Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Okt. 04, 2017 4:40 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Itt most ilyen gyors a net:
Baráti beszélgetések - Page 21 Net10

Ezt hogy csinálod? Nekem nincs ilyenem.
Van a neten több ilyen mérő is.

netmérő

netmérő

netmérő

netmérő

netmérő
Mérés közben nem szabad semmit csinálni, ne félj, egyforma soha nem fog kijönni ! Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Okt. 04, 2017 8:00 pm

Lányok és Ferikém elköszönök, ma úrinő leszek a hősugárzóval a fürdőben:)
Jó pihenést nektek még a tévé előtt, utána jó éjt nektek, Józsinak igazi gyógyulós jó éjt:)
Baráti beszélgetések - Page 21 39109_19
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Okt. 04, 2017 9:20 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Okt. 04, 2017 9:56 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Itt most ilyen gyors a net:
Baráti beszélgetések - Page 21 Net10

Ezt hogy csinálod? Nekem nincs ilyenem.
Van a neten több ilyen mérő is.

netmérő

netmérő

netmérő

netmérő

netmérő
Mérés közben nem szabad semmit csinálni, ne félj, egyforma soha nem fog kijönni ! Very Happy  
Kösz Judit! Ezt majd Jóskának fogom megmutatni. Szeret ilyesmivel bíbelődni. Ő is szokta mérni egyébként.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Okt. 04, 2017 9:58 pm

Judit írta:
Júliusban kötöttünk új szerződést a Telekommal. IPTV, telefon, net.  Azóta 14 alatt van, gyorsabb internettel.
Nálam ennek két baja is van legalább. Nincs Telekom, februárban jár le a hűségidőm. Ami még van az a Telecomhoz tartozik, valami PR.... Ott még a prémium csomagban is sokkal kevesebb az adó, igaz, hogy valami 7 ezer valami.... Nem tudom már. [/quote]

14-ért nekünk is 64 lenne a sebesség, de Jóska ki akarja várni a tavaszt, amikor a Telekom átveszi.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Okt. 04, 2017 9:59 pm

Judit írta: Lányok és Ferikém elköszönök, ma úrinő leszek a hősugárzóval a fürdőben:)
Jó pihenést nektek még a tévé előtt, utána jó éjt nektek, Józsinak igazi gyógyulós jó éjt:)
Baráti beszélgetések - Page 21 39109_19
Nem tudom miért, de majd leragad a szemem, pedig 11 előtt nem fekszem le.Smile
Aludj jól és egyben!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Okt. 04, 2017 10:00 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok, pihenjetek jól!
Baráti beszélgetések - Page 21 Reggel21
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 5:43 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 21 Reggel13 Baráti beszélgetések - Page 21 Yybred11 Baráti beszélgetések - Page 21 Cinkec11 Baráti beszélgetések - Page 21 Szep_d11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 5:58 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 21 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 6:00 am

Sziasztok! Már egészen jól hozzá fogok szokni a nappaliban alváshoz. Most valamiért nem is ment le a hőmérséklet 20 fok alá. Szóval jól aludtunk Smile A minap azon gondolkodtam, hogy ha itt maradnék a nappaliban, akkor nem fűtenem télen a kis szobát sem, könnyebb lenne a virágokat is elpakolni, akkor talán csak a Leanderek és a muskátlik kerülnének le a pincébe, lehet, hogy a kis ház konyhájában se kéne éjszakánként fűteni. Persze ez igazán akkor derülhetne ki, ha be vannak hordva a virágok. Meglátjuk.
Ma valamilyen Trappista sajt kilója a Spárban 1300,- Ft, tegnap még azon filóztam, hogy lemegyek, megnézem. Na, de megkóstolni úgyse tudom. Pultból kell kérni. Másért nem kéne mennem. Inkább affelé hajlok, hogy nem megyek sehová....Hétvégére azt találtam ki, hogy szombatra Milánói makarónit főznék, esetleg már pénteken mert ugye pénteken már nem esznek a kölkek főtt ételt. Azzal nincs baj, ha este és másnap délben is ua. esznek, nem válogatósak. Darált húsom van itthon. Vasárnapra meg rakott z.babot. Ahhoz se kéne semmit vennem. Mind a kettőből tudnának elvinni is, ha elég nagy tepsiben csinálom. Esetleg még vennék itt almát és mákot, és mindenki, tán még Ági is szereti, mert mákos. Újabban a bejgliből is csak a mákosat ette. Nem nagy meló és még finom is. Ha marad, vihetnek is belőle.
Azt hiszem, hogy ez lesz a megoldás. Akkor meg csak ma séta után egy nagy fölmosást kéne tartani és mehetnék ki a kertbe, amíg lehet.
Eddig nem hívott a francos gázos, hogy mikor hoz nyomáscsökkentőt és állítja vissza a kazánban a normál értékeket. Pedig jó lenne,ha ma vagy holnap még megcsinálná. De azt mondta, hogy majd hív, mielőtt jön... Esetleg jövőre? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 6:01 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 21 Goodmo24
Jó reggelt Böbikém! Legyen jó és szép is a napotok! Remélem Józsi már sokkal jobban lesz ma:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 6:23 am

Judit írta:Sziasztok! Már egészen jól hozzá fogok szokni a nappaliban alváshoz. Most valamiért nem is ment le a hőmérséklet 20 fok alá. Szóval jól aludtunk Smile A minap azon gondolkodtam, hogy ha itt maradnék a nappaliban, akkor nem fűtenem télen a kis szobát sem, könnyebb lenne a virágokat is elpakolni, akkor talán csak a Leanderek és a muskátlik kerülnének le a pincébe, lehet, hogy a kis ház konyhájában se kéne éjszakánként fűteni. Persze ez igazán akkor derülhetne ki, ha be vannak hordva a virágok. Meglátjuk.
Ma valamilyen Trappista sajt kilója a Spárban 1300,- Ft, tegnap még azon filóztam, hogy lemegyek, megnézem. Na, de megkóstolni úgyse tudom. Pultból kell kérni. Másért nem kéne mennem. Inkább affelé hajlok, hogy nem megyek sehová....Hétvégére azt találtam ki, hogy szombatra Milánói makarónit főznék, esetleg már pénteken mert ugye pénteken már nem esznek a kölkek főtt ételt. Azzal nincs baj, ha este és másnap délben is ua. esznek, nem válogatósak. Darált húsom van itthon. Vasárnapra meg rakott z.babot. Ahhoz se kéne semmit vennem. Mind a kettőből tudnának elvinni is, ha elég nagy tepsiben csinálom. Esetleg még vennék itt almát és mákot, és mindenki, tán még Ági is szereti, mert mákos. Újabban a bejgliből is csak a mákosat ette. Nem nagy meló és még finom is. Ha marad, vihetnek is belőle.
Azt hiszem, hogy ez lesz a megoldás. Akkor meg csak ma séta után egy nagy fölmosást kéne tartani és mehetnék ki a kertbe, amíg lehet.
Eddig nem hívott a francos gázos, hogy mikor hoz nyomáscsökkentőt és állítja vissza a kazánban a normál értékeket. Pedig jó lenne,ha ma vagy holnap még megcsinálná. De azt mondta, hogy majd hív, mielőtt jön... Esetleg jövőre? Sad

Szia! Jól levezetted, hogy miért ne menj sehova. Smile Elhiszem, nekem se lenne kedvem mászkálni. Készíts olyat, amihez mindened megvan! Smile
Uszodába készültem Eszterrel, de fáj a torka, itthon maradtam. Crying or Very sad
Csak azt nem írtad, hogy mit sütsz az almából és mákból?
Remélem a gázos kellemes meglepetést okoz és egyszer csak megjelenik! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Okt. 05, 2017 7:05 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jól aludtam volna, ha 3-tól óránként nem ébredek fel. Hogy mi lehetett ez? Igyekeztem nem gondolkodni, de azért fejben összeraktam én is s hétvégi menüt. Pont azért amiért Juditunk, de van amiért el kell mennem a boltba pénteken. Bebiék jönnek vasárnap. Azt tudom,hogy lagzi nem lesz.Very Happy
Remélem még ma jó idő lesz.Smile
Szemészet és kert a program. Ebéd, gombás-tojás.
Baráti beszélgetések - Page 21 8_4110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 7:23 am


Szia! Jól levezetted, hogy miért ne menj sehova. Smile  Elhiszem, nekem se lenne kedvem mászkálni.  Készíts olyat, amihez mindened megvan! Smile
Uszodába készültem Eszterrel, de fáj a torka, itthon maradtam. Crying or Very sad
Csak azt nem írtad, hogy mit sütsz az almából és mákból?
Remélem a gázos kellemes meglepetést okoz és egyszer csak megjelenik! I love you [/quote]

Azt hamar kitalálom, hogy miért ne menjek sehováSmile Utálok még a kapun is kilépni.
Valahogy nem bánom, hogy itthon maradtál:) Bocs, de inkább Eszter is legyen jól:) Józsi jobban van?
Mákos almás pitét Smile
Nem hiszek már a gázosoknak Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 7:28 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jól aludtam volna, ha 3-tól óránként nem ébredek fel. Hogy mi lehetett ez? Igyekeztem nem gondolkodni, de azért fejben összeraktam én is s hétvégi menüt. Pont azért amiért Juditunk, de van amiért el kell mennem a boltba pénteken. Bebiék jönnek vasárnap. Azt tudom,hogy lagzi nem lesz.Very Happy
Remélem még ma jó idő lesz.Smile
Szemészet és kert a program. Ebéd, gombás-tojás.
Baráti beszélgetések - Page 21 8_4110
Szia! Akkor nem valami jól aludtál:(
Mit főzöl? Azt nem írtad!
Legyen kint szép napotok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 7:29 am

Elköszönök, mert Foti mindjárt mocorogni fog.
Legyen jó és szép is a napotok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 7:36 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jól aludtam volna, ha 3-tól óránként nem ébredek fel. Hogy mi lehetett ez? Igyekeztem nem gondolkodni, de azért fejben összeraktam én is s hétvégi menüt. Pont azért amiért Juditunk, de van amiért el kell mennem a boltba pénteken. Bebiék jönnek vasárnap. Azt tudom,hogy lagzi nem lesz.Very Happy
Remélem még ma jó idő lesz.Smile
Szemészet és kert a program. Ebéd, gombás-tojás.
Baráti beszélgetések - Page 21 8_4110

Ki tudja mitől lehetett! Crying or Very sad
Ha lagzi nem is lesz, biztos hogy szokás szerint, jó sok fogást készítesz! Very Happy I love you
Talán jó idő lesz, egyelőre elég borús az ég. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 7:41 am

Judit írta:
Szia! Jól levezetted, hogy miért ne menj sehova. Smile  Elhiszem, nekem se lenne kedvem mászkálni.  Készíts olyat, amihez mindened megvan! Smile
Uszodába készültem Eszterrel, de fáj a torka, itthon maradtam. Crying or Very sad
Csak azt nem írtad, hogy mit sütsz az almából és mákból?
Remélem a gázos kellemes meglepetést okoz és egyszer csak megjelenik! I love you

Azt hamar kitalálom, hogy miért ne menjek sehováSmile Utálok még a kapun is kilépni.
Valahogy nem bánom, hogy itthon maradtál:) Bocs, de inkább Eszter is legyen jól:) Józsi jobban van?
Mákos almás pitét Smile
Nem hiszek már a gázosoknak Sad [/quote]
A gerincemnek használt volna az úszás, de egyedül nem megyek.
Köszi! Legyen jól!
Józsinál az orrfolyást és a torokfájást, erős kellemetlen köhögés váltotta fel. Sad
Remélem mindketten gyógyulnak ma! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Okt. 05, 2017 12:47 pm

SZIASZTOK! BOCSÁNAT, HOGY TEGNAP NEM JÖTTEM BE, DE SOK VOLT A FOTÓ NAGYON ELVETTE AZ IDŐM! NA MEG KÉT VIDEÓT IS KI KELLETT JAVÍTANOM MERT A CÍMLAPON ELÍRTAM A DÁTUMOT ÉS SOKAN RÁM ÍRTAK, HOGY KI KELLENE JAVÍTANI! NOS AZON IS TÚL VAGYOK MEGCSINÁLTAM TEGNAP!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Okt. 05, 2017 12:48 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 1:44 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Okt. 05, 2017 1:46 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Okt. 05, 2017 1:46 pm

masu-feri írta:SZIASZTOK! BOCSÁNAT, HOGY TEGNAP NEM JÖTTEM BE, DE SOK VOLT A FOTÓ NAGYON ELVETTE AZ IDŐM! NA MEG KÉT VIDEÓT IS KI KELLETT JAVÍTANOM MERT A CÍMLAPON ELÍRTAM A DÁTUMOT ÉS SOKAN RÁM ÍRTAK, HOGY KI KELLENE JAVÍTANI! NOS AZON IS TÚL VAGYOK MEGCSINÁLTAM TEGNAP!

Semmi probléma! Gondoltuk, hogy sokat kell molyolnod a képekkel. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Okt. 05, 2017 6:28 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Szép estét már! Smile
Örülök, hogy jól elvoltatok Ferikém.Smile
Öröm volt nézegetni azt a sok képet. Rólatok is!!!
Szép helyen kirándultatok. De régen jártam arra. Valamikor csónakáztunk is. Én nem szeretek, de ott belültem, mert az egész brigád csónakázott, és kinevettek volna. Utólag.Smile
Szóval megbocsátva. Smile  I love you  flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Okt. 05, 2017 7:32 pm

masu-feri írta:SZIASZTOK! BOCSÁNAT, HOGY TEGNAP NEM JÖTTEM BE, DE SOK VOLT A FOTÓ NAGYON ELVETTE AZ IDŐM! NA MEG KÉT VIDEÓT IS KI KELLETT JAVÍTANOM MERT A CÍMLAPON ELÍRTAM A DÁTUMOT ÉS SOKAN RÁM ÍRTAK, HOGY KI KELLENE JAVÍTANI! NOS AZON IS TÚL VAGYOK MEGCSINÁLTAM TEGNAP!
Nem mondom, hogy nem hiányoztál, de tudtam, hogy kulizol:))))) Hiába, minden nem megy!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.