Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 5:56 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 23 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 23 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 6:11 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 23 Goodmo24
Szia Böbikém! Jó reggelt neked és melegebbet ! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 6:18 am

Szervusztok, jó reggelt, és sokkal melegebbet kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 23 20778413 Baráti beszélgetések - Page 23 1112 Baráti beszélgetések - Page 23 Kedd12 Baráti beszélgetések - Page 23 1013
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 6:19 am


Baráti beszélgetések - Page 23 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm szépen Ferikém, ez most jó éjjel volt:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 6:27 am

Sziasztok! Este azt hittem, hogy a fene is megesz:( Még jobban megfájdult a fejem, az egy Algo semmit sem ért, másikat is vettem be. Aztán kezdett múlni, arra sem emlékszem, hogy hol és mit néztem volna a tévében. A kikapcsolóját azt bekapcsoltam szerencsére. Elaludtam, 2-kor ugyan fölébredtem, de szinte azonnal aludtam is vissza. Most kicsit olyan "részeg" vagyok, de nem fáj, a nyakam azért még igen, bár javult valamit az is. Hideg van, 10 fok van kint! Hát ezt már nagyon utálom Sad Jó, hogy Foltival nem kell ilyen korán menni sétálni:) Ma de. kenyeret kell sütnöm, ez a konyhai feladat. Néhány virágot (datolya pálmákat, citrom fát...) át kell ültetnem, így már nem lehet őket behozni majd. Lassan neki kell állni a kukac virágokat is kiszedni, mert rengeteg van, mire azzal végzek? Az több napi meló. No meg a kiültetett muskátlikból a szebbeket is valamibe bele kell varázsolni. Még egy mécses tartót is akarok csinálni. Az jó meló volt, élveztem:) Szóval ilyen mindenfélével kéne foglalkoznom. Sajnos nekem időben kell elkezdeni, hogy később ne kelljen majd kapkodni, mert azt nagyon utálom Sad
Ja és a fene tudja mitől, 7,3 lett a cukrom. Semmit sem ettem olyasmit az este, meg még nem is nasiztam, mert örültem, hogy megvagyok....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 6:51 am

Judit írta:Sziasztok! Este azt hittem, hogy a fene is megesz:( Még jobban megfájdult a fejem, az egy Algo semmit sem ért, másikat is vettem be. Aztán kezdett múlni, arra sem emlékszem, hogy hol és mit néztem volna a tévében. A kikapcsolóját azt bekapcsoltam szerencsére. Elaludtam, 2-kor ugyan fölébredtem, de szinte azonnal aludtam is vissza. Most kicsit olyan "részeg" vagyok, de nem fáj, a nyakam azért még igen, bár javult valamit az is. Hideg van, 10 fok van kint! Hát ezt már nagyon utálom Sad Jó, hogy Foltival nem kell ilyen korán menni sétálni:) Ma de. kenyeret kell sütnöm, ez a konyhai feladat. Néhány virágot (datolya pálmákat, citrom fát...) át kell ültetnem, így már nem lehet őket behozni majd. Lassan neki kell állni a kukac virágokat is kiszedni, mert rengeteg van, mire azzal végzek? Az több napi meló. No meg a kiültetett muskátlikból a szebbeket is valamibe bele kell varázsolni. Még egy mécses tartót is akarok csinálni. Az jó meló volt, élveztem:) Szóval ilyen mindenfélével kéne foglalkoznom. Sajnos nekem időben kell elkezdeni, hogy később ne kelljen majd kapkodni, mert azt nagyon utálom Sad
Ja és a fene tudja mitől, 7,3 lett a cukrom. Semmit sem ettem olyasmit az este, meg még  nem is nasiztam, mert örültem, hogy megvagyok....

Lehet, hogy az Algotól magasabb a cukor?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 05, 2017 7:19 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép idő van, igaz csak 12 fokkal.
Ma kertelés a terv. Fűnyírás és én kapirgálok, virágokat ültettek át. Az edényeket bedobozolom. Van választék a munkában.Baráti beszélgetések - Page 23 1f642
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések - Page 23 2764

Baráti beszélgetések - Page 23 7_5910
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 7:20 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép idő van, igaz csak 12 fokkal.
Ma kertelés a terv. Fűnyírás és én kapirgálok, virágokat ültettek át. Az edényeket bedobozolom. Van választék a munkában.Baráti beszélgetések - Page 23 1f642
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések - Page 23 2764

Baráti beszélgetések - Page 23 7_5910

Nektek is olyan szép napot, mint amilyen a kosárkád! Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 05, 2017 7:23 am

masu-feri írta:http://www.atv.hu/videok/video-20170904-jeszenszky-zsolt  KATT IDE A LINKRE!

Vacsora közben néztem az ATV-én az Egyenes beszédet és mikor ezt láttam elindult a kaja visszafelé.....
Szia Ferikém!
Mi is odakapcsoltunk, de csak a reklám alatt. Láttam éppen az önjelölt ME.nőt. Hááááát.Sad
Már csak én nem jelöltettem magam ME-nek.Sad
Nem fognak össze a rohadékok, csak bohóckodnak. Az LMP-vel mondjuk nem is lehet, mert a a fidesz fiókpártja.Sad
Ezek nem nyerni akarnak, csak pár zsíros helyet.
Nem id tudnák mit csináljanak, ha nyernének is, amitől persze nem kell félni.Sad Csak nekünk esetleg....Sad Mert marakodnának akkor is. El vagyunk veszve sok sok évre. Ez már tuti.Sad

Na, meg az a Demcsák Zs., még a kezeit is "művészien" rakta ide-oda... Inkább arra figyelt, olyan érzésem volt közben.
Oszt Olgával nem voltam sokszor megelégedve....Very Happy Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 05, 2017 7:27 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 23 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam magamhoz képest.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 05, 2017 7:28 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szép idő van, igaz csak 12 fokkal.
Ma kertelés a terv. Fűnyírás és én kapirgálok, virágokat ültettek át. Az edényeket bedobozolom. Van választék a munkában.Baráti beszélgetések - Page 23 1f642
Legyen dolgos, szép napunk.Baráti beszélgetések - Page 23 2764

Baráti beszélgetések - Page 23 7_5910

Nektek is olyan szép napot, mint amilyen a kosárkád! Very Happy I love you
Szia Böbice.Smile Sok éve nincs dáliám.Sad Ott a homokon csak szenvedett. Anyósomnak volt mindig. Abban gyönyörködtem.Smile
Legyen szép napod Neked is!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 7:51 am

Szia Marcsi! Jó kertelést! Az egyik bokor dália gumót átküldhetem! Ki fogom dobni, hiszen ennyit jövőre nem ültethetek!
Megyek mert Folti fölébredt!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 05, 2017 9:58 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 23 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 23 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam! Smile

Szívesen Böbike! Örülök! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 05, 2017 9:59 am

Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 23 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém, ez most jó éjjel volt:)                                     [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 05, 2017 10:03 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:http://www.atv.hu/videok/video-20170904-jeszenszky-zsolt  KATT IDE A LINKRE!

Vacsora közben néztem az ATV-én az Egyenes beszédet és mikor ezt láttam elindult a kaja visszafelé.....
Szia Ferikém!
Mi is odakapcsoltunk, de csak a reklám alatt. Láttam éppen az önjelölt ME.nőt. Hááááát.Sad
Már csak én nem jelöltettem magam ME-nek.Sad
Nem fognak össze a rohadékok, csak bohóckodnak. Az LMP-vel mondjuk nem is lehet, mert a a fidesz fiókpártja.Sad
Ezek nem nyerni akarnak, csak pár zsíros helyet.
Nem id tudnák mit csináljanak, ha nyernének is, amitől persze nem kell félni.Sad Csak nekünk esetleg....Sad Mert marakodnának akkor is. El vagyunk veszve sok sok évre. Ez már tuti.Sad

Na, meg az a Demcsák Zs., még a kezeit is "művészien" rakta ide-oda... Inkább arra figyelt, olyan érzésem volt közben.
Oszt Olgával nem voltam sokszor megelégedve....Very Happy Sad

Akik a shiffer seggében vannak mai azokat eleve ki nem állhatom mondhatnak bármit is....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 05, 2017 10:03 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 23 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam magamhoz képest.Smile

Szívesen Marcsika! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Szept. 05, 2017 10:06 am

Baráti beszélgetések - Page 23 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 23 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 12:14 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 23 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 23 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Feriék! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 12:44 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 23 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 23 2160878-20160310-CUrRni
Köszönöm Ferikém! Viszont kívánom nektek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 12:46 pm

Sziasztok! Kicsit átterveződött megint a délelőttöm. Virág átültetés nem volt, de ültetés igen:) Jött egy nő, hogy hozott nekem májusi szegfűt, talán elültetném, hisz nekem sok a virágom. Sajnálja kidobni. Naná! Úgyhogy a ház előtti részt a kukacvirágtól kipucoltam (2 nagy zöld zsáknyi lett!) és ültettem májusi szegfűt! Nagyon megköszöntem, nem tudom, hogy ki volt az?
Úgy döntöttem délelőtt, hogy rosszalkodni fogok Smile Ma úgyse tudom reggel, hogy miért ment följebb a cukrom, ha holnap fölmegy, legalább tudom:) A kenyérhez, amit ma sütöttem, tettem 20 dkg normál búza lisztet. Olyan gyönyörű lett!!!!!!!!!!! Smile))))))))))) Amikor kivettem Folti nyalta a száját, pedig igen ritka dolog, hogy kap egy falat kenyeret!
Lehet, hogy már egészségetekre az ebédet? Ha nem akkor jó étvágyat! Mi majd most megyünk enni:) Után jó pihenést, bár Böbi takarítani kezdett, az nem sok jót jelenthet neki délutánra:( Én lehet, hogy megcsinálom a másik mécses tartót:) Addig míg benne van a kezemben, hogy hogyan is csináltam ??? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 4:18 pm

Judit írta:Sziasztok! Kicsit átterveződött megint a délelőttöm. Virág átültetés nem volt, de ültetés igen:) Jött egy nő, hogy hozott nekem májusi szegfűt, talán elültetném, hisz nekem sok a virágom. Sajnálja kidobni. Naná! Úgyhogy a ház előtti részt a kukacvirágtól kipucoltam (2 nagy zöld zsáknyi lett!) és ültettem májusi szegfűt! Nagyon megköszöntem, nem tudom, hogy ki volt az?
Úgy döntöttem délelőtt, hogy rosszalkodni fogok Smile Ma úgyse tudom reggel, hogy miért ment följebb a cukrom, ha holnap fölmegy, legalább tudom:) A kenyérhez, amit ma sütöttem, tettem 20 dkg normál búza lisztet. Olyan gyönyörű lett!!!!!!!!!!! Smile))))))))))) Amikor kivettem Folti nyalta a száját, pedig igen ritka dolog, hogy kap egy falat kenyeret!
Lehet, hogy már egészségetekre az ebédet? Ha nem akkor jó étvágyat! Mi majd most megyünk enni:) Után jó pihenést, bár Böbi takarítani kezdett, az nem sok jót jelenthet neki délutánra:( Én lehet, hogy megcsinálom a másik mécses tartót:) Addig míg benne van a kezemben, hogy hogyan is csináltam ??? Smile

Itt is változott a délutáni program. Szilvázunk, mert Józsinak volt kedve leszedni. Laughing
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 7:40 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Kicsit átterveződött megint a délelőttöm. Virág átültetés nem volt, de ültetés igen:) Jött egy nő, hogy hozott nekem májusi szegfűt, talán elültetném, hisz nekem sok a virágom. Sajnálja kidobni. Naná! Úgyhogy a ház előtti részt a kukacvirágtól kipucoltam (2 nagy zöld zsáknyi lett!) és ültettem májusi szegfűt! Nagyon megköszöntem, nem tudom, hogy ki volt az?
Úgy döntöttem délelőtt, hogy rosszalkodni fogok Smile Ma úgyse tudom reggel, hogy miért ment följebb a cukrom, ha holnap fölmegy, legalább tudom:) A kenyérhez, amit ma sütöttem, tettem 20 dkg normál búza lisztet. Olyan gyönyörű lett!!!!!!!!!!! Smile))))))))))) Amikor kivettem Folti nyalta a száját, pedig igen ritka dolog, hogy kap egy falat kenyeret!
Lehet, hogy már egészségetekre az ebédet? Ha nem akkor jó étvágyat! Mi majd most megyünk enni:) Után jó pihenést, bár Böbi takarítani kezdett, az nem sok jót jelenthet neki délutánra:( Én lehet, hogy megcsinálom a másik mécses tartót:) Addig míg benne van a kezemben, hogy hogyan is csináltam ??? Smile

Itt is változott a délutáni program. Szilvázunk, mert Józsinak volt kedve leszedni. Laughing
Mi csak tervezünk, tervezünk... aztán ahogy esik, úgy puffanik Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 05, 2017 7:41 pm

Elköszönök, jó tévé előtti pihenést, utána nagyon jó éjt kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 23 Hqdefa12
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 8:11 pm

Judit írta:Elköszönök, jó tévé előtti pihenést, utána nagyon jó éjt kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 23 Hqdefa12

Neked is! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Szept. 05, 2017 8:11 pm

Baráti beszélgetések - Page 23 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 23 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.