Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 17, 2016 7:42 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:


Betti nem győz fogyózni, meg edzeni, hogy tartsa a súlyát. Bellus ehet akármennyit, még nem hízik. Majd....

Nekem egyáltalán nem látszik, persze lehet, hogy csak az arca ...? Nem tudom? Még van ideje ilyesmire... Very Happy

Aki hízásra hajlamos, annak erről szól az élete. Emese születése után minden tavasszal fogyókúráznom kellett, mert a téli időszakban sokat szedtem fel. Kb. 2000-ben hagytam abba, mert akkor a pajzsmirigy alul működéstől már nem is sikerült lefogynom. Szóval sokáig kínlódtam ezzel a problémával. Azután felhagytam vele, mint értelmetlen dologgal.
Manapság szinte társadalmi elvárás, hogy egy lány vékony legyen, jó alakja legyen, szinte úgy nézzen ki, mint egy modell.  Crying or Very sad

Én nagyon szerencsés voltam a terhességek alkalmával mindkétszer 10-10 kg-ot híztam. Ezt a kórházban a szülés alkalmával le is adtam. Inkább csak hasam volt elöl nagy, semmim se hízott. Persze sokat voltam egyedül a kölkekkel, Béla hol itt, hol ott... Meg 3,5 km-re laktunk a falutól, ott kellett vásárolni. Már amikor Zoli is megvolt, kész kabaré volt egy vásárlás. Sanyi nagyon rendes volt. Befelé mindig jött végig gyalog. A vásárláskor kicsit pihent, aztán hazafelé jött fele útig általában, akkor kezdett nyafogni, hogy fáradt. Akkoriban 73-74 körül még a régi típusú babakocsik voltak. Arra fölültettem Sanyit, Zoli lábához, úgy toltam őket, a kocsira horgoltam egy nagy zsákot, abban volt a cucc, meg a kezemben. Szóval nem tudtam volna egy dekát se hízni. Pont mostanában a tévében beszélt erről egy stylist, hogy manapság már nem ezek a nagyon vékonyak a divatosak, már a teltebbeket keresik mindenféle bemutatókhoz, a nőiesebb lett a divat, nem az elöl deszka, hátul léc Very Happy Very Happy Very Happy

Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 17, 2016 7:43 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Jaj!
.
Szerintem Áginak mindig kevesebb ideje lesz. Ilyen lett a világ.Sad

Szia Marcsika!
Igen, ez a délelőtti, meg lefekvéskori evés....Sad
A vásárlással meg előkészüléssel kezet foghatunk.
Ági nagyon rossz munkarendben dolgozik évek óta. Most meg sűrűsödnek körülötte a nem jó dolgok....Sad

Megint jaj! Ez mit jelent????? Crying or Very sad
Semmi jót:( Ma volt UH-on, de nem tudom az eredményt, mert este 8-ig dolgozik. Nem hiszem, hogy fölhív a buszról....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 17, 2016 7:45 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
!

Gratulálok a polcocskádhoz! Szuper lett!!! bounce Very Happy

Köszönöm! Épp ezt akartam neked írni, közben csöngött telefon, Eta hívott:) Már egyedül mászkál járókeret nélkül, egyedül fürdik. Kicsit még fáj, de jövő keddig még van idő, hogy teljesen jól legyen. Ölel mindenkit, mondtam, hogy ti is:)

Köszi! Ferenc is beírta. Csak majd otthon is vigyázzon magára! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 17, 2016 7:46 pm

Remélem sikerült mindenre válaszolni, mert ilyenkor, ha új lapra kerülök, akkor tájékozódok, mint a vett malac.
Még beírom Etát a fb.-ra és után megyek fürödni, feküdni. Holnap akarok mindent, amit lehet megcsinálni, hogy minél kevesebb legyen a meló, mert nagyon gyorsan elmegy a nap szombaton, legalább hallhassam, hogy miről beszélgetnek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 17, 2016 7:47 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
!

Gratulálok a polcocskádhoz! Szuper lett!!! bounce Very Happy

Köszönöm! Épp ezt akartam neked írni, közben csöngött telefon, Eta hívott:) Már egyedül mászkál járókeret nélkül, egyedül fürdik. Kicsit még fáj, de jövő keddig még van idő, hogy teljesen jól legyen. Ölel mindenkit, mondtam, hogy ti is:)

Köszi! Ferenc is beírta. Csak majd otthon is vigyázzon magára! Smile
Hát...? Tudod, ha nem érzi az ember, hogy fáj,akkor könnyebben vagánykodik, de még ott a vérnyomása, amitől bármikor esik, kel. Nagyon fontos lenne beállítani, de én már nem hoztam szóba most sem.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 17, 2016 8:20 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 Hrggef0l9ml9o0i920zg
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 17, 2016 9:11 pm

Judit írta:

Köszönöm! Épp ezt akartam neked írni, közben csöngött telefon, Eta hívott:) Már egyedül mászkál járókeret nélkül, egyedül fürdik. Kicsit még fáj, de jövő keddig még van idő, hogy teljesen jól legyen. Ölel mindenkit, mondtam, hogy ti is:)
Köszönöm a tudósítást! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Nov. 17, 2016 9:12 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:


Betti nem győz fogyózni, meg edzeni, hogy tartsa a súlyát. Bellus ehet akármennyit, még nem hízik. Majd....

Nekem egyáltalán nem látszik, persze lehet, hogy csak az arca ...? Nem tudom? Még van ideje ilyesmire... Very Happy

Aki hízásra hajlamos, annak erről szól az élete. Emese születése után minden tavasszal fogyókúráznom kellett, mert a téli időszakban sokat szedtem fel. Kb. 2000-ben hagytam abba, mert akkor a pajzsmirigy alul működéstől már nem is sikerült lefogynom. Szóval sokáig kínlódtam ezzel a problémával. Azután felhagytam vele, mint értelmetlen dologgal.
Manapság szinte társadalmi elvárás, hogy egy lány vékony legyen, jó alakja legyen, szinte úgy nézzen ki, mint egy modell.  Crying or Very sad
Muci, de a sógornőm is mindig fogyóztak.Sad  Most sógornőm is feladta. Csúnyán visszahízott.  Sajnálom, mert magas a vérnyomása, ettől fülzúgása, fejfájása van. Sokat szenved vele. Úgy alakult a családi életük,  hogy körülötte mindenki jókat eszik, főznek a fiúk is. Így nem lehet fogyózni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 17, 2016 9:13 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Hrggef0l9ml9o0i920zg
Baráti beszélgetések - Page 20 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 17, 2016 9:13 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Nov. 17, 2016 9:15 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Marcsi írta:


Betti nem győz fogyózni, meg edzeni, hogy tartsa a súlyát. Bellus ehet akármennyit, még nem hízik. Majd....

Nekem egyáltalán nem látszik, persze lehet, hogy csak az arca ...? Nem tudom? Még van ideje ilyesmire... Very Happy

Aki hízásra hajlamos, annak erről szól az élete. Emese születése után minden tavasszal fogyókúráznom kellett, mert a téli időszakban sokat szedtem fel. Kb. 2000-ben hagytam abba, mert akkor a pajzsmirigy alul működéstől már nem is sikerült lefogynom. Szóval sokáig kínlódtam ezzel a problémával. Azután felhagytam vele, mint értelmetlen dologgal.
Manapság szinte társadalmi elvárás, hogy egy lány vékony legyen, jó alakja legyen, szinte úgy nézzen ki, mint egy modell.  Crying or Very sad

Én nagyon szerencsés voltam a terhességek alkalmával mindkétszer 10-10 kg-ot híztam. Ezt a kórházban a szülés alkalmával le is adtam. Inkább csak hasam volt elöl nagy, semmim se hízott. Persze sokat voltam egyedül a kölkekkel, Béla hol itt, hol ott... Meg 3,5 km-re laktunk a falutól, ott kellett vásárolni. Már amikor Zoli is megvolt, kész kabaré volt egy vásárlás. Sanyi nagyon rendes volt. Befelé mindig jött végig gyalog. A vásárláskor kicsit pihent, aztán hazafelé jött fele útig általában, akkor kezdett nyafogni, hogy fáradt. Akkoriban 73-74 körül még a régi típusú babakocsik voltak. Arra fölültettem Sanyit, Zoli lábához, úgy toltam őket, a kocsira horgoltam egy nagy zsákot, abban volt a cucc, meg a kezemben. Szóval nem tudtam volna egy dekát se hízni. Pont mostanában a tévében beszélt erről egy stylist, hogy manapság már nem ezek a nagyon vékonyak a divatosak, már a teltebbeket keresik mindenféle bemutatókhoz, a nőiesebb lett a divat, nem az elöl deszka, hátul léc Very Happy Very Happy Very Happy

Nem csak a strapa, az idegesség is fogyaszt. Én annak örülök, ha a lányok nem idegeskednek / remélem/, inkább másképpen fogyózzanak. Persze ezért is nem vállalnak családot, hogy kevesebb legyen a gond. Megtehetik, meg más világ is van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Nov. 17, 2016 9:17 pm

Judit írta:

Ági nagyon rossz munkarendben dolgozik évek óta. Most meg sűrűsödnek körülötte a nem jó dolgok....Sad

Megint jaj! Ez mit jelent????? Crying or Very sad
Semmi jót:( Ma volt UH-on, de nem tudom az eredményt, mert este 8-ig dolgozik. Nem hiszem, hogy fölhív a buszról....
Maj mondod, ha tudsz valamit.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Nov. 17, 2016 9:18 pm

Judit írta: 
Hát...? Tudod, ha nem érzi az ember, hogy fáj,akkor könnyebben vagánykodik, de még ott a vérnyomása, amitől bármikor esik, kel. Nagyon fontos lenne beállítani, de én már nem hoztam szóba most sem.
 Köszi az infót. Csak javuljon is, ha már ilyen sokáig bent van.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Nov. 17, 2016 9:19 pm

Ferikém mára elköszönök.
Jó éjszakát, jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 20 5amex0
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 17, 2016 11:08 pm

Marcsi írta:Ferikém mára elköszönök.
Jó éjszakát, jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 20 5amex0
Baráti beszélgetések - Page 20 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 20 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 6:36 am

Szervusztok, jó reggelt! Az történt, hogy péntekre ébredtünk, legyen jó napotok!
Baráti beszélgetések - Page 20 3ccu5olr4xkw8j4xidbl Baráti beszélgetések - Page 20 Avm3vwae5r3ljf14oraf Baráti beszélgetések - Page 20 Kae7tb9o3ud36q1bqyiq Baráti beszélgetések - Page 20 A74dvm3kq3s1e58exedd
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 6:40 am

Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 6:46 am

Sziasztok! Jó reggelt!

Baráti beszélgetések - Page 20 45hxdq83794w3n1dxa48
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 6:59 am

Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt, egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 18, 2016 7:11 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 7:08 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Igen, szerinte is valami van... Pedig Gyárfás is fideszes, csak nem mutogatta magát ezzel kapcsolatban, nem eléggé talán? De az úszók is sorban állnak ki Hosszú Katinka mellett, az meg biztos, hogy nem a fideszt támogatja. Én inkább azt hiszem, hogy nagy pénz lehet a vizes VB-ben, amit valaki le akart nyúlni és emiatt tiltakoznak az úszók, mert biztos, hogy valami mocskos együttműködési megállapodást kéne nekik aláírni. Nem lehet?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 7:15 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Igen, szerinte is valami van... Pedig Gyárfás is fideszes, csak nem mutogatta magát ezzel kapcsolatban, nem eléggé talán? De az úszók is sorban állnak ki Hosszú Katinka mellett, az meg biztos, hogy nem a fideszt támogatja. Én inkább azt hiszem, hogy nagy pénz lehet a vizes VB-ben, amit valaki le akart nyúlni és emiatt tiltakoznak az úszók, mert biztos, hogy valami mocskos együttműködési megállapodást kéne nekik aláírni. Nem lehet?

Szerintem Gyárfás nem fideszes, hanem seggnyaló Orbán szolga. Talán az lehetett, hogy nem azok a fideszes körök kerültek a zsákmány közelébe, akiknek kellett volna. Katinkáékat csak felhasználják ebben a fideszen belüli csatában.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 7:29 am

Szervusztok! Jó reggelt!
Dolgos szép napot.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 108h0zl
Tele vagyok konyhás tervekkel, lesz mit megvalósítani.Very Happy

A vizes VB-hez még:
Eddig Katinka férjét tartottunk pénzlesőnek.Mindent kihasznál, amit csak lehet, és nehogy utána lelépjen Katinka mellől. Eléggé kihajtja a csajt. Persze Katinka is élvezi.  Ez kettőjük ügye.
A fidezs lopni akar. Mindenáron. A VB-ben is pénzt látnak. Gyárfást nem sajnálom amúgy.  Nem akarják, hogy OVI vele villogjon...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 7:57 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Igen, szerinte is valami van... Pedig Gyárfás is fideszes, csak nem mutogatta magát ezzel kapcsolatban, nem eléggé talán? De az úszók is sorban állnak ki Hosszú Katinka mellett, az meg biztos, hogy nem a fideszt támogatja. Én inkább azt hiszem, hogy nagy pénz lehet a vizes VB-ben, amit valaki le akart nyúlni és emiatt tiltakoznak az úszók, mert biztos, hogy valami mocskos együttműködési megállapodást kéne nekik aláírni. Nem lehet?

Szerintem Gyárfás nem fideszes, hanem seggnyaló Orbán szolga. Talán az lehetett, hogy nem azok a fideszes körök kerültek a zsákmány közelébe, akiknek kellett volna. Katinkáékat csak felhasználják ebben a fideszen belüli csatában.

Nem hiszem, hogy Hosszúék hagyják kihasználni magukat a férj profi! Meglátjuk. A fb-on már összegyűjtöttem egy csokorba, egymás alá az ezzel kapcsolatos cikkeket.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 7:59 am

Marcsi írta:Szervusztok! Jó reggelt!
Dolgos szép napot.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 108h0zl
Tele vagyok konyhás tervekkel, lesz mit megvalósítani.Very Happy

A vizes VB-hez még:
Eddig Katinka férjét tartottunk pénzlesőnek.Mindent kihasznál, amit csak lehet, és nehogy utána lelépjen Katinka mellől. Eléggé kihajtja a csajt. Persze Katinka is élvezi.  Ez kettőjük ügye.
A fidezs lopni akar. Mindenáron. A VB-ben is pénzt látnak. Gyárfást nem sajnálom amúgy.  Nem akarják, hogy OVI vele villogjon...

Neked is Marcsika! Lesz mit tenned neked is:)
Gyárfás egy gerinctelen alak....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 7:59 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Igen, szerinte is valami van... Pedig Gyárfás is fideszes, csak nem mutogatta magát ezzel kapcsolatban, nem eléggé talán? De az úszók is sorban állnak ki Hosszú Katinka mellett, az meg biztos, hogy nem a fideszt támogatja. Én inkább azt hiszem, hogy nagy pénz lehet a vizes VB-ben, amit valaki le akart nyúlni és emiatt tiltakoznak az úszók, mert biztos, hogy valami mocskos együttműködési megállapodást kéne nekik aláírni. Nem lehet?
2.30-kor kinyílt a szemem. Az istennek sem tudtam visszaaludni. Naná, hogy a fejemben konyháztam. meg este hívott az unokahúgom. Pistiről volt szó. Egyenlőre emésztem.Sad  A lányoknak meg végképpen nem mondom. Aztán a konyhában kotlás lett a vége. Sad 5 körül tudtam elaludni. 
DE legalább nem szédülök, tiszta a fejem a melegedés ellenére is. Ennek is örülni kell. Smile

Most irány a konyha. Majd szünetben jövök, ha ideférek. Mert ha Jóska itthon van ez kétesssss.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.