Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:20 am


Jó reggelt Judit! Még olyan céklát nem csináltam amit leírtál.Baráti beszélgetések - Page 5 1f642 Csak ügyesen ma is. Benőéknél is.Baráti beszélgetések - Page 5 1f642
De jó, hogy mindent ehecc. Maradjon is így!! I love you bounce Basketball cheers  sunny[/quote]
Ha kipróbálod, szívesen leírom! Smile Majd szép lassan egyenként kipróbálom:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 7:20 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Délelőtt fodrász, és utána busszal haza. Józsi ma külföldiekkel tárgyal. 11-kor indul Budaörsre, egyedül fogok ebédelni.  Crying or Very sad
Szia Böbice.  Smile
Olyan messze jársz fodrászhoz?
Itt a mi telepünkön is van, de nem jókat hallok róla és 1000.-el drágább.
Drága hely, de 1999. óta ehhez a fiatalemberhez járok. Ő is akkor költözött a városba, amikor mi.
Józsi hoz, visz mindig, de most nem lesz itthon. Nálunk van belső buszjárat.
Mivel dombon lakunk nem olyan jó a melegben gyalog feljönni. Smile (2 km, lefelé 22 perc)
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:21 am

Most elköszönök lányok, megpróbálom Foltost életre lehelni az alvásból, mert időben kéne indulni, mert sok időm el fog menni a Zoliéknál locsolással. Este nem tudok 2 helyen is... Legyen jó és szép napotok:)
Baráti beszélgetések - Page 5 12844811
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 7:24 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Pa-Dö-Dő nap.Baráti beszélgetések - Page 5 1f642Smile
Sikerült jót aludni. Ma kertbe megyek, Jóska fogorvoshoz utána Ő is. A tömésére kerül valami porcelán réteg, ha nincs gond. Nem volt.
Még mára emberi időt mondanak.
Jelentem a fülem már kevésbé szaggat. Mitől lehetett? Bebim a torkára panaszkodott este.
Vett szopogatóst, gyógyteát:3800.- ft. Aranyár.Baráti beszélgetések - Page 5 1f641
Még belefér a nyárba ez a jó kis kép:
A budapesti tömegben könnyen felszed valami vírust. Crying or Very sad
Jobbulást neki! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Aug. 23, 2017 9:53 am

Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 5 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém! Nagyon jót aludtam:) De úgy látszik, hogy ahogy sötétebb van reggel, talán majd tovább fogok aludni. (remélem) [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök! Meglehet, hogy így lesz!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Aug. 23, 2017 9:56 am

Baráti beszélgetések - Page 5 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 5 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 11:18 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 5 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 5 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! I love you  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 12:01 pm

Csak nekem nincs facebook-om vagy nektek sincs. Kizártak?
A mobilomat a kocsiban hagytam, Józsi magával vitte késő délutánig az sem lesz. Crying or Very sad
Nem az én napom!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 1:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 5 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 5 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Már egészségedre az ebédet is - gondolom és nagyon jó és szép délutánt neked, nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 1:02 pm

Böbe51 írta:Csak nekem nincs facebook-om vagy nektek sincs. Kizártak?
A mobilomat a kocsiban hagytam, Józsi magával vitte késő délutánig az sem lesz.  Crying or Very sad
Nem az én napom!
Én délelőtt nem néztem. Most van. Ez pech:( Reméljük, hogy nem sokára már itthon is lesz! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 1:12 pm

Azannya! Pont most arhivált:))))))))
A reggeli séta után átmentem Zoliékhoz. Benő ott volt a kapuban. Nagyon boldogan jött föl velem:) Persze, hogy kapott egy kis zacskós finomságot, el is tüntette az egészet semmi perc alatt:) Locsolás előtt Zoli paprika fáit föl kellett kötözni, csoda, hogy nem törtek el!!! Mennyi és milyen paprikák vannak rajta??????? Csodásak! Egy tövet jövőre kérek tőle! Olyan irigy vagyok:)
A fölkötözés nem volt egyszerű! Benő a gombolyag spárgát játéknak nézte, s mire az első tövet fölkötöttem egy csomót legombolyított, ahogy játszott vele! Sad Utána zsebre raktam, de látta és ugrált a zsebemhez:) Bohóc! Itthon sikerült arrébb tolni a konyhaszekrényt, ezért megcseréltem az asztalokat a kis konyhában, kipucoltam az "öreg" epret, abból szedtem le ültetni valókat, elég szépek. Az összes cékla helyet beültettem, mert a céklát mégis olcsóbb megvenni, mint az epret:) Nem felejtettem el a ruhákat leszedni, hajtogatni eltenni. És már egy óra elmúlt. Ennyi volt a délelőttöm. Majd most megyünk ebédelni.
Ebéd után visszapakolok a kis ház háta mögé rendesen, amiket kiszedtem a fal bepucolásához. Xar meló, de most még a melegre se tudok hivatkozni:( Mindegy, túl leszek rajta. Téglák, vas csövek...Sad Azt hiszem, hogy utána pedig már csak uzsonna és pihenés lesz:)
Egészségetekre az ebédet már:) Délutánra jó pihenést nektek! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 1:13 pm

Baráti beszélgetések - Page 5 112
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 1:14 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Csak nekem nincs facebook-om vagy nektek sincs. Kizártak?
A mobilomat a kocsiban hagytam, Józsi magával vitte késő délutánig az sem lesz.  Crying or Very sad
Nem az én napom!
Én délelőtt nem néztem. Most van. Ez pech:( Reméljük, hogy nem sokára már itthon is lesz! Smile
Nem értem, a tabletről fel tudok menni a face, a PC-ről pedig nem. Az pedig sokkal kényelmesebb. No No No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 1:25 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Csak nekem nincs facebook-om vagy nektek sincs. Kizártak?
A mobilomat a kocsiban hagytam, Józsi magával vitte késő délutánig az sem lesz.  Crying or Very sad
Nem az én napom!
Én délelőtt nem néztem. Most van. Ez pech:( Reméljük, hogy nem sokára már itthon is lesz! Smile
Nem értem, a tabletről fel tudok menni a face, a PC-ről pedig nem.  Az pedig sokkal kényelmesebb. No No No
Érdekes:( Nem tiltotta le valahol a gép az oldalt? Nem tudom, nem értek hozzáSad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 5:46 pm

Judit írta:
Jó reggelt Judit! Még olyan céklát nem csináltam amit leírtál.Baráti beszélgetések - Page 5 1f642 Csak ügyesen ma is. Benőéknél is.Baráti beszélgetések - Page 5 1f642
De jó, hogy mindent ehecc. Maradjon is így!! I love you bounce Basketball cheers  sunny
Ha kipróbálod, szívesen leírom! Smile Majd szép lassan egyenként kipróbálom:) [/quote]


Sziasztok Előkerültem.
Beügyeskedtem magam.
De jó volt a kertben. bounce bounce bounce Eltotojáztam egész nap.Smile
Jóska foga is kész. Örültünk, hogy nem kellett fizetni, mert amit a múltkor fizetett az fedezte ezt is, mondá a drnő. Végül is a gyökérkezelés többször, majd a próbatömés és most a "porcelán" ? tömés 13 000.- ft. Csak 5x el kellett menni.
Mindig mondom a lányoknak, hogy nagyon vigyázzanak a fogaikra!!!

Galambocskámról a mai beszámoló:
Én meg ott maradtam a galambommal reggel a kertben. Nagyon édes. Felraktam a tornác ablakba, kicsit gondolkodott és lerepült a szokásos őrhelyére.Smile Ott bogarászott, tollászkodott, őrködött egész nap.
Amikor be akartuk terelni a helyére akkor 2x felröppent 1 m magasra. De több nem ment.Sad Majdcsak. Aztán szépen feltotyogott a tornácra és csak be kellett terelni a rekesz alá.

Juditom, majd írd be 1x ide a kajásba. Ott meglelem. Köszönöm előre is.
Csak próbálgasd ki, magadnak csinálsz jót.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 5:50 pm

Böbe51 írta:Csak nekem nincs facebook-om vagy nektek sincs. Kizártak?
A mobilomat a kocsiban hagytam, Józsi magával vitte késő délutánig az sem lesz.  Crying or Very sad
Nem az én napom!
Jaj, biztos mérges vagy/voltál.Sad
Azóta már megjött gondolom Józsid is.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 5:58 pm

Judit írta:Azannya! Pont most arhivált:))))))))
A reggeli séta után átmentem Zoliékhoz. Benő ott volt a kapuban. Nagyon boldogan jött föl velem:)  Persze, hogy kapott egy kis zacskós finomságot, el is tüntette az egészet semmi perc alatt:) Locsolás előtt Zoli paprika fáit föl kellett kötözni, csoda, hogy nem törtek el!!! Mennyi és milyen paprikák vannak rajta??????? Csodásak! Egy tövet jövőre kérek tőle! Olyan irigy  vagyok:)
A fölkötözés nem volt egyszerű! Benő a gombolyag spárgát játéknak nézte, s mire az első tövet fölkötöttem egy csomót legombolyított, ahogy játszott vele! Sad Utána zsebre raktam, de látta és ugrált a zsebemhez:) Bohóc! Itthon sikerült arrébb tolni a konyhaszekrényt, ezért megcseréltem az asztalokat a kis konyhában, kipucoltam az "öreg" epret, abból szedtem le ültetni valókat, elég szépek. Az összes cékla helyet beültettem, mert a céklát mégis olcsóbb  megvenni, mint az epret:) Nem felejtettem el a ruhákat leszedni, hajtogatni eltenni. És már egy óra elmúlt. Ennyi volt a délelőttöm. Majd most megyünk ebédelni.
Ebéd után visszapakolok a kis ház háta mögé rendesen, amiket kiszedtem a fal bepucolásához. Xar meló, de most még a melegre se tudok hivatkozni:(  Mindegy, túl leszek rajta. Téglák, vas csövek...Sad Azt hiszem, hogy utána pedig már csak uzsonna és pihenés lesz:)
Egészségetekre az ebédet már:) Délutánra jó pihenést nektek! Smile
Juditom mi vagy Te? Kismama, hogy megkívántad a paprikát? Laughing Razz
Na, majdcsak iszunk már arra a kis ház renoválásra. Egyszer csak a végére érsz.Smile
Most körbenézek és tényleg pihenek, mert majd ki is túrnak innen.
Jöttem haza 2 szatyorral, hát rossz a lift. Leszaladt a mélybe a fülke. Ennyire még sohasem. Valaki nagyon megpakolta teherrel, mert renoválnak, költöznek állandóan. Vagy 4 főnél többen álltak benne.Sad
A gond az, hogy többen tudtak róla. A szomszédunk a liftfelelős/Tartalék.Smile/, kap érte 6000.- ft ügyeletpénzt és nem írta ki, hogy rossz. Nem lehet becsukni az ajtaját, résnyire nyitva van, mert valaki kimentette a bent lévőket és kiakasztotta az ajtót. Ha nem figyeltem volna, mert a 2 szatyorra és az ajtónyitással vagyok elfoglalva beleeshettem volna.Sad Be is kopogtam a szomszédnak, szóltam. Csak lesett a villanyszerelő, hogy milyen baleset lehet ebből.Sad Ennyi eszük van.Sad Annyit válaszolt, hogy szólt a KK feleségének....Very Happy És?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Aug. 23, 2017 6:16 pm

Baráti beszélgetések - Page 5 2017_025
Baráti beszélgetések - Page 5 2017_026
Baráti beszélgetések - Page 5 2017_027
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 7:01 pm

Most már biztos, hogy a facebook zár ki. Nem régen megosztottam ezt a képet.
Baráti beszélgetések - Page 5 21015710

Lehet, hogy ezt is gyűlölet beszédnek tekintik. Kár, hogy nem emlékszem, hogy reggel mi volt. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Aug. 23, 2017 7:06 pm

Mentem a Kódot nézni.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:21 pm


Juditom mi vagy Te? Kismama, hogy megkívántad a paprikát? Laughing Razz
Na, majdcsak iszunk már arra a kis ház renoválásra. Egyszer csak a végére érsz.Smile
Most körbenézek és tényleg pihenek, mert majd ki is túrnak innen.
Jöttem haza 2 szatyorral, hát rossz a lift. Leszaladt a mélybe a fülke. Ennyire még sohasem. Valaki nagyon megpakolta teherrel, mert renoválnak, költöznek állandóan. Vagy 4 főnél többen álltak benne.Sad
A gond az, hogy többen tudtak róla. A szomszédunk a liftfelelős/Tartalék.Smile/, kap érte 6000.- ft ügyeletpénzt és nem írta ki, hogy rossz. Nem lehet becsukni az ajtaját, résnyire nyitva van, mert valaki kimentette a bent lévőket és kiakasztotta az ajtót. Ha nem figyeltem volna, mert a 2 szatyorra és az ajtónyitással vagyok elfoglalva beleeshettem volna.Sad Be is kopogtam a szomszédnak, szóltam. Csak lesett a villanyszerelő, hogy milyen baleset lehet ebből.Sad Ennyi eszük van.Sad Annyit válaszolt, hogy szólt a KK feleségének....Very Happy És?[/quote]
Világszám lenne, ha kismama lennék, Nobel díjat is kapnék. De gyönyörű, komolyan majd fél méteres paprikák vannak rajta. Fantasztikus, ilyet még nem láttam. Nagyobb a paprika (az egész) mint én!
Nem csináltam meg, nagy álmosság, fáradtság jött rám, lefeküdtem a hintaágyba.
Ha ez a lift nem lenne, mi tartaná rendben a vérnyomásotokat???? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:22 pm

Marcsi írta:Baráti beszélgetések - Page 5 2017_025
Baráti beszélgetések - Page 5 2017_026
Baráti beszélgetések - Page 5 2017_027
Aranyos, biztos rendbe fog jönni:) Akkor lehet, hogy Istenhozzádot mond majd nektek, haza repül - gondolom.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:23 pm

Böbe51 írta:Most már biztos, hogy a facebook zár ki. Nem régen megosztottam ezt a képet.
Baráti beszélgetések - Page 5 21015710

Lehet, hogy ezt is gyűlölet beszédnek tekintik. Kár, hogy nem emlékszem, hogy reggel mi volt. Crying or Very sad
Mondjuk szívatott már engem is a fb. Még le is írogattam, meg fényképeztem az üzeneteiket. Neked nem írt ki semmit?
Szemétkednek, lassan megéljük, hogy ott is tilos lesz minden? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:24 pm

Böbe51 írta:Mentem a Kódot nézni.
Jó tévézést neked:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Aug. 23, 2017 7:27 pm

Nálam rendben ment minden, Folti most értetlenkedik:( 5 után voltunk sétálni. Mostanában mindig vacsora után mentünk, hát azt hiszi, hogy most még egyszer megyünk. Hát dehogy megyek már sehová. 6-kor Benőke várt a vállamon jött föl a sok lépcsőn. Bent először mindent eligazítottam neki, aztán kapott enni. De már annyira türelmetlen volt, hogy fölugrott az asztalra és már ott beleevett a kajájába. Egy konzervet, meg egy zacskóst kevertem neki össze, hát...? Rendes adag. Valamennyit hagyott, de reggelig még biztos megeszi. Megsimiztem, eligazítottam, hogy rendesen viselkedjen, reggel megyek. Bebújt a fotel mögé, én meg jöttem, aztán vacsora volt. Most legalább időben megyek el fürödni, nem kapkodok.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 5 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.