Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 5:32 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Reggel elmentem vérvételre mert kell az infúzió kúrához! Négy szúrással megúsztam! Így már bizalommal várom az infúziókat.....
Ha már mentem hazafelé fotóztam is úgy, hogy délutánig lesz mit csinálnom!

Jaj! Remélem az infúziót jobban adják majd! I love you

Tavaly az jól sikerült! Ötből öt talált!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 5:32 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 18 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és kellemes hetet, Feriék! I love you Smile

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 5:33 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 18 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Viszont kívánom Smile

Köszönöm Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 5:34 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Reggel elmentem vérvételre mert kell az infúzió kúrához! Négy szúrással megúsztam! Így már bizalommal várom az infúziókat.....
Ha már mentem hazafelé fotóztam is úgy, hogy délutánig lesz mit csinálnom!
Legyen kicsit több szerencséd és minél előtt essél túl rajta Smile

Remélem lesz mint tavaly volt!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 03, 2017 8:32 pm

Sziasztok! Csúszott a program a telefon beállítás miatt. A névjegyzéket simán áthozta Ági a régiről, de a naptárral ő se boldogult. Mondta, hogy utána néz majd. A két vasárnapot nem tudta eltüntetni, nekem kettő van!!!!!!! A fényképező részénél talált panoráma készítést, meg lassítást is. Majd holnap kipróbálom. Ő csinált egy panorámát és közben "dumált" neki a gép, hogy hogyan tartsa, meg lassabban, meg egyenesen, meg ilyesmit....Very Happy Remélem most azért éjjel nem csörög, valamiket állított azért rajta. Utána gyorsan ettünk - persze én már most éhes vagyok megint:( Aztán séta és most itt. El is fáradtam. Én nem szédülök a létra miatt, de a lábaim elfáradnak nagyon tőle. Hiába, muszáj fölmászni, másként nem érem föl a házat, a nagy sámli kicsi, alacsony hozzáSad Nem baj, majd egyszer csak vége lesz:D
Most el is köszönök, hogy vízszintbe kerüljenek a lábaim.
Jó pihenést és éjjel jó alvást kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 9:26 pm

Judit írta:Sziasztok! Csúszott a program a telefon beállítás miatt. A névjegyzéket simán áthozta Ági a régiről, de a naptárral ő se boldogult. Mondta, hogy utána néz majd. A két vasárnapot nem tudta eltüntetni, nekem kettő van!!!!!!! A fényképező részénél talált panoráma készítést, meg lassítást is. Majd holnap kipróbálom. Ő csinált egy panorámát és közben "dumált" neki a gép, hogy hogyan tartsa, meg lassabban, meg egyenesen, meg ilyesmit....Very Happy Remélem most azért éjjel nem csörög, valamiket állított azért rajta. Utána gyorsan ettünk - persze én már most éhes vagyok megint:( Aztán séta és most itt. El is fáradtam. Én nem szédülök a létra miatt, de a lábaim elfáradnak nagyon tőle. Hiába, muszáj fölmászni, másként nem érem föl a házat, a nagy sámli kicsi, alacsony hozzáSad Nem baj, majd egyszer csak vége lesz:D
Most el is köszönök, hogy vízszintbe kerüljenek a lábaim.
Jó pihenést és éjjel jó alvást kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt10

Baráti beszélgetések - Page 18 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 03, 2017 9:27 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Júl. 03, 2017 9:59 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 Szypyy11
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 03, 2017 10:19 pm

masu-feri írta:Reggel elmentem vérvételre mert kell az infúzió kúrához! Négy szúrással megúsztam! Így már bizalommal várom az infúziókat.....
Ha már mentem hazafelé fotóztam is úgy, hogy délutánig lesz mit csinálnom!
Mikor lesz a kúra, már időpontod?
Lehet, hogy írtad csak én elsiklottam felette?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 03, 2017 10:21 pm

Judit írta:Sziasztok! Csúszott a program a telefon beállítás miatt. A névjegyzéket simán áthozta Ági a régiről, de a naptárral ő se boldogult. Mondta, hogy utána néz majd. A két vasárnapot nem tudta eltüntetni, nekem kettő van!!!!!!! A fényképező részénél talált panoráma készítést, meg lassítást is. Majd holnap kipróbálom. Ő csinált egy panorámát és közben "dumált" neki a gép, hogy hogyan tartsa, meg lassabban, meg egyenesen, meg ilyesmit....Very Happy Remélem most azért éjjel nem csörög, valamiket állított azért rajta. Utána gyorsan ettünk - persze én már most éhes vagyok megint:( Aztán séta és most itt. El is fáradtam. Én nem szédülök a létra miatt, de a lábaim elfáradnak nagyon tőle. Hiába, muszáj fölmászni, másként nem érem föl a házat, a nagy sámli kicsi, alacsony hozzáSad Nem baj, majd egyszer csak vége lesz:D
Most el is köszönök, hogy vízszintbe kerüljenek a lábaim.
Jó pihenést és éjjel jó alvást kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt10
Gondoltam Rád Judit, amikor létráztam,  felső fokon egyensúlyoztam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 03, 2017 10:22 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2160876-20160310-uHmI7q
Én is elköszönök Ferikém.
Jó éjszakát Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 18 1_este20
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 04, 2017 5:34 am

Szervusztok, jó reggelt! Legyen jó és szép napunk:)
Baráti beszélgetések - Page 18 18893410 Baráti beszélgetések - Page 18 Hoztam10 Baráti beszélgetések - Page 18 14017910 Baráti beszélgetések - Page 18 Images12
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 04, 2017 5:35 am

Baráti beszélgetések - Page 18 803504-20121209-EX4w9m[/quote]

Köszönöm szépen Ferikém! Nagyon jót aludtam. Igaz, hogy csak 5-ig, de végig aludtam az éjszakát!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 04, 2017 5:42 am

Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 04, 2017 6:12 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Gyönyörű a reggel és kellemesen hűvös is.
Ma reggel a bóttal kezdem, utána mosás és rendezkedés a nagy szekrényben. Azt a 100  törülközőt, egyebet amit betuszkoltam itt "menet közben" kiegyelem.Smile
Ja, meg hoztam a kertből is mosnivalót. Ha már...
Jóska délután hozza a barackot és azt lehéjazom-cukrozom dzsemnek.Holnap befőzöm. A többi megy Dorogra és Budára a hétvégén. Remélem be is érnek, mert borzasztó ahogy a fák kinéznek, Mint aki haldoklik. Hullatják is rendesen a gyümölcsöt.Sad A Vilmos körtén pl. már alig van.Sad
Tegnap meglátogatott egy messzi, 6 földdel arrébbi szomszédasszony. Éppen az alsó kertben a meggyfa közepében bóklásztam, amikor látom, hogy baktat felfelé egy nagy csomaggal. Hozott korai piros, borízű almát. Mind a földön van Neki. Nem csak a szárazság, de Ő nem permetez már egyáltalán. Megint hálálkodott, hogy Jóska tavaly megcsinálta a fűkaszáját, ami menet közben kint elromlott. Azóta úgy érzi,hogy egyfolytában tartozik szegény. Hiába mondom, hogy már el is felejtette.Very Happy Azóta már a többi szomszédét is javította, volt amit csak szétszedett és összerakott, mert annyira belül volt a baj, hogy nem merte jobban szétkapni. Szóval jól elmeséltük az utóbbi időkben történteket egymásnak. 200 m-re lakik a kerttől 1 óriási házban, egyedül. A gyerekei inkább vettek Táton kertes házat, minthogy együtt lakjanak.Tele vannak amiatt adóssággal.Sad Nem győzi Őket támogatni, sírdogálta.Sad Végül majd 1 órát ültünk a meggyfa alatt. Ott már van vendég ülőke is.Smile
Ilyen vidám reggelt Nektek:
Baráti beszélgetések - Page 18 R_10010
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 04, 2017 6:15 am

Judit írta:Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....
Szia Juditom! I love you bounce cheers
Örülök, hogy jól aludtál. Ez nagyon fontos.
A cukor nagyon alattomos.Sad Meg aztán ki tudja mitől megy fel. Nem csak a kajától.Sad
Az időben teregetés biza nagyon fontos, mert meggyűrődik a cucc.Smile Aztán vasalhacc.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 04, 2017 6:25 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 18 Szyv10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 04, 2017 6:27 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Reggel elmentem vérvételre mert kell az infúzió kúrához! Négy szúrással megúsztam! Így már bizalommal várom az infúziókat.....
Ha már mentem hazafelé fotóztam is úgy, hogy délutánig lesz mit csinálnom!
Mikor lesz a kúra, már időpontod?
Lehet, hogy írtad csak én elsiklottam felette?
A facebookon írta, hogy majd 12-én kell időpontért mennie.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 04, 2017 6:29 am

Judit írta:Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....

No  No  No   Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad   A 12 nagyon soknak tűnik. Volt már ilyen magas máskor is?
Kiismerhetetlen ez a betegség, jó lenne, ha lenne normális orvosod. akivel meg lehetne beszélni a dolgokat!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 04, 2017 6:36 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Gyönyörű a reggel és kellemesen hűvös is.
Ma reggel a bóttal kezdem, utána mosás és rendezkedés a nagy szekrényben. Azt a 100  törülközőt, egyebet amit betuszkoltam itt "menet közben" kiegyelem.Smile
Ja, meg hoztam a kertből is mosnivalót. Ha már...
Jóska délután hozza a barackot és azt lehéjazom-cukrozom dzsemnek.Holnap befőzöm. A többi megy Dorogra és Budára a hétvégén. Remélem be is érnek, mert borzasztó ahogy a fák kinéznek, Mint aki haldoklik. Hullatják is rendesen a gyümölcsöt.Sad A Vilmos körtén pl. már alig van.Sad
Tegnap meglátogatott egy messzi, 6 földdel arrébbi szomszédasszony. Éppen az alsó kertben a meggyfa közepében bóklásztam, amikor látom, hogy baktat felfelé egy nagy csomaggal. Hozott korai piros, borízű almát. Mind a földön van Neki. Nem csak a szárazság, de Ő nem permetez már egyáltalán. Megint hálálkodott, hogy Jóska tavaly megcsinálta a fűkaszáját, ami menet közben kint elromlott. Azóta úgy érzi,hogy egyfolytában tartozik szegény. Hiába mondom, hogy már el is felejtette.Very Happy Azóta már a többi szomszédét is javította, volt amit csak szétszedett és összerakott, mert annyira belül volt a baj, hogy nem merte jobban szétkapni. Szóval jól elmeséltük az utóbbi időkben történteket egymásnak. 200 m-re lakik a kerttől 1 óriási házban, egyedül. A gyerekei inkább vettek Táton kertes házat, minthogy együtt lakjanak.Tele vannak amiatt adóssággal.Sad Nem győzi Őket támogatni, sírdogálta.Sad Végül majd 1 órát ültünk a meggyfa alatt. Ott már van vendég ülőke is.Smile
Ilyen vidám reggelt Nektek:
Baráti beszélgetések - Page 18 R_10010

Csak a bú és a bánat. Talán nem is azért vitte az almát, mert tartozik, hanem beszélgetni szeretett volna a bajáról. Nehéz is együtt élni, az biztos.
Kevés olyan természetű ember van, mint a sógornőm, aki bírja majd 40 éve a gyűrődést. Nagyon szeretem anyukámat, de a hétköznapokban, főleg most már 80 felett, bizony sokszor beleszól dolgokba, amibe nem kellene.  Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 04, 2017 7:23 am

Marcsi írta:
Judit írta:Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....
Szia Juditom! I love you bounce cheers
Örülök, hogy jól aludtál. Ez nagyon fontos.
A cukor nagyon alattomos.Sad Meg aztán ki tudja mitől megy fel. Nem csak a kajától.Sad
Az időben teregetés biza nagyon fontos, mert meggyűrődik a cucc.Smile Aztán vasalhacc.Smile
Szia Marcsika! Jó reggelt!
De a kajától van, már sokszor próbáltam. Ha meg tudom állni, hogy 8 után ne egyek, akkor jó, ha nem... Akkor ilyen:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 04, 2017 7:26 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....

No  No  No   Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad   A 12 nagyon soknak tűnik. Volt már ilyen magas máskor is?
Kiismerhetetlen ez a betegség, jó lenne, ha lenne normális orvosod. akivel meg lehetne beszélni a dolgokat!

Szia Böbikém Smile Jó reggelt és szép napot neked:)
Írtam Marcsinak is, a kajától, az esti evés... Csak a baj ott van, hogy nehezen tudom megállni:( Egész nap be tudom tartani, hogy azt és annyit egyek, amitől jó, de este?????? Sad Mire hazaértek Foltival a sétából, éhes leszek és kész! Dühítő, az is, hogy éhes leszek, de az is, hogy nem tudom megállni sokszor, hogy ne egyek Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 04, 2017 9:38 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Azt hittem az este, hogy már megint csak forgolódás lesz, de aztán egyszer csak se kép, se hang:) Reggel 5-ig aludtam, mint a tej:) Reggeli, majd séta után át kell mennem a boltba, de azon kívül csak a Rézit dolgoztatom - remélem nem felejtek el majd teregetni sem! - így egész nap csak a kis házzal tudok majd foglalkozni. Így ekkora alvás után jó is lesz. Igaz, hogy az este nem bírtam magammal, a reggeli cukromnak meg is lett az eredménye:( Én még 8 után olyan éhes voltam, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek:( Egy eléggé vastag szelet sajtot megettem üresen, meg egy Jogobella light-ot.... - így aztán mindjárt 12 lett a cukrom:( De akkor is nagyon éhes voltam! Azért nem értem, hogy az egész napi kemény kuli után még éhes kell, hogy maradjak, ha azt akarom, hogy reggel jó legyen a cukrom:( Mi lenne, ha még annyi gyümölcsöt is ennék, mint Marcsi???? Nem is tudja, hogy milyen szerencsés....

No  No  No   Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad   A 12 nagyon soknak tűnik. Volt már ilyen magas máskor is?
Kiismerhetetlen ez a betegség, jó lenne, ha lenne normális orvosod. akivel meg lehetne beszélni a dolgokat!

Szia Böbikém Smile Jó reggelt és szép napot neked:)
Írtam Marcsinak is, a kajától, az esti evés... Csak a baj ott van, hogy nehezen tudom megállni:( Egész nap be tudom tartani, hogy azt és annyit egyek, amitől jó, de este?????? Sad Mire hazaértek Foltival a sétából, éhes leszek és kész! Dühítő, az is, hogy éhes leszek, de az is, hogy nem tudom megállni sokszor, hogy ne egyek Sad  

Ki kell találnod, hogy mit ehetsz! Ezek szerint egy vastag szelet sajtot+ Jogobella light-ot, nem. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Júl. 04, 2017 11:39 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 18 803504-20121209-EX4w9m

Köszönöm szépen Ferikém! Nagyon jót aludtam. Igaz, hogy csak 5-ig, de végig aludtam az éjszakát![/quote]

Szívesen Juditka!
Látod alakul ez....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Júl. 04, 2017 11:42 am

Baráti beszélgetések - Page 18 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 18 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.