Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

+5
masu-feri
Homoktövis
Ildikó
julcsika
mariann
9 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Szept. 22, 2016 11:09 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 6:14 am

Szervusztok, jó reggelt, szép pénteki napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 30 Csiga_bred_s_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 G_z_lg__www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 Vakond_www.kepfeltoltes.hu_
Baráti beszélgetések - Page 30 Www.tvn.hu_6f45f0215430dd47ed05cbf5eb315369_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 J_n_a_h_tv_ge_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 6:21 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Gll98q59d916zbcxi02g
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 6:24 am

úgy, de úgy elaludtam az este, hogy a szemüvegem a kispárna alá került, kicsit nyomorult lett, de semmi baja:) De jó lenne mindig így aludni:)))))))
Ma reggel 8 után kell telefonálnom a tegnapi labor eredmény miatt. Ha mehetek érte, akkor egyúttal elmegyek a postára is. Természetesen Folti séta után. Még nem tudom, hogy utána hogyan folytatom a napot ? Amíg jó az idő, addig kéne a betonkerítés belsejét is rendbe tenni, meg lassan készíteni kell a pincébe és a kis házba, a nagy szobába a virágok helyét is. Szóval lenne mit tenni. A holnap de. kiesik a melódiából, mert elvisz Zoli a vízszerelő által összeírt listát megvenni. Azt se lehet sokáig húzni, mert ha beáll egy esős időszak, akkor csak gumicsizmában lehet lent közlekedni és ott van a vízelzáró 2 db csap a téli víztelenítéshez (a kis házéhoz) Szóval sűrűsödnek az események.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 6:28 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Gll98q59d916zbcxi02g
sziapuszi Böbikém! Smile I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 6:31 am

Judit írta:úgy, de úgy elaludtam az este, hogy a szemüvegem a kispárna alá került, kicsit nyomorult lett, de semmi baja:) De jó lenne mindig így aludni:)))))))
Ma reggel 8 után kell telefonálnom a tegnapi labor eredmény miatt. Ha mehetek érte, akkor egyúttal elmegyek a postára is. Természetesen Folti séta után. Még nem tudom, hogy utána hogyan folytatom a napot ? Amíg jó az idő, addig kéne a betonkerítés belsejét is rendbe tenni, meg lassan készíteni kell a pincébe és a kis házba, a nagy szobába a virágok helyét is. Szóval lenne mit tenni. A holnap de. kiesik a melódiából, mert elvisz Zoli a vízszerelő által összeírt listát megvenni. Azt se lehet sokáig húzni, mert ha beáll egy esős időszak, akkor csak gumicsizmában lehet lent közlekedni és ott van a vízelzáró 2 db csap a téli víztelenítéshez (a kis házéhoz) Szóval sűrűsödnek az események.....
Egészségedre!
Nekem főznöm kell ma délelőtt. Messzebbre nem tervezek. Hideg van. Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 6:35 am

Böbe51 írta:
Judit írta:úgy, de úgy elaludtam az este, hogy a szemüvegem a kispárna alá került, kicsit nyomorult lett, de semmi baja:) De jó lenne mindig így aludni:)))))))
Ma reggel 8 után kell telefonálnom a tegnapi labor eredmény miatt. Ha mehetek érte, akkor egyúttal elmegyek a postára is. Természetesen Folti séta után. Még nem tudom, hogy utána hogyan folytatom a napot ? Amíg jó az idő, addig kéne a betonkerítés belsejét is rendbe tenni, meg lassan készíteni kell a pincébe és a kis házba, a nagy szobába a virágok helyét is. Szóval lenne mit tenni. A holnap de. kiesik a melódiából, mert elvisz Zoli a vízszerelő által összeírt listát megvenni. Azt se lehet sokáig húzni, mert ha beáll egy esős időszak, akkor csak gumicsizmában lehet lent közlekedni és ott van a vízelzáró 2 db csap a téli víztelenítéshez (a kis házéhoz) Szóval sűrűsödnek az események.....
Egészségedre!
Nekem főznöm kell ma délelőtt. Messzebbre nem tervezek. Hideg van. Sad
Hideg bizony!
A teraszon 8 fok, bent 20 fok van. Most hogy írod a főzést????? Sad Mára van kajám, meg holnapra is tök főzelék, de ahhoz nekem még valamit kéne csinálni, valami husit....Talán csirke combot sütök, azzal nincs macera.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 23, 2016 7:48 am

Szervusztok! Jó reggelt!
Majdnem eddig aludtunk. Jól esett.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 2q8ow2s

Látom megvan a mai programotok Judit és Böbice.Smile
Én vásárolni megyek és előkészülök holnapra a főzéshez. Holnap du. jön Bellus a suli után. Vasárnap reggel már megy is vissza, hogy legyen egy fél vasárnapja otthon is.Smile Szóval van időm, nem kell rohannom. A vasárnap reggel lesz húzós.

Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 23, 2016 7:50 am

Baráti beszélgetések - Page 30 W9ec2s5qaf86oumgilm1[/quote]

Köszi Ferikém, már másnap is van, megint itt vagyunk Twisted Evil flower ....
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 8:21 am

marcsi írta:Szervusztok! Jó reggelt!
Majdnem eddig aludtunk. Jól esett.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 2q8ow2s

Látom megvan a mai programotok Judit és Böbice.Smile
Én vásárolni megyek és előkészülök holnapra a főzéshez.  Holnap du. jön Bellus a suli után. Vasárnap reggel már megy is vissza, hogy legyen egy fél vasárnapja otthon is.Smile Szóval van időm, nem kell rohannom. A vasárnap reggel lesz húzós.

Szia! Jó vásárlást, készülődést. Én megyek a laboromért és a postára!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 9:24 am

Megjöttem a laborral:( Tuttam, hogy a cukrom nem lesz jóSad Hiába a barna rizs, a rántás helyett a keményítő por, meg a főzelék turmixolás, meg krumpli, tészta nyema:( Egye meg a fene, így nyugodtan ehettem volna akár rendesen is. 7 lett a cukrom:( Más minden rendben. Egyedül a vizeletnél a fajsúly picit alacsony. A fene tudja, hogy az mit jelent? De cukor abban sincs. Kedden reggel kell visszamennem a HO-hoz. Eszi a fene az egészet, mérges vagyok:( Most oda teszem a csirke combokat sütni és megyek a beton kerítést belül csinálgatni....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 23, 2016 10:06 am

marcsi írta:Baráti beszélgetések - Page 30 W9ec2s5qaf86oumgilm1

Köszi Ferikém, már másnap is van, megint itt vagyunk Twisted Evil  flower ....[/quote]
Szívesen Marcsika!Smile
Igen megint itt....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 23, 2016 10:51 am

Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 12:53 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! Smile Biztos ott is van! sunny bounce
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 12:59 pm

Judit írta:Megjöttem a laborral:( Tuttam, hogy a cukrom nem lesz jóSad Hiába a barna rizs, a rántás helyett a keményítő por, meg a főzelék turmixolás, meg krumpli, tészta nyema:( Egye meg a fene, így nyugodtan ehettem volna akár rendesen is. 7 lett a cukrom:( Más minden rendben. Egyedül a vizeletnél a fajsúly picit alacsony. A fene tudja, hogy az mit jelent? De cukor abban sincs. Kedden reggel kell visszamennem a HO-hoz. Eszi a fene az egészet, mérges vagyok:( Most oda teszem a csirke combokat sütni és megyek a beton kerítést belül csinálgatni....

Akkor a fogyásnak az oka most már világos. Magas a cukrod. Nem vészes, de kicsit magasabb. Sajnálom. Crying or Very sad  
Várom, hogy az orvos mit mond majd!  Valószínűleg szénhidrát diétát javasol. Semmi kalács, kenyér, tészta.  I love you
Baráti beszélgetések - Page 30 Y6evscqb8tjlo0oyigft
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 1:00 pm

Egészségetekre az ebédet!  Kellemes délutánt!
Baráti beszélgetések - Page 30 A85bdrkmn0yjk2fs6j2v


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 23, 2016 1:06 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 23, 2016 1:03 pm

marcsi írta:Szervusztok! Jó reggelt!
Majdnem eddig aludtunk. Jól esett.Smile
Látom megvan a mai programotok Judit és Böbice.Smile
Én vásárolni megyek és előkészülök holnapra a főzéshez.  Holnap du. jön Bellus a suli után. Vasárnap reggel már megy is vissza, hogy legyen egy fél vasárnapja otthon is.Smile Szóval van időm, nem kell rohannom. A vasárnap reggel lesz húzós.


A hétvégi vásárlásból még nekem is maradt. Elől hagytam a cédulát, ha eszembe jut még valami gyorsan felírom. flower
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 23, 2016 1:52 pm

Judit írta:Megjöttem a laborral:( Tuttam, hogy a cukrom nem lesz jóSad Hiába a barna rizs, a rántás helyett a keményítő por, meg a főzelék turmixolás, meg krumpli, tészta nyema:( Egye meg a fene, így nyugodtan ehettem volna akár rendesen is. 7 lett a cukrom:( Más minden rendben. Egyedül a vizeletnél a fajsúly picit alacsony. A fene tudja, hogy az mit jelent? De cukor abban sincs. Kedden reggel kell visszamennem a HO-hoz. Eszi a fene az egészet, mérges vagyok:( Most oda teszem a csirke combokat sütni és megyek a beton kerítést belül csinálgatni....
 Ez a cukor még nem magas Judit. Még idegeskedés miatt is lehetett. Mire bekerültél....pl.
Szoktad mérni magadnak itthon?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 23, 2016 1:57 pm

Böbe51 írta:Egészségetekre az ebédet!  Kellemes délutánt!
Baráti beszélgetések - Page 30 A85bdrkmn0yjk2fs6j2v
Köszönöm, viszont!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 1:58 pm

marcsi írta:
Judit írta:Megjöttem a laborral:( Tuttam, hogy a cukrom nem lesz jóSad Hiába a barna rizs, a rántás helyett a keményítő por, meg a főzelék turmixolás, meg krumpli, tészta nyema:( Egye meg a fene, így nyugodtan ehettem volna akár rendesen is. 7 lett a cukrom:( Más minden rendben. Egyedül a vizeletnél a fajsúly picit alacsony. A fene tudja, hogy az mit jelent? De cukor abban sincs. Kedden reggel kell visszamennem a HO-hoz. Eszi a fene az egészet, mérges vagyok:( Most oda teszem a csirke combokat sütni és megyek a beton kerítést belül csinálgatni....
 Ez a cukor még nem magas Judit. Még idegeskedés miatt is lehetett. Mire bekerültél....pl.
Szoktad mérni magadnak itthon?
Sok ez Marcsika! Januártól fokozatosan kúszik föl. Tavalyi utolsó még jó volt, a februári már 5,3 lett, aztán most 7. Majd kedden a doki biztos mond valamit. Csak diétát és mozgást ne emlegessen:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 1:59 pm

Megjöttem a bányából. Elég volt mára a kuli. Megyünk enni és pihenek a hintaágyban:)
A betonkerítés belsejét kijavítottam. Még szerencse, hogy belül 4 rész van csak. A többi a kis ház oldalán van, vagyis a kis ház van ráépítve. Mára elegem volt belőle. Talán még annyi betonfestékem van, hogy ami belül a kertből látszik, azt tudom lefesteni. Az idén többet nem veszek, mert kell a lóvé a vizes dolgokhoz, az fontosabb, mint az a kerítés rész, ami nem is látszik. Víz nem megy bele, javítva ki van... Ennyi jut rá most.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 2:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szépet nektek is Ferikém!, egészségetekre az ebédet és jó pihenést délutánra:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 2:01 pm

Böbe51 írta:Egészségetekre az ebédet!  Kellemes délutánt!
Baráti beszélgetések - Page 30 A85bdrkmn0yjk2fs6j2v
Nektek is Böbi! Viszont kívánom:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 23, 2016 2:02 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szépet Nektek is Feriék.Smile

Nagyot bótoztam, kerekeztem. Finom idő volt. Sok helyen készül járda és parkoló a mellékutcákban, jól meglestem. A főúton már festik a felező vonalat. Lámpát raknak ahol átmegyek a kisbóthoz. Egyrészt örülök, de, ha kocsival megyünk, akkor nem biztos.Very Happy
Az is nagyon jó, hogy a 10-es úton több parkolót építettek most a felújításnál. Na, meg a mellékutcákban is amit az utóbbi 1 évben rendbe hoztak.
Ezt a pénzt azért kapta a város, mert a 2010-ben nyugdíjazott polgármesternek /10 évig független, előtte 15 évig szoci.Very Happy / nem volt adóssága. Így pályázhattak olyan pénzre amit erre különített el a fidesz kormány az "adós települések" adósságátvállalása után. Minimum ez járt nekünk... De most a fideszes PM sütkérezik a dicsőségben. Ez van.Sad
Aztán nagyon ráhajtottam a konyhában, meg ami még belefért.Smile
Most cigiszünet. Nagyon rám fér.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 23, 2016 2:04 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Megjöttem a laborral:( Tuttam, hogy a cukrom nem lesz jóSad Hiába a barna rizs, a rántás helyett a keményítő por, meg a főzelék turmixolás, meg krumpli, tészta nyema:( Egye meg a fene, így nyugodtan ehettem volna akár rendesen is. 7 lett a cukrom:( Más minden rendben. Egyedül a vizeletnél a fajsúly picit alacsony. A fene tudja, hogy az mit jelent? De cukor abban sincs. Kedden reggel kell visszamennem a HO-hoz. Eszi a fene az egészet, mérges vagyok:( Most oda teszem a csirke combokat sütni és megyek a beton kerítést belül csinálgatni....

Akkor a fogyásnak az oka most már világos. Magas a cukrod. Nem vészes, de kicsit magasabb. Sajnálom. Crying or Very sad  
Várom, hogy az orvos mit mond majd!  Valószínűleg szénhidrát diétát javasol. Semmi kalács, kenyér, tészta.  I love you
Baráti beszélgetések - Page 30 Y6evscqb8tjlo0oyigft
De ne viccelj!!!!!! Már régen volt a kalács is! Mostanában főzelékeket ettem, keményítőporral és saját magával sűrítve, semmi tészta, krumpli, rántás. Kenyeret amit én sütök a teljes kiőrlésűből eszek egy nap 3 vékony szeletet, ebből kettőt este, mert addigra nagyon éhes vagyok már. Semmi nasi, semmi édesség, gyümölcsből is alma. Mi a fenét ne egyek még? Ma is tök főzelék sült csirke comb zacskóban sütve. Ne emlegessen diétát!!!!!!!!! Ettől többet ne!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.