Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Aug. 25, 2017 6:58 am

Megyek megreggelizni. Készülődni a fogorvoshoz. Még összeírom a pár dolgot, amit hétvégére be kell szerezni. lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 25, 2017 7:03 am

Judit írta:Sziasztok, jó reggelt!
 Baráti beszélgetések - Page 8 Images31
Még szerencse, hogy este beállítottam a telefonon az ébresztőt fél 5-re, nem tudom, hogy mikor ébredtem volna, mert elég későn tudtam elaludni. Igen nehezen tértem észhez:( Szerencsém volt, sikerült beadni Benőnek a Millgammát, igaz, hogy én nem fölvágottaztam vele, hanem egy falat konzervbe belenyomtam, aztán le a torkán és kész. Utána megevett egy konzervet az utolsó morzsáig. Folti néhány szem táppal jól elvolt így, már alszik újra. Reggeli, és Folti séta után menni kell locsolni, de most az előkertet is kell, az nagyon száraz. Utána a céklalevesemnek elteszem az apróbb céklákat, az elég is lesz nekem délelőttre, de lehet, hogy mára is. Ha még lesz kedvem a kertben itthon szöszölök kicsit, semmi komoly. Álmos vagyok......
Szerkesztem, mert elfelejtettem írni, hogy este mérgemben megettem egy csomó (10 db olyan dupla) Merci csokit! No, gondoltam, ha most se megy föl a cukrom akkor soha! Hát nem ment föl, csak kicsit, 6,7-et mértem.....
Szia Judit!
Ezzel egy menet megint letudva.Smile Majdcsak letelik.
Én is álmoskás vagyok, mert borongós is....
A kerti szöszölés az egyik legjobb program.Smile Nyugiban pláne.Smile
Látod, ha nem lenne csoki, akkor nem ettél volna, én is így vagyok.
Tegnap Jóska is rá akart beszélni 1 tábla mogyorós csokira. Lánykoromban is azzal vett le a lábamról:Smile Akkorát vett, hogy akkora nem is minden boltban volt kapható. Laughing Laughing Laughing
Amikor kipakoltam akkor láttam, hogy mégiscsak vett.Smile Magának is keserűt.
Este én 1 hős voltam, mert megálltam, hogy nem ettem belőle.Very Happy bounce bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Aug. 25, 2017 7:28 am

Szervusztok most mindenkinek jó reggelt és már szép napot is. Elfutott az idő, rongyolnom kell!
Legyen szép és jó a napotok!
Baráti beszélgetések - Page 8 6988610
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 11:38 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 8 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 8 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam! Smile

Szívesen Böbike! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 11:41 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém.Smile Aludtam elég jól.
Éjfélig néztem 1 filmet. Krimi volt. Nem kellett volna. Hüllye vége lett.Very Happy

Szívesen Narcsika! Az jó! Smile
Én most kivételesen fél 12-kor lefeküdtem....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 11:42 am

Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Aug. 25, 2017 11:44 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Aug. 25, 2017 1:36 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
Köszönöm szépen! Szép délutánt nektek is Ferikém! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Aug. 25, 2017 1:37 pm

Sziasztok! Nem lett semmi a cékla dinsztelésből, mert sokáig voltam odaát. Elől is kellett locsolni, a lakásban is. Benő megint szívatóra tett:( Most nem akart kijönni. Egy órát, vagy többet kerestem a lakásban mire megtaláltam és ki bírtam toloncolni Sad Majd este biztos nem akar bejönni Sad
Ezért aztán csináltam a kis konyhában két polcot a falra. Az egyik nagyon jó lett, a másik nem annyira mert előre felé lejt, jobban meg kellett volna az L alakú vasakat hajlítani. Le már nem akarom venni, mert a vályog falba elég nehéz föltenni, hogy stabil is legyen. Van egy kis pereme, meg majd valami tapadós gumi félét keresek a polc aljára. Délután meg keresek valami tapéta darabot, amivel a fal felőli oldalt letapétázhatom.
Most megyünk enni. Egészségetekre az ebédet, jó pihenést délutánra.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 25, 2017 3:03 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Ferikém Nektek is!
Előkerültem a kertből.Smile
Csodálatos, felhős idő volt egész nap.Smile Direkt nekem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 25, 2017 3:14 pm

Judit írta:Sziasztok! Nem lett semmi a cékla dinsztelésből, mert sokáig voltam odaát. Elől is kellett locsolni, a lakásban is. Benő megint szívatóra tett:( Most nem akart kijönni. Egy órát, vagy többet kerestem a lakásban mire megtaláltam és ki bírtam toloncolni Sad Majd este biztos nem akar bejönni Sad
Ezért aztán csináltam a kis konyhában két polcot a falra. Az egyik nagyon jó lett, a másik nem annyira mert előre felé lejt, jobban meg kellett volna az L alakú vasakat hajlítani. Le már nem akarom venni, mert a vályog falba elég nehéz föltenni, hogy stabil is legyen. Van egy kis pereme, meg majd valami tapadós gumi félét keresek a polc aljára. Délután meg keresek valami tapéta darabot, amivel a fal felőli oldalt letapétázhatom.
Most megyünk enni. Egészségetekre az ebédet, jó pihenést délutánra.
Benővel már nem is foglalkozunk.Smile Önfejű, mert macsek és kész.Very Happy Ezért nincs Neked Macskád.Smile
Akkor ma is fúrtál-faragtál. Tudom milyen a vályog. Smile Volt benne részünk anyunál. A régi házrész az volt. Jóska mit mérgelődött vele amikor függönytartót vagy bármit fel kellett rakni.

Én is csináltam most ebédet: a marhapörköltbe főztem krumplit, paprikát-paradicsomot, jó szaftosra hagytam. Megy az aszaló, reggel kaptam házi ubit, kint van más a kovászos is a napon. Most körbenézek és ideengedem gazduramat is.
Jaj, még a galambocskámról:
Kiengedtük reggel a rekesz alól. Nagy nyújtózás és kitotyogott a lépcsőre, onnan huss fel a cseri fára. Ott tollászkodott amíg dolgoztunk. Amikor odaültem lejött és evett-ivott, majd újra fel a fára, de a másik oldalra. Nagyon boldog vagyok. Talán még el is indul már majd haza. Talán... Most ott hagytuk a fán. Remélem megtalálja a helyét a tornácon is, mert csináltunk etetőt-itatót.
Kellemetes, pihentető délutánt Nektek is!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 5:39 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 5:40 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
Köszönöm szépen! Szép délutánt nektek is Ferikém! Smile

Szívesen! Köszönjük Juditka! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 5:41 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Ferikém Nektek is!
Előkerültem a kertből.Smile
Csodálatos, felhős idő volt egész nap.Smile Direkt nekem.Smile

Köszönjük Marcsika!
Itt is felhős volt, de még is meleg.....

masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Aug. 25, 2017 7:53 pm

Szerencsém is volt, meg nem is Benővel. Azért nem, mert esze ágában sem volt följönni Sad Már mindent megcsináltam neki fönt, vittem le madzagos játékot, rá se rántott. Volt az udvaron egy labda, elég nagy piros gumi labda, azt rugdostam egy fűcsomónak, ami mögött ott feküdt. Az jobban érdekelte, de nem mozdult. Megengedte, hogy a fejéhez érjek és a fülét, arcát vakargattam. Közben törtem a fejem, hogy hogyan érjem el a Mocsári Hibiszkusz alatt? Nagyon lassan közelebb bújtam, a feneke alá nyúltam közben és engedte magát fölemelni, fölvinni. Próbáltam a nappali legtávolabbi pontja felé vinni, hogy kiérjek az ajtóhoz. Ki is értem, de a telefonom és a kulcsom ott felejtettem a menekülésben a konyha asztalon. Muszáj volt visszamenni. Hála az égnek, hogy sikerült, még köszöntem is neki és jöttem:) Már csak holnap este kell becsuknom Smile))))))) Huhhh!
Be akartam diktálni a neten a vizet és a gázt. A gáz rendben ment, a vizeseknek új honlapja van, regisztrálni kell. Eddig lehetett enélkül. Regisztráltam. Gondoltam, hogy jön egy emil, valami automatikus jelszóval és belépek. A fenét! Emil jött, de az írta, hogy majd ellenőriznek, ami két napig is eltarthat és majd értesítenek, hogy mikor lesz aktív a fiókom!!!!!!!! XXI. szd!!!!
Lányok és Ferikém elköszönök, jobban el vagyok fáradva, mint a vakolástól, de komolyan Sad
Legyen szép az estétek, utána pedig jó alvással jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 8 9776710
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 25, 2017 9:08 pm

Judit írta: Szerencsém is volt, meg nem is Benővel. Azért nem, mert esze ágában sem volt följönni Sad Már mindent megcsináltam neki fönt, vittem le madzagos játékot, rá se rántott. Volt az udvaron egy labda, elég nagy piros gumi labda, azt rugdostam egy fűcsomónak, ami mögött ott feküdt. Az jobban érdekelte, de nem mozdult. Megengedte, hogy a fejéhez érjek és a fülét, arcát vakargattam. Közben törtem a fejem, hogy hogyan érjem el a Mocsári Hibiszkusz alatt? Nagyon lassan közelebb bújtam, a feneke alá nyúltam közben és engedte magát fölemelni, fölvinni. Próbáltam a nappali legtávolabbi pontja felé vinni, hogy kiérjek az ajtóhoz. Ki is értem, de a telefonom és a kulcsom ott felejtettem a menekülésben a konyha asztalon. Muszáj volt visszamenni. Hála az égnek, hogy sikerült, még köszöntem is neki és jöttem:) Már csak holnap este kell becsuknom Smile))))))) Huhhh!
Be akartam diktálni a neten a vizet és a gázt. A gáz rendben ment, a vizeseknek új honlapja van, regisztrálni kell. Eddig lehetett enélkül. Regisztráltam. Gondoltam, hogy jön egy emil, valami automatikus jelszóval és belépek. A fenét! Emil jött, de az írta, hogy majd ellenőriznek, ami két napig is eltarthat és majd értesítenek, hogy mikor lesz aktív a fiókom!!!!!!!! XXI. szd!!!!
Lányok és Ferikém elköszönök, jobban el vagyok fáradva, mint a vakolástól, de komolyan Sad
Legyen szép az estétek, utána pedig jó alvással jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 8 9776710
Ez a Benő próbára tesz.Smile Na, már csak 1 bezárás, azt csak összehozod.Smile Én már megragadtam volna a grabancát.Smile
Nekünk is újra kellett regisztrálni a vizeseknél, de az még tavaszon volt. Panaszkodtam is talán, hogy nem jelez vissza, ha bevisszük az óraállást, hogy megtörtént. Azelőtt volt visszajelzés a régi programnál.
Beszéltem is a csajjal erről, mert ugye még mindig nem műksz. a csoportos és párszor telefonoztam.Sad
Pihenj jól Juditom!
Ez a fáradtság lehet, hogy szolgálatban állás miatt van, de lehet, hogy a gyors melegedés is az oka.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Aug. 25, 2017 9:10 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök.
Pihenjetek jól!
Baráti beszélgetések - Page 8 1_este71
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 9:16 pm

Judit írta: Szerencsém is volt, meg nem is Benővel. Azért nem, mert esze ágában sem volt följönni Sad Már mindent megcsináltam neki fönt, vittem le madzagos játékot, rá se rántott. Volt az udvaron egy labda, elég nagy piros gumi labda, azt rugdostam egy fűcsomónak, ami mögött ott feküdt. Az jobban érdekelte, de nem mozdult. Megengedte, hogy a fejéhez érjek és a fülét, arcát vakargattam. Közben törtem a fejem, hogy hogyan érjem el a Mocsári Hibiszkusz alatt? Nagyon lassan közelebb bújtam, a feneke alá nyúltam közben és engedte magát fölemelni, fölvinni. Próbáltam a nappali legtávolabbi pontja felé vinni, hogy kiérjek az ajtóhoz. Ki is értem, de a telefonom és a kulcsom ott felejtettem a menekülésben a konyha asztalon. Muszáj volt visszamenni. Hála az égnek, hogy sikerült, még köszöntem is neki és jöttem:) Már csak holnap este kell becsuknom Smile))))))) Huhhh!
Be akartam diktálni a neten a vizet és a gázt. A gáz rendben ment, a vizeseknek új honlapja van, regisztrálni kell. Eddig lehetett enélkül. Regisztráltam. Gondoltam, hogy jön egy emil, valami automatikus jelszóval és belépek. A fenét! Emil jött, de az írta, hogy majd ellenőriznek, ami két napig is eltarthat és majd értesítenek, hogy mikor lesz aktív a fiókom!!!!!!!! XXI. szd!!!!
Lányok és Ferikém elköszönök, jobban el vagyok fáradva, mint a vakolástól, de komolyan Sad
Legyen szép az estétek, utána pedig jó alvással jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 8 9776710
Baráti beszélgetések - Page 8 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 9:17 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém én is elköszönök.
Pihenjetek jól!
Baráti beszélgetések - Page 8 1_este71
Baráti beszélgetések - Page 8 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 8 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Aug. 25, 2017 9:18 pm

Baráti beszélgetések - Page 8 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Aug. 26, 2017 5:02 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes hétvégét!
Baráti beszélgetések - Page 8 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Aug. 26, 2017 5:07 am

Korán ébredtem, mindenféle álmom volt, de nem emlékszem rá. Ma lesz a lecsó nap. Smile  Folytatom a tegnap megkezdett takarítást.


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 26, 2017 5:38 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Aug. 26, 2017 5:32 am

Böbe51 írta:Korán ébredtem, mindenféle álmomvolt, de nem emlékszem rá. Ma lesz a lecsó nap. Smile  Folytatom a tegnap megkezdett takarítást.
Szia Böbike! Jó reggelt neked:)
Én is korán ébredtem, fél 5-kor. Már nem mertem szundizni, féltem, hogy elalszok. Ezért aztán csöndben öltöztem, mentem Benőzni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Aug. 26, 2017 5:36 am

Jó reggelt, szép napot kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 8 68356_10 Baráti beszélgetések - Page 8 Images32 Baráti beszélgetések - Page 8 Cica_o10 Baráti beszélgetések - Page 8 10672511
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Aug. 26, 2017 5:41 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Korán ébredtem, mindenféle álmom volt, de nem emlékszem rá. Ma lesz a lecsó nap. Smile  Folytatom a tegnap megkezdett takarítást.
Szia Böbike! Jó reggelt neked:)
Én is korán ébredtem, fél 5-kor. Már nem mertem szundizni, féltem, hogy elalszok. Ezért aztán csöndben öltöztem, mentem Benőzni.

Remélem Benő éhes volt, evett-ivott és szépen kisétált a házból.
Én játszottam kicsit a tableten, de most már lejöttem, szeretném mielőbb folytatni a takarítást, hogy még a nagy meleg előtt végezzünk. Smile


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 26, 2017 5:41 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.