Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

+2
Homoktövis
mariann
6 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 12:42 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
marcsi írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:ja-e ugyan őket? Majd ennek még utána kell olvasni...
Szóval ez a mai helyzet.

 Crying or Very sad
Szia Böbice!
Csak a neten találtam én is. Amit Mariann írt hogy ablakpucoló, lehet, hogy alkalmasabb. Pillanatnyilag.  Nagyon jönnek itt is a Duna felől. Túl legelők és nagy mezőgazdasági területek vannak.
Tegnap ablakpucolás közben, hogy mit küzdöttem velük? Sad Egy redőnyöm van, ott szerintem száz számra voltak:( Ahogy leengedtem, ott lógtak rajta csoportosan:( Úgy örültem, hogy nincs több:(
A barna színű megszokott volt ősszel. Jászárokszálláson találkoztam velük először, még 1978-ban.
Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
Meg egy csomó fekete pöttyös!!!!!!!! Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 12:43 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Szépet neked is meg Ildinek is Ferikém!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 12:45 pm

mariann írta:Kicsit késői jó reggelt, - nálunk a reggel nyúlik mostanában mint a rétes - jó napot is. Smile
Takarítás van folyamatban. Délután kis kertelés, virágok, cserepek lemosása, téli hely előkészítés és egyebek. Hát így.
(nehezen találtam ide)
Nekem is azt kellene már tennem, de először takarítani akarok. Talán holnap... Szombaton folytatás. Vasárnap Zoli ígérte, hogy jön befejezi előevőjózsi megkezdett és abbahagyott villanyszerelését (!!) Jaj!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 1:08 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
marcsi írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:ja-e ugyan őket? Majd ennek még utána kell olvasni...
Szóval ez a mai helyzet.

 Crying or Very sad
Szia Böbice!

Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
Meg egy csomó fekete pöttyös!!!!!!!! Sad

Nálunk még nem láttam, de lehet, hogy a világos barnák pöttyösek is? Majd felveszem a szemüvegemet. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 1:17 pm

Judit írta:Szervusztok!
Jó étvágyat!
Gyönyörű idő van, alig voltam kint, bent a lábam meg majd lefagy:(
Vettem Ágiéknak 20 kg almát,elhozta a pasi, itthon van a kis konyhában:) Főztem zellerkrém levest és töltött paprikát egy kondérral, majd fagyasztok le. Kisült a kenyerem. Most tényleg alig tettem bele 10 dkg-ot - fehér lisztet, nagyon szép lett így is. El is mosogattam. Még majd a ruhát kell leszednem. Ma du. nix ugri-bugri, mert még a bal térdem visszafelesel:( Pihentetem,mert úgyis kell majd Foltival elmennem sétálni.
Ebéd után jó pihenést nektek is:) Én majd egy ó felé megyek csak enni.
Legyen szép délutánotok!

Köszönjük, viszont kívánom! A délelőttömet átrendezte az élet. Az októberem orvosi kontrollokkal lesz tele. Ezzel kapcsolatban telefonálgattam, időpontokat kellett kérni az orvosokhoz, CT-re és laborra is.  Ráadásul a jogosítványom is lejárt. Igaz, hogy nem vezetek, de ki tudja miért úgy érzem egy ideje, jó, ha megvan.
Mivel szép idő van a délutánt kint töltöm, tobozokkal, levelekkel.  bounce sunny lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 1:40 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Szervusztok!
Jó étvágyat!
Gyönyörű idő van, alig voltam kint, bent a lábam meg majd lefagy:(
Vettem Ágiéknak 20 kg almát,elhozta a pasi, itthon van a kis konyhában:) Főztem zellerkrém levest és töltött paprikát egy kondérral, majd fagyasztok le. Kisült a kenyerem. Most tényleg alig tettem bele 10 dkg-ot - fehér lisztet, nagyon szép lett így is. El is mosogattam. Még majd a ruhát kell leszednem. Ma du. nix ugri-bugri, mert még a bal térdem visszafelesel:( Pihentetem,mert úgyis kell majd Foltival elmennem sétálni.
Ebéd után jó pihenést nektek is:) Én majd egy ó felé megyek csak enni.
Legyen szép délutánotok!

Köszönjük, viszont kívánom! A délelőttömet átrendezte az élet. Az októberem orvosi kontrollokkal lesz tele. Ezzel kapcsolatban telefonálgattam, időpontokat kellett kérni az orvosokhoz, CT-re és laborra is.  Ráadásul a jogosítványom is lejárt. Igaz, hogy nem vezetek, de ki tudja miért úgy érzem egy ideje, jó, ha megvan.
Mivel szép idő van a délutánt kint töltöm, tobozokkal, levelekkel.  bounce sunny lol!
Jaj:( Ez nagyon utálatos dolog, de legalább, ha nem kéne még menni is? De kell!Persze, igazad van, ne hagyd lejárni. Jó tobozolást:)
3 féle francos poloska van: a barna, a zöld és a fekete fehér pöttyökkel:( Azt látnád szemüveg nélkül is.
Eddig kint ültem a teraszon fölmelegedni:) Közben hívott Csilla barátnőm, együtt sírok, nevetek vele. Végre eljöhetett nyugdíjba, már a fölmentési idejét tölti, de még pénteken bemegy valami melót elmagyarázni - ez az öröm volt. Persze az is öröm, hogy fölvették a fiát Dániába egyetemre, de itt jött a gebasz:( Még május végén voltak kiadó albérletek, most augusztusban már egy db se:( Egyszerűen egy pince lyuk sincs, amit kiadnának, de még csillagászati árért se. Még két gyerek járt így. Azok már aug. végén lemondták az egyetemet, azok nem tudom, hogy mit csinálnak majd. Csilláék csak most, de úgy hogy februárban, valami kereszt félévet elkezd, ha találnak valami lakhelyet neki, folyamatosan nézik. Most már tuják, hogy akkor kellett volna kivenni, de nem gondolták, hogy ennyire nem lesz, fölöslegesen meg nem akartak annyi lakbért kifizetni. Lehet, hogy a jövő héten lejön hozzám 1-2 napra:)
Mi most megyünk enni, aztán olvasok:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 2:00 pm

Kepes András
Hallgassátok meg, ha van kedvetek hozzá!
https://www.youtube.com/watch?v=tR0UjboJv0M
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 29, 2016 2:39 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
Szépet neked is meg Ildinek is Ferikém!
Köszönjük Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 29, 2016 3:54 pm

Böbe51 írta:

Szia Böbice!
Csak a neten találtam én is. Amit Mariann írt hogy ablakpucoló, lehet, hogy alkalmasabb. Pillanatnyilag.  Nagyon jönnek itt is a Duna felől. Túl legelők és nagy mezőgazdasági területek vannak.
Tegnap ablakpucolás közben, hogy mit küzdöttem velük? Sad Egy redőnyöm van, ott szerintem száz számra voltak:( Ahogy leengedtem, ott lógtak rajta csoportosan:( Úgy örültem, hogy nincs több:(
A barna színű megszokott volt ősszel. Jászárokszálláson találkoztam velük először, még 1978-ban.
Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
A kertben találunk újfajta poloskákat is. Fekete és a háta tarka. Még ilyet soha nem láttam.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 29, 2016 3:56 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

k.
Tegnap ablakpucolás közben, hogy mit küzdöttem velük? Sad Egy redőnyöm van, ott szerintem száz számra voltak:( Ahogy leengedtem, ott lógtak rajta csoportosan:( Úgy örültem, hogy nincs több:(
A barna színű megszokott volt ősszel. Jászárokszálláson találkoztam velük először, még 1978-ban.
Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
Meg egy csomó fekete pöttyös!!!!!!!! Sad
Na, erről a feketéről írtam most. Tényleg olyan pöttyös szerű a háta.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 29, 2016 3:58 pm


Szia Ferikém!
Szépet Nektek is.
Csodás idő van, visszasírjuk ezt még. Nem is fájnak a csontjaim.Very Happy

Várom gazduramat, úgy látszik nem éhes.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 29, 2016 4:04 pm

mariann írta:Kicsit késői jó reggelt, - nálunk a reggel nyúlik mostanában mint a rétes - jó napot is. Smile
Takarítás van folyamatban. Délután kis kertelés, virágok, cserepek lemosása, téli hely előkészítés és egyebek. Hát így.
(nehezen találtam ide)

Szia Mariann itt is! Smile
Van egy pár gyereked a reggeli "műsorhoz".  Gondolok Rád sokat. Pláne amikor csak nyeregbe pattanok és irány-surány.
Én is összekaptam a lakást, de most már csak a ruhákat fogom beszedni. Annyira jó, hogy még kint lehet szárítgatni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 4:07 pm

[quote="marcsi"][quote="Böbe51"]

Szia Böbice!

Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
A kertben találunk újfajta poloskákat is. Fekete és a háta tarka. Még ilyet soha nem láttam.

Most jöttem be, ugyanezzel az élménnyel. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 29, 2016 4:08 pm

Böbe51 írta:Köszönjük, viszont kívánom! A délelőttömet átrendezte az élet. Az októberem orvosi kontrollokkal lesz tele. Ezzel kapcsolatban telefonálgattam, időpontokat kellett kérni az orvosokhoz, CT-re és laborra is.  Ráadásul a jogosítványom is lejárt. Igaz, hogy nem vezetek, de ki tudja miért úgy érzem egy ideje, jó, ha megvan.
Mivel szép idő van a délutánt kint töltöm, tobozokkal, levelekkel.  bounce sunny lol!
 Kellemetes kint levést Böbice!

Az én jogsim lejárt. Rá kellene szánnom magam a hosszabbításra.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 4:09 pm

Bolgárra bejöttem. Amúgy is annyi már a derekamnak, pedig a végén már ültem.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 4:12 pm

marcsi írta:
Böbe51 írta:Köszönjük, viszont kívánom! A délelőttömet átrendezte az élet. Az októberem orvosi kontrollokkal lesz tele. Ezzel kapcsolatban telefonálgattam, időpontokat kellett kérni az orvosokhoz, CT-re és laborra is.  Ráadásul a jogosítványom is lejárt. Igaz, hogy nem vezetek, de ki tudja miért úgy érzem egy ideje, jó, ha megvan.
Mivel szép idő van a délutánt kint töltöm, tobozokkal, levelekkel.  bounce sunny lol!
 Kellemetes kint levést Böbice!

Az én jogsim lejárt. Rá kellene szánnom magam a hosszabbításra.

Miután Eszter lassan egyre többet alszik a lakásában, fontolgatom órák vételét is, hogy Józsi nélkül is ki tudjak mozdulni. Gyalog hegyről fel vagy le nem megy.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 5:56 pm

Böbe51 írta:
marcsi írta:
Böbe51 írta:Köszönjük, viszont kívánom! A délelőttömet átrendezte az élet. Az októberem orvosi kontrollokkal lesz tele. Ezzel kapcsolatban telefonálgattam, időpontokat kellett kérni az orvosokhoz, CT-re és laborra is.  Ráadásul a jogosítványom is lejárt. Igaz, hogy nem vezetek, de ki tudja miért úgy érzem egy ideje, jó, ha megvan.
Mivel szép idő van a délutánt kint töltöm, tobozokkal, levelekkel.  bounce sunny lol!
 Kellemetes kint levést Böbice!

Az én jogsim lejárt. Rá kellene szánnom magam a hosszabbításra.

Miután Eszter lassan egyre többet alszik a lakásában, fontolgatom órák vételét is, hogy Józsi nélkül is ki tudjak mozdulni. Gyalog hegyről fel vagy le nem megy.
Milyen órák? Ezt nem értem:( Mi köze az órának Józsidhoz, vagy a te mozgásodhoz?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 5:57 pm

Eddig kint a teraszon a hintaágyban, fotelban pihentem, olvastam. Most összecihelődünk és viszem Foltost a tóhoz:)
Majd jó étvágyat a mindjárt kezdődő vacsorákhoz:) Majd jövünk.
Úgy látszik, hogy véletlenszerűen archíválta a lapokat a rendszer? Ez már a 44. oldal. Mondjuk nekem nem hiányzik:) Páááá!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 5:59 pm

[quote="Judit"][quote="Böbe51"][quote="marcsi"]
Böbe51 írta:
Milyen órák? Ezt nem értem:( Mi köze az órának Józsidhoz, vagy a te mozgásodhoz?

Tanórákat kellene venni vezetésből. Laughing Laughing Laughing
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 6:00 pm

Judit írta:Eddig kint a teraszon a hintaágyban, fotelban pihentem, olvastam. Most összecihelődünk és viszem Foltost a tóhoz:)
Majd jó étvágyat a mindjárt kezdődő vacsorákhoz:) Majd jövünk.
Úgy látszik, hogy véletlenszerűen archíválta a lapokat a rendszer? Ez már a 44. oldal. Mondjuk nekem nem hiányzik:) Páááá!

Mi most vacsorázunk. Jó étvágyat mindenkinek! bounce , mert éhes vagyok már!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 6:06 pm

marcsi írta:
Böbe51 írta:

Szia Böbice!
Csak a neten találtam én is. Amit Mariann írt hogy ablakpucoló, lehet, hogy alkalmasabb. Pillanatnyilag.  Nagyon jönnek itt is a Duna felől. Túl legelők és nagy mezőgazdasági területek vannak.
Tegnap ablakpucolás közben, hogy mit küzdöttem velük? Sad Egy redőnyöm van, ott szerintem száz számra voltak:( Ahogy leengedtem, ott lógtak rajta csoportosan:( Úgy örültem, hogy nincs több:(
A barna színű megszokott volt ősszel. Jászárokszálláson találkoztam velük először, még 1978-ban.
Idén ez a zöld újdonság nálunk, de egyelőre szerencsére még nem sok van belőlük.
A kertben találunk újfajta poloskákat is. Fekete és a háta tarka. Még ilyet soha nem láttam.
Barna kevesebb van, de zöld és a fekete fehér????? Sad(((( Millió számra:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 6:07 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Eddig kint a teraszon a hintaágyban, fotelban pihentem, olvastam. Most összecihelődünk és viszem Foltost a tóhoz:)
Majd jó étvágyat a mindjárt kezdődő vacsorákhoz:) Majd jövünk.
Úgy látszik, hogy véletlenszerűen archíválta a lapokat a rendszer? Ez már a 44. oldal. Mondjuk nekem nem hiányzik:) Páááá!

Mi most vacsorázunk. Jó étvágyat mindenkinek!  bounce , mert éhes vagyok már!
Én már délután is az voltam.... Egy almát ettem, igaz, hogy jó nagy volt:)
Most tényleg indulunk:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 29, 2016 7:04 pm

marcsi írta:a Ferikém!
Szépet Nektek is.
Csodás idő van, visszasírjuk ezt még. Nem is fájnak a csontjaim.Very Happy

Várom gazduramat, úgy látszik nem éhes.Smile
Köszönjük Marcsika!Smile))
Igen igazi nyár van!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 29, 2016 7:24 pm

Megvacsoráztunk. Olyan Isteni lett a kenyerem, hogy tényleg igazi akarat erő kellett, hogy ne zabáljak be nagyon. Snidlinges vajkrémmel ettem. Most nézem a főzős műsort. Utána fürcsi, fekvés. Most délután gondolkodtam el rajta, hogy azért van ilyen hideg bent, mert jó a szigetelés? A fűtéskor is ilyen jó lesz? Amikor elmentünk bekapcsoltam kicsit a fűtést, amikor haza értünk, akkor ki, most kellemes idő van:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Szept. 29, 2016 7:28 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Eddig kint a teraszon a hintaágyban, fotelban pihentem, olvastam. Most összecihelődünk és viszem Foltost a tóhoz:)
Majd jó étvágyat a mindjárt kezdődő vacsorákhoz:) Majd jövünk.
Úgy látszik, hogy véletlenszerűen archíválta a lapokat a rendszer? Ez már a 44. oldal. Mondjuk nekem nem hiányzik:) Páááá!

Mi most vacsorázunk. Jó étvágyat mindenkinek!  bounce , mert éhes vagyok már!
Én már délután is az voltam.... Egy almát ettem, igaz, hogy jó nagy volt:)
Most tényleg indulunk:)

Egészségünkre!
Mi is voltunk sétálni. Sunny annyira rohan mindig, hogy alig bírom követni.
Most pedig átülök a fotelba és tévét nézek.
Baráti beszélgetések - Page 4 G0d84x9czqpl0e1jary1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.