Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Dec. 07, 2016 8:09 pm

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 19 7brfivdlxucy82l2nap7
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Dec. 07, 2016 8:19 pm

Judit írta:Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 19 7brfivdlxucy82l2nap7
Baráti beszélgetések - Page 19 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Dec. 07, 2016 8:19 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Dec. 07, 2016 8:33 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 Ojkeyjoa8vdhzz5hatyf
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 8:57 pm

Judit írta:Odaát olvastam, hogy mennyi  helyre eljutottatok. Mondjuk ez a kocsi előnye. Tolnát-Baranyát bejártátok. Én meg szinte majd egész délelőtt egy kb. 100 m-es körben voltam csak.  Az oda és visszaút tartott sokat:( Ilyeneket már végleg elfelejtek, hogy drogéria. Valami Ajándékbolt, vagy valami, még az sincs.    A festék boltban vannak temetői mécsesek, meg valami díszítő izék...     Semmi:(
Hozzászokok a neten való vásárláshoz. Meg nem akkor amikor kellene esetleg, hanem ha valamit találok, látok, jónak tartom, meg ki is tudom fizetni, akkor megveszem, aztán  majd jó lesz egyszer csak.
Én nem  díszítettem Keresztúron se. A fene se vitt oda villanyt, meg ott volt a rengeteg örökzöldem:)    Az kéne most is!  Már régen is, most is ablakra tapasztható kisebb, nagyobb hópihéket tettem föl, most is az van az ablakon.            
Ma jó idő volt csavarogni. Lelkileg a gyerekeknél, meg a temetőben volt nagyon rossz. Sajnos ezeket is meg kellett tenni.

Ma vettem Jóskának egy körömreszelőt, hogy örül neki. Most találta meg. Kérdi: Karácsonyra kaptam. Persze, majd a fa alá rakom. Smile Van a kezén egy idős korára deformálódó körme.Sad Ahhoz kellett egy kicsit erősebb.

Én is szoktam úgy venni, hogy majd megkapják valamire. De csak kis dolgokat. A pénzzel jobban járnak.

Szeretem az erkélyen a valamit, ha kinézek, vagy ki megyek. Ez a mi területünk.Very Happy
Most még a krizantém is virít.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 9:05 pm

Judit írta:Lefényképeztem a kis és nagyobb táskát. Nem tudom, hogy miért látszik más árnyalatúnak a nagyobb, mert pont olyan a színe. mint a kicsinek.Az az igazi!
Baráti beszélgetések - Page 19 6bs4enluu6dti5oxig8g   Baráti beszélgetések - Page 19 R6de3jhswqhn09imdnqo
Az elsőt (az a kicsi) fölnagyítottam, hogy látszódjon rajta a minta. A táskáé is szép. Vagyis nekem tetszik. Nekik meg? Vagy használják, vagy nem? Kitudja?
Jól néznek ki, miért ne használnák? Smile Pláne, ha van hozzá sál, vagy kabát hasonló színben.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 9:05 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Lefényképeztem a kis és nagyobb táskát. Nem tudom, hogy miért látszik más árnyalatúnak a nagyobb, mert pont olyan a színe. mint a kicsinek.Az az igazi!
Baráti beszélgetések - Page 19 6bs4enluu6dti5oxig8g   Baráti beszélgetések - Page 19 R6de3jhswqhn09imdnqo
Az elsőt (az a kicsi) fölnagyítottam, hogy látszódjon rajta a minta. A táskáé is szép. Vagyis nekem tetszik. Nekik meg? Vagy használják, vagy nem? Kitudja?

Nekem is tetszik! Szeretem ezt a színösszeállítást. Ági helyében hiányolnám belőle a kis táskát. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 9:07 pm

Judit írta:
Csak ne hiányolja:) Más táskájához sincs, még sose láttam. De kap helyette elektromos szárítót, meg forgófejes mopszlit:) Helyesen: forgófejes fölmosót. A nyelét kell lenyomni, és kicsavarja, meg ki is mossa.
Én is nagyon szeretem ezt a színt:) Mariann a porszívót (lehet, hogy meg fog sértődni???) Henriknek a tévéjét harmadoljuk el. Zoli a pulcsikat és a telefont. Nászasszonymarcsiéknak valami kávét és csokit és kész! Kiürült a büdzsé. Én nem tudok  tartozásra tervezni mint a kormány mindig.Smile
 Mert mi soha nem is úgy terveztünk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 9:09 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Aztán vissza a SPÁR-ba, zöldségesbe, drogériába, gyógynövénybe. Ez ennyi kiszállás-beszállás. Jóska meg nézelődik addig, kit-mit-hogyant lát az úton.Very Happy Jól elköltöttem megint a pénzemet.
Aztán az elpakolás, húsokat hűtésre készre, az a sok göngyöleg, csak tudnám valamikor hogy bírtuk ki nélküle.Very Happy Igaz, többször kellett mosni a szatyor belsejét.Very Happy Meg a necchálóst is.
A céklát főztem mielőtt mentünk és most befejeztem, sül a sajtos milánói, úgyhogy már jár a cigiszünet.

Most kicsit körbenézek és felrakom a korlátra a "dekorációt".Very Happy Tegnap már megszólt a szomszédasszony, hogy le vagyok maradva. Mit ad isten körbenéztem a házainkat és látom, hogy idén sokkal többen felrakták az égőket. Tavaly talán öten, idén már most többen.

Sokat végeztél. Én pénteken fogadom fel Józsit sofőrömnek, akkor akarok minden ilyesmit intézni.

Bizony el vagy maradva az égőkkel. Wink Very Happy Very Happy Very Happy   Nálunk már advent első vasárnapja óta világítanak a kinti fények. I love you
Jóskán múlna, még most sem lenne felrakva.Smile Nincs oda érte.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Dec. 07, 2016 9:11 pm

Ferikém én is elköszönök.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 19 16m2o8
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Dec. 07, 2016 9:20 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 19 Ojkeyjoa8vdhzz5hatyf
Baráti beszélgetések - Page 19 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Dec. 07, 2016 9:22 pm

Marcsi írta:Ferikém én is elköszönök.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 19 16m2o8
Baráti beszélgetések - Page 19 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 19 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Dec. 07, 2016 9:23 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 6:40 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 19 Okb25txcfcfd2cw51x42
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 6:46 am

Szervusztok, jó reggelt és szép napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 19 Hud1r1mjy4fdpc791979 Baráti beszélgetések - Page 19 Wnx6sautkxyt0tlmrkax  Baráti beszélgetések - Page 19 G3kiofbip2q453p2161g Baráti beszélgetések - Page 19 Zwwg9mu7s3m4a2xd4zc7
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 6:47 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 19 Okb25txcfcfd2cw51x42
Szia Böbikém, jóóóóóó reggelt neked:)
Kicsit fáj a fejem Sad Talán majd a kávé?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 6:51 am

Most már elég jól hozzászoktam, hogy bármikor ébredek, vagy kelek föl, fél hétig esetleg egy-egy korty teát iszok (abban semmi olyan nincs, ami a vérvételhez bezavarhatna). Ha túl korán mértem volt, hogy magas volt a cukrom. Fél hétkor jó. Most is 6,4 volt. No meg azt is kitapasztaltam, hogy este már almát nem ehetek. helyette eszem azt a francos Abonett kekszet. No, az se zavar bele:) Most már csak be kéne tudni tartani a szabályokat. Hogy meddig sikerül?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 6:54 am

Ma tepsiben savanyú káposztás csirkét akarok csinálni. Kikent tepsibe alulra a sav. káp. rá a fűszerezett csirkecombok. Arra öntök beízesített tejfölt (só, vegeta, bors, piros paprika) , majd a tetejére újra a káposzta és tejföl:) Fél ideig fólia alatt sül, aztán már nem és a végén reszelt sajtot szórok a tetejére. Több napra elég nekem a legkisebb tepsivel is:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 7:17 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 19 Okb25txcfcfd2cw51x42
Szia Böbikém, jóóóóóó reggelt  neked:)
Kicsit fáj a fejem Sad Talán majd a kávé?  

Crying or Very sad
Remélhetőleg a kávétól helyrejön a fejed! I love you
(Itt valami szállingózik, talán a légnyomás nem megfelelő neked.)
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 7:22 am

Judit írta:Most már elég jól hozzászoktam, hogy bármikor ébredek, vagy kelek föl, fél  hétig esetleg egy-egy korty teát iszok (abban semmi olyan nincs, ami a vérvételhez bezavarhatna). Ha túl korán mértem volt, hogy  magas volt a cukrom. Fél hétkor jó. Most is 6,4 volt. No meg azt is kitapasztaltam, hogy este már almát nem ehetek. helyette eszem azt a francos Abonett kekszet. No, az se zavar bele:) Most már csak be kéne tudni tartani a szabályokat. Hogy meddig sikerül?

Egy idő után-gondolom- megunod az abonettet. Vannak alacsony szénhidráttartalmú kekszek is. (Korpovit keksz) Váltogasd azzal! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 7:25 am

Judit írta:Ma tepsiben savanyú káposztás csirkét akarok csinálni. Kikent tepsibe alulra a sav. káp. rá a fűszerezett csirkecombok. Arra öntök beízesített tejfölt (só, vegeta, bors, piros paprika) , majd a tetejére újra a káposzta és tejföl:) Fél ideig fólia alatt sül, aztán már nem és a végén reszelt sajtot szórok a tetejére. Több napra elég nekem a legkisebb tepsivel is:)

Finom. Kár, hogy Józsi nem szereti. Majd egyik hétvégén elkészítem Eszternek és magamnak. Már beérett a káposztánk, egyik nap megkóstoltam, isteni íze van. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 7:56 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Most már elég jól hozzászoktam, hogy bármikor ébredek, vagy kelek föl, fél  hétig esetleg egy-egy korty teát iszok (abban semmi olyan nincs, ami a vérvételhez bezavarhatna). Ha túl korán mértem volt, hogy  magas volt a cukrom. Fél hétkor jó. Most is 6,4 volt. No meg azt is kitapasztaltam, hogy este már almát nem ehetek. helyette eszem azt a francos Abonett kekszet. No, az se zavar bele:) Most már csak be kéne tudni tartani a szabályokat. Hogy meddig sikerül?

Egy idő után-gondolom- megunod az abonettet. Vannak alacsony szénhidráttartalmú kekszek is. (Korpovit keksz) Váltogasd azzal! Smile
Most se szeretem, nem egy idő után:( Olyan mintha parafát rágnék... Nem tudom, hogy van-e a Reálban, majd meglesem:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 7:58 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Ma tepsiben savanyú káposztás csirkét akarok csinálni. Kikent tepsibe alulra a sav. káp. rá a fűszerezett csirkecombok. Arra öntök beízesített tejfölt (só, vegeta, bors, piros paprika) , majd a tetejére újra a káposzta és tejföl:) Fél ideig fólia alatt sül, aztán már nem és a végén reszelt sajtot szórok a tetejére. Több napra elég nekem a legkisebb tepsivel is:)

Finom. Kár, hogy Józsi nem szereti. Majd egyik hétvégén elkészítem Eszternek és magamnak. Már beérett a káposztánk, egyik nap megkóstoltam, isteni íze van. Very Happy
Ha a csirkével nem békül, akkor a tepsi másik oldalára tehetsz tarját is, azzal is finom. No meg ha még netán az fölső káposzta réteg alá füstölt sonka kockákat is szórsz?????? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 8:07 am

Én most elköszönök, mert Foltos még a füle botját se mozdítja, hogy reggel van... Csak föl kell kelteni Smile
Ma egyszerű tepsis savanyú káposztás csirkét csinálok:) Meg a pincében virágozok kicsit:) Jut erről eszembe, hogy ezek szerint jól sikerülhetett a pincében a csövek szigetelése, mert állandó 15 fok van most lent. Az meg kiválóSmile
Majd benézek pályinka .... stb. szünetben:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 8:24 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már eddig jó, mert jót aludtunk 7 utánig, meg a lányokkal már csevegtem, mert úton vannak. Kicsit feneködöd van, de jó időt mondanak és nem lesz szél pár napig. Decemberben ez jó hír. Ma előkészülök már holnapra, meg kis-ez az.
A szombati háznézők kérték tegnap este a hszámot. Holnap jön az ingatlanos méregetni, van némi mocorgás. Jaj.

Judit kapd el.Smile
Baráti beszélgetések - Page 19 2nv8181
Milánóinak való előkészített hússal, főtt tojással is csinálom ezt a kápit, de akkor elődinsztelem, ízesítem.
A lányok valamikor nem kérték... Most viszik, mert rakott. Minden rakott nagyon kelendő a dobozolásra.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.