ezt kell mondani Zolinak.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 13, 2016 3:03 pm

Böbe51 írta:Egészségetekre az ebédet!
Baráti beszélgetések - Page 30 Nezzv6lzqw82fpf4wrcd
Köszi Böbice.Smile A bajokat leszámítva, kellemetes.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 3:08 pm

Judit írta:
Gratula az ügyes vásárláshoz!  Smile
Itt is szépen süt a nap, de 2 foknál nem hiszem, hogy több lehet.  
Mi is elintéztük Pesten, amit akartunk.
A csomagos postás nálunk nem csönget be, hanem az utcán dudál.  Ha nem szólunk ki valamelyik ablakon vagy a bejárati ajtón, hogy pillanat, akkor elmegy. Csak biztosra száll ki a kocsiból. Mad Embarassed
Nálam még nincs csengő mióta ellopták. Azt hiszem, hogy az idén nem is lesz,mert én már nem utazgatok sehová venni. Megjöttünk a sétából Foltival, süt a nap, de hideg szél fúj Sad Most jöttem meg, hogy volt-e az MPL?????? Fogalmam sincs, most is annyit látok a nyomkövetőn, hogy a szigetszentmiklósi posta.... Ettől xarabb kézbesítő nincs, pedig mostanában sokat vásároltam a neten, de nem ők hozták:( A többit mindig reggel meg tudtam kérdezni, ezt nem:(
Ha dudál, meghallom, mert a nappaliban hallani. Sül a kenyérkém:) Ma sem varrok géppel:( Majd holnap a Reált gyorsabban megjárom, mint most a távhúsost, akkor még délelőtt lesz rá időm. Ma még a maradék ajándékot becsomagolom és azzal ezt le is tudom:)
Most megállapítottam a Lidl-s újságból, hogy a kacsa, kacsacomb, tejföl félék, trappista sajt sokkal olcsóbb mint a Reálban. A Reál a Ráma kockát és téglát majdnem dupla áron adja:(
Néha mondja Zoli, hogy akkor se olcsóbb semmi, ha elmegyünk érte, mert a benzin is pénz... Nem tudom.
Jó pihenést Smile [/quote]

Tudja fene. A benzin meg eloszlik az összes termék között, ráadásul, ha együtt mennétek még többfelé mehetne.
Mindegy. Éljék az életüket, úgy ahogy ők gondolják!
A postán az látszik, hogy rossz gazdája van. Most éppen nem tudom, hogy ki az. Az állam vagy az állam által kijelölt tulajdonos??? Crying or Very sad

Éppen ma, ahogy mentünk kocsival Pest felé azon jártattam az szemet, hogy én el sem tudom képzelni az életemet anyukám nélkül. Mondogatja szegény, hogy neki már elege van az életből. Én meg azt érzem, hogy jó, hogy még van, tudom nagyon nehéz lenne elengedni. I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 13, 2016 3:24 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 3:45 pm


Tudja fene. A benzin meg eloszlik az összes termék között, ráadásul, ha együtt mennétek még többfelé mehetne.
Mindegy. Éljék az életüket, úgy ahogy ők gondolják!
A postán az látszik, hogy rossz gazdája van. Most éppen nem tudom, hogy ki az. Az állam vagy az állam által kijelölt tulajdonos??? Crying or Very sad

Éppen ma, ahogy mentünk kocsival Pest felé azon jártattam az szemet, hogy én el sem tudom képzelni az életemet anyukám nélkül. Mondogatja szegény, hogy neki már elege van az életből. Én meg azt érzem, hogy jó, hogy még van, tudom nagyon nehéz lenne elengedni. I love you
[/quote]
Lehet, hogy eloszlik, de Zoli 3/4-ed 6-ra ér haza naponta, egyedül pénteken kicsit előbb. Ági, ha jó beosztásban dolgozik éppen, akkor szintén, ha másikban - akkor este 8-ra, ha még később kezd, akkor este 10 után. Hová mennénk válogatni mikor? Egyedül a szombat, amikor ők vásárolnak. Általában a macska kaja miatt Ági az Aldiba jár. Ő is ritkán válogat boltok közt. A húsos meg útba esik neki, ott megáll.
Még nem jött a csomagos...
Amíg van és él, persze, hogy nem tudod elképzeli. de ez a nem kívánságunkon múlik. Anyu 7 évig volt agysorvadásos beteg. Egy idő után meg se ismert bennünket kb. 3 évig. Sajnos meg kell tanulni ezzel együtt élni. Amikor elment, akkor az első gondolatom szinte az volt, hogy most már nincs hová hazamenni. Hiába, hogy volt családom, az is otthon persze,de más az amikor a szülőkhöz mész. Apukám meg sokkal előbb elment. Anyu után az apósom, aztán anyóskát hoztuk magunkhoz, ő karácsony előtti napon - 23-án ment el, Béla meg utána februárban. Lehet, hogy még most se igazán tudtam földolgozni? Sad Nem tudom. De, ha életre ítéltettem, akkor nem tehetek mást, meg kell valahogy tanulni együtt élni vele. Most azt már ne is említsem mellé, hogy Sanyi két éve ment ki. Nem tudom én ezt elmagyarázni, szerintem ezt csak érezni lehet. Egyre kiürül az ember lelke talán? Körül nézel és senki.... Rohadtul nehéz mindent egyedül megoldani, meg egyedül élni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 3:45 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Szépet és nyugodtat Ferikém! Ha rajtam múlna : melegebbet kívánnék:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 3:53 pm

Juditom drága a benzin, de, ha több mindent és olcsóbban vesztek, akkor bejön az ára bőven. A SPÁR-ban tegnap nagyon jó árban vettem a Ráma kockát. Ki kell lesni, fogni, sajnos. Akkor kell venni, amikor olcsóbb így ünnep előtt. De ahhoz el is kell menni nagyobb boltokba. Ezt kell mondani Zolinak.[/quote]

Ti otthon vagytok egész nap, figyelheted, hogy mi hol olcsóbb, mint ahogy teszed is. Akár biciklire ülsz, vagy visz Jóskád - nagyon más a helyzet itt egyedül. De én hiába figyelem, még a Spár is olyan messze van ide,hogy akik pattannak a biciklire, még azok is nagyon ritkán mennek el oda. Ha meg busszal mennék, akkor nagyon sokat kell állni a megállóban, óránként jár a busz. A buszmegálló  egy oszlop. Ha nyáron ezer fok van, vagy most, hogy tél (hideg, vagy esik), sehová nem lehet se behúzódni, se leülni. Se tető, se pad. Azért azt én már nem bírom. Pont néztem, hogy  egy Ráma tégla 218 Ft-al volt nekem drágább, mint most az Aldiban láttam. Majd 1300 Ft-ot fizettem a két tégláért. Spáros újságot be se dobnak erre, mert nem nagyon mennek az emberek olyan messze. A gyerekek munkarendjét meg írtam Böbinél, már nem írom újra. Szóval minek mondjam én ezt Zolinak? Spórolni kell , hogy jusson rá így, ahogy meg tudom venni. Ez van.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 3:58 pm

Ezt válaszolta az emilemre (reggel küldtem el, most jött a válasz):
"A küldeményeket munkanapokon 8-17 óra között kíséreljük meg kézbesíteni. A csomag kézbesítésével kapcsolatban arról szeretnénk tájékoztatni, hogy az MPL üzleti csomagot kétszer kíséreljük meg kézbesíteni. Amennyiben az első kézbesítés sikertelen, úgy azt munkatársunk a következő munkanapon újra viszi a címhelyre.

Megértését és együttműködését köszönjük."

Még nem jöttek....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 13, 2016 4:26 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Szépet és nyugodtat Ferikém! Ha rajtam múlna : melegebbet kívánnék:)
Köszönöm, viszont! Melegebb nem akar lenni inkább már hidegebb van....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 13, 2016 5:36 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, inkább már csak estét! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 13, 2016 7:05 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, inkább már csak estét! Smile I love you
Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 13, 2016 8:10 pm

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 30 7wraa4mu99fq3wtgmrqk
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 13, 2016 8:58 pm

Judit írta:Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 30 7wraa4mu99fq3wtgmrqk
Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.