Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Nov. 23, 2016 5:09 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Így válaszolok kettőtöknek, talán jobb lesz.
Böbikém olvastam a kérdéseidet, de én ezekre nem tudok válaszolni. Ilyenkor gondolom, hogy sokkal jobb, hogy nem tudom, hogy mit hoz a jövő. Majd történik valami, ahogy meg van írva. Ahogy anyukád mondta:úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna... Biztos lesz valahogy.
Majd 29-én megy, közben én arra gondoltam, hogy még akár 2x is lejöhetne, de így alakították, akkor most jön.
Marcsi olyan szépen leírtad, olyan jó volt olvasni. Böbi írta minap, hogy akár könyv is lehetne, olyan életszerű, no ez is az most. Nem tudom, hogy itt hová lettek a madarak? Még nyár végén volt mindenféle, most veréb sincs, semmi, de semmi a repül. Kitettem a két etetőt is, de a tó körül se látok sehol.
Nem tudtam, hogy így gyorsan mit főzzek holnapra? A végén Frankfurti levest főztem, csirke paprikást galuskával. Kovászos uborkám még van eltéve. Közben törtem a fejem, hogy valami édesség csak kéne, de én már nagyon utálok kapkodni, most se fogok. Volt a mélyhűtőben gesztenyepüré, holnap reggel elmegyek tejszínért, s az lesz a sütemény. Így is most mosogattam el, majd fölmosok reggel. Foltit azért elvittem a tóhoz sétálni, mert neki az jár.
Most majd megyek elnyúlok, mert du. a  kiskés valahogy megint a hátamba került:(
Hogy mikor látom megint? Fogalmam sincs. Én biztos nem megyek ki, mert én Foltit nem hagyom itt, még Máltáért, kimenetelért se. Amíg ő van nekem, én nem hagyom őt másra.
Sanyi meg a többiek, úgy intézik a dolgaikat, ahogy akarják, vagy tudják. Az már nem az én dolgom.
Most pihi:)

Jókat főztél! Szívesen mennék ebédre én is! Wink Nekem a gesztenyemassza a jolly joker,  mindig van a fagyasztóban. Smile
2 db 200 milliliteres habtejszínt is tartok itthon.   Smile
Sanyi talán akár kétszer is lemehetne hozzád, de sok a program, valahol felsoroltad. Crying or Very sad
Holnap a fagyasztóból veszek elő húsfélét és hozzá sóska lesz.
Sunny nyafog egész délután, pedig voltak sétálni Józsival. Sad
Nem tudom, hogy mi baja lehet, talán Esztert hiányolja???
Amúgy mintha tavaszt érezne, szimatol, menne a lánykutyákhoz. No

Majd holnap kiderül, hogy jót-e? Palacsinta, meg túrós csusza, meg ilyesmi tésztafélt Mariann csinált. A minap még Aranygaluska volt eszembe, de már délután nem volt kedvem hozzá. Ez van. A kis bolt itt van, csak egy ugrás. Volt itthon tejszínem, de épp most fogyott el, amikor itt volt.
Szegénykém! Olyan rossz, hogy nem értjük, hogy mit mondanak Sad Folti járása se tetszik:( Millgamma ide vagy oda? Mikorra hat? Ma már 6. napja szedi. Szerintem nem is tudják, hogy igazán mi a baj:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Nov. 23, 2016 5:10 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Akkor jól gondoltam, hogy csak kihasználtad a jó napos időt:) Hála az égnek!
Szép estét nektek!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 5:13 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot!  I love you  Sötétben jöttél. Very Happy  
Köszönjük Böbike!
Négy órakor jöttem haza, de mostanra értem ide! Át öltöztem ettem és meg kellett csinálni a kötelező frissítéseket!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 5:15 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Akkor jól gondoltam, hogy csak kihasználtad a jó napos időt:) Hála az égnek!
Szép estét nektek!
Nem tudtam kihagyni!
Köszönjük, viszont!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Nov. 23, 2016 5:22 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Elindulunk. Legyen jó napotok.Smile

Baráti beszélgetések - Page 30 2z7ob9u
Legyen a kertben szép napotok!
Köszönöm, szép napunk volt. Ma nem kellett sietni sehova, még padoztunk is.

Na, melegünk nem volt, meg a nap is a szemünket kereste, mert nagyon alacsonyan járt.Very Happy De elmondhatjuk, hogy kicsit ücsörögtünk is. Jaj, és mennyi szarkát láttunk. Nem messze egy diófán gyülekeztek és akkor figyeltünk csak fel, hogy szarkák, amikor felettünk csapatostól átrepültek. Nyáron is vannak madaraink, de most csapatostól idegenek is.
Jóska akácfákat ültetett, szanaszét, mert a szőlőbe már nem akart. Még mindig van iskolában 10 db. Lent jóllaktunk naspolyával is. Kár, hogy nincs aki lekapjon bennünket, ahogy legelészünk.Very Happy Very Happy
Összeszedtem a fahamut és szétszórtam, beástam ahova csak lehetett. Volt pár kannával. Sokat tüzeltünk az idén. Határbejárás is volt, mert a boróka bogyót a bokorról a legfinomabb eszegetni és azok a dombon vannak. Találtam 1 db fügét is ami még ehető is volt.Smile

Olvasom Judit, hogy abba hagytad a munkát, mert jön Sanyid.Smile Én is ledobáltam volna mindent.  Holnap csak sokat beszélgessetek, mert ki tudja mikor lesz ilyen megint. De jó Neked, ugyanakkor szomorú is, de majdcsak jön megint.
Majd arra gyúrsz, oszt jó napot.

Most már kellemetes délutánt is Nektek. Itt körbenézek és átadom a helyem, mert 6-tól meg meccs lesz és akkor ideülök megint.


Örülök, hogy ilyen jó idő van, mert ez mindig azt jelenti, hogy nektek szép napotok van! flower
Mindig találsz valamilyen csipegetni valót is. I love you
Nálunk is sokféle madár van, mátyásmadár, rigók, verebek. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Nov. 23, 2016 5:23 pm

Juditnál elment a net. Shocked Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Nov. 23, 2016 5:51 pm

Böbe51 írta:Juditnál elment a net. Shocked Crying or Very sad

Köszönöm Böbike! Visszajött Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Nov. 23, 2016 6:28 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Smile
Jól tetted!!!!!
Én se maradtam itthon és jól tettem, mert a kertben nem volt ekkora szél. Beszaladtam kifelé menet a boltba, mert akciós volt a sütőtök/ már nem.Sad/ és a másik telepen egy levél sem rezdült. Itt a Duna parton meg bolond szél volt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Nov. 23, 2016 6:41 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Így válaszolok kettőtöknek, talán jobb lesz.
Böbikém olvastam a kérdéseidet, de én ezekre nem tudok válaszolni. Ilyenkor gondolom, hogy sokkal jobb, hogy nem tudom, hogy mit hoz a jövő. Majd történik valami, ahogy meg van írva. Ahogy anyukád mondta:úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna... Biztos lesz valahogy.
Majd 29-én megy, közben én arra gondoltam, hogy még akár 2x is lejöhetne, de így alakították, akkor most jön.
Marcsi olyan szépen leírtad, olyan jó volt olvasni. Böbi írta minap, hogy akár könyv is lehetne, olyan életszerű, no ez is az most. Nem tudom, hogy itt hová lettek a madarak? Még nyár végén volt mindenféle, most veréb sincs, semmi, de semmi a repül. Kitettem a két etetőt is, de a tó körül se látok sehol.
Nem tudtam, hogy így gyorsan mit főzzek holnapra? A végén Frankfurti levest főztem, csirke paprikást galuskával. Kovászos uborkám még van eltéve. Közben törtem a fejem, hogy valami édesség csak kéne, de én már nagyon utálok kapkodni, most se fogok. Volt a mélyhűtőben gesztenyepüré, holnap reggel elmegyek tejszínért, s az lesz a sütemény. Így is most mosogattam el, majd fölmosok reggel. Foltit azért elvittem a tóhoz sétálni, mert neki az jár.
Most majd megyek elnyúlok, mert du. a  kiskés valahogy megint a hátamba került:(
Hogy mikor látom megint? Fogalmam sincs. Én biztos nem megyek ki, mert én Foltit nem hagyom itt, még Máltáért, kimenetelért se. Amíg ő van nekem, én nem hagyom őt másra.
Sanyi meg a többiek, úgy intézik a dolgaikat, ahogy akarják, vagy tudják. Az már nem az én dolgom.
Most pihi:)

Jókat főztél! Szívesen mennék ebédre én is! Wink Nekem a gesztenyemassza a jolly joker,  mindig van a fagyasztóban. Smile
2 db 200 milliliteres habtejszínt is tartok itthon.   Smile
Sanyi talán akár kétszer is lemehetne hozzád, de sok a program, valahol felsoroltad. Crying or Very sad
Holnap a fagyasztóból veszek elő húsfélét és hozzá sóska lesz.
Sunny nyafog egész délután, pedig voltak sétálni Józsival. Sad
Nem tudom, hogy mi baja lehet, talán Esztert hiányolja???
Amúgy mintha tavaszt érezne, szimatol, menne a lánykutyákhoz. No

Majd holnap kiderül, hogy jót-e? Palacsinta, meg túrós csusza, meg ilyesmi tésztafélt Mariann csinált. A minap még Aranygaluska volt eszembe, de már délután nem volt kedvem hozzá. Ez van. A kis bolt itt van, csak egy ugrás. Volt itthon tejszínem, de épp most fogyott el, amikor itt volt.
Szegénykém! Olyan rossz, hogy nem értjük, hogy mit mondanak Sad Folti járása se tetszik:( Millgamma ide vagy oda? Mikorra hat? Ma már 6. napja szedi. Szerintem nem is tudják, hogy igazán mi a baj:(
Itt válaszolok egyben, mert itt mindkettőtöket olvastam.Smile

Mi is mindig elmondjuk, hogy jobb is, hogy nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő, mert beleőrülnénk. Ez van.
Judit mostantól megint csak várja Sanyit, meg mindegyikőjüket. Már tudják hol lakik, mert az egész családot vendégül látta már. Very Happy Csak időben szóljanak,hogy készülni is tudjon. Nahát.Very Happy
Én is mindig ezen morgolódok, de már megtanulják lassan.

Böbice, Sunnyi megérez dolgokat, amire nem is gondolunk, ezért is nyugtalan. Lehet ez is, az is.Smile Csak beteg ne legyen.Smile

A püré nekem is mindig bejön. Az a baj, hogy ha van itthon, akkor meg is esszük.Smile
Nagyon finom tortának is: sárga 5 tojásos piskótát sütök. 3 felé vágom, az első lapra csokipuding kerül, a másodikra tejszínes gesztenye és kívül csak tejszín és a gesztenyés krémből ellopott gesztenye golyócskák, vagy csokireszelék a tetejére. Rummal becsapva még finomabb. Piff-paff meg is van. Gyors torta. Na, most ahogy leírtam már meg is enném.Very Happy Very Happy bounce bounce

Jóska azt mondta amikor meséltem most Neki, hogy mit írtatok: "akár könyv is lehetne", hogy írjam be: " Tolsztojt másoltam". Very Happy Very Happy Van ám azuramnak is humora, nem is kevés.Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 7:16 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Smile
Jól tetted!!!!!
Én se maradtam itthon és jól tettem, mert a kertben nem volt ekkora szél. Beszaladtam kifelé menet a boltba, mert akciós volt a sütőtök/ már nem.Sad/ és a másik telepen egy levél sem rezdült. Itt a Duna parton meg bolond szél volt.
Szia Marcsika!
Itt nem fújt a szél!
A Duna mellett más időjárás van általában!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Nov. 23, 2016 8:06 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:Szia Ferikém! Smile
Jól tetted!!!!!
Én se maradtam itthon és jól tettem, mert a kertben nem volt ekkora szél. Beszaladtam kifelé menet a boltba, mert akciós volt a sütőtök/ már nem.Sad/ és a másik telepen egy levél sem rezdült. Itt a Duna parton meg bolond szél volt.
Szia Marcsika!
Itt nem fújt a szél!
A Duna mellett más időjárás van általában!
Így van. Itt sokszor fúj a szél.Smile  Főleg itt fent a magasban más az időjárás.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Nov. 23, 2016 8:08 pm

Ferikém mára elköszönök.
Jó éjszakát Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 30 B4d9vd

Reggel ugyanitt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Nov. 23, 2016 8:16 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Így válaszolok kettőtöknek, talán jobb lesz.
Böbikém olvastam a kérdéseidet, de én ezekre nem tudok válaszolni. Ilyenkor gondolom, hogy sokkal jobb, hogy nem tudom, hogy mit hoz a jövő. Majd történik valami, ahogy meg van írva. Ahogy anyukád mondta:úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna... Biztos lesz valahogy.
Majd 29-én megy, közben én arra gondoltam, hogy még akár 2x is lejöhetne, de így alakították, akkor most jön.
Marcsi olyan szépen leírtad, olyan jó volt olvasni. Böbi írta minap, hogy akár könyv is lehetne, olyan életszerű, no ez is az most. Nem tudom, hogy itt hová lettek a madarak? Még nyár végén volt mindenféle, most veréb sincs, semmi, de semmi a repül. Kitettem a két etetőt is, de a tó körül se látok sehol.
Nem tudtam, hogy így gyorsan mit főzzek holnapra? A végén Frankfurti levest főztem, csirke paprikást galuskával. Kovászos uborkám még van eltéve. Közben törtem a fejem, hogy valami édesség csak kéne, de én már nagyon utálok kapkodni, most se fogok. Volt a mélyhűtőben gesztenyepüré, holnap reggel elmegyek tejszínért, s az lesz a sütemény. Így is most mosogattam el, majd fölmosok reggel. Foltit azért elvittem a tóhoz sétálni, mert neki az jár.
Most majd megyek elnyúlok, mert du. a  kiskés valahogy megint a hátamba került:(
Hogy mikor látom megint? Fogalmam sincs. Én biztos nem megyek ki, mert én Foltit nem hagyom itt, még Máltáért, kimenetelért se. Amíg ő van nekem, én nem hagyom őt másra.
Sanyi meg a többiek, úgy intézik a dolgaikat, ahogy akarják, vagy tudják. Az már nem az én dolgom.
Most pihi:)

Jókat főztél! Szívesen mennék ebédre én is! Wink Nekem a gesztenyemassza a jolly joker,  mindig van a fagyasztóban. Smile
2 db 200 milliliteres habtejszínt is tartok itthon.   Smile
Sanyi talán akár kétszer is lemehetne hozzád, de sok a program, valahol felsoroltad. Crying or Very sad
Holnap a fagyasztóból veszek elő húsfélét és hozzá sóska lesz.
Sunny nyafog egész délután, pedig voltak sétálni Józsival. Sad
Nem tudom, hogy mi baja lehet, talán Esztert hiányolja???
Amúgy mintha tavaszt érezne, szimatol, menne a lánykutyákhoz. No

Majd holnap kiderül, hogy jót-e? Palacsinta, meg túrós csusza, meg ilyesmi tésztafélt Mariann csinált. A minap még Aranygaluska volt eszembe, de már délután nem volt kedvem hozzá. Ez van. A kis bolt itt van, csak egy ugrás. Volt itthon tejszínem, de épp most fogyott el, amikor itt volt.
Szegénykém! Olyan rossz, hogy nem értjük, hogy mit mondanak Sad Folti járása se tetszik:( Millgamma ide vagy oda? Mikorra hat? Ma már 6. napja szedi. Szerintem nem is tudják, hogy igazán mi a baj:(
Itt válaszolok egyben, mert itt mindkettőtöket olvastam.Smile

Mi is mindig elmondjuk, hogy jobb is, hogy nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő, mert beleőrülnénk. Ez van.
Judit mostantól megint csak várja Sanyit, meg mindegyikőjüket. Már tudják hol lakik, mert az egész családot vendégül látta már. Very Happy Csak időben szóljanak,hogy készülni is tudjon. Nahát.Very Happy
Én is mindig ezen morgolódok, de már megtanulják lassan.

Böbice, Sunnyi megérez dolgokat, amire nem is gondolunk, ezért is nyugtalan. Lehet ez is, az is.Smile Csak beteg ne legyen.Smile

A püré nekem is mindig bejön. Az a baj, hogy ha van itthon, akkor meg is esszük.Smile
Nagyon finom tortának is: sárga 5 tojásos piskótát sütök. 3 felé vágom, az első lapra csokipuding kerül, a másodikra tejszínes gesztenye és kívül csak tejszín és a gesztenyés krémből ellopott gesztenye golyócskák, vagy csokireszelék a tetejére. Rummal becsapva még finomabb. Piff-paff meg is van. Gyors torta. Na, most ahogy leírtam már meg is enném.Very Happy Very Happy bounce bounce

Jóska azt mondta amikor meséltem most Neki, hogy mit írtatok: "akár könyv is lehetne", hogy írjam be: " Tolsztojt másoltam". Very Happy Very Happy Van ám azuramnak is humora, nem is kevés.Very Happy Very Happy

Ma is "időben" szólt nem? Hisz csak holnap jön....
Nekem mindig van itthon - általában - de én magam miatt nem bontom meg. Néha jól esne édesség (ritkán!), de magam miatt nem vacakolok vele.
Finom lehet nagyon a torta, de most ebben a sütőben nem tudok tortát sütni, nyers marad az alja, össze is esik. A lap sül ki jól, azért inkább föltekerni szoktam. Bár a minap jutott eszembe, majd megnézem pontosan, hogy ha a nagy tepsinyi lapot 3-ba vágnék? Csak valahogy nem jó, hülye alakja van a tepsinek. Esetleg a "széthúzós" tepsim? Nem tudom, hogy mennyire lehet széthúzni ebben a sütőben, még nem próbáltam. Majd egyszer.
Nem annyira csípem Tolsztojt, nekem túl komoly, a tiéd jobb, mond meg neki!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Nov. 23, 2016 8:18 pm

Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Tm9f7y1pk1o9ps665kt4
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 9:17 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Marcsi írta:Szia Ferikém! Smile
Jól tetted!!!!!
Én se maradtam itthon és jól tettem, mert a kertben nem volt ekkora szél. Beszaladtam kifelé menet a boltba, mert akciós volt a sütőtök/ már nem.Sad/ és a másik telepen egy levél sem rezdült. Itt a Duna parton meg bolond szél volt.
Szia Marcsika!
Itt nem fújt a szél!
A Duna mellett más időjárás van általában!
Így van. Itt sokszor fúj a szél.Smile  Főleg itt fent a magasban más az időjárás.
Mi körbe vagyunk hegyekkel így ha fúj is nincs igazi ereje és ritkán viharos....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 9:18 pm

Marcsi írta:Ferikém mára elköszönök.
Jó éjszakát Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 30 B4d9vd

Reggel ugyanitt.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 803495-20121209-6l5dCT
Baráti beszélgetések - Page 30 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 9:20 pm

Judit írta:Jó éjt és jó pihenést nektek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Tm9f7y1pk1o9ps665kt4
Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Nov. 23, 2016 9:21 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Nov. 23, 2016 9:53 pm

Jó éjszakát kívánok!


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 23, 2016 9:59 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Nov. 23, 2016 9:59 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Itt válaszolok egyben, mert itt mindkettőtöket olvastam.Smile

Mi is mindig elmondjuk, hogy jobb is, hogy nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő, mert beleőrülnénk. Ez van.
Judit mostantól megint csak várja Sanyit, meg mindegyikőjüket. Már tudják hol lakik, mert az egész családot vendégül látta már. Very Happy Csak időben szóljanak,hogy készülni is tudjon. Nahát.Very Happy
Én is mindig ezen morgolódok, de már megtanulják lassan.

Böbice, Sunnyi megérez dolgokat, amire nem is gondolunk, ezért is nyugtalan. Lehet ez is, az is.Smile Csak beteg ne legyen.Smile

A püré nekem is mindig bejön. Az a baj, hogy ha van itthon, akkor meg is esszük.Smile
Nagyon finom tortának is: sárga 5 tojásos piskótát sütök. 3 felé vágom, az első lapra csokipuding kerül, a másodikra tejszínes gesztenye és kívül csak tejszín és a gesztenyés krémből ellopott gesztenye golyócskák, vagy csokireszelék a tetejére. Rummal becsapva még finomabb. Piff-paff meg is van. Gyors torta. Na, most ahogy leírtam már meg is enném.Very Happy Very Happy bounce bounce

Jóska azt mondta amikor meséltem most Neki, hogy mit írtatok: "akár könyv is lehetne", hogy írjam be: " Tolsztojt másoltam". Very Happy Very Happy Van ám azuramnak is humora, nem is kevés.Very Happy Very Happy

Már bocsánat, de este 10-kor ez a torta egy merénylet!!! Wink Very Happy Very Happy Very Happy

Haha! Tolsztojt másoltad, ez jó! Very Happy bounce
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Nov. 23, 2016 10:00 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 Vkkzd2u2nvthq7k62bmn
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 24, 2016 6:07 am

Szervusztok, jó reggelt. Szép és jó napot mindenkinek!
Baráti beszélgetések - Page 30 Pv6onexfaj7gg842phf3 Baráti beszélgetések - Page 30 Arehiqrde86ru8wcby5j Baráti beszélgetések - Page 30 T5ey6sjp8oee6vxi46fg Baráti beszélgetések - Page 30 67i7pft1tceg831yl50t
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 24, 2016 6:28 am

Én már 5-kor fönt voltam, de  most direkt akartam korán ébredni. Tegnap este még meg akartam nézni, hogy az Euronics lapján mennyibe kerülnek a rozsdamentes vastag aljú edény készletek. Tudom, hogy Mariannak arra fájna nagyon foga. Be sem lehetett lépni, olyan telített volt az oldal. Gondoltam, hogy korán reggel talán... Most nem írta ki, hogy több látogatót nem tudunk fogadni, meg tudtam nézni. Nem tudom, hogy pénteken lesz-e nagyobb választék, de nem hiszem. Huszonezer Ft-ot nem adok két füles lábasért és egy serpenyőért. Van tetejük is. Ettől sokkal olcsóbb a Mall-nál és az eMagnál is.  Az utóbbinál 6 edény és 6 tető van 13.000 + szállításért, amit egyik helyen:1.190,- Forintot látok, máshol meg ezt: "Minden eMAG által forgalmazott termék kiszállítása ingyenes, feltételek nélkül!'' Nem tudom, hogy melyik lehet igaz? Gondolom hogy munkaidőben meg fölhívni őket lehetetlen:( Meglátom...

Zurrichberg edények

Böbi, Marcsi! Milyennek találjátok? Ezek vastag "talpúak" lehetnek?
Rozsdamentes fémből vannak, s ilyen méretekkel:
- 1db lábas: 16x10,5cm 2,2L + 1db hozzá való fedő
- 1db nyeles lábas 16x10,5cm 2,2L + 1db hozzá való fedő
- 1db lábas 18x11,5cm 3L + 1db hozzá való fedő
- 1db lábas 20x12,5cm 4L + 1db hozzá való fedő
- 1db lábas 24x14,5cm 7L + 1db hozzá való fedő
- 1db serpenyő 24x7,5cm 3,5L + 1db hozzá való fedő
Szóval nem tudom, mert, ha nem vastag aljúak, akkor nem olyan jó, hiába rozsdamentes fém....
Majd meglátjuk mit írtok.
Még van egy Mall.hu.-n, de az 4 edény+4 fedő!

Banquet Modena

Ez "csak" 14.790,- és ingyen szállítás.
Szóval nem tudom????Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 24, 2016 6:52 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Nymypnp6vwg39xna0tz5
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 24, 2016 6:57 am

Judit írta:Én már 5-kor fönt voltam, de  most direkt akartam korán ébredni. Tegnap este még meg akartam nézni, hogy az Euronics lapján mennyibe kerülnek a rozsdamentes vastag aljú edény készletek. Tudom, hogy Mariannak arra fájna nagyon foga. Be sem lehetett lépni, olyan telített volt az oldal. Gondoltam, hogy korán reggel talán... Most nem írta ki, hogy több látogatót nem tudunk fogadni, meg tudtam nézni. Nem tudom, hogy pénteken lesz-e nagyobb választék, de nem hiszem. Huszonezer Ft-ot nem adok két füles lábasért és egy serpenyőért. Van tetejük is. Ettől sokkal olcsóbb a Mall-nál és az eMagnál is.  Az utóbbinál 6 edény és 6 tető van 13.000 + szállításért, amit egyik helyen:1.190,- Forintot látok, máshol meg ezt: "Minden eMAG által forgalmazott termék kiszállítása ingyenes, feltételek nélkül!'' Nem tudom, hogy melyik lehet igaz? Gondolom hogy munkaidőben meg fölhívni őket lehetetlen:( Meglátom...

http://www.emag.hu/zurrichberg-12-reszes-rozsdamentes-edenykeszlet-zurrichberg-edenykeszlet-12reszes-8013/pd/D7HF02BBM/]Zurrichberg edények
Még van egy Mall.hu.-n, de az 4 edény+4 fedő! https://www.mall.hu/labas-es-fazek/banquet-modena-8-dbos-edenykeszlet]Banquet Modena

Szóval nem tudom????Sad


Jaj! Én nem értek hozzá! Crying or Very sad  Mikor kb. 10 évvel ezelőtt  a rozsdamentes edényeket vettük, nem is tudtuk, hogy van nem vastag aljú(fenekű). Ez egy spanyol gyártmány, hogy mi a neve, arról fogalmam sincs. Megnézegetem, amiket feltettél, csak megiszom előbb a kávémat.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.