Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 26, 2018 6:17 am

Szervusztok! Igaz, későn aludtam el, mert többen este írtak a messengeren, válaszoltam, meg Nopuder Gabi telefonon is hívott. Mindezek után jól aludtam, de hajnalban fáztam a vékony takaró alatt. Estére cserélem a télire. Most meg 17,5 fog volt a szobában. No gyorsan bekapcsoltam a klímát, nem fogok itt hidegben ülni.
Tegnap elmaradt minden másért a virágozás, de most nem megyek sehová, folytatom azt, kajához majd a mikróban csinálok egy kis Böbi féle krumplit és kész is van.
Remélem szél már nem lesz, abból nagyon elegem van Sad
Hát kb. majd így valahogy. A gázkazánt azzal a gázossal akarom kitisztítani, aki Irma nénihez jön, megígérte, hogy áthozza, de mikor? Ma megkérdezem.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 26, 2018 6:49 am

Szervusztok Kedveskék!
Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 29 2018_025
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 26, 2018 6:54 am

Judit írta:Szervusztok! Igaz, későn aludtam el, mert többen este írtak a messengeren, válaszoltam, meg Nopuder Gabi telefonon is hívott. Mindezek után jól aludtam, de hajnalban fáztam a vékony takaró alatt. Estére cserélem a télire. Most meg 17,5 fog volt a szobában. No gyorsan bekapcsoltam a klímát, nem fogok itt hidegben ülni.
Tegnap elmaradt minden másért a virágozás, de most nem megyek sehová, folytatom azt, kajához majd a mikróban csinálok egy kis Böbi féle krumplit és kész is van.
Remélem szél már nem lesz, abból nagyon elegem van Sad
Hát kb. majd így valahogy. A gázkazánt azzal a gázossal akarom kitisztítani, aki Irma nénihez jön, megígérte, hogy áthozza, de mikor? Ma megkérdezem.

Szia Juditom!
Én is jól aludtam. Többször melegem volt a gyapjú paplan alatt. Én tegnap előszedtem. Mire rájöttem, hogy csak a hőhullám volt.Sad
Itt most fent 4 fok van. Akkor a kertben talán 2 fok lehet. Nem normális ez az idő.Sad Very Happy
A mi házunkban fel sem tudják fogni, hogy egy saját háznál mennyi ilyen gond van. Kazán, stb.
Csak ülnek a melegben, lifteznek, leviszik a szemetet és még csak nem is fizetnek. Csak lesek, hogy kik.
Remélem minden terveid szerint lesz ma.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 26, 2018 7:32 am

Én is remélem, meglátjuk Smile Indulunk sétálni Smile
Legyen jó, gyógyulós napod Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Szept. 26, 2018 7:50 pm

Sziasztok! Mindenki elköszönt a fb.-on, beszélgetni úgyse lehet, akkor én is elköszönök mára, legyen jó estétek és jó éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Aldott11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Szept. 26, 2018 7:52 pm

Judit írta:Sziasztok! Mindenki elköszönt a fb.-on, beszélgetni úgyse lehet, akkor én is elköszönök mára, legyen jó estétek és jó éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Aldott11
Most simán be tudtam jönni.
El is köszönök,mert Jóska ideül.Smile
 Jó éjszakát Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 29 Este_168
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 6:06 am

Judit írta:Sziasztok! Mindenki elköszönt a fb.-on, beszélgetni úgyse lehet, akkor én is elköszönök mára, legyen jó estétek és jó éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Aldott11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 6:11 am

Baráti beszélgetések - Page 29 Reggel12 Baráti beszélgetések - Page 29 Images29 Baráti beszélgetések - Page 29 Csztzr18Baráti beszélgetések - Page 29 2013
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 6:13 am

Szervusztok! Valami csoda folytán jól és jót aludtam. Most csak beköszönök, mert 7-re a laborba kell mennem vérvételre. Utána reggeli, séta, majd az utcát kell rendbe tennem , a szomszédoknál, akiknek fái vannak, nincs levél, bezzeg nálam az összes dió és gesztenye levelük ott van. A francos szél áthozza hozzám mind a két szomszédét Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 6:14 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot Smile

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 29 Reggel12 Baráti beszélgetések - Page 29 Images29 Baráti beszélgetések - Page 29 Csztzr18Baráti beszélgetések - Page 29 2013
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 6:17 am

Hogy most az egy beírásomból hogyan lett kettő, azt ne kérdezzétek meg tőlem!!!!! ???????????
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 27, 2018 7:09 am

Judit írta:Szervusztok! Valami csoda folytán jól és jót aludtam. Most csak beköszönök, mert 7-re a laborba kell mennem vérvételre. Utána reggeli, séta, majd az utcát kell rendbe tennem , a szomszédoknál, akiknek fái vannak, nincs levél, bezzeg nálam az összes dió és gesztenye levelük ott van. A francos szél áthozza hozzám mind a két szomszédét Sad
Sziasztok!
Szia Juditom!
Akkor már éppen szúrnak Téged.Smile
Remélem minden rendben ment. Örülök, hogy aludtál. Máris jól indult a napod.Smile Basketball cheers sunny flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 8:07 pm


Szia Juditom!
Akkor már éppen szúrnak Téged.Smile
Remélem minden rendben ment. Örülök, hogy aludtál. Máris jól indult a napod.Smile Basketball cheers sunny flower[/quote]

És milyen xarul végződött :'(

Beszéltem a nászasszonnyal, Zolival is. Semmi jó hír nincs. A legkisebb baj, hogy a hasán lévő zacskó alatt kisebesedett a bőr. DE! Lázas lett, bevizesedett, lábai dagadtak, a seb a hasán kezd elfertőződni és a tüdején is volt víz. A sebből vettek váladékot, kitenyésztik, ahhoz képest kap rá majd antibiotikumot. Remélem,hogy ne a kórházi fertőzés. Kapott vízhajtót. Ma kapott először enni, valami leves szűrt levét, nem tudja milyen leves lehetett, meg híg krumplipürét, nagyon jól esett neki. A sürgősségi orvos ordítozott a teremben, hogy hogyan lehet ilyen, hogy fordulhat elő? Amikor kötözték, hogy nem látták, stb. Neogranormon kenőcs nem volt, Zoli vitt. A seb váladékos zacskóba semmi nem volt tegnap se, ma se azt a csövet kivették. Mire eljöttek lement a láza a lázcsillapítótól, a vízhajtónak köszönhetően jobban kapott levegőt, sokkal könnyebbe lélegzett. Nem tudják, hogy mitől lett a víz a tüdején?
Szörnyű már ez az egész.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Szept. 27, 2018 8:08 pm

Most elköszönök, kivagyok, mint egy ló. Hogyan fogok aludni?
Még szép estét nektek, aztán jó éjt kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Jzzojt11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 27, 2018 9:29 pm

Judit írta:
Szia Juditom!
Akkor már éppen szúrnak Téged.Smile
Remélem minden rendben ment. Örülök, hogy aludtál. Máris jól indult a napod.Smile Basketball cheers sunny flower

És milyen xarul végződött :'(

Beszéltem a nászasszonnyal, Zolival is. Semmi jó hír nincs. A legkisebb baj, hogy a hasán lévő zacskó alatt kisebesedett a bőr. DE! Lázas lett, bevizesedett, lábai dagadtak, a seb a hasán kezd elfertőződni és a tüdején is volt víz. A sebből vettek váladékot, kitenyésztik, ahhoz képest kap rá majd antibiotikumot. Remélem,hogy ne a kórházi fertőzés. Kapott vízhajtót. Ma kapott először enni, valami leves szűrt levét, nem tudja milyen leves lehetett, meg híg krumplipürét, nagyon jól esett neki. A sürgősségi orvos ordítozott a teremben, hogy hogyan lehet ilyen, hogy fordulhat elő? Amikor kötözték, hogy nem látták, stb. Neogranormon kenőcs nem volt, Zoli vitt. A seb váladékos zacskóba semmi nem volt tegnap se, ma se azt a csövet kivették. Mire eljöttek lement a láza a lázcsillapítótól, a vízhajtónak köszönhetően jobban kapott levegőt, sokkal könnyebbe lélegzett. Nem tudják, hogy mitől lett a víz a tüdején?
Szörnyű már ez az egész.[/quote]

Judit! Ez borzasztó.Sad Egyben a gyomrom.
Nem akarok átkozódni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Szept. 27, 2018 9:30 pm

Judit írta:Most elköszönök, kivagyok, mint egy ló. Hogyan fogok aludni?
Még szép estét nektek, aztán jó éjt kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 Jzzojt11
Hát nem tudom, hogy hogy fogsz aludni.Sad
Azért jó lenne pedig. Nagyon.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 28, 2018 5:37 am

Szervusztok, jó reggelt, jó pénteki napot kívánok Smile

Baráti beszélgetések - Page 29 Cica_k10 Baráti beszélgetések - Page 29 Hozoma12 Baráti beszélgetések - Page 29 3570013Baráti beszélgetések - Page 29 Sz_mzk11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 28, 2018 5:46 am

Szervusztok! Igaz, hogy későn aludtam el, meg nagyon korán ébredtem, de legalább közben aludtam. 10-kor még fönt voltam, fél 5-kor ébredtem. Ez van. Igaz, hogy nincs is a konyhán ajtó, de ma mégis magamra zárom. Végre van értelme egy húslevest főzni, igaz, hogy egész hétvégére csinálom, de nem baj, semmi baja nem lesz. Én ma is azt fogok enni, de holnap holnap után Zoli is, meg holnap le jön Marcsi - állítólag ma mondja Zolinak - nagytakarítást csinálni. A kanapét nagyon ki akarja tisztítani, mire jöhet esetleg Ági, meg a fürdőt, WC-t fertőtleníteni. Majd szombaton én is átmegyek és segítek takarítani, meg gondolom, hogy a virágokat ott is föl kell majd hordozni. Zolinak meg nekem mára csinálok nokedlis paprikás krumplit, Marcsinak, aki nem eszi meg, meg Zolinak vasárnapra hétfőre, őzgerinces húst. Talán egy sütit is kéne, mert mostanában majdnem azon élt Zoli. Majd olyan túrós, barackost, meg szilvást. Azt szereti. Jártában keltében eheti. Fáradt nagyon nincs kedve enni se. Reggel a 6,10-es vonattal indul és fél 8-kor ér haza. Talán a hétvégéje kicsit lazább lesz. No, meg kenyeret is kell sütnöm. Mást még csak álomban sem akarok csinálni, elég ez nekem egész napra is Sad
Marcsi azt gondolja, hogy Ágit jövő héten kiengedik a kórházból. Én, a szemétláda anyós meg, remélem, hogy még az intenzívről se! Meglátjuk.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 28, 2018 7:44 am

Judit írta:Szervusztok! Igaz, hogy későn aludtam el, meg nagyon korán ébredtem, de legalább közben aludtam. 10-kor még fönt voltam, fél 5-kor ébredtem. Ez van. Igaz, hogy nincs is a konyhán ajtó, de ma mégis magamra zárom. Végre van értelme egy húslevest főzni, igaz, hogy egész hétvégére csinálom, de nem baj, semmi baja nem lesz. Én ma is azt fogok enni, de holnap holnap után Zoli is, meg holnap le jön Marcsi - állítólag ma mondja Zolinak - nagytakarítást csinálni. A kanapét nagyon ki akarja tisztítani, mire jöhet esetleg Ági, meg a fürdőt, WC-t fertőtleníteni. Majd szombaton én is átmegyek és segítek takarítani, meg gondolom, hogy a virágokat ott is föl kell majd hordozni. Zolinak meg nekem mára csinálok nokedlis paprikás krumplit, Marcsinak, aki nem eszi meg, meg Zolinak vasárnapra hétfőre, őzgerinces húst. Talán egy sütit is kéne, mert mostanában majdnem azon élt Zoli. Majd olyan túrós, barackost, meg szilvást. Azt szereti. Jártában keltében eheti. Fáradt nagyon nincs kedve enni se. Reggel a 6,10-es vonattal indul és fél 8-kor ér haza. Talán a hétvégéje kicsit lazább lesz. No, meg kenyeret is kell sütnöm. Mást még csak álomban sem akarok csinálni, elég ez nekem egész napra is Sad
Marcsi azt gondolja, hogy Ágit jövő héten kiengedik a kórházból. Én, a szemétláda anyós meg, remélem, hogy még az intenzívről se! Meglátjuk.
Sziasztok Kedveskék! Jó reggelt!
Most értem ide. Látom Judit már megtervezted a napot. Helyes! Foglald is le magad.
A konyházás éppen elég lesz, ahogy látom mára. 
Jövök én is ebédre, mert mindet szeretek amit készítesz. Bocs, tudom,hogy most nincs vicces kedved.
Nem csodálom, hogy ki vagy. Már én is ki vagyok attól, amit itt nálad olvasok. Egyszerűen nincs tűréshatárom. Vagyis egyre kisebb.
Már most felhúztam magam Smile Jóska áthív és elmondja, hogy milyen szemét dolgokat hallgat, néz a TV-ben.
PL. Simon /MSzP/ tárgyalásán ugye nemigen állnak meg a vádak. Azt mondja az ügyésznő, hogy azt vizsgálják /hány éve is? /, hogy Simonnak milyen vagyona volt valamikor és most milyen. A qurva. És Mészárossal mi van? Stb. Vagy, hogy Afrika partjainál kell már megállítani a migránsokat. Ja, de előtte fidesz módra építünk méregdrága, más pénzéből persze kerítést, amit még egyszer megakarjuk fizettetni az EU-val.
Nem szabad nekünk TV-t, híreket nézni.
Vagy Ágival, mármint az én Ágimmal is miket csinálnak, kísérleteznek, drága gyógyszerekkel, oszt csak rosszabbul van.Sad Már alig tud lábra állni.Sad
Amúgy nekem most épp elég a saját fogaimra koncentrálni. Attól is kivagyok:( Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 28, 2018 8:10 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Igaz, hogy későn aludtam el, meg nagyon korán ébredtem, de legalább közben aludtam. 10-kor még fönt voltam, fél 5-kor ébredtem. Ez van. Igaz, hogy nincs is a konyhán ajtó, de ma mégis magamra zárom. Végre van értelme egy húslevest főzni, igaz, hogy egész hétvégére csinálom, de nem baj, semmi baja nem lesz. Én ma is azt fogok enni, de holnap holnap után Zoli is, meg holnap le jön Marcsi - állítólag ma mondja Zolinak - nagytakarítást csinálni. A kanapét nagyon ki akarja tisztítani, mire jöhet esetleg Ági, meg a fürdőt, WC-t fertőtleníteni. Majd szombaton én is átmegyek és segítek takarítani, meg gondolom, hogy a virágokat ott is föl kell majd hordozni. Zolinak meg nekem mára csinálok nokedlis paprikás krumplit, Marcsinak, aki nem eszi meg, meg Zolinak vasárnapra hétfőre, őzgerinces húst. Talán egy sütit is kéne, mert mostanában majdnem azon élt Zoli. Majd olyan túrós, barackost, meg szilvást. Azt szereti. Jártában keltében eheti. Fáradt nagyon nincs kedve enni se. Reggel a 6,10-es vonattal indul és fél 8-kor ér haza. Talán a hétvégéje kicsit lazább lesz. No, meg kenyeret is kell sütnöm. Mást még csak álomban sem akarok csinálni, elég ez nekem egész napra is Sad
Marcsi azt gondolja, hogy Ágit jövő héten kiengedik a kórházból. Én, a szemétláda anyós meg, remélem, hogy még az intenzívről se! Meglátjuk.
Sziasztok Kedveskék! Jó reggelt!
Most értem ide. Látom Judit már megtervezted a napot. Helyes! Foglald is le magad.
A konyházás éppen elég lesz, ahogy látom mára. 
Jövök én is ebédre, mert mindet szeretek amit készítesz. Bocs, tudom,hogy most nincs vicces kedved.
Nem csodálom, hogy ki vagy. Már én is ki vagyok attól, amit itt nálad olvasok. Egyszerűen nincs tűréshatárom. Vagyis egyre kisebb.
Már most felhúztam magam Smile Jóska áthív és elmondja, hogy milyen szemét dolgokat hallgat, néz a TV-ben.
PL. Simon /MSzP/ tárgyalásán ugye nemigen állnak meg a vádak. Azt mondja az ügyésznő, hogy azt vizsgálják /hány éve is? /, hogy Simonnak milyen vagyona volt valamikor és most milyen. A qurva. És Mészárossal mi van? Stb. Vagy, hogy Afrika partjainál kell már megállítani a migránsokat. Ja, de előtte fidesz módra építünk méregdrága, más pénzéből persze kerítést, amit még egyszer megakarjuk fizettetni az EU-val.
Nem szabad nekünk TV-t, híreket nézni.
Vagy Ágival, mármint az én Ágimmal is miket csinálnak, kísérleteznek, drága gyógyszerekkel, oszt csak rosszabbul van.Sad Már alig tud lábra állni.Sad
Amúgy nekem most épp elég a saját fogaimra koncentrálni. Attól is kivagyok:( Sad

Én reggel nem kapcsolok tévét, elég amit olvasok. Valahogy alvás mínuszban szenvedek Sad El se tudom képzelni, hogy mikor lesz már, amikor nincs baj Áginál, végre gyógyul. Ezeknek nem szabad betegnek lenni.
Most gyorsan megyek, mert a boltba is át kell ugranom, meg most jutott eszembe, hogy láttam a kertet, hogy muszáj locsolni is.
Szóval hajrá van....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 28, 2018 5:36 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 28, 2018 6:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
Sziasztok! Előkerültem.Smile
Látom Te is Ferikém.Smile
Hoztam Nektek lepke virágot.Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 2018_026
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 28, 2018 6:03 pm

Judit írta:

Én reggel nem kapcsolok tévét, elég amit olvasok. Valahogy alvás mínuszban szenvedek Sad El se tudom képzelni, hogy mikor lesz már, amikor nincs baj Áginál, végre gyógyul. Ezeknek nem szabad betegnek lenni.
Most gyorsan megyek, mert a boltba is át kell ugranom, meg most jutott eszembe, hogy láttam a kertet, hogy muszáj locsolni is.
Szóval hajrá van....
Én is locsoltam, kínomban. Pedig nem is akartam dolgozni:D Sad Megint sivatag a kert.Sad

Ahogy bejöttem mellbe vágott, hogy ebben a 40 oldalban még Böbice is írogatott. Sad Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 28, 2018 8:13 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2786937-20180312-l8m24a
Köszi Ferikém, már csak szép estét nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 28, 2018 8:14 pm

Marcsi írta:
Judit írta:

Én reggel nem kapcsolok tévét, elég amit olvasok. Valahogy alvás mínuszban szenvedek Sad El se tudom képzelni, hogy mikor lesz már, amikor nincs baj Áginál, végre gyógyul. Ezeknek nem szabad betegnek lenni.
Most gyorsan megyek, mert a boltba is át kell ugranom, meg most jutott eszembe, hogy láttam a kertet, hogy muszáj locsolni is.
Szóval hajrá van....
Én is locsoltam, kínomban. Pedig nem is akartam dolgozni:D Sad Megint sivatag a kert.Sad

Ahogy bejöttem mellbe vágott, hogy ebben a 40 oldalban még Böbice is írogatott. Sad Sad

Nagyon sokat gondolok rá :'(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.