Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

32 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 5:56 am

Jut eszembe! Tegnap este megint nasiztam.... Ettem egy marék sós mogyorót, meg egy elég nagy almát is és reggel 6,2-őt mértem Smile))) Ha ez így marad, nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy jövő héten sütök magamnak kenyeret, abból két szelet este hogy működne? Very Happy Very Happy Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 5:57 am

Judit írta:
Szia Böbikém! Jó reggelt és nagyon jó napot kívánok neked, nektek! Smile

Köszönöm Juditka! I love you  Remélhetőleg lesz, ha én is úgy akarom! Laughing [/quote]
Én nem nagyon akarom a mait, a távgyaloglós, sok vásárlásost, de nincs választási lehetőségem, ezért inkább úgy állok hozzá, mintha úgy, de úgy akarnám! Very Happy [/quote]

Very Happy Very Happy Very Happy
Ezt nevezem pozitív hozzáállásnak! Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 5:57 am

Judit írta:Jut eszembe! Tegnap este megint nasiztam.... Ettem egy marék sós mogyorót, meg egy elég nagy almát is és reggel 6,2-őt mértem Smile))) Ha ez így marad, nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy jövő héten sütök magamnak kenyeret, abból két szelet este hogy működne? Very Happy Very Happy Very Happy

Egy próbát mindenképpen megér! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 6:00 am

Böbe51 írta:Takarítom az emeletet, közben jön a Tesco. Húst, zöldséget, kenyeret kell majd beszerezni. Délután kéztorna. Jövő héten kontrollra kell mennem. Jó lenne most már befejezni. Shocked
A rózsakert (park) is vár szeretettel, iszonyú sziszifuszi munka, de ha belekezdtem, végig akarom csinálni.
Ha a Tescohoz nincs kedved, küldd csak át nyugodtan hozzám őket, olyan örömmel senki se fogadná őket, mint én. Akkor ma az utolsó torna! Úgy érzed a kezed, hogy már nem kell majd többször járnod? Nálam is az elnyílt virágokat nagyon le kéne még vágni:( De első a fürdő és WC, be kell fejezni, vásárlás, pakolás után... Csak utána jöhet a virágozás.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 6:02 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Jut eszembe! Tegnap este megint nasiztam.... Ettem egy marék sós mogyorót, meg egy elég nagy almát is és reggel 6,2-őt mértem Smile))) Ha ez így marad, nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy jövő héten sütök magamnak kenyeret, abból két szelet este hogy működne? Very Happy Very Happy Very Happy

Egy próbát mindenképpen megér! Smile
Így gondolom én is:) Nem kéne ilyen messze menni kenyérért, sokkal olcsóbb is, no meg sokkal finomabb! Smile Mondjuk nem 3 pici vékony szeletet ennék, hanem 2 nagy tenyérnyit - ha jól megkel, az új sütőben, meg jó ropogós héja is lenne:) Jaj!!!!!!!! Nanát! Ly-al akartam írni, hogy héja......Sad((((((((((((
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 6:56 am

Sziasztok! Mentem Smile
Baráti beszélgetések - Page 32 Nem_yl10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 7:49 am

Meg is reggeliztem. Rendet csináltam a földszinten. Indulok a munkafrontjára.
Szünetben majd benézek. Very Happy lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 7:51 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Takarítom az emeletet, közben jön a Tesco. Húst, zöldséget, kenyeret kell majd beszerezni. Délután kéztorna. Jövő héten kontrollra kell mennem. Jó lenne most már befejezni. Shocked
A rózsakert (park) is vár szeretettel, iszonyú sziszifuszi munka, de ha belekezdtem, végig akarom csinálni.
Ha a Tescohoz nincs kedved, küldd csak át nyugodtan hozzám őket, olyan örömmel senki se fogadná őket, mint én. Akkor ma az utolsó torna! Úgy érzed a kezed, hogy már nem kell majd többször járnod?  Nálam is az elnyílt virágokat nagyon le kéne még vágni:( De első a fürdő és WC, be kell fejezni, vásárlás, pakolás után... Csak utána jöhet a virágozás.....

Erre a hétre az utolsó. Még hétfőn és kedden megyek. 19-én megyek kontrollra. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 7:52 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Jut eszembe! Tegnap este megint nasiztam.... Ettem egy marék sós mogyorót, meg egy elég nagy almát is és reggel 6,2-őt mértem Smile))) Ha ez így marad, nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy jövő héten sütök magamnak kenyeret, abból két szelet este hogy működne? Very Happy Very Happy Very Happy

Egy próbát mindenképpen megér! Smile
Így gondolom én is:) Nem kéne ilyen messze menni kenyérért, sokkal olcsóbb is, no meg sokkal finomabb! Smile Mondjuk nem 3 pici vékony szeletet ennék, hanem 2 nagy tenyérnyit - ha jól megkel, az új sütőben, meg jó ropogós héja is lenne:) Jaj!!!!!!!! Nanát! Ly-al akartam írni, hogy héja......Sad((((((((((((

Olyan jól leírtad, hogy az én nyálam is folyik már! Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 10:10 am

Judit írta:
Szia Böbikém! Jó reggelt és nagyon jó napot kívánok neked, nektek! Smile
Köszönöm Juditka! I love you  Remélhetőleg lesz, ha én is úgy akarom! Laughing [/quote]
Én nem nagyon akarom a mait, a távgyaloglós, sok vásárlásost, de nincs választási lehetőségem, ezért inkább úgy állok hozzá, mintha úgy, de úgy akarnám! Very Happy [/quote]

HELYES!!! Látom jó hatással vagyunk rád Juditom.Smile Csak pozitívan.Smile Mindjárt másképpen esik a vásárlás.Smile
Arra gondolj, hogy nem tudnál dolgozni a konyhában, na meg nasizni, ha nem mennél a boltba. bounce bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 10:12 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Szia Böbikém! Jó reggelt és nagyon jó napot kívánok neked, nektek! Smile

Köszönöm Juditka! I love you  Remélhetőleg lesz, ha én is úgy akarom! Laughing
Én nem nagyon akarom a mait, a távgyaloglós, sok vásárlásost, de nincs választási lehetőségem, ezért inkább úgy állok hozzá, mintha úgy, de úgy akarnám! Very Happy [/quote]

Very Happy Very Happy Very Happy
Ezt nevezem pozitív hozzáállásnak!  Very Happy [/quote]


Jééé!!!
Pedig nem is olvastalak előtte, de egyet gondoltunk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 10:13 am

Böbe51 írta:Takarítom az emeletet, közben jön a Tesco. Húst, zöldséget, kenyeret kell majd beszerezni. Délután kéztorna. Jövő héten kontrollra kell mennem. Jó lenne most már befejezni. Shocked
A rózsakert (park) is vár szeretettel, iszonyú sziszifuszi munka, de ha belekezdtem, végig akarom csinálni.
Összegyűjtötted Böbice mára is, de gyorsabban elmegy a nap. Meg az idő is normális ma. Hajrá!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 10:17 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Jut eszembe! Tegnap este megint nasiztam.... Ettem egy marék sós mogyorót, meg egy elég nagy almát is és reggel 6,2-őt mértem Smile))) Ha ez így marad, nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy jövő héten sütök magamnak kenyeret, abból két szelet este hogy működne? Very Happy Very Happy Very Happy

Egy próbát mindenképpen megér! Smile
Így gondolom én is:) Nem kéne ilyen messze menni kenyérért, sokkal olcsóbb is, no meg sokkal finomabb! Smile Mondjuk nem 3 pici vékony szeletet ennék, hanem 2 nagy tenyérnyit - ha jól megkel, az új sütőben, meg jó ropogós héja is lenne:) Jaj!!!!!!!! Nanát! Ly-al akartam írni, hogy héja......Sad((((((((((((
Jaaaj ám! Te kis ínyenc.Smile Naná, hogy próbáld ki.  Utána majd ráérsz méregetni...
Bellus is ki akarja próbálni az új fali sütőjét. Alig várom a beszámolóját.  Annyira örülök, amikor alkotnak.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Júl. 14, 2017 1:29 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 32 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém. Jól aludtam. 13 fokban kint.Smile

Szívesen Marcsika

Itt reggel hat órakor 11 fok volt!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Júl. 14, 2017 1:31 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 32 803504-20121209-EX4w9m
Köszi Ferikém! Megint nagyon jól aludtam! Már el se akarom hinni Smile))))
Kicsit cidri idő van, 11 fok! [/quote]

Szívesen Juditka!
Örülök neki!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Júl. 14, 2017 1:32 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 32 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 32 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém! Kicsit nyugtalanabb éjszakám volt a szokásosnál. Majd kielemezem, hogy mi lehetett az oka. Smile

Szívesen Böbike! Helyes utána kell járni!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Júl. 14, 2017 1:32 pm

Baráti beszélgetések - Page 32 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 32 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 8:03 pm

Böbe51 írta:Takarítom az emeletet, közben jön a Tesco. Húst, zöldséget, kenyeret kell majd beszerezni. Délután kéztorna. Jövő héten kontrollra kell mennem. Jó lenne most már befejezni. Shocked
A rózsakert (park) is vár szeretettel, iszonyú sziszifuszi munka, de ha belekezdtem, végig akarom csinálni.
Annak csak épp a virágját kell levagdosni???? Tavaly Zoliékét levágtam addig,míg a virágok voltak, kikaptam,mondta, hogy nem szabad:( Már mondtam, de akkor hogyan vágod le?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 8:04 pm

Ferikém! Remélem jól sikerült a mai infúziós tortúrád! Gondoltam ám rád, igaz nem írtam, de nagyon el voltam, holnap is leszek havazva:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Júl. 14, 2017 8:08 pm

Voltunk sétálni. Folti a tónál a második félszigetnél megint befulladt:( Egyre kevesebb idő telik el két fulladás közt:( Jövő héten mindenképpen le akartam vele menni az orvoshoz a bűzmirigye miatt, akkor fogok szólni, de már előre áll a szőr a hátamon a beszélgetéstől is, mert a Medrolt soha nem akarják adni neki, mióta eljöttünk Keresztúrról. Ott majd minden évben kapott egy sorozatot, kúrát, utána rendben volt minden. Itt meg...? Sad De persze semmit se tudnak helyette adni, vagy valamit ami megelőzhetné..
Már eltűnök, mert megyek kinyújtózni. A lábaim nehezen bírják már ezt. Ági hazafelé menet benézett 6 előtt. Kérdezi, hogy nincs véletlen kedvem kis sósat csinálni? Sad Ő még ma este takarítani akart, meg húsokat pácolni, bár azt Zoli szokta. Holnap sütögetni akarnak. Mondjuk megértem, mert mikor főzne holnapra? Állítólag az anyjáék korán jönnek. Meg a mamájáék 3-an, meg menjek át én is....! Hogy tudja így bevállalni?
Megyek kinyújtózni Smile
Jó pihenést és jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 32 Jyyjt14
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 9:00 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 32 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 32 2160878-20160310-CUrRni
Legyen szép estétek is Ferikém!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 9:07 pm

Judit írta:Voltunk sétálni. Folti a tónál a második félszigetnél megint befulladt:( Egyre kevesebb idő telik el két fulladás közt:( Jövő héten mindenképpen le akartam vele menni az orvoshoz a bűzmirigye miatt, akkor fogok szólni, de már előre áll a szőr a hátamon a beszélgetéstől is, mert a Medrolt soha nem akarják adni neki, mióta eljöttünk Keresztúrról. Ott majd minden évben kapott egy sorozatot, kúrát, utána rendben volt minden. Itt meg...? Sad De persze semmit se tudnak helyette adni, vagy valamit ami megelőzhetné..
Már eltűnök, mert megyek kinyújtózni. A lábaim nehezen bírják már ezt. Ági hazafelé menet benézett 6 előtt. Kérdezi, hogy nincs véletlen kedvem kis sósat csinálni? Sad Ő még ma este takarítani akart, meg húsokat pácolni, bár azt Zoli szokta. Holnap sütögetni akarnak. Mondjuk megértem, mert mikor főzne holnapra? Állítólag az anyjáék korán jönnek. Meg a mamájáék 3-an, meg menjek át én is....! Hogy tudja így bevállalni?
Megyek kinyújtózni Smile
Jó pihenést és jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 32 Jyyjt14
Ez a befulladás tényleg egyre sűrűbb Judit.Sad
A fenébe azzal az orvossal. Privát mész, miért nem adja azt a Medrolt. Fizeted.Sad
Áginak meg tudnia kellene, hogy mit vállal fel hétvégére. Nem először csinálja gondolom.
Vagy legalább időben egyeztetne Veled.Sad Nem irigyellek, van Neked gondod, Te is vendégeket vársz. Tudom magamról, hogy gyilkolászni tudnék, ha bekavarnak a programomba.
 Be tudtam nézni kicsit, mert Bellus elment a lányokkal kicsit.
Nézzük a megnyitót.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 9:08 pm

Judit írta:Ferikém! Remélem jól sikerült a mai infúziós tortúrád! Gondoltam ám rád, igaz nem írtam, de nagyon el voltam, holnap is leszek havazva:(
Én is csatlakozom Judit kérdéséhez Ferikém.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Júl. 14, 2017 9:10 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 32 1_este28
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Júl. 14, 2017 9:25 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Voltunk sétálni. Folti a tónál a második félszigetnél megint befulladt:( Egyre kevesebb idő telik el két fulladás közt:( Jövő héten mindenképpen le akartam vele menni az orvoshoz a bűzmirigye miatt, akkor fogok szólni, de már előre áll a szőr a hátamon a beszélgetéstől is, mert a Medrolt soha nem akarják adni neki, mióta eljöttünk Keresztúrról. Ott majd minden évben kapott egy sorozatot, kúrát, utána rendben volt minden. Itt meg...? Sad De persze semmit se tudnak helyette adni, vagy valamit ami megelőzhetné..
Már eltűnök, mert megyek kinyújtózni. A lábaim nehezen bírják már ezt. Ági hazafelé menet benézett 6 előtt. Kérdezi, hogy nincs véletlen kedvem kis sósat csinálni? Sad Ő még ma este takarítani akart, meg húsokat pácolni, bár azt Zoli szokta. Holnap sütögetni akarnak. Mondjuk megértem, mert mikor főzne holnapra? Állítólag az anyjáék korán jönnek. Meg a mamájáék 3-an, meg menjek át én is....! Hogy tudja így bevállalni?
Megyek kinyújtózni Smile
Jó pihenést és jó éjt nektek!
]
Ez a befulladás tényleg egyre sűrűbb Judit.Sad
A fenébe azzal az orvossal. Privát mész, miért nem adja azt a Medrolt. Fizeted.Sad
Áginak meg tudnia kellene, hogy mit vállal fel hétvégére. Nem először csinálja gondolom.
Vagy legalább időben egyeztetne Veled.Sad Nem irigyellek, van Neked gondod, Te is vendégeket vársz. Tudom magamról, hogy gyilkolászni tudnék, ha bekavarnak a programomba.
 Be tudtam nézni kicsit, mert Bellus elment a lányokkal kicsit.
Nézzük a megnyitót.Smile

Milyen Medrolt kapott Foltos régen? Utána tudsz nézni? Megnézem, hogy nekünk van-e nem lejárt az Állatvédőknek összegyűjtött gyógyszer csomagban.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 32 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

32 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.