Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

14 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 12:13 pm

Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 14 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Majdnem jó volt, de kétszer Folti riadót ordított..... Nem tudom, hogy mi történhetett, de gyorsan küldtem a helyére aludni, nekem is sikerült visszaaludnom Smile [/quote]

Szívesen Juditka! Végül is csak jól aludtál!
Füldugót Foltinak.... Very Happy
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 12:15 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Aludjatok jól, álmodjatok szépeket! Smile I love you
Baráti beszélgetések - Page 14 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, hatalmasat aludtam! Very Happy

Szívesen Böbike!
Örülök neki! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 12:16 pm

Baráti beszélgetések - Page 14 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 14 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Jún. 30, 2017 2:12 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 14 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 14 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép és jó napot, Feriék! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 30, 2017 5:42 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 14 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 14 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Neked is Ferikém!
Még azért nem mondok estét, mert Bolgár is mindig rendre utasítja azokat akik nyáron jó estét köszönnek a műsorában.Smile
Amúgy kicsit beborult és így jobban elviselem a délutánt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 30, 2017 5:45 pm

Böbe51 írta:Ma pótolni kell a tegnapi kalandozás miatt elmaradt dolgaimat. Shocked  
Fogalmam sincs, hogy mit főzzek ebédre. Majd fagyasztóban is szétnézek. Smile
Most jó idő van, 20 fok körül, de süt a nap. Fázni biztos nem fogunk. Laughing
Itt kelkáposzta főzelék volt és maradék borsóleves. A husit meg a felszabdalt töltött húsból csíptem le.
Ma különösen korán ettünk. Gazduram éhes volt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 30, 2017 5:46 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
szia! Jó reggelt neked is:)
Én is dadogósan aludtam, de Folti miatt. A fene tudja mi történhetett kint, de nagyon föl volt háborodva:( Riadót kiabált kétszer is. Én is nagyon föl voltam háborodva, hogy egyszer éjjel, egyszer meg ötkor ordítozott. De mindkétszer vissza tudtam aludni. Olyan álmos voltam, hogy csak a helyére parancsoltam és nem is érdekelt a dolog. Gondolom, hogy biztos macska mezítláb ment át az udvaron?
Ma alig leszek itt reggel, mert gyors reggeli után még séta és utána ott esz majd a fene a HO-nál. Recepteket is kéne kérnem, meg hát kiderül, hogy most a eltolt beutalója helyett kérhetek új időpontot, vagy jó lesz így is a helyzet, meglátjuk....

Jó sétát és ügyintézést! I love you  Remélem az orvos ma normálisabb lesz a szokásosnál! pale
Eze???????? Smile Ez már soha nem lesz az Sad
Azért ez borzasztó ám, hogy nem elég, hogy betegek vagyunk, de kiszolgáltatottak.Sad Most ez a laborvizsgálat csökkentés is minket fog legjobban érinteni.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 30, 2017 8:02 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
szia! Jó reggelt neked is:)
Én is dadogósan aludtam, de Folti miatt. A fene tudja mi történhetett kint, de nagyon föl volt háborodva:( Riadót kiabált kétszer is. Én is nagyon föl voltam háborodva, hogy egyszer éjjel, egyszer meg ötkor ordítozott. De mindkétszer vissza tudtam aludni. Olyan álmos voltam, hogy csak a helyére parancsoltam és nem is érdekelt a dolog. Gondolom, hogy biztos macska mezítláb ment át az udvaron?
Ma alig leszek itt reggel, mert gyors reggeli után még séta és utána ott esz majd a fene a HO-nál. Recepteket is kéne kérnem, meg hát kiderül, hogy most a eltolt beutalója helyett kérhetek új időpontot, vagy jó lesz így is a helyzet, meglátjuk....

Jó sétát és ügyintézést! I love you  Remélem az orvos ma normálisabb lesz a szokásosnál! pale
Eze???????? Smile Ez már soha nem lesz az Sad
Azért ez borzasztó ám, hogy nem elég, hogy betegek vagyunk, de kiszolgáltatottak.Sad Most ez a laborvizsgálat csökkentés is minket fog legjobban érinteni.Sad
Én nem hagyom magam Marcsi! Míg szám van, addig vitázok és kiharcolom! Lexarom ezeket, nekem ez az egy életem van és passz!
A TSH értékem a felső negyed tartományban van, de akkor is így szedjem a 125-ös Euthyroxot. A vércukrom, ugyan kicsit magas volt: 7 meg később 9, de mivel a hosszútávú cukrom még most is a jó tartomány felső negyedébe belefér, ezért nem törődjek vele. Diétázzak, az nem baj, ha néha magas, legalábbis addig amíg a hosszútávú a megadott tartományban van. No, innen a kever.... Az asszisztens nő egyedül van, kint a pultnál recepteket osztott. A doki írta a recepteket. 3 hónapra kértem! Az egyiket fölcserélte: amiből napi 1 kell abból kettőt írt, amiből napi 2, abból csak egyet. Hiába néztem meg, amikor kijöttem, mert a tyúk akkor ment be a pulttól az orvos mellé! Várhattam egy csomót, mire újra kijött és tudtam neki szólni, hogy nem jól van, pont fordítva kell! Na, kicserélte jóra. Le a gyógyszertárba... Már oda adtam a recepteket, amikor észrevettem, hogy a pénztárcám itthon hagytam...Sad Vissza pénzért, gyógyszertár. Ott kiderült, hogy hormon nincs, majd hétfőn. Szóval hétfőn gyógyszertár.... Ugye akinek nincs a fejében, legyen a lábában... Sad Cavintont még nem kértem, lehet hogy azt is kellett volna?
Ebéd után vakartam a falat, de hogy ilyen pocsék ez rész, még engem is meglepett, pedig semmi jóra nem számítottam:( Eddig kb. 2 m magasságig vakartam azt a darabot. Még ebéd után kicsit csináltam. összetakarítottam. Aztán fürcsi volt és pihenés.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 30, 2017 8:16 pm

Egészségetekre a vacsorát, mi is ettünk. Sétáltunk. Vacsora közben volt egy negyedórás rohadt nagy szélvihar. Az orgonámat megint megkopasztotta, lassan egy bojt van a tetején. Mindent tönkretesz:(
Mire elindultunk sétálni megint csöpögött az eső, de már akkor Foltit visszavinni nem lehetett. A bicikli úton indultunk. Elállt a csöpögés. Látom, hogy a negyed órás szélvihar az akác fákról, nyár fákról egy csomó ágat letört, ezek frissek voltak, tehát most történt. Ezt a két fát úgy utálom, nem is értem, hogy minek ültetik a hársok, platánok, dísz fák közé? Ronda, gondozatlan,....
Most hívott Ági már itthon van. A T-Mobil oldalán nézte az időpontokat. Kérdi, hogy holnap jó lenne-e elmenni nekem a telefonba a kártyát megcsináltatni, utána mehetünk vásárolni is!!!!!!!!!! Szóval foglalt időpontot? holnap reggel negyed 9 körül itt lesz értem. Az Auchanban van T-mobil. Nem is gondolkodtam el, hogy kell-e vásárolni, meg egyáltalán mit is???
Böbi mit érdemes ott venni? húst? Ezer éve voltam ott.
Most elköszönök jó tévézést és pihenés kívánok utána nagyon jó alvással. Valahogy most jobban elfáradtam, mint szoktam:(
Baráti beszélgetések - Page 14 Foltij10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 9:45 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 14 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 14 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép és jó napot, Feriék! Smile I love you

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 9:47 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 14 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 14 2160878-20160310-CUrRni
Szép napot Neked is Ferikém!
Még azért nem mondok estét, mert Bolgár is mindig rendre utasítja azokat akik nyáron jó estét köszönnek a műsorában.Smile
Amúgy kicsit beborult és így jobban elviselem a délutánt.Smile

Köszönöm Marcsika! Az volt!Smile
Itt is borul be!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 9:49 pm

Judit írta:Egészségetekre a vacsorát, mi is ettünk. Sétáltunk. Vacsora közben volt egy negyedórás rohadt nagy szélvihar. Az orgonámat megint megkopasztotta, lassan egy bojt van a tetején. Mindent tönkretesz:(
Mire elindultunk sétálni megint csöpögött az eső, de már akkor Foltit visszavinni nem lehetett. A bicikli úton indultunk. Elállt a csöpögés. Látom, hogy a negyed órás szélvihar az akác fákról, nyár fákról egy csomó ágat letört, ezek frissek voltak, tehát most történt. Ezt a két fát úgy utálom, nem is értem, hogy minek ültetik a hársok, platánok, dísz fák közé? Ronda, gondozatlan,....
Most hívott Ági már itthon van. A T-Mobil oldalán nézte az időpontokat. Kérdi, hogy holnap jó lenne-e elmenni nekem a telefonba a kártyát megcsináltatni, utána mehetünk vásárolni is!!!!!!!!!! Szóval foglalt időpontot? holnap reggel negyed 9 körül itt lesz értem. Az Auchanban van T-mobil. Nem is gondolkodtam el, hogy kell-e vásárolni, meg egyáltalán mit is???
Böbi mit érdemes ott venni? húst? Ezer éve voltam ott.
Most elköszönök jó tévézést és pihenés kívánok utána nagyon jó alvással. Valahogy most jobban elfáradtam, mint szoktam:(
Baráti beszélgetések - Page 14 Foltij10
Baráti beszélgetések - Page 14 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 30, 2017 9:49 pm

Baráti beszélgetések - Page 14 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 30, 2017 10:15 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
szia! Jó reggelt neked is:)
Én is dadogósan aludtam, de Folti miatt. A fene tudja mi történhetett kint, de nagyon föl volt háborodva:( Riadót kiabált kétszer is. Én is nagyon föl voltam háborodva, hogy egyszer éjjel, egyszer meg ötkor ordítozott. De mindkétszer vissza tudtam aludni. Olyan álmos voltam, hogy csak a helyére parancsoltam és nem is érdekelt a dolog. Gondolom, hogy biztos macska mezítláb ment át az udvaron?
Ma alig leszek itt reggel, mert gyors reggeli után még séta és utána ott esz majd a fene a HO-nál. Recepteket is kéne kérnem, meg hát kiderül, hogy most a eltolt beutalója helyett kérhetek új időpontot, vagy jó lesz így is a helyzet, meglátjuk....

Jó sétát és ügyintézést! I love you  Remélem az orvos ma normálisabb lesz a szokásosnál! pale
Eze???????? Smile Ez már soha nem lesz az Sad
Azért ez borzasztó ám, hogy nem elég, hogy betegek vagyunk, de kiszolgáltatottak.Sad Most ez a laborvizsgálat csökkentés is minket fog legjobban érinteni.Sad
Én nem hagyom magam Marcsi! Míg szám van, addig vitázok és kiharcolom! Lexarom ezeket, nekem ez az egy életem van és passz!
A TSH értékem a felső negyed tartományban van, de akkor is így szedjem a 125-ös Euthyroxot. A vércukrom, ugyan kicsit magas volt: 7 meg később 9, de mivel a hosszútávú cukrom még most is a jó tartomány felső negyedébe belefér, ezért nem törődjek vele. Diétázzak, az nem baj, ha néha magas, legalábbis addig amíg a hosszútávú a megadott tartományban van. No, innen a kever.... Az asszisztens nő egyedül van, kint a pultnál recepteket osztott. A doki írta a recepteket. 3 hónapra kértem! Az egyiket fölcserélte: amiből napi 1 kell abból kettőt írt, amiből napi 2, abból csak egyet. Hiába néztem meg, amikor kijöttem, mert a tyúk akkor ment be a pulttól az orvos mellé! Várhattam egy csomót, mire újra kijött és tudtam neki szólni, hogy nem jól van, pont fordítva kell! Na, kicserélte jóra. Le a gyógyszertárba... Már oda adtam a recepteket, amikor észrevettem, hogy a pénztárcám itthon hagytam...Sad Vissza pénzért, gyógyszertár. Ott kiderült, hogy hormon nincs, majd hétfőn. Szóval hétfőn gyógyszertár.... Ugye akinek nincs a fejében, legyen a lábában... Sad Cavintont még nem kértem, lehet hogy azt is kellett volna?
Ebéd után  vakartam a falat, de hogy ilyen pocsék ez rész, még engem is meglepett, pedig semmi jóra nem számítottam:( Eddig kb. 2 m magasságig vakartam azt a darabot. Még ebéd után kicsit csináltam. összetakarítottam. Aztán fürcsi volt és pihenés.
Tudom, hogy nem hagyod magad, de csak dühítő, hogy kevertyűznek, meg nemtörődömök.Sad
Most pihensz és holnap újult erővel neki ugrol:)
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 30, 2017 10:18 pm

Elmentek a gyerekek.
Mára én is elköszönök. Aludjatok, pihenjetek jól.Smile
Nekem is sikerült elfáradnom. Meg ez a vihar előtti idő, nem kedvez már nekem.Sad
Baráti beszélgetések - Page 14 1_este17
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Jún. 30, 2017 10:27 pm

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Jún. 30, 2017 10:40 pm

Juditka! Húst érdemes az Auchanban venni, mert sokféle húsuk van és elég jó áron. A mosószer, szappan, háztartási papír- és vegyáru is olcsóbb. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Júl. 01, 2017 6:13 am

Na, be kellett lépnem.Smile

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Az idő kínlódik. Szemetel az esőnek nem nevezhető...
Nagyon vacakul voltam tőle este is.Baráti beszélgetések - Page 14 1f641
Ha az idő normalizálódik kimegyünk a kertbe.
Hozom a reggeliteket:
Baráti beszélgetések - Page 14 R_7910

Mosolygós napot Nekünk!
Baráti beszélgetések - Page 14 6_1310
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Júl. 01, 2017 6:20 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot is a pocsék, vizes, hideg idő ellenére is!
Baráti beszélgetések - Page 14 1begle10 Baráti beszélgetések - Page 14 Csesze11 Baráti beszélgetések - Page 14 Szomba11 Baráti beszélgetések - Page 14 12002811 Baráti beszélgetések - Page 14 Jo_pih11

Nem tudom, hogy mi van ma itt, de egy kész cirkusz volt föltenni a képeket Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Júl. 01, 2017 6:24 am

Marcsi írta:Na, be kellett lépnem.Smile

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Az idő kínlódik. Szemetel az esőnek nem nevezhető...
Nagyon vacakul voltam tőle este is.Baráti beszélgetések - Page 14 1f641
Ha az idő normalizálódik kimegyünk a kertbe.
Hozom a reggeliteket:
Baráti beszélgetések - Page 14 R_7910

Mosolygós napot Nekünk!
Baráti beszélgetések - Page 14 6_1310

Szia, jó reggelt! A reggeliért lemondok az őzikéért!
Nem esik????????? Sad Mást se csinál tegnap este óta:(((((( Este nyitva hagytam az ablakot, hogy szellőzzön át a lakás, de lusta voltam már fölkelni, fájtak a lábaim. Nagy hiba volt:( Mást se hallottam egész éjjel csak a francos eső kopogását. Most is esik, 7-kor kéne vinnem Foltit,, hogy mire jön Ági készen legyek, de hogyan? Sad Tudom, te imádkozol érte, számtalanszor neked adnám, most is. Mindent elront....Sad UTÁLOM AZ ESŐT! Sad Ma is!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Júl. 01, 2017 6:26 am

Böbe51 írta:Juditka! Húst érdemes az Auchanban venni, mert sokféle húsuk van és elég jó áron. A mosószer, szappan, háztartási papír- és  vegyáru is olcsóbb. Smile
Köszi Böbikém! Még este eszembe jutott néhány dolog, fölírtam...A Mosószert többek közt. Trappistát, húst, kutya konzervet a gyógyszerekhez....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Júl. 01, 2017 6:27 am


Baráti beszélgetések - Page 14 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszi Ferikém!
Ha nem esett volna egész éjjel, nem fújt volna úgy a szél, talán jól is sikerülhetett volna, de így....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Júl. 01, 2017 7:04 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 14 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Júl. 01, 2017 7:07 am

Mióta nincs Sunny, lustábbak a reggeleink. Józsi is szívesebben alszik tovább. Én felébredek, de nem akarom zavarni, általában játszom a tableten, az meg újabban visszaaltat. Very Happy
Délelőtt főzés, délután meglátogatjuk anyukámat, öcséméket. Smile I love you
Most megyek reggelizni. lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Júl. 01, 2017 7:10 am

Böbe51 írta:Mióta nincs Sunny, lustábbak a reggeleink. Józsi is szívesebben alszik tovább. Én felébredek, de nem akarom zavarni, általában játszom a tableten, az meg újabban visszaaltat. Very Happy
Délelőtt főzés, délután meglátogatjuk anyukámat, öcséméket. Smile I love you
Most megyek reggelizni. lol!
Szia, jó reggelt és szép napot nektek!
Igen, a séta... Nekem ma gond:( Esőben sétálni...Sad De csak el kell vinnem, hogy nyugton legyen, míg elmegyünk.
A pihenés mindkettőtökre igen csak ráfér.
Jó főzést, aztán délután sikerüljön jól, érezzétek jól magatokat!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 14 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.